Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

LIGA II

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kot Leszek 14 12 25:6 162:81 49.00
2 Eljasz Robert 13 7 18:13 125:110 37.00
3 Czerw Przemysław 9 9 18:3 111:70 33.00
4 Sedkowski Piotr 10 7 16:7 112:71 32.00
5 Ko Łukasz 9 5 12:8 91:74 26.00
6 Krukowski Michał 9 6 13:9 87:75 25.00
7 Rataj Bogdan 11 3 8:16 98:122 22.00
8 Sztajnykier Paweł 11 2 9:18 87:114 22.00
9 Adamczewski Arek 9 5 10:12 80:98 20.00
10 Zaleski Sebastian 9 4 8:11 80:88 20.00
11 Szewczyk Adam 7 4 9:7 75:54 19.00
12 Huong Le Quang 6 4 8:5 54:48 16.00
13 Jarosz Marek 6 3 6:7 49:60 14.00
14 Pietrzak Witek 6 2 5:9 56:70 12.00
15 Zydek Marcin 6 2 5:9 41:63 12.00
16 Worsowicz Artur 9 0 0:18 35:108 9.00
17 Szymak Jarosław 6 0 0:12 40:77 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Ko Łukasz X 6/2 6/3 0/6 7/5 14:16 0/6 2/6 6/3 6/3 6/2 7/5 6/7 5/7 6/2 3/6 7:10 6/1 7/5 6/0 6/3
2. Zaleski Sebastian X 2/6 5/7(4) 2/6 2/6 2/6 6/7 5/7 1/6 6/1 6/4 6/4 3/6 10:7 6/7(7) 3/6 6/0 6/4 6/1 6/4
3. Kot Leszek X 6/0 6/3 6/3 6/2 6/7(3) 2/6 6/0 6/0 walkower 6/4 6/1 7/5 3/6 10:7 6/2 6/1 6/7(6) 6/2 10:4 7/6 1/6 5:10 6/0 6/2 6/0 6/1 6/3 6/0 7/5 7/5 6/2 6/1
4. Zydek Marcin 0/6 3/6 X 3/6 2/6 2/6 4/6 6/3 1/6 10:4 0/6 7/6 4:10 6/3 6/2
5. Rataj Bogdan 6/2 7/5(4) 3/6 2/6 X 4/6 6/4 9:11 5/7 3/6 4/6 4/6 7/6(12) 7/6(14) 3/6 4/6 6/7 3/6 6/3 0/6 7:10 3/6 2/6 7/5 6/3
6. Krukowski Michał 2/6 3/6 7/6(3) 6/2 6/3 6/2 6/4 4/6 11:9 X 1/6 3/6 3/6 6/2 10:7 2/6 6/4 10:2 5/7 6/0 5:10 6/1 6/1
7. Huong Le Quang 0/6 0/6 walkower 7/5 6/3 X 4/6 3/6 3/6 6/1 10:5 6/1 6/2 6/3 6/3
8. Sedkowski Piotr 6/0 5/7 16:14 6/2 6/2 4/6 1/6 6/2 6/4 6/4 6/4 6/1 6/3 X 3/6 6/3 3:10 6/7 7/5 5:10 7/6 6/0 6/0 6/1
9. Szewczyk Adam 6/0 6/2 6/2 7/6 5/7 6/3 7:10 6/7(12) 6/7(14) X 6/1 6/0 3/6 2/6 6/0 3/6 10:5
10. Pietrzak Witek 3/6 3/6 7/5 6/1 2/6 1/6 6/3 3/6 10:3 X 4/6 6/7 2/6 6/2 6/10
11. Sztajnykier Paweł 2/6 5/7 1/6 4/6 7/6(6) 2/6 4:10 3/6 6/1 4:10 6/3 6/4 6/3 2/6 7:10 6/4 6/3 1/6 0/6 X 4/6 6/3 11:13 1/6 3/6 4/6 6/3 9:11
12. Czerw Przemysław 7/6 7/5 6/7 6/1 10:5 7/6 6/3 7/6 5/7 10:5 6/3 6/2 6/4 3/6 13:11 X 6/1 6/3 6/1 6/2 6/4 6/3
13. Eljasz Robert 4/6 6/3 7:10 0/6 2/6 3/6 6/0 10:7 6/2 4/6 2:10 6/3 1/6 5:10 0/6 6/3 5:10 6/4 7/6 6/1 6/3 1/6 3/6 X 6/3 7/5 7/5 7/5 6/3 6/3 6/1 6/2
14. Jarosz Marek 2/6 6/3 10:7 7/6(7) 6/3 0/6 1/6 6/3 6/2 3/6 5/7 X 3/6 3/6
15. Adamczewski Arek 3/6 0/6 6/0 6/7 10:4 7/5 0/6 10:5 1/6 2/6 6/2 2/6 10/6 6/4 3/6 11:9 1/6 2/6 5/7 5/7 6/3 6/3 X
16. Szymak Jarosław 1/6 5/7 0/6 4/6 5/7 5/7 5/7 3/6 6/7 0/6 3/6 3/6 X
17. Worsowicz Artur 0/6 3/6 1/6 4/6 2/6 1/6 3/6 2/6 1/6 1/6 3/6 3/6 0/6 1/6 4/6 3/6 1/6 2/6 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2022/05/19 19:44 19 maja 2022r. 17:00 (Czw.) Sztajnykier Paweł - Szewczyk Adam 1/6 0/6 Zobacz
2 2022/05/21 14:01 Szymak Jarosław - Rataj Bogdan 5/7 3/6 Zobacz
3 2022/05/22 17:20 22 maja 2022r. 15:00 (Niedz.) Krukowski Michał - Ko Łukasz 2/6 3/6 Zobacz
4 2022/05/24 18:42 Adamczewski Arek - Kot Leszek 3/6 0/6 Zobacz
5 2022/05/26 19:53 26 maja 2022r. 18:00 (Czw.) Ko Łukasz - Jarosz Marek 6/2 3/6 7:10 Zobacz
6 2022/05/27 11:58 27 maja 2022r. 10:00 (Pt.) Krukowski Michał - Rataj Bogdan 6/4 4/6 11:9 Zobacz
7 2022/05/29 20:14 25 maja 2022r. 18:00 (Śr.) Sztajnykier Paweł - Czerw Przemysław 4/6 6/3 11:13 Zobacz
8 2022/05/29 21:51 29 maja 2022r. 18:00 (Niedz.) Jarosz Marek - Zaleski Sebastian 7/6(7) 6/3 Zobacz
9 2022/05/30 12:27 24 maja 2022r. 10:00 (Wt.) Sedkowski Piotr - Pietrzak Witek 3/6 6/3 3:10 Zobacz
10 2022/05/31 19:37 31 maja 2022r. 15:00 (Wt.) Ko Łukasz - Pietrzak Witek 6/3 6/3 Zobacz
11 2022/06/01 18:34 Eljasz Robert - Huong Le Quang 6/3 1/6 5:10 Zobacz
12 2022/06/02 07:18 1 czerwca 2022r. 19:00 (Śr.) Pietrzak Witek - Zaleski Sebastian 7/5 6/1 Zobacz
13 2022/06/02 19:22 2 czerwca 2022r. 16:00 (Czw.) Worsowicz Artur - Czerw Przemysław 4/6 3/6 Zobacz
14 2022/06/03 01:40 2 czerwca 2022r. 13:00 (Czw.) Zydek Marcin - Kot Leszek 0/6 3/6 Zobacz
15 2022/06/03 17:40 Adamczewski Arek - Zydek Marcin 6/0 6/7 10:4 Zobacz
16 2022/06/05 11:24 Sztajnykier Paweł - Zaleski Sebastian 1/6 4/6 Zobacz
17 2022/06/09 12:37 Zaleski Sebastian - Adamczewski Arek anulowany Zobacz
18 2022/06/09 16:15 Zaleski Sebastian - Worsowicz Artur anulowany Zobacz
19 2022/06/11 10:18 11 czerwca 2022r. 08:00 (Sob.) Ko Łukasz - Sztajnykier Paweł 6/2 7/5 Zobacz
20 2022/06/13 08:53 12 czerwca 2022r. 18:00 (Niedz.) Sedkowski Piotr - Zaleski Sebastian 6/2 6/2 Zobacz
21 2022/06/14 13:24 14 czerwca 2022r. 11:30 (Wt.) Adamczewski Arek - Krukowski Michał 7/5 0/6 10:5 Zobacz
22 2022/06/14 17:05 9 czerwca 2022r. 15:00 (Czw.) Kot Leszek - Huong Le Quang 6/0 6/0 walkower Zobacz
23 2022/06/16 13:56 16 czerwca 2022r. 10:30 (Czw.) Krukowski Michał - Kot Leszek 7/6(3) 6/2 Zobacz
24 2022/06/16 15:43 16 czerwca 2022r. 14:00 (Czw.) Ko Łukasz - Worsowicz Artur 6/0 6/3 Zobacz
25 2022/06/17 19:02 17 czerwca 2022r. 17:00 (Pt.) Eljasz Robert - Jarosz Marek 6/3 7/5 Zobacz
26 2022/06/17 20:09 Adamczewski Arek - Huong Le Quang 1/6 2/6 Zobacz
27 2022/06/19 12:05 19 czerwca 2022r. 10:00 (Niedz.) Sztajnykier Paweł - Eljasz Robert 1/6 3/6 Zobacz
28 2022/06/19 18:58 19 czerwca 2022r. 17:00 (Niedz.) Sedkowski Piotr - Worsowicz Artur 6/0 6/1 Zobacz
29 2022/06/24 12:52 Sedkowski Piotr - Czerw Przemysław 6/7 7/5 5:10 Zobacz
30 2022/06/25 11:44 25 czerwca 2022r. 08:00 (Sob.) Sztajnykier Paweł - Rataj Bogdan 6/3 6/4 Zobacz
31 2022/06/27 09:45 26 czerwca 2022r. 10:00 (Niedz.) Jarosz Marek - Kot Leszek 0/6 1/6 Zobacz
32 2022/06/27 20:17 27 czerwca 2022r. 18:00 (Pon.) Ko Łukasz - Szymak Jarosław 6/1 7/5 Zobacz
33 2022/06/29 22:22 29 czerwca 2022r. 18:00 (Śr.) Sztajnykier Paweł - Adamczewski Arek 4/6 6/3 9:11 Zobacz
34 2022/06/30 13:24 30 czerwca 2022r. 09:00 (Czw.) Kot Leszek - Rataj Bogdan 6/3 6/2 Zobacz
35 2022/07/03 20:14 3 lipca 2022r. 18:00 (Niedz.) Sedkowski Piotr - Krukowski Michał 6/1 6/3 Zobacz
36 2022/07/04 21:17 4 lipca 2022r. 18:00 (Pon.) Sedkowski Piotr - Szymak Jarosław 7/6 6/0 Zobacz
37 2022/07/05 11:13 2 lipca 2022r. 18:00 (Sob.) Pietrzak Witek - Kot Leszek 2/6 1/6 Zobacz
38 2022/07/05 22:27 5 lipca 2022r. 20:00 (Wt.) Zaleski Sebastian - Worsowicz Artur 6/1 6/4 Zobacz
39 2022/07/06 20:24 7 lipca 2022r. 20:00 (Czw.) Zaleski Sebastian - Szymak Jarosław 6/0 6/4 Zobacz
40 2022/07/07 15:42 7 lipca 2022r. 14:00 (Czw.) Jarosz Marek - Rataj Bogdan 6/3 6/2 Zobacz
41 2022/07/07 19:56 7 lipca 2022r. 18:00 (Czw.) Ko Łukasz - Szewczyk Adam 0/6 2/6 Zobacz
42 2022/07/09 22:02 9 lipca 2022r. 18:00 (Sob.) Ko Łukasz - Czerw Przemysław 6/7 5/7 Zobacz
43 2022/07/10 16:30 Zaleski Sebastian - Szewczyk Adam 2/6 6/7 Zobacz
44 2022/07/10 20:55 10 lipca 2022r. 08:00 (Niedz.) Sztajnykier Paweł - Kot Leszek 7/6(6) 2/6 4:10 Zobacz
45 2022/07/12 16:40 12 lipca 2022r. 14:00 (Wt.) Adamczewski Arek - Jarosz Marek 6/3 6/3 Zobacz
46 2022/07/13 11:50 13 lipca 2022r. 10:00 (Śr.) Eljasz Robert - Krukowski Michał 6/2 4/6 2:10 Zobacz
47 2022/07/13 20:33 13 lipca 2022r. 17:00 (Śr.) Worsowicz Artur - Kot Leszek 2/6 1/6 Zobacz
48 2022/07/14 12:34 10 lipca 2022r. 17:00 (Niedz.) Eljasz Robert - Worsowicz Artur 6/1 6/2 Zobacz
49 2022/07/17 01:31 16 lipca 2022r. 17:00 (Sob.) Sztajnykier Paweł - Zydek Marcin 3/6 6/1 4:10 Zobacz
50 2022/07/18 20:03 18 lipca 2022r. 18:00 (Pon.) Eljasz Robert - Szymak Jarosław 6/3 6/3 Zobacz
51 2022/07/19 20:03 19 lipca 2022r. 18:30 (Wt.) Eljasz Robert - Szewczyk Adam 0/6 6/3 5:10 Zobacz
52 2022/07/21 10:09 21 lipca 2022r. 08:00 (Czw.) Eljasz Robert - Zaleski Sebastian 4/6 6/3 7:10 Zobacz
53 2022/07/22 09:00 22 lipca 2022r. 09:00 (Pt.) Eljasz Robert - Kot Leszek 0/6 2/6 Zobacz
54 2022/07/24 20:13 23 lipca 2022r. 18:00 (Sob.) Eljasz Robert - Czerw Przemysław 1/6 3/6 Zobacz
55 2022/07/28 19:40 24 lipca 2022r. 18:30 (Niedz.) Ko Łukasz - Sedkowski Piotr 0/6 7/5 14:16 Zobacz
56 2022/07/28 22:30 Pietrzak Witek - Adamczewski Arek 2/6 6/2 6/10 Zobacz
57 2022/07/29 07:42 28 lipca 2022r. 18:00 (Czw.) Kot Leszek - Szewczyk Adam 7/5 3/6 10:7 Zobacz
58 2022/07/29 16:45 29 lipca 2022r. 15:00 (Pt.) Czerw Przemysław - Szewczyk Adam 6/3 6/2 Zobacz
59 2022/07/29 17:36 29 lipca 2022r. 09:00 (Pt.) Sedkowski Piotr - Rataj Bogdan 6/4 6/4 Zobacz
60 2022/08/02 11:10 2 sierpnia 2022r. 09:00 (Wt.) Kot Leszek - Sedkowski Piotr 6/4 6/1 Zobacz
61 2022/08/02 14:54 2 sierpnia 2022r. 11:00 (Wt.) Czerw Przemysław - Rataj Bogdan 7/6 6/3 Zobacz
62 2022/08/02 20:40 Worsowicz Artur - Zydek Marcin 3/6 2/6 Zobacz
63 2022/08/03 20:45 8 lipca 2022r. 09:00 (Pt.) Eljasz Robert - Pietrzak Witek 6/4 7/6 Zobacz
64 2022/08/03 21:32 3 sierpnia 2022r. 19:00 (Śr.) Sztajnykier Paweł - Krukowski Michał 6/3 2/6 7:10 Zobacz
65 2022/08/04 14:24 4 sierpnia 2022r. 08:00 (Czw.) Zaleski Sebastian - Rataj Bogdan 2/6 5/7(4) Zobacz
66 2022/08/04 15:41 4 sierpnia 2022r. 11:00 (Czw.) Kot Leszek - Czerw Przemysław 7/6 1/6 5:10 Zobacz
67 2022/08/04 16:14 Czerw Przemysław - Sieroszewski Piotr anulowany Zobacz
68 2022/08/04 20:50 4 sierpnia 2022r. 19:00 (Czw.) Krukowski Michał - Worsowicz Artur 6/1 6/1 Zobacz
69 2022/08/05 14:14 5 sierpnia 2022r. 11:00 (Pt.) Czerw Przemysław - Adamczewski Arek 6/1 6/2 Zobacz
70 2022/08/05 21:40 5 sierpnia 2022r. 19:00 (Pt.) Sedkowski Piotr - Zydek Marcin 6/2 6/4 Zobacz
71 2022/08/08 11:18 8 sierpnia 2022r. 11:20 (Pon.) Huong Le Quang - Rataj Bogdan 7/5 6/3 Zobacz
72 2022/08/08 20:57 Worsowicz Artur - Huong Le Quang 3/6 3/6 Zobacz
73 2022/08/08 21:28 8 sierpnia 2022r. 18:00 (Pon.) Szymak Jarosław - Kot Leszek 5/7 5/7 Zobacz
74 2022/08/09 10:52 Szewczyk Adam - Rataj Bogdan 6/7(12) 6/7(14) Zobacz
75 2022/08/09 13:05 Eljasz Robert - Adamczewski Arek 7/5 7/5 Zobacz
76 2022/08/09 20:47 Sztajnykier Paweł - Huong Le Quang 6/4 6/3 Zobacz
77 2022/08/10 16:07 10 sierpnia 2022r. 14:00 (Śr.) Krukowski Michał - Zydek Marcin 6/3 6/2 Zobacz
78 2022/08/11 12:06 Eljasz Robert - Rataj Bogdan 3/6 6/0 10:7 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#715 Drozd - Łęgocka 45 min. temu
#714 Drozd - Ciniewska 45 min. temu
#713 Mazerant - Gałła 3 godz. temu
#712 Eljasz - Rataj 5 godz. temu
#711 Robak - Machała 7 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#572 Stasiak - Olszewska jutro o godz. 10:00
#624 Urbanski - Janiak jutro o godz. 16:30
#693 Zydek - Huong jutro o godz. 18:30
#653 Jaśkiewicz - Robak pojutrze o godz. 10:00
#696 Kołodziejczak - Machała pojutrze o godz. 10:00

Ostatnie wyniki

#688 Jaskulski - Bartkiewicz 7/6(6) 6/3
#712 Eljasz - Rataj 3/6 6/0 10:7
#657 Jaśkiewicz - Machała 1/6 5/7
#632 Urbanski - Pawlik 2/6 2/6
#549 Krukowski - Zydek 6/3 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty