Archiwum

ekstra liga a

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Madej Mateusz 4 4 8:1 47:13 15.00
2 Szczepka Paweł 4 3 7:3 41:20 13.00
3 Moryń Tomasz 4 2 5:4 39:22 11.00
4 Zborowski Piotr 4 1 2:6 12:36 4.00
5 Ostrowski Rafał 4 0 0:8 0:48 1.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.

ekstra liga b

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Sobolski Stanisław 4 4 8:1 46:20 14.25
2 3.5 Maćkowiak Marek 4 3 6:3 43:30 11.40
3 Koropczuk Grzegorz 4 2 6:4 46:31 11.40
4 3.5 Jaśkiel Jarek 4 1 2:6 31:37 6.65
5 Wiśniewski Mariusz 4 0 0:8 0:48 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.80 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.80 pkt.
  • 2:1 - 2.85 pkt.
  • 1:2 - 1.90 pkt.
  • 0:2 - 0.95 pkt.

ekstra liga c

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urbaniak Wojciech 4 4 8:1 48:23 13.50
2 Fenrich Oskar 4 3 7:3 43:24 11.70
3 Łuc Michał 4 2 5:4 36:25 9.90
4 Zdunek Tomasz 4 1 2:6 30:37 6.30
5 Makowski Radek 4 0 0:8 0:48 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.60 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.60 pkt.
  • 2:1 - 2.70 pkt.
  • 1:2 - 1.80 pkt.
  • 0:2 - 0.90 pkt.

ekstra liga d

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozłowski Marek 4 3 7:2 47:32 11.90
2 Pensiek Bartosz 4 3 6:2 47:37 11.05
3 Cybulski Piotr 4 2 4:6 39:43 6.80
4 Sozański Artur 4 1 3:6 36:41 6.80
5 Dolińczyk Krzysztof 4 1 3:7 34:50 5.95
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.40 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.40 pkt.
  • 2:1 - 2.55 pkt.
  • 1:2 - 1.70 pkt.
  • 0:2 - 0.85 pkt.

I liga a

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urbanowicz Jacek 4 4 8:0 50:24 12.80
2 Mróz Krzysztof 4 2 4:5 42:41 7.20
3 Bobrowski Krzysztof 4 2 4:5 32:38 7.20
4 Łazar Karol 4 1 4:7 32:42 6.40
5 Obłaczyński Dawid 4 1 3:6 34:45 6.40
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.20 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.20 pkt.
  • 2:1 - 2.40 pkt.
  • 1:2 - 1.60 pkt.
  • 0:2 - 0.80 pkt.

I liga b

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Downarowicz Rafał 4 4 8:3 46:28 9.75
2 Lewkonowicz Paweł 4 2 6:4 46:34 9.00
3 Wiśniewski Artur 4 2 6:6 44:46 7.50
4 Minta Dawid 4 1 4:7 33:41 6.00
5 Grzegorzewski Krzysztof 4 1 3:7 27:47 5.25
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.00 pkt.
  • 2:1 - 2.25 pkt.
  • 1:2 - 1.50 pkt.
  • 0:2 - 0.75 pkt.

I liga c

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Rymsza Zachary 4 4 8:0 51:23 11.20
2 Bartoszewicz Marcin 4 3 6:3 47:41 8.40
3 Klonowicz Konrad 4 2 5:4 41:34 7.70
4 Miczek Przemysław 4 1 2:6 32:46 4.90
5 Gajewski Tomasz 4 0 0:8 22:49 2.80
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.80 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.80 pkt.
  • 2:1 - 2.10 pkt.
  • 1:2 - 1.40 pkt.
  • 0:2 - 0.70 pkt.

II liga a

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Antczak Marek 4 4 8:1 49:16 9.75
2 Duszak Adam 4 3 6:2 45:25 8.45
3 Wypij Marek 4 2 5:5 42:43 6.50
4 Krysiak Mateusz 4 1 2:6 20:36 4.55
5 1.0 Awsiukiewicz Krzysztof 4 0 1:8 11:47 1.30
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.60 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.60 pkt.
  • 2:1 - 1.95 pkt.
  • 1:2 - 1.30 pkt.
  • 0:2 - 0.65 pkt.

II liga b

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Strzesak Adam 4 3 7:2 49:16 8.40
2 Woś Andrzej 4 3 6:3 40:29 7.20
3 Kryl Tomasz 4 2 4:5 31:36 5.40
4 2.5 Maćkowiak Maciej 4 1 4:7 37:48 4.80
5 Rupniak Ksawery 4 1 2:6 13:41 2.40
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.40 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.40 pkt.
  • 2:1 - 1.80 pkt.
  • 1:2 - 1.20 pkt.
  • 0:2 - 0.60 pkt.

II liga c

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Świdrowski Wojciech 4 3 7:2 47:27 7.70
2 Pałczak Andrzej 4 3 6:3 41:26 6.60
3 Parys Paweł 4 2 4:6 27:42 4.40
4 Kukawski Maciej 4 1 3:6 35:43 4.40
5 Łagoda Jędrzej 4 1 3:6 30:42 4.40
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.20 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.20 pkt.
  • 2:1 - 1.65 pkt.
  • 1:2 - 1.10 pkt.
  • 0:2 - 0.55 pkt.

III liga a

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urbaniak Alicja 5 5 10:1 60:20 9.50
2 Światkowski Gracjan 5 4 9:2 60:33 9.00
3 Andruszczak-Paciorek Marta 5 3 6:5 43:51 6.50
4 Gwizd Aleksandra 5 2 5:7 39:50 5.50
5 Kukawski Tomasz 5 1 3:8 39:51 4.50
6 Pawlicka Agnieszka 5 0 0:10 25:61 2.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.00 pkt.
  • 2:1 - 1.50 pkt.
  • 1:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 0.50 pkt.