Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

I Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Trawczyński Dominik 6 1 4:11 65:81 24.50
2 Niedziela Artur 3 3 6:2 46:32 18.75
3 Wrobel Filip 4 1 2:7 25:51 16.00
4 Skwieciński Grzegorz 2 2 4:0 24:8 12.50
5 Zdeb Adam 2 2 4:0 24:8 12.50
6 Dmoch Andrzej 2 2 4:0 25:15 12.50
7 Ulanowski Hubert 2 0 1:4 18:29 7.50
8 Sylwestrzak Adam 1 0 1:2 16:19 4.25
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25 pkt.
  • 2:1 - 6.25 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25 pkt.
  • 1:2 - 4.25 pkt.
  • 0:2 - 3.25 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/06/08 11:48 Niedziela Artur - Wrobel Filip 6/0 6/4 Zobacz
2 2021/06/11 00:05 10 czerwca 2021r. 22:00 (Czw.) Dmoch Andrzej - Ulanowski Hubert 6/2 6/3 Zobacz
3 2021/06/11 19:53 10 czerwca 2021r. 22:00 (Czw.) Skwieciński Grzegorz - Trawczyński Dominik 6/3 6/1 Zobacz
4 2021/06/11 21:39 11 czerwca 2021r. 20:00 (Pt.) Skwieciński Grzegorz - Wrobel Filip 6/1 6/3 Zobacz
5 2021/06/18 15:52 Trawczyński Dominik - Niedziela Artur 6/2 6/7 0/6 Zobacz
6 2021/06/19 09:47 Wrobel Filip - Trawczyński Dominik 3/6 7/6 6/3 Zobacz
7 2021/06/23 09:01 22 czerwca 2021r. 21:00 (Wt.) Trawczyński Dominik - Dmoch Andrzej 6/7 4/6 Zobacz
8 2021/06/23 09:28 22 czerwca 2021r. 15:00 (Wt.) Wrobel Filip - Zdeb Adam 0/6 1/6 Zobacz
9 2021/06/23 16:42 Zdeb Adam - Trawczyński Dominik 6/3 6/4 Zobacz
10 2021/06/23 17:29 Niedziela Artur - Sylwestrzak Adam 6/7 6/4 7/5 Zobacz
11 2021/06/24 09:41 Trawczyński Dominik - Ulanowski Hubert 4/6 6/2 7/5 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
6.25 pkt.
  • 1:2
4.25 pkt.
  • 0:2
3.25 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#138 Chukhray - Dobrzycki 2 godz. temu
#137 Sopel - Płaskowicki wczoraj o godz. 21:37
#136 Wrobel - Sylwestrzak 2 dni temu o godz. 20:26
#135 Kłos - Lipińska 2 dni temu o godz. 19:22
#134 Kłos - Nguyen 2 dni temu o godz. 19:19

Nadchodzące spotkania

#38 Kłopocki - Nguyen za 3 godz.
#34 Figurski - Pakosz za 6 godz.
#84 Marciniak - Paleczny za 7 godz.
#70 Chukhray - Pszczółkowski jutro o godz. 10:00
#83 Kosmider - Kruszek za 3 dni o godz. 17:30

Ostatnie wyniki

#88 Woźniak - Wilk 6/0 6/0 walkower
#94 Buna - Pettersson 6/2 6/1
#24 Sopel - Paleczny 6/3 3/6 6/3
#68 Trawczyński - Ulanowski 4/6 6/2 7/5
#60 Buna - Żuliński 6/0 6/0

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych