Ekstraklasa I LIGA STANLEY

Ekstraklasa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kazberuk Łukasz 15 15 30:2 189:52 45.00
2 Lisek Wojciech 15 14 28:3 177:58 43.00
3 Makal Marek 17 11 24:12 171:124 39.00
4 Lech Emanuel 13 12 25:5 171:71 37.00
5 Markiewicz Andrzej 15 11 23:12 180:135 37.00
6 Marczuk Andrzej 15 11 22:15 178:162 37.00
7 Augustynowicz Albert 17 10 22:15 174:164 37.00
8 Tichoniuk Wiesław 13 11 24:6 163:100 35.00
9 Adamski Janusz 16 7 16:21 151:177 30.00
10 Doktór Ryszard 17 6 18:23 175:202 29.00
11 Pająk Michał 13 6 14:17 128:148 25.00
12 Sieklucki Grzegorz 9 7 14:4 94:47 23.00
13 Cwalina Leszek 11 4 9:14 92:120 19.00
14 Wojniak Jerzy 17 1 5:33 118:212 19.00
15 Tumiel Krzysztof 12 3 8:20 104:139 18.00
16 Wasyluk Aleksander 14 2 4:24 63:156 18.00
17 Tomczak Cezary 12 2 7:21 84:147 16.00
18 Dariusz Adamski 11 2 6:19 75:135 15.00
19 Wrzosek Piotr 10 2 6:17 77:115 14.00
20 Dąbrowski Tomasz 8 1 3:14 41:94 10.00
21 Maliszewski Andrzej 6 0 1:12 27:74 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 1:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.
1. Kazberuk Łukasz X 6/0 6/1 6/1 6/4 6/2 6/2 6/1 6/0 5/7 7/6 6/3 6/0 6/0 6/1 3/6 6/3 6/1 6/2 6/0 6/0 6/1 6/1 6/0 6/1 6/2 6/1 6/1 6/3 6/1 6/1 6/0 6/0
2. Lisek Wojciech X 6/1 6/1 6/3 6/3 6/0 6/2 1/6 3/6 6/0 6/0 6/3 4/6 7/6 6/1 6/0 6/2 6/0 6/2 6/4 6/0 6/1 6/4 6/1 6/0 6/0 6/2 6/1 6/2 6/1 6/0 6/0
3. Tumiel Krzysztof 0/6 1/6 X 4/6 3/6 1/6 3/6 4/6 2/6 3/6 2/6 6/2 3/6 2/6 7/5 6/0 4/6 6/1 6/1 0/6 6/4 7/5 6/0 4/6 4/6 2/6 6/7 3/6 3/6
4. Doktór Ryszard 1/6 4/6 1/6 1/6 X 2/6 2/6 6/4 3/6 6/7 6/4 0/6 4/6 3/6 1/6 6/3 6/4 6/4 6/2 2/6 7/6 4/6 6/2 6/7 6/4 7/5 6/3 3/6 6/2 4/6 6/2 6/2 6/3 6/7 3/6 3/6 2/6 7/6 3/6 0/6 6/3 6/2
5. Sieklucki Grzegorz 2/6 2/6 3/6 3/6 6/4 6/3 X 6/0 6/3 6/2 6/1 6/1 6/4 6/2 6/1 6/0 6/1 6/0 6/1
6. Makal Marek 1/6 0/6 0/6 2/6 6/2 6/2 0/6 3/6 X 6/2 2/6 4/6 6/2 3/6 4/6 4/6 2/6 6/1 6/2 6/2 6/1 6/3 6/3 6/1 7/6 6/0 6/1 6/2 7/6 6/2 6/3 6/3 6/2 6/2 6/4 6/0 6/0
7. Lech Emanuel 7/5 6/7 3/6 6/1 6/3 6/1 6/3 4/6 6/3 7/6 2/6 6/2 6/4 X 6/0 6/4 6/2 4/6 6/2 6/0 6/1 6/0 6/0 6/0 6/1 6/0 6/0 6/0 6/2 6/0 6/0
8. Marczuk Andrzej 0/6 0/6 0/6 0/6 6/4 6/2 4/6 6/0 6/4 2/6 6/3 6/4 X 6/7 2/6 6/2 5/7 6/3 2/6 6/0 6/3 6/4 6/4 5/7 4/6 6/2 6/3 6/4 6/7 6/2 6/4 7/6 6/4 4/6 6/4 6/0 4/6 7/6
9. Tichoniuk Wiesław 1/6 6/3 3/6 3/6 6/4 6/7 6/3 6/2 6/3 6/1 6/4 6/2 7/6 6/2 X 0/6 6/4 7/5 6/1 6/1 6/4 6/1 6/1 6/0 2/6 6/0 6/0 6/2 7/5 6/4 7/5
10. Tomczak Cezary 1/6 0/6 2/6 6/3 6/2 3/6 4/6 2/6 1/6 1/6 2/6 2/6 7/5 3/6 X 6/2 6/3 2/6 6/2 3/6 1/6 2/6 2/6 4/6 0/6 3/6 6/4 3/6 0/6
11. Wojniak Jerzy 2/6 0/6 5/7 0/6 4/6 2/6 1/6 4/6 2/6 1/6 0/6 4/6 6/2 0/6 3/6 6/0 4/6 5/7 2/6 3/6 X 4/6 4/6 6/7 2/6 6/7 2/6 2/6 3/6 5/7 4/6 0/6 6/2 2/6 2/6 2/6 6/1 2/6 6/4
12. Adamski Janusz 1/6 2/6 2/6 4/6 6/2 6/7 6/4 2/6 1/6 3/6 3/6 2/6 6/4 2/6 4/6 4/6 1/6 1/6 6/2 2/6 6/3 6/4 6/4 X 7/6 6/4 6/2 6/4 6/7 3/6 6/2 6/3 1/6 6/0 6/3 1/6 6/4 3/4
13. Cwalina Leszek 0/6 0/6 0/6 1/6 2/6 7/6 4/6 1/6 6/7 0/6 1/6 7/6 6/2 6/7 4/6 X 6/2 6/4 6/4 6/2 7/5 6/2 6/7 4/6
14. Dąbrowski Tomasz 6/4 1/6 1/6 5/7 3/6 0/6 1/6 0/6 0/6 2/6 4/6 2/6 4/6 X 6/4 6/1 0/6 0/6
15. Augustynowicz Albert 1/6 1/6 4/6 1/6 6/0 4/6 5/7 6/3 2/6 6/4 2/6 6/7 0/6 1/6 7/5 6/4 4/6 1/6 6/1 6/2 7/6 6/2 7/6 6/3 X 6/1 6/4 6/3 6/4 6/2 6/4 6/1 6/3 7/6 6/3 3/6 7/5 2/6
16. Wasyluk Aleksander 0/6 1/6 0/6 0/6 2/6 2/6 2/6 3/6 0/6 0/6 1/6 0/6 6/2 6/4 6/2 6/3 2/6 3/6 4/6 2/6 4/6 1/6 1/6 4/6 X 2/6 0/6 0/6 5/7
17. Maliszewski Andrzej 2/6 1/6 0/6 1/6 3/6 2/6 2/6 3/6 6/2 0/6 0/6 3/6 4/6 X
18. Pająk Michał 1/6 3/6 2/6 1/6 0/6 6/4 6/4 3/6 7/6 6/3 0/6 2/6 4/6 7/6 2/6 2/6 5/7 6/0 6/3 7/5 6/4 2/6 4/6 6/2 6/0 X 3/6 6/3 6/1 3/6 6/4 4/6
19. Wrzosek Piotr 6/3 6/2 0/6 1/6 2/6 4/6 4/6 6/7 6/0 2/6 6/2 6/1 0/6 3/6 5/7 2/6 1/6 3/6 6/3 3/6 1/6 X 2/6 2/6
20. Markiewicz Andrzej 1/6 1/6 2/6 1/6 6/2 7/6 6/7 6/3 6/0 4/6 6/4 4/6 4/6 6/3 6/0 6/2 6/2 6/1 4/6 4/3 7/6 6/4 6/0 6/0 6/7 3/6 6/0 7/5 6/3 4/6 6/4 6/2 6/2 X 6/4 7/5
21. Dariusz Adamski 0/6 0/6 0/6 0/6 6/3 6/3 3/6 2/6 0/6 0/6 0/6 0/6 0/6 6/4 6/7 4/6 5/7 1/6 6/2 4/6 6/3 5/7 6/2 4/6 5/7 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/06/05 10:00 Lech Emanuel - Tumiel Krzysztof 6/1 6/3 Zobacz
2 2020/06/05 10:00 Lech Emanuel - Wasyluk Aleksander 6/0 6/0 Zobacz
3 2020/06/05 10:00 Tumiel Krzysztof - Wojniak Jerzy 7/5 6/0 Zobacz
4 2020/06/05 10:00 Sieklucki Grzegorz - Makal Marek 6/0 6/3 Zobacz
5 2020/06/05 10:00 Doktór Ryszard - Dąbrowski Tomasz 7/5 6/3 Zobacz
6 2020/06/05 10:00 Marczuk Andrzej - Makal Marek 2/6 6/3 6/4 Zobacz
7 2020/06/05 10:00 Kazberuk Łukasz - Tumiel Krzysztof 6/0 6/1 Zobacz
8 2020/06/05 10:00 Lisek Wojciech - Makal Marek 6/0 6/2 Zobacz
9 2020/06/05 10:00 Sieklucki Grzegorz - Adamski Janusz 6/2 6/1 Zobacz
10 2020/06/05 10:00 Kazberuk Łukasz - Doktór Ryszard 6/1 6/4 Zobacz
11 2020/06/05 10:00 Lisek Wojciech - Wojniak Jerzy 6/2 6/0 Zobacz
12 2020/06/05 10:00 Kazberuk Łukasz - Tichoniuk Wiesław 6/1 3/6 6/3 Zobacz
13 2020/06/05 10:00 Marczuk Andrzej - Tumiel Krzysztof 6/4 6/2 Zobacz
14 2020/06/05 10:00 Tichoniuk Wiesław - Adamski Janusz 6/1 6/1 Zobacz
15 2020/06/05 10:00 Kazberuk Łukasz - Cwalina Leszek 6/0 6/0 Zobacz
16 2020/06/05 10:00 Doktór Ryszard - Wojniak Jerzy 6/4 6/2 Zobacz
17 2020/06/05 10:00 Lisek Wojciech - Tomczak Cezary 6/1 6/0 Zobacz
18 2020/06/05 10:00 Kazberuk Łukasz - Makal Marek 6/1 6/0 Zobacz
19 2020/06/05 10:00 Lisek Wojciech - Sieklucki Grzegorz 6/3 6/3 Zobacz
20 2020/06/05 10:00 Tomczak Cezary - Wojniak Jerzy 6/2 6/3 Zobacz
21 2020/06/05 10:00 Tumiel Krzysztof - Augustynowicz Albert 0/6 6/4 7/5 Zobacz
22 2020/06/11 23:23 Marczuk Andrzej - Doktór Ryszard 4/6 6/0 6/4 Zobacz
23 2020/06/11 23:26 Tichoniuk Wiesław - Wojniak Jerzy 0/6 6/4 7/5 Zobacz
24 2020/06/15 16:12 Marczuk Andrzej - Maliszewski Andrzej 6/2 6/3 Zobacz
25 2020/06/15 16:31 Augustynowicz Albert - Tomczak Cezary 6/1 6/2 Zobacz
26 2020/06/15 19:17 Tumiel Krzysztof - Dąbrowski Tomasz 4/6 6/1 6/1 Zobacz
27 2020/06/15 19:36 Tumiel Krzysztof - Sieklucki Grzegorz anulowany Zobacz
28 2020/06/15 19:38 Sieklucki Grzegorz - Wojniak Jerzy 6/1 6/4 Zobacz
29 2020/06/15 19:40 Lech Emanuel - Adamski Janusz 6/2 4/6 6/2 Zobacz
30 2020/06/15 19:41 Tichoniuk Wiesław - Tumiel Krzysztof 6/3 6/2 Zobacz
31 2020/06/15 19:42 15 czerwca 2020r. 19:40 (Pon.) Lech Emanuel - Wojniak Jerzy 6/0 6/4 Zobacz
32 2020/06/15 22:24 15 czerwca 2020r. 22:25 (Pon.) Makal Marek - Adamski Janusz 6/3 6/3 Zobacz
33 2020/06/17 18:58 16 czerwca 2020r. 18:55 (Wt.) Doktór Ryszard - Cwalina Leszek 6/2 6/7 6/4 Zobacz
34 2020/06/17 19:11 16 czerwca 2020r. 19:10 (Wt.) Marczuk Andrzej - Tomczak Cezary 6/2 5/7 6/3 Zobacz
35 2020/06/17 19:17 17 czerwca 2020r. 19:15 (Śr.) Augustynowicz Albert - Pająk Michał 6/2 6/4 Zobacz
36 2020/06/17 19:31 17 czerwca 2020r. 19:30 (Śr.) Makal Marek - Cwalina Leszek 6/1 7/6 Zobacz
37 2020/06/18 18:35 18 czerwca 2020r. 18:35 (Czw.) Sieklucki Grzegorz - Wrzosek Piotr 6/0 6/1 Zobacz
38 2020/06/18 22:14 18 czerwca 2020r. 22:15 (Czw.) Adamski Janusz - Doktór Ryszard 6/2 6/7 6/4 Zobacz
39 2020/06/20 19:03 20 czerwca 2020r. 19:00 (Sob.) Augustynowicz Albert - Marczuk Andrzej 7/5 6/4 Zobacz
40 2020/06/20 19:06 20 czerwca 2020r. 19:05 (Sob.) Sieklucki Grzegorz - Tumiel Krzysztof 6/4 6/3 Zobacz
41 2020/06/22 14:56 21 czerwca 2020r. 14:55 (Niedz.) Sieklucki Grzegorz - Maliszewski Andrzej 6/0 6/1 Zobacz
42 2020/06/26 18:39 24 czerwca 2020r. 18:40 (Śr.) Cwalina Leszek - Wasyluk Aleksander 6/4 6/2 Zobacz
43 2020/06/26 18:41 25 czerwca 2020r. 18:40 (Czw.) Tichoniuk Wiesław - Doktór Ryszard 6/3 6/1 Zobacz
44 2020/06/26 18:42 25 czerwca 2020r. 18:40 (Czw.) Pająk Michał - Tumiel Krzysztof 0/6 6/4 6/4 Zobacz
45 2020/06/30 15:49 29 czerwca 2020r. 15:50 (Pon.) Augustynowicz Albert - Wrzosek Piotr 6/1 6/3 Zobacz
46 2020/06/30 15:53 29 czerwca 2020r. 15:50 (Pon.) Doktór Ryszard - Wasyluk Aleksander 6/2 6/2 Zobacz
47 2020/06/30 15:54 29 czerwca 2020r. 15:55 (Pon.) Lech Emanuel - Cwalina Leszek 6/0 6/1 Zobacz
48 2020/07/01 16:58 30 czerwca 2020r. 16:00 (Wt.) Kazberuk Łukasz - Pająk Michał 6/1 6/3 Zobacz
49 2020/07/01 20:13 1 lipca 2020r. 20:10 (Śr.) Makal Marek - Doktór Ryszard 6/2 6/2 Zobacz
50 2020/07/01 20:15 1 lipca 2020r. 20:15 (Śr.) Kazberuk Łukasz - Sieklucki Grzegorz 6/2 6/2 Zobacz
51 2020/07/02 21:16 2 lipca 2020r. 21:15 (Czw.) Pająk Michał - Wrzosek Piotr 3/6 6/3 6/1 Zobacz
52 2020/07/03 10:36 2 lipca 2020r. 10:35 (Czw.) Augustynowicz Albert - Adamski Janusz 7/6 6/3 Zobacz
53 2020/07/06 17:54 5 lipca 2020r. 17:55 (Niedz.) Augustynowicz Albert - Maliszewski Andrzej 6/3 6/4 Zobacz
54 2020/07/07 11:10 6 lipca 2020r. 11:10 (Pon.) Kazberuk Łukasz - Adamski Janusz 6/1 6/2 Zobacz
55 2020/07/07 16:56 28 sierpnia 2020r. 16:55 (Pt.) Lisek Wojciech - Marczuk Andrzej 6/0 6/0 Zobacz
56 2020/07/09 11:04 8 lipca 2020r. 11:05 (Śr.) Pająk Michał - Doktór Ryszard 3/6 7/6 6/3 Zobacz
57 2020/07/09 11:05 8 lipca 2020r. 11:05 (Śr.) Kazberuk Łukasz - Wasyluk Aleksander 6/0 6/1 Zobacz
58 2020/07/10 12:15 9 lipca 2020r. 12:15 (Czw.) Lech Emanuel - Makal Marek 2/6 6/2 6/4 Zobacz
59 2020/07/10 12:16 9 lipca 2020r. 12:15 (Czw.) Adamski Janusz - Dąbrowski Tomasz 6/2 6/4 Zobacz
60 2020/07/10 17:22 10 lipca 2020r. 17:20 (Pt.) Markiewicz Andrzej - Wasyluk Aleksander 6/0 7/5 Zobacz
61 2020/07/10 17:23 Augustynowicz Albert - Markiewicz Andrzej 7/6 6/3 Zobacz
62 2020/07/10 17:25 Markiewicz Andrzej - Adamski Janusz 6/1 4/6 4/3 Zobacz
63 2020/07/10 17:26 Kazberuk Łukasz - Markiewicz Andrzej 6/1 6/1 Zobacz
64 2020/07/10 17:27 Markiewicz Andrzej - Tumiel Krzysztof 6/2 7/6 Zobacz
65 2020/07/12 19:55 12 lipca 2020r. 19:55 (Niedz.) Tichoniuk Wiesław - Maliszewski Andrzej 2/6 6/0 6/0 Zobacz
66 2020/07/13 16:38 12 lipca 2020r. 16:40 (Niedz.) Dariusz Adamski - Augustynowicz Albert 6/3 5/7 6/2 Zobacz
67 2020/07/14 17:07 13 lipca 2020r. 17:05 (Pon.) Cwalina Leszek - Dąbrowski Tomasz 6/2 6/4 Zobacz
68 2020/07/14 17:08 13 lipca 2020r. 17:05 (Pon.) Adamski Janusz - Wojniak Jerzy 6/4 6/4 Zobacz
69 2020/07/14 21:03 14 lipca 2020r. 21:05 (Wt.) Marczuk Andrzej - Pająk Michał 6/4 6/7 6/2 Zobacz
70 2020/07/16 10:40 15 lipca 2020r. 10:40 (Śr.) Lech Emanuel - Augustynowicz Albert 6/0 6/1 Zobacz
71 2020/07/17 09:40 17 lipca 2020r. 09:40 (Pt.) Markiewicz Andrzej - Wrzosek Piotr 6/2 6/2 Zobacz
72 2020/07/17 19:56 17 lipca 2020r. 19:55 (Pt.) Augustynowicz Albert - Wasyluk Aleksander 6/1 6/4 Zobacz
73 2020/07/18 14:08 18 lipca 2020r. 14:10 (Sob.) Tichoniuk Wiesław - Marczuk Andrzej 7/6 6/2 Zobacz
74 2020/07/19 19:53 19 lipca 2020r. 19:55 (Niedz.) Kazberuk Łukasz - Maliszewski Andrzej 6/2 6/1 Zobacz
75 2020/07/20 20:32 20 lipca 2020r. 20:30 (Pon.) Kazberuk Łukasz - Marczuk Andrzej 6/0 6/0 Zobacz
76 2020/07/20 20:33 20 lipca 2020r. 20:35 (Pon.) Pająk Michał - Wojniak Jerzy 7/5 6/4 Zobacz
77 2020/07/22 16:56 20 lipca 2020r. 16:55 (Pon.) Adamski Janusz - Cwalina Leszek 7/6 6/4 Zobacz
78 2020/07/22 17:11 21 lipca 2020r. 17:10 (Wt.) Markiewicz Andrzej - Tomczak Cezary 4/6 6/3 6/0 Zobacz
79 2020/07/22 17:11 21 lipca 2020r. 17:10 (Wt.) Kazberuk Łukasz - Augustynowicz Albert 6/1 6/1 Zobacz
80 2020/07/22 17:14 21 lipca 2020r. 17:30 (Wt.) Lisek Wojciech - Doktór Ryszard 6/1 6/1 Zobacz
81 2020/07/22 17:15 21 lipca 2020r. 17:15 (Wt.) Dąbrowski Tomasz - Wasyluk Aleksander 6/4 6/1 Zobacz
82 2020/07/22 20:42 22 lipca 2020r. 20:40 (Śr.) Adamski Janusz - Tomczak Cezary 6/2 2/6 6/3 Zobacz
83 2020/07/23 21:02 23 lipca 2020r. 21:00 (Czw.) Marczuk Andrzej - Markiewicz Andrzej 6/4 4/6 6/4 Zobacz
84 2020/07/23 21:02 23 lipca 2020r. 21:00 (Czw.) Wrzosek Piotr - Doktór Ryszard 6/3 6/2 Zobacz
85 2020/07/25 17:32 25 lipca 2020r. 17:30 (Sob.) Doktór Ryszard - Dariusz Adamski 6/3 6/2 Zobacz
86 2020/07/25 20:21 25 lipca 2020r. 20:20 (Sob.) Marczuk Andrzej - Wojniak Jerzy 2/6 6/0 6/3 Zobacz
87 2020/07/28 11:14 27 lipca 2020r. 11:15 (Pon.) Wasyluk Aleksander - Wojniak Jerzy 6/2 6/3 Zobacz
88 2020/07/29 19:11 28 lipca 2020r. 19:10 (Wt.) Augustynowicz Albert - Doktór Ryszard 6/3 2/6 6/4 Zobacz
89 2020/07/29 19:12 29 lipca 2020r. 19:10 (Śr.) Marczuk Andrzej - Wrzosek Piotr 6/4 7/6 Zobacz
90 2020/07/29 20:00 29 lipca 2020r. 19:00 (Śr.) Pająk Michał - Tomczak Cezary 6/0 6/3 Zobacz
91 2020/07/30 21:31 30 lipca 2020r. 21:30 (Czw.) Markiewicz Andrzej - Doktór Ryszard 6/7 6/3 6/0 Zobacz
92 2020/07/30 22:29 30 lipca 2020r. 22:25 (Czw.) Augustynowicz Albert - Wojniak Jerzy 7/6 6/2 Zobacz
93 2020/08/01 14:11 1 sierpnia 2020r. 19:15 (Sob.) Lisek Wojciech - Tichoniuk Wiesław 6/3 4/6 7/6 Zobacz
94 2020/08/01 14:14 1 sierpnia 2020r. 14:15 (Sob.) Tichoniuk Wiesław - Makal Marek 6/4 6/2 Zobacz
95 2020/08/02 17:56 2 sierpnia 2020r. 17:55 (Niedz.) Marczuk Andrzej - Dariusz Adamski 6/0 4/6 7/6 Zobacz
96 2020/08/04 19:37 3 sierpnia 2020r. 19:35 (Pon.) Lisek Wojciech - Adamski Janusz 6/2 6/4 Zobacz
97 2020/08/04 19:38 3 sierpnia 2020r. 19:40 (Pon.) Pająk Michał - Wasyluk Aleksander 6/2 6/0 Zobacz
98 2020/08/07 08:17 6 sierpnia 2020r. 08:15 (Czw.) Lisek Wojciech - Pająk Michał 6/2 6/1 Zobacz
99 2020/08/07 08:19 6 sierpnia 2020r. 08:20 (Czw.) Adamski Janusz - Wrzosek Piotr 1/6 6/0 6/3 Zobacz
100 2020/08/07 19:38 7 sierpnia 2020r. 19:35 (Pt.) Makal Marek - Wojniak Jerzy 6/2 6/1 Zobacz
101 2020/08/10 13:26 9 sierpnia 2020r. 13:25 (Niedz.) Makal Marek - Maliszewski Andrzej 6/3 6/2 Zobacz
102 2020/08/10 19:33 10 sierpnia 2020r. 19:35 (Pon.) Lech Emanuel - Pająk Michał 6/0 6/2 Zobacz
103 2020/08/12 19:08 11 sierpnia 2020r. 19:10 (Wt.) Makal Marek - Tomczak Cezary 6/1 6/2 Zobacz
104 2020/08/12 19:09 11 sierpnia 2020r. 19:10 (Wt.) Adamski Janusz - Wasyluk Aleksander 6/2 6/3 Zobacz
105 2020/08/13 16:29 12 sierpnia 2020r. 16:25 (Śr.) Markiewicz Andrzej - Dariusz Adamski 6/4 7/5 Zobacz
106 2020/08/13 21:36 13 sierpnia 2020r. 21:35 (Czw.) Markiewicz Andrzej - Wojniak Jerzy 6/2 6/2 Zobacz
107 2020/08/13 21:37 13 sierpnia 2020r. 21:35 (Czw.) Lisek Wojciech - Cwalina Leszek 6/0 6/1 Zobacz
108 2020/08/18 18:28 17 sierpnia 2020r. 18:30 (Pon.) Marczuk Andrzej - Adamski Janusz 6/4 6/4 Zobacz
109 2020/08/18 18:29 17 sierpnia 2020r. 18:30 (Pon.) Makal Marek - Wasyluk Aleksander 6/2 6/3 Zobacz
110 2020/08/18 18:30 17 sierpnia 2020r. 18:30 (Pon.) Lech Emanuel - Doktór Ryszard 4/6 6/3 7/6 Zobacz
111 2020/08/18 18:31 17 sierpnia 2020r. 18:30 (Pon.) Cwalina Leszek - Wojniak Jerzy 7/6 6/2 Zobacz
112 2020/08/24 19:18 19 sierpnia 2020r. 19:15 (Śr.) Tichoniuk Wiesław - Dariusz Adamski 6/4 7/5 Zobacz
113 2020/08/24 19:20 20 sierpnia 2020r. 19:20 (Czw.) Makal Marek - Dąbrowski Tomasz 6/0 6/1 Zobacz
114 2020/08/24 19:21 23 sierpnia 2020r. 19:20 (Niedz.) Tichoniuk Wiesław - Augustynowicz Albert 6/4 6/1 Zobacz
115 2020/08/24 19:22 24 sierpnia 2020r. 19:20 (Pon.) Lisek Wojciech - Wasyluk Aleksander 6/0 6/0 Zobacz
116 2020/08/25 16:17 24 sierpnia 2020r. 16:15 (Pon.) Lech Emanuel - Dąbrowski Tomasz 6/0 6/0 Zobacz
117 2020/08/25 16:18 24 sierpnia 2020r. 16:15 (Pon.) Markiewicz Andrzej - Cwalina Leszek 7/6 6/4 Zobacz
118 2020/08/26 19:30 25 sierpnia 2020r. 19:30 (Wt.) Makal Marek - Dariusz Adamski 6/0 6/0 Zobacz
119 2020/08/26 19:31 25 sierpnia 2020r. 19:30 (Wt.) Markiewicz Andrzej - Dąbrowski Tomasz 6/0 6/0 Zobacz
120 2020/08/26 19:32 26 sierpnia 2020r. 19:30 (Śr.) Makal Marek - Augustynowicz Albert 6/2 7/6 Zobacz
121 2020/08/27 18:40 26 sierpnia 2020r. 18:40 (Śr.) Lech Emanuel - Dariusz Adamski 6/0 6/0 Zobacz
122 2020/08/27 18:42 27 sierpnia 2020r. 18:40 (Czw.) Markiewicz Andrzej - Pająk Michał 6/3 4/6 6/4 Zobacz
123 2020/08/28 16:52 28 sierpnia 2020r. 16:50 (Pt.) Lisek Wojciech - Markiewicz Andrzej 6/2 6/1 Zobacz
124 2020/08/29 15:36 27 sierpnia 2020r. 15:35 (Czw.) Lisek Wojciech - Dariusz Adamski 6/0 6/0 Zobacz
125 2020/08/29 15:39 28 sierpnia 2020r. 15:40 (Pt.) Kazberuk Łukasz - Dariusz Adamski 6/0 6/0 Zobacz
126 2020/08/29 15:39 29 sierpnia 2020r. 15:40 (Sob.) Tichoniuk Wiesław - Wasyluk Aleksander 6/1 6/0 Zobacz
127 2020/08/31 22:48 31 sierpnia 2020r. 22:50 (Pon.) Tichoniuk Wiesław - Pająk Michał 6/2 7/5 Zobacz
128 2020/08/31 22:49 31 sierpnia 2020r. 22:50 (Pon.) Makal Marek - Wrzosek Piotr 6/2 6/4 Zobacz
129 2020/09/12 09:53 10 września 2020r. 09:55 (Czw.) Sieklucki Grzegorz - Tomczak Cezary 6/2 6/1 Zobacz
130 2020/09/20 11:57 19 września 2020r. 11:55 (Sob.) Lisek Wojciech - Augustynowicz Albert 6/4 6/1 Zobacz
131 2020/09/23 12:59 22 września 2020r. 12:00 (Wt.) Doktór Ryszard - Tomczak Cezary 6/3 6/4 Zobacz
132 2020/09/25 18:54 24 września 2020r. 18:55 (Czw.) Wrzosek Piotr - Wojniak Jerzy 6/0 2/6 6/2 Zobacz
133 2020/09/27 16:45 27 września 2020r. 16:45 (Niedz.) Wojniak Jerzy - Dariusz Adamski 6/1 2/6 6/4 Zobacz
134 2020/09/29 18:56 28 września 2020r. 18:55 (Pon.) Cwalina Leszek - Wrzosek Piotr 7/5 6/2 Zobacz
135 2020/09/29 18:58 29 września 2020r. 18:55 (Wt.) Wasyluk Aleksander - Tomczak Cezary 6/2 6/4 Zobacz
136 2020/10/01 18:26 1 października 2020r. 18:25 (Czw.) Lech Emanuel - Lisek Wojciech 6/1 6/3 Zobacz
137 2020/10/10 14:59 10 października 2020r. 14:00 (Sob.) Dariusz Adamski - Tumiel Krzysztof 6/3 6/3 Zobacz
138 2020/10/20 21:51 20 października 2020r. 21:50 (Wt.) Kazberuk Łukasz - Lech Emanuel 5/7 7/6 6/3 Zobacz
139 2020/10/21 18:20 21 października 2020r. 18:20 (Śr.) Tomczak Cezary - Tumiel Krzysztof 2/6 6/3 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
3.00 pkt.
  • 0:2
  • 1:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#208 Fabian - Wojciech 4 dni temu o godz. 20:52
#207 Tomczak - Tumiel 4 dni temu o godz. 18:20
#206 Kazberuk - Lech 5 dni temu o godz. 21:51
#205 Maciej - Jacek 5 dni temu o godz. 21:49
#204 Maciej - Tomasz 12 października o godz. 20:18

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#208 Fabian - Wojciech 6/4 7/6
#207 Tomczak - Tumiel 2/6 6/3 6/2
#206 Kazberuk - Lech 5/7 7/6 6/3
#205 Maciej - Jacek 6/3 6/2
#204 Maciej - Tomasz 6/1 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem

Stanley Ośrodek Tenisowy

ul. Niedźwiedzia 56a
15-531 Białystok
85 743 47 43
wlodekstanley@wp.pl
http://tenis-stanley.pl/