[A] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Rosłoński B./Średniawa W. 3 2 5:3 43:35 5632.00
2 Cyrański Ł./Lipiński M. 3 2 5:3 46:38 5120.00
3 Jędrzejewski T./Piotrowski A. 3 1 2:5 25:30 4096.00
4 Słowiński J./Naduk M. 2 1 3:2 29:28 3584.00
5 Kłos P./Okrutny D. 1 0 0:2 0:12 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 2048pkt.
  • 3:1 - 2048pkt.
  • 3:2 - 2048pkt.
  • 2:0 - 2048pkt.
  • 2:1 - 2048pkt.
  • 3:0 w/o - 2048pkt.
  • 2:0 w/o - 2048pkt.
  • 2:3 - 1536pkt.
  • 1:2 - 1536pkt.
  • 0:3 - 1024pkt.
  • 1:3 - 1024pkt.
  • 0:2 - 1024pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Rosłoński B./Średniawa W. 3 2 5:3 43:35 5632.00
2 Cyrański Ł./Lipiński M. 3 2 5:3 46:38 5120.00
3 Jędrzejewski T./Piotrowski A. 3 1 2:5 25:30 4096.00
4 Słowiński J./Naduk M. 2 1 3:2 29:28 3584.00
5 Kłos P./Okrutny D. 1 0 0:2 0:12 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/05 23:29 5 sierpnia 2019r. 21:00 (Pon.) Cyrański Ł./Lipiński M. - Rosłoński B./Średniawa W. 6/4 5/7 6/3 Zobacz
2 2019/08/15 19:07 14 sierpnia 2019r. 21:00 (Śr.) Jędrzejewski T./Piotrowski A. - Rosłoński B./Średniawa W. 2/6 1/6 Zobacz
3 2019/08/18 22:46 Cyrański Ł./Lipiński M. - Słowiński J./Naduk M. 5/7 6/7(7) Zobacz
4 2019/08/18 23:05 Słowiński J./Naduk M. - Rosłoński B./Średniawa W. 5/7 6/4 4/6 Zobacz
5 2019/08/21 13:55 Jędrzejewski T./Piotrowski A. - Kłos P./Okrutny D. 6/0 6/0 walkower Zobacz
6 2019/08/21 23:33 21 sierpnia 2019r. 20:30 (Śr.) Jędrzejewski T./Piotrowski A. - Cyrański Ł./Lipiński M. 3/6 3/6 4/6 Zobacz

[A] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Miroński M./Salla R. 3 3 9:0 56:30 3072.00
2 Czerwonka K./Karolczak K. 3 2 6:3 49:39 2560.00
3 Sokołowski T./Kłos T. 3 1 3:7 44:56 2048.00
4 Racchi D./Serafin M. 3 0 1:9 36:60 1536.00
5 Kapuściński M./Laskowski P. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 1024pkt.
  • 3:1 - 1024pkt.
  • 3:2 - 1024pkt.
  • 2:0 - 1024pkt.
  • 2:1 - 1024pkt.
  • 3:0 w/o - 1024pkt.
  • 2:0 w/o - 1024pkt.
  • 2:3 - 768pkt.
  • 1:2 - 768pkt.
  • 0:3 - 512pkt.
  • 1:3 - 512pkt.
  • 0:2 - 512pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Miroński M./Salla R. 3 3 9:0 56:30 3072.00
2 Czerwonka K./Karolczak K. 3 2 6:3 49:39 2560.00
3 Sokołowski T./Kłos T. 3 1 3:7 44:56 2048.00
4 Racchi D./Serafin M. 3 0 1:9 36:60 1536.00
5 Kapuściński M./Laskowski P. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/24 23:33 24 lipca 2019r. 21:00 (Śr.) Czerwonka K./Karolczak K. - Sokołowski T./Kłos T. 6/3 6/4 7/5 Zobacz
2 2019/07/31 00:06 30 lipca 2019r. 20:00 (Wt.) Czerwonka K./Karolczak K. - Racchi D./Serafin M. 6/1 6/3 6/4 Zobacz
3 2019/08/10 21:00 Sokołowski T./Kłos T. - Racchi D./Serafin M. 6/3 7/6(5) 4/6 6/4 Zobacz
4 2019/08/17 17:36 17 sierpnia 2019r. 16:00 (Sob.) Miroński M./Salla R. - Sokołowski T./Kłos T. 6/2 6/4 6/3 Zobacz
5 2019/08/19 21:38 19 sierpnia 2019r. 20:00 (Pon.) Czerwonka K./Karolczak K. - Miroński M./Salla R. 5/7 3/6 4/6 Zobacz
6 2019/08/21 22:35 21 sierpnia 2019r. 20:00 (Śr.) Miroński M./Salla R. - Racchi D./Serafin M. 7/6(4) 6/1 6/2 Zobacz

[B1] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chacia R./Kopeć P. 4 4 11:1 71:39 2048.00
2 Furjan M./Paliński R. 4 2 7:8 75:79 1664.00
3 Chojnacki M./Bukowski M. 3 2 6:3 53:38 1408.00
4 Trzaskoma A./Tomczak M. 3 1 5:8 50:60 1152.00
5 Balwierczyk A./Piórkowska Z. 4 0 3:12 49:82 1152.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 512pkt.
  • 3:1 - 512pkt.
  • 3:2 - 512pkt.
  • 2:0 - 512pkt.
  • 2:1 - 512pkt.
  • 3:0 w/o - 512pkt.
  • 2:0 w/o - 512pkt.
  • 2:3 - 384pkt.
  • 1:2 - 384pkt.
  • 0:3 - 256pkt.
  • 1:3 - 256pkt.
  • 0:2 - 256pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chacia R./Kopeć P. 4 4 11:1 71:39 2048.00
2 Furjan M./Paliński R. 4 2 7:8 75:79 1664.00
3 Chojnacki M./Bukowski M. 3 2 6:3 53:38 1408.00
4 Trzaskoma A./Tomczak M. 3 1 5:8 50:60 1152.00 1 1 3:2 20:14 512.00
5 Balwierczyk A./Piórkowska Z. 4 0 3:12 49:82 1152.00 1 0 2:3 14:20 384.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/26 14:48 29 lipca 2019r. 20:00 (Pon.) Balwierczyk A./Piórkowska Z. - Trzaskoma A./Tomczak M. anulowany Zobacz
2 2019/08/07 23:56 7 sierpnia 2019r. 21:00 (Śr.) Trzaskoma A./Tomczak M. - Furjan M./Paliński R. 6/7 5/7 6/4 6/4 3/6 Zobacz
3 2019/08/08 09:14 7 sierpnia 2019r. 19:00 (Śr.) Balwierczyk A./Piórkowska Z. - Trzaskoma A./Tomczak M. 1/6 6/3 6/4 1/6 3:10 Zobacz
4 2019/08/09 23:44 9 sierpnia 2019r. 21:00 (Pt.) Balwierczyk A./Piórkowska Z. - Furjan M./Paliński R. 3/6 2/6 7/6 6/7 Zobacz
5 2019/08/11 16:38 8 sierpnia 2019r. 18:00 (Czw.) Balwierczyk A./Piórkowska Z. - Chojnacki M./Bukowski M. 3/6 1/6 6/7(5) Zobacz
6 2019/08/18 11:31 5 sierpnia 2019r. 20:30 (Pon.) Balwierczyk A./Piórkowska Z. - Chacia R./Kopeć P. 2/6 1/6 4/6 Zobacz
7 2019/08/20 23:29 20 sierpnia 2019r. 20:30 (Wt.) Trzaskoma A./Tomczak M. - Chacia R./Kopeć P. 2/6 1/6 1/6 Zobacz
8 2019/08/21 12:17 20 sierpnia 2019r. 21:00 (Wt.) Chojnacki M./Bukowski M. - Furjan M./Paliński R. 6/2 4/6 6/4 Zobacz
9 2019/08/21 15:47 21 sierpnia 2019r. 13:00 (Śr.) Chacia R./Kopeć P. - Furjan M./Paliński R. 7/5 6/4 6/1 Zobacz
10 2019/08/22 23:47 Chojnacki M./Bukowski M. - Chacia R./Kopeć P. 6/7 6/2 6/7 Zobacz

[B1] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Maria Roger J./Mercurio J. 3 2 4:2 36:30 640.00
2 Skowroński M./Górka M. 2 2 4:1 27:20 512.00
3 Kitliński M./Słowiński M. 2 1 4:3 31:28 448.00
4 Dembiński M./Oraczewski J. 3 0 3:8 49:65 448.00
5 Kabulski R./Szurmiak K. 2 1 3:4 36:36 384.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 256pkt.
  • 3:1 - 256pkt.
  • 3:2 - 256pkt.
  • 2:0 - 256pkt.
  • 2:1 - 256pkt.
  • 3:0 w/o - 256pkt.
  • 2:0 w/o - 256pkt.
  • 2:3 - 192pkt.
  • 1:2 - 192pkt.
  • 0:3 - 128pkt.
  • 1:3 - 128pkt.
  • 0:2 - 128pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Maria Roger J./Mercurio J. 3 2 4:2 36:30 640.00
2 Skowroński M./Górka M. 2 2 4:1 27:20 512.00
3 Kitliński M./Słowiński M. 2 1 4:3 31:28 448.00 1 1 3:1 21:14 256.00
4 Dembiński M./Oraczewski J. 3 0 3:8 49:65 448.00 1 0 1:3 14:21 128.00
5 Kabulski R./Szurmiak K. 2 1 3:4 36:36 384.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/10 14:47 Skowroński M./Górka M. - Maria Roger J./Mercurio J. anulowany Zobacz
2 2019/08/12 21:10 12 sierpnia 2019r. 19:00 (Pon.) Kabulski R./Szurmiak K. - Dembiński M./Oraczewski J. 4/6 4/6 6/3 6/1 10/8 Zobacz
3 2019/08/12 21:13 Maria Roger J./Mercurio J. - Skowroński M./Górka M. 6/7 4/6 Zobacz
4 2019/08/13 18:58 13 sierpnia 2019r. 17:00 (Wt.) Kitliński M./Słowiński M. - Skowroński M./Górka M. 6/2 1/6 3/6 Zobacz
5 2019/08/13 21:10 13 sierpnia 2019r. 19:00 (Wt.) Kitliński M./Słowiński M. - Dembiński M./Oraczewski J. 6/1 6/3 3/6 6/4 Zobacz
6 2019/08/14 22:49 14 sierpnia 2019r. 19:00 (Śr.) Maria Roger J./Mercurio J. - Kabulski R./Szurmiak K. 6/4 6/2 Zobacz
7 2019/08/21 13:40 20 sierpnia 2019r. 19:00 (Wt.) Maria Roger J./Mercurio J. - Dembiński M./Oraczewski J. 7/5 7/6(8) Zobacz

[B1] LEAGUE 3

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Błaszczyk H./Łuczak M. 4 4 12:2 86:45 512.00
2 Porczak K./Tauzowski T. 4 3 10:3 72:37 448.00
3 Kozaczyński R./Raczyński K. 2 0 1:6 34:44 128.00
4 Marek G./Marcinkowski J. 2 0 0:6 6:36 64.00
5 Choroś A./Rozmus P. 2 0 0:6 0:36 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 128pkt.
  • 3:1 - 128pkt.
  • 3:2 - 128pkt.
  • 2:0 - 128pkt.
  • 2:1 - 128pkt.
  • 3:0 w/o - 128pkt.
  • 2:0 w/o - 128pkt.
  • 2:3 - 96pkt.
  • 1:2 - 96pkt.
  • 0:3 - 64pkt.
  • 1:3 - 64pkt.
  • 0:2 - 64pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Błaszczyk H./Łuczak M. 4 4 12:2 86:45 512.00
2 Porczak K./Tauzowski T. 4 3 10:3 72:37 448.00
3 Kozaczyński R./Raczyński K. 2 0 1:6 34:44 128.00
4 Marek G./Marcinkowski J. 2 0 0:6 6:36 64.00
5 Choroś A./Rozmus P. 2 0 0:6 0:36 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/09 16:08 Porczak K./Tauzowski T. - Marek G./Marcinkowski J. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
2 2019/08/09 16:09 9 sierpnia 2019r. 14:00 (Pt.) Porczak K./Tauzowski T. - Kozaczyński R./Raczyński K. 7/6 6/3 6/3 Zobacz
3 2019/08/18 21:58 18 sierpnia 2019r. 20:00 (Niedz.) Błaszczyk H./Łuczak M. - Marek G./Marcinkowski J. 6/3 6/1 6/2 Zobacz
4 2019/08/19 19:28 Porczak K./Tauzowski T. - Choroś A./Rozmus P. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
5 2019/08/19 19:30 19 sierpnia 2019r. 17:00 (Pon.) Porczak K./Tauzowski T. - Błaszczyk H./Łuczak M. 5/7 7/6 4/6 1/6 Zobacz
6 2019/08/19 19:35 Błaszczyk H./Łuczak M. - Choroś A./Rozmus P. 6/0 6/0 6/0 w/o Zobacz
7 2019/08/20 23:23 20 sierpnia 2019r. 20:30 (Wt.) Kozaczyński R./Raczyński K. - Błaszczyk H./Łuczak M. 6/7 3/6 7/5 6/7 Zobacz

[B2] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Korolkiewicz M./Wróbel A. 3 2 4:3 32:27 160.00
2 Stevnert F./Tarasin T. 2 2 5:1 34:25 128.00
3 Dobies J./Brosowski P. 3 0 1:6 28:40 112.00
4 Wota P./Borowski J. 2 1 2:2 17:19 96.00
5 Olton Ł./Zwoliński S. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 64pkt.
  • 3:1 - 64pkt.
  • 3:2 - 64pkt.
  • 2:0 - 64pkt.
  • 2:1 - 64pkt.
  • 3:0 w/o - 64pkt.
  • 2:0 w/o - 64pkt.
  • 2:3 - 48pkt.
  • 1:2 - 48pkt.
  • 0:3 - 32pkt.
  • 1:3 - 32pkt.
  • 0:2 - 32pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Korolkiewicz M./Wróbel A. 3 2 4:3 32:27 160.00
2 Stevnert F./Tarasin T. 2 2 5:1 34:25 128.00
3 Dobies J./Brosowski P. 3 0 1:6 28:40 112.00
4 Wota P./Borowski J. 2 1 2:2 17:19 96.00
5 Olton Ł./Zwoliński S. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/27 17:14 Dobies J./Brosowski P. - Stevnert F./Tarasin T. 6/7(4) 6/2 6/7(4) Zobacz
2 2019/07/31 20:33 Wota P./Borowski J. - Dobies J./Brosowski P. 6/2 6/4 Zobacz
3 2019/08/01 07:30 Korolkiewicz M./Wróbel A. - Dobies J./Brosowski P. 6/2 6/2 Zobacz
4 2019/08/07 21:55 7 sierpnia 2019r. 18:00 (Śr.) Korolkiewicz M./Wróbel A. - Wota P./Borowski J. 7/5 6/0 Zobacz
5 2019/08/20 23:29 Korolkiewicz M./Wróbel A. - Stevnert F./Tarasin T. 2/6 3/6 2/6 Zobacz

[B2] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kowalik K./Barbarowicz F. 4 3 7:5 63:54 120.00
2 Kowalski A./Warmus J. 4 3 6:3 41:39 112.00
3 Kaszubski P./Muzyka J. 3 2 5:2 36:22 88.00
4 Borowiecki M./Borowiecki M. 3 0 1:6 21:37 56.00
5 Bucki Ł./Sielanko Ł. 2 0 1:4 22:31 40.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 32pkt.
  • 3:1 - 32pkt.
  • 3:2 - 32pkt.
  • 2:0 - 32pkt.
  • 2:1 - 32pkt.
  • 3:0 w/o - 32pkt.
  • 2:0 w/o - 32pkt.
  • 2:3 - 24pkt.
  • 1:2 - 24pkt.
  • 0:3 - 16pkt.
  • 1:3 - 16pkt.
  • 0:2 - 16pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kowalik K./Barbarowicz F. 4 3 7:5 63:54 120.00
2 Kowalski A./Warmus J. 4 3 6:3 41:39 112.00
3 Kaszubski P./Muzyka J. 3 2 5:2 36:22 88.00
4 Borowiecki M./Borowiecki M. 3 0 1:6 21:37 56.00
5 Bucki Ł./Sielanko Ł. 2 0 1:4 22:31 40.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/30 20:38 30 lipca 2019r. 19:00 (Wt.) Kowalik K./Barbarowicz F. - Borowiecki M./Borowiecki M. 2/6 6/2 6/4 Zobacz
2 2019/07/31 22:44 Kowalik K./Barbarowicz F. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 6/2 6/7 6/4 Zobacz
3 2019/08/04 14:13 4 sierpnia 2019r. 12:00 (Niedz.) Kowalski A./Warmus J. - Kowalik K./Barbarowicz F. 6/3 3/6 6/4 Zobacz
4 2019/08/05 10:18 Kowalski A./Warmus J. - Kaszubski P./Muzyka J. anulowany Zobacz
5 2019/08/05 10:19 Borowiecki M./Borowiecki M. - Bucki Ł./Sielanko Ł. anulowany Zobacz
6 2019/08/06 20:30 6 sierpnia 2019r. 18:00 (Wt.) Kowalski A./Warmus J. - Borowiecki M./Borowiecki M. 7/5 6/0 Zobacz
7 2019/08/07 22:02 Borowiecki M./Borowiecki M. - Kaszubski P./Muzyka J. 4/6 0/4 Zobacz
8 2019/08/19 20:50 19 sierpnia 2019r. 18:00 (Pon.) Kowalski A./Warmus J. - Kaszubski P./Muzyka J. 0/6 0/6 Zobacz
9 2019/08/20 11:09 Kaszubski P./Muzyka J. - Kowalik K./Barbarowicz F. 4/6 7/6 3/6 Zobacz
10 2019/08/22 23:12 Kowalski A./Warmus J. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 6/4 7/5 Zobacz

[B2] LEAGUE 3

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Grzybowski J./Spychała M. 3 3 8:0 48:13 48.00
2 Mencwel S./Trela A. 3 2 5:2 36:32 40.00
3 Borowiecki B./Kochański M. 3 1 2:7 33:51 32.00
4 Nowacki P./Ziajkowski T. 3 0 1:7 26:47 28.00
5 Mannetta M./Pianca M. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 16pkt.
  • 3:1 - 16pkt.
  • 3:2 - 16pkt.
  • 2:0 - 16pkt.
  • 2:1 - 16pkt.
  • 3:0 w/o - 16pkt.
  • 2:0 w/o - 16pkt.
  • 2:3 - 12pkt.
  • 1:2 - 12pkt.
  • 0:3 - 8pkt.
  • 1:3 - 8pkt.
  • 0:2 - 8pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Grzybowski J./Spychała M. 3 3 8:0 48:13 48.00
2 Mencwel S./Trela A. 3 2 5:2 36:32 40.00
3 Borowiecki B./Kochański M. 3 1 2:7 33:51 32.00
4 Nowacki P./Ziajkowski T. 3 0 1:7 26:47 28.00
5 Mannetta M./Pianca M. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/23 09:53 Grzybowski J./Spychała M. - Mannetta M./Pianca M. anulowany Zobacz
2 2019/07/27 11:10 27 lipca 2019r. 10:00 (Sob.) Grzybowski J./Spychała M. - Nowacki P./Ziajkowski T. 6/0 6/2 6/0 Zobacz
3 2019/07/31 21:22 31 lipca 2019r. 20:00 (Śr.) Grzybowski J./Spychała M. - Borowiecki B./Kochański M. 6/0 6/3 6/3 Zobacz
4 2019/08/02 09:29 2 sierpnia 2019r. 07:00 (Pt.) Borowiecki B./Kochański M. - Nowacki P./Ziajkowski T. 7/5 3/6 6/4 Zobacz
5 2019/08/05 20:53 5 sierpnia 2019r. 20:00 (Pon.) Grzybowski J./Spychała M. - Mencwel S./Trela A. 6/4 6/1 Zobacz
6 2019/08/07 23:03 7 sierpnia 2019r. 20:00 (Śr.) Borowiecki B./Kochański M. - Mencwel S./Trela A. 3/6 4/6 4/6 Zobacz
7 2019/08/13 22:16 13 sierpnia 2019r. 20:00 (Wt.) Mencwel S./Trela A. - Nowacki P./Ziajkowski T. 7/6 6/3 Zobacz
8 2019/08/22 13:00 22 sierpnia 2019r. 21:00 (Czw.) Mencwel S./Trela A. - Mannetta M./Pianca M. anulowany Zobacz

[B3] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozaczyński B./Łomacki T. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Monachowski M./Orczykowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Truszkowski T./Orczykowski R. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 8pkt.
  • 3:1 - 8pkt.
  • 3:2 - 8pkt.
  • 2:0 - 8pkt.
  • 2:1 - 8pkt.
  • 3:0 w/o - 8pkt.
  • 2:0 w/o - 8pkt.
  • 2:3 - 6pkt.
  • 1:2 - 6pkt.
  • 0:3 - 4pkt.
  • 1:3 - 4pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozaczyński B./Łomacki T. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Monachowski M./Orczykowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Truszkowski T./Orczykowski R. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/24 11:24 26 lipca 2019r. 17:30 (Pt.) Truszkowski T./Orczykowski R. - Kozaczyński B./Łomacki T. anulowany Zobacz

[B3] LEAGUE 2

Brak graczy w lidze.
Brak graczy w lidze.
Brak terminarza.

[C] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Juszczyk A./Juszczyk X. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Świacki N./Boruc Ł. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Brynczak B./Brzdąkiewicz B. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Barcikowska A./Siwczak A. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Zielińska K./Buras P. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 2pkt.
  • 3:1 - 2pkt.
  • 3:2 - 2pkt.
  • 2:0 - 2pkt.
  • 2:1 - 2pkt.
  • 3:0 w/o - 2pkt.
  • 2:0 w/o - 2pkt.
  • 2:3 - 1.5pkt.
  • 1:2 - 1.5pkt.
  • 0:3 - 1pkt.
  • 1:3 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Juszczyk A./Juszczyk X. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Świacki N./Boruc Ł. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Brynczak B./Brzdąkiewicz B. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Barcikowska A./Siwczak A. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Zielińska K./Buras P. 0 0 0:0 0:0 0.00

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#203 Kowalski/Warmus - Bucki/Sielanko 3 godz. temu
#202 Trzaskoma/Tomczak - Chojnacki/Bukowski 8 godz. temu
#201 Miroński/Salla - Kapuściński/Laskowski 2 dni temu o godz. 22:36
#200 Chojnacki/Bukowski - Chacia/Kopeć 2 dni temu o godz. 11:14
#199 Korolkiewicz/Wróbel - Stevnert/Tarasin 3 dni temu o godz. 23:29

Nadchodzące spotkania

#202 Trzaskoma/Tomczak - Chojnacki/Bukowski za 15 godz.
#198 Stevnert/Tarasin - Wota/Borowski za 17 godz.
#166 Borowiecki/Borowiecki - Bucki/Sielanko pojutrze o godz. 19:00
#192 Bucki/Sielanko - Kaszubski/Muzyka za 3 dni o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#200 Chojnacki/Bukowski - Chacia/Kopeć 6/7 6/2 6/7
#203 Kowalski/Warmus - Bucki/Sielanko 6/4 7/5
#182 Mencwel/Trela - Mannetta/Pianca anulowany
#196 Jędrzejewski/Piotrowski - Cyrański/Lipiński 3/6 3/6 4/6
#193 Miroński/Salla - Racchi/Serafin 7/6(4) 6/1 6/2

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych