I liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dmoch Andrzej 7 5 11:4 83:52 34.50
2 Gawędzki Radosław 6 1 3:11 37:73 23.50
3 Rozłucki Grzegorz 5 2 5:6 44:40 23.25
4 Zdeb Adam 3 3 6:0 36:15 18.75
5 Sylwestrzak Adam 3 2 5:3 34:34 16.75
6 Dzwonkowski Paweł 3 0 1:6 13:38 10.75
7 Lipiński Marek 2 1 3:2 28:20 6.25
8 Kałużny Adam 1 0 0:2 10:13 3.25
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25pkt.
  • 2:1 - 6.25pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25pkt.
  • 1:2 - 4.25pkt.
  • 0:2 - 3.25pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/01/19 20:27 19 stycznia 2020r. 20:25 (Niedz.) Rozłucki Grzegorz - Gawędzki Radosław 6/2 6/0 Zobacz
2 2020/01/26 20:16 Dzwonkowski Paweł - Rozłucki Grzegorz 0/6 2/6 Zobacz
3 2020/01/31 17:49 Dmoch Andrzej - Dzwonkowski Paweł 6/1 6/1 Zobacz
4 2020/02/01 16:45 Gawędzki Radosław - Sylwestrzak Adam 1/6 3/6 Zobacz
5 2020/02/02 19:23 2 lutego 2020r. 18:00 (Niedz.) Zdeb Adam - Rozłucki Grzegorz 6/3 6/2 Zobacz
6 2020/02/07 20:02 Rozłucki Grzegorz - Dmoch Andrzej 1/6 0/6 Zobacz
7 2020/02/09 15:21 Rozłucki Grzegorz - Sylwestrzak Adam 4/6 6/0 4/6 Zobacz
8 2020/02/09 18:00 9 lutego 2020r. 16:00 (Niedz.) Dmoch Andrzej - Gawędzki Radosław 6/2 6/3 Zobacz
9 2020/02/14 11:59 14 lutego 2020r. 10:00 (Pt.) Dmoch Andrzej - Kałużny Adam 7/6 6/4 Zobacz
10 2020/02/21 13:58 18 lutego 2020r. 12:00 (Wt.) Dmoch Andrzej - Sylwestrzak Adam 4/6 6/4 6/0 Zobacz
11 2020/02/21 16:57 Dzwonkowski Paweł - Gawędzki Radosław 6/2 1/6 2/6 Zobacz
12 2020/02/21 21:20 21 lutego 2020r. 19:00 (Pt.) Dmoch Andrzej - Lipiński Marek 3/6 7/6 krecz/1 Zobacz
13 2020/02/22 11:57 Lipiński Marek - Gawędzki Radosław 6/3 4/6 6/1 Zobacz
14 2020/02/23 12:53 23 lutego 2020r. 11:30 (Niedz.) Zdeb Adam - Gawędzki Radosław 6/1 6/1 Zobacz
15 2020/02/23 15:37 23 lutego 2020r. 14:00 (Niedz.) Dmoch Andrzej - Zdeb Adam 4/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#419 Więckiewicz - Małczyński 11 godz. temu
#418 Buna - Wilk wczoraj o godz. 20:37
#417 Lipiński - Gawędzki wczoraj o godz. 11:57
#416 Pluciński - Skorupka 2 dni temu o godz. 15:56
#415 Dzwonkowski - Kałużny 2 dni temu o godz. 12:45

Nadchodzące spotkania

#398 Kubieniec - Witczak jutro o godz. 21:00
#404 Ulanowski - Filipiuk jutro o godz. 21:00
#365 Bobruk - Wójcik pojutrze o godz. 13:00
#409 Zdeb - Dzwonkowski pojutrze o godz. 22:00
#416 Pluciński - Skorupka za 3 dni o godz. 07:00

Ostatnie wyniki

#321 Paleczny - Praszałek 6/2 1/6 1/6
#403 Wrobel - Pieniążek 6/3 6/4
#383 Dmoch - Zdeb 4/6 4/6
#405 Ulanowski - Broniec 6/2 6/3
#395 Zdeb - Gawędzki 6/1 6/1

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych