Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

LIGA IV

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gliściński Tomasz 11 11 22:1 132:31 43.00
2 Lewandowskii Michał 15 10 21:13 153:109 43.00
3 Jaskulski Grzegorz 13 9 19:9 138:87 40.00
4 Cieślak Marek 14 9 19:12 136:115 40.00
5 Jałocha Witek 10 7 16:7 108:67 32.00
6 Gera Kazimierz 10 5 11:11 77:84 25.00
7 Jakubowski Adam 6 6 12:1 69:26 23.00
8 Kotlicki Jakub 7 5 11:5 74:51 22.00
9 Wiatr Wojtek 6 5 11:3 69:35 21.00
10 Relidziński Dominik 9 4 9:11 75:82 21.00
11 Stasinowski Rafał 12 1 5:22 68:138 18.00
12 Świderski Roman 9 2 6:14 57:96 17.00
13 Jacek Stołowski 9 2 6:16 63:103 15.00
14 Bartkiewicz Maciek 10 2 4:17 55:110 15.00
15 Michałek Jarosław 8 1 4:14 41:88 13.00
16 Barański Filip 8 2 4:14 47:89 12.00
17 Krzyżanowski Piotr 5 0 0:10 9:60 5.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Michałek Jarosław X 0/6 2/6 0/6 0/6 0/6 1/6 2/6 7/6(7) 4:10 1/6 6/4 4:10 3/6 4/6 6/2 6/2 2/6 1/6
2. Jacek Stołowski X 2/6 0/6 2/6 6/4 5:10 2/6 1/6 3/6 4/6 6/4 3/6 4:10 2/6 1/6 6/7(4) 6/4 10:2 6/3 2/6 12:10 6/7(3) 3/6
3. Cieślak Marek 6/0 6/2 X 1/6 1/6 7/5 6/4 6/3 6/4 1/6 3/6 6/4 6/2 2/6 3/6 7/6(6) 2/6 6:10 6/1 6/4 3/6 2/6 5/7 6/2 10:1 6/7(4) 6/1 10:6 6/2 7/6(6) 6/0 6/0
4. Kotlicki Jakub X 2/6 3/6 6/1 6/3 6/1 6/2 6/4 3/6 4:10 7/5 6/2 6/3 7/5 3/6 6/0 11:9
5. Gliściński Tomasz 6/0 6/0 6/2 6/0 6/1 6/1 6/2 6/3 X 6/0 6/0 5/7 6/3 10:4 6/0 6/2 6/2 6/1 6/1 6/2 6/1 6/3 6/0 6/0
6. Jaskulski Grzegorz 6/0 6/1 6/2 4/6 10:5 5/7 4/6 1/6 3/6 X 6/2 7/5 6/4 6/0 6/1 6/3 7/6(6) 6/3 6/2 3/6 8:10 6/3 6/2 3/6 4/6 6/0 6/3 6/0 6/0
7. Barański Filip 6/2 6/7(7) 10:4 3/6 4/6 1/6 2/6 0/6 0/6 X 2/6 3/6 3/6 6/2 10:6 2/6 1/6 2/6 4/6
8. Relidziński Dominik 6/1 4/6 10:4 6/2 6/1 6/1 6/3 7/5 3/6 4:10 2/6 5/7 X 3/6 0/6 0/6 2/6 7/6(5) 6/1 4/6 1/6
9. Gera Kazimierz 6/3 6/4 4/6 2/6 4/6 6/3 10:4 0/6 2/6 4/6 0/6 X 6/3 0/6 7:10 6/1 6/0 0/6 0/6 6/1 6/4 6/3 6/1
10. Wiatr Wojtek 6/2 6/3 6/3 6/0 3/6 6/0 10:7 X 4/6 7/6(3) 8:10 6/3 6/2 6/2 6/1
11. Lewandowskii Michał 6/3 6/4 4/6 6/3 10:4 6/7(6) 6/2 10:6 5/7 2/6 2/6 1/6 1/6 3/6 6/2 6/3 6/0 6/2 6/4 6/7(3) 10:8 X 6/1 6/0 3/6 4/6 6/2 6/1 5/7 6/3 9:11 6/0 6/0 6/1 6/1
12. Bartkiewicz Maciek 1/6 4/6 1/6 2/6 6/7(6) 3/6 6/7(5) 1/6 1/6 0/6 3/6 2/6 1/6 0/6 X 6/1 6/2 1/6 1/6 3/6 6/3 10:5
13. Jakubowski Adam 6/2 6/1 6/3 6/2 2/6 6/3 10:8 6/0 6/0 6/3 6/4 X 6/2 6/0
14. Stasinowski Rafał 2/6 2/6 7/6(4) 4/6 2:10 7/5 2/6 1:10 1/6 3/6 3/6 2/6 6/3 2/6 6:10 1/6 4/6 2/6 1/6 2/6 1/6 1/6 2/6 X 0/6 1/6 6/4 6/3
15. Jałocha Witek 6/2 6/1 3/6 6/2 10:12 7/6(4) 1/6 6:10 3/6 5/7 6/3 6/4 6/2 6/1 6/4 6/1 7/5 3/6 11:9 6/1 6/1 6/0 6/1 X
16. Świderski Roman 7/6(3) 6/3 2/6 6/7(6) 6/3 0/6 9:11 0/6 3/6 6/2 6/4 3/6 1/6 0/6 0/6 6/3 3/6 5:10 2/6 0/6 X
17. Krzyżanowski Piotr 0/6 0/6 0/6 0/6 0/6 0/6 1/6 1/6 4/6 3/6 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2022/05/18 14:11 18 maja 2022r. 09:00 (Śr.) Jaskulski Grzegorz - Jacek Stołowski 6/2 4/6 10:5 Zobacz
2 2022/05/20 11:18 20 maja 2022r. 09:30 (Pt.) Cieślak Marek - Michałek Jarosław 6/0 6/2 Zobacz
3 2022/05/23 19:13 23 maja 2022r. 17:30 (Pon.) Cieślak Marek - Relidziński Dominik 1/6 3/6 Zobacz
4 2022/05/23 20:41 23 maja 2022r. 18:30 (Pon.) Świderski Roman - Jakubowski Adam 2/6 0/6 Zobacz
5 2022/05/24 17:02 23 maja 2022r. 17:30 (Pon.) Lewandowskii Michał - Gliściński Tomasz 2/6 1/6 Zobacz
6 2022/05/25 17:04 25 maja 2022r. 08:00 (Śr.) Gera Kazimierz - Wiatr Wojtek 6/3 0/6 7:10 Zobacz
7 2022/05/26 10:57 26 maja 2022r. 09:00 (Czw.) Relidziński Dominik - Jacek Stołowski 6/2 6/1 Zobacz
8 2022/05/29 20:51 29 maja 2022r. 18:00 (Niedz.) Jałocha Witek - Kotlicki Jakub 3/6 5/7 Zobacz
9 2022/05/30 11:35 30 maja 2022r. 10:00 (Pon.) Cieślak Marek - Barański Filip 6/3 6/4 Zobacz
10 2022/05/30 20:29 30 maja 2022r. 17:00 (Pon.) Jacek Stołowski - Jakubowski Adam 2/6 1/6 Zobacz
11 2022/05/31 16:42 31 maja 2022r. 14:00 (Wt.) Jałocha Witek - Michałek Jarosław 6/2 6/1 Zobacz
12 2022/06/01 22:46 Jacek Stołowski - Gera Kazimierz 3/6 4/6 Zobacz
13 2022/06/02 13:52 2 czerwca 2022r. 12:00 (Czw.) Barański Filip - Świderski Roman 2/6 4/6 Zobacz
14 2022/06/02 21:45 2 czerwca 2022r. 18:00 (Czw.) Krzyżanowski Piotr - Stasinowski Rafał 4/6 3/6 Zobacz
15 2022/06/03 13:04 3 czerwca 2022r. 11:00 (Pt.) Cieślak Marek - Jałocha Witek 6/7(4) 6/1 10:6 Zobacz
16 2022/06/03 20:02 3 czerwca 2022r. 18:30 (Pt.) Relidziński Dominik - Wiatr Wojtek 3/6 0/6 Zobacz
17 2022/06/04 09:36 4 czerwca 2022r. 09:00 (Sob.) Lewandowskii Michał - Cieślak Marek 6/7(6) 6/2 10:6 Zobacz
18 2022/06/04 11:19 4 czerwca 2022r. 09:00 (Sob.) Jaskulski Grzegorz - Kotlicki Jakub 1/6 3/6 Zobacz
19 2022/06/04 11:56 4 czerwca 2022r. 10:00 (Sob.) Lewandowskii Michał - Bartkiewicz Maciek 6/1 6/0 Zobacz
20 2022/06/06 11:20 5 czerwca 2022r. 18:00 (Niedz.) Lewandowskii Michał - Jałocha Witek 5/7 6/3 9:11 Zobacz
21 2022/06/08 11:36 8 czerwca 2022r. 09:30 (Śr.) Cieślak Marek - Gera Kazimierz 6/4 6/2 Zobacz
22 2022/06/09 11:15 9 czerwca 2022r. 12:00 (Czw.) Jałocha Witek - Bartkiewicz Maciek anulowany Zobacz
23 2022/06/10 10:39 10 czerwca 2022r. 08:00 (Pt.) Świderski Roman - Jacek Stołowski 7/6(3) 6/3 Zobacz
24 2022/06/10 13:25 10 czerwca 2022r. 11:30 (Pt.) Cieślak Marek - Jaskulski Grzegorz 7/5 6/4 Zobacz
25 2022/06/10 18:46 10 czerwca 2022r. 10:00 (Pt.) Kotlicki Jakub - Gliściński Tomasz 2/6 3/6 Zobacz
26 2022/06/11 16:26 11 czerwca 2022r. 08:00 (Sob.) Kotlicki Jakub - Lewandowskii Michał 7/5 6/2 Zobacz
27 2022/06/12 18:24 12 czerwca 2022r. 15:30 (Niedz.) Lewandowskii Michał - Wiatr Wojtek 6/4 6/7(3) 10:8 Zobacz
28 2022/06/13 12:26 13 czerwca 2022r. 10:00 (Pon.) Świderski Roman - Kotlicki Jakub 6/3 0/6 9:11 Zobacz
29 2022/06/14 21:02 14 czerwca 2022r. 18:00 (Wt.) Jałocha Witek - Jacek Stołowski 3/6 6/2 10:12 Zobacz
30 2022/06/15 14:30 15 czerwca 2022r. 12:00 (Śr.) Świderski Roman - Bartkiewicz Maciek 6/3 3/6 5:10 Zobacz
31 2022/06/16 01:51 15 czerwca 2022r. 17:00 (Śr.) Kotlicki Jakub - Barański Filip 6/1 6/2 Zobacz
32 2022/06/16 13:05 16 czerwca 2022r. 10:00 (Czw.) Jaskulski Grzegorz - Jakubowski Adam 6/2 3/6 8:10 Zobacz
33 2022/06/17 14:30 17 czerwca 2022r. 12:00 (Pt.) Lewandowskii Michał - Barański Filip 6/2 6/3 Zobacz
34 2022/06/18 18:16 18 czerwca 2022r. 16:30 (Sob.) Lewandowskii Michał - Relidziński Dominik 6/0 6/2 Zobacz
35 2022/06/20 11:48 20 czerwca 2022r. 09:00 (Pon.) Świderski Roman - Jaskulski Grzegorz 0/6 3/6 Zobacz
36 2022/06/21 09:30 21 czerwca 2022r. 08:00 (Wt.) Świderski Roman - Gera Kazimierz 3/6 1/6 Zobacz
37 2022/06/22 15:51 22 czerwca 2022r. 14:00 (Śr.) Jałocha Witek - Barański Filip 6/2 6/1 Zobacz
38 2022/06/22 18:12 22 czerwca 2022r. 15:00 (Śr.) Jaskulski Grzegorz - Stasinowski Rafał 6/3 6/2 Zobacz
39 2022/06/22 21:18 22 czerwca 2022r. 19:00 (Śr.) Lewandowskii Michał - Jacek Stołowski 4/6 6/3 10:4 Zobacz
40 2022/06/24 11:19 24 czerwca 2022r. 09:00 (Pt.) Cieślak Marek - Świderski Roman 6/2 7/6(6) Zobacz
41 2022/06/24 22:48 24 czerwca 2022r. 19:00 (Pt.) Jaskulski Grzegorz - Krzyżanowski Piotr 6/0 6/0 Zobacz
42 2022/06/25 09:20 22 czerwca 2022r. 08:00 (Śr.) Kotlicki Jakub - Gera Kazimierz 6/4 3/6 4:10 Zobacz
43 2022/06/25 14:06 25 czerwca 2022r. 12:00 (Sob.) Cieślak Marek - Bartkiewicz Maciek 6/1 6/4 Zobacz
44 2022/06/28 11:06 Jaskulski Grzegorz - Gera Kazimierz 6/4 6/0 Zobacz
45 2022/06/28 19:30 28 czerwca 2022r. 17:30 (Wt.) Cieślak Marek - Stasinowski Rafał 5/7 6/2 10:1 Zobacz
46 2022/06/29 12:39 29 czerwca 2022r. 18:00 (Śr.) Jałocha Witek - Jaskulski Grzegorz anulowany Zobacz
47 2022/06/29 18:11 29 czerwca 2022r. 16:30 (Śr.) Relidziński Dominik - Jałocha Witek 4/6 1/6 Zobacz
48 2022/06/30 12:18 30 czerwca 2022r. 09:00 (Czw.) Barański Filip - Michałek Jarosław 6/2 6/7(7) 10:4 Zobacz
49 2022/06/30 13:09 30 czerwca 2022r. 10:00 (Czw.) Stasinowski Rafał - Bartkiewicz Maciek 1/6 2/6 Zobacz
50 2022/07/01 12:36 1 lipca 2022r. 09:30 (Pt.) Cieślak Marek - Jakubowski Adam 3/6 2/6 Zobacz
51 2022/07/01 20:38 1 lipca 2022r. 18:00 (Pt.) Relidziński Dominik - Michałek Jarosław 6/1 4/6 10:4 Zobacz
52 2022/07/05 10:26 5 lipca 2022r. 09:00 (Wt.) Cieślak Marek - Wiatr Wojtek 2/6 3/6 Zobacz
53 2022/07/07 23:49 7 lipca 2022r. 15:00 (Czw.) Stasinowski Rafał - Michałek Jarosław 2/6 2/6 Zobacz
54 2022/07/08 20:01 8 lipca 2022r. 18:00 (Pt.) Cieślak Marek - Krzyżanowski Piotr 6/0 6/0 Zobacz
55 2022/07/08 21:25 Jałocha Witek - Stasinowski Rafał 6/0 6/1 Zobacz
56 2022/07/09 10:52 9 lipca 2022r. 09:00 (Sob.) Lewandowskii Michał - Krzyżanowski Piotr 6/1 6/1 Zobacz
57 2022/07/10 16:58 Wiatr Wojtek - Bartkiewicz Maciek 6/3 6/2 Zobacz
58 2022/07/11 19:38 11 lipca 2022r. 10:00 (Pon.) Barański Filip - Gliściński Tomasz 0/6 0/6 Zobacz
59 2022/07/12 12:04 12 lipca 2022r. 09:00 (Wt.) Jaskulski Grzegorz - Relidziński Dominik 6/2 7/5 Zobacz
60 2022/07/13 10:54 13 lipca 2022r. 09:00 (Śr.) Cieślak Marek - Gliściński Tomasz 1/6 1/6 Zobacz
61 2022/07/13 11:05 13 lipca 2022r. 09:00 (Śr.) Gera Kazimierz - Jakubowski Adam 0/6 0/6 Zobacz
62 2022/07/13 17:29 Stasinowski Rafał - Wiatr Wojtek 2/6 1/6 Zobacz
63 2022/07/14 10:46 14 lipca 2022r. 08:30 (Czw.) Gliściński Tomasz - Michałek Jarosław 6/0 6/0 Zobacz
64 2022/07/14 19:41 14 lipca 2022r. 16:00 (Czw.) Stasinowski Rafał - Jacek Stołowski 7/6(4) 4/6 2:10 Zobacz
65 2022/07/15 10:29 15 lipca 2022r. 08:00 (Pt.) Gliściński Tomasz - Jacek Stołowski 6/2 6/0 Zobacz
66 2022/07/15 19:53 15 lipca 2022r. 18:00 (Pt.) Lewandowskii Michał - Michałek Jarosław 6/3 6/4 Zobacz
67 2022/07/16 11:46 16 lipca 2022r. 09:00 (Sob.) Lewandowskii Michał - Jaskulski Grzegorz 1/6 3/6 Zobacz
68 2022/07/17 18:18 17 lipca 2022r. 17:00 (Niedz.) Lewandowskii Michał - Świderski Roman 6/0 6/0 Zobacz
69 2022/07/18 11:55 12 lipca 2022r. 08:00 (Wt.) Gliściński Tomasz - Bartkiewicz Maciek 6/1 6/2 Zobacz
70 2022/07/20 12:08 Bartkiewicz Maciek - Relidziński Dominik 6/7(5) 1/6 Zobacz
71 2022/07/20 13:06 20 lipca 2022r. 13:00 (Śr.) Gera Kazimierz - Stasinowski Rafał 6/1 6/4 Zobacz
72 2022/07/20 20:26 13 lipca 2022r. 17:30 (Śr.) Gliściński Tomasz - Krzyżanowski Piotr 6/0 6/0 Zobacz
73 2022/07/21 17:43 21 lipca 2022r. 15:00 (Czw.) Gliściński Tomasz - Stasinowski Rafał 6/1 6/3 Zobacz
74 2022/07/24 22:25 24 lipca 2022r. 18:00 (Niedz.) Jaskulski Grzegorz - Jałocha Witek 3/6 4/6 Zobacz
75 2022/07/26 14:51 26 lipca 2022r. 12:00 (Wt.) Gliściński Tomasz - Relidziński Dominik 5/7 6/3 10:4 Zobacz
76 2022/07/27 10:34 27 lipca 2022r. 08:00 (Śr.) Gera Kazimierz - Gliściński Tomasz 0/6 2/6 Zobacz
77 2022/07/27 18:25 26 lipca 2022r. 13:30 (Wt.) Gera Kazimierz - Bartkiewicz Maciek 6/1 6/0 Zobacz
78 2022/07/27 21:13 27 lipca 2022r. 15:00 (Śr.) Stasinowski Rafał - Barański Filip 6/3 2/6 6:10 Zobacz
79 2022/07/28 19:43 28 lipca 2022r. 18:00 (Czw.) Lewandowskii Michał - Stasinowski Rafał 6/2 6/1 Zobacz
80 2022/07/31 20:33 31 lipca 2022r. 18:00 (Niedz.) Lewandowskii Michał - Jakubowski Adam 3/6 4/6 Zobacz
81 2022/08/05 11:30 5 sierpnia 2022r. 08:30 (Pt.) Michałek Jarosław - Jaskulski Grzegorz 0/6 1/6 Zobacz
82 2022/08/09 13:12 9 sierpnia 2022r. 10:30 (Wt.) Jałocha Witek - Bartkiewicz Maciek 6/1 6/1 Zobacz
83 2022/08/11 13:28 11 sierpnia 2022r. 10:00 (Czw.) Jaskulski Grzegorz - Bartkiewicz Maciek 7/6(6) 6/3 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#715 Drozd - Łęgocka 50 min. temu
#714 Drozd - Ciniewska 51 min. temu
#713 Mazerant - Gałła 3 godz. temu
#712 Eljasz - Rataj 5 godz. temu
#711 Robak - Machała 7 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#572 Stasiak - Olszewska jutro o godz. 10:00
#624 Urbanski - Janiak jutro o godz. 16:30
#693 Zydek - Huong jutro o godz. 18:30
#653 Jaśkiewicz - Robak pojutrze o godz. 10:00
#696 Kołodziejczak - Machała pojutrze o godz. 10:00

Ostatnie wyniki

#688 Jaskulski - Bartkiewicz 7/6(6) 6/3
#712 Eljasz - Rataj 3/6 6/0 10:7
#657 Jaśkiewicz - Machała 1/6 5/7
#632 Urbanski - Pawlik 2/6 2/6
#549 Krukowski - Zydek 6/3 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty