3 Awansująca

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Sikora Piotr 8 6 13:5 98:59 20.00
2 Sikorski Waldemar 7 6 13:2 83:45 19.00
3 Rutkowski Darek 7 6 12:3 80:51 19.00
4 Różański Jacek 7 4 9:7 81:72 15.00
5 Andrzejewski Michał 6 5 10:2 61:34 14.00
6 Masłowski Piotr 8 3 7:10 80:78 14.00
7 Sańczuk Andrzej 8 3 7:10 63:72 14.00
8 Kapuściński Arkadiusz 8 3 6:10 62:71 14.00
9 Targosz Łukasz 5 3 6:4 54:36 11.00
10 Kowalski Adrian 11 3 6:18 61:128 11.00
11 Wojciechowski Sławomir 6 2 4:10 50:73 10.00
12 Parafiński Michał 7 0 2:14 32:86 5.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/31 17:54 Parafiński Michał - Sikorski Waldemar 1/6 2/6 Zobacz
2 2019/09/03 11:18 Masłowski Piotr - Różański Jacek 6/7 4/6 Zobacz
3 2019/09/04 13:11 Rutkowski Darek - Kapuściński Arkadiusz 6/2 6/4 Zobacz
4 2019/09/05 14:32 Sikorski Waldemar - Kowalski Adrian 6/2 6/3 Zobacz
5 2019/09/05 23:14 Rutkowski Darek - Targosz Łukasz 6/4 6/4 Zobacz
6 2019/09/05 23:15 Rutkowski Darek - Różański Jacek 6/2 6/3 Zobacz
7 2019/09/05 23:16 Rutkowski Darek - Andrzejewski Michał 0/6 1/6 Zobacz
8 2019/09/05 23:17 Rutkowski Darek - Kowalski Adrian 6/1 6/2 Zobacz
9 2019/09/05 23:17 Rutkowski Darek - Parafiński Michał 6/1 6/2 Zobacz
10 2019/09/05 23:18 Targosz Łukasz - Różański Jacek 7/6 6/2 Zobacz
11 2019/09/05 23:20 Targosz Łukasz - Kowalski Adrian 6/2 6/0 Zobacz
12 2019/09/05 23:20 Targosz Łukasz - Parafiński Michał 6/0 6/1 Zobacz
13 2019/09/05 23:21 Różański Jacek - Kowalski Adrian 6/1 5/7 6/7 Zobacz
14 2019/09/05 23:22 Różański Jacek - Parafiński Michał 6/4 1/6 6/3 Zobacz
15 2019/09/05 23:24 Różański Jacek - Andrzejewski Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
16 2019/09/05 23:24 Andrzejewski Michał - Kowalski Adrian 6/2 6/4 Zobacz
17 2019/09/05 23:25 Andrzejewski Michał - Parafiński Michał 6/0 6/4 Zobacz
18 2019/09/05 23:26 Kowalski Adrian - Parafiński Michał 1/6 6/0 6/2 Zobacz
19 2019/09/05 23:35 Sikorski Waldemar - Wojciechowski Sławomir 6/3 6/3 Zobacz
20 2019/09/05 23:35 Sikora Piotr - Wojciechowski Sławomir 3/6 6/0 4/6 Zobacz
21 2019/09/05 23:36 Sikora Piotr - Sikorski Waldemar 6/2 3/6 6/3 Zobacz
22 2019/09/05 23:37 Masłowski Piotr - Sikorski Waldemar 3/6 4/6 Zobacz
23 2019/09/05 23:38 Masłowski Piotr - Wojciechowski Sławomir 3/6 6/3 3/6 Zobacz
24 2019/09/05 23:39 Kapuściński Arkadiusz - Sikorski Waldemar 4/6 0/6 Zobacz
25 2019/09/05 23:40 Kapuściński Arkadiusz - Wojciechowski Sławomir 6/4 6/1 Zobacz
26 2019/09/05 23:40 Sańczuk Andrzej - Sikorski Waldemar 1/6 4/6 Zobacz
27 2019/09/05 23:41 Sańczuk Andrzej - Wojciechowski Sławomir 6/2 6/3 Zobacz
28 2019/09/05 23:42 Sikora Piotr - Masłowski Piotr 6/2 6/4 Zobacz
29 2019/09/05 23:43 Sikora Piotr - Kapuściński Arkadiusz 6/0 6/4 Zobacz
30 2019/09/05 23:43 Sikora Piotr - Sańczuk Andrzej 6/2 6/2 Zobacz
31 2019/09/05 23:44 Masłowski Piotr - Kapuściński Arkadiusz 7/6 6/3 Zobacz
32 2019/09/05 23:45 Masłowski Piotr - Sańczuk Andrzej 6/3 6/1 Zobacz
33 2019/09/05 23:46 Kapuściński Arkadiusz - Sańczuk Andrzej 6/0 6/0 Zobacz
34 2019/09/06 08:45 Masłowski Piotr - Andrzejewski Michał 5/7 3/6 Zobacz
35 2019/09/10 16:13 Rutkowski Darek - Sańczuk Andrzej 3/6 6/1 10/7 Zobacz
36 2019/09/12 11:44 Andrzejewski Michał - Kapuściński Arkadiusz 6/1 6/2 Zobacz
37 2019/09/12 11:45 12 września 2019r. 11:45 (Czw.) Targosz Łukasz - Sikora Piotr 5/7 4/6 Zobacz
38 2019/09/12 11:48 12 września 2019r. 11:50 (Czw.) Kowalski Adrian - Wojciechowski Sławomir 6/4 6/3 Zobacz
39 2019/09/17 12:23 Sikora Piotr - Różański Jacek 4/6 5/7 Zobacz
40 2019/09/18 09:22 Kowalski Adrian - Kapuściński Arkadiusz 4/6 1/6 Zobacz
41 2019/09/18 09:24 Masłowski Piotr - Kowalski Adrian 6/0 6/0 w/o Zobacz
42 2019/09/18 09:25 Sańczuk Andrzej - Kowalski Adrian 6/0 6/0 w/o Zobacz
43 2019/09/18 09:26 Sikora Piotr - Kowalski Adrian 6/0 6/0 w/o Zobacz
44 2019/09/18 17:07 Sańczuk Andrzej - Parafiński Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#1499 Łaźniak - Polus 1 godz. temu
#1498 Prusinowski - Kranz 1 godz. temu
#1497 Disterheft - Pospiech 1 godz. temu
#1496 Mańkowski - Romański wczoraj o godz. 20:14
#1495 Guderski - Ciążyński wczoraj o godz. 17:41

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#1499 Łaźniak - Polus 6/4 6/3
#1498 Prusinowski - Kranz 6/4 6/1
#1497 Disterheft - Pospiech 7/5 6/2
#1496 Mańkowski - Romański 4/6 4/6
#1495 Guderski - Ciążyński 6/2 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych