EKSTRA LIGA I LIGA II LIGA

II LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bartoszewicz Marcin 41 40 80:10 487:199 121.00
2 Klonowicz Konrad 44 37 76:19 490:219 118.00
3 Wypij Marek 40 34 72:14 458:203 108.00
4 Woś Andrzej 45 30 68:34 470:286 105.00
5 Rupniak Ksawery 35 32 66:8 399:107 99.00
6 Strzesak Adam 36 28 60:22 386:224 92.00
7 2.5 Maćkowiak Maciej 34 27 58:19 382:182 88.00
8 Kryl Tomasz 37 24 51:35 352:263 85.00
9 Pałczak Andrzej 37 23 51:29 377:231 83.00
10 Parys Paweł 35 22 45:33 347:278 79.00
11 Kukawski Maciej 35 21 48:33 335:226 77.00
12 Łagoda Jędrzej 37 18 41:39 346:265 73.00
13 Światkowski Gracjan 38 16 36:48 301:315 70.00
14 Kukawski Tomasz 32 16 33:33 275:215 64.00
15 Andruszczak-Paciorek Marta 40 12 33:58 311:345 64.00
16 Sobieszek Maciej 31 16 35:34 277:230 63.00
17 Guberniak Andrzej 18 18 36:1 214:30 54.00
18 Mikula Kasia 48 14 32:69 233:440 54.00
19 Franczyszyn Ksawery 48 12 28:74 255:480 53.00
20 Pawlicka Agnieszka 33 9 22:48 207:285 51.00
21 Girczyc Dawid 48 11 26:74 193:459 47.00
22 Tyszuk Jarosław 48 12 24:75 150:486 37.00
23 Voytkova Ivanna 48 8 16:83 104:508 28.00
24 Szyjko Michał 48 8 17:81 132:511 28.00
25 Grzelak Daniel 48 4 8:89 54:548 13.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bartoszewicz Marcin 41 40 80:10 487:199 121.00
2 Klonowicz Konrad 44 37 76:19 490:219 118.00
3 Wypij Marek 40 34 72:14 458:203 108.00
4 Woś Andrzej 45 30 68:34 470:286 105.00
5 Rupniak Ksawery 35 32 66:8 399:107 99.00
6 Strzesak Adam 36 28 60:22 386:224 92.00
7 Maćkowiak Maciej 34 27 58:19 382:182 88.00
8 Kryl Tomasz 37 24 51:35 352:263 85.00
9 Pałczak Andrzej 37 23 51:29 377:231 83.00
10 Parys Paweł 35 22 45:33 347:278 79.00
11 Kukawski Maciej 35 21 48:33 335:226 77.00
12 Łagoda Jędrzej 37 18 41:39 346:265 73.00
13 Światkowski Gracjan 38 16 36:48 301:315 70.00
14 Kukawski Tomasz 32 16 33:33 275:215 64.00 1 1 2:0 12:5 3.00
15 Andruszczak-Paciorek Marta 40 12 33:58 311:345 64.00 1 0 0:2 5:12 1.00
16 Sobieszek Maciej 31 16 35:34 277:230 63.00
17 Guberniak Andrzej 18 18 36:1 214:30 54.00 2 2 4:0 24:0 6.00
18 Mikula Kasia 48 14 32:69 233:440 54.00 2 0 0:4 0:24 0.00
19 Franczyszyn Ksawery 48 12 28:74 255:480 53.00
20 Pawlicka Agnieszka 33 9 22:48 207:285 51.00
21 Girczyc Dawid 48 11 26:74 193:459 47.00
22 Tyszuk Jarosław 48 12 24:75 150:486 37.00
23 Voytkova Ivanna 48 8 16:83 104:508 28.00 2 2 4:0 24:0 6.00
24 Szyjko Michał 48 8 17:81 132:511 28.00 2 0 0:4 0:24 0.00
25 Grzelak Daniel 48 4 8:89 54:548 13.00
SERIA 1 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25.
1. Maćkowiak Maciej X 6/3 6/4 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 4/6 7/5 10:8 1/6 6/2 8:10 5/7 6/3 10:4 6/2 6/1 6/1 0/6 10:7 6/3 7/6(4) 6/1 6/1 3/6 6/7(1) 6/1 6/4 6/2 6/4 6/0 6/0 6/0 6/0 walkower 6/4 6/7(1) 7:10 4/6 6/4 7:10 6/2 6/7(14) 12:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
2. Łagoda Jędrzej X 6/0 6/0 walkower 6/2 6/4 1/6 6/3 10:8 6/2 4/6 5:10 6/0 6/0 walkower 6/7(8) 2/6 2/6 5/7 3/6 4/6 3/6 1/6 6/2 7/5 6/1 6/2 2/6 2/6 6/0 6/0 walkower 0/6 3/6 6/1 6/0 6/3 6/2 6/2 6/2 3/6 5/7 4/6 1/6 5/7 5/7 4/6 6/4 7:10 5/7 6/3 8:10
3. Franczyszyn Ksawery 3/6 4/6 0/6 0/6 walkower X 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 6/3 4/6 8:10 3/6 4/6 2/6 4/6 2/6 2/6 3/6 2/6 0/6 0/6 walkower 2/6 0/6 5/7 6/3 11:9 2/6 7/5 3:10 2/6 3/6 0/6 0/6 walkower 0/6 1/6 6/4 6/2 6/4 6/2 7/6(3) 6/2 5/7 1/6 0/6 0/6 walkower 3/6 6/7(5) 5/7 6/7(3) 6/0 6/0 walkower
4. Voytkova Ivanna 0/6 0/6 walkower 2/6 4/6 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 1/6 2/6 0/6 0/6 walkower 2/6 6/2 10:6 6/3 2/6 10:5 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 1/6 0/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 7/5 10:8 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 4/6 4/6
5. Kukawski Tomasz 0/6 0/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 1/6 4/6 3/6 4/6 6/0 6/0 walkower 4/6 4/6 2/6 0/6 1/6 3/6 6/2 6/2 7/5 4/6 10:4 4/6 4/6 2/6 1/6 6/2 6/3 6/3 6/0 3/6 4/6 4/6 0/6 6/4 3/6 6:10 4/6 6/7(6) 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
6. Kukawski Maciej 6/4 5/7 8:10 6/1 3/6 8:10 3/6 6/4 10:8 6/0 6/0 walkower 6/1 6/4 X 6/7(5) 5/7 0/6 0/6 4/6 6/4 3:10 4/6 6/4 10:8 0/6 2/6 3/6 0/6 1/6 3/6 6/0 6/0 walkower 3/6 2/6 6/0 6/1 6/0 6/2 6/0 6/0 walkower 6/4 2/6 10:4 6/3 6/7(4) 9:11 6/4 6/4 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
7. Strzesak Adam 2/6 6/4 10:5 6/3 6/4 6/0 6/0 walkower 6/3 6/4 7/6(5) 7/5 X 6/0 6/0 walkower 6/4 1/6 10:1 6/3 6/7(1) 10:4 2/6 1/6 6/0 6/3 7/5 6/3 6/7(4) 7/6(5) 10:6 6/3 6/1 2/6 1/6 6/2 6/2 6/3 7/5 6/0 6/0 walkower 4/6 2/6 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 7/6(1) 6/1
8. Tyszuk Jarosław 6/1 2/6 10:8 0/6 0/6 walkower 6/2 6/4 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 0/6 0/6 walkower X 6/4 5/7 10:5 6/1 6/2 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/1 6/0 6/0 6/0 5/7 2/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 7/6(6) 6/4 6/1 6/1 6/1 6/0 6/1 6/3 6/1 6/7 11:9 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower
9. Woś Andrzej 7/5 3/6 4:10 7/6(8) 6/2 6/2 6/2 6/0 6/0 walkower 6/4 6/4 6/4 4/6 10:3 4/6 6/1 1:10 4/6 7/5 5:10 X 7/5 6/3 1/6 1/6 6/4 6/3 6/2 6/4 0/6 2/6 6/1 6/0 5/7 3/6 6/1 6/2 6/2 6/3 6/1 6/3 0/6 6/7(2) 6/1 4/6 9:11 4/6 6/3 11:13 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
10. Pałczak Andrzej 2/6 1/6 6/2 7/5 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 6/2 6/0 6/4 4/6 8:10 3/6 7/6(1) 4:10 1/6 2/6 5/7 3/6 X 2/6 2/6 6/3 6/2 0/6 4/6 6/0 6/2 0/6 4/6 6/1 6/1 6/1 6/0 6/3 6/0 6/3 4/6 3:10 6/3 6/1 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
11. Guberniak Andrzej 6/3 6/4 6/0 6/0 walkower 6/1 6/2 6/0 6/2 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/0 walkower 6/0 6/1 6/0 6/0 walkower 6/1 6/4 7/6(3) 2/6 10:8 6/0 6/0 walkower
12. Rupniak Ksawery 1/6 6/0 7:10 6/3 6/1 6/2 6/0 6/0 6/0 walkower 6/1 6/3 6/3 6/0 6/2 6/1 6/0 6/0 walkower 6/1 6/1 6/2 6/2 X 6/3 6/2 6/2 7/5 3/6 6/4 10:6 6/1 6/1 6/4 2/6 5:10 6/2 6/1 6/0 6/0 6/0 6/1 6/2 6/2 6/0 6/2 6/1 6/4 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
13. Światkowski Gracjan 3/6 6/7(4) 2/6 5/7 7/5 3/6 9:11 6/2 2/6 6:10 2/6 2/6 0/6 3/6 1/6 0/6 4/6 3/6 3/6 2/6 3/6 2/6 X 7/5 6/3 2/6 1/6 6/3 3/6 10:8 4/6 0/6 1/6 6/4 10:8 6/1 6/2 6/0 6/0 walkower 4/6 5/7 6/3 6/2 0/6 3/6 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower
14. Sobieszek Maciej 1/6 1/6 1/6 2/6 6/2 5/7 10:3 3/6 6/2 5:10 5/7 6/4 4:10 5/7 3/6 0/6 0/6 2/6 4/6 2/6 5/7 5/7 3/6 X 6/0 6/0 walkower 3/6 6/7(4) 4/6 7/5 11:9 4/6 6/3 10:8 6/1 6/0 0/6 2/6 1/6 7/5 9:11 4/6 4/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
15. Wypij Marek 6/3 7/6(1) 6/2 6/2 6/2 6/3 6/0 6/0 walkower 6/1 6/3 7/6(4) 6/7(5) 6:10 7/5 6/2 6/0 6/2 6/0 6/4 6/3 4/6 6:10 6/2 6/1 X 6/2 6/2 2/6 0/6 6/2 6/1 6/0 6/0 6/0 6/0 walkower 7/6(5) 3/6 6:10 6/4 7/5 6/2 7/6(2) 6/2 6/2 6/0 6/0 walkower
16. Mikula Kasia 1/6 4/6 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/4 6/4 0/6 0/6 walkower 3/6 1/6 6/0 6/0 walkower 1/6 0/6 0/6 2/6 0/6 0/6 walkower 1/6 1/6 3/6 6/3 8:10 0/6 0/6 walkower 2/6 2/6 X 7/5 0/6 5:10 6/1 6/3 6/4 3/6 10:4 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 4/6 6/4 5/7 8:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
17. Bartoszewicz Marcin 2/6 4/6 6/0 6/3 6/0 6/1 6/1 6/0 6/2 6/1 6/3 6/2 6/2 6/1 6/0 6/0 walkower 7/5 6/3 6/0 6/4 4/6 6/2 10:5 6/4 6/0 6/3 7/6(4) 6/2 6/0 5/7 6/0 10:5 X 6/3 3/6 10:7 6/0 6/0 6/3 6/2 6/1 6/3 6/4 6/0 7/5 7/6(5) 6/0 6/0 walkower
18. Andruszczak-Paciorek Marta 1/6 0/6 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 2/6 3/6 0/6 1/6 2/6 2/6 6/7(6) 4/6 1/6 2/6 1/6 1/6 2/6 1/6 6/1 4/6 8:10 6/4 5/7 9:11 2/6 1/6 1/6 3/6 3/6 6/3 7:10 X 6/1 6/1 2/6 4/6 2/6 2/6 6/3 4/6 8:10 3/6 6/3 6:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
19. Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 3/6 2/6 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 3/6 0/6 0/6 2/6 3/6 5/7 1/6 1/6 2/6 3/6 1/6 0/6 0/6 1/6 0/6 0/6 1/6 2/6 6/4 3/6 8:10 0/6 0/6 4/6 6/3 4:10 1/6 1/6 X 6/7(6) 2/6 0/6 4/6 6/4 4/6 6:10 1/6 3/6 6/0 6/0 walkower
20. Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower 2/6 2/6 6/7(3) 2/6 6/0 5/7 8:10 6/3 6/4 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 1/6 0/6 1/6 3/6 3/6 0/6 0/6 0/6 walkower 0/6 1/6 0/6 0/6 walkower 1/6 0/6 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 6/2 6/4 7/6(6) 6/2 X 0/6 0/6 6/4 3/6 0:10 0/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
21. Klonowicz Konrad 4/6 7/6(1) 10:7 6/3 7/5 7/5 6/1 6/0 6/0 walkower 6/4 6/0 4/6 6/2 4:10 6/4 6/2 1/6 3/6 6/0 7/6(2) 3/6 6/4 10:3 2/6 2/6 6/4 7/5 6/0 6/2 6/7(5) 6/3 10:6 6/0 6/0 walkower 3/6 2/6 6/2 6/2 6/0 6/4 6/0 6/0 X 6/2 4/6 10:6 6/4 2/6 9:11 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
22. Kryl Tomasz 6/4 4/6 10:7 6/4 6/1 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 4/6 6/3 10:6 3/6 7/6(4) 11:9 1/6 7/6 9:11 1/6 6/4 11:9 3/6 1/6 0/6 2/6 3/6 2/6 6/1 5/7 11:9 4/6 5/7 6/0 6/4 1/6 3/6 3/6 6/4 10:8 4/6 6/4 10:6 4/6 6/3 10:0 2/6 6/4 6:10 X 6/4 3/6 6:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
23. Parys Paweł 2/6 7/6(14) 10:12 7/5 7/5 6/3 7/6(5) 6/0 6/0 walkower 6/4 7/6(6) 4/6 4/6 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/4 3/6 13:11 1/6 4/6 1/6 4/6 6/0 6/3 6/4 6/4 2/6 6/7(2) 4/6 7/5 10:8 4/6 0/6 6/3 3/6 10:6 6/0 6/2 4/6 6/2 11:9 4/6 6/3 10:6 X 7/5 6/3 6/0 6/0 walkower
24. Szyjko Michał 0/6 0/6 walkower 6/4 4/6 10:7 7/5 7/6(3) 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/7(3) 6/2 8:10 0/6 0/6 walkower 6/2 6/3 0/6 0/6 walkower 2/6 2/6 0/6 0/6 walkower 5/7 6/7(5) 0/6 0/6 walkower 6/1 6/3 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 5/7 3/6 X 6/0 6/0 walkower
25. Grzelak Daniel 0/6 0/6 walkower 7/5 3/6 10:8 0/6 0/6 walkower 6/4 6/4 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/7(1) 1/6 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X
SERIA 2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25.
1. Maćkowiak Maciej X 6/2 4/6 10:8 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/4 7/5 6/1 7/5 5/7 3/6 6/0 6/0 walkower 4/6 1/6 6/0 6/1 6/0 6/0 walkower 6/4 3/6 9:11 6/4 6/4 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
2. Łagoda Jędrzej X 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 5/7 6/4 1:10 6/0 6/0 walkower 6/2 3/6 7:10 5/7 3/6 1/6 2/6 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/4 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 4/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
3. Franczyszyn Ksawery 2/6 6/4 8:10 0/6 0/6 walkower X 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 3/6 3/6 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 4/6 7/6(6) 6:10 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/3 4/6 11:9 2/6 1/6 0/6 0/6 walkower 7/6(5) 6/1 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
4. Voytkova Ivanna 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
5. Kukawski Tomasz 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/0 walkower 2/6 0/6 3/6 2/6 4/6 4/6 6/0 6/0 walkower 0/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
6. Kukawski Maciej 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/0 walkower 6/4 0/6 8:10 4/6 6/4 10:4 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower 2/6 7/5 4:10 4/6 6/1 10:5 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
7. Strzesak Adam 7/5 4/6 10:1 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/0 walkower 2/6 7/5 10:2 3/6 6/3 11:13 6/3 7/5 6/2 2/6 7:10 6/0 6/0 walkower 6/4 1/6 9:11 3/6 6/2 4:10 6/0 6/0 walkower 2/6 3/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
8. Tyszuk Jarosław 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower
9. Woś Andrzej 4/6 5/7 2/6 6/3 10:7 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/2 6/0 4/6 6/0 10:8 6/2 5/7 2:10 6/0 6/0 walkower X 7/5 2/6 14:16 1/6 2/6 6/2 6/1 6/1 6/4 6/4 2/6 10:7 6/0 6/0 walkower 6/4 6/7(2) 3:10 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 2/6 1/6 6/2 6/2 6/4 6/3 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
10. Pałczak Andrzej 7/5 6/3 6/3 6/3 6/0 6/0 walkower 6/3 6/2 6/4 4/6 4:10 6/0 6/0 walkower 5/7 6/2 16:14 X 6/3 5/7 4:10 5/7 2/6 6/0 6/0 walkower 3/6 5/7 7/5 6/0 6/0 6/0 walkower 2/6 4/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
11. Guberniak Andrzej 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
12. Rupniak Ksawery 6/1 6/2 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/3 3/6 13:11 6/0 6/0 walkower 6/1 6/2 X 6/0 6/1 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 1/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
13. Światkowski Gracjan 1/6 5/7 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 3/6 5/7 6/0 6/0 walkower 2/6 1/6 3/6 7/5 10:4 X 1/6 3/6 6/3 2/6 8:10 6/0 6/0 walkower 6/1 1/6 9:11 1/6 6/3 11:9 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
14. Sobieszek Maciej 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/4 6/4 6/0 6/0 walkower 1/6 4/6 0/6 1/6 6/1 6/3 X 6/0 6/0 walkower 4/6 6/1 10:4 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
15. Wypij Marek 7/5 6/3 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/2 6/3 2/6 6/2 10:7 6/0 6/0 walkower 4/6 6/2 7:10 7/5 6/2 3/6 6/2 10:8 X 6/0 6/0 walkower 3/6 0/6 6/3 6/3 6/0 6/0 walkower 6/3 6/2 6/3 6/3 6/3 7/6(2) 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
16. Mikula Kasia 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 1/6 6/7(4) 7/6(4) 7/5 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 2/6 7/5 1:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
17. Bartoszewicz Marcin 6/4 6/1 6/4 6/7(6) 10:6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/1 6/2 5/7 10:4 4/6 6/1 11:9 6/0 6/0 walkower 4/6 7/6(2) 10:3 6/3 7/5 1/6 6/1 11:9 6/3 6/0 6/1 7/6(4) X 6/1 7/5 6/0 6/0 walkower 6/4 7/5 6/3 6/3 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
18. Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 4/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/4 1/6 5:10 6/3 2/6 10:4 6/0 6/0 walkower 5/7 0/6 6/1 3/6 9:11 3/6 3/6 6/7(4) 5/7 1/6 5/7 X 4/6 6/3 12:10 6/0 6/0 walkower 2/6 1/6 1/6 6/4 6:10 6/4 6/7(4) 7:10 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
19. Pawlicka Agnieszka 0/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower 6/4 3/6 10:12 X 6/0 6/0 walkower 1/6 0/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
20. Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 3/6 6/4 9:11 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/4 1/6 4:10 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
21. Klonowicz Konrad 4/6 6/3 11:9 6/2 6/2 6/2 6/1 6/0 6/0 walkower 6/2 6/2 6/2 6/3 6/0 6/0 walkower 6/2 6/1 6/2 6/4 6/1 6/2 6/0 6/0 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower 4/6 5/7 6/2 6/1 6/1 6/0 6/0 6/0 walkower X 6/0 6/3 6/2 6/3 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
22. Kryl Tomasz 4/6 4/6 6/4 6/2 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 2/6 2/6 3/6 3/6 6/0 6/0 walkower 3/6 3/6 6/1 4/6 10:6 6/0 6/0 walkower 0/6 3/6 X 6/3 6/4 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
23. Parys Paweł 6/7(5) 1/6 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower 4/6 3/6 3/6 6/7(2) 6/2 5/7 10:1 3/6 2/6 4/6 7/6(4) 10:7 6/0 6/0 walkower 2/6 3/6 3/6 4/6 X 6/0 6/0 walkower 6/0 6/0 walkower
24. Szyjko Michał 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 6/0 6/0 walkower
25. Grzelak Daniel 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 6/0 6/0 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/03 16:48 3 października 2019r. 16:00 (Czw.) Wypij Marek - Bartoszewicz Marcin 2/6 0/6 Zobacz
2 2019/10/03 17:11 3 października 2019r. 16:00 (Czw.) Andruszczak-Paciorek Marta - Girczyc Dawid 2/6 4/6 Zobacz
3 2019/10/03 18:22 3 października 2019r. 17:30 (Czw.) Franczyszyn Ksawery - Strzesak Adam 3/6 4/6 Zobacz
4 2019/10/04 21:44 4 października 2019r. 20:30 (Pt.) Sobieszek Maciej - Światkowski Gracjan 5/7 3/6 Zobacz
5 2019/10/05 11:25 5 października 2019r. 09:00 (Sob.) Grzelak Daniel - Strzesak Adam 6/7(1) 1/6 Zobacz
6 2019/10/05 12:15 5 października 2019r. 10:30 (Sob.) Woś Andrzej - Klonowicz Konrad 0/6 6/7(2) Zobacz
7 2019/10/05 15:35 5 października 2019r. 15:00 (Sob.) Bartoszewicz Marcin - Girczyc Dawid 6/0 6/0 Zobacz
8 2019/10/05 18:37 5 października 2019r. 16:00 (Sob.) Andruszczak-Paciorek Marta - Strzesak Adam 2/6 2/6 Zobacz
9 2019/10/06 13:59 6 października 2019r. 11:30 (Niedz.) Wypij Marek - Strzesak Adam 7/6(4) 6/7(5) 6:10 Zobacz
10 2019/10/07 17:24 7 października 2019r. 16:00 (Pon.) Klonowicz Konrad - Bartoszewicz Marcin 3/6 2/6 Zobacz
11 2019/10/07 20:54 7 października 2019r. 19:00 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Maćkowiak Maciej 3/6 4/6 Zobacz
12 2019/10/07 22:42 7 października 2019r. 20:30 (Pon.) Sobieszek Maciej - Kukawski Tomasz 5/7 6/4 4:10 Zobacz
13 2019/10/08 18:32 8 października 2019r. 17:30 (Wt.) Woś Andrzej - Girczyc Dawid 6/1 6/3 Zobacz
14 2019/10/08 19:45 8 października 2019r. 17:30 (Wt.) Mikula Kasia - Pawlicka Agnieszka 6/4 3/6 10:4 Zobacz
15 2019/10/09 18:54 9 października 2019r. 17:30 (Śr.) Andruszczak-Paciorek Marta - Pałczak Andrzej 1/6 1/6 Zobacz
16 2019/10/09 19:42 9 października 2019r. 19:00 (Śr.) Franczyszyn Ksawery - Tyszuk Jarosław 2/6 4/6 Zobacz
17 2019/10/09 21:00 9 października 2019r. 20:30 (Śr.) Sobieszek Maciej - Maćkowiak Maciej 1/6 1/6 Zobacz
18 2019/10/11 14:36 11 października 2019r. 10:30 (Pt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Pawlicka Agnieszka 6/1 6/1 Zobacz
19 2019/10/11 17:26 11 października 2019r. 16:30 (Pt.) Pałczak Andrzej - Klonowicz Konrad 6/3 4/6 3:10 Zobacz
20 2019/10/11 20:57 11 października 2019r. 20:00 (Pt.) Tyszuk Jarosław - Światkowski Gracjan 6/1 6/0 Zobacz
21 2019/10/12 12:07 12 października 2019r. 09:15 (Sob.) Łagoda Jędrzej - Woś Andrzej 6/7(8) 2/6 Zobacz
22 2019/10/12 12:09 12 października 2019r. 11:00 (Sob.) Kukawski Maciej - Wypij Marek 1/6 3/6 Zobacz
23 2019/10/12 17:07 12 października 2019r. 15:30 (Sob.) Girczyc Dawid - Tyszuk Jarosław 1/6 0/6 Zobacz
24 2019/10/13 12:23 13 października 2019r. 10:30 (Niedz.) Andruszczak-Paciorek Marta - Łagoda Jędrzej 1/6 0/6 Zobacz
25 2019/10/13 12:24 13 października 2019r. 10:30 (Niedz.) Woś Andrzej - Pawlicka Agnieszka 6/2 6/3 Zobacz
26 2019/10/14 23:33 14 października 2019r. 19:00 (Pon.) Woś Andrzej - Kukawski Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
27 2019/10/14 23:34 14 października 2019r. 20:30 (Pon.) Tyszuk Jarosław - Sobieszek Maciej 6/0 6/0 Zobacz
28 2019/10/15 12:36 15 października 2019r. 11:30 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Klonowicz Konrad 6/1 6/3 Zobacz
29 2019/10/15 17:59 15 października 2019r. 17:30 (Wt.) Strzesak Adam - Bartoszewicz Marcin 2/6 1/6 Zobacz
30 2019/10/15 19:09 15 października 2019r. 17:30 (Wt.) Mikula Kasia - Andruszczak-Paciorek Marta 6/1 6/3 Zobacz
31 2019/10/15 22:24 15 października 2019r. 20:30 (Wt.) Światkowski Gracjan - Franczyszyn Ksawery 7/5 3/6 9:11 Zobacz
32 2019/10/16 10:24 16 października 2019r. 08:30 (Śr.) Kukawski Maciej - Maćkowiak Maciej 6/4 5/7 8:10 Zobacz
33 2019/10/16 19:44 16 października 2019r. 19:00 (Śr.) Tyszuk Jarosław - Woś Andrzej 6/4 5/7 10:5 Zobacz
34 2019/10/16 21:27 16 października 2019r. 20:30 (Śr.) Sobieszek Maciej - Girczyc Dawid 6/1 6/0 Zobacz
35 2019/10/17 20:33 17 października 2019r. 20:30 (Czw.) Światkowski Gracjan - Bartoszewicz Marcin 4/6 0/6 Zobacz
36 2019/10/18 16:50 18 października 2019r. 16:00 (Pt.) Rupniak Ksawery - Bartoszewicz Marcin 6/4 2/6 5:10 Zobacz
37 2019/10/18 18:11 18 października 2019r. 17:30 (Pt.) Tyszuk Jarosław - Maćkowiak Maciej 6/1 2/6 10:8 Zobacz
38 2019/10/19 09:03 19 października 2019r. 07:45 (Sob.) Woś Andrzej - Bartoszewicz Marcin 5/7 3/6 Zobacz
39 2019/10/19 11:52 19 października 2019r. 09:15 (Sob.) Łagoda Jędrzej - Grzelak Daniel 5/7 6/3 8:10 Zobacz
40 2019/10/19 15:00 19 października 2019r. 13:30 (Sob.) Tyszuk Jarosław - Wypij Marek 5/7 2/6 Zobacz
41 2019/10/19 16:24 19 października 2019r. 15:00 (Sob.) Mikula Kasia - Strzesak Adam 3/6 1/6 Zobacz
42 2019/10/19 16:32 19 października 2019r. 15:00 (Sob.) Girczyc Dawid - Franczyszyn Ksawery 6/7(3) 2/6 Zobacz
43 2019/10/20 12:19 20 października 2019r. 10:30 (Niedz.) Łagoda Jędrzej - Voytkova Ivanna 6/2 6/4 Zobacz
44 2019/10/20 18:17 20 października 2019r. 17:00 (Niedz.) Strzesak Adam - Światkowski Gracjan 6/0 6/3 Zobacz
45 2019/10/21 19:02 21 października 2019r. 17:30 (Pon.) Maćkowiak Maciej - Woś Andrzej 5/7 6/3 10:4 Zobacz
46 2019/10/22 19:09 22 października 2019r. 17:30 (Wt.) Pawlicka Agnieszka - Girczyc Dawid 6/7(6) 2/6 Zobacz
47 2019/10/22 22:57 21 października 2019r. 20:00 (Pon.) Kukawski Tomasz - Strzesak Adam 3/6 4/6 Zobacz
48 2019/10/23 12:57 23 października 2019r. 10:30 (Śr.) Kukawski Maciej - Andruszczak-Paciorek Marta 6/0 6/1 Zobacz
49 2019/10/23 17:12 23 października 2019r. 16:00 (Śr.) Bartoszewicz Marcin - Pałczak Andrzej 6/0 6/4 Zobacz
50 2019/10/23 21:26 23 października 2019r. 20:00 (Śr.) Łagoda Jędrzej - Strzesak Adam 6/2 4/6 5:10 Zobacz
51 2019/10/23 22:19 23 października 2019r. 20:30 (Śr.) Sobieszek Maciej - Voytkova Ivanna 3/6 6/2 5:10 Zobacz
52 2019/10/24 16:54 24 października 2019r. 16:00 (Czw.) Wypij Marek - Rupniak Ksawery 6/3 4/6 6:10 Zobacz
53 2019/10/24 22:14 24 października 2019r. 20:30 (Czw.) Klonowicz Konrad - Światkowski Gracjan 6/4 7/5 Zobacz
54 2019/10/25 18:51 25 października 2019r. 17:30 (Pt.) Franczyszyn Ksawery - Andruszczak-Paciorek Marta 6/4 6/2 Zobacz
55 2019/10/25 22:02 25 października 2019r. 20:30 (Pt.) Mikula Kasia - Maćkowiak Maciej 1/6 4/6 Zobacz
56 2019/10/26 10:39 26 października 2019r. 09:00 (Sob.) Grzelak Daniel - Voytkova Ivanna 6/4 6/4 Zobacz
57 2019/10/27 09:15 25 października 2019r. 10:00 (Pt.) Pawlicka Agnieszka - Kukawski Maciej 0/6 2/6 Zobacz
58 2019/10/27 13:52 27 października 2019r. 12:00 (Niedz.) Sobieszek Maciej - Strzesak Adam 5/7 3/6 Zobacz
59 2019/10/27 14:43 27 października 2019r. 13:30 (Niedz.) Maćkowiak Maciej - Wypij Marek 3/6 6/7(1) Zobacz
60 2019/10/28 16:39 28 października 2019r. 16:00 (Pon.) Kryl Tomasz - Klonowicz Konrad 2/6 6/4 6:10 Zobacz
61 2019/10/28 18:10 28 października 2019r. 17:30 (Pon.) Maćkowiak Maciej - Kukawski Tomasz 6/0 6/0 Zobacz
62 2019/10/28 19:24 28 października 2019r. 19:00 (Pon.) Maćkowiak Maciej - Światkowski Gracjan 6/3 7/6(4) Zobacz
63 2019/10/29 12:00 29 października 2019r. 10:30 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Andruszczak-Paciorek Marta 7/6(6) 6/4 Zobacz
64 2019/10/29 18:03 29 października 2019r. 17:30 (Wt.) Pałczak Andrzej - Wypij Marek 0/6 4/6 Zobacz
65 2019/10/29 19:32 29 października 2019r. 18:00 (Wt.) Mikula Kasia - Kryl Tomasz 0/6 4/6 Zobacz
66 2019/10/29 21:51 29 października 2019r. 20:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Kukawski Tomasz 6/3 6/4 Zobacz
67 2019/10/29 21:52 29 października 2019r. 20:30 (Wt.) Woś Andrzej - Franczyszyn Ksawery 6/2 6/2 Zobacz
68 2019/10/30 11:01 30 października 2019r. 10:00 (Śr.) Kukawski Maciej - Tyszuk Jarosław 0/6 0/6 Zobacz
69 2019/10/30 16:38 30 października 2019r. 15:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/0 Zobacz
70 2019/10/30 21:20 30 października 2019r. 20:30 (Śr.) Maćkowiak Maciej - Bartoszewicz Marcin 6/2 6/4 Zobacz
71 2019/10/31 10:13 31 października 2019r. 09:00 (Czw.) Kryl Tomasz - Parys Paweł 6/4 3/6 6:10 Zobacz
72 2019/10/31 14:53 31 października 2019r. 14:00 (Czw.) Guberniak Andrzej - Łagoda Jędrzej 6/3 6/4 Zobacz
73 2019/10/31 17:34 31 października 2019r. 16:00 (Czw.) Pałczak Andrzej - Kryl Tomasz 6/3 6/1 Zobacz
74 2019/10/31 18:12 31 października 2019r. 17:30 (Czw.) Andruszczak-Paciorek Marta - Klonowicz Konrad 2/6 2/6 Zobacz
75 2019/11/02 10:57 2 listopada 2019r. 09:00 (Sob.) Voytkova Ivanna - Światkowski Gracjan 2/6 6/2 10:6 Zobacz
76 2019/11/02 12:43 2 listopada 2019r. 10:30 (Sob.) Rupniak Ksawery - Sobieszek Maciej 6/2 7/5 Zobacz
77 2019/11/02 16:57 2 listopada 2019r. 15:30 (Sob.) Tyszuk Jarosław - Kryl Tomasz 6/1 6/7 11:9 Zobacz
78 2019/11/02 17:44 2 listopada 2019r. 17:45 (Sob.) Tyszuk Jarosław - Pałczak Andrzej 6/1 6/2 Zobacz
79 2019/11/03 11:58 3 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Bartoszewicz Marcin - Franczyszyn Ksawery 6/0 6/1 Zobacz
80 2019/11/04 15:13 3 listopada 2019r. 12:00 (Niedz.) Bartoszewicz Marcin - Mikula Kasia 5/7 6/0 10:5 Zobacz
81 2019/11/04 15:15 3 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Wypij Marek - Klonowicz Konrad 7/6(5) 3/6 6:10 Zobacz
82 2019/11/04 15:23 3 listopada 2019r. 15:00 (Niedz.) Strzesak Adam - Pawlicka Agnieszka 6/3 7/5 Zobacz
83 2019/11/04 15:38 3 listopada 2019r. 15:00 (Niedz.) Parys Paweł - Guberniak Andrzej 1/6 4/6 Zobacz
84 2019/11/04 17:37 4 listopada 2019r. 16:00 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Parys Paweł 3/6 6/7(5) Zobacz
85 2019/11/04 19:03 4 listopada 2019r. 17:30 (Pon.) Maćkowiak Maciej - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/0 Zobacz
86 2019/11/05 13:37 5 listopada 2019r. 11:00 (Wt.) Bartoszewicz Marcin - Parys Paweł 6/4 6/0 Zobacz
87 2019/11/05 18:46 5 listopada 2019r. 17:30 (Wt.) Szyjko Michał - Wypij Marek 2/6 2/6 Zobacz
88 2019/11/05 22:11 5 listopada 2019r. 20:00 (Wt.) Światkowski Gracjan - Mikula Kasia 6/3 3/6 10:8 Zobacz
89 2019/11/05 22:14 5 listopada 2019r. 20:30 (Wt.) Sobieszek Maciej - Kryl Tomasz 1/6 7/5 9:11 Zobacz
90 2019/11/06 12:10 6 listopada 2019r. 11:10 (Śr.) Bartoszewicz Marcin - Kukawski Maciej 6/3 6/2 Zobacz
91 2019/11/06 15:53 6 listopada 2019r. 14:30 (Śr.) Guberniak Andrzej - Kukawski Maciej 6/0 6/2 Zobacz
92 2019/11/06 16:22 6 listopada 2019r. 15:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Girczyc Dawid 6/0 6/1 Zobacz
93 2019/11/06 19:36 6 listopada 2019r. 19:00 (Śr.) Tyszuk Jarosław - Pawlicka Agnieszka 6/1 6/1 Zobacz
94 2019/11/07 14:34 7 listopada 2019r. 13:00 (Czw.) Klonowicz Konrad - Parys Paweł 6/4 2/6 9:11 Zobacz
95 2019/11/07 23:07 7 listopada 2019r. 19:00 (Czw.) Kukawski Maciej - Franczyszyn Ksawery 3/6 6/4 10:8 Zobacz
96 2019/11/07 23:08 7 listopada 2019r. 20:30 (Czw.) Maćkowiak Maciej - Kryl Tomasz 4/6 6/4 7:10 Zobacz
97 2019/11/08 12:30 8 listopada 2019r. 11:00 (Pt.) Woś Andrzej - Wypij Marek 0/6 2/6 Zobacz
98 2019/11/08 16:59 8 listopada 2019r. 16:00 (Pt.) Mikula Kasia - Pałczak Andrzej 0/6 2/6 Zobacz
99 2019/11/09 10:24 9 listopada 2019r. 09:00 (Sob.) Łagoda Jędrzej - Wypij Marek 2/6 2/6 Zobacz
100 2019/11/10 11:48 10 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Parys Paweł - Girczyc Dawid 6/0 6/2 Zobacz
101 2019/11/10 11:48 10 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Szyjko Michał - Światkowski Gracjan 6/2 6/3 Zobacz
102 2019/11/10 12:28 10 listopada 2019r. 12:00 (Niedz.) Kryl Tomasz - Woś Andrzej 1/6 6/4 11:9 Zobacz
103 2019/11/11 12:13 11 listopada 2019r. 10:30 (Pon.) Strzesak Adam - Kukawski Maciej 7/6(5) 7/5 Zobacz
104 2019/11/11 12:14 11 listopada 2019r. 11:00 (Pon.) Łagoda Jędrzej - Szyjko Michał 4/6 6/4 7:10 Zobacz
105 2019/11/11 13:10 11 listopada 2019r. 12:00 (Pon.) Parys Paweł - Rupniak Ksawery 1/6 4/6 Zobacz
106 2019/11/12 20:05 12 listopada 2019r. 18:30 (Wt.) Kukawski Tomasz - Pawlicka Agnieszka 6/3 6/0 Zobacz
107 2019/11/12 20:38 12 listopada 2019r. 19:00 (Wt.) Mikula Kasia - Parys Paweł 6/4 5/7 8:10 Zobacz
108 2019/11/13 16:55 13 listopada 2019r. 15:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Kukawski Maciej 6/3 6/0 Zobacz
109 2019/11/13 21:16 13 listopada 2019r. 20:00 (Śr.) Woś Andrzej - Sobieszek Maciej 6/2 6/4 Zobacz
110 2019/11/14 21:14 14 listopada 2019r. 20:00 (Czw.) Parys Paweł - Woś Andrzej 6/4 3/6 13:11 Zobacz
111 2019/11/15 15:19 15 listopada 2019r. 13:00 (Pt.) Parys Paweł - Strzesak Adam 3/6 2/6 Zobacz
112 2019/11/15 19:02 15 listopada 2019r. 17:30 (Pt.) Franczyszyn Ksawery - Pałczak Andrzej 3/6 2/6 Zobacz
113 2019/11/16 10:19 16 listopada 2019r. 09:00 (Sob.) Bartoszewicz Marcin - Voytkova Ivanna 6/1 6/0 Zobacz
114 2019/11/16 11:43 16 listopada 2019r. 10:30 (Sob.) Rupniak Ksawery - Kryl Tomasz 6/0 6/2 Zobacz
115 2019/11/16 14:41 16 listopada 2019r. 13:30 (Sob.) Guberniak Andrzej - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/1 Zobacz
116 2019/11/17 12:53 17 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Szyjko Michał - Guberniak Andrzej 6/7(3) 6/2 8:10 Zobacz
117 2019/11/18 19:02 18 listopada 2019r. 17:30 (Pon.) Kryl Tomasz - Kukawski Tomasz 4/6 6/3 10:6 Zobacz
118 2019/11/18 20:41 18 listopada 2019r. 19:00 (Pon.) Szyjko Michał - Pawlicka Agnieszka 6/1 6/3 Zobacz
119 2019/11/18 23:23 18 listopada 2019r. 20:30 (Pon.) Sobieszek Maciej - Franczyszyn Ksawery 6/2 5/7 10:3 Zobacz
120 2019/11/18 23:24 18 listopada 2019r. 20:30 (Pon.) Voytkova Ivanna - Girczyc Dawid 0/6 7/5 10:8 Zobacz
121 2019/11/19 16:01 19 listopada 2019r. 14:30 (Wt.) Parys Paweł - Wypij Marek 2/6 6/7(2) Zobacz
122 2019/11/19 20:09 19 listopada 2019r. 19:00 (Wt.) Woś Andrzej - Światkowski Gracjan 6/4 6/3 Zobacz
123 2019/11/20 10:53 20 listopada 2019r. 10:00 (Śr.) Bartoszewicz Marcin - Szyjko Michał 7/5 7/6(5) Zobacz
124 2019/11/20 11:30 20 listopada 2019r. 10:00 (Śr.) Kukawski Maciej - Parys Paweł 6/4 6/4 Zobacz
125 2019/11/20 16:29 20 listopada 2019r. 15:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Łagoda Jędrzej 6/3 6/1 Zobacz
126 2019/11/20 19:46 20 listopada 2019r. 19:45 (Śr.) Grzelak Daniel - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
127 2019/11/20 19:47 20 listopada 2019r. 19:45 (Śr.) Łagoda Jędrzej - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
128 2019/11/20 19:48 20 listopada 2019r. 19:50 (Śr.) Strzesak Adam - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
129 2019/11/20 19:50 20 listopada 2019r. 19:50 (Śr.) Rupniak Ksawery - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
130 2019/11/20 19:51 20 listopada 2019r. 19:50 (Śr.) Guberniak Andrzej - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
131 2019/11/20 19:53 20 listopada 2019r. 19:55 (Śr.) Kukawski Tomasz - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
132 2019/11/20 19:54 20 listopada 2019r. 19:55 (Śr.) Parys Paweł - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
133 2019/11/20 19:55 20 listopada 2019r. 19:55 (Śr.) Voytkova Ivanna - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
134 2019/11/20 19:56 20 listopada 2019r. 19:55 (Śr.) Bartoszewicz Marcin - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
135 2019/11/20 19:58 20 listopada 2019r. 19:00 (Śr.) Mikula Kasia - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
136 2019/11/20 20:01 20 listopada 2019r. 20:00 (Śr.) Szyjko Michał - Tyszuk Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
137 2019/11/20 20:22 20 listopada 2019r. 19:00 (Śr.) Mikula Kasia - Kukawski Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
138 2019/11/21 17:30 21 listopada 2019r. 16:00 (Czw.) Pałczak Andrzej - Woś Andrzej 5/7 3/6 Zobacz
139 2019/11/21 20:27 21 listopada 2019r. 18:00 (Czw.) Wypij Marek - Franczyszyn Ksawery 6/2 6/3 Zobacz
140 2019/11/21 20:27 21 listopada 2019r. 19:30 (Czw.) Maćkowiak Maciej - Klonowicz Konrad 6/4 6/7(1) 7:10 Zobacz
141 2019/11/23 10:28 23 listopada 2019r. 09:00 (Sob.) Voytkova Ivanna - Guberniak Andrzej 1/6 2/6 Zobacz
142 2019/11/23 11:04 23 listopada 2019r. 10:30 (Sob.) Rupniak Ksawery - Strzesak Adam 6/2 6/1 Zobacz
143 2019/11/23 14:44 23 listopada 2019r. 13:30 (Sob.) Pałczak Andrzej - Łagoda Jędrzej 6/2 7/5 Zobacz
144 2019/11/24 10:43 24 listopada 2019r. 09:00 (Niedz.) Mikula Kasia - Bartoszewicz Marcin 1/6 6/7(4) Zobacz
145 2019/11/24 11:29 24 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Rupniak Ksawery - Klonowicz Konrad 6/2 6/2 Zobacz
146 2019/11/24 14:25 24 listopada 2019r. 13:30 (Niedz.) Szyjko Michał - Franczyszyn Ksawery 7/5 7/6(3) Zobacz
147 2019/11/25 17:22 25 listopada 2019r. 16:30 (Pon.) Woś Andrzej - Kukawski Maciej 6/4 4/6 10:3 Zobacz
148 2019/11/25 21:13 25 listopada 2019r. 19:00 (Pon.) Wypij Marek - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/0 Zobacz
149 2019/11/25 21:15 25 listopada 2019r. 20:00 (Pon.) Światkowski Gracjan - Sobieszek Maciej 1/6 3/6 Zobacz
150 2019/11/26 20:20 26 listopada 2019r. 18:30 (Wt.) Maćkowiak Maciej - Parys Paweł 6/2 6/7(14) 12:10 Zobacz
151 2019/11/26 21:41 26 listopada 2019r. 20:30 (Wt.) Kukawski Tomasz - Bartoszewicz Marcin 2/6 1/6 Zobacz
152 2019/11/27 11:52 27 listopada 2019r. 10:30 (Śr.) Parys Paweł - Szyjko Michał 7/5 6/3 Zobacz
153 2019/11/27 17:01 27 listopada 2019r. 16:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Woś Andrzej 6/1 6/1 Zobacz
154 2019/11/28 21:15 28 listopada 2019r. 19:30 (Czw.) Wypij Marek - Klonowicz Konrad 6/3 6/2 Zobacz
155 2019/11/29 18:11 29 listopada 2019r. 16:00 (Pt.) Strzesak Adam - Pałczak Andrzej 6/3 6/7(1) 10:4 Zobacz
156 2019/12/02 16:03 2 grudnia 2019r. 14:30 (Pon.) Girczyc Dawid - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 Zobacz
157 2019/12/02 17:09 2 grudnia 2019r. 16:00 (Pon.) Rupniak Ksawery - Franczyszyn Ksawery 6/2 6/0 Zobacz
158 2019/12/02 23:52 2 grudnia 2019r. 17:30 (Pon.) Woś Andrzej - Kukawski Maciej 4/6 6/0 10:8 Zobacz
159 2019/12/02 23:52 2 grudnia 2019r. 20:00 (Pon.) Sobieszek Maciej - Bartoszewicz Marcin 3/6 6/7(4) Zobacz
160 2019/12/03 17:31 3 grudnia 2019r. 16:00 (Wt.) Łagoda Jędrzej - Woś Andrzej 6/2 3/6 7:10 Zobacz
161 2019/12/03 20:44 3 grudnia 2019r. 19:00 (Wt.) Wypij Marek - Kryl Tomasz 6/4 7/5 Zobacz
162 2019/12/03 22:21 3 grudnia 2019r. 20:30 (Wt.) Parys Paweł - Kukawski Tomasz 6/4 7/6(6) Zobacz
163 2019/12/05 10:26 5 grudnia 2019r. 09:00 (Czw.) Kukawski Maciej - Wypij Marek 2/6 3/6 Zobacz
164 2019/12/05 12:34 5 grudnia 2019r. 10:30 (Czw.) Andruszczak-Paciorek Marta - Pawlicka Agnieszka 4/6 6/3 12:10 Zobacz
165 2019/12/05 19:13 5 grudnia 2019r. 17:00 (Czw.) Pałczak Andrzej - Franczyszyn Ksawery 6/3 6/3 Zobacz
166 2019/12/05 21:05 5 grudnia 2019r. 20:00 (Czw.) Kukawski Tomasz - Rupniak Ksawery 1/6 3/6 Zobacz
167 2019/12/06 12:41 6 grudnia 2019r. 10:30 (Pt.) Wypij Marek - Parys Paweł 6/3 7/6(2) Zobacz
168 2019/12/07 13:00 7 grudnia 2019r. 12:00 (Sob.) Wypij Marek - Światkowski Gracjan 6/2 6/1 Zobacz
169 2019/12/07 13:04 7 grudnia 2019r. 12:00 (Sob.) Klonowicz Konrad - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/4 Zobacz
170 2019/12/08 13:55 8 grudnia 2019r. 12:00 (Niedz.) Franczyszyn Ksawery - Klonowicz Konrad 5/7 1/6 Zobacz
171 2019/12/08 17:13 8 grudnia 2019r. 15:00 (Niedz.) Bartoszewicz Marcin - Maćkowiak Maciej 6/4 6/1 Zobacz
172 2019/12/09 17:53 9 grudnia 2019r. 14:00 (Pon.) Klonowicz Konrad - Parys Paweł 6/2 6/3 Zobacz
173 2019/12/09 20:16 9 grudnia 2019r. 17:00 (Pon.) Andruszczak-Paciorek Marta - Woś Andrzej 1/6 2/6 Zobacz
174 2019/12/09 21:41 9 grudnia 2019r. 20:00 (Pon.) Sobieszek Maciej - Łagoda Jędrzej 1/6 2/6 Zobacz
175 2019/12/10 19:25 10 grudnia 2019r. 17:30 (Wt.) Maćkowiak Maciej - Klonowicz Konrad 6/4 3/6 9:11 Zobacz
176 2019/12/10 19:54 10 grudnia 2019r. 18:30 (Wt.) Kryl Tomasz - Girczyc Dawid 4/6 6/3 10:0 Zobacz
177 2019/12/10 21:07 10 grudnia 2019r. 21:05 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
178 2019/12/10 21:08 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Bartoszewicz Marcin 0/6 0/6 walkower Zobacz
179 2019/12/10 21:09 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Franczyszyn Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
180 2019/12/10 21:10 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
181 2019/12/10 21:10 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Grzelak Daniel 0/6 0/6 walkower Zobacz
182 2019/12/10 21:11 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
183 2019/12/10 21:12 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
184 2019/12/10 21:12 10 grudnia 2019r. 21:10 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
185 2019/12/10 21:13 10 grudnia 2019r. 21:15 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
186 2019/12/10 21:14 10 grudnia 2019r. 21:15 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
187 2019/12/10 21:14 10 grudnia 2019r. 21:15 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
188 2019/12/10 21:15 10 grudnia 2019r. 21:15 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
189 2019/12/10 21:16 10 grudnia 2019r. 21:15 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Mikula Kasia 0/6 0/6 walkower Zobacz
190 2019/12/10 21:17 10 grudnia 2019r. 21:15 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
191 2019/12/10 21:18 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
192 2019/12/10 21:19 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
193 2019/12/10 21:19 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
194 2019/12/10 21:20 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
195 2019/12/10 21:20 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
196 2019/12/10 21:22 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Szyjko Michał 0/6 0/6 walkower Zobacz
197 2019/12/10 21:22 10 grudnia 2019r. 21:20 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
198 2019/12/10 21:23 10 grudnia 2019r. 21:25 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Voytkova Ivanna 0/6 0/6 walkower Zobacz
199 2019/12/10 21:24 10 grudnia 2019r. 21:25 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
200 2019/12/10 21:24 10 grudnia 2019r. 21:25 (Wt.) Tyszuk Jarosław - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
201 2019/12/11 16:31 11 grudnia 2019r. 14:30 (Śr.) Kukawski Maciej - Klonowicz Konrad 6/4 2/6 10:4 Zobacz
202 2019/12/12 19:21 12 grudnia 2019r. 10:30 (Czw.) Parys Paweł - Andruszczak-Paciorek Marta 6/3 3/6 10:6 Zobacz
203 2019/12/12 19:23 11 grudnia 2019r. 20:00 (Śr.) Łagoda Jędrzej - Światkowski Gracjan 6/2 7/5 Zobacz
204 2019/12/13 18:39 13 grudnia 2019r. 17:00 (Pt.) Franczyszyn Ksawery - Girczyc Dawid 6/3 4/6 11:9 Zobacz
205 2019/12/16 18:09 16 grudnia 2019r. 16:30 (Pon.) Pałczak Andrzej - Woś Andrzej 5/7 6/2 16:14 Zobacz
206 2019/12/16 21:29 16 grudnia 2019r. 20:30 (Pon.) Sobieszek Maciej - Girczyc Dawid 4/6 6/1 10:4 Zobacz
207 2019/12/17 16:10 17 grudnia 2019r. 14:30 (Wt.) Mikula Kasia - Parys Paweł 2/6 7/5 1:10 Zobacz
208 2019/12/17 18:37 17 grudnia 2019r. 17:00 (Wt.) Bartoszewicz Marcin - Kryl Tomasz 6/1 6/3 Zobacz
209 2019/12/17 19:36 12 grudnia 2019r. 19:35 (Czw.) Kryl Tomasz - Łagoda Jędrzej 6/4 6/1 Zobacz
210 2019/12/17 21:09 17 grudnia 2019r. 20:00 (Wt.) Kukawski Tomasz - Światkowski Gracjan 6/2 6/2 Zobacz
211 2019/12/18 12:02 18 grudnia 2019r. 10:30 (Śr.) Andruszczak-Paciorek Marta - Kukawski Maciej 6/4 1/6 5:10 Zobacz
212 2019/12/19 17:24 19 grudnia 2019r. 16:00 (Czw.) Klonowicz Konrad - Woś Andrzej 6/2 6/1 Zobacz
213 2019/12/19 19:07 19 grudnia 2019r. 17:30 (Czw.) Łagoda Jędrzej - Pałczak Andrzej 5/7 3/6 Zobacz
214 2019/12/20 21:04 20 grudnia 2019r. 19:30 (Pt.) Franczyszyn Ksawery - Maćkowiak Maciej 2/6 6/4 8:10 Zobacz
215 2019/12/21 13:47 20 grudnia 2019r. 20:00 (Pt.) Parys Paweł - Kryl Tomasz 3/6 4/6 Zobacz
216 2019/12/22 20:07 21 grudnia 2019r. 16:30 (Sob.) Andruszczak-Paciorek Marta - Bartoszewicz Marcin 3/6 6/3 7:10 Zobacz
217 2019/12/22 20:11 22 grudnia 2019r. 09:00 (Niedz.) Parys Paweł - Łagoda Jędrzej 7/5 7/5 Zobacz
218 2019/12/27 12:26 27 grudnia 2019r. 11:00 (Pt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Łagoda Jędrzej 0/6 4/6 Zobacz
219 2019/12/27 18:53 27 grudnia 2019r. 17:00 (Pt.) Franczyszyn Ksawery - Bartoszewicz Marcin 4/6 7/6(6) 6:10 Zobacz
220 2019/12/28 11:06 27 grudnia 2019r. 20:00 (Pt.) Światkowski Gracjan - Maćkowiak Maciej 1/6 5/7 Zobacz
221 2019/12/29 11:26 29 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Kryl Tomasz - Andruszczak-Paciorek Marta 3/6 6/4 10:8 Zobacz
222 2019/12/29 14:09 29 grudnia 2019r. 13:00 (Niedz.) Klonowicz Konrad - Sobieszek Maciej 6/0 6/2 Zobacz
223 2019/12/29 16:11 29 grudnia 2019r. 14:30 (Niedz.) Parys Paweł - Franczyszyn Ksawery 6/7(5) 1/6 Zobacz
224 2019/12/31 12:17 31 grudnia 2019r. 11:00 (Wt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Sobieszek Maciej 6/4 5/7 9:11 Zobacz
225 2020/01/02 20:06 2 stycznia 2020r. 17:30 (Czw.) Woś Andrzej - Mikula Kasia 6/1 6/0 Zobacz
226 2020/01/03 11:08 3 stycznia 2020r. 10:00 (Pt.) Mikula Kasia - Wypij Marek 2/6 2/6 Zobacz
227 2020/01/03 17:11 3 stycznia 2020r. 15:30 (Pt.) Bartoszewicz Marcin - Parys Paweł 6/3 6/2 Zobacz
228 2020/01/04 12:23 4 stycznia 2020r. 10:30 (Sob.) Klonowicz Konrad - Bartoszewicz Marcin 4/6 5/7 Zobacz
229 2020/01/04 14:15 4 stycznia 2020r. 12:00 (Sob.) Mikula Kasia - Andruszczak-Paciorek Marta 7/6(4) 7/5 Zobacz
230 2020/01/04 15:32 4 stycznia 2020r. 13:30 (Sob.) Franczyszyn Ksawery - Pawlicka Agnieszka 6/4 6/2 Zobacz
231 2020/01/05 12:59 5 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Kryl Tomasz - Pawlicka Agnieszka 4/6 6/4 10:6 Zobacz
232 2020/01/06 12:50 6 stycznia 2020r. 11:30 (Pon.) Woś Andrzej - Strzesak Adam 4/6 6/1 1:10 Zobacz
233 2020/01/06 14:23 6 stycznia 2020r. 11:30 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Klonowicz Konrad 2/6 1/6 Zobacz
234 2020/01/07 18:11 7 stycznia 2020r. 17:00 (Wt.) Pałczak Andrzej - Maćkowiak Maciej 2/6 1/6 Zobacz
235 2020/01/07 22:11 7 stycznia 2020r. 20:30 (Wt.) Bartoszewicz Marcin - Kukawski Tomasz 6/0 6/1 Zobacz
236 2020/01/08 13:08 8 stycznia 2020r. 10:00 (Śr.) Bartoszewicz Marcin - Kukawski Maciej 6/2 5/7 10:4 Zobacz
237 2020/01/08 14:00 7 stycznia 2020r. 20:00 (Wt.) Kryl Tomasz - Kukawski Maciej 3/6 7/6(4) 11:9 Zobacz
238 2020/01/08 14:01 8 stycznia 2020r. 12:30 (Śr.) Mikula Kasia - Rupniak Ksawery 1/6 1/6 Zobacz
239 2020/01/08 21:19 8 stycznia 2020r. 20:00 (Śr.) Woś Andrzej - Pawlicka Agnieszka 6/3 6/2 Zobacz
240 2020/01/09 18:17 9 stycznia 2020r. 16:30 (Czw.) Pałczak Andrzej - Wypij Marek 5/7 2/6 Zobacz
241 2020/01/10 17:20 10 stycznia 2020r. 10:30 (Pt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Wypij Marek 2/6 1/6 Zobacz
242 2020/01/10 18:44 10 stycznia 2020r. 17:30 (Pt.) Pałczak Andrzej - Bartoszewicz Marcin 3/6 5/7 Zobacz
243 2020/01/11 13:36 11 stycznia 2020r. 12:00 (Sob.) Strzesak Adam - Klonowicz Konrad 4/6 2/6 Zobacz
244 2020/01/12 13:30 12 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Klonowicz Konrad - Pawlicka Agnieszka 6/1 6/0 Zobacz
245 2020/01/13 17:38 13 stycznia 2020r. 16:00 (Pon.) Parys Paweł - Woś Andrzej 4/6 3/6 Zobacz
246 2020/01/14 18:31 14 stycznia 2020r. 17:00 (Wt.) Pałczak Andrzej - Girczyc Dawid 6/3 6/0 Zobacz
247 2020/01/15 12:04 15 stycznia 2020r. 10:30 (Śr.) Kukawski Maciej - Klonowicz Konrad 2/6 2/6 Zobacz
248 2020/01/16 18:54 16 stycznia 2020r. 17:30 (Czw.) Światkowski Gracjan - Woś Andrzej 2/6 1/6 Zobacz
249 2020/01/19 14:12 19 stycznia 2020r. 12:30 (Niedz.) Andruszczak-Paciorek Marta - Kryl Tomasz 1/6 6/4 6:10 Zobacz
250 2020/01/21 09:26 20 stycznia 2020r. 17:30 (Pon.) Bartoszewicz Marcin - Woś Andrzej 4/6 7/6(2) 10:3 Zobacz
251 2020/01/22 16:58 22 stycznia 2020r. 15:30 (Śr.) Girczyc Dawid - Łagoda Jędrzej 2/6 2/6 Zobacz
252 2020/01/22 21:49 22 stycznia 2020r. 20:30 (Śr.) Światkowski Gracjan - Bartoszewicz Marcin 6/1 1/6 9:11 Zobacz
253 2020/01/23 12:15 23 stycznia 2020r. 10:30 (Czw.) Andruszczak-Paciorek Marta - Parys Paweł 6/4 6/7(4) 7:10 Zobacz
254 2020/01/23 17:37 23 stycznia 2020r. 16:00 (Czw.) Wypij Marek - Woś Andrzej 4/6 6/2 7:10 Zobacz
255 2020/01/23 18:28 23 stycznia 2020r. 17:00 (Czw.) Kukawski Tomasz - Pałczak Andrzej 2/6 0/6 Zobacz
256 2020/01/24 17:49 24 stycznia 2020r. 16:00 (Pt.) Rupniak Ksawery - Maćkowiak Maciej 1/6 6/0 7:10 Zobacz
257 2020/01/24 17:50 23 stycznia 2020r. 20:00 (Czw.) Pawlicka Agnieszka - Światkowski Gracjan 1/6 2/6 Zobacz
258 2020/01/24 20:50 24 stycznia 2020r. 19:00 (Pt.) Pałczak Andrzej - Kukawski Maciej 6/4 4/6 8:10 Zobacz
259 2020/01/25 10:27 25 stycznia 2020r. 09:00 (Sob.) Kukawski Tomasz - Klonowicz Konrad 4/6 0/6 Zobacz
260 2020/01/26 11:06 26 stycznia 2020r. 09:30 (Niedz.) Rupniak Ksawery - Strzesak Adam 6/3 3/6 13:11 Zobacz
261 2020/01/26 12:54 26 stycznia 2020r. 11:30 (Niedz.) Kryl Tomasz - Wypij Marek 3/6 3/6 Zobacz
262 2020/01/26 13:59 25 stycznia 2020r. 12:00 (Sob.) Łagoda Jędrzej - Pawlicka Agnieszka 6/3 6/2 Zobacz
263 2020/01/28 17:03 27 stycznia 2020r. 19:00 (Pon.) Strzesak Adam - Światkowski Gracjan 6/3 7/5 Zobacz
264 2020/01/28 18:20 28 stycznia 2020r. 17:00 (Wt.) Woś Andrzej - Strzesak Adam 6/2 5/7 2:10 Zobacz
265 2020/01/28 20:09 28 stycznia 2020r. 19:00 (Wt.) Parys Paweł - Światkowski Gracjan 6/0 6/3 Zobacz
266 2020/01/29 17:46 29 stycznia 2020r. 16:30 (Śr.) Klonowicz Konrad - Łagoda Jędrzej 6/3 7/5 Zobacz
267 2020/01/29 18:33 29 stycznia 2020r. 13:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Sobieszek Maciej 6/0 6/1 Zobacz
268 2020/01/29 20:03 29 stycznia 2020r. 19:00 (Śr.) Maćkowiak Maciej - Pawlicka Agnieszka 6/0 6/1 Zobacz
269 2020/01/30 17:25 30 stycznia 2020r. 16:00 (Czw.) Strzesak Adam - Wypij Marek 6/2 2/6 7:10 Zobacz
270 2020/01/31 17:25 31 stycznia 2020r. 16:00 (Pt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Bartoszewicz Marcin 1/6 5/7 Zobacz
271 2020/01/31 19:02 31 stycznia 2020r. 17:30 (Pt.) Pałczak Andrzej - Światkowski Gracjan 6/3 6/2 Zobacz
272 2020/02/02 11:59 31 stycznia 2020r. 19:00 (Pt.) Kryl Tomasz - Łagoda Jędrzej 6/4 6/2 Zobacz
273 2020/02/03 17:20 3 lutego 2020r. 16:00 (Pon.) Bartoszewicz Marcin - Wypij Marek 6/3 6/0 Zobacz
274 2020/02/03 20:02 3 lutego 2020r. 17:30 (Pon.) Woś Andrzej - Maćkowiak Maciej 4/6 5/7 Zobacz
275 2020/02/03 23:09 3 lutego 2020r. 23:10 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Mikula Kasia 0/6 0/6 walkower Zobacz
276 2020/02/03 23:10 3 lutego 2020r. 23:10 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Mikula Kasia 0/6 0/6 walkower Zobacz
277 2020/02/03 23:11 3 lutego 2020r. 23:10 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
278 2020/02/03 23:12 3 lutego 2020r. 23:10 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
279 2020/02/03 23:12 3 lutego 2020r. 23:10 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
280 2020/02/03 23:13 3 lutego 2020r. 23:10 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
281 2020/02/03 23:14 3 lutego 2020r. 23:15 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
282 2020/02/03 23:15 3 lutego 2020r. 23:15 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
283 2020/02/03 23:16 3 lutego 2020r. 23:15 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Voytkova Ivanna 6/0 6/0 walkower Zobacz
284 2020/02/03 23:17 3 lutego 2020r. 23:15 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Voytkova Ivanna 6/0 6/0 walkower Zobacz
285 2020/02/03 23:17 3 lutego 2020r. 23:15 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Grzelak Daniel 6/0 6/0 walkower Zobacz
286 2020/02/03 23:18 3 lutego 2020r. 23:15 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Grzelak Daniel 6/0 6/0 walkower Zobacz
287 2020/02/03 23:18 3 lutego 2020r. 23:20 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
288 2020/02/03 23:19 3 lutego 2020r. 23:20 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
289 2020/02/03 23:21 3 lutego 2020r. 23:20 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
290 2020/02/03 23:22 3 lutego 2020r. 23:20 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
291 2020/02/03 23:22 3 lutego 2020r. 23:20 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
292 2020/02/03 23:23 3 lutego 2020r. 23:20 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
293 2020/02/03 23:23 3 lutego 2020r. 23:25 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
294 2020/02/03 23:24 3 lutego 2020r. 23:25 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
295 2020/02/03 23:24 3 lutego 2020r. 23:25 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
296 2020/02/03 23:25 3 lutego 2020r. 23:25 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
297 2020/02/03 23:25 3 lutego 2020r. 23:25 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
298 2020/02/03 23:26 3 lutego 2020r. 23:25 (Pon.) Franczyszyn Ksawery - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
299 2020/02/04 18:08 4 lutego 2020r. 16:30 (Wt.) Klonowicz Konrad - Pałczak Andrzej 6/2 6/4 Zobacz
300 2020/02/04 20:13 4 lutego 2020r. 20:10 (Wt.) Grzelak Daniel - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
301 2020/02/04 20:13 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
302 2020/02/04 20:14 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Voytkova Ivanna 0/6 0/6 walkower Zobacz
303 2020/02/04 20:15 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
304 2020/02/04 20:15 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
305 2020/02/04 20:16 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
306 2020/02/04 20:16 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
307 2020/02/04 20:17 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
308 2020/02/04 20:17 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
309 2020/02/04 20:18 4 lutego 2020r. 20:15 (Wt.) Grzelak Daniel - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
310 2020/02/04 20:19 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
311 2020/02/04 20:19 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
312 2020/02/04 20:20 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
313 2020/02/04 20:21 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
314 2020/02/04 20:21 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
315 2020/02/04 20:22 4 lutego 2020r. 13:00 (Wt.) Sobieszek Maciej - Parys Paweł 4/6 4/6 Zobacz
316 2020/02/04 20:23 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
317 2020/02/04 20:23 4 lutego 2020r. 20:20 (Wt.) Grzelak Daniel - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
318 2020/02/04 20:24 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
319 2020/02/04 20:24 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
320 2020/02/04 20:25 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
321 2020/02/04 20:25 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
322 2020/02/04 20:26 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
323 2020/02/04 20:26 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
324 2020/02/04 20:27 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Mikula Kasia 0/6 0/6 walkower Zobacz
325 2020/02/04 20:27 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Mikula Kasia 0/6 0/6 walkower Zobacz
326 2020/02/04 20:28 4 lutego 2020r. 20:25 (Wt.) Grzelak Daniel - Bartoszewicz Marcin 0/6 0/6 walkower Zobacz
327 2020/02/04 20:28 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Bartoszewicz Marcin 0/6 0/6 walkower Zobacz
328 2020/02/04 20:29 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
329 2020/02/04 20:29 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
330 2020/02/04 20:30 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
331 2020/02/04 20:31 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
332 2020/02/04 20:31 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
333 2020/02/04 20:32 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
334 2020/02/04 20:32 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
335 2020/02/04 20:33 4 lutego 2020r. 20:30 (Wt.) Grzelak Daniel - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
336 2020/02/04 20:33 4 lutego 2020r. 20:35 (Wt.) Grzelak Daniel - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
337 2020/02/04 20:34 4 lutego 2020r. 20:35 (Wt.) Grzelak Daniel - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
338 2020/02/04 20:34 4 lutego 2020r. 20:35 (Wt.) Grzelak Daniel - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
339 2020/02/04 20:35 4 lutego 2020r. 20:35 (Wt.) Grzelak Daniel - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
340 2020/02/04 20:35 4 lutego 2020r. 20:35 (Wt.) Grzelak Daniel - Szyjko Michał 0/6 0/6 walkower Zobacz
341 2020/02/04 20:36 4 lutego 2020r. 20:35 (Wt.) Grzelak Daniel - Szyjko Michał 0/6 0/6 walkower Zobacz
342 2020/02/04 20:50 4 lutego 2020r. 20:50 (Wt.) Mikula Kasia - Voytkova Ivanna 6/0 6/0 walkower Zobacz
343 2020/02/04 20:51 4 lutego 2020r. 20:50 (Wt.) Mikula Kasia - Voytkova Ivanna 6/0 6/0 walkower Zobacz
344 2020/02/04 20:51 4 lutego 2020r. 20:50 (Wt.) Mikula Kasia - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
345 2020/02/04 20:52 4 lutego 2020r. 20:50 (Wt.) Mikula Kasia - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
346 2020/02/04 20:52 4 lutego 2020r. 20:50 (Wt.) Mikula Kasia - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
347 2020/02/04 20:53 4 lutego 2020r. 20:50 (Wt.) Mikula Kasia - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
348 2020/02/04 20:54 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
349 2020/02/04 20:54 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
350 2020/02/04 20:55 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
351 2020/02/04 20:55 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
352 2020/02/04 20:56 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
353 2020/02/04 20:56 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
354 2020/02/04 20:57 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
355 2020/02/04 20:57 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
356 2020/02/04 20:58 4 lutego 2020r. 20:55 (Wt.) Mikula Kasia - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
357 2020/02/04 20:58 4 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Mikula Kasia - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
358 2020/02/04 20:59 4 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Mikula Kasia - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
359 2020/02/04 20:59 4 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Mikula Kasia - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
360 2020/02/04 21:00 4 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Mikula Kasia - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
361 2020/02/04 21:01 4 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Mikula Kasia - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
362 2020/02/04 21:01 4 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Mikula Kasia - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
363 2020/02/04 21:02 4 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Mikula Kasia - Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
364 2020/02/04 21:02 4 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Mikula Kasia - Girczyc Dawid 0/6 0/6 walkower Zobacz
365 2020/02/04 21:03 4 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Mikula Kasia - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
366 2020/02/04 21:03 4 lutego 2020r. 21:05 (Wt.) Mikula Kasia - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
367 2020/02/04 21:04 4 lutego 2020r. 21:05 (Wt.) Mikula Kasia - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
368 2020/02/04 21:17 4 lutego 2020r. 21:15 (Wt.) Girczyc Dawid - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
369 2020/02/04 21:18 4 lutego 2020r. 21:15 (Wt.) Girczyc Dawid - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
370 2020/02/04 21:18 4 lutego 2020r. 21:20 (Wt.) Girczyc Dawid - Voytkova Ivanna 6/0 6/0 walkower Zobacz
371 2020/02/04 21:19 4 lutego 2020r. 21:20 (Wt.) Girczyc Dawid - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
372 2020/02/04 21:19 4 lutego 2020r. 21:20 (Wt.) Girczyc Dawid - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
373 2020/02/04 21:22 4 lutego 2020r. 21:20 (Wt.) Girczyc Dawid - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
374 2020/02/04 21:23 4 lutego 2020r. 21:20 (Wt.) Girczyc Dawid - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
375 2020/02/04 21:24 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
376 2020/02/04 21:24 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
377 2020/02/04 21:25 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
378 2020/02/04 21:26 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
379 2020/02/04 21:26 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
380 2020/02/04 21:26 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
381 2020/02/04 21:27 4 lutego 2020r. 21:25 (Wt.) Girczyc Dawid - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
382 2020/02/04 21:29 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
383 2020/02/04 21:29 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
384 2020/02/04 21:30 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
385 2020/02/04 21:31 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
386 2020/02/04 21:31 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
387 2020/02/04 21:32 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
388 2020/02/04 21:32 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Bartoszewicz Marcin 0/6 0/6 walkower Zobacz
389 2020/02/04 21:33 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Girczyc Dawid - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
390 2020/02/04 21:34 4 lutego 2020r. 21:35 (Wt.) Girczyc Dawid - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
391 2020/02/04 21:34 4 lutego 2020r. 21:35 (Wt.) Girczyc Dawid - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
392 2020/02/04 21:35 4 lutego 2020r. 21:35 (Wt.) Girczyc Dawid - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
393 2020/02/04 21:35 4 lutego 2020r. 21:35 (Wt.) Girczyc Dawid - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
394 2020/02/04 21:42 4 lutego 2020r. 21:40 (Wt.) Voytkova Ivanna - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
395 2020/02/04 21:42 4 lutego 2020r. 21:40 (Wt.) Voytkova Ivanna - Szyjko Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
396 2020/02/04 21:43 4 lutego 2020r. 21:40 (Wt.) Szyjko Michał - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
397 2020/02/04 21:43 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
398 2020/02/04 21:45 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
399 2020/02/04 21:45 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
400 2020/02/04 21:46 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
401 2020/02/04 21:46 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
402 2020/02/04 21:47 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
403 2020/02/04 21:47 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
404 2020/02/04 21:48 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
405 2020/02/04 21:48 4 lutego 2020r. 21:45 (Wt.) Szyjko Michał - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
406 2020/02/04 21:48 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
407 2020/02/04 21:49 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
408 2020/02/04 21:49 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
409 2020/02/04 21:50 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
410 2020/02/04 21:50 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
411 2020/02/04 21:51 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
412 2020/02/04 21:51 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
413 2020/02/04 21:52 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
414 2020/02/04 21:52 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
415 2020/02/04 21:53 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
416 2020/02/04 21:53 4 lutego 2020r. 21:50 (Wt.) Szyjko Michał - Bartoszewicz Marcin 0/6 0/6 walkower Zobacz
417 2020/02/04 21:53 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
418 2020/02/04 21:54 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
419 2020/02/04 21:54 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
420 2020/02/04 21:55 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
421 2020/02/04 21:55 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
422 2020/02/04 21:56 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
423 2020/02/04 21:56 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
424 2020/02/04 21:57 4 lutego 2020r. 21:55 (Wt.) Szyjko Michał - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
425 2020/02/04 22:00 4 lutego 2020r. 22:00 (Wt.) Voytkova Ivanna - Guberniak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
426 2020/02/04 22:01 4 lutego 2020r. 22:00 (Wt.) Voytkova Ivanna - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
427 2020/02/04 22:01 4 lutego 2020r. 22:00 (Wt.) Voytkova Ivanna - Rupniak Ksawery 0/6 0/6 walkower Zobacz
428 2020/02/04 22:02 4 lutego 2020r. 22:00 (Wt.) Voytkova Ivanna - Światkowski Gracjan 0/6 0/6 walkower Zobacz
429 2020/02/04 22:02 4 lutego 2020r. 22:00 (Wt.) Voytkova Ivanna - Sobieszek Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
430 2020/02/04 22:03 4 lutego 2020r. 22:00 (Wt.) Voytkova Ivanna - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
431 2020/02/04 22:03 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Parys Paweł 0/6 0/6 walkower Zobacz
432 2020/02/04 22:04 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
433 2020/02/04 22:04 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Klonowicz Konrad 0/6 0/6 walkower Zobacz
434 2020/02/04 22:05 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
435 2020/02/04 22:05 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Kryl Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
436 2020/02/04 22:06 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
437 2020/02/04 22:06 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Pawlicka Agnieszka 0/6 0/6 walkower Zobacz
438 2020/02/04 22:07 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
439 2020/02/04 22:08 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Andruszczak-Paciorek Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
440 2020/02/04 22:08 4 lutego 2020r. 22:05 (Wt.) Voytkova Ivanna - Bartoszewicz Marcin 0/6 0/6 walkower Zobacz
441 2020/02/04 22:09 4 lutego 2020r. 22:10 (Wt.) Voytkova Ivanna - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
442 2020/02/04 22:09 4 lutego 2020r. 22:10 (Wt.) Voytkova Ivanna - Wypij Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
443 2020/02/04 22:10 4 lutego 2020r. 22:10 (Wt.) Voytkova Ivanna - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
444 2020/02/04 22:10 4 lutego 2020r. 22:10 (Wt.) Voytkova Ivanna - Maćkowiak Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
445 2020/02/04 22:10 4 lutego 2020r. 22:10 (Wt.) Voytkova Ivanna - Łagoda Jędrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
446 2020/02/04 22:11 4 lutego 2020r. 22:10 (Wt.) Voytkova Ivanna - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
447 2020/02/04 22:15 4 lutego 2020r. 22:15 (Wt.) Voytkova Ivanna - Kukawski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
448 2020/02/04 22:22 4 lutego 2020r. 22:20 (Wt.) Voytkova Ivanna - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
449 2020/02/04 22:23 4 lutego 2020r. 22:20 (Wt.) Voytkova Ivanna - Kukawski Tomasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
450 2020/02/04 22:23 4 lutego 2020r. 22:25 (Wt.) Voytkova Ivanna - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
451 2020/02/04 22:24 4 lutego 2020r. 22:25 (Wt.) Voytkova Ivanna - Strzesak Adam 0/6 0/6 walkower Zobacz
452 2020/02/04 22:24 4 lutego 2020r. 22:25 (Wt.) Voytkova Ivanna - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
453 2020/02/04 22:25 4 lutego 2020r. 22:25 (Wt.) Voytkova Ivanna - Woś Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
454 2020/02/04 22:25 4 lutego 2020r. 22:25 (Wt.) Voytkova Ivanna - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
455 2020/02/04 22:26 4 lutego 2020r. 22:25 (Wt.) Voytkova Ivanna - Pałczak Andrzej 0/6 0/6 walkower Zobacz
456 2020/02/05 16:33 5 lutego 2020r. 16:00 (Śr.) Rupniak Ksawery - Woś Andrzej 6/1 6/2 Zobacz
457 2020/02/05 18:51 5 lutego 2020r. 17:30 (Śr.) Andruszczak-Paciorek Marta - Pałczak Andrzej 5/7 0/6 Zobacz
458 2020/02/11 15:33 11 lutego 2020r. 14:30 (Wt.) Andruszczak-Paciorek Marta - Wypij Marek 3/6 3/6 Zobacz
459 2020/02/12 13:58 12 lutego 2020r. 12:30 (Śr.) Strzesak Adam - Andruszczak-Paciorek Marta 3/6 6/2 4:10 Zobacz
460 2020/02/12 15:10 12 lutego 2020r. 14:00 (Śr.) Bartoszewicz Marcin - Strzesak Adam 4/6 6/1 11:9 Zobacz
461 2020/02/12 18:58 12 lutego 2020r. 15:30 (Śr.) Rupniak Ksawery - Łagoda Jędrzej 6/1 6/2 Zobacz
462 2020/02/13 15:41 13 lutego 2020r. 14:00 (Czw.) Strzesak Adam - Klonowicz Konrad 2/6 3/6 Zobacz
463 2020/02/14 18:52 14 lutego 2020r. 17:30 (Pt.) Rupniak Ksawery - Pałczak Andrzej 6/2 6/2 Zobacz
464 2020/02/18 18:56 18 lutego 2020r. 17:00 (Wt.) Wypij Marek - Maćkowiak Maciej 7/5 6/3 Zobacz
465 2020/02/19 21:00 19 lutego 2020r. 20:00 (Śr.) Pałczak Andrzej - Pawlicka Agnieszka 6/1 6/0 Zobacz
466 2020/02/20 18:25 20 lutego 2020r. 17:00 (Czw.) Andruszczak-Paciorek Marta - Klonowicz Konrad 2/6 1/6 Zobacz
467 2020/02/20 19:07 20 lutego 2020r. 17:30 (Czw.) Pałczak Andrzej - Światkowski Gracjan 6/3 5/7 4:10 Zobacz
468 2020/02/20 20:05 20 lutego 2020r. 18:30 (Czw.) Woś Andrzej - Kryl Tomasz 6/2 6/2 Zobacz
469 2020/02/21 16:11 21 lutego 2020r. 14:30 (Pt.) Klonowicz Konrad - Łagoda Jędrzej 6/2 6/2 Zobacz
470 2020/02/22 14:09 22 lutego 2020r. 12:30 (Sob.) Andruszczak-Paciorek Marta - Światkowski Gracjan 6/1 4/6 8:10 Zobacz
471 2020/02/22 16:45 22 lutego 2020r. 15:30 (Sob.) Bartoszewicz Marcin - Kryl Tomasz 6/3 6/3 Zobacz
472 2020/02/24 21:39 24 lutego 2020r. 20:00 (Pon.) Sobieszek Maciej - Pawlicka Agnieszka 4/6 6/3 10:8 Zobacz
473 2020/02/26 17:18 26 lutego 2020r. 15:30 (Śr.) Strzesak Adam - Łagoda Jędrzej 7/5 4/6 10:1 Zobacz
474 2020/02/27 19:24 27 lutego 2020r. 17:00 (Czw.) Andruszczak-Paciorek Marta - Światkowski Gracjan 6/1 3/6 9:11 Zobacz
475 2020/03/04 17:04 4 marca 2020r. 15:30 (Śr.) Łagoda Jędrzej - Wypij Marek 3/6 2/6 Zobacz
476 2020/03/04 20:18 4 marca 2020r. 19:00 (Śr.) Rupniak Ksawery - Światkowski Gracjan 6/3 6/2 Zobacz
477 2020/03/04 21:02 4 marca 2020r. 20:30 (Śr.) Światkowski Gracjan - Kryl Tomasz 6/3 6/2 Zobacz
478 2020/03/04 21:25 4 marca 2020r. 20:00 (Śr.) Andruszczak-Paciorek Marta - Kukawski Tomasz 2/6 3/6 Zobacz
479 2020/03/06 18:09 6 marca 2020r. 16:00 (Pt.) Pałczak Andrzej - Kukawski Maciej 6/4 4/6 4:10 Zobacz
480 2020/03/06 22:01 6 marca 2020r. 20:30 (Pt.) Sobieszek Maciej - Kukawski Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
481 2020/03/07 15:45 7 marca 2020r. 14:00 (Sob.) Kryl Tomasz - Klonowicz Konrad 0/6 3/6 Zobacz
482 2020/03/08 12:47 8 marca 2020r. 11:30 (Niedz.) Andruszczak-Paciorek Marta - Rupniak Ksawery 2/6 1/6 Zobacz
483 2020/03/08 13:09 8 marca 2020r. 09:00 (Niedz.) Łagoda Jędrzej - Bartoszewicz Marcin 0/6 3/6 Zobacz
484 2020/03/09 18:43 9 marca 2020r. 17:30 (Pon.) Pałczak Andrzej - Kukawski Tomasz 6/3 6/2 Zobacz
485 2020/03/10 14:19 9 marca 2020r. 20:00 (Pon.) Woś Andrzej - Sobieszek Maciej 6/1 6/4 Zobacz
486 2020/03/11 21:59 11 marca 2020r. 20:00 (Śr.) Maćkowiak Maciej - Kryl Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
487 2020/03/14 14:49 14 marca 2020r. 13:30 (Sob.) Światkowski Gracjan - Wypij Marek 6/3 2/6 8:10 Zobacz
488 2020/03/17 21:01 13 marca 2020r. 12:00 (Pt.) Kukawski Maciej - Łagoda Jędrzej 6/1 3/6 8:10 Zobacz
489 2020/03/17 21:08 13 marca 2020r. 14:30 (Pt.) Klonowicz Konrad - Rupniak Ksawery 6/1 6/2 Zobacz
490 2020/03/23 20:51 23 marca 2020r. 17:30 (Pon.) Kukawski Maciej - Kukawski Tomasz 6/1 6/4 Zobacz
491 2020/03/30 19:43 30 marca 2020r. 19:00 (Pon.) Klonowicz Konrad - Światkowski Gracjan 6/0 6/0 Zobacz
492 2020/03/30 19:44 30 marca 2020r. 17:30 (Pon.) Kukawski Tomasz - Woś Andrzej 2/6 0/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#1562 Kukawski - Światkowski 5 dni temu o godz. 19:08
#1561 Gajewski - Wiśniewski 5 dni temu o godz. 16:08
#1560 Kukawski - Woś 6 dni temu o godz. 18:17
#1559 Klonowicz - Światkowski 6 dni temu o godz. 13:41
#1557 Wiśniewski - Lewkonowicz 27 marca o godz. 17:19

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#1560 Kukawski - Woś 2/6 0/6
#1559 Klonowicz - Światkowski 6/0 6/0
#1556 Duszak - Cybulski 0/6 4/6
#1557 Wiśniewski - Lewkonowicz 3/6 6/2 10:4
#1555 Mróz - Wiśniewski 7/5 1/6 10:7

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych