3 Spadkowa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Moczorodyński Bogusław 6 5 11:4 82:47 16.00
2 Prusinowski Waldemar 6 5 10:3 67:44 16.00
3 Rohloff Tomasz 5 5 10:0 60:4 15.00
4 Warchoł Mateusz 6 4 8:5 64:47 14.00
5 Kranz Jakub 5 4 8:2 48:12 11.00
6 Skorupski Włodzimierz 6 2 6:8 62:61 10.00
7 Krotsch Ginter 6 2 6:8 56:62 10.00
8 Pełczyński Krzysztof 5 3 6:4 37:24 9.00
9 Olejnik Michał 6 1 2:10 27:60 8.00
10 Kuk Maciej 5 2 4:6 27:36 5.00
11 Mejer Jacek 6 2 4:9 30:67 2.00
12 Jaczyński Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Urbański Dominik 5 1 2:8 12:48 -1.00
14 Marszałek Piotr 5 0 0:10 0:60 -5.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
(1/2) 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. Rohloff Tomasz X 6/0 6/0 w/o 6/0 6/1 6/2 6/1 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o REZYG. REZYG.
2. Kranz Jakub 0/6 0/6 w/o X 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o REZYG.
3. Pełczyński Krzysztof 0/6 1/6 0/6 0/6 w/o X 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o REZYG.
4. Kuk Maciej 2/6 1/6 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o X 6/0 6/0 w/o 6/0 6/0 w/o REZYG.
5. Urbański Dominik 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o X 6/0 6/0 w/o REZYG. REZYG.
6. Marszałek Piotr 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o 0/6 0/6 w/o X REZYG. REZYG.
7. Jaczyński Adam REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG.
8. Krotsch Ginter REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X
9. Prusinowski Waldemar REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. 1/6 0/6
10. Moczorodyński Bogusław REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. 6/4 4/6 6/4
11. Warchoł Mateusz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. 6/2 7/5
12. Skorupski Włodzimierz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. 6/0 6/0
13. Olejnik Michał REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. 2/6 1/6
14. Mejer Jacek REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. 5/7 6/0 6/4
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/09/05 23:27 Rohloff Tomasz - Kranz Jakub 6/0 6/0 w/o Zobacz
2 2019/09/05 23:28 Rohloff Tomasz - Pełczyński Krzysztof 6/0 6/1 Zobacz
3 2019/09/05 23:28 Rohloff Tomasz - Kuk Maciej 6/2 6/1 Zobacz
4 2019/09/05 23:29 Rohloff Tomasz - Urbański Dominik 6/0 6/0 w/o Zobacz
5 2019/09/05 23:30 Rohloff Tomasz - Marszałek Piotr 6/0 6/0 w/o Zobacz
6 2019/09/05 23:30 Kranz Jakub - Pełczyński Krzysztof 6/0 6/0 w/o Zobacz
7 2019/09/05 23:31 Kranz Jakub - Kuk Maciej 6/0 6/0 w/o Zobacz
8 2019/09/05 23:32 Pełczyński Krzysztof - Kuk Maciej 6/0 6/0 w/o Zobacz
9 2019/09/05 23:32 Kranz Jakub - Urbański Dominik 6/0 6/0 w/o Zobacz
10 2019/09/05 23:33 Pełczyński Krzysztof - Urbański Dominik 6/0 6/0 w/o Zobacz
11 2019/09/05 23:33 Kuk Maciej - Urbański Dominik 6/0 6/0 w/o Zobacz
12 2019/09/05 23:47 Kranz Jakub - Marszałek Piotr 6/0 6/0 w/o Zobacz
13 2019/09/05 23:49 Pełczyński Krzysztof - Marszałek Piotr 6/0 6/0 w/o Zobacz
14 2019/09/05 23:49 Kuk Maciej - Marszałek Piotr 6/0 6/0 w/o Zobacz
15 2019/09/05 23:51 Urbański Dominik - Marszałek Piotr 6/0 6/0 w/o Zobacz
16 2019/09/05 23:58 Prusinowski Waldemar - Krotsch Ginter 1/6 0/6 Zobacz
17 2019/09/06 00:00 Moczorodyński Bogusław - Krotsch Ginter 6/4 4/6 6/4 Zobacz
18 2019/09/06 00:01 Warchoł Mateusz - Krotsch Ginter 6/2 7/5 Zobacz
19 2019/09/06 00:03 Skorupski Włodzimierz - Krotsch Ginter 6/0 6/0 Zobacz
20 2019/09/06 00:05 Olejnik Michał - Krotsch Ginter 2/6 1/6 Zobacz
21 2019/09/06 00:06 Mejer Jacek - Krotsch Ginter 5/7 6/0 6/4 Zobacz
22 2019/09/06 00:08 Prusinowski Waldemar - Moczorodyński Bogusław 6/7 6/3 6/4 Zobacz
23 2019/09/06 09:59 Prusinowski Waldemar - Warchoł Mateusz 6/2 6/4 Zobacz
24 2019/09/06 10:21 Prusinowski Waldemar - Skorupski Włodzimierz 6/2 6/3 Zobacz
25 2019/09/06 10:22 Moczorodyński Bogusław - Warchoł Mateusz 6/2 6/2 Zobacz
26 2019/09/06 10:24 Moczorodyński Bogusław - Skorupski Włodzimierz 3/6 6/0 7/5 Zobacz
27 2019/09/06 10:25 Prusinowski Waldemar - Olejnik Michał 6/4 6/3 Zobacz
28 2019/09/06 10:26 Prusinowski Waldemar - Mejer Jacek 6/0 6/0 w/o Zobacz
29 2019/09/06 10:27 Warchoł Mateusz - Skorupski Włodzimierz 4/6 6/3 7/5 Zobacz
30 2019/09/06 10:33 Moczorodyński Bogusław - Olejnik Michał 6/0 6/0 Zobacz
31 2019/09/06 10:33 Moczorodyński Bogusław - Mejer Jacek 6/0 6/0 w/o Zobacz
32 2019/09/06 10:34 Warchoł Mateusz - Olejnik Michał 6/0 6/2 Zobacz
33 2019/09/06 10:35 Warchoł Mateusz - Mejer Jacek 6/0 6/0 w/o Zobacz
34 2019/09/06 10:35 Skorupski Włodzimierz - Olejnik Michał 6/2 6/1 Zobacz
35 2019/09/06 10:38 Skorupski Włodzimierz - Mejer Jacek 5/7 3/6 Zobacz
36 2019/09/06 10:38 Olejnik Michał - Mejer Jacek 6/0 6/0 w/o Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#1465 Ciążyński - Kubicki 2 godz. temu
#1464 Swienton - Śniegocki 2 godz. temu
#1463 Górny - Muzyka 4 godz. temu
#1462 Olejniczak - Ralcewicz 5 godz. temu
#1461 Hałaburdzin - Jarosz 11 godz. temu

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#1465 Ciążyński - Kubicki 7/5 6/2
#1464 Swienton - Śniegocki 6/2 6/3
#1463 Górny - Muzyka 6/1 6/2
#1462 Olejniczak - Ralcewicz 3/6 6/4 6/7 5:7
#1461 Hałaburdzin - Jarosz 4/6 6/2 6/0

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych