Grupa A Grupa B

Grupa A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Fijak Paweł 11 10 20:6 143:90 26.00
2 Naruszewicz Marek 11 9 19:6 139:100 26.00
3 Gzyl Leszek 9 8 16:2 103:48 24.00
4 Sydor Rafał 9 6 14:9 112:99 17.00
5 Ostałowski Artur 9 5 12:8 94:71 17.00
6 Pensiek Bartosz 10 6 13:12 119:107 15.00
7 Łaźniewski Gerard 10 4 10:13 96:95 13.00
8 Sowała Piotr 10 2 9:16 108:133 11.00
9 Stadler Sławomir 11 4 9:16 94:126 11.00
10 Czernicki Błażej 10 3 8:15 83:113 10.00
11 Prońko Tomasz 10 3 7:15 89:122 9.00
12 Gabryelów Cezary 10 0 1:20 49:125 1.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.00 pkt.
  • 2:1 - 2.00 pkt.
  • 1:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 0.00 pkt.
  • 0:2 w/o - -1.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Fijak Paweł 11 10 20:6 143:90 26.00 1 1 2:1 19:16 2.00
2 Naruszewicz Marek 11 9 19:6 139:100 26.00 1 0 1:2 16:19 1.00
3 Gzyl Leszek 9 8 16:2 103:48 24.00
4 Sydor Rafał 9 6 14:9 112:99 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Ostałowski Artur 9 5 12:8 94:71 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Pensiek Bartosz 10 6 13:12 119:107 15.00
7 Łaźniewski Gerard 10 4 10:13 96:95 13.00
8 Sowała Piotr 10 2 9:16 108:133 11.00 1 1 2:0 12:3 3.00
9 Stadler Sławomir 11 4 9:16 94:126 11.00 1 0 0:2 3:12 0.00
10 Czernicki Błażej 10 3 8:15 83:113 10.00
11 Prońko Tomasz 10 3 7:15 89:122 9.00
12 Gabryelów Cezary 10 0 1:20 49:125 1.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/24 13:41 24 lipca 2020r. 13:40 (Pt.) Sowała Piotr - Stadler Sławomir 6/1 6/2 Zobacz
2 2020/07/24 21:39 Łaźniewski Gerard - Czernicki Błażej 6/0 6/2 Zobacz
3 2020/07/24 21:40 24 lipca 2020r. 21:40 (Pt.) Pensiek Bartosz - Sydor Rafał 4/6 6/1 6/2 Zobacz
4 2020/07/26 18:18 Fijak Paweł - Gabryelów Cezary anulowany Zobacz
5 2020/07/26 18:26 26 lipca 2020r. 18:25 (Niedz.) Fijak Paweł - Naruszewicz Marek 6/7 7/5 6/4 Zobacz
6 2020/07/26 21:14 26 lipca 2020r. 21:15 (Niedz.) Gzyl Leszek - Sowała Piotr 6/3 6/2 Zobacz
7 2020/07/28 21:49 28 lipca 2020r. 18:00 (Wt.) Gzyl Leszek - Łaźniewski Gerard 6/2 6/4 Zobacz
8 2020/07/30 21:57 30 lipca 2020r. 17:30 (Czw.) Fijak Paweł - Czernicki Błażej 6/2 2/6 6/3 Zobacz
9 2020/08/01 20:35 31 lipca 2020r. 18:00 (Pt.) Naruszewicz Marek - Sydor Rafał 5/7 6/4 7/5 Zobacz
10 2020/08/02 13:27 2 sierpnia 2020r. 10:00 (Niedz.) Pensiek Bartosz - Ostałowski Artur 0/6 6/4 6/0 Zobacz
11 2020/08/02 21:05 2 sierpnia 2020r. 21:05 (Niedz.) Czernicki Błażej - Stadler Sławomir 4/6 6/3 6/3 Zobacz
12 2020/08/03 20:53 3 sierpnia 2020r. 17:00 (Pon.) Prońko Tomasz - Ostałowski Artur 2/6 0/6 Zobacz
13 2020/08/05 14:15 4 sierpnia 2020r. 17:00 (Wt.) Pensiek Bartosz - Naruszewicz Marek 3/6 6/7 Zobacz
14 2020/08/05 19:10 5 sierpnia 2020r. 17:00 (Śr.) Łaźniewski Gerard - Prońko Tomasz 4/6 5/7 Zobacz
15 2020/08/05 21:10 5 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Gabryelów Cezary - Naruszewicz Marek 5/7 4/6 Zobacz
16 2020/08/08 12:47 7 sierpnia 2020r. 17:00 (Pt.) Gabryelów Cezary - Sydor Rafał 2/6 6/3 4/6 Zobacz
17 2020/08/14 09:21 12 sierpnia 2020r. 17:00 (Śr.) Ostałowski Artur - Łaźniewski Gerard 4/6 2/6 Zobacz
18 2020/08/14 09:22 14 sierpnia 2020r. 09:20 (Pt.) Czernicki Błażej - Sydor Rafał 6/1 1/6 3/6 Zobacz
19 2020/08/14 09:24 9 sierpnia 2020r. 09:00 (Niedz.) Pensiek Bartosz - Sowała Piotr 6/7 6/4 6/2 Zobacz
20 2020/08/16 14:12 15 sierpnia 2020r. 17:00 (Sob.) Gzyl Leszek - Gabryelów Cezary 6/0 6/1 Zobacz
21 2020/08/16 14:12 15 sierpnia 2020r. 16:00 (Sob.) Sowała Piotr - Ostałowski Artur 6/7 5/7 Zobacz
22 2020/08/16 14:18 14 sierpnia 2020r. 16:00 (Pt.) Czernicki Błażej - Naruszewicz Marek 5/7 0/6 Zobacz
23 2020/08/16 19:14 16 sierpnia 2020r. 16:00 (Niedz.) Naruszewicz Marek - Gzyl Leszek 1/6 0/6 Zobacz
24 2020/08/17 14:31 16 sierpnia 2020r. 18:00 (Niedz.) Gabryelów Cezary - Pensiek Bartosz 1/6 2/6 Zobacz
25 2020/08/17 17:38 17 sierpnia 2020r. 16:00 (Pon.) Gzyl Leszek - Sydor Rafał 5/7 1/6 Zobacz
26 2020/08/19 15:03 18 sierpnia 2020r. 17:00 (Wt.) Łaźniewski Gerard - Sowała Piotr 6/3 3/6 6/0 Zobacz
27 2020/08/20 15:58 20 sierpnia 2020r. 14:00 (Czw.) Stadler Sławomir - Naruszewicz Marek 2/6 2/6 Zobacz
28 2020/08/20 21:17 20 sierpnia 2020r. 17:00 (Czw.) Gabryelów Cezary - Ostałowski Artur 2/6 1/6 Zobacz
29 2020/08/23 15:36 22 sierpnia 2020r. 16:00 (Sob.) Ostałowski Artur - Naruszewicz Marek 4/6 0/6 Zobacz
30 2020/08/24 13:15 22 sierpnia 2020r. 09:00 (Sob.) Stadler Sławomir - Gabryelów Cezary 6/4 6/4 Zobacz
31 2020/08/26 13:56 26 sierpnia 2020r. 13:55 (Śr.) Prońko Tomasz - Sowała Piotr 6/7 6/4 7/5 Zobacz
32 2020/08/26 13:58 26 sierpnia 2020r. 13:55 (Śr.) Fijak Paweł - Prońko Tomasz 6/7 6/2 6/3 Zobacz
33 2020/08/26 13:58 26 sierpnia 2020r. 13:00 (Śr.) Stadler Sławomir - Prońko Tomasz 6/1 6/3 Zobacz
34 2020/08/26 14:02 26 sierpnia 2020r. 14:00 (Śr.) Naruszewicz Marek - Prońko Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
35 2020/08/26 14:27 21 sierpnia 2020r. 18:00 (Pt.) Pensiek Bartosz - Łaźniewski Gerard 6/2 2/6 7/6 Zobacz
36 2020/08/28 14:36 28 sierpnia 2020r. 14:35 (Pt.) Fijak Paweł - Stadler Sławomir 6/3 6/3 Zobacz
37 2020/08/28 20:27 26 sierpnia 2020r. 18:00 (Śr.) Naruszewicz Marek - Łaźniewski Gerard 6/0 6/0 Zobacz
38 2020/08/31 10:34 29 sierpnia 2020r. 10:00 (Sob.) Ostałowski Artur - Stadler Sławomir 6/2 6/0 Zobacz
39 2020/08/31 10:36 31 sierpnia 2020r. 10:35 (Pon.) Naruszewicz Marek - Sowała Piotr 4/6 7/5 6/3 Zobacz
40 2020/09/03 12:08 3 września 2020r. 12:10 (Czw.) Ostałowski Artur - Fijak Paweł 6/2 0/6 6/7 Zobacz
41 2020/09/05 09:39 5 września 2020r. 09:40 (Sob.) Fijak Paweł - Pensiek Bartosz 6/2 6/3 Zobacz
42 2020/09/07 11:45 7 września 2020r. 11:45 (Pon.) Gzyl Leszek - Czernicki Błażej 6/2 6/3 Zobacz
43 2020/09/10 20:17 10 września 2020r. 20:15 (Czw.) Czernicki Błażej - Gabryelów Cezary 6/3 6/0 Zobacz
44 2020/09/10 20:19 10 września 2020r. 20:20 (Czw.) Gzyl Leszek - Pensiek Bartosz 6/0 7/6 Zobacz
45 2020/09/12 13:18 11 września 2020r. 16:00 (Pt.) Sydor Rafał - Prońko Tomasz 6/1 6/4 Zobacz
46 2020/09/16 20:28 16 września 2020r. 16:00 (Śr.) Fijak Paweł - Łaźniewski Gerard 6/2 6/2 Zobacz
47 2020/09/16 20:30 16 września 2020r. 20:30 (Śr.) Ostałowski Artur - Czernicki Błażej 6/2 6/0 Zobacz
48 2020/09/17 09:04 17 września 2020r. 09:05 (Czw.) Prońko Tomasz - Gabryelów Cezary 7/5 6/1 Zobacz
49 2020/09/17 21:14 17 września 2020r. 21:15 (Czw.) Sowała Piotr - Czernicki Błażej 6/4 6/3 Zobacz
50 2020/09/19 12:56 19 września 2020r. 12:55 (Sob.) Łaźniewski Gerard - Gabryelów Cezary 6/0 6/1 Zobacz
51 2020/09/19 20:23 19 września 2020r. 20:20 (Sob.) Fijak Paweł - Gzyl Leszek 1/6 3/6 Zobacz
52 2020/09/22 13:03 22 września 2020r. 13:05 (Wt.) Gzyl Leszek - Stadler Sławomir 6/3 6/4 Zobacz
53 2020/09/22 13:04 22 września 2020r. 13:05 (Wt.) Czernicki Błażej - Prońko Tomasz 6/4 7/6 Zobacz
54 2020/09/22 13:04 22 września 2020r. 13:05 (Wt.) Pensiek Bartosz - Prońko Tomasz 6/2 6/1 Zobacz
55 2020/09/23 12:47 23 września 2020r. 12:45 (Śr.) Sowała Piotr - Sydor Rafał 6/4 4/6 3/6 Zobacz
56 2020/09/24 19:55 24 września 2020r. 19:55 (Czw.) Sydor Rafał - Stadler Sławomir 6/3 6/3 Zobacz
57 2020/09/24 20:05 24 września 2020r. 17:00 (Czw.) Pensiek Bartosz - Stadler Sławomir 7/5 3/6 4/6 Zobacz
58 2020/10/02 13:57 2 października 2020r. 13:55 (Pt.) Fijak Paweł - Sydor Rafał 7/5 6/1 Zobacz
59 2020/10/09 13:42 9 października 2020r. 13:40 (Pt.) Fijak Paweł - Sowała Piotr 6/1 6/2 Zobacz
60 2020/10/10 20:38 10 października 2020r. 20:40 (Sob.) Stadler Sławomir - Łaźniewski Gerard 6/3 1/6 6/3 Zobacz
61 2020/10/11 10:43 26 sierpnia 2020r. 14:00 (Śr.) Fijak Paweł - Gabryelów Cezary 6/1 6/2 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
3.00 pkt.
  • 2:1
2.00 pkt.
  • 1:2
1.00 pkt.
  • 0:2
0.00 pkt.
  • 0:2 w/o
-1.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#266 Wychowałek - Piotr 6/0 6/2
#200 Fijak - Gabryelów 6/1 6/2
#265 Stadler - Łaźniewski 6/3 1/6 6/3
#263 Fijak - Sowała 6/1 6/2
#262 Fijak - Sydor 7/5 6/1

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem