2 Spadkowa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Goździkowski Filip 6 6 12:2 78:45 18.00
2 Koterski Jacek 8 4 8:9 78:78 16.00
3 Raniś Radosław 5 5 10:0 63:35 15.00
4 Ignatowicz Tomasz 7 4 8:6 68:40 15.00
5 Huber Grzegorz 6 4 9:5 76:64 14.00
6 Khanzhyn Dmytro 5 4 9:2 64:27 13.00
7 Berlik Krzysztof 7 3 6:8 55:52 13.00
8 Sikorski Grzegorz 5 3 7:4 52:35 11.00
9 Kasierski Marcin 6 2 5:9 56:67 10.00
10 Pięta Robert 6 0 0:12 23:74 2.00
11 Wąsikiewicz Michał 6 1 3:10 27:63 0.00
12 Kwiatek Jakub 5 0 0:10 0:60 -5.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/09/02 17:46 Huber Grzegorz - Berlik Krzysztof 7/6 6/3 Zobacz
2 2019/09/05 20:45 Sikorski Grzegorz - Raniś Radosław 1/6 1/6 Zobacz
3 2019/09/05 20:48 Sikorski Grzegorz - Huber Grzegorz 4/6 6/4 4/6 Zobacz
4 2019/09/05 20:49 Sikorski Grzegorz - Koterski Jacek 6/1 6/1 Zobacz
5 2019/09/05 20:50 Sikorski Grzegorz - Kasierski Marcin 6/1 6/4 Zobacz
6 2019/09/05 20:52 Sikorski Grzegorz - Pięta Robert 6/0 6/0 w/o Zobacz
7 2019/09/05 20:53 Raniś Radosław - Huber Grzegorz 6/4 7/5 Zobacz
8 2019/09/05 20:55 Raniś Radosław - Koterski Jacek 7/6 6/2 Zobacz
9 2019/09/05 20:56 Raniś Radosław - Kasierski Marcin 6/3 6/4 Zobacz
10 2019/09/05 20:58 Raniś Radosław - Pięta Robert 6/4 7/5 Zobacz
11 2019/09/05 20:59 Huber Grzegorz - Koterski Jacek 6/3 6/2 Zobacz
12 2019/09/05 21:00 Huber Grzegorz - Kasierski Marcin 6/4 5/7 3/6 Zobacz
13 2019/09/05 21:01 Huber Grzegorz - Pięta Robert 6/3 6/3 Zobacz
14 2019/09/05 21:06 Koterski Jacek - Kasierski Marcin 7/5 4/6 6/2 Zobacz
15 2019/09/05 21:06 Koterski Jacek - Pięta Robert 7/5 6/2 Zobacz
16 2019/09/05 22:07 Kasierski Marcin - Pięta Robert 6/0 6/0 w/o Zobacz
17 2019/09/05 22:08 Goździkowski Filip - Khanzhyn Dmytro 6/4 2/6 6/4 Zobacz
18 2019/09/05 22:09 Ignatowicz Tomasz - Goździkowski Filip 4/6 1/6 Zobacz
19 2019/09/05 22:10 Ignatowicz Tomasz - Khanzhyn Dmytro 5/7 2/6 Zobacz
20 2019/09/05 22:11 Berlik Krzysztof - Goździkowski Filip 2/6 1/6 Zobacz
21 2019/09/05 22:12 Berlik Krzysztof - Khanzhyn Dmytro 1/6 5/7 Zobacz
22 2019/09/05 22:13 Wąsikiewicz Michał - Goździkowski Filip 6/2 3/6 6/7 Zobacz
23 2019/09/05 22:14 Wąsikiewicz Michał - Khanzhyn Dmytro 0/6 0/6 w/o Zobacz
24 2019/09/05 22:15 Kwiatek Jakub - Goździkowski Filip 0/6 0/6 w/o Zobacz
25 2019/09/05 22:16 Kwiatek Jakub - Khanzhyn Dmytro 0/6 0/6 w/o Zobacz
26 2019/09/05 22:17 Ignatowicz Tomasz - Berlik Krzysztof 6/1 6/0 Zobacz
27 2019/09/05 22:18 Ignatowicz Tomasz - Wąsikiewicz Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
28 2019/09/05 22:18 Ignatowicz Tomasz - Kwiatek Jakub 6/0 6/0 w/o Zobacz
29 2019/09/05 22:19 Berlik Krzysztof - Wąsikiewicz Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
30 2019/09/05 22:20 Berlik Krzysztof - Kwiatek Jakub 6/0 6/0 w/o Zobacz
31 2019/09/05 22:20 Wąsikiewicz Michał - Kwiatek Jakub 6/0 6/0 w/o Zobacz
32 2019/09/11 12:22 Koterski Jacek - Ignatowicz Tomasz 6/3 7/5 Zobacz
33 2019/09/13 08:50 Koterski Jacek - Wąsikiewicz Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
34 2019/09/13 08:51 Koterski Jacek - Goździkowski Filip 3/6 5/7 Zobacz
35 2019/09/13 11:07 Ignatowicz Tomasz - Pięta Robert 6/1 6/0 Zobacz
36 2019/09/14 18:27 Berlik Krzysztof - Kasierski Marcin 6/1 6/1 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#1465 Ciążyński - Kubicki 2 godz. temu
#1464 Swienton - Śniegocki 2 godz. temu
#1463 Górny - Muzyka 4 godz. temu
#1462 Olejniczak - Ralcewicz 5 godz. temu
#1461 Hałaburdzin - Jarosz 11 godz. temu

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#1465 Ciążyński - Kubicki 7/5 6/2
#1464 Swienton - Śniegocki 6/2 6/3
#1463 Górny - Muzyka 6/1 6/2
#1462 Olejniczak - Ralcewicz 3/6 6/4 6/7 5:7
#1461 Hałaburdzin - Jarosz 4/6 6/2 6/0

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych