EKSTRA LIGA I LIGA II LIGA

I LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pensiek Bartosz 33 30 60:14 375:193 93.00
2 Cybulski Piotr 35 28 60:14 397:184 91.00
3 Kozłowski Marek 31 29 59:9 360:120 89.00
4 Sozański Artur 29 27 55:8 339:145 83.00
5 Mróz Krzysztof 36 23 50:30 353:272 82.00
6 Łazar Karol 35 21 47:30 347:255 77.00
7 Wilczyński Grześ 29 18 41:25 288:194 65.00
8 Wiśniewski Artur 32 14 32:38 272:272 60.00
9 Lewkonowicz Paweł 25 17 38:18 271:157 59.00
10 Minta Dawid 25 16 34:20 257:175 57.00
11 Grzegorzewski Krzysztof 27 13 29:34 234:225 53.00
12 Gajewski Tomasz 34 9 19:50 211:328 52.00
13 Duszak Adam 27 12 29:32 244:220 51.00
14 Kuncewicz Piotr 22 12 28:24 194:163 46.00
15 Kaznowski Waldemar 23 11 22:25 183:175 45.00
16 1.0 Awsiukiewicz Krzysztof 25 10 22:31 185:208 45.00
17 Lodziński Arkadiusz 31 5 11:52 150:316 41.00
18 Ostraszewski Radek 40 12 25:57 164:379 38.00
19 Antczak Marek 19 9 19:22 165:163 37.00
20 Krysiak Mateusz 40 2 5:76 60:456 14.00
21 Garbowski Piotr 40 1 2:78 23:472 5.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pensiek Bartosz 33 30 60:14 375:193 93.00
2 Cybulski Piotr 35 28 60:14 397:184 91.00
3 Kozłowski Marek 31 29 59:9 360:120 89.00
4 Sozański Artur 29 27 55:8 339:145 83.00
5 Mróz Krzysztof 36 23 50:30 353:272 82.00
6 Łazar Karol 35 21 47:30 347:255 77.00
7 Wilczyński Grześ 29 18 41:25 288:194 65.00
8 Wiśniewski Artur 32 14 32:38 272:272 60.00
9 Lewkonowicz Paweł 25 17 38:18 271:157 59.00
10 Minta Dawid 25 16 34:20 257:175 57.00
11 Grzegorzewski Krzysztof 27 13 29:34 234:225 53.00
12 Gajewski Tomasz 34 9 19:50 211:328 52.00
13 Duszak Adam 27 12 29:32 244:220 51.00
14 Kuncewicz Piotr 22 12 28:24 194:163 46.00
15 Kaznowski Waldemar 23 11 22:25 183:175 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Awsiukiewicz Krzysztof 25 10 22:31 185:208 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Lodziński Arkadiusz 31 5 11:52 150:316 41.00
18 Ostraszewski Radek 40 12 25:57 164:379 38.00
19 Antczak Marek 19 9 19:22 165:163 37.00
20 Krysiak Mateusz 40 2 5:76 60:456 14.00
21 Garbowski Piotr 40 1 2:78 23:472 5.00
SERIA 1 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.
1. Wiśniewski Artur X 2/6 2/6 4/6 6/4 10:7 6/3 7/5 0/6 1/6 6/0 6/2 3/6 6/7(4) 6/4 6/1 2/6 2/6 3/6 5/7 1/6 3/6 6/0 6/0 walkower 2/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/4 6/2 5/7 2/6 4/6 3/6 6/4 6/4
2. Sozański Artur 6/2 6/2 X 7/5 6/3 6/0 6/0 walkower 5/7 6/3 10:6 6/2 6/1 5/7 6/3 10:12 6/3 6/3 3/6 3/6 5/7 6/3 10:4 6/4 7/5 6/2 6/2 6/3 6/3 6/1 6/3 6/3 6/0 1/6 6/0 10:8 6/1 6/2 6/2 6/2
3. Kuncewicz Piotr 6/4 4/6 7:10 X 6/0 2/6 11:9 6/0 6/0 walkower 2/6 6/2 7:10 1/6 1/6 6/4 5/7 10:2 1/6 3/6 0/6 0/6 6/0 6/0 walkower 2/6 3/6 6/2 2/6 7:10 4/6 2/6 6/4 6/7(6) 10:5 6/3 6/0 6/2 6/0
4. Duszak Adam 3/6 5/7 0/6 6/2 9:11 X 0/6 3/6 6/4 6/2 2/6 5/7(9) 3/6 6/2 8:10 6/1 1/6 8:10 3/6 4/6 5/7 3/6 6/0 6/0 walkower 6/3 1/6 5:10 6/0 6/0 walkower 3/6 6/4 2:10 6/1 6/2 5/7 2/6 6/2 6/2 6/4 7/6(5)
5. Cybulski Piotr 6/0 6/1 5/7 3/6 6/0 6/3 X 6/0 6/0 walkower 6/3 6/1 6/4 6/3 6/2 4/6 3:10 6/2 6/3 6/3 6/1 6/0 6/0 walkower 3/6 6/2 5:10 6/0 6/0 walkower 7/6(4) 6/1 7/5 6/4 6/2 6/0 6/4 6/1 6/2 6/1 6/2 6/2 6/0 6/1
6. Krysiak Mateusz 0/6 2/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 4/6 2/6 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 2/6 0/6 1/6 0/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 1/6 2/6 1/6 1/6 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/7(3) 6/4 5:10 0/6 0/6 walkower 4/6 4/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower
7. Wilczyński Grześ 6/3 7/6(4) 7/5 3/6 6:10 6/2 2/6 10:7 6/2 7/5(9) 3/6 1/6 6/0 6/0 walkower X 4/6 6/2 7:10 0/6 0/6 6/7(4) 6/0 10:3 3/6 5/7 2/6 7/5 7:10 6/0 6/0 walkower 6/1 6/2 2/6 6/3 2:10 6/2 6/0 6/3 7/5 6/0 6/1 6/3 6/1
8. Mróz Krzysztof 4/6 1/6 2/6 1/6 6/1 6/1 6/3 2/6 10:8 4/6 3/6 6/2 6/0 6/4 2/6 10:7 X 6/4 3/6 4:10 6/2 6/4 1/6 6/1 13/15 5/7 2/6 1/6 0/6 6/0 6/0 walkower 6/2 6/1 6/3 7/5 6/1 6/2 3/6 6/4 10:3 6/2 6/0 6/3 6/0 6/4 6/2
9. Kozłowski Marek 6/2 6/2 7/5 3/6 12:10 1/6 6/1 10:8 2/6 6/4 10:3 6/1 6/0 6/0 6/0 4/6 6/3 10:4 X 6/1 6/0 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 4/6 4/6 6/0 6/0 walkower 6/1 6/0 6/0 6/0 6/0 6/3 7/6(6) 6/4 6/1 6/1 6/0 6/0
10. Łazar Karol 6/3 7/5 3/6 3/6 4/6 7/5 2:10 6/3 6/4 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower 7/6(4) 0/6 3:10 2/6 4/6 1/6 0/6 X 6/0 6/0 walkower 6/4 3/6 5:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/4 2/6 7/5 10:7 6/2 7/5 3/6 0/6 7/5 6/4 6/0 6/1 6/1 6/4
11. Minta Dawid 6/1 6/3 6/3 6/3 6/1 6/3 7/5 6/3 3/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/1 1/6 15/13 3/6 2/6 X 6/0 6/0 walkower 6/1 7/6(6) 6/3 6/4 2/6 2/6 4/6 6/0 6:10 5/7 6/4 4:10 6/0 6/1 6/2 6/0
12. Ostraszewski Radek 0/6 0/6 walkower 7/5 3/6 4:10 6/0 6/0 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/1 6/2 6/3 7/5 7/5 6/2 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 5/7 5/7 6/0 6/0 walkower 6/0 6/3 6/2 7/6(3) 0/6 0/6 walkower 2/6 6/1 10:8 6/3 6/0 6/1 6/1 0/6 0/6 walkower
13. Pensiek Bartosz 6/2 6/1 4/6 5/7 3/6 6/1 10:5 6/3 2/6 10:5 6/1 6/1 6/2 5/7 10:7 6/1 6/0 6/4 6/4 4/6 6/3 10:5 1/6 6/7(6) 7/5 7/5 X 6/0 6/0 walkower 6/2 6/3 2/6 6/2 10:8 3/6 6/2 10:6 6/3 6/2 6/0 6/0 6/3 6/1
14. Garbowski Piotr 0/6 0/6 walkower 2/6 2/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 3/6 4/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/2 6/2
15. Kaznowski Waldemar 4/6 2/6 3/6 3/6 6/2 6/3 6/7(4) 1/6 6/0 6/0 walkower 1/6 2/6 2/6 1/6 1/6 0/6 0/6 4/6 6/2 6/2 0/6 3/6 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower X 3/6 2/6 3/6 6/7(6) 7/5 6/1 6/0 6/1
16. Grzegorzewski Krzysztof 1/6 3/6 2/6 6/2 10:7 6/3 4/6 10:2 5/7 4/6 6/0 6/0 walkower 6/2 3/6 10:2 3/6 5/7 0/6 0/6 6/2 5/7 7:10 6/4 0/6 10:6 2/6 6/7(3) 6/2 2/6 8:10 6/0 6/0 walkower 6/3 6/2 X 6/2 2/6 10:6 4/6 6/7(4)
17. Awsiukiewicz Krzysztof 7/5 6/2 3/6 0/6 6/4 6/2 1/6 2/6 2/6 0/6 7/6(3) 4/6 10:5 2/6 0/6 1/6 2/6 0/6 3/6 2/6 5/7 6/0 6/0 walkower 6/3 2/6 6:10 6/0 6/0 walkower 2/6 6/2 6:10 X 2/6 3/6 6/2 6/1
18. Lewkonowicz Paweł 6/4 6/3 6/1 0/6 8:10 7/5 6/2 4/6 1/6 6/0 6/0 walkower 3/6 5/7 6/3 4/6 3:10 6/7(6) 4/6 6/3 6/0 7/5 4/6 10:4 6/2 1/6 8:10 6/0 6/0 walkower 6/3 7/6(6) 6/2 6/3 X 6/0 6/0 6/1 6/3
19. Antczak Marek 4/6 4/6 1/6 2/6 4/6 7/6(6) 5:10 2/6 1/6 6/4 6/4 2/6 0/6 5/7 4/6 3/6 0/6 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower X 6/4 5/7 10:7 6/4 6/4
20. Lodziński Arkadiusz 3/6 0/6 2/6 2/6 2/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 1/6 3/6 0/6 1/6 1/6 0/6 1/6 0/6 1/6 1/6 1/6 0/6 0/6 6/0 6/0 walkower 5/7 1/6 2/6 1/6 0/6 0/6 4/6 7/5 7:10 X 2/6 6/7(1)
21. Gajewski Tomasz 2/6 2/6 2/6 0/6 4/6 6/7(5) 0/6 1/6 6/0 6/0 walkower 3/6 1/6 4/6 2/6 0/6 0/6 1/6 4/6 2/6 0/6 6/0 6/0 walkower 3/6 1/6 2/6 2/6 0/6 1/6 6/4 7/6(4) 1/6 3/6 4/6 4/6 6/2 7/6(1) X
SERIA 2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.
1. Wiśniewski Artur X 0/6 3/6 6/7(5) 6/2 5:10 4/6 3/6 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 5/7 6/1 7:10 0/6 2/6 7/6(0) 1/6 5:10 2/6 6/4 4:10 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/4 6/2 3/6 6/2 10:4 6/4 6/1
2. Sozański Artur 6/0 6/3 X 6/2 4/6 10:8 6/0 6/0 walkower 6/2 6/2 6/2 6/4 6/1 6/3 6/0 6/0 walkower 6/4 6/2 6/0 6/0 walkower 6/1 6/1 7/5 6/4 6/0 6/0
3. Kuncewicz Piotr X 6/0 6/0 walkower 2/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/3 3/6 9:11 7/5 6/4 6/4 1/6 10:6
4. Duszak Adam 7/6(5) 2/6 10:5 X 0/6 4/6 6/0 6/0 walkower 7/5 3/6 10:7 4/6 4/6 4/6 3/6 6/0 6/0 walkower 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower 6/2 6/1
5. Cybulski Piotr 6/4 6/3 2/6 6/4 8:10 6/0 6/4 X 6/0 6/0 walkower 6/2 6/3 6/0 6/3 7/6(4) 2/6 5:10 6/2 6/3 6/4 6/2 6/0 6/0 walkower 5/7 3/6 6/0 6/0 walkower 4/6 3/6 6/3 6/4 6/4 6/2 6/3 6/3
6. Krysiak Mateusz 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower
7. Wilczyński Grześ 6/2 6/2 5/7 6/3 7:10 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower X 3/6 6/3 10:6 1/6 0/6 6/0 6/0 walkower 3/6 4/6 6/0 6/0 walkower 6/3 6/0 6/1 6/1
8. Mróz Krzysztof 7/5 1/6 10:7 2/6 2/6 6/2 6/1 6/4 6/4 0/6 3/6 6/0 6/0 walkower 6/3 3/6 6:10 X 3/6 0/6 3/6 3/6 6/0 6/0 walkower 6/3 3/6 7:10 6/0 6/0 walkower 6/1 6/3 6/3 6/2 6/2 7/5 6/4 6/4
9. Kozłowski Marek 6/0 6/2 6/7(4) 6/2 10:5 6/0 6/0 walkower 6/1 6/0 6/3 6/0 X 6/1 6/4 6/0 6/4 6/0 6/0 walkower 4/6 7/6(4) 6:10 6/0 6/0 walkower 6/1 6/2 6/0 6/1 6/2 6/1
10. Łazar Karol 6/7(0) 6/1 10:5 2/6 4/6 6/4 6/3 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower 6/3 6/3 1/6 4/6 X 6/0 6/0 walkower 5/7 2/6 6/0 6/0 walkower 6/3 6/0 6/1 6/1 6/7(4) 7/6(5) 7:10 7/5 2/6 10:12 6/1 6/2 6/3 6/0
11. Minta Dawid 6/2 4/6 10:4 1/6 3/6 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 4/6 X 6/0 6/0 walkower 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/3 6/2
12. Ostraszewski Radek 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower
13. Pensiek Bartosz 6/2 6/2 4/6 2/6 6/2 6/3 7/5 6/3 6/0 6/0 walkower 6/3 6/4 3/6 6/3 10:7 6/4 6/7(4) 10:6 7/5 6/2 6/4 6/2 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/0 walkower 7/6(4) 6/4 6/0 6/0 6/0 6/0
14. Garbowski Piotr 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower
15. Kaznowski Waldemar 1/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 1/6 6/3 10:6 6/2 6/2
16. Grzegorzewski Krzysztof 3/6 6/3 11:9 6/0 6/0 walkower 1/6 3/6 1/6 2/6 3/6 0/6 6/0 6/0 walkower 6/7(4) 4/6 6/0 6/0 walkower 6/1 3/6 6:10 X 6/2 6/2 3/6 4/6
17. Awsiukiewicz Krzysztof 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 3/6 0/6 3/6 2/6 1/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 X 6/2 6/2
18. Lewkonowicz Paweł 6/3 2/6 4:10 5/7 4/6 6/4 6/3 6/0 6/0 walkower 7/6(4) 6/7(5) 10:7 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 6/1 6/0 6/1 6/1
19. Antczak Marek 4/6 1/6 3/6 4/6 6/0 6/0 walkower 5/7 6/2 12:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 6/0 7/5
20. Lodziński Arkadiusz 5/7 4/6 2/6 1/6 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 1/6 1/6 2/6 5/7 0/6 1/6 1/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 1/6 0/6 X 3/6 2/6
21. Gajewski Tomasz 0/6 0/6 4/6 6/1 6:10 3/6 3/6 6/0 6/0 walkower 4/6 4/6 2/6 1/6 3/6 0/6 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 6/3 6/4 1/6 1/6 0/6 5/7 6/3 6/2 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/03 18:31 3 października 2019r. 17:30 (Czw.) Wilczyński Grześ - Wiśniewski Artur 6/3 7/6(4) Zobacz
2 2019/10/04 16:27 4 października 2019r. 15:00 (Pt.) Pensiek Bartosz - Kaznowski Waldemar 6/2 6/3 Zobacz
3 2019/10/05 13:52 5 października 2019r. 12:00 (Sob.) Łazar Karol - Grzegorzewski Krzysztof 2/6 7/5 10:7 Zobacz
4 2019/10/05 16:31 5 października 2019r. 14:30 (Sob.) Lewkonowicz Paweł - Kozłowski Marek 6/7(6) 4/6 Zobacz
5 2019/10/06 10:33 6 października 2019r. 09:00 (Niedz.) Krysiak Mateusz - Pensiek Bartosz 1/6 1/6 Zobacz
6 2019/10/06 14:03 6 października 2019r. 14:00 (Niedz.) Duszak Adam - Awsiukiewicz Krzysztof 6/1 6/2 Zobacz
7 2019/10/06 15:07 6 października 2019r. 13:00 (Niedz.) Łazar Karol - Kozłowski Marek 1/6 0/6 Zobacz
8 2019/10/07 18:54 7 października 2019r. 17:30 (Pon.) Krysiak Mateusz - Wiśniewski Artur 0/6 2/6 Zobacz
9 2019/10/08 18:02 8 października 2019r. 16:00 (Wt.) Sozański Artur - Cybulski Piotr 7/5 6/3 Zobacz
10 2019/10/08 22:45 8 października 2019r. 20:30 (Wt.) Mróz Krzysztof - Grzegorzewski Krzysztof 6/3 7/5 Zobacz
11 2019/10/09 21:41 9 października 2019r. 20:00 (Śr.) Awsiukiewicz Krzysztof - Wiśniewski Artur 7/5 6/2 Zobacz
12 2019/10/11 14:43 10 października 2019r. 19:00 (Czw.) Lewkonowicz Paweł - Wilczyński Grześ 3/6 5/7 Zobacz
13 2019/10/11 21:18 11 października 2019r. 19:30 (Pt.) Gajewski Tomasz - Cybulski Piotr 0/6 1/6 Zobacz
14 2019/10/12 12:08 12 października 2019r. 09:00 (Sob.) Sozański Artur - Pensiek Bartosz 6/4 7/5 Zobacz
15 2019/10/12 15:52 12 października 2019r. 14:00 (Sob.) Ostraszewski Radek - Lodziński Arkadiusz 6/1 6/1 Zobacz
16 2019/10/13 10:55 13 października 2019r. 09:00 (Niedz.) Kuncewicz Piotr - Mróz Krzysztof 1/6 1/6 Zobacz
17 2019/10/13 10:56 13 października 2019r. 09:00 (Niedz.) Pensiek Bartosz - Grzegorzewski Krzysztof 2/6 6/2 10:8 Zobacz
18 2019/10/14 19:14 14 października 2019r. 17:30 (Pon.) Lewkonowicz Paweł - Wiśniewski Artur 6/4 6/3 Zobacz
19 2019/10/15 17:17 15 października 2019r. 16:00 (Wt.) Minta Dawid - Garbowski Piotr 6/3 6/4 Zobacz
20 2019/10/15 17:20 15 października 2019r. 16:00 (Wt.) Kaznowski Waldemar - Gajewski Tomasz 6/0 6/1 Zobacz
21 2019/10/15 20:42 15 października 2019r. 19:00 (Wt.) Łazar Karol - Duszak Adam 6/3 6/4 Zobacz
22 2019/10/16 21:23 16 października 2019r. 20:00 (Śr.) Lodziński Arkadiusz - Awsiukiewicz Krzysztof 2/6 1/6 Zobacz
23 2019/10/17 19:49 17 października 2019r. 17:30 (Czw.) Antczak Marek - Kuncewicz Piotr 4/6 7/6(6) 5:10 Zobacz
24 2019/10/17 20:32 17 października 2019r. 19:00 (Czw.) Kozłowski Marek - Duszak Adam 1/6 6/1 10:8 Zobacz
25 2019/10/18 20:39 18 października 2019r. 19:00 (Pt.) Cybulski Piotr - Lewkonowicz Paweł 6/4 6/1 Zobacz
26 2019/10/20 10:57 20 października 2019r. 07:30 (Niedz.) Gajewski Tomasz - Kuncewicz Piotr 2/6 0/6 Zobacz
27 2019/10/20 10:59 20 października 2019r. 09:00 (Niedz.) Mróz Krzysztof - Łazar Karol 6/2 6/4 Zobacz
28 2019/10/20 12:24 20 października 2019r. 10:30 (Niedz.) Grzegorzewski Krzysztof - Minta Dawid 6/4 0/6 10:6 Zobacz
29 2019/10/21 14:38 20 października 2019r. 13:30 (Niedz.) Lodziński Arkadiusz - Kozłowski Marek 1/6 1/6 Zobacz
30 2019/10/21 15:32 21 października 2019r. 14:30 (Pon.) Sozański Artur - Kaznowski Waldemar 6/3 6/3 Zobacz
31 2019/10/22 17:33 22 października 2019r. 16:00 (Wt.) Garbowski Piotr - Gajewski Tomasz 6/2 6/2 Zobacz
32 2019/10/22 17:56 22 października 2019r. 16:00 (Wt.) Cybulski Piotr - Pensiek Bartosz 3/6 6/2 5:10 Zobacz
33 2019/10/22 20:49 22 października 2019r. 19:00 (Wt.) Awsiukiewicz Krzysztof - Wilczyński Grześ 2/6 0/6 Zobacz
34 2019/10/23 17:03 23 października 2019r. 15:30 (Śr.) Ostraszewski Radek - Krysiak Mateusz 6/1 6/2 Zobacz
35 2019/10/23 20:05 23 października 2019r. 19:00 (Śr.) Antczak Marek - Wiśniewski Artur 4/6 4/6 Zobacz
36 2019/10/24 19:01 24 października 2019r. 17:30 (Czw.) Wiśniewski Artur - Kozłowski Marek 2/6 2/6 Zobacz
37 2019/10/24 20:34 24 października 2019r. 19:00 (Czw.) Lewkonowicz Paweł - Duszak Adam 7/5 6/2 Zobacz
38 2019/10/25 17:23 25 października 2019r. 16:00 (Pt.) Pensiek Bartosz - Gajewski Tomasz 6/3 6/1 Zobacz
39 2019/10/25 20:59 25 października 2019r. 20:00 (Pt.) Awsiukiewicz Krzysztof - Pensiek Bartosz 6/3 2/6 6:10 Zobacz
40 2019/10/26 14:19 26 października 2019r. 13:00 (Sob.) Ostraszewski Radek - Sozański Artur 7/5 3/6 4:10 Zobacz
41 2019/10/27 10:30 27 października 2019r. 09:00 (Niedz.) Wilczyński Grześ - Mróz Krzysztof 4/6 6/2 7:10 Zobacz
42 2019/10/27 10:47 27 października 2019r. 09:00 (Niedz.) Kuncewicz Piotr - Grzegorzewski Krzysztof 6/2 2/6 7:10 Zobacz
43 2019/10/27 12:00 27 października 2019r. 10:30 (Niedz.) Awsiukiewicz Krzysztof - Lewkonowicz Paweł 2/6 3/6 Zobacz
44 2019/10/27 13:53 27 października 2019r. 12:00 (Niedz.) Kaznowski Waldemar - Minta Dawid 6/2 6/2 Zobacz
45 2019/10/27 17:11 27 października 2019r. 13:30 (Niedz.) Krysiak Mateusz - Kozłowski Marek 1/6 0/6 Zobacz
46 2019/10/28 10:20 28 października 2019r. 09:00 (Pon.) Garbowski Piotr - Sozański Artur 2/6 2/6 Zobacz
47 2019/10/28 22:04 28 października 2019r. 20:30 (Pon.) Antczak Marek - Gajewski Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
48 2019/10/29 17:31 29 października 2019r. 16:00 (Wt.) Wilczyński Grześ - Gajewski Tomasz 6/3 6/1 Zobacz
49 2019/10/30 20:08 30 października 2019r. 19:00 (Śr.) Łazar Karol - Wiśniewski Artur 6/3 7/5 Zobacz
50 2019/10/30 21:52 30 października 2019r. 20:00 (Śr.) Antczak Marek - Ostraszewski Radek 3/6 0/6 Zobacz
51 2019/10/31 17:34 31 października 2019r. 16:00 (Czw.) Pensiek Bartosz - Kozłowski Marek 6/4 6/4 Zobacz
52 2019/10/31 21:55 31 października 2019r. 20:30 (Czw.) Łazar Karol - Cybulski Piotr 2/6 3/6 Zobacz
53 2019/11/02 10:56 2 listopada 2019r. 09:00 (Sob.) Mróz Krzysztof - Sozański Artur 2/6 1/6 Zobacz
54 2019/11/02 15:31 2 listopada 2019r. 12:30 (Sob.) Ostraszewski Radek - Grzegorzewski Krzysztof 6/2 7/6(3) Zobacz
55 2019/11/03 10:46 3 listopada 2019r. 09:00 (Niedz.) Mróz Krzysztof - Gajewski Tomasz 6/4 6/2 Zobacz
56 2019/11/04 15:21 4 listopada 2019r. 14:30 (Pon.) Sozański Artur - Lewkonowicz Paweł 1/6 6/0 10:8 Zobacz
57 2019/11/04 17:42 2 listopada 2019r. 14:00 (Sob.) Minta Dawid - Kuncewicz Piotr 6/1 6/3 Zobacz
58 2019/11/04 19:53 4 listopada 2019r. 19:00 (Pon.) Pensiek Bartosz - Wiśniewski Artur 6/2 6/1 Zobacz
59 2019/11/05 18:47 5 listopada 2019r. 17:00 (Wt.) Mróz Krzysztof - Krysiak Mateusz 6/2 6/0 Zobacz
60 2019/11/05 21:10 5 listopada 2019r. 19:00 (Wt.) Łazar Karol - Kuncewicz Piotr 4/6 7/5 2:10 Zobacz
61 2019/11/06 11:20 6 listopada 2019r. 09:00 (Śr.) Wilczyński Grześ - Ostraszewski Radek 3/6 5/7 Zobacz
62 2019/11/06 22:53 6 listopada 2019r. 22:55 (Śr.) Garbowski Piotr - Wiśniewski Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
63 2019/11/06 22:55 6 listopada 2019r. 22:55 (Śr.) Garbowski Piotr - Duszak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
64 2019/11/06 22:55 6 listopada 2019r. 22:55 (Śr.) Garbowski Piotr - Kuncewicz Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
65 2019/11/06 22:57 6 listopada 2019r. 22:55 (Śr.) Garbowski Piotr - Cybulski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
66 2019/11/06 22:57 6 listopada 2019r. 22:55 (Śr.) Garbowski Piotr - Krysiak Mateusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
67 2019/11/06 22:58 6 listopada 2019r. 22:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Wilczyński Grześ 0/6 0/6 walkower Zobacz
68 2019/11/06 22:58 6 listopada 2019r. 22:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Łazar Karol 0/6 0/6 walkower Zobacz
69 2019/11/06 22:59 6 listopada 2019r. 22:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Pensiek Bartosz 0/6 0/6 walkower Zobacz
70 2019/11/06 23:00 6 listopada 2019r. 23:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Ostraszewski Radek 0/6 0/6 walkower Zobacz
71 2019/11/06 23:01 6 listopada 2019r. 23:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Lodziński Arkadiusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
72 2019/11/06 23:01 6 listopada 2019r. 23:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Lewkonowicz Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
73 2019/11/06 23:03 6 listopada 2019r. 23:00 (Śr.) Garbowski Piotr - Awsiukiewicz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
74 2019/11/06 23:04 6 listopada 2019r. 23:05 (Śr.) Garbowski Piotr - Kozłowski Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
75 2019/11/06 23:05 6 listopada 2019r. 23:05 (Śr.) Garbowski Piotr - Mróz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
76 2019/11/06 23:06 6 listopada 2019r. 23:05 (Śr.) Garbowski Piotr - Kaznowski Waldemar 0/6 0/6 walkower Zobacz
77 2019/11/06 23:07 6 listopada 2019r. 23:05 (Śr.) Garbowski Piotr - Grzegorzewski Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
78 2019/11/06 23:09 6 listopada 2019r. 23:10 (Śr.) Garbowski Piotr - Antczak Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
79 2019/11/07 17:18 7 listopada 2019r. 16:00 (Czw.) Lewkonowicz Paweł - Gajewski Tomasz 6/1 6/3 Zobacz
80 2019/11/07 19:09 7 listopada 2019r. 17:30 (Czw.) Awsiukiewicz Krzysztof - Mróz Krzysztof 1/6 2/6 Zobacz
81 2019/11/07 23:09 7 listopada 2019r. 19:00 (Czw.) Duszak Adam - Wiśniewski Artur 3/6 5/7 Zobacz
82 2019/11/08 22:02 8 listopada 2019r. 19:00 (Pt.) Antczak Marek - Cybulski Piotr 2/6 1/6 Zobacz
83 2019/11/09 13:17 9 listopada 2019r. 12:00 (Sob.) Grzegorzewski Krzysztof - Gajewski Tomasz 4/6 6/7(4) Zobacz
84 2019/11/10 13:53 10 listopada 2019r. 12:00 (Niedz.) Lewkonowicz Paweł - Mróz Krzysztof 6/3 4/6 3:10 Zobacz
85 2019/11/10 14:30 10 listopada 2019r. 13:30 (Niedz.) Kozłowski Marek - Awsiukiewicz Krzysztof 6/0 6/3 Zobacz
86 2019/11/11 10:31 11 listopada 2019r. 09:00 (Pon.) Kuncewicz Piotr - Kaznowski Waldemar 2/6 3/6 Zobacz
87 2019/11/11 13:51 11 listopada 2019r. 12:00 (Pon.) Cybulski Piotr - Kozłowski Marek 6/2 4/6 3:10 Zobacz
88 2019/11/11 14:55 11 listopada 2019r. 13:30 (Pon.) Krysiak Mateusz - Duszak Adam 4/6 2/6 Zobacz
89 2019/11/13 20:56 13 listopada 2019r. 19:00 (Śr.) Antczak Marek - Krysiak Mateusz 6/4 6/4 Zobacz
90 2019/11/14 11:43 12 listopada 2019r. 20:00 (Wt.) Łazar Karol - Wilczyński Grześ 7/6(4) 0/6 3:10 Zobacz
91 2019/11/14 17:38 14 listopada 2019r. 16:00 (Czw.) Minta Dawid - Lewkonowicz Paweł 5/7 6/4 4:10 Zobacz
92 2019/11/14 19:58 14 listopada 2019r. 19:00 (Czw.) Cybulski Piotr - Wiśniewski Artur 6/0 6/1 Zobacz
93 2019/11/16 11:20 16 listopada 2019r. 09:00 (Sob.) Mróz Krzysztof - Ostraszewski Radek 5/7 2/6 Zobacz
94 2019/11/16 11:58 16 listopada 2019r. 10:30 (Sob.) Minta Dawid - Gajewski Tomasz 6/2 6/0 Zobacz
95 2019/11/16 13:38 16 listopada 2019r. 12:00 (Sob.) Kaznowski Waldemar - Grzegorzewski Krzysztof 3/6 2/6 Zobacz
96 2019/11/17 10:23 17 listopada 2019r. 09:00 (Niedz.) Mróz Krzysztof - Kozłowski Marek 6/4 3/6 4:10 Zobacz
97 2019/11/17 10:23 17 listopada 2019r. 09:00 (Niedz.) Pensiek Bartosz - Wilczyński Grześ 6/2 5/7 10:7 Zobacz
98 2019/11/17 13:25 17 listopada 2019r. 12:00 (Niedz.) Łazar Karol - Lewkonowicz Paweł 3/6 0/6 Zobacz
99 2019/11/17 14:55 17 listopada 2019r. 12:00 (Niedz.) Awsiukiewicz Krzysztof - Krysiak Mateusz 7/6(3) 4/6 10:5 Zobacz
100 2019/11/18 17:27 18 listopada 2019r. 16:00 (Pon.) Gajewski Tomasz - Sozański Artur 2/6 2/6 Zobacz
101 2019/11/18 20:40 18 listopada 2019r. 19:00 (Pon.) Minta Dawid - Wiśniewski Artur 6/1 6/3 Zobacz
102 2019/11/19 22:37 19 listopada 2019r. 20:30 (Wt.) Duszak Adam - Wilczyński Grześ 2/6 5/7(9) Zobacz
103 2019/11/20 12:44 20 listopada 2019r. 11:30 (Śr.) Lodziński Arkadiusz - Gajewski Tomasz 2/6 6/7(1) Zobacz
104 2019/11/21 17:31 21 listopada 2019r. 15:00 (Czw.) Lewkonowicz Paweł - Kaznowski Waldemar 6/3 7/6(6) Zobacz
105 2019/11/22 20:50 22 listopada 2019r. 18:30 (Pt.) Cybulski Piotr - Awsiukiewicz Krzysztof 6/2 6/0 Zobacz
106 2019/11/23 12:55 23 listopada 2019r. 12:00 (Sob.) Sozański Artur - Grzegorzewski Krzysztof 6/1 6/3 Zobacz
107 2019/11/23 16:10 23 listopada 2019r. 15:00 (Sob.) Ostraszewski Radek - Kuncewicz Piotr 6/0 6/0 Zobacz
108 2019/11/23 16:12 23 listopada 2019r. 15:00 (Sob.) Mróz Krzysztof - Lodziński Arkadiusz 6/3 6/0 Zobacz
109 2019/11/24 12:00 24 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Mróz Krzysztof - Pensiek Bartosz 1/6 0/6 Zobacz
110 2019/11/24 12:59 24 listopada 2019r. 12:00 (Niedz.) Awsiukiewicz Krzysztof - Łazar Karol 2/6 5/7 Zobacz
111 2019/11/25 18:57 25 listopada 2019r. 18:00 (Pon.) Sozański Artur - Antczak Marek 6/1 6/2 Zobacz
112 2019/11/26 16:58 26 listopada 2019r. 16:00 (Wt.) Gajewski Tomasz - Kozłowski Marek 0/6 0/6 Zobacz
113 2019/11/26 20:17 26 listopada 2019r. 19:00 (Wt.) Pensiek Bartosz - Wiśniewski Artur 6/2 6/2 Zobacz
114 2019/11/27 16:09 27 listopada 2019r. 15:00 (Śr.) Lodziński Arkadiusz - Lewkonowicz Paweł 0/6 0/6 Zobacz
115 2019/11/28 22:14 28 listopada 2019r. 20:00 (Czw.) Łazar Karol - Antczak Marek 7/5 6/4 Zobacz
116 2019/11/29 12:21 29 listopada 2019r. 12:20 (Pt.) Sozański Artur - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
117 2019/11/29 12:23 29 listopada 2019r. 12:20 (Pt.) Kuncewicz Piotr - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
118 2019/11/29 12:25 29 listopada 2019r. 12:25 (Pt.) Cybulski Piotr - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
119 2019/11/29 12:28 29 listopada 2019r. 12:25 (Pt.) Wilczyński Grześ - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
120 2019/11/29 12:29 29 listopada 2019r. 12:30 (Pt.) Łazar Karol - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
121 2019/11/29 12:29 29 listopada 2019r. 12:30 (Pt.) Minta Dawid - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
122 2019/11/29 12:31 29 listopada 2019r. 12:30 (Pt.) Kaznowski Waldemar - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
123 2019/11/29 12:33 29 listopada 2019r. 12:30 (Pt.) Lewkonowicz Paweł - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
124 2019/11/29 12:36 29 listopada 2019r. 12:35 (Pt.) Grzegorzewski Krzysztof - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
125 2019/11/29 12:37 29 listopada 2019r. 12:35 (Pt.) Lodziński Arkadiusz - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
126 2019/11/29 12:38 29 listopada 2019r. 12:40 (Pt.) Gajewski Tomasz - Krysiak Mateusz 6/0 6/0 walkower Zobacz
127 2019/11/29 19:08 29 listopada 2019r. 17:30 (Pt.) Sozański Artur - Awsiukiewicz Krzysztof 6/3 6/0 Zobacz
128 2019/11/29 22:16 29 listopada 2019r. 20:00 (Pt.) Pensiek Bartosz - Cybulski Piotr 7/5 6/3 Zobacz
129 2019/11/30 14:42 30 listopada 2019r. 13:30 (Sob.) Łazar Karol - Sozański Artur 3/6 3/6 Zobacz
130 2019/11/30 18:41 30 listopada 2019r. 15:00 (Sob.) Kozłowski Marek - Grzegorzewski Krzysztof 6/0 6/0 Zobacz
131 2019/12/02 23:53 2 grudnia 2019r. 19:00 (Pon.) Sozański Artur - Wiśniewski Artur 6/2 6/2 Zobacz
132 2019/12/03 17:59 3 grudnia 2019r. 15:30 (Wt.) Ostraszewski Radek - Lewkonowicz Paweł 2/6 6/1 10:8 Zobacz
133 2019/12/03 19:08 3 grudnia 2019r. 17:30 (Wt.) Antczak Marek - Mróz Krzysztof 2/6 0/6 Zobacz
134 2019/12/03 22:25 3 grudnia 2019r. 20:30 (Wt.) Pensiek Bartosz - Kozłowski Marek 6/4 6/7(4) 10:6 Zobacz
135 2019/12/05 20:35 5 grudnia 2019r. 19:00 (Czw.) Łazar Karol - Awsiukiewicz Krzysztof 6/1 6/1 Zobacz
136 2019/12/06 17:25 6 grudnia 2019r. 16:00 (Pt.) Kozłowski Marek - Kaznowski Waldemar 6/1 6/0 Zobacz
137 2019/12/06 21:26 6 grudnia 2019r. 20:00 (Pt.) Gajewski Tomasz - Cybulski Piotr 3/6 3/6 Zobacz
138 2019/12/07 12:01 7 grudnia 2019r. 10:30 (Sob.) Mróz Krzysztof - Grzegorzewski Krzysztof 6/1 6/3 Zobacz
139 2019/12/08 12:30 8 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Duszak Adam - Gajewski Tomasz 6/4 7/6(5) Zobacz
140 2019/12/08 13:15 8 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Antczak Marek - Lodziński Arkadiusz 6/4 5/7 10:7 Zobacz
141 2019/12/08 15:49 8 grudnia 2019r. 12:00 (Niedz.) Łazar Karol - Pensiek Bartosz 6/4 3/6 5:10 Zobacz
142 2019/12/08 16:31 8 grudnia 2019r. 13:30 (Niedz.) Ostraszewski Radek - Kaznowski Waldemar 6/0 6/3 Zobacz
143 2019/12/09 17:52 9 grudnia 2019r. 15:30 (Pon.) Sozański Artur - Lewkonowicz Paweł 7/5 6/4 Zobacz
144 2019/12/09 20:19 9 grudnia 2019r. 19:00 (Pon.) Awsiukiewicz Krzysztof - Wiśniewski Artur 4/6 2/6 Zobacz
145 2019/12/10 17:43 10 grudnia 2019r. 16:00 (Wt.) Wilczyński Grześ - Kaznowski Waldemar 6/1 6/2 Zobacz
146 2019/12/10 20:39 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Antczak Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
147 2019/12/10 20:39 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Awsiukiewicz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
148 2019/12/10 20:40 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Cybulski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
149 2019/12/10 20:40 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Duszak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
150 2019/12/10 20:41 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Gajewski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
151 2019/12/10 20:42 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Grzegorzewski Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
152 2019/12/10 20:43 10 grudnia 2019r. 20:40 (Wt.) Garbowski Piotr - Kaznowski Waldemar 0/6 0/6 walkower Zobacz
153 2019/12/10 20:43 10 grudnia 2019r. 20:45 (Wt.) Garbowski Piotr - Kozłowski Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
154 2019/12/10 20:44 10 grudnia 2019r. 20:45 (Wt.) Garbowski Piotr - Krysiak Mateusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
155 2019/12/10 20:45 10 grudnia 2019r. 20:45 (Wt.) Garbowski Piotr - Kuncewicz Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
156 2019/12/10 20:46 10 grudnia 2019r. 20:45 (Wt.) Garbowski Piotr - Lewkonowicz Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
157 2019/12/10 20:47 10 grudnia 2019r. 20:45 (Wt.) Garbowski Piotr - Lodziński Arkadiusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
158 2019/12/10 20:47 10 grudnia 2019r. 20:45 (Wt.) Garbowski Piotr - Łazar Karol 0/6 0/6 walkower Zobacz
159 2019/12/10 20:48 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Minta Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
160 2019/12/10 20:49 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Mróz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
161 2019/12/10 20:49 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Ostraszewski Radek 0/6 0/6 walkower Zobacz
162 2019/12/10 20:50 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Pensiek Bartosz 0/6 0/6 walkower Zobacz
163 2019/12/10 20:50 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Sozański Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
164 2019/12/10 20:51 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Wilczyński Grześ 0/6 0/6 walkower Zobacz
165 2019/12/10 20:52 10 grudnia 2019r. 20:50 (Wt.) Garbowski Piotr - Wiśniewski Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
166 2019/12/10 21:08 10 grudnia 2019r. 19:00 (Wt.) Łazar Karol - Kozłowski Marek 1/6 4/6 Zobacz
167 2019/12/10 21:27 10 grudnia 2019r. 21:25 (Wt.) Krysiak Mateusz - Antczak Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
168 2019/12/10 21:27 10 grudnia 2019r. 21:25 (Wt.) Krysiak Mateusz - Awsiukiewicz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
169 2019/12/10 21:28 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Cybulski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
170 2019/12/10 21:29 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Duszak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
171 2019/12/10 21:30 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Gajewski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
172 2019/12/10 21:30 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Grzegorzewski Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
173 2019/12/10 21:31 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Kaznowski Waldemar 0/6 0/6 walkower Zobacz
174 2019/12/10 21:32 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Kozłowski Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
175 2019/12/10 21:33 10 grudnia 2019r. 21:30 (Wt.) Krysiak Mateusz - Kuncewicz Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
176 2019/12/10 21:33 10 grudnia 2019r. 21:35 (Wt.) Krysiak Mateusz - Lewkonowicz Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
177 2019/12/10 21:34 10 grudnia 2019r. 21:35 (Wt.) Krysiak Mateusz - Lodziński Arkadiusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
178 2019/12/10 21:35 10 grudnia 2019r. 21:35 (Wt.) Krysiak Mateusz - Łazar Karol 0/6 0/6 walkower Zobacz
179 2019/12/10 21:35 10 grudnia 2019r. 21:35 (Wt.) Krysiak Mateusz - Minta Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
180 2019/12/10 21:37 10 grudnia 2019r. 21:35 (Wt.) Krysiak Mateusz - Mróz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
181 2019/12/10 21:37 10 grudnia 2019r. 21:35 (Wt.) Krysiak Mateusz - Ostraszewski Radek 0/6 0/6 walkower Zobacz
182 2019/12/10 21:39 10 grudnia 2019r. 21:40 (Wt.) Krysiak Mateusz - Pensiek Bartosz 0/6 0/6 walkower Zobacz
183 2019/12/10 21:39 10 grudnia 2019r. 21:40 (Wt.) Krysiak Mateusz - Sozański Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
184 2019/12/10 21:40 10 grudnia 2019r. 21:40 (Wt.) Krysiak Mateusz - Wilczyński Grześ 0/6 0/6 walkower Zobacz
185 2019/12/10 21:42 10 grudnia 2019r. 21:40 (Wt.) Krysiak Mateusz - Wiśniewski Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
186 2019/12/12 19:22 11 grudnia 2019r. 15:30 (Śr.) Gajewski Tomasz - Lodziński Arkadiusz 6/3 6/2 Zobacz
187 2019/12/12 19:22 12 grudnia 2019r. 16:00 (Czw.) Pensiek Bartosz - Wilczyński Grześ 6/3 6/4 Zobacz
188 2019/12/13 13:06 13 grudnia 2019r. 11:00 (Pt.) Sozański Artur - Pensiek Bartosz 6/4 6/2 Zobacz
189 2019/12/13 22:49 13 grudnia 2019r. 18:30 (Pt.) Duszak Adam - Lodziński Arkadiusz 6/2 6/2 Zobacz
190 2019/12/16 19:06 16 grudnia 2019r. 18:00 (Pon.) Sozański Artur - Kaznowski Waldemar 6/1 6/1 Zobacz
191 2019/12/16 20:42 16 grudnia 2019r. 19:00 (Pon.) Duszak Adam - Pensiek Bartosz 6/3 1/6 5:10 Zobacz
192 2019/12/17 17:13 17 grudnia 2019r. 16:00 (Wt.) Gajewski Tomasz - Kozłowski Marek 2/6 1/6 Zobacz
193 2019/12/17 22:21 17 grudnia 2019r. 20:00 (Wt.) Awsiukiewicz Krzysztof - Grzegorzewski Krzysztof 2/6 6/2 6:10 Zobacz
194 2019/12/18 10:45 18 grudnia 2019r. 09:00 (Śr.) Lodziński Arkadiusz - Wilczyński Grześ 0/6 1/6 Zobacz
195 2019/12/18 20:22 18 grudnia 2019r. 19:00 (Śr.) Ostraszewski Radek - Pensiek Bartosz 5/7 5/7 Zobacz
196 2019/12/19 20:47 19 grudnia 2019r. 19:00 (Czw.) Łazar Karol - Wiśniewski Artur 6/7(0) 6/1 10:5 Zobacz
197 2019/12/19 21:59 19 grudnia 2019r. 20:00 (Czw.) Duszak Adam - Mróz Krzysztof 3/6 6/2 8:10 Zobacz
198 2019/12/21 13:45 21 grudnia 2019r. 13:45 (Sob.) Sozański Artur - Mróz Krzysztof 6/2 6/2 Zobacz
199 2019/12/21 13:46 21 grudnia 2019r. 09:00 (Sob.) Wilczyński Grześ - Kuncewicz Piotr 6/2 2/6 10:7 Zobacz
200 2019/12/22 20:08 21 grudnia 2019r. 15:00 (Sob.) Lodziński Arkadiusz - Duszak Adam 2/6 1/6 Zobacz
201 2019/12/22 20:10 22 grudnia 2019r. 09:00 (Niedz.) Grzegorzewski Krzysztof - Kaznowski Waldemar 6/1 3/6 6:10 Zobacz
202 2019/12/22 20:10 22 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Gajewski Tomasz - Łazar Karol 1/6 4/6 Zobacz
203 2019/12/22 20:11 22 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Kozłowski Marek - Mróz Krzysztof 6/3 6/0 Zobacz
204 2019/12/27 12:02 27 grudnia 2019r. 10:00 (Pt.) Kuncewicz Piotr - Gajewski Tomasz 6/4 1/6 10:6 Zobacz
205 2019/12/27 12:49 27 grudnia 2019r. 11:30 (Pt.) Łazar Karol - Lodziński Arkadiusz 6/0 6/1 Zobacz
206 2019/12/27 19:52 27 grudnia 2019r. 18:30 (Pt.) Sozański Artur - Kozłowski Marek 5/7 6/3 10:12 Zobacz
207 2019/12/28 10:58 28 grudnia 2019r. 09:00 (Sob.) Cybulski Piotr - Grzegorzewski Krzysztof 7/5 6/4 Zobacz
208 2019/12/28 11:04 27 grudnia 2019r. 18:30 (Pt.) Mróz Krzysztof - Wilczyński Grześ 6/3 3/6 6:10 Zobacz
209 2019/12/28 15:12 28 grudnia 2019r. 13:30 (Sob.) Kaznowski Waldemar - Mróz Krzysztof 2/6 1/6 Zobacz
210 2019/12/29 10:50 29 grudnia 2019r. 09:00 (Niedz.) Łazar Karol - Duszak Adam 6/4 6/3 Zobacz
211 2019/12/29 11:25 29 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Minta Dawid - Kozłowski Marek 3/6 2/6 Zobacz
212 2019/12/29 13:32 29 grudnia 2019r. 12:00 (Niedz.) Pensiek Bartosz - Lodziński Arkadiusz 6/0 6/0 Zobacz
213 2019/12/30 18:36 30 grudnia 2019r. 17:00 (Pon.) Sozański Artur - Wiśniewski Artur 6/0 6/3 Zobacz
214 2020/01/02 20:05 2 stycznia 2020r. 12:00 (Czw.) Lodziński Arkadiusz - Kaznowski Waldemar 5/7 1/6 Zobacz
215 2020/01/02 20:35 2 stycznia 2020r. 19:00 (Czw.) Wilczyński Grześ - Awsiukiewicz Krzysztof 6/3 6/0 Zobacz
216 2020/01/04 10:52 3 stycznia 2020r. 18:30 (Pt.) Lewkonowicz Paweł - Gajewski Tomasz 6/1 6/1 Zobacz
217 2020/01/04 12:01 4 stycznia 2020r. 10:30 (Sob.) Lodziński Arkadiusz - Kuncewicz Piotr 3/6 0/6 Zobacz
218 2020/01/05 12:17 5 stycznia 2020r. 10:30 (Niedz.) Łazar Karol - Pensiek Bartosz 5/7 2/6 Zobacz
219 2020/01/05 13:23 5 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Awsiukiewicz Krzysztof - Grzegorzewski Krzysztof 2/6 2/6 Zobacz
220 2020/01/05 14:19 5 stycznia 2020r. 13:30 (Niedz.) Duszak Adam - Mróz Krzysztof 4/6 4/6 Zobacz
221 2020/01/06 12:13 6 stycznia 2020r. 10:00 (Pon.) Kaznowski Waldemar - Cybulski Piotr 6/7(4) 1/6 Zobacz
222 2020/01/06 16:00 6 stycznia 2020r. 13:00 (Pon.) Lodziński Arkadiusz - Pensiek Bartosz 0/6 0/6 Zobacz
223 2020/01/07 16:59 7 stycznia 2020r. 16:00 (Wt.) Wilczyński Grześ - Kozłowski Marek 0/6 0/6 Zobacz
224 2020/01/07 19:39 7 stycznia 2020r. 17:30 (Wt.) Kuncewicz Piotr - Wiśniewski Artur 6/4 4/6 7:10 Zobacz
225 2020/01/07 21:03 7 stycznia 2020r. 18:30 (Wt.) Lewkonowicz Paweł - Łazar Karol 7/6(4) 6/7(5) 10:7 Zobacz
226 2020/01/08 20:35 8 stycznia 2020r. 19:00 (Śr.) Awsiukiewicz Krzysztof - Lodziński Arkadiusz 6/2 6/2 Zobacz
227 2020/01/09 17:32 9 stycznia 2020r. 16:00 (Czw.) Gajewski Tomasz - Kaznowski Waldemar 2/6 2/6 Zobacz
228 2020/01/09 22:47 9 stycznia 2020r. 20:30 (Czw.) Sozański Artur - Łazar Karol 6/2 6/4 Zobacz
229 2020/01/10 21:03 10 stycznia 2020r. 19:00 (Pt.) Cybulski Piotr - Kozłowski Marek 7/6(4) 2/6 5:10 Zobacz
230 2020/01/10 21:37 10 stycznia 2020r. 20:00 (Pt.) Duszak Adam - Pensiek Bartosz 2/6 3/6 Zobacz
231 2020/01/11 12:22 11 stycznia 2020r. 10:30 (Sob.) Grzegorzewski Krzysztof - Kuncewicz Piotr 3/6 6/3 11:9 Zobacz
232 2020/01/11 15:31 11 stycznia 2020r. 14:00 (Sob.) Lodziński Arkadiusz - Minta Dawid 0/6 1/6 Zobacz
233 2020/01/12 11:53 12 stycznia 2020r. 10:30 (Niedz.) Pensiek Bartosz - Gajewski Tomasz 6/0 6/0 Zobacz
234 2020/01/12 13:33 12 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Mróz Krzysztof - Awsiukiewicz Krzysztof 6/3 6/2 Zobacz
235 2020/01/13 19:36 13 stycznia 2020r. 17:30 (Pon.) Cybulski Piotr - Sozański Artur 2/6 6/4 8:10 Zobacz
236 2020/01/14 20:25 14 stycznia 2020r. 18:30 (Wt.) Wilczyński Grześ - Wiśniewski Artur 6/2 6/2 Zobacz
237 2020/01/15 13:36 15 stycznia 2020r. 12:00 (Śr.) Lewkonowicz Paweł - Lodziński Arkadiusz 6/1 6/0 Zobacz
238 2020/01/15 20:05 15 stycznia 2020r. 19:00 (Śr.) Łazar Karol - Gajewski Tomasz 6/3 6/0 Zobacz
239 2020/01/16 17:32 16 stycznia 2020r. 16:00 (Czw.) Kozłowski Marek - Wilczyński Grześ 6/1 6/0 Zobacz
240 2020/01/16 19:07 16 stycznia 2020r. 17:30 (Czw.) Mróz Krzysztof - Wiśniewski Artur 4/6 1/6 Zobacz
241 2020/01/17 17:28 17 stycznia 2020r. 16:00 (Pt.) Kozłowski Marek - Minta Dawid 6/0 6/4 Zobacz
242 2020/01/18 16:17 18 stycznia 2020r. 14:30 (Sob.) Mróz Krzysztof - Pensiek Bartosz 6/3 3/6 7:10 Zobacz
243 2020/01/19 14:38 19 stycznia 2020r. 12:30 (Niedz.) Lodziński Arkadiusz - Kuncewicz Piotr 5/7 4/6 Zobacz
244 2020/01/21 18:36 21 stycznia 2020r. 17:00 (Wt.) Lodziński Arkadiusz - Mróz Krzysztof 2/6 5/7 Zobacz
245 2020/01/21 20:07 21 stycznia 2020r. 18:30 (Wt.) Kuncewicz Piotr - Awsiukiewicz Krzysztof 4/6 2/6 Zobacz
246 2020/01/21 21:08 21 stycznia 2020r. 19:30 (Wt.) Cybulski Piotr - Lewkonowicz Paweł 4/6 3/6 Zobacz
247 2020/01/23 20:22 23 stycznia 2020r. 18:30 (Czw.) Mróz Krzysztof - Łazar Karol 3/6 3/6 Zobacz
248 2020/01/24 12:05 24 stycznia 2020r. 10:30 (Pt.) Wilczyński Grześ - Cybulski Piotr 3/6 1/6 Zobacz
249 2020/01/25 11:50 25 stycznia 2020r. 10:30 (Sob.) Gajewski Tomasz - Mróz Krzysztof 4/6 4/6 Zobacz
250 2020/01/26 12:38 26 stycznia 2020r. 11:00 (Niedz.) Grzegorzewski Krzysztof - Łazar Karol 3/6 0/6 Zobacz
251 2020/01/28 17:03 28 stycznia 2020r. 16:00 (Wt.) Cybulski Piotr - Minta Dawid 6/3 6/1 Zobacz
252 2020/02/03 19:10 3 lutego 2020r. 19:00 (Pon.) Cybulski Piotr - Minta Dawid 6/4 6/2 Zobacz
253 2020/02/03 22:31 3 lutego 2020r. 22:30 (Pon.) Ostraszewski Radek - Wiśniewski Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
254 2020/02/03 22:32 3 lutego 2020r. 22:30 (Pon.) Ostraszewski Radek - Wiśniewski Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
255 2020/02/03 22:32 3 lutego 2020r. 22:30 (Pon.) Ostraszewski Radek - Duszak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
256 2020/02/03 22:33 3 lutego 2020r. 22:30 (Pon.) Ostraszewski Radek - Duszak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
257 2020/02/03 22:34 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Cybulski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
258 2020/02/03 22:34 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Cybulski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
259 2020/02/03 22:35 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Kozłowski Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
260 2020/02/03 22:35 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Kozłowski Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
261 2020/02/03 22:36 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Łazar Karol 0/6 0/6 walkower Zobacz
262 2020/02/03 22:36 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Łazar Karol 0/6 0/6 walkower Zobacz
263 2020/02/03 22:37 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Minta Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
264 2020/02/03 22:37 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Minta Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
265 2020/02/03 22:38 3 lutego 2020r. 22:35 (Pon.) Ostraszewski Radek - Gajewski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
266 2020/02/03 22:38 3 lutego 2020r. 22:40 (Pon.) Ostraszewski Radek - Gajewski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
267 2020/02/03 22:39 3 lutego 2020r. 22:40 (Pon.) Ostraszewski Radek - Awsiukiewicz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
268 2020/02/03 22:40 3 lutego 2020r. 22:40 (Pon.) Ostraszewski Radek - Awsiukiewicz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
269 2020/02/03 22:43 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Sozański Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
270 2020/02/03 22:44 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Kuncewicz Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
271 2020/02/03 22:44 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Wilczyński Grześ 0/6 0/6 walkower Zobacz
272 2020/02/03 22:45 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Mróz Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
273 2020/02/03 22:45 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Pensiek Bartosz 0/6 0/6 walkower Zobacz
274 2020/02/03 22:46 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Kaznowski Waldemar 0/6 0/6 walkower Zobacz
275 2020/02/03 22:47 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Grzegorzewski Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
276 2020/02/03 22:47 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Lewkonowicz Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
277 2020/02/03 22:48 3 lutego 2020r. 22:45 (Pon.) Ostraszewski Radek - Antczak Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
278 2020/02/03 22:48 3 lutego 2020r. 22:50 (Pon.) Ostraszewski Radek - Lodziński Arkadiusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
279 2020/02/04 19:17 4 lutego 2020r. 18:30 (Wt.) Wilczyński Grześ - Lodziński Arkadiusz 6/1 6/1 Zobacz
280 2020/02/05 20:42 5 lutego 2020r. 19:00 (Śr.) Minta Dawid - Wiśniewski Artur 6/2 4/6 10:4 Zobacz
281 2020/02/10 17:36 10 lutego 2020r. 16:00 (Pon.) Sozański Artur - Gajewski Tomasz 6/0 6/0 Zobacz
282 2020/02/10 20:21 10 lutego 2020r. 19:00 (Pon.) Duszak Adam - Kuncewicz Piotr 0/6 6/2 9:11 Zobacz
283 2020/02/11 19:19 11 lutego 2020r. 17:30 (Wt.) Antczak Marek - Wiśniewski Artur 4/6 1/6 Zobacz
284 2020/02/11 20:45 11 lutego 2020r. 19:00 (Wt.) Cybulski Piotr - Łazar Karol 6/2 6/3 Zobacz
285 2020/02/12 20:11 12 lutego 2020r. 18:00 (Śr.) Pensiek Bartosz - Grzegorzewski Krzysztof 7/6(4) 6/4 Zobacz
286 2020/02/13 19:08 13 lutego 2020r. 17:30 (Czw.) Kozłowski Marek - Wiśniewski Artur 6/0 6/2 Zobacz
287 2020/02/14 14:03 14 lutego 2020r. 12:00 (Pt.) Wilczyński Grześ - Sozański Artur 7/5 3/6 6:10 Zobacz
288 2020/02/18 20:09 18 lutego 2020r. 18:30 (Wt.) Łazar Karol - Lodziński Arkadiusz 6/1 6/2 Zobacz
289 2020/02/18 21:21 18 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Mróz Krzysztof - Kuncewicz Piotr 6/2 6/1 Zobacz
290 2020/02/18 21:33 18 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Wilczyński Grześ - Cybulski Piotr 2/6 3/6 Zobacz
291 2020/02/19 20:54 19 lutego 2020r. 19:30 (Śr.) Łazar Karol - Kaznowski Waldemar 6/0 6/4 Zobacz
292 2020/02/20 20:53 20 lutego 2020r. 20:00 (Czw.) Lodziński Arkadiusz - Kozłowski Marek 0/6 1/6 Zobacz
293 2020/02/21 13:43 21 lutego 2020r. 12:00 (Pt.) Sozański Artur - Minta Dawid 3/6 3/6 Zobacz
294 2020/02/21 20:59 21 lutego 2020r. 20:00 (Pt.) Mróz Krzysztof - Cybulski Piotr 4/6 3/6 Zobacz
295 2020/02/22 13:10 22 lutego 2020r. 11:00 (Sob.) Wilczyński Grześ - Grzegorzewski Krzysztof 2/6 6/3 2:10 Zobacz
296 2020/02/25 18:49 25 lutego 2020r. 17:30 (Wt.) Cybulski Piotr - Wiśniewski Artur 6/4 6/3 Zobacz
297 2020/02/27 17:23 26 lutego 2020r. 20:00 (Śr.) Kozłowski Marek - Grzegorzewski Krzysztof 6/1 6/2 Zobacz
298 2020/02/27 20:22 27 lutego 2020r. 18:30 (Czw.) Kaznowski Waldemar - Wiśniewski Artur 4/6 2/6 Zobacz
299 2020/02/27 21:49 27 lutego 2020r. 20:00 (Czw.) Duszak Adam - Minta Dawid 5/7 3/6 Zobacz
300 2020/02/28 17:56 28 lutego 2020r. 15:00 (Pt.) Antczak Marek - Pensiek Bartosz 3/6 2/6 Zobacz
301 2020/03/02 17:09 2 marca 2020r. 15:30 (Pon.) Gajewski Tomasz - Minta Dawid 3/6 2/6 Zobacz
302 2020/03/03 16:16 3 marca 2020r. 14:30 (Wt.) Lodziński Arkadiusz - Cybulski Piotr 2/6 2/6 Zobacz
303 2020/03/05 21:39 5 marca 2020r. 19:30 (Czw.) Duszak Adam - Grzegorzewski Krzysztof 3/6 6/4 2:10 Zobacz
304 2020/03/06 15:50 6 marca 2020r. 14:30 (Pt.) Minta Dawid - Sozański Artur 1/6 3/6 Zobacz
305 2020/03/06 20:32 6 marca 2020r. 19:00 (Pt.) Cybulski Piotr - Lodziński Arkadiusz 6/4 6/2 Zobacz
306 2020/03/08 11:45 8 marca 2020r. 09:30 (Niedz.) Antczak Marek - Łazar Karol 5/7 6/2 12:10 Zobacz
307 2020/03/10 21:10 10 marca 2020r. 20:00 (Wt.) Minta Dawid - Pensiek Bartosz 6/1 7/6(6) Zobacz
308 2020/03/10 22:15 10 marca 2020r. 20:00 (Wt.) Duszak Adam - Wiśniewski Artur 7/6(5) 2/6 10:5 Zobacz
309 2020/03/12 19:03 12 marca 2020r. 17:30 (Czw.) Minta Dawid - Mróz Krzysztof 6/1 1/6 15/13 Zobacz
310 2020/03/13 19:37 13 marca 2020r. 20:00 (Pt.) Cybulski Piotr - Mróz Krzysztof 6/0 6/3 Zobacz
311 2020/03/14 09:47 13 marca 2020r. 15:30 (Pt.) Antczak Marek - Gajewski Tomasz 6/0 7/5 Zobacz
312 2020/03/16 19:24 16 marca 2020r. 17:30 (Pon.) Antczak Marek - Cybulski Piotr 3/6 4/6 Zobacz
313 2020/03/17 20:32 17 marca 2020r. 19:00 (Wt.) Pensiek Bartosz - Minta Dawid 6/4 6/2 Zobacz
314 2020/03/17 20:58 17 marca 2020r. 19:00 (Wt.) Duszak Adam - Wilczyński Grześ 7/5 3/6 10:7 Zobacz
315 2020/03/23 20:26 23 marca 2020r. 19:00 (Pon.) Cybulski Piotr - Duszak Adam 6/0 6/3 Zobacz
316 2020/03/23 20:47 23 marca 2020r. 16:00 (Pon.) Grzegorzewski Krzysztof - Gajewski Tomasz 3/6 4/6 Zobacz
317 2020/03/24 19:34 24 marca 2020r. 17:30 (Wt.) Mróz Krzysztof - Wiśniewski Artur 7/5 1/6 10:7 Zobacz
318 2020/03/27 17:19 27 marca 2020r. 17:20 (Pt.) Wiśniewski Artur - Lewkonowicz Paweł 3/6 6/2 10:4 Zobacz
319 2020/03/27 19:40 27 marca 2020r. 18:00 (Pt.) Duszak Adam - Cybulski Piotr 0/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#1562 Kukawski - Światkowski 2 dni temu o godz. 19:08
#1561 Gajewski - Wiśniewski 2 dni temu o godz. 16:08
#1560 Kukawski - Woś 3 dni temu o godz. 18:17
#1559 Klonowicz - Światkowski 3 dni temu o godz. 13:41
#1557 Wiśniewski - Lewkonowicz 5 dni temu o godz. 17:19

Nadchodzące spotkania

#1561 Gajewski - Wiśniewski jutro o godz. 17:30
#1562 Kukawski - Światkowski jutro o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#1560 Kukawski - Woś 2/6 0/6
#1559 Klonowicz - Światkowski 6/0 6/0
#1556 Duszak - Cybulski 0/6 4/6
#1557 Wiśniewski - Lewkonowicz 3/6 6/2 10:4
#1555 Mróz - Wiśniewski 7/5 1/6 10:7

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych