I Liga II Liga III Liga IV Liga

III Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Płaskowicki Piotr 7 7 14:4 103:74 38.50
2 Wilk Mateusz 7 6 13:2 90:38 36.50
3 Paleczny Tymoteusz 7 2 8:10 83:75 27.50
4 Buna Michał 6 3 7:7 63:61 25.00
5 Małczyński Michał 7 2 5:12 71:91 24.50
6 Święch Michał 6 3 7:7 63:70 22.50
7 Stajniak Adam 7 1 3:13 38:91 21.50
8 Kubieniec Witold 5 2 5:7 51:62 19.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.5pkt.
  • 2:1 - 5.5pkt.
  • 2:0 w/o - 5.5pkt.
  • 1:2 - 3.5pkt.
  • 0:2 - 2.5pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/03/21 21:45 Małczyński Michał - Wilk Mateusz 0/6 1/6 Zobacz
2 2019/03/30 11:06 28 marca 2019r. 20:00 (Czw.) Buna Michał - Małczyński Michał 6/4 6/1 Zobacz
3 2019/03/30 11:07 30 marca 2019r. 09:00 (Sob.) Buna Michał - Stajniak Adam 6/0 6/2 Zobacz
4 2019/04/02 23:02 2 kwietnia 2019r. 21:30 (Wt.) Wilk Mateusz - Stajniak Adam 6/1 6/0 Zobacz
5 2019/04/04 22:22 Małczyński Michał - Płaskowicki Piotr 4/6 6/2 5/7 Zobacz
6 2019/04/07 13:34 7 kwietnia 2019r. 12:00 (Niedz.) Paleczny Tymoteusz - Stajniak Adam 6/2 6/0 Zobacz
7 2019/04/07 18:57 7 kwietnia 2019r. 17:00 (Niedz.) Buna Michał - Płaskowicki Piotr 4/6 0/6 Zobacz
8 2019/04/10 08:28 9 kwietnia 2019r. 08:30 (Wt.) Stajniak Adam - Święch Michał 0/6 3/6 Zobacz
9 2019/04/12 10:02 12 kwietnia 2019r. 10:00 (Pt.) Stajniak Adam - Małczyński Michał 6/4 5/7 2/6 Zobacz
10 2019/04/13 14:14 13 kwietnia 2019r. 08:00 (Sob.) Buna Michał - Wilk Mateusz 4/6 1/6 Zobacz
11 2019/04/14 13:04 14 kwietnia 2019r. 09:00 (Niedz.) Paleczny Tymoteusz - Kubieniec Witold 3/6 6/0 6/7 Zobacz
12 2019/04/14 19:24 14 kwietnia 2019r. 19:25 (Niedz.) Stajniak Adam - Kubieniec Witold 6/4 4/6 6/4 Zobacz
13 2019/04/14 19:27 14 kwietnia 2019r. 19:25 (Niedz.) Płaskowicki Piotr - Stajniak Adam 6/1 6/0 Zobacz
14 2019/04/15 09:14 14 kwietnia 2019r. 08:00 (Niedz.) Buna Michał - Święch Michał 6/4 4/6 4/6 Zobacz
15 2019/04/15 09:52 12 kwietnia 2019r. 15:00 (Pt.) Płaskowicki Piotr - Paleczny Tymoteusz 6/3 2/6 7/6 Zobacz
16 2019/04/15 22:49 15 kwietnia 2019r. 21:00 (Pon.) Święch Michał - Wilk Mateusz 3/6 2/6 Zobacz
17 2019/04/15 23:11 16 kwietnia 2019r. 18:00 (Wt.) Paleczny Tymoteusz - Święch Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
18 2019/04/18 22:25 13 kwietnia 2019r. 20:00 (Sob.) Święch Michał - Małczyński Michał 6/4 7/6 Zobacz
19 2019/04/18 22:26 Małczyński Michał - Kubieniec Witold 5/7 1/6 Zobacz
20 2019/04/20 12:48 Wilk Mateusz - Kubieniec Witold 7/6 6/0 Zobacz
21 2019/04/23 22:08 23 kwietnia 2019r. 18:00 (Wt.) Paleczny Tymoteusz - Wilk Mateusz 0/6 2/6 Zobacz
22 2019/04/23 22:08 10 kwietnia 2019r. 08:00 (Śr.) Płaskowicki Piotr - Wilk Mateusz 4/6 7/5 7/6 Zobacz
23 2019/04/23 22:09 Płaskowicki Piotr - Święch Michał 7/5 5/7 7/5 Zobacz
24 2019/04/23 22:09 Płaskowicki Piotr - Kubieniec Witold 6/2 6/3 Zobacz
25 2019/04/23 22:24 24 kwietnia 2019r. 21:00 (Śr.) Buna Michał - Paleczny Tymoteusz 6/4 4/6 6/4 Zobacz
26 2019/04/25 21:34 12 kwietnia 2019r. 15:00 (Pt.) Paleczny Tymoteusz - Małczyński Michał 7/5 2/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#508 Wójcik - Wójcik 29 kwietnia o godz. 13:58
#507 Praszałek - Majewska 28 kwietnia o godz. 20:49
#506 Lipiński - Gawędzki 28 kwietnia o godz. 18:30
#505 Lipiński - Sylwestrzak 28 kwietnia o godz. 17:09
#504 Lipiński - Witczak 28 kwietnia o godz. 17:07

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#508 Wójcik - Wójcik 4/6 5/7
#470 Marciniak - Majewska 6/0 6/0 walkower
#507 Praszałek - Majewska 6/0 6/0 walkower
#463 Marciniak - Praszałek 0/6 6/3 1/6
#506 Lipiński - Gawędzki 6/3 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych