EKSTRA LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Madej Mateusz 4 4 8:2 45:32 14.00
2 Fenrich Oskar 3 2 4:2 32:25 9.00
3 Urbaniak Wojciech 4 1 3:6 33:39 8.00
4 Szczepka Paweł 4 1 4:7 39:50 8.00
5 Sobolski Stanisław 3 1 3:5 25:28 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/05 20:17 5 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Szczepka Paweł - Urbaniak Wojciech 7/5 4/6 10:8 Zobacz
2 2020/08/17 21:10 17 sierpnia 2020r. 18:00 (Pon.) Szczepka Paweł - Madej Mateusz 7/6(6) 4/6 9:11 Zobacz
3 2020/08/19 20:19 19 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Szczepka Paweł - Fenrich Oskar 2/6 6/7(5) Zobacz
4 2020/08/19 20:20 19 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Urbaniak Wojciech - Madej Mateusz 4/6 1/6 Zobacz
5 2020/08/28 18:17 28 sierpnia 2020r. 16:00 (Pt.) Fenrich Oskar - Urbaniak Wojciech 6/2 6/3 Zobacz
6 2020/08/28 21:08 28 sierpnia 2020r. 18:00 (Pt.) Szczepka Paweł - Sobolski Stanisław 1/6 7/6(4) 6:10 Zobacz
7 2020/08/29 13:04 29 sierpnia 2020r. 13:05 (Sob.) Madej Mateusz - Fenrich Oskar 6/3 6/4 Zobacz
8 2020/08/31 17:58 31 sierpnia 2020r. 17:00 (Pon.) Madej Mateusz - Sobolski Stanisław 6/3 1/6 10:8 Zobacz
9 2020/09/03 09:20 1 września 2020r. 15:00 (Wt.) Urbaniak Wojciech - Sobolski Stanisław anulowany Zobacz
10 2020/09/03 16:19 3 września 2020r. 14:30 (Czw.) Urbaniak Wojciech - Sobolski Stanisław 6/3 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.

EKSTRA LIGA B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 3.5 Maćkowiak Marek 4 4 8:1 47:24 14.25
2 Moryń Tomasz 4 3 6:3 43:32 11.40
3 3.5 Jaśkiel Jarek 4 2 5:4 42:27 10.45
4 Kozłowski Marek 4 1 3:6 35:36 7.60
5 Sozański Artur 4 0 0:8 0:48 3.80
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.80 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.80 pkt.
  • 2:1 - 2.85 pkt.
  • 1:2 - 1.90 pkt.
  • 0:2 - 0.95 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/09 15:01 9 sierpnia 2020r. 13:00 (Niedz.) Kozłowski Marek - Moryń Tomasz 5/7 6/3 4:10 Zobacz
2 2020/08/19 15:45 19 sierpnia 2020r. 14:00 (Śr.) Jaśkiel Jarek - Moryń Tomasz 4/6 5/7 Zobacz
3 2020/08/20 20:04 20 sierpnia 2020r. 18:00 (Czw.) Maćkowiak Marek - Kozłowski Marek 7/6(0) 6/2 Zobacz
4 2020/08/24 20:35 24 sierpnia 2020r. 17:00 (Pon.) Moryń Tomasz - Maćkowiak Marek 3/6 4/6 Zobacz
5 2020/08/25 10:17 Sozański Artur - Jaśkiel Jarek 0/6 0/6 Zobacz
6 2020/08/25 10:17 Sozański Artur - Kozłowski Marek 0/6 0/6 Zobacz
7 2020/08/25 10:17 Sozański Artur - Maćkowiak Marek 0/6 0/6 Zobacz
8 2020/08/25 10:18 Sozański Artur - Moryń Tomasz 0/6 0/6 Zobacz
9 2020/08/25 17:44 25 sierpnia 2020r. 16:00 (Wt.) Kozłowski Marek - Jaśkiel Jarek 1/6 3/6 Zobacz
10 2020/08/27 19:17 14 sierpnia 2020r. 19:00 (Pt.) Maćkowiak Marek - Jaśkiel Jarek 3/6 6/3 11:9 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
3.80 pkt.
  • 2:1
2.85 pkt.
  • 1:2
1.90 pkt.
  • 0:2
0.95 pkt.

EKSTRA LIGA C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pensiek Bartosz 5 4 8:3 56:46 14.15
2 Cybulski Piotr 5 4 8:4 53:44 13.25
3 Łuc Michał 5 3 7:4 59:45 13.25
4 Rymsza Zachary 5 3 7:4 57:50 13.25
5 Wiśniewski Artur 5 1 2:9 42:65 6.05
6 Zdunek Tomasz 5 0 2:10 42:59 6.05
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.55 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.55 pkt.
  • 2:1 - 2.65 pkt.
  • 1:2 - 1.75 pkt.
  • 0:2 - 0.85 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/05 20:06 5 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Łuc Michał - Zdunek Tomasz 6/3 6/3 Zobacz
2 2020/08/07 11:41 6 sierpnia 2020r. 18:30 (Czw.) Wiśniewski Artur - Rymsza Zachary 6/7(5) 5/7 Zobacz
3 2020/08/11 20:11 11 sierpnia 2020r. 18:00 (Wt.) Wiśniewski Artur - Cybulski Piotr 0/6 6/7(2) Zobacz
4 2020/08/13 20:39 13 sierpnia 2020r. 18:00 (Czw.) Wiśniewski Artur - Zdunek Tomasz 5/7 7/6(4) 10:7 Zobacz
5 2020/08/14 20:20 14 sierpnia 2020r. 18:00 (Pt.) Pensiek Bartosz - Cybulski Piotr 1/6 4/6 Zobacz
6 2020/08/18 20:43 18 sierpnia 2020r. 17:30 (Wt.) Wiśniewski Artur - Pensiek Bartosz 4/6 1/6 Zobacz
7 2020/08/18 20:44 18 sierpnia 2020r. 18:00 (Wt.) Cybulski Piotr - Rymsza Zachary 1/6 5/7 Zobacz
8 2020/08/25 20:13 7 sierpnia 2020r. 18:00 (Pt.) Łuc Michał - Cybulski Piotr 7/6(5) 5/7 8:10 Zobacz
9 2020/08/25 20:14 25 sierpnia 2020r. 17:30 (Wt.) Wiśniewski Artur - Łuc Michał 2/6 5/7 Zobacz
10 2020/08/25 21:22 25 sierpnia 2020r. 18:30 (Wt.) Pensiek Bartosz - Rymsza Zachary 7/5 5/7 10:6 Zobacz
11 2020/08/30 14:21 30 sierpnia 2020r. 13:00 (Niedz.) Rymsza Zachary - Zdunek Tomasz 7/5 6/2 Zobacz
12 2020/08/31 17:59 31 sierpnia 2020r. 16:00 (Pon.) Zdunek Tomasz - Cybulski Piotr 2/6 6/1 6:10 Zobacz
13 2020/08/31 20:17 31 sierpnia 2020r. 17:00 (Pon.) Pensiek Bartosz - Łuc Michał 7/5 6/4 Zobacz
14 2020/09/02 20:09 2 września 2020r. 17:00 (Śr.) Pensiek Bartosz - Zdunek Tomasz 7/6(5) 6/2 Zobacz
15 2020/09/03 09:19 2 września 2020r. 11:00 (Śr.) Łuc Michał - Rymsza Zachary 7/5 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
3.55 pkt.
  • 2:1
2.65 pkt.
  • 1:2
1.75 pkt.
  • 0:2
0.85 pkt.

I LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Lewkonowicz Paweł 4 3 7:3 43:28 10.40
2 Urbanowicz Jacek 4 3 7:3 42:35 10.40
3 Downarowicz Rafał 3 2 4:4 29:30 5.60
4 Obłaczyński Dawid 3 0 1:6 21:36 3.20
5 Dolińczyk Krzysztof 2 0 1:4 17:23 2.40
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.20 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.20 pkt.
  • 2:1 - 2.40 pkt.
  • 1:2 - 1.60 pkt.
  • 0:2 - 0.80 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/07 11:42 6 sierpnia 2020r. 18:30 (Czw.) Urbanowicz Jacek - Dolińczyk Krzysztof 3/6 6/4 10:4 Zobacz
2 2020/08/19 20:19 19 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Urbanowicz Jacek - Lewkonowicz Paweł 6/4 2/6 6:10 Zobacz
3 2020/08/24 20:35 24 sierpnia 2020r. 18:00 (Pon.) Urbanowicz Jacek - Obłaczyński Dawid 6/4 6/2 Zobacz
4 2020/08/28 16:55 28 sierpnia 2020r. 13:00 (Pt.) Lewkonowicz Paweł - Obłaczyński Dawid 6/2 6/2 Zobacz
5 2020/08/29 11:03 29 sierpnia 2020r. 09:00 (Sob.) Urbanowicz Jacek - Downarowicz Rafał 6/4 6/4 Zobacz
6 2020/08/29 14:56 29 sierpnia 2020r. 13:00 (Sob.) Lewkonowicz Paweł - Dolińczyk Krzysztof 7/5 6/2 Zobacz
7 2020/08/31 16:23 31 sierpnia 2020r. 14:00 (Pon.) Downarowicz Rafał - Obłaczyński Dawid 4/6 7/5 10:8 Zobacz
8 2020/09/01 17:50 1 września 2020r. 14:00 (Wt.) Lewkonowicz Paweł - Downarowicz Rafał 1/6 6/2 7:10 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
3.20 pkt.
  • 2:1
2.40 pkt.
  • 1:2
1.60 pkt.
  • 0:2
0.80 pkt.

I LIGA B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mróz Krzysztof 2 1 3:2 23:17 4.50
2 Bartoszewicz Marcin 1 1 2:1 9:10 2.25
3 Łazar Karol 1 0 0:2 8:13 0.75
4 Minta Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Wiśniewski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.00 pkt.
  • 2:1 - 2.25 pkt.
  • 1:2 - 1.50 pkt.
  • 0:2 - 0.75 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/14 09:54 14 sierpnia 2020r. 08:00 (Pt.) Łazar Karol - Mróz Krzysztof 3/6 5/7 Zobacz
2 2020/08/31 21:55 31 sierpnia 2020r. 19:00 (Pon.) Mróz Krzysztof - Bartoszewicz Marcin 4/6 6/2 11:13 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
3.00 pkt.
  • 2:1
2.25 pkt.
  • 1:2
1.50 pkt.
  • 0:2
0.75 pkt.

I LIGA C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Iwaszko Robert 4 3 7:4 45:30 8.40
2 Antczak Marek 4 3 7:4 44:30 8.40
3 Klonowicz Konrad 4 2 4:5 29:44 6.30
4 Świdrowski Wojciech 4 1 4:6 37:38 6.30
5 Miczek Przemysław 4 1 3:6 30:43 5.60
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.80 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.80 pkt.
  • 2:1 - 2.10 pkt.
  • 1:2 - 1.40 pkt.
  • 0:2 - 0.70 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/12 18:51 12 sierpnia 2020r. 17:30 (Śr.) Świdrowski Wojciech - Miczek Przemysław 6/1 6/1 Zobacz
2 2020/08/20 19:32 20 sierpnia 2020r. 16:30 (Czw.) Iwaszko Robert - Miczek Przemysław 4/6 7/5 10:6 Zobacz
3 2020/08/20 19:55 20 sierpnia 2020r. 16:30 (Czw.) Antczak Marek - Klonowicz Konrad 4/6 6/1 8:10 Zobacz
4 2020/08/24 20:36 24 sierpnia 2020r. 18:00 (Pon.) Antczak Marek - Miczek Przemysław 7/5 6/0 Zobacz
5 2020/08/25 20:08 25 sierpnia 2020r. 16:30 (Wt.) Iwaszko Robert - Świdrowski Wojciech 4/6 6/2 10:5 Zobacz
6 2020/08/25 20:25 25 sierpnia 2020r. 18:00 (Wt.) Klonowicz Konrad - Miczek Przemysław 4/6 2/6 Zobacz
7 2020/08/27 12:33 27 sierpnia 2020r. 19:00 (Czw.) Klonowicz Konrad - Iwaszko Robert anulowany Zobacz
8 2020/08/27 18:40 27 sierpnia 2020r. 16:30 (Czw.) Iwaszko Robert - Klonowicz Konrad 6/1 6/1 Zobacz
9 2020/08/31 16:52 31 sierpnia 2020r. 16:00 (Pon.) Antczak Marek - Iwaszko Robert 6/4 2/6 10:3 Zobacz
10 2020/09/01 17:51 1 września 2020r. 16:00 (Wt.) Świdrowski Wojciech - Klonowicz Konrad 6/7(5) 4/6 Zobacz
11 2020/09/02 18:36 2 września 2020r. 16:00 (Śr.) Antczak Marek - Świdrowski Wojciech 5/7 6/0 10:8 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
2.80 pkt.
  • 2:1
2.10 pkt.
  • 1:2
1.40 pkt.
  • 0:2
0.70 pkt.

II LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Duszak Adam 4 4 8:1 49:14 9.75
2 2.5 Maćkowiak Maciej 4 3 7:2 47:23 9.10
3 Kosowicz Maciej 4 2 4:4 24:28 6.50
4 Woś Andrzej 4 1 2:6 31:38 4.55
5 Wypij Marek 4 0 0:8 0:48 2.60
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.60 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.60 pkt.
  • 2:1 - 1.95 pkt.
  • 1:2 - 1.30 pkt.
  • 0:2 - 0.65 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/12 11:05 12 sierpnia 2020r. 10:00 (Śr.) Kosowicz Maciej - Woś Andrzej 6/2 6/2 Zobacz
2 2020/08/13 20:37 13 sierpnia 2020r. 18:00 (Czw.) Maćkowiak Maciej - Duszak Adam 7/6(5) 2/6 7:10 Zobacz
3 2020/08/18 20:46 18 sierpnia 2020r. 18:00 (Wt.) Duszak Adam - Woś Andrzej 6/3 6/2 Zobacz
4 2020/08/25 10:11 25 sierpnia 2020r. 08:00 (Wt.) Maćkowiak Maciej - Woś Andrzej 7/5 7/5 Zobacz
5 2020/08/25 10:13 25 sierpnia 2020r. 10:15 (Wt.) Maćkowiak Maciej - Wypij Marek 6/0 6/0 Zobacz
6 2020/08/25 10:14 25 sierpnia 2020r. 10:15 (Wt.) Woś Andrzej - Wypij Marek 6/0 6/0 Zobacz
7 2020/08/25 10:14 25 sierpnia 2020r. 10:15 (Wt.) Wypij Marek - Duszak Adam 0/6 0/6 Zobacz
8 2020/08/25 10:15 Wypij Marek - Kosowicz Maciej 0/6 0/6 Zobacz
9 2020/08/25 10:20 17 sierpnia 2020r. 18:00 (Pon.) Maćkowiak Maciej - Kosowicz Maciej 6/0 6/0 Zobacz
10 2020/08/25 10:20 Kosowicz Maciej - Duszak Adam 0/6 0/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
2.60 pkt.
  • 2:1
1.95 pkt.
  • 1:2
1.30 pkt.
  • 0:2
0.65 pkt.

II LIGA B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Krysiak Mateusz 4 4 8:3 40:27 7.80
2 Urbaniak Alicja 4 2 6:4 43:28 7.20
3 Strzesak Adam 3 2 5:3 34:19 5.40
4 Światkowski Gracjan 3 1 3:4 28:23 4.20
5 Wolny Los jeden 4 0 0:8 0:48 2.40
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.40 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.40 pkt.
  • 2:1 - 1.80 pkt.
  • 1:2 - 1.20 pkt.
  • 0:2 - 0.60 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/12 21:57 12 sierpnia 2020r. 19:00 (Śr.) Krysiak Mateusz - Światkowski Gracjan 6/1 3/6 10:5 Zobacz
2 2020/08/25 20:34 25 sierpnia 2020r. 20:35 (Wt.) Urbaniak Alicja - Światkowski Gracjan 6/3 7/6(4) Zobacz
3 2020/08/27 18:49 27 sierpnia 2020r. 18:50 (Czw.) Krysiak Mateusz - Urbaniak Alicja 0/6 6/4 10:8 Zobacz
4 2020/08/28 19:15 Urbaniak Alicja - Strzesak Adam 7/5 1/6 5:10 Zobacz
5 2020/08/29 14:18 29 sierpnia 2020r. 14:20 (Sob.) Krysiak Mateusz - Strzesak Adam 4/6 6/4 10:6 Zobacz
6 2020/08/30 14:29 30 sierpnia 2020r. 14:30 (Niedz.) Krysiak Mateusz - Wolny Los jeden 6/0 6/0 Zobacz
7 2020/08/30 14:30 30 sierpnia 2020r. 14:30 (Niedz.) Światkowski Gracjan - Wolny Los jeden 6/0 6/0 Zobacz
8 2020/08/30 14:31 30 sierpnia 2020r. 14:30 (Niedz.) Strzesak Adam - Wolny Los jeden 6/0 6/0 Zobacz
9 2020/08/30 14:31 30 sierpnia 2020r. 14:30 (Niedz.) Urbaniak Alicja - Wolny Los jeden 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
2.40 pkt.
  • 2:1
1.80 pkt.
  • 1:2
1.20 pkt.
  • 0:2
0.60 pkt.

II LIGA C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pałczak Andrzej 4 4 8:0 48:10 8.80
2 Gwizd Aleksandra 4 3 6:2 41:28 7.15
3 Łagoda Jędrzej 4 2 4:4 36:27 5.50
4 Pawlicka Agnieszka 4 1 2:6 25:37 3.85
5 Wolny Los dwa 4 0 0:8 0:48 2.20
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.20 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.20 pkt.
  • 2:1 - 1.65 pkt.
  • 1:2 - 1.10 pkt.
  • 0:2 - 0.55 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/05 17:40 5 sierpnia 2020r. 16:00 (Śr.) Łagoda Jędrzej - Gwizd Aleksandra 4/6 4/6 Zobacz
2 2020/08/06 19:04 6 sierpnia 2020r. 17:00 (Czw.) Łagoda Jędrzej - Pawlicka Agnieszka 6/3 6/0 Zobacz
3 2020/08/10 21:36 10 sierpnia 2020r. 18:00 (Pon.) Pawlicka Agnieszka - Gwizd Aleksandra 5/7 3/6 Zobacz
4 2020/08/26 20:20 26 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Gwizd Aleksandra - Pałczak Andrzej 0/6 4/6 Zobacz
5 2020/08/30 11:48 Pałczak Andrzej - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/2 Zobacz
6 2020/08/30 14:33 30 sierpnia 2020r. 14:35 (Niedz.) Łagoda Jędrzej - Wolny Los dwa 6/0 6/0 Zobacz
7 2020/08/30 14:34 30 sierpnia 2020r. 14:35 (Niedz.) Pałczak Andrzej - Wolny Los dwa 6/0 6/0 Zobacz
8 2020/08/30 14:34 30 sierpnia 2020r. 14:35 (Niedz.) Pawlicka Agnieszka - Wolny Los dwa 6/0 6/0 Zobacz
9 2020/08/30 14:35 30 sierpnia 2020r. 14:35 (Niedz.) Gwizd Aleksandra - Wolny Los dwa 6/0 6/0 Zobacz
10 2020/08/31 20:16 31 sierpnia 2020r. 20:15 (Pon.) Pałczak Andrzej - Łagoda Jędrzej 6/0 6/4 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
2.20 pkt.
  • 2:1
1.65 pkt.
  • 1:2
1.10 pkt.
  • 0:2
0.55 pkt.

III LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kukawski Maciej 3 3 6:1 36:18 5.50
2 Andruszczak-Paciorek Marta 3 2 5:2 37:24 5.00
3 Kryl Tomasz 2 0 0:4 18:26 1.00
4 Żarejko Agnieszka 2 0 0:4 1:24 1.00
5 Bartoszewicz Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.00 pkt.
  • 2:1 - 1.50 pkt.
  • 1:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 0.50 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/08/09 12:08 9 sierpnia 2020r. 11:00 (Niedz.) Andruszczak-Paciorek Marta - Żarejko Agnieszka 6/1 6/0 Zobacz
2 2020/08/14 20:19 14 sierpnia 2020r. 17:00 (Pt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Kryl Tomasz 7/5 7/6(5) Zobacz
3 2020/08/29 13:05 29 sierpnia 2020r. 10:30 (Sob.) Andruszczak-Paciorek Marta - Kukawski Maciej 7/5 4/6 5:10 Zobacz
4 2020/08/31 20:17 31 sierpnia 2020r. 18:00 (Pon.) Kukawski Maciej - Kryl Tomasz 6/4 6/3 Zobacz
5 2020/09/08 14:15 4 września 2020r. 18:00 (Pt.) Kukawski Maciej - Żarejko Agnieszka 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
2.00 pkt.
  • 2:1
1.50 pkt.
  • 1:2
1.00 pkt.
  • 0:2
0.50 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#482 Urbaniak - Sobolski 3 września o godz. 09:21
#481 Kukawski - Żarejko 2 września o godz. 19:18
#479 Antczak - Świdrowski 1 września o godz. 07:40
#478 Pałczak - Łagoda 31 sierpnia o godz. 20:16
#477 Madej - Sobolski 31 sierpnia o godz. 17:58

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#481 Kukawski - Żarejko 6/0 6/0
#482 Urbaniak - Sobolski 6/3 6/0
#476 Urbaniak - Sobolski anulowany
#451 Łuc - Rymsza 7/5 6/0
#474 Pensiek - Zdunek 7/6(5) 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych