8 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szymański Bartłomiej 7 6 12:2 81:35 19.00
2 Szulc Kamil 6 6 12:0 72:13 18.00
3 Jędrasiak Sławomir 8 5 10:7 75:85 18.00
4 Dudko Paweł 6 5 11:2 75:24 17.00
5 Dorosz Marcin 6 5 10:2 63:37 16.00
6 Kobryński Krzysztof 7 3 8:9 69:73 15.00
7 Osiński Miłosz 5 4 9:2 63:28 14.00
8 Siedlewski Tomasz 5 4 8:3 58:37 13.00
9 Bezler Armin 7 2 6:10 67:82 13.00
10 Rutkowski Marcin 6 1 3:10 49:75 9.00
11 Szcześniak Dominik 7 1 2:13 37:87 9.00
12 Wulf Edward 5 2 4:8 53:66 9.00
13 Wesołowski Mateusz 5 1 2:9 35:67 7.00
14 Przybylski Michał 7 0 0:14 19:85 7.00
15 Zarębski Andrzej 3 0 0:6 15:37 3.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szymański Bartłomiej 7 6 12:2 81:35 19.00
2 Szulc Kamil 6 6 12:0 72:13 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Jędrasiak Sławomir 8 5 10:7 75:85 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Dudko Paweł 6 5 11:2 75:24 17.00
5 Dorosz Marcin 6 5 10:2 63:37 16.00
6 Kobryński Krzysztof 7 3 8:9 69:73 15.00
7 Osiński Miłosz 5 4 9:2 63:28 14.00
8 Siedlewski Tomasz 5 4 8:3 58:37 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Bezler Armin 7 2 6:10 67:82 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
10 Rutkowski Marcin 6 1 3:10 49:75 9.00 1 1 2:0 13:7 3.00
11 Szcześniak Dominik 7 1 2:13 37:87 9.00 1 0 0:2 7:13 1.00
12 Wulf Edward 5 2 4:8 53:66 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Wesołowski Mateusz 5 1 2:9 35:67 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Przybylski Michał 7 0 0:14 19:85 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Zarębski Andrzej 3 0 0:6 15:37 3.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/20 18:48 25 maja 2020r. 20:00 (Pon.) Szymański Bartłomiej - Zarębski Andrzej anulowany Zobacz
2 2020/05/21 13:46 Wulf Edward - Osiński Miłosz 4/6 6/2 10/7 Zobacz
3 2020/05/24 15:43 Bezler Armin - Szcześniak Dominik 6/3 7/5 Zobacz
4 2020/05/26 09:01 Kobryński Krzysztof - Siedlewski Tomasz 6/1 1/6 2/6 Zobacz
5 2020/05/26 09:32 Szymański Bartłomiej - Zarębski Andrzej 6/0 6/2 Zobacz
6 2020/05/28 12:20 Osiński Miłosz - Dorosz Marcin 6/1 6/2 Zobacz
7 2020/05/30 08:48 Dudko Paweł - Rutkowski Marcin 6/0 6/3 Zobacz
8 2020/05/30 16:10 Dudko Paweł - Szcześniak Dominik 6/1 6/1 Zobacz
9 2020/05/30 16:32 Szymański Bartłomiej - Kobryński Krzysztof 6/0 6/3 Zobacz
10 2020/06/01 09:37 Jędrasiak Sławomir - Przybylski Michał 7/6 6/1 Zobacz
11 2020/06/03 09:13 Zarębski Andrzej - Szulc Kamil 4/6 0/6 Zobacz
12 2020/06/03 13:00 Wulf Edward - Jędrasiak Sławomir 4/6 6/7 Zobacz
13 2020/06/04 11:00 Siedlewski Tomasz - Rutkowski Marcin 6/2 7/6 Zobacz
14 2020/06/06 18:24 Bezler Armin - Przybylski Michał 6/3 6/0 Zobacz
15 2020/06/08 11:33 Wesołowski Mateusz - Dorosz Marcin 4/6 1/6 Zobacz
16 2020/06/09 08:30 Szulc Kamil - Kobryński Krzysztof 6/2 6/0 Zobacz
17 2020/06/09 12:39 Bezler Armin - Wulf Edward 2/6 7/5 5/7 Zobacz
18 2020/06/09 12:43 Osiński Miłosz - Wesołowski Mateusz 6/1 6/0 Zobacz
19 2020/06/10 16:43 10 czerwca 2020r. 12:30 (Śr.) Jędrasiak Sławomir - Dorosz Marcin 2/6 1/6 Zobacz
20 2020/06/11 10:46 Siedlewski Tomasz - Szcześniak Dominik 6/3 6/2 Zobacz
21 2020/06/11 14:41 Szymański Bartłomiej - Rutkowski Marcin 7/5 7/5 Zobacz
22 2020/06/13 09:02 Dudko Paweł - Przybylski Michał 6/1 6/0 Zobacz
23 2020/06/16 09:24 Szcześniak Dominik - Szymański Bartłomiej 0/6 2/6 Zobacz
24 2020/06/17 15:59 Dorosz Marcin - Bezler Armin 6/2 6/0 Zobacz
25 2020/06/18 09:54 Rutkowski Marcin - Szulc Kamil 3/6 1/6 Zobacz
26 2020/06/18 20:12 Kobryński Krzysztof - Zarębski Andrzej 7/6 6/3 Zobacz
27 2020/06/22 17:26 Siedlewski Tomasz - Przybylski Michał 6/2 6/1 Zobacz
28 2020/06/23 12:05 Szulc Kamil - Szcześniak Dominik 6/0 6/0 Zobacz
29 2020/06/24 12:59 Wesołowski Mateusz - Jędrasiak Sławomir 4/6 6/7 Zobacz
30 2020/06/24 16:24 Dudko Paweł - Wulf Edward 6/1 6/2 Zobacz
31 2020/06/27 14:13 27 czerwca 2020r. 14:15 (Sob.) Szcześniak Dominik - Rutkowski Marcin 1/6 6/7 Zobacz
32 2020/06/29 10:27 Szymański Bartłomiej - Przybylski Michał 6/0 6/1 Zobacz
33 2020/07/02 13:41 1 lipca 2020r. 19:00 (Śr.) Jędrasiak Sławomir - Osiński Miłosz 2/6 1/6 Zobacz
34 2020/07/03 09:25 Dorosz Marcin - Siedlewski Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
35 2020/07/03 11:36 Wesołowski Mateusz - Bezler Armin 1/6 6/4 10/8 Zobacz
36 2020/07/03 14:40 3 lipca 2020r. 12:30 (Pt.) Jędrasiak Sławomir - Bezler Armin 6/4 6/3 Zobacz
37 2020/07/03 15:14 Przybylski Michał - Szulc Kamil 0/6 1/6 Zobacz
38 2020/07/06 21:01 Szulc Kamil - Wulf Edward 6/1 6/1 Zobacz
39 2020/07/06 21:03 Szcześniak Dominik - Kobryński Krzysztof 6/2 0/6 7/5 Zobacz
40 2020/07/08 11:10 Osiński Miłosz - Bezler Armin 6/1 6/0 Zobacz
41 2020/07/11 11:09 10 lipca 2020r. 18:30 (Pt.) Jędrasiak Sławomir - Dudko Paweł 6/4 0/6 7/5 Zobacz
42 2020/07/14 10:43 13 lipca 2020r. 18:30 (Pon.) Jędrasiak Sławomir - Szymański Bartłomiej 3/6 2/6 Zobacz
43 2020/07/16 09:17 Dudko Paweł - Wesołowski Mateusz 6/1 6/1 Zobacz
44 2020/07/16 09:20 Szymański Bartłomiej - Dorosz Marcin 4/6 3/6 Zobacz
45 2020/07/21 20:52 Kobryński Krzysztof - Rutkowski Marcin 6/2 5/7 6/2 Zobacz
46 2020/07/30 19:47 Kobryński Krzysztof - Przybylski Michał 6/3 6/0 Zobacz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#387 Czapracki - Czarski 40 min. temu
#386 Nowak - Kukurowski 41 min. temu
#385 Parafiński - Raniś 50 min. temu
#384 Bramiński - Mejer 6 godz. temu
#383 Pinczak - Pfeiffer 6 godz. temu

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#387 Czapracki - Czarski 6/1 6/1
#386 Nowak - Kukurowski 6/1 3/6 6/3
#385 Parafiński - Raniś 3/6 5/7
#384 Bramiński - Mejer 2/6 3/6
#383 Pinczak - Pfeiffer 6/3 6/1

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych