I Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Niedziela Artur 6 3 8:7 64:62 30.50
2 Dmoch Andrzej 5 3 7:5 58:53 26.25
3 Zdeb Adam 3 3 6:0 36:13 18.75
4 Sylwestrzak Adam 3 2 4:3 32:28 15.75
5 Paluchowski Maciej 4 0 0:8 20:49 13.00
6 Skwieciński Grzegorz 2 1 3:2 26:22 10.50
7 Felter Mateusz 2 0 0:4 11:24 6.50
8 Lipiński Marek 1 1 2:1 16:12 6.25
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25pkt.
  • 2:1 - 6.25pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25pkt.
  • 1:2 - 4.25pkt.
  • 0:2 - 3.25pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/08 23:07 8 lipca 2020r. 21:30 (Śr.) Dmoch Andrzej - Paluchowski Maciej 6/2 6/2 Zobacz
2 2020/07/12 16:14 12 lipca 2020r. 14:00 (Niedz.) Felter Mateusz - Niedziela Artur 2/6 2/6 Zobacz
3 2020/07/13 21:27 13 lipca 2020r. 21:25 (Pon.) Niedziela Artur - Sylwestrzak Adam 6/1 1/6 1/6 Zobacz
4 2020/07/18 14:28 18 lipca 2020r. 14:25 (Sob.) Felter Mateusz - Sylwestrzak Adam 4/6 3/6 Zobacz
5 2020/07/22 17:52 22 lipca 2020r. 16:00 (Śr.) Niedziela Artur - Paluchowski Maciej 6/1 7/5 Zobacz
6 2020/07/24 19:14 24 lipca 2020r. 17:00 (Pt.) Zdeb Adam - Niedziela Artur 6/1 6/2 Zobacz
7 2020/07/31 12:44 Lipiński Marek - Niedziela Artur 6/2 4/6 6/4 Zobacz
8 2020/07/31 14:37 31 lipca 2020r. 13:00 (Pt.) Dmoch Andrzej - Zdeb Adam 1/6 3/6 Zobacz
9 2020/07/31 14:38 Zdeb Adam - Paluchowski Maciej 6/3 6/3 Zobacz
10 2020/08/01 09:02 8 lipca 2020r. 18:00 (Śr.) Niedziela Artur - Dmoch Andrzej 4/6 6/2 6/3 Zobacz
11 2020/08/02 10:43 1 sierpnia 2020r. 12:00 (Sob.) Skwieciński Grzegorz - Paluchowski Maciej 6/2 6/2 Zobacz
12 2020/08/02 10:45 1 sierpnia 2020r. 13:00 (Sob.) Dmoch Andrzej - Sylwestrzak Adam 6/2 7/5 Zobacz
13 2020/08/02 18:58 2 sierpnia 2020r. 11:00 (Niedz.) Dmoch Andrzej - Skwieciński Grzegorz 5/7 7/5 6/2 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#351 Ulanowski - Żuliński 3 godz. temu
#350 Pettersson - Tomczyk 4 godz. temu
#349 Dobrowolski - Ciok 9 godz. temu
#348 Dobrowolski - Kąkol 9 godz. temu
#347 Barczak - Piekut 10 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#305 Sopel - Pluciński jutro o godz. 07:30
#208 Ulanowski - Broniec jutro o godz. 08:00
#316 Rukszto - Pettersson jutro o godz. 16:00
#332 Woźniak - Rot pojutrze o godz. 10:00
#341 Pettersson - Lisowski pojutrze o godz. 15:00

Ostatnie wyniki

#349 Dobrowolski - Ciok 0/6 0/6 walkower
#348 Dobrowolski - Kąkol 0/6 0/6 walkower
#321 Pettersson - Młynarczyk 6/0 6/0 walkower
#320 Pettersson - Narożny 1/6 0/6
#326 Pettersson - Tomczyk anulowany

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych