III Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wrobel Filip 5 5 10:1 67:33 27.50
2 Sopel Tomasz 5 3 6:5 50:52 21.50
3 Pluciński Bartosz 3 2 4:2 30:21 13.50
4 Małczyński Michał 5 0 1:10 27:62 13.50
5 Płaskowicki Piotr 2 2 4:0 24:6 11.00
6 Praszałek Jacek 3 1 2:4 26:34 10.50
7 Marciniak Jacek 3 0 1:6 26:44 8.50
8 Pieniążek Marcin 2 1 2:2 15:13 8.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.5pkt.
  • 2:1 - 5.5pkt.
  • 2:0 w/o - 5.5pkt.
  • 1:2 - 3.5pkt.
  • 0:2 - 2.5pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/18 14:19 18 lipca 2020r. 14:20 (Sob.) Wrobel Filip - Pieniążek Marcin 6/1 6/2 Zobacz
2 2020/07/19 20:01 19 lipca 2020r. 20:00 (Niedz.) Wrobel Filip - Pluciński Bartosz 6/4 6/2 Zobacz
3 2020/07/19 23:37 19 lipca 2020r. 23:30 (Niedz.) Praszałek Jacek - Małczyński Michał 7/6 6/2 Zobacz
4 2020/07/22 23:30 Małczyński Michał - Sopel Tomasz 4/6 6/1 1/6 Zobacz
5 2020/07/22 23:31 19 lipca 2020r. 21:00 (Niedz.) Wrobel Filip - Małczyński Michał 6/2 6/1 Zobacz
6 2020/07/23 22:16 Małczyński Michał - Płaskowicki Piotr 1/6 3/6 Zobacz
7 2020/07/24 20:44 Praszałek Jacek - Pluciński Bartosz 3/6 0/6 Zobacz
8 2020/07/24 22:43 Pieniążek Marcin - Małczyński Michał 6/1 6/0 Zobacz
9 2020/07/26 15:58 26 lipca 2020r. 14:00 (Niedz.) Sopel Tomasz - Wrobel Filip 4/6 4/6 Zobacz
10 2020/07/26 22:17 26 lipca 2020r. 19:00 (Niedz.) Wrobel Filip - Marciniak Jacek 6/7 7/5 6/1 Zobacz
11 2020/07/30 14:11 29 lipca 2020r. 07:00 (Śr.) Sopel Tomasz - Płaskowicki Piotr 0/6 2/6 Zobacz
12 2020/07/31 08:14 30 lipca 2020r. 21:00 (Czw.) Sopel Tomasz - Praszałek Jacek 7/5 7/5 Zobacz
13 2020/08/02 08:57 31 lipca 2020r. 21:00 (Pt.) Pluciński Bartosz - Marciniak Jacek 6/3 6/3 Zobacz
14 2020/08/02 21:46 2 sierpnia 2020r. 20:00 (Niedz.) Sopel Tomasz - Marciniak Jacek 6/1 7/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#351 Ulanowski - Żuliński 3 godz. temu
#350 Pettersson - Tomczyk 4 godz. temu
#349 Dobrowolski - Ciok 9 godz. temu
#348 Dobrowolski - Kąkol 9 godz. temu
#347 Barczak - Piekut 10 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#305 Sopel - Pluciński jutro o godz. 07:30
#208 Ulanowski - Broniec jutro o godz. 08:00
#316 Rukszto - Pettersson jutro o godz. 16:00
#332 Woźniak - Rot pojutrze o godz. 10:00
#341 Pettersson - Lisowski pojutrze o godz. 15:00

Ostatnie wyniki

#349 Dobrowolski - Ciok 0/6 0/6 walkower
#348 Dobrowolski - Kąkol 0/6 0/6 walkower
#321 Pettersson - Młynarczyk 6/0 6/0 walkower
#320 Pettersson - Narożny 1/6 0/6
#326 Pettersson - Tomczyk anulowany

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych