[A] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Lipiński M./Naduk M. 3 3 9:0 54:17 6144.00
2 Kapuściński M./Oraczewski J. 3 0 2:8 29:55 3584.00
3 Cyrański Ł./Słowiński J. 1 1 3:1 23:15 2048.00
4 Rosłoński B./Średniawa W. 1 1 2:1 14:11 2048.00
5 Jędrzejewski T./Kopeć P. 1 0 0:3 9:18 1024.00
6 Kłos P./Okrutny D. 1 0 0:3 5:18 1024.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 2048.00 pkt.
  • 3:1 - 2048.00 pkt.
  • 3:2 - 2048.00 pkt.
  • 2:0 - 2048.00 pkt.
  • 2:1 - 2048.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 2048.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 2048.00 pkt.
  • 2:3 - 1536.00 pkt.
  • 1:2 - 1536.00 pkt.
  • 0:3 - 1024.00 pkt.
  • 1:3 - 1024.00 pkt.
  • 0:2 - 1024.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Lipiński M./Naduk M. 3 3 9:0 54:17 6144.00
2 Kapuściński M./Oraczewski J. 3 0 2:8 29:55 3584.00
3 Cyrański Ł./Słowiński J. 1 1 3:1 23:15 2048.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Rosłoński B./Średniawa W. 1 1 2:1 14:11 2048.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Jędrzejewski T./Kopeć P. 1 0 0:3 9:18 1024.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Kłos P./Okrutny D. 1 0 0:3 5:18 1024.00 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/15 12:40 Kapuściński M./Oraczewski J. - Cyrański Ł./Słowiński J. 1/6 2/6 6/4 6/7 Zobacz
2 2020/11/19 23:44 Kapuściński M./Oraczewski J. - Rosłoński B./Średniawa W. 2/6 6/2 3/6 Zobacz
3 2020/11/21 21:17 21 listopada 2020r. 19:00 (Sob.) Lipiński M./Naduk M. - Jędrzejewski T./Kopeć P. 6/1 6/4 6/4 Zobacz
4 2020/11/22 20:47 22 listopada 2020r. 19:00 (Niedz.) Lipiński M./Naduk M. - Kapuściński M./Oraczewski J. 6/1 6/0 6/2 Zobacz
5 2020/11/30 09:08 Lipiński M./Naduk M. - Kłos P./Okrutny D. 6/1 6/1 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
2048.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
1536.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
1024.00 pkt.

[A] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Parchomiuk H./Sarnecki T. 5 4 9:3 65:44 4608.00
2 Czerwonka K./Karolczak K. 6 2 8:9 79:86 4608.00
3 Chacia R./Górka O. 4 4 9:1 61:32 4096.00
4 Mercurio J./Rojas C. 4 2 4:4 37:38 3072.00
5 Piórkowska Z./Miękus J. 4 2 4:5 46:45 3072.00
6 Chojnacki M./Kowalski A. 5 0 0:12 37:76 2560.00
7 Miroński M./Salla R. 2 1 4:4 37:41 1792.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 1024.00 pkt.
  • 3:1 - 1024.00 pkt.
  • 3:2 - 1024.00 pkt.
  • 2:0 - 1024.00 pkt.
  • 2:1 - 1024.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 1024.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 1024.00 pkt.
  • 2:3 - 768.00 pkt.
  • 1:2 - 768.00 pkt.
  • 0:3 - 512.00 pkt.
  • 1:3 - 512.00 pkt.
  • 0:2 - 512.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Parchomiuk H./Sarnecki T. 5 4 9:3 65:44 4608.00 1 1 2:1 16:12 1024.00
2 Czerwonka K./Karolczak K. 6 2 8:9 79:86 4608.00 1 0 1:2 12:16 768.00
3 Chacia R./Górka O. 4 4 9:1 61:32 4096.00
4 Mercurio J./Rojas C. 4 2 4:4 37:38 3072.00 1 1 2:0 12:7 1024.00
5 Piórkowska Z./Miękus J. 4 2 4:5 46:45 3072.00 1 0 0:2 7:12 512.00
6 Chojnacki M./Kowalski A. 5 0 0:12 37:76 2560.00
7 Miroński M./Salla R. 2 1 4:4 37:41 1792.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/10 21:57 Mercurio J./Rojas C. - Piórkowska Z./Miękus J. 6/3 6/4 Zobacz
2 2020/11/15 18:21 Czerwonka K./Karolczak K. - Mercurio J./Rojas C. 6/4 6/4 Zobacz
3 2020/11/16 22:33 Czerwonka K./Karolczak K. - Chojnacki M./Kowalski A. 7/5 6/4 7/5 Zobacz
4 2020/11/18 00:09 17 listopada 2020r. 21:30 (Wt.) Parchomiuk H./Sarnecki T. - Chojnacki M./Kowalski A. 6/2 6/1 Zobacz
5 2020/11/18 10:42 Parchomiuk H./Sarnecki T. - Piórkowska Z./Miękus J. 6/4 7/5 6/4 Zobacz
6 2020/11/20 20:02 20 listopada 2020r. 17:00 (Pt.) Parchomiuk H./Sarnecki T. - Mercurio J./Rojas C. 6/4 6/0 Zobacz
7 2020/11/22 22:57 22 listopada 2020r. 18:00 (Niedz.) Mercurio J./Rojas C. - Chojnacki M./Kowalski A. 6/2 7/5 Zobacz
8 2020/11/24 08:15 Chacia R./Górka O. - Miroński M./Salla R. 6/7 7/6 6/1 Zobacz
9 2020/11/25 22:58 25 listopada 2020r. 20:00 (Śr.) Parchomiuk H./Sarnecki T. - Czerwonka K./Karolczak K. 4/6 6/2 6/4 Zobacz
10 2020/11/28 09:13 Chacia R./Górka O. - Parchomiuk H./Sarnecki T. 6/2 6/4 Zobacz
11 2020/11/29 11:15 Czerwonka K./Karolczak K. - Piórkowska Z./Miękus J. 2/6 5/7 Zobacz
12 2020/11/29 14:01 Czerwonka K./Karolczak K. - Miroński M./Salla R. 1/6 6/2 6/2 5/7 4/6 Zobacz
13 2020/12/01 11:05 30 listopada 2020r. 21:30 (Pon.) Chacia R./Górka O. - Czerwonka K./Karolczak K. 6/3 6/3 Zobacz
14 2020/12/02 17:20 1 grudnia 2020r. 19:00 (Wt.) Chojnacki M./Kowalski A. - Piórkowska Z./Miękus J. 5/7 2/6 Zobacz
15 2020/12/03 16:17 2 grudnia 2020r. 20:30 (Śr.) Chojnacki M./Kowalski A. - Chacia R./Górka O. 3/6 2/6 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
1024.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
768.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
512.00 pkt.

[B1] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kitliński M./Słowiński M. 4 4 11:3 83:51 2048.00
2 Korolkiewicz M./Wróbel A. 5 3 9:8 80:65 2048.00
3 Bucki Ł./Sielanko Ł. 5 2 9:9 74:76 2048.00
4 Niedbała M./Półkoszek D. 4 3 10:5 84:58 1920.00
5 Borowiecki M./Grabiński A. 3 1 3:6 32:37 1024.00
6 Rozmus P./Serafin M. 5 0 0:11 0:66 256.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 512.00 pkt.
  • 3:1 - 512.00 pkt.
  • 3:2 - 512.00 pkt.
  • 2:0 - 512.00 pkt.
  • 2:1 - 512.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 512.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 512.00 pkt.
  • 2:3 - 384.00 pkt.
  • 1:2 - 384.00 pkt.
  • 0:3 - 256.00 pkt.
  • 1:3 - 256.00 pkt.
  • 0:2 - 256.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kitliński M./Słowiński M. 4 4 11:3 83:51 2048.00 2 2 6:1 41:23 1024.00
2 Korolkiewicz M./Wróbel A. 5 3 9:8 80:65 2048.00 2 1 4:5 39:43 768.00
3 Bucki Ł./Sielanko Ł. 5 2 9:9 74:76 2048.00 2 0 2:6 26:40 640.00
4 Niedbała M./Półkoszek D. 4 3 10:5 84:58 1920.00
5 Borowiecki M./Grabiński A. 3 1 3:6 32:37 1024.00
6 Rozmus P./Serafin M. 5 0 0:11 0:66 256.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/15 18:05 15 listopada 2020r. 14:30 (Niedz.) Borowiecki M./Grabiński A. - Korolkiewicz M./Wróbel A. 1/6 0/6 2/6 Zobacz
2 2020/11/17 22:41 Niedbała M./Półkoszek D. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 3/6 6/1 6/3 3/6 7/1 Zobacz
3 2020/11/20 00:08 19 listopada 2020r. 22:00 (Czw.) Korolkiewicz M./Wróbel A. - Kitliński M./Słowiński M. 4/6 7/5 2/6 4/6 Zobacz
4 2020/11/21 15:07 21 listopada 2020r. 13:00 (Sob.) Korolkiewicz M./Wróbel A. - Niedbała M./Półkoszek D. 3/6 5/7 3/6 Zobacz
5 2020/11/23 23:29 23 listopada 2020r. 21:30 (Pon.) Kitliński M./Słowiński M. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 6/3 6/2 6/1 Zobacz
6 2020/11/24 23:47 24 listopada 2020r. 20:30 (Wt.) Kitliński M./Słowiński M. - Niedbała M./Półkoszek D. 7/6 6/7 6/4 5/7 6/4 Zobacz
7 2020/11/30 12:06 Niedbała M./Półkoszek D. - Rozmus P./Serafin M. 6/0 6/0 walkower Zobacz
8 2020/12/01 00:43 30 listopada 2020r. 20:30 (Pon.) Korolkiewicz M./Wróbel A. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 1/6 6/1 6/3 3/6 6/4 Zobacz
9 2020/12/01 10:46 Kitliński M./Słowiński M. - Rozmus P./Serafin M. 6/0 6/0 walkower Zobacz
10 2020/12/02 22:23 2 grudnia 2020r. 20:00 (Śr.) Borowiecki M./Grabiński A. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 3/6 6/7 2/6 Zobacz
11 2020/12/03 08:59 Borowiecki M./Grabiński A. - Rozmus P./Serafin M. 6/0 6/0 6/0 w/o Zobacz
12 2020/12/03 14:38 Bucki Ł./Sielanko Ł. - Rozmus P./Serafin M. 6/0 6/0 Zobacz
13 2020/12/04 08:50 Korolkiewicz M./Wróbel A. - Rozmus P./Serafin M. 6/0 6/0 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
512.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
384.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
256.00 pkt.

[B1] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kochański M./Piekarz P. 5 4 12:7 102:65 1152.00
2 Dobies J./Szurmiak K. 5 1 6:11 64:81 896.00
3 Kłos T./Sokołowski T. 4 3 9:3 54:37 896.00
4 Kubicki Ł./Kubicki P. 4 2 7:7 58:66 832.00
5 Marek G./Trzaskoma A. 4 2 5:7 46:64 768.00
6 Kołodziejski J./Marciński Ł. 4 1 4:8 49:60 768.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 256.00 pkt.
  • 3:1 - 256.00 pkt.
  • 3:2 - 256.00 pkt.
  • 2:0 - 256.00 pkt.
  • 2:1 - 256.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 256.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 256.00 pkt.
  • 2:3 - 192.00 pkt.
  • 1:2 - 192.00 pkt.
  • 0:3 - 128.00 pkt.
  • 1:3 - 128.00 pkt.
  • 0:2 - 128.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kochański M./Piekarz P. 5 4 12:7 102:65 1152.00
2 Dobies J./Szurmiak K. 5 1 6:11 64:81 896.00 1 1 3:0 18:0 256.00
3 Kłos T./Sokołowski T. 4 3 9:3 54:37 896.00 1 0 0:3 0:18 128.00
4 Kubicki Ł./Kubicki P. 4 2 7:7 58:66 832.00
5 Marek G./Trzaskoma A. 4 2 5:7 46:64 768.00 1 1 2:1 16:14 256.00
6 Kołodziejski J./Marciński Ł. 4 1 4:8 49:60 768.00 1 0 1:2 14:16 192.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/11 12:55 11 listopada 2020r. 10:00 (Śr.) Marek G./Trzaskoma A. - Dobies J./Szurmiak K. 7/5 6/3 7/6 Zobacz
2 2020/11/14 12:35 14 listopada 2020r. 10:00 (Sob.) Kubicki Ł./Kubicki P. - Kochański M./Piekarz P. 7/5 7/5 4/6 1/6 1/6 Zobacz
3 2020/11/15 13:49 16 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Kochański M./Piekarz P. - Kłos T./Sokołowski T. anulowany Zobacz
4 2020/11/17 23:24 17 listopada 2020r. 20:30 (Wt.) Kołodziejski J./Marciński Ł. - Dobies J./Szurmiak K. 6/3 3/6 6/1 Zobacz
5 2020/11/18 12:46 18 listopada 2020r. 10:00 (Śr.) Kubicki Ł./Kubicki P. - Kłos T./Sokołowski T. 2/6 1/6 1/6 Zobacz
6 2020/11/19 21:19 19 listopada 2020r. 18:00 (Czw.) Dobies J./Szurmiak K. - Kubicki Ł./Kubicki P. 4/6 3/6 1/6 Zobacz
7 2020/11/20 22:00 20 listopada 2020r. 20:00 (Pt.) Kochański M./Piekarz P. - Kłos T./Sokołowski T. 4/6 4/6 2/6 Zobacz
8 2020/11/22 22:07 22 listopada 2020r. 20:00 (Niedz.) Kołodziejski J./Marciński Ł. - Marek G./Trzaskoma A. 6/3 5/7 3/6 Zobacz
9 2020/11/23 23:34 23 listopada 2020r. 20:00 (Pon.) Kochański M./Piekarz P. - Dobies J./Szurmiak K. 6/7(5) 6/1 4/6 6/0 6/0 Zobacz
10 2020/11/24 21:49 24 listopada 2020r. 19:00 (Wt.) Marek G./Trzaskoma A. - Kłos T./Sokołowski T. 0/6 1/6 4/6 Zobacz
11 2020/11/24 22:36 24 listopada 2020r. 20:00 (Wt.) Kołodziejski J./Marciński Ł. - Kubicki Ł./Kubicki P. 6/4 2/6 4/6 Zobacz
12 2020/11/26 23:21 26 listopada 2020r. 18:00 (Czw.) Kołodziejski J./Marciński Ł. - Kłos T./Sokołowski T. anulowany Zobacz
13 2020/11/29 08:16 29 listopada 2020r. 09:00 (Niedz.) Dobies J./Szurmiak K. - Kłos T./Sokołowski T. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
14 2020/11/29 22:02 29 listopada 2020r. 20:00 (Niedz.) Marek G./Trzaskoma A. - Kochański M./Piekarz P. 1/6 0/6 4/6 Zobacz
15 2020/12/01 23:41 1 grudnia 2020r. 21:00 (Wt.) Kochański M./Piekarz P. - Kołodziejski J./Marciński Ł. 6/4 6/2 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
256.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
192.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
128.00 pkt.

[B1] LEAGUE 3

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mencwel S./Potrzebowski M. 3 1 4:4 38:38 288.00
2 Cobas M./Fernandez C. 2 2 4:0 24:16 256.00
3 Kowalski B./Wardzyński K. 2 1 2:3 24:24 192.00
4 Borowiecki B./Jabłoński Ł. 1 0 0:3 10:18 64.00
5 Dworzyński W./Jakóbik P. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 128.00 pkt.
  • 3:1 - 128.00 pkt.
  • 3:2 - 128.00 pkt.
  • 2:0 - 128.00 pkt.
  • 2:1 - 128.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 128.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 128.00 pkt.
  • 2:3 - 96.00 pkt.
  • 1:2 - 96.00 pkt.
  • 0:3 - 64.00 pkt.
  • 1:3 - 64.00 pkt.
  • 0:2 - 64.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mencwel S./Potrzebowski M. 3 1 4:4 38:38 288.00
2 Cobas M./Fernandez C. 2 2 4:0 24:16 256.00
3 Kowalski B./Wardzyński K. 2 1 2:3 24:24 192.00
4 Borowiecki B./Jabłoński Ł. 1 0 0:3 10:18 64.00
5 Dworzyński W./Jakóbik P. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/12 20:16 12 listopada 2020r. 18:00 (Czw.) Cobas M./Fernandez C. - Mencwel S./Potrzebowski M. 6/4 6/4 Zobacz
2 2020/11/20 23:10 20 listopada 2020r. 20:30 (Pt.) Kowalski B./Wardzyński K. - Cobas M./Fernandez C. 4/6 4/6 Zobacz
3 2020/11/23 20:59 Mencwel S./Potrzebowski M. - Borowiecki B./Jabłoński Ł. 6/3 6/3 6/4 Zobacz
4 2020/11/25 22:19 25 listopada 2020r. 20:30 (Śr.) Kowalski B./Wardzyński K. - Mencwel S./Potrzebowski M. 6/4 4/6 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
128.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
96.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
64.00 pkt.

[B2] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dembiński M./Kaszubski P. 3 3 9:0 54:22 192.00
2 Fronczak J./Kęsik J. 4 2 6:6 51:50 192.00
3 Olton Ł./Rams M. 3 2 5:4 42:37 160.00
4 Senderski K./Smakosz K. 2 1 2:3 17:25 96.00
5 Mannetta M./Pianca M. 3 0 0:6 22:37 96.00
6 Ramos I./Sanz E. 1 0 0:3 3:18 32.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 64.00 pkt.
  • 3:1 - 64.00 pkt.
  • 3:2 - 64.00 pkt.
  • 2:0 - 64.00 pkt.
  • 2:1 - 64.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 64.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 64.00 pkt.
  • 2:3 - 48.00 pkt.
  • 1:2 - 48.00 pkt.
  • 0:3 - 32.00 pkt.
  • 1:3 - 32.00 pkt.
  • 0:2 - 32.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dembiński M./Kaszubski P. 3 3 9:0 54:22 192.00 1 1 3:0 18:7 64.00
2 Fronczak J./Kęsik J. 4 2 6:6 51:50 192.00 1 0 0:3 7:18 32.00
3 Olton Ł./Rams M. 3 2 5:4 42:37 160.00
4 Senderski K./Smakosz K. 2 1 2:3 17:25 96.00 1 1 2:0 12:7 64.00
5 Mannetta M./Pianca M. 3 0 0:6 22:37 96.00 1 0 0:2 7:12 32.00
6 Ramos I./Sanz E. 1 0 0:3 3:18 32.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/13 20:37 13 listopada 2020r. 17:00 (Pt.) Senderski K./Smakosz K. - Dembiński M./Kaszubski P. 2/6 0/6 3/6 Zobacz
2 2020/11/15 13:32 15 listopada 2020r. 11:00 (Niedz.) Fronczak J./Kęsik J. - Mannetta M./Pianca M. 7/6(1) 6/3 Zobacz
3 2020/11/17 23:45 Dembiński M./Kaszubski P. - Olton Ł./Rams M. 6/4 6/3 6/3 Zobacz
4 2020/11/20 20:42 20 listopada 2020r. 18:30 (Pt.) Senderski K./Smakosz K. - Mannetta M./Pianca M. 6/4 6/3 Zobacz
5 2020/11/23 20:18 23 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Fronczak J./Kęsik J. - Ramos I./Sanz E. 6/1 6/2 6/0 Zobacz
6 2020/11/26 00:52 25 listopada 2020r. 21:00 (Śr.) Fronczak J./Kęsik J. - Olton Ł./Rams M. 2/6 1/6 6/2 4/6 Zobacz
7 2020/12/02 18:21 2 grudnia 2020r. 16:00 (Śr.) Dembiński M./Kaszubski P. - Fronczak J./Kęsik J. 6/1 6/3 6/3 Zobacz
8 2020/12/03 09:17 Olton Ł./Rams M. - Mannetta M./Pianca M. 6/4 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
64.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
48.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
32.00 pkt.

[B2] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Barbarowicz F./Stawiński M. 4 3 8:4 60:46 112.00
2 Warzybok P./Baranowski W. 5 1 5:11 63:86 112.00
3 Baran R./Sztern A. 3 3 9:0 55:22 96.00
4 Pastor M./Stevnert F. 3 3 9:1 61:42 96.00
5 Drożdżał J./Sioch M. 2 1 3:5 34:39 48.00
6 Rella F./Czeremużyński A. 3 0 0:9 26:56 48.00
7 Gumiężny G./Paprocki D. 2 0 1:5 29:37 32.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 32.00 pkt.
  • 3:1 - 32.00 pkt.
  • 3:2 - 32.00 pkt.
  • 2:0 - 32.00 pkt.
  • 2:1 - 32.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 32.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 32.00 pkt.
  • 2:3 - 24.00 pkt.
  • 1:2 - 24.00 pkt.
  • 0:3 - 16.00 pkt.
  • 1:3 - 16.00 pkt.
  • 0:2 - 16.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Barbarowicz F./Stawiński M. 4 3 8:4 60:46 112.00 1 1 2:1 15:11 32.00
2 Warzybok P./Baranowski W. 5 1 5:11 63:86 112.00 1 0 1:2 11:15 24.00
3 Baran R./Sztern A. 3 3 9:0 55:22 96.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Pastor M./Stevnert F. 3 3 9:1 61:42 96.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Drożdżał J./Sioch M. 2 1 3:5 34:39 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Rella F./Czeremużyński A. 3 0 0:9 26:56 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Gumiężny G./Paprocki D. 2 0 1:5 29:37 32.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/20 01:57 19 listopada 2020r. 22:00 (Czw.) Pastor M./Stevnert F. - Warzybok P./Baranowski W. 6/4 6/4 6/4 Zobacz
2 2020/11/21 20:45 21 listopada 2020r. 16:00 (Sob.) Drożdżał J./Sioch M. - Warzybok P./Baranowski W. 6/4 6/3 3/6 4/6 6/2 Zobacz
3 2020/11/22 21:19 22 listopada 2020r. 19:00 (Niedz.) Barbarowicz F./Stawiński M. - Rella F./Czeremużyński A. 6/2 6/2 6/4 Zobacz
4 2020/11/26 20:07 26 listopada 2020r. 18:00 (Czw.) Barbarowicz F./Stawiński M. - Baran R./Sztern A. 4/6 1/6 4/6 Zobacz
5 2020/11/27 01:14 26 listopada 2020r. 22:00 (Czw.) Warzybok P./Baranowski W. - Gumiężny G./Paprocki D. 7/6(5) 6/4 Zobacz
6 2020/11/28 15:38 28 listopada 2020r. 12:00 (Sob.) Baran R./Sztern A. - Warzybok P./Baranowski W. 6/2 6/2 6/2 Zobacz
7 2020/11/29 21:45 29 listopada 2020r. 19:00 (Niedz.) Barbarowicz F./Stawiński M. - Drożdżał J./Sioch M. 6/3 6/4 6/2 Zobacz
8 2020/11/30 21:57 30 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Baran R./Sztern A. - Rella F./Czeremużyński A. 6/0 6/2 7/5 Zobacz
9 2020/12/01 20:31 1 grudnia 2020r. 18:30 (Wt.) Barbarowicz F./Stawiński M. - Warzybok P./Baranowski W. 6/1 3/6 6/4 Zobacz
10 2020/12/02 00:28 1 grudnia 2020r. 20:30 (Wt.) Pastor M./Stevnert F. - Rella F./Czeremużyński A. 6/2 7/6(6) 6/3 Zobacz
11 2020/12/04 10:44 3 grudnia 2020r. 22:00 (Czw.) Pastor M./Stevnert F. - Gumiężny G./Paprocki D. 6/3 7/6(4) 5/7 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
32.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
24.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
16.00 pkt.

[B3] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kilijańczyk B./Chu T. 2 2 6:0 37:15 32.00
2 Millan E./Gil A. 2 2 6:1 44:26 32.00
3 Brzdąkiewicz B./Wąs P. 3 1 3:6 46:49 32.00
4 Kęsik Ł./Waldek M. 2 0 1:6 21:42 16.00
5 Łowigus M./Rudziński F. 1 0 0:3 2:18 8.00
6 Rolak Ł./Tyski J. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 16.00 pkt.
  • 3:1 - 16.00 pkt.
  • 3:2 - 16.00 pkt.
  • 2:0 - 16.00 pkt.
  • 2:1 - 16.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 16.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 16.00 pkt.
  • 2:3 - 12.00 pkt.
  • 1:2 - 12.00 pkt.
  • 0:3 - 8.00 pkt.
  • 1:3 - 8.00 pkt.
  • 0:2 - 8.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kilijańczyk B./Chu T. 2 2 6:0 37:15 32.00 1 1 3:0 19:13 16.00
2 Millan E./Gil A. 2 2 6:1 44:26 32.00 1 1 3:0 20:15 16.00
3 Brzdąkiewicz B./Wąs P. 3 1 3:6 46:49 32.00 2 0 0:6 28:39 16.00
4 Kęsik Ł./Waldek M. 2 0 1:6 21:42 16.00
5 Łowigus M./Rudziński F. 1 0 0:3 2:18 8.00
6 Rolak Ł./Tyski J. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/15 10:18 Kęsik Ł./Waldek M. - Millan E./Gil A. anulowany Zobacz
2 2020/11/16 20:07 16 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Millan E./Gil A. - Brzdąkiewicz B./Wąs P. 7/6(4) 6/3 7/6(5) Zobacz
3 2020/11/19 20:07 19 listopada 2020r. 18:00 (Czw.) Kęsik Ł./Waldek M. - Millan E./Gil A. 1/6 7/6(5) 0/6 3/6 Zobacz
4 2020/11/23 20:02 23 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Kęsik Ł./Waldek M. - Brzdąkiewicz B./Wąs P. 3/6 3/6 4/6 Zobacz
5 2020/12/02 22:58 2 grudnia 2020r. 21:00 (Śr.) Łowigus M./Rudziński F. - Kilijańczyk B./Chu T. 0/6 2/6 0/6 Zobacz
6 2020/12/03 19:22 3 grudnia 2020r. 17:00 (Czw.) Kilijańczyk B./Chu T. - Brzdąkiewicz B./Wąs P. 6/3 6/4 7/6(6) Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
16.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
12.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
8.00 pkt.

[B3] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Babiarz P./Czerw J. 3 3 9:0 54:8 24.00
2 Dębski A./Szewczyk W. 2 2 6:1 38:20 16.00
3 Klimiuk D./Mazurkiewicz K. 3 1 3:6 30:50 16.00
4 Chomentowski J./Skowroński W. 3 0 1:9 28:58 12.00
5 Zamojski G./Paprocki M. 1 0 0:3 4:18 4.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 8.00 pkt.
  • 3:1 - 8.00 pkt.
  • 3:2 - 8.00 pkt.
  • 2:0 - 8.00 pkt.
  • 2:1 - 8.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 8.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 8.00 pkt.
  • 2:3 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 6.00 pkt.
  • 0:3 - 4.00 pkt.
  • 1:3 - 4.00 pkt.
  • 0:2 - 4.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Babiarz P./Czerw J. 3 3 9:0 54:8 24.00
2 Dębski A./Szewczyk W. 2 2 6:1 38:20 16.00 1 1 3:0 18:7 8.00
3 Klimiuk D./Mazurkiewicz K. 3 1 3:6 30:50 16.00 1 0 0:3 7:18 4.00
4 Chomentowski J./Skowroński W. 3 0 1:9 28:58 12.00
5 Zamojski G./Paprocki M. 1 0 0:3 4:18 4.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/17 20:27 17 listopada 2020r. 19:00 (Wt.) Klimiuk D./Mazurkiewicz K. - Babiarz P./Czerw J. 1/6 1/6 1/6 Zobacz
2 2020/11/19 08:47 18 listopada 2020r. 20:00 (Śr.) Chomentowski J./Skowroński W. - Klimiuk D./Mazurkiewicz K. 6/7(2) 5/7 3/6 Zobacz
3 2020/11/25 18:08 25 listopada 2020r. 16:00 (Śr.) Dębski A./Szewczyk W. - Klimiuk D./Mazurkiewicz K. 6/4 6/2 6/1 Zobacz
4 2020/11/26 00:18 25 listopada 2020r. 20:00 (Śr.) Chomentowski J./Skowroński W. - Babiarz P./Czerw J. 1/6 0/6 0/6 Zobacz
5 2020/12/02 10:13 Babiarz P./Czerw J. - Zamojski G./Paprocki M. 6/1 6/1 6/2 Zobacz
6 2020/12/03 10:43 2 grudnia 2020r. 20:00 (Śr.) Chomentowski J./Skowroński W. - Dębski A./Szewczyk W. 1/6 2/6 6/2 4/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
8.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
6.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
4.00 pkt.

[C] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Niebudek G./Zarzycki M. 4 3 10:3 72:50 14.00
2 Fabjaniak K./Zielińska K. 3 3 9:1 63:29 12.00
3 Skulimowska J./Dobrowolski P. 4 2 5:7 56:58 12.00
4 Baranowska J./Kondej A. 3 0 0:8 8:48 6.00
5 Matczak D./Czeremużyński J. 2 0 1:6 28:42 4.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 4.00 pkt.
  • 3:1 - 4.00 pkt.
  • 3:2 - 4.00 pkt.
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 4.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:3 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 2.00 pkt.
  • 1:3 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 2.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Niebudek G./Zarzycki M. 4 3 10:3 72:50 14.00
2 Fabjaniak K./Zielińska K. 3 3 9:1 63:29 12.00 1 1 3:0 20:12 4.00
3 Skulimowska J./Dobrowolski P. 4 2 5:7 56:58 12.00 1 0 0:3 12:20 2.00
4 Baranowska J./Kondej A. 3 0 0:8 8:48 6.00
5 Matczak D./Czeremużyński J. 2 0 1:6 28:42 4.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/11/11 18:04 11 listopada 2020r. 16:00 (Śr.) Skulimowska J./Dobrowolski P. - Baranowska J./Kondej A. 6/1 6/0 Zobacz
2 2020/11/17 13:39 17 listopada 2020r. 11:30 (Wt.) Skulimowska J./Dobrowolski P. - Fabjaniak K./Zielińska K. 5/7 2/6 5/7 Zobacz
3 2020/11/20 18:03 20 listopada 2020r. 16:00 (Pt.) Skulimowska J./Dobrowolski P. - Matczak D./Czeremużyński J. 4/6 6/4 6/4 7/5 Zobacz
4 2020/11/24 00:41 Niebudek G./Zarzycki M. - Fabjaniak K./Zielińska K. 5/7 7/5 0/6 5/7 Zobacz
5 2020/11/24 13:38 23 listopada 2020r. 20:00 (Pon.) Niebudek G./Zarzycki M. - Baranowska J./Kondej A. 6/3 6/1 6/3 Zobacz
6 2020/11/24 22:34 24 listopada 2020r. 21:00 (Wt.) Skulimowska J./Dobrowolski P. - Niebudek G./Zarzycki M. 3/6 4/6 2/6 Zobacz
7 2020/11/28 22:53 28 listopada 2020r. 18:00 (Sob.) Niebudek G./Zarzycki M. - Matczak D./Czeremużyński J. 6/2 6/1 7/6 Zobacz
8 2020/12/02 22:12 2 grudnia 2020r. 20:00 (Śr.) Fabjaniak K./Zielińska K. - Baranowska J./Kondej A. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:0 w/o
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:3
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 1:3
  • 0:2
2.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#254 Klimiuk/Mazurkiewicz - Zamojski/Paprocki 47 min. temu
#253 Korolkiewicz/Wróbel - Rozmus/Serafin wczoraj o godz. 08:49
#252 Dębski/Szewczyk - Babiarz/Czerw 2 dni temu o godz. 14:11
#251 Dębski/Szewczyk - Zamojski/Paprocki 2 dni temu o godz. 13:04
#250 Bucki/Sielanko - Rozmus/Serafin 2 dni temu o godz. 11:26

Nadchodzące spotkania

#183 Barbarowicz/Stawiński - Gumiężny/Paprocki jutro o godz. 18:00
#230 Baran/Sztern - Gumiężny/Paprocki pojutrze o godz. 11:00
#209 Łowigus/Rudziński - Brzdąkiewicz/Wąs pojutrze o godz. 18:00
#223 Millan/Gil - Kilijańczyk/Chu pojutrze o godz. 18:00
#219 Senderski/Smakosz - Fronczak/Kęsik pojutrze o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#244 Pastor/Stevnert - Gumiężny/Paprocki 6/3 7/6(4) 5/7 6/3
#253 Korolkiewicz/Wróbel - Rozmus/Serafin 6/0 6/0 walkower
#205 Kilijańczyk/Chu - Brzdąkiewicz/Wąs 6/3 6/4 7/6(6)
#220 Chojnacki/Kowalski - Chacia/Górka 3/6 2/6 1/6
#250 Bucki/Sielanko - Rozmus/Serafin 6/0 6/0

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych