EKSTRA LIGA I LIGA II LIGA

EKSTRA LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ostrowski Rafał 14 13 27:2 169:63 40.00
2 Makowski Radek 14 12 25:7 169:88 38.00
3 Madej Mateusz 14 11 24:6 161:87 36.00
4 Sobolski Stanisław 14 11 24:7 157:88 36.00
5 Moryń Tomasz 14 11 23:10 152:105 36.00
6 Wiśniewski Michał 14 10 21:11 146:91 34.00
7 3.5 Maćkowiak Marek 14 8 16:13 121:112 30.00
8 Szczepka Paweł 14 7 17:14 135:120 28.00
9 3.5 Jaśkiel Jarek 14 7 14:15 128:133 28.00
10 Zdunek Tomasz 14 5 10:20 93:150 24.00
11 Cybulski Piotr 14 3 8:24 95:159 20.00
12 Downarowicz Rafał 13 3 7:21 69:139 19.00
13 Ostraszewski Radek 14 2 6:24 80:143 18.00
14 Sozański Artur 13 1 2:24 79:153 15.00
15 Ruta Krzysiek 14 0 2:28 47:170 7.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ostrowski Rafał 14 13 27:2 169:63 40.00
2 Makowski Radek 14 12 25:7 169:88 38.00
3 Madej Mateusz 14 11 24:6 161:87 36.00 2 1 3:2 23:19 4.00
4 Sobolski Stanisław 14 11 24:7 157:88 36.00 2 1 3:3 18:21 4.00
5 Moryń Tomasz 14 11 23:10 152:105 36.00 2 1 2:3 18:19 4.00
6 Wiśniewski Michał 14 10 21:11 146:91 34.00
7 Maćkowiak Marek 14 8 16:13 121:112 30.00
8 Szczepka Paweł 14 7 17:14 135:120 28.00 1 1 2:0 12:7 3.00
9 Jaśkiel Jarek 14 7 14:15 128:133 28.00 1 0 0:2 7:12 1.00
10 Zdunek Tomasz 14 5 10:20 93:150 24.00
11 Cybulski Piotr 14 3 8:24 95:159 20.00
12 Downarowicz Rafał 13 3 7:21 69:139 19.00
13 Ostraszewski Radek 14 2 6:24 80:143 18.00
14 Sozański Artur 13 1 2:24 79:153 15.00
15 Ruta Krzysiek 14 0 2:28 47:170 7.00
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. Madej Mateusz X 6/0 6/2 6/3 6/2 6/3 6/4 6/0 6/3 6/0 6/3 6/4 6/3 6/4 4/6 8:10 6/2 7/5 7/5 3/6 7:10 6/0 6/0 walkower 3/6 4/6 6/2 7/6(3) 6/4 6/4 6/2 6/0
2. Zdunek Tomasz 0/6 2/6 X 1/6 2/6 3/6 4/6 6/3 0/6 10:5 7/6(2) 6/4 0/6 4/6 5/7 0/6 1/6 3/6 2/6 0/6 7/6(11) 6/1 4/6 1/6 2/6 1/6 7/5 6/1 5/7 6/2 10:8
3. Szczepka Paweł 3/6 2/6 6/1 6/2 X 3/6 6/3 7:10 6/3 6/1 6/0 6/4 3/6 3/6 1/6 7/6(6) 6:10 6/7(4) 6/4 7:10 2/6 4/6 6/3 6/4 0/6 5/7 6/3 6/4 6/3 6/1 6/3 6/4
4. Maćkowiak Marek 3/6 4/6 6/3 6/4 6/3 3/6 10:7 X 6/2 6/4 6/4 7/5 3/6 2/6 2/6 0/6 3/6 2/6 3/6 1/6 6/1 6/2 2/6 1/6 6/1 6/3 6/1 6/1 6/0 6/0
5. Ostraszewski Radek 0/6 3/6 3/6 6/0 5:10 3/6 1/6 2/6 4/6 X 6/1 2/6 7:10 3/6 1/6 0/6 1/6 1/6 1/6 2/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 4/6 2/6 6/3 6/4 4/6 5/7
6. Cybulski Piotr 0/6 3/6 6/7(2) 4/6 0/6 4/6 4/6 5/7 1/6 6/2 10:7 X 0/6 2/6 1/6 2/6 6/2 2/6 7:10 1/6 0/6 4/6 7/6(5) 10:0 1/6 1/6 6/7(4) 4/6 7/6(5) 6/3 6/3 4/6 3:10
7. Makowski Radek 4/6 3/6 6/0 6/4 6/3 6/3 6/3 6/2 6/3 6/1 6/0 6/2 X 6/1 5/7 10:2 6/3 4/6 7:10 4/6 6/2 10/7 6/0 6/0 walkower 7/5 4/6 10:4 6/2 6/2 6/0 6/3 6/3 6/1
8. Wiśniewski Michał 4/6 6/4 10:8 7/5 6/0 6/1 6/7(6) 10:6 6/2 6/0 6/0 6/1 6/1 6/2 1/6 7/5 2:10 X 6/7(3) 6/3 10:5 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 1/6 2/6 2/6 5/7 6/0 6/1 6/1 6/1
9. Moryń Tomasz 2/6 5/7 6/1 6/3 7/6(4) 4/6 10:7 6/3 6/2 6/1 6/1 2/6 6/2 10:7 3/6 6/4 10:7 7/6(3) 3/6 5:10 X 6/0 4/6 10:5 6/1 6/3 4/6 4/6 6/4 6/1 7/5 6/3 6/2 6/1
10. Sobolski Stanisław 5/7 6/3 10:7 6/2 6/0 6/2 6/4 6/3 6/1 6/2 6/2 6/1 6/0 6/4 2/6 7/10 6/4 6/2 0/6 6/4 5:10 X 6/0 6/0 walkower 3/6 1/6 6/4 6/4 6/0 6/1 6/1 6/2
11. Ruta Krzysiek 0/6 0/6 walkower 6/7(11) 1/6 3/6 4/6 1/6 2/6 0/6 0/6 walkower 6/4 6/7(5) 0:10 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 1/6 3/6 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 3/6 7/6(0) 9:11 1/6 3/6 0/6 0/6 walkower
12. Ostrowski Rafał 6/3 6/4 6/4 6/1 6/0 7/5 6/2 6/1 6/0 6/0 6/1 6/1 5/7 6/4 4:10 6/1 6/2 6/4 6/4 6/3 6/1 6/0 6/0 walkower X 6/4 6/0 6/3 7/6(4) 6/0 6/1
13. Jaśkiel Jarek 2/6 6/7(3) 6/2 6/1 3/6 4/6 1/6 3/6 6/4 6/2 7/6(4) 6/4 2/6 2/6 6/2 7/5 4/6 1/6 4/6 4/6 6/3 6/7(0) 11:9 4/6 0/6 X 6/4 7/5 6/1 6/2
14. Sozański Artur 4/6 4/6 5/7 1/6 3/6 1/6 1/6 1/6 3/6 4/6 6/7(5) 3/6 0/6 3/6 0/6 1/6 5/7 3/6 0/6 1/6 6/1 6/3 3/6 6/7(4) 4/6 5/7 X
15. Downarowicz Rafał 2/6 0/6 7/5 2/6 8:10 3/6 4/6 0/6 0/6 6/4 7/5 3/6 6/4 10:3 3/6 1/6 1/6 1/6 2/6 1/6 1/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 1/6 1/6 2/6 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/05/14 23:14 14 maja 2019r. 17:00 (Wt.) Downarowicz Rafał - Ostraszewski Radek 6/4 7/5 Zobacz
2 2019/05/17 22:15 17 maja 2019r. 18:30 (Pt.) Cybulski Piotr - Jaśkiel Jarek 6/7(4) 4/6 Zobacz
3 2019/05/17 22:16 17 maja 2019r. 15:00 (Pt.) Sobolski Stanisław - Madej Mateusz 5/7 6/3 10:7 Zobacz
4 2019/05/17 22:16 17 maja 2019r. 17:00 (Pt.) Ostrowski Rafał - Maćkowiak Marek 6/2 6/1 Zobacz
5 2019/05/21 22:21 21 maja 2019r. 18:30 (Wt.) Sozański Artur - Makowski Radek 0/6 3/6 Zobacz
6 2019/05/21 22:22 21 maja 2019r. 16:00 (Wt.) Ostrowski Rafał - Zdunek Tomasz 6/4 6/1 Zobacz
7 2019/05/21 22:23 21 maja 2019r. 19:00 (Wt.) Ruta Krzysiek - Maćkowiak Marek 1/6 2/6 Zobacz
8 2019/05/23 22:52 23 maja 2019r. 16:00 (Czw.) Ostrowski Rafał - Madej Mateusz 6/3 6/4 Zobacz
9 2019/05/24 22:07 24 maja 2019r. 18:30 (Pt.) Cybulski Piotr - Ostrowski Rafał 1/6 1/6 Zobacz
10 2019/05/24 22:08 24 maja 2019r. 18:00 (Pt.) Maćkowiak Marek - Szczepka Paweł 6/3 3/6 10:7 Zobacz
11 2019/05/24 22:09 24 maja 2019r. 15:00 (Pt.) Sobolski Stanisław - Downarowicz Rafał 6/1 6/2 Zobacz
12 2019/05/27 22:35 27 maja 2019r. 18:30 (Pon.) Moryń Tomasz - Szczepka Paweł 7/6(4) 4/6 10:7 Zobacz
13 2019/05/27 22:36 27 maja 2019r. 17:00 (Pon.) Cybulski Piotr - Ostraszewski Radek 1/6 6/2 10:7 Zobacz
14 2019/05/28 22:59 28 maja 2019r. 18:30 (Wt.) Madej Mateusz - Makowski Radek 6/4 6/3 Zobacz
15 2019/05/29 22:56 29 maja 2019r. 19:00 (Śr.) Sozański Artur - Maćkowiak Marek 1/6 1/6 Zobacz
16 2019/05/29 22:57 29 maja 2019r. 18:30 (Śr.) Moryń Tomasz - Downarowicz Rafał 6/2 6/1 Zobacz
17 2019/05/30 22:43 30 maja 2019r. 17:30 (Czw.) Makowski Radek - Ostrowski Rafał 7/5 4/6 10:4 Zobacz
18 2019/05/30 22:43 30 maja 2019r. 17:00 (Czw.) Jaśkiel Jarek - Zdunek Tomasz 6/2 6/1 Zobacz
19 2019/06/01 20:38 1 czerwca 2019r. 16:00 (Sob.) Cybulski Piotr - Wiśniewski Michał 1/6 2/6 Zobacz
20 2019/06/01 20:38 1 czerwca 2019r. 09:00 (Sob.) Madej Mateusz - Maćkowiak Marek 6/3 6/4 Zobacz
21 2019/06/02 16:07 2 czerwca 2019r. 10:00 (Niedz.) Szczepka Paweł - Zdunek Tomasz 6/1 6/2 Zobacz
22 2019/06/03 23:36 3 czerwca 2019r. 18:30 (Pon.) Ruta Krzysiek - Sozański Artur 1/6 3/6 Zobacz
23 2019/06/03 23:37 3 czerwca 2019r. 19:00 (Pon.) Downarowicz Rafał - Wiśniewski Michał 1/6 1/6 Zobacz
24 2019/06/06 08:06 5 czerwca 2019r. 18:30 (Śr.) Moryń Tomasz - Ostrowski Rafał 4/6 4/6 Zobacz
25 2019/06/06 08:08 4 czerwca 2019r. 19:00 (Wt.) Zdunek Tomasz - Madej Mateusz 0/6 2/6 Zobacz
26 2019/06/06 08:10 4 czerwca 2019r. 18:30 (Wt.) Wiśniewski Michał - Szczepka Paweł 6/1 6/7(6) 10:6 Zobacz
27 2019/06/07 22:56 7 czerwca 2019r. 18:30 (Pt.) Jaśkiel Jarek - Sozański Artur 6/4 7/5 Zobacz
28 2019/06/08 21:55 8 czerwca 2019r. 10:30 (Sob.) Maćkowiak Marek - Sobolski Stanisław 3/6 1/6 Zobacz
29 2019/06/10 22:44 10 czerwca 2019r. 18:30 (Pon.) Cybulski Piotr - Moryń Tomasz 6/2 2/6 7:10 Zobacz
30 2019/06/10 22:44 10 czerwca 2019r. 16:30 (Pon.) Ostraszewski Radek - Sobolski Stanisław 2/6 2/6 Zobacz
31 2019/06/11 20:22 11 czerwca 2019r. 19:00 (Wt.) Wiśniewski Michał - Ostrowski Rafał 1/6 2/6 Zobacz
32 2019/06/11 21:22 11 czerwca 2019r. 19:30 (Wt.) Moryń Tomasz - Madej Mateusz 2/6 5/7 Zobacz
33 2019/06/12 21:26 12 czerwca 2019r. 19:30 (Śr.) Zdunek Tomasz - Maćkowiak Marek 3/6 4/6 Zobacz
34 2019/06/13 20:55 13 czerwca 2019r. 19:00 (Czw.) Wiśniewski Michał - Makowski Radek 1/6 7/5 2:10 Zobacz
35 2019/06/13 21:59 13 czerwca 2019r. 19:30 (Czw.) Jaśkiel Jarek - Ruta Krzysiek 6/3 6/7(0) 11:9 Zobacz
36 2019/06/14 20:24 14 czerwca 2019r. 18:30 (Pt.) Wiśniewski Michał - Zdunek Tomasz 7/5 6/0 Zobacz
37 2019/06/14 20:49 14 czerwca 2019r. 19:00 (Pt.) Szczepka Paweł - Cybulski Piotr 6/0 6/4 Zobacz
38 2019/06/15 19:33 15 czerwca 2019r. 18:00 (Sob.) Wiśniewski Michał - Sozański Artur 6/0 6/1 Zobacz
39 2019/06/16 10:23 16 czerwca 2019r. 09:00 (Niedz.) Sobolski Stanisław - Szczepka Paweł 6/2 6/4 Zobacz
40 2019/06/16 18:18 16 czerwca 2019r. 17:00 (Niedz.) Wiśniewski Michał - Ostraszewski Radek 6/0 6/1 Zobacz
41 2019/06/18 19:40 18 czerwca 2019r. 18:30 (Wt.) Szczepka Paweł - Makowski Radek 3/6 3/6 Zobacz
42 2019/06/18 20:03 18 czerwca 2019r. 18:30 (Wt.) Moryń Tomasz - Ruta Krzysiek 6/1 6/3 Zobacz
43 2019/06/18 21:10 18 czerwca 2019r. 20:00 (Wt.) Wiśniewski Michał - Jaśkiel Jarek 2/6 5/7 Zobacz
44 2019/06/19 20:51 19 czerwca 2019r. 19:30 (Śr.) Maćkowiak Marek - Wiśniewski Michał 2/6 0/6 Zobacz
45 2019/06/21 20:53 21 czerwca 2019r. 18:30 (Pt.) Cybulski Piotr - Maćkowiak Marek 4/6 5/7 Zobacz
46 2019/06/22 13:58 22 czerwca 2019r. 09:30 (Sob.) Sozański Artur - Sobolski Stanisław 0/6 1/6 Zobacz
47 2019/06/24 21:27 24 czerwca 2019r. 19:30 (Pon.) Zdunek Tomasz - Ruta Krzysiek 7/6(11) 6/1 Zobacz
48 2019/06/25 20:51 25 czerwca 2019r. 19:30 (Wt.) Jaśkiel Jarek - Moryń Tomasz 4/6 1/6 Zobacz
49 2019/06/25 21:06 25 czerwca 2019r. 18:30 (Wt.) Cybulski Piotr - Zdunek Tomasz 6/7(2) 4/6 Zobacz
50 2019/06/27 20:27 27 czerwca 2019r. 19:30 (Czw.) Szczepka Paweł - Ostrowski Rafał 0/6 5/7 Zobacz
51 2019/06/27 20:49 27 czerwca 2019r. 18:00 (Czw.) Moryń Tomasz - Makowski Radek 3/6 6/4 10:7 Zobacz
52 2019/07/01 17:40 1 lipca 2019r. 16:30 (Pon.) Ostraszewski Radek - Ostrowski Rafał 0/6 0/6 Zobacz
53 2019/07/01 19:39 1 lipca 2019r. 18:00 (Pon.) Makowski Radek - Sobolski Stanisław 4/6 6/2 10/7 Zobacz
54 2019/07/02 21:04 2 lipca 2019r. 19:30 (Wt.) Szczepka Paweł - Sozański Artur 6/3 6/1 Zobacz
55 2019/07/02 23:29 2 lipca 2019r. 19:30 (Wt.) Ruta Krzysiek - Cybulski Piotr 6/4 6/7(5) 0:10 Zobacz
56 2019/07/03 18:57 3 lipca 2019r. 17:30 (Śr.) Makowski Radek - Maćkowiak Marek 6/3 6/2 Zobacz
57 2019/07/03 21:55 3 lipca 2019r. 20:00 (Śr.) Downarowicz Rafał - Zdunek Tomasz 7/5 2/6 8:10 Zobacz
58 2019/07/04 20:31 4 lipca 2019r. 19:00 (Czw.) Downarowicz Rafał - Szczepka Paweł 3/6 4/6 Zobacz
59 2019/07/05 17:22 5 lipca 2019r. 15:30 (Pt.) Madej Mateusz - Szczepka Paweł 6/3 6/2 Zobacz
60 2019/07/09 19:51 9 lipca 2019r. 18:30 (Wt.) Jaśkiel Jarek - Ostrowski Rafał 4/6 0/6 Zobacz
61 2019/07/11 10:55 10 lipca 2019r. 18:00 (Śr.) Makowski Radek - Ostraszewski Radek 6/3 6/1 Zobacz
62 2019/07/11 17:23 11 lipca 2019r. 16:00 (Czw.) Ostrowski Rafał - Sobolski Stanisław 6/3 6/1 Zobacz
63 2019/07/11 18:11 11 lipca 2019r. 17:30 (Czw.) Makowski Radek - Zdunek Tomasz 6/0 6/4 Zobacz
64 2019/07/15 19:10 15 lipca 2019r. 17:30 (Pon.) Ostrowski Rafał - Downarowicz Rafał 6/0 6/1 Zobacz
65 2019/07/16 19:27 16 lipca 2019r. 18:00 (Wt.) Jaśkiel Jarek - Makowski Radek 2/6 2/6 Zobacz
66 2019/07/16 21:24 16 lipca 2019r. 19:30 (Wt.) Zdunek Tomasz - Ostraszewski Radek 6/3 0/6 10:5 Zobacz
67 2019/07/17 18:01 17 lipca 2019r. 16:30 (Śr.) Maćkowiak Marek - Downarowicz Rafał 6/0 6/0 Zobacz
68 2019/07/24 19:07 24 lipca 2019r. 18:00 (Śr.) Madej Mateusz - Wiśniewski Michał 6/4 4/6 8:10 Zobacz
69 2019/07/25 20:19 25 lipca 2019r. 19:00 (Czw.) Jaśkiel Jarek - Szczepka Paweł 3/6 4/6 Zobacz
70 2019/07/30 19:34 30 lipca 2019r. 18:00 (Wt.) Madej Mateusz - Cybulski Piotr 6/0 6/3 Zobacz
71 2019/07/30 20:31 30 lipca 2019r. 19:30 (Wt.) Wiśniewski Michał - Moryń Tomasz 6/7(3) 6/3 10:5 Zobacz
72 2019/08/02 18:35 2 sierpnia 2019r. 16:30 (Pt.) Ostraszewski Radek - Madej Mateusz 0/6 3/6 Zobacz
73 2019/08/02 20:16 2 sierpnia 2019r. 18:00 (Pt.) Moryń Tomasz - Maćkowiak Marek 6/3 6/2 Zobacz
74 2019/08/03 18:58 3 sierpnia 2019r. 10:00 (Sob.) Wiśniewski Michał - Sobolski Stanisław 4/6 2/6 Zobacz
75 2019/08/04 09:43 3 sierpnia 2019r. 12:00 (Sob.) Sozański Artur - Ostrowski Rafał 3/6 6/7(4) Zobacz
76 2019/08/06 16:00 6 sierpnia 2019r. 15:00 (Wt.) Sobolski Stanisław - Cybulski Piotr 6/1 6/0 Zobacz
77 2019/08/06 19:36 6 sierpnia 2019r. 18:00 (Wt.) Madej Mateusz - Jaśkiel Jarek 6/2 7/6(3) Zobacz
78 2019/08/07 20:53 7 sierpnia 2019r. 19:30 (Śr.) Szczepka Paweł - Ostraszewski Radek 6/3 6/1 Zobacz
79 2019/08/08 21:00 8 sierpnia 2019r. 19:00 (Czw.) Zdunek Tomasz - Moryń Tomasz 1/6 3/6 Zobacz
80 2019/08/10 18:20 10 sierpnia 2019r. 10:30 (Sob.) Sobolski Stanisław - Moryń Tomasz 0/6 6/4 5:10 Zobacz
81 2019/08/13 19:40 13 sierpnia 2019r. 18:30 (Wt.) Sozański Artur - Cybulski Piotr 6/7(5) 3/6 Zobacz
82 2019/08/14 20:47 14 sierpnia 2019r. 19:00 (Śr.) Szczepka Paweł - Ruta Krzysiek 6/3 6/4 Zobacz
83 2019/08/15 12:04 15 sierpnia 2019r. 10:00 (Czw.) Moryń Tomasz - Ostraszewski Radek 6/1 6/1 Zobacz
84 2019/08/20 17:41 20 sierpnia 2019r. 16:00 (Wt.) Downarowicz Rafał - Madej Mateusz 2/6 0/6 Zobacz
85 2019/08/20 19:18 20 sierpnia 2019r. 17:30 (Wt.) Cybulski Piotr - Makowski Radek 0/6 2/6 Zobacz
86 2019/08/22 13:47 Madej Mateusz - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
87 2019/08/22 13:49 Ostraszewski Radek - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
88 2019/08/22 13:50 Sobolski Stanisław - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
89 2019/08/22 13:51 Makowski Radek - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
90 2019/08/22 13:52 Wiśniewski Michał - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
91 2019/08/22 13:53 Ostrowski Rafał - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
92 2019/08/22 13:53 Downarowicz Rafał - Ruta Krzysiek 6/0 6/0 walkower Zobacz
93 2019/08/22 18:07 22 sierpnia 2019r. 16:30 (Czw.) Downarowicz Rafał - Makowski Radek 3/6 1/6 Zobacz
94 2019/08/23 14:56 22 sierpnia 2019r. 17:00 (Czw.) Jaśkiel Jarek - Ostraszewski Radek 6/4 6/2 Zobacz
95 2019/08/26 19:48 26 sierpnia 2019r. 18:30 (Pon.) Maćkowiak Marek - Jaśkiel Jarek 6/1 6/3 Zobacz
96 2019/08/29 06:54 27 sierpnia 2019r. 18:30 (Wt.) Sozański Artur - Zdunek Tomasz 5/7 1/6 Zobacz
97 2019/08/31 11:20 31 sierpnia 2019r. 09:30 (Sob.) Sozański Artur - Moryń Tomasz 5/7 3/6 Zobacz
98 2019/09/02 17:20 2 września 2019r. 16:00 (Pon.) Zdunek Tomasz - Sobolski Stanisław 2/6 0/6 Zobacz
99 2019/09/03 17:48 3 września 2019r. 16:00 (Wt.) Maćkowiak Marek - Ostraszewski Radek 6/2 6/4 Zobacz
100 2019/09/04 19:53 4 września 2019r. 18:30 (Śr.) Downarowicz Rafał - Jaśkiel Jarek 1/6 2/6 Zobacz
101 2019/09/06 19:46 6 września 2019r. 18:00 (Pt.) Jaśkiel Jarek - Sobolski Stanisław 4/6 4/6 Zobacz
102 2019/09/07 13:27 7 września 2019r. 10:30 (Sob.) Sozański Artur - Madej Mateusz 4/6 4/6 Zobacz
103 2019/09/12 18:36 12 września 2019r. 18:00 (Czw.) Cybulski Piotr - Downarowicz Rafał 6/3 4/6 3:10 Zobacz
104 2019/09/13 18:36 13 września 2019r. 16:30 (Pt.) Sozański Artur - Ostraszewski Radek 3/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#525 Łodziato - Wiśniewski 3 dni temu o godz. 09:12
#524 Rupniak - Kukawski 5 dni temu o godz. 16:49
#523 Antczak - Kozłowski 5 dni temu o godz. 11:37
#522 Antczak - Urbanowicz 5 dni temu o godz. 10:29
#521 Strzesak - Światkowski 6 dni temu o godz. 19:21

Nadchodzące spotkania

#525 Łodziato - Wiśniewski pojutrze o godz. 16:00

Ostatnie wyniki

#524 Rupniak - Kukawski 6/1 6/3
#522 Antczak - Urbanowicz 4/6 0/6
#519 Garbowski - Łodziato 6/3 6/1
#523 Antczak - Kozłowski 2/6 2/6
#520 Miczek - Minta 6/1 5/7 10:2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych