VI liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Niedziela Artur 5 5 10:0 60:7 23.75
2 Woźniak Tomasz 5 1 2:8 33:49 11.75
3 Żórawiński Tomasz 3 2 4:2 27:24 11.25
4 Bobruk Emil 2 1 2:2 14:22 6.50
5 Pluciński Bartosz 1 1 2:0 12:3 4.75
6 Figurski Grzegorz 2 0 0:4 7:24 3.50
7 Broniec Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Butkiewicz Jan 2 0 0:4 0:24 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.75 pkt.
  • 2:1 - 4.75 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.75 pkt.
  • 1:2 - 2.75 pkt.
  • 0:2 - 1.75 pkt.
  • 0:0 - 1.75 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/10/09 12:12 Woźniak Tomasz - Butkiewicz Jan 6/0 6/0 walkower Zobacz
2 2020/10/09 22:04 9 października 2020r. 19:00 (Pt.) Woźniak Tomasz - Pluciński Bartosz 1/6 2/6 Zobacz
3 2020/10/12 10:35 Niedziela Artur - Żórawiński Tomasz 6/1 6/2 Zobacz
4 2020/10/12 15:22 12 października 2020r. 13:00 (Pon.) Woźniak Tomasz - Żórawiński Tomasz 4/6 3/6 Zobacz
5 2020/10/13 10:18 Niedziela Artur - Butkiewicz Jan 6/0 6/0 walkower Zobacz
6 2020/10/13 15:25 Figurski Grzegorz - Niedziela Artur 1/6 1/6 Zobacz
7 2020/10/16 22:22 16 października 2020r. 20:00 (Pt.) Woźniak Tomasz - Bobruk Emil 4/6 6/7 Zobacz
8 2020/10/18 18:30 Niedziela Artur - Bobruk Emil 6/0 6/1 Zobacz
9 2020/10/19 10:31 19 października 2020r. 12:00 (Pon.) Figurski Grzegorz - Żórawiński Tomasz 2/6 3/6 Zobacz
10 2020/10/23 23:06 23 października 2020r. 20:00 (Pt.) Woźniak Tomasz - Niedziela Artur 0/6 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.75 pkt.
  • 1:2
2.75 pkt.
  • 0:2
  • 0:0
1.75 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#49 Gawędzki - Praszałek 5 godz. temu
#48 Piekut - Płaskowicki 2 dni temu o godz. 19:34
#47 Terreno - Kałużny 3 dni temu o godz. 17:55
#46 Paleczny - Dzwonkowski 4 dni temu o godz. 18:02
#45 Praszałek - Pakosz 4 dni temu o godz. 11:12

Nadchodzące spotkania

#6 Cyronek - Praszałek za 8 godz.
#44 Ulanowski - Buna jutro o godz. 10:00
#23 Kruszek - Głuszczak #1 jutro o godz. 12:00
#31 Kruszek - Niedziela jutro o godz. 15:00
#30 Marciniak - Stajniak jutro o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#49 Gawędzki - Praszałek 6/4 6/3
#28 Woźniak - Niedziela 0/6 1/6
#47 Terreno - Kałużny 4/6 2/6
#24 Kruszek - Pospieszyński 4/6 2/6
#34 Kruszek - Paluchowski 2/6 4/6

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych