# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zbyrasz Marcin 18 17 35:4 228:120 85.00
2 Jastrzębski Grzegorz 22 14 32:17 230:181 81.00
3 Jastrzębski Dawid 17 14 31:6 210:123 76.00
4 Jędrych Leszek 17 15 30:7 196:129 74.00
5 Skrodzki Paweł 16 14 29:7 187:122 70.00
6 Żelazny Paweł 19 12 26:16 202:168 67.00
7 Deszczynski Marcin 15 13 28:7 190:123 66.00
8 Dąbrowski Olaf 16 11 24:11 179:132 61.00
9 Łyżwa Paweł 15 10 21:11 163:136 55.00
10 Kosy Krzysztof 20 8 17:26 178:209 51.00
11 Markiewicz Kamil 8 7 14:3 95:66 35.00
12 Wojciechowski Rafał 14 5 11:18 119:143 35.00
13 Nowak Jacek 14 5 10:18 120:144 34.00
14 Borkowski Karol 15 5 11:22 125:163 34.00
15 Wolniewicz Piotr 14 4 9:20 115:145 31.00
16 Karlikowski Michał 15 3 7:25 112:165 27.00
17 Chrzan Maciej 10 4 10:14 98:107 26.00
18 Kluk Tomasz 9 4 8:10 75:93 25.00
19 Okuniewicz Tomasz 12 3 6:20 79:133 22.00
20 Bilski Marek 16 0 2:32 94:187 18.00
21 Wojciechowski Sebastian 11 1 2:20 75:128 15.00
22 Kedzierski Kamil 11 1 3:21 70:130 15.00
23 Muszyński Konrad 14 0 1:28 86:166 15.00
24 Skrodzki Sławomir 6 2 4:8 56:69 14.00
25 Borowiec Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
26 Kuzniar Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Góra Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 5pkt.
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27.
1. Jastrzębski Grzegorz X 3/6 6/4 9:11 2/6 2/6 6/2 6/4 REZYG. 5/7 6/4 8:10 7/5 6/3 6/2 6/4 6/3 6/2 7/5 6/2 4/6 5/7 6/3 6/2 6/4 6/2 3/6 6/4 9:11 2/6 4/6 2/6 2/6 6/2 6/3 6/2 6/3 6/3 6/3 7/5 6/3 6/3 3/6 5:10 6/2 6/4 3/6 6/4 10:8 6/2 6/3
2. Skrodzki Paweł 6/3 4/6 11:9 X 6/2 6/2 REZYG. 6/3 5/7 11:9 6/3 6/2 6/3 7/6 6/2 6/2 7/5 6/3 2/6 5/7 7/6 3/6 12:10 7/6(6) 6/4 6/2 6/2 6/2 6/2 6/4 6/3 4/6 7/5 7:10 6/3 6/3 6/3 6/2
3. Jędrych Leszek 6/2 6/2 X 6/4 6/2 REZYG. 6/4 7/5 6/7(2) 7/5 11:9 6/2 6/2 6/2 6/3 6/2 3/6 10:8 6/2 6/3 6/2 6/2 4/6 7/6(9) 10:6 5/7 2/6 6/3 6/3 6/4 6/3 7/6 6/3 6/4 6/3 6/3 6/3 3/6 4/6
4. Bilski Marek 2/6 4/6 2/6 2/6 4/6 2/6 X REZYG. 3/6 2/6 4/6 6/3 7:10 4/6 4/6 3/6 3/6 2/6 2/6 2/6 2/6 3/6 2/6 2/6 4/6 3/6 4/6 3/6 2/6 3/6 2/6 2/6 3/6 6/2 2/6 8:10
5. Borowiec Dawid REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
6. Chrzan Maciej 7/5 4/6 10:8 3/6 7/5 9:11 4/6 5/7 REZYG. X 6/2 4/6 10:12 3/6 5/7 3/6 5/7 2/6 2/6 6/4 6/4 6/3 6/7 10:7 6/2 6/4
7. Łyżwa Paweł 5/7 3/6 7/6(2) 5/7 9:11 6/3 6/2 REZYG. 2/6 6/4 12:10 X 6/2 6/2 6/2 6/3 6/7 4/6 6/4 6/4 6/4 6/4 4/6 5/7 3/6 2/6 6/4 6/3 6/3 7/5 7/6(4) 6/3 6/3 6/4
8. Kuzniar Marcin REZYG. X
9. Kedzierski Kamil 2/6 4/6 3/6 2/6 2/6 2/6 6/4 3/6 10:7 REZYG. 2/6 2/6 X 4/6 6/7 2/6 6/3 4:10 3/6 2/6 2/6 3/6 2/6 5/7 2/6 4/6
10. Góra Leszek REZYG. X
11. Skrodzki Sławomir 3/6 2/6 6/4 6/4 REZYG. 6/4 7/6 X 5/7 4/6 6/7 2/6 6/7 3/6
12. Karlikowski Michał 5/7 2/6 3/6 6/7 2/6 3/6 6/3 6/3 REZYG. 2/6 3/6 6/2 3/6 10:4 X 2/6 2/6 6/4 6/3 3/6 4/6 3/6 2/6 3/6 2/6 4/6 3/6 4/6 4/6 3/6 4/6 6/3 3/6 9:11
13. Deszczynski Marcin 6/4 7/5 2/6 6/3 8:10 6/2 6/2 REZYG. 7/6 6/4 6/3 6/2 6/2 6/2 X 6/3 6/2 6/3 6/2 4/6 6/4 10:4 5/7 6/4 10/5 4/6 7/6 5/10 5/7 6/2 10:6 6/2 6/2 6/3 6/2 6/3 6/2
14. Muszyński Konrad 3/6 2/6 2/6 2/6 2/6 3/6 REZYG. 4/6 4/6 4/6 3/6 3/6 2/6 X 2/6 4/6 4/6 2/6 2/6 2/6 6/2 5/7 8:10 4/6 3/6 2/6 4/6 2/6 2/6 4/6 4/6
15. Nowak Jacek 4/6 2/6 5/7 3/6 2/6 2/6 6/2 6/2 REZYG. 4/6 4/6 6/3 6/4 3/6 2/6 6/2 6/4 X 3/6 2/6 3/6 2/6 4/6 6/7(3) 6/3 7/5 6/3 7/6 4/6 3/6
16. Dąbrowski Olaf 6/3 4/6 11:9 6/2 7/5 6/4 6/7(9) 6:10 6/3 6/2 REZYG. 6/3 7/5 6/4 7/5 6/2 6/3 6/4 4/6 4:10 6/3 6/2 X 4/6 3/6 4/6 2/6 6/4 6/2 6/3 6/3 6/3 6/4 6/3 6/2 6/7 4/6
17. Jastrzębski Dawid 6/2 6/4 6/7 6/3 10:12 REZYG. 6/3 7/5 6/3 6/2 7/5 4/6 5/10 6/4 6/2 6/3 6/2 6/4 6/3 X 6/3 6/7(2) 11:13 6/3 6/2 6/2 6/3 6/4 6/2 6/3 6/3 6/3 6/2 6/2 6/2 6/2 6/2 7/6(5) 6/2
18. Zbyrasz Marcin 6/2 6/2 7/5 6/2 6/2 6/4 REZYG. 6/2 6/2 6/3 6/2 6/3 6/2 6/4 6/7 10/5 6/2 6/2 6/4 6/2 3/6 7/6(2) 13:11 X 6/3 6/2 6/2 6/2 6/2 6/2 6/2 6/3 6/2 6/4 6/2 6/2 6/3 7/6(5) 7/6(4) 6/7(5) 8:10
19. Borkowski Karol 2/6 3/6 6/7(6) 4/6 3/6 3/6 6/3 6/4 REZYG. 4/6 4/6 6/4 6/3 7/5 2/6 6:10 2/6 7/5 10:8 4/6 2/6 3/6 2/6 X 6/4 6/4 2/6 6/2 10:3 5/7 3/6 4/6 3/6 3/6 3/6
20. Wojciechowski Rafał 2/6 3/6 2/6 2/6 4/6 3/6 6/3 6/2 REZYG. 6/4 6/3 6/4 7/6(3) 3/6 2/6 2/6 2/6 4/6 4/6 X 6/4 6/3 6/7 6/4 9:11 2/6 4/6 6/3 6/3 3/6 4/6
21. Wojciechowski Sebastian 3/6 3/6 2/6 2/6 REZYG. 4/6 3/6 3/6 5/7 3/6 3/6 2/6 3/6 2/6 2/6 4/6 3/6 X 6/4 6/2 4/6 4/6 2/6 6/7
22. Kosy Krzysztof 5/7 3/6 4/6 3/6 6/3 6/2 REZYG. 3/6 5/7 6/2 7/5 7/5 6/4 6/4 6/4 2/6 2/6 6/2 6/4 3/6 6/7 3/6 4/6 4/6 2/6 2/6 3/6 6/2 2/6 3:10 7/6 4/6 11:9 4/6 2/6 X 7/6 2/6 13:11 6/2 6/3 2/6 3/6 4/6 5/7
23. Żelazny Paweł 3/6 6/3 10:5 6/4 5/7 10:7 6/7 3/6 6/2 6/3 REZYG. 3/6 7/6 7:10 6/7(4) 3/6 6/2 6/4 6/3 6/4 6/2 6/2 3/6 3/6 2/6 4/6 7/5 6/3 6/2 6/4 6/4 6/4 6/7 6/2 11:13 X 6/2 6/3 7/6 6/3 6/2 6/3 4/6 2/6
24. Okuniewicz Tomasz 2/6 4/6 3/6 3/6 2/6 6/2 10:8 REZYG. 7/6 6/2 3/6 6/3 11:9 3/6 2/6 3/6 2/6 2/6 2/6 3/6 3/6 2/6 3/6 2/6 3/6 X 3/6 2/6
25. Wolniewicz Piotr 6/3 4/6 8:10 4/6 3/6 REZYG. 2/6 4/6 3/6 4/6 3/6 2/6 3/6 2/6 2/6 2/6 3/6 6/7(5) 6/4 6/3 6/2 7/6 6/2 6/3 6/7 3/6 6/3 6/2 X 2/6 2/6
26. Kluk Tomasz 2/6 3/6 3/6 2/6 3/6 3/6 REZYG. 7/6 6/3 6/4 6/4 2/6 2/6 6/3 6/4 6/4 7/5 2/6 3/6 X
27. Markiewicz Kamil 6/3 6/4 REZYG. 6/4 6/3 7/6 6/4 6/7(5) 2/6 6/7(4) 7/6(5) 10:8 6/3 6/3 6/4 6/2 6/2 6/2 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/07 11:59 Kuzniar Marcin - Łyżwa Paweł anulowany Zobacz
2 2019/10/07 16:12 Borowiec Dawid - Dąbrowski Olaf anulowany Zobacz
3 2019/10/09 09:42 8 października 2019r. 09:40 (Wt.) Bilski Marek - Jastrzębski Grzegorz 2/6 4/6 Zobacz
4 2019/10/12 21:31 12 października 2019r. 21:30 (Sob.) Karlikowski Michał - Skrodzki Paweł 3/6 6/7 Zobacz
5 2019/10/12 21:36 12 października 2019r. 21:35 (Sob.) Wojciechowski Rafał - Wojciechowski Sebastian 6/4 6/3 Zobacz
6 2019/10/13 13:13 13 października 2019r. 13:15 (Niedz.) Jędrych Leszek - Muszyński Konrad 6/2 6/3 Zobacz
7 2019/10/13 13:14 13 października 2019r. 13:15 (Niedz.) Kedzierski Kamil - Skrodzki Sławomir 4/6 6/7 Zobacz
8 2019/10/13 18:09 Deszczynski Marcin - Jastrzębski Dawid 5/7 6/4 10/5 Zobacz
9 2019/10/16 14:51 Deszczynski Marcin - Zbyrasz Marcin 4/6 7/6 5/10 Zobacz
10 2019/10/20 13:27 20 października 2019r. 13:25 (Niedz.) Skrodzki Paweł - Bilski Marek 6/2 6/2 Zobacz
11 2019/10/20 13:42 Jędrych Leszek - Karlikowski Michał anulowany Zobacz
12 2019/10/21 09:25 Muszyński Konrad - Jastrzębski Dawid 4/6 2/6 Zobacz
13 2019/10/22 00:32 Jędrych Leszek - Łyżwa Paweł 6/7(2) 7/5 11:9 Zobacz
14 2019/10/22 09:09 Karlikowski Michał - Borkowski Karol 4/6 3/6 Zobacz
15 2019/10/23 22:47 Kedzierski Kamil - Dąbrowski Olaf 2/6 3/6 Zobacz
16 2019/10/26 14:53 Bilski Marek - Karlikowski Michał 3/6 3/6 Zobacz
17 2019/10/27 07:40 Jastrzębski Grzegorz - Nowak Jacek 6/4 6/2 Zobacz
18 2019/10/27 20:56 Łyżwa Paweł - Muszyński Konrad 6/4 6/4 Zobacz
19 2019/10/29 11:37 28 października 2019r. 21:00 (Pon.) Jędrych Leszek - Zbyrasz Marcin 5/7 2/6 Zobacz
20 2019/10/29 11:40 Skrodzki Paweł - Borkowski Karol 7/6(6) 6/4 Zobacz
21 2019/10/31 23:04 Dąbrowski Olaf - Chrzan Maciej 6/3 7/5 Zobacz
22 2019/11/03 08:55 Jastrzębski Dawid - Wojciechowski Rafał 6/3 6/2 Zobacz
23 2019/11/03 08:56 Jastrzębski Grzegorz - Wojciechowski Sebastian 6/3 6/3 Zobacz
24 2019/11/03 12:41 3 listopada 2019r. 09:00 (Niedz.) Jędrych Leszek - Nowak Jacek 6/2 6/2 Zobacz
25 2019/11/03 17:48 Jastrzębski Grzegorz - Kosy Krzysztof 7/5 6/3 Zobacz
26 2019/11/04 23:13 Jędrych Leszek - Karlikowski Michał 6/2 6/3 Zobacz
27 2019/11/05 22:29 Dąbrowski Olaf - Zbyrasz Marcin 4/6 2/6 Zobacz
28 2019/11/06 23:27 6 listopada 2019r. 22:00 (Śr.) Jędrych Leszek - Deszczynski Marcin 6/2 3/6 10:8 Zobacz
29 2019/11/07 00:04 7 listopada 2019r. 00:05 (Czw.) Bilski Marek - Łyżwa Paweł 3/6 2/6 Zobacz
30 2019/11/08 13:16 Jastrzębski Grzegorz - Skrodzki Sławomir 6/3 6/2 Zobacz
31 2019/11/09 11:51 Jastrzębski Dawid - Skrodzki Paweł 6/7 6/3 10:12 Zobacz
32 2019/11/09 22:09 Jastrzębski Grzegorz - Wojciechowski Rafał 6/2 6/3 Zobacz
33 2019/11/10 14:25 Borkowski Karol - Wojciechowski Rafał 6/4 6/4 Zobacz
34 2019/11/10 14:26 Nowak Jacek - Dąbrowski Olaf 3/6 2/6 Zobacz
35 2019/11/10 19:32 Jastrzębski Dawid - Zbyrasz Marcin 6/3 6/7(2) 11:13 Zobacz
36 2019/11/11 19:20 Okuniewicz Tomasz - Żelazny Paweł 2/6 3/6 Zobacz
37 2019/11/11 23:13 Bilski Marek - Skrodzki Sławomir 4/6 4/6 Zobacz
38 2019/11/12 23:01 Karlikowski Michał - Muszyński Konrad 6/4 6/3 Zobacz
39 2019/11/13 10:56 13 listopada 2019r. 09:00 (Śr.) Kosy Krzysztof - Skrodzki Sławomir 7/5 6/4 Zobacz
40 2019/11/13 22:29 Borkowski Karol - Deszczynski Marcin 7/5 2/6 6:10 Zobacz
41 2019/11/14 00:43 Żelazny Paweł - Jędrych Leszek 6/7 3/6 Zobacz
42 2019/11/15 23:40 Wojciechowski Sebastian - Skrodzki Paweł 2/6 2/6 Zobacz
43 2019/11/15 23:41 Zbyrasz Marcin - Wojciechowski Rafał 6/2 6/2 Zobacz
44 2019/11/17 07:35 Dąbrowski Olaf - Jastrzębski Dawid 4/6 3/6 Zobacz
45 2019/11/18 16:50 Chrzan Maciej - Jastrzębski Grzegorz 7/5 4/6 10:8 Zobacz
46 2019/11/18 16:51 Jastrzębski Grzegorz - Łyżwa Paweł 7/5 6/3 Zobacz
47 2019/11/19 23:24 Zbyrasz Marcin - Łyżwa Paweł 6/3 6/2 Zobacz
48 2019/11/20 00:01 Chrzan Maciej - Żelazny Paweł 6/3 6/7 10:7 Zobacz
49 2019/11/20 15:21 Okuniewicz Tomasz - Bilski Marek 2/6 6/2 10:8 Zobacz
50 2019/11/20 22:51 20 listopada 2019r. 21:00 (Śr.) Jędrych Leszek - Borkowski Karol 6/3 6/3 Zobacz
51 2019/11/21 22:17 Deszczynski Marcin - Nowak Jacek 6/3 6/2 Zobacz
52 2019/11/23 22:30 Karlikowski Michał - Jastrzębski Grzegorz 5/7 2/6 Zobacz
53 2019/11/24 13:48 Wojciechowski Rafał - Nowak Jacek 6/4 7/6(3) Zobacz
54 2019/11/24 13:49 17 listopada 2019r. 07:00 (Niedz.) Wojciechowski Sebastian - Kosy Krzysztof 6/4 6/2 Zobacz
55 2019/11/24 14:28 Skrodzki Paweł - Okuniewicz Tomasz 6/3 6/3 Zobacz
56 2019/11/24 14:39 Wolniewicz Piotr - Wojciechowski Sebastian 6/2 7/6 Zobacz
57 2019/11/24 17:23 Dąbrowski Olaf - Jastrzębski Grzegorz 6/3 4/6 11:9 Zobacz
58 2019/11/25 14:55 Jastrzębski Dawid - Żelazny Paweł 6/3 6/3 Zobacz
59 2019/11/25 22:47 Bilski Marek - Kedzierski Kamil 4/6 6/3 7:10 Zobacz
60 2019/11/26 11:05 Okuniewicz Tomasz - Skrodzki Sławomir 7/6 6/2 Zobacz
61 2019/11/26 14:20 Kluk Tomasz - Jędrych Leszek 3/6 3/6 Zobacz
62 2019/11/26 23:01 Zbyrasz Marcin - Kosy Krzysztof 6/2 6/3 Zobacz
63 2019/11/27 22:31 28 listopada 2019r. 23:10 (Czw.) Muszyński Konrad - Deszczynski Marcin 3/6 2/6 Zobacz
64 2019/11/28 23:13 Wolniewicz Piotr - Dąbrowski Olaf 3/6 2/6 Zobacz
65 2019/11/29 08:13 Zbyrasz Marcin - Muszyński Konrad 6/2 6/2 Zobacz
66 2019/11/30 11:51 Chrzan Maciej - Borkowski Karol 6/4 6/4 Zobacz
67 2019/11/30 19:40 Nowak Jacek - Skrodzki Paweł 5/7 3/6 Zobacz
68 2019/12/01 15:08 Jastrzębski Grzegorz - Jastrzębski Dawid 2/6 4/6 Zobacz
69 2019/12/01 20:20 Żelazny Paweł - Zbyrasz Marcin 2/6 4/6 Zobacz
70 2019/12/04 15:03 4 grudnia 2019r. 10:00 (Śr.) Kluk Tomasz - Skrodzki Sławomir 7/6 6/3 Zobacz
71 2019/12/05 10:37 Markiewicz Kamil - Jędrych Leszek 6/3 6/4 Zobacz
72 2019/12/06 23:20 Wolniewicz Piotr - Zbyrasz Marcin 3/6 6/7(5) Zobacz
73 2019/12/06 23:21 Deszczynski Marcin - Bilski Marek 6/2 6/2 Zobacz
74 2019/12/07 10:44 Żelazny Paweł - Karlikowski Michał 6/3 6/4 Zobacz
75 2019/12/08 16:13 Jastrzębski Dawid - Chrzan Maciej 6/3 7/5 Zobacz
76 2019/12/08 16:15 Okuniewicz Tomasz - Wojciechowski Rafał 3/6 3/6 Zobacz
77 2019/12/08 19:23 Borkowski Karol - Jastrzębski Grzegorz 2/6 3/6 Zobacz
78 2019/12/08 19:49 Jastrzębski Dawid - Wojciechowski Sebastian 6/2 6/3 Zobacz
79 2019/12/09 22:46 Jędrych Leszek - Bilski Marek 6/4 6/2 Zobacz
80 2019/12/12 11:31 Dąbrowski Olaf - Borkowski Karol 6/4 6/2 Zobacz
81 2019/12/14 09:54 Zbyrasz Marcin - Okuniewicz Tomasz 6/2 6/2 Zobacz
82 2019/12/14 09:54 Karlikowski Michał - Deszczynski Marcin 2/6 2/6 Zobacz
83 2019/12/14 12:36 14 grudnia 2019r. 12:35 (Sob.) Wojciechowski Rafał - Kosy Krzysztof 6/7 6/4 9:11 Zobacz
84 2019/12/16 12:10 15 grudnia 2019r. 14:00 (Niedz.) Kosy Krzysztof - Żelazny Paweł 7/6 2/6 13:11 Zobacz
85 2019/12/21 09:39 20 grudnia 2019r. 22:00 (Pt.) Kosy Krzysztof - Borkowski Karol 6/2 2/6 3:10 Zobacz
86 2019/12/21 12:18 Żelazny Paweł - Wolniewicz Piotr 7/6 6/3 Zobacz
87 2019/12/21 15:57 Kosy Krzysztof - Kedzierski Kamil 6/2 7/5 Zobacz
88 2019/12/29 13:09 Żelazny Paweł - Wojciechowski Rafał 6/2 6/4 Zobacz
89 2019/12/30 22:36 Wolniewicz Piotr - Deszczynski Marcin 3/6 2/6 Zobacz
90 2019/12/30 22:39 Deszczynski Marcin - Kedzierski Kamil 6/3 6/2 Zobacz
91 2019/12/30 22:41 Jastrzębski Grzegorz - Skrodzki Paweł 3/6 6/4 9:11 Zobacz
92 2019/12/30 22:43 Kosy Krzysztof - Skrodzki Paweł 4/6 3/6 Zobacz
93 2020/01/02 11:52 Wolniewicz Piotr - Kosy Krzysztof 6/2 6/3 Zobacz
94 2020/01/02 23:02 Dąbrowski Olaf - Łyżwa Paweł 6/4 7/5 Zobacz
95 2020/01/03 21:55 Dąbrowski Olaf - Kosy Krzysztof 6/3 6/4 Zobacz
96 2020/01/06 10:32 Wolniewicz Piotr - Łyżwa Paweł 3/6 4/6 Zobacz
97 2020/01/08 23:01 Okuniewicz Tomasz - Wolniewicz Piotr 3/6 2/6 Zobacz
98 2020/01/10 09:38 Zbyrasz Marcin - Borkowski Karol 6/3 6/2 Zobacz
99 2020/01/10 16:40 Muszyński Konrad - Nowak Jacek 2/6 4/6 Zobacz
100 2020/01/10 16:41 Wojciechowski Sebastian - Nowak Jacek 3/6 5/7 Zobacz
101 2020/01/11 14:21 Jastrzębski Grzegorz - Jędrych Leszek 2/6 2/6 Zobacz
102 2020/01/12 17:53 Skrodzki Paweł - Muszyński Konrad 6/2 6/2 Zobacz
103 2020/01/12 18:21 Jastrzębski Dawid - Kluk Tomasz 6/2 6/2 Zobacz
104 2020/01/12 18:31 Wolniewicz Piotr - Jastrzębski Dawid anulowany Zobacz
105 2020/01/12 18:42 Łyżwa Paweł - Żelazny Paweł 7/6(4) 6/3 Zobacz
106 2020/01/12 20:58 Wolniewicz Piotr - Jastrzębski Grzegorz 6/3 4/6 8:10 Zobacz
107 2020/01/13 00:42 Karlikowski Michał - Wojciechowski Sebastian anulowany Zobacz
108 2020/01/14 09:28 Deszczynski Marcin - Kosy Krzysztof 6/2 6/2 Zobacz
109 2020/01/15 08:39 Borkowski Karol - Wolniewicz Piotr 4/6 3/6 Zobacz
110 2020/01/15 09:36 Kosy Krzysztof - Okuniewicz Tomasz 6/2 6/3 Zobacz
111 2020/01/16 11:16 Dąbrowski Olaf - Markiewicz Kamil 6/7 4/6 Zobacz
112 2020/01/17 13:08 Skrodzki Paweł - Chrzan Maciej 6/3 5/7 11:9 Zobacz
113 2020/01/17 22:50 Zbyrasz Marcin - Wojciechowski Sebastian 6/2 6/2 Zobacz
114 2020/01/18 11:52 Jędrych Leszek - Wolniewicz Piotr 6/4 6/3 Zobacz
115 2020/01/18 20:28 18 stycznia 2020r. 20:30 (Sob.) Jastrzębski Grzegorz - Deszczynski Marcin 4/6 5/7 Zobacz
116 2020/01/19 13:24 Muszyński Konrad - Wojciechowski Rafał 4/6 3/6 Zobacz
117 2020/01/19 14:50 Bilski Marek - Nowak Jacek 2/6 2/6 Zobacz
118 2020/01/19 15:10 Nowak Jacek - Markiewicz Kamil anulowany Zobacz
119 2020/01/19 19:17 Łyżwa Paweł - Kedzierski Kamil 6/2 6/2 Zobacz
120 2020/01/20 23:24 Bilski Marek - Dąbrowski Olaf 3/6 2/6 Zobacz
121 2020/01/23 10:33 Bilski Marek - Wojciechowski Rafał 3/6 2/6 Zobacz
122 2020/01/23 14:31 Jastrzębski Grzegorz - Okuniewicz Tomasz 6/2 6/4 Zobacz
123 2020/01/23 14:33 Karlikowski Michał - Nowak Jacek 3/6 4/6 Zobacz
124 2020/01/25 11:49 Jędrych Leszek - Dąbrowski Olaf 4/6 7/6(9) 10:6 Zobacz
125 2020/01/25 11:51 Nowak Jacek - Kosy Krzysztof 6/3 7/6 Zobacz
126 2020/01/25 11:52 Wojciechowski Sebastian - Żelazny Paweł 4/6 4/6 Zobacz
127 2020/01/26 17:31 Wolniewicz Piotr - Jastrzębski Dawid 2/6 2/6 Zobacz
128 2020/01/26 17:34 Jastrzębski Dawid - Markiewicz Kamil 7/6(5) 6/2 Zobacz
129 2020/01/26 19:11 Skrodzki Paweł - Wolniewicz Piotr anulowany Zobacz
130 2020/01/26 23:02 Chrzan Maciej - Łyżwa Paweł 6/2 4/6 10:12 Zobacz
131 2020/01/30 10:33 Wolniewicz Piotr - Chrzan Maciej 2/6 4/6 Zobacz
132 2020/01/30 10:34 Łyżwa Paweł - Deszczynski Marcin 6/7 4/6 Zobacz
133 2020/01/30 21:56 Dąbrowski Olaf - Skrodzki Paweł 6/2 7/5 Zobacz
134 2020/01/31 10:27 Muszyński Konrad - Borkowski Karol 6/2 5/7 8:10 Zobacz
135 2020/01/31 10:28 Karlikowski Michał - Okuniewicz Tomasz 6/3 3/6 9:11 Zobacz
136 2020/02/01 12:05 1 lutego 2020r. 11:00 (Sob.) Jędrych Leszek - Kedzierski Kamil 6/2 6/2 Zobacz
137 2020/02/01 12:36 Skrodzki Paweł - Żelazny Paweł 4/6 7/5 7:10 Zobacz
138 2020/02/02 16:44 Dąbrowski Olaf - Wojciechowski Sebastian 6/3 6/3 Zobacz
139 2020/02/02 17:03 Jastrzębski Grzegorz - Zbyrasz Marcin 2/6 2/6 Zobacz
140 2020/02/04 22:18 Kedzierski Kamil - Karlikowski Michał 2/6 6/3 4:10 Zobacz
141 2020/02/05 11:51 Bilski Marek - Kosy Krzysztof 3/6 2/6 Zobacz
142 2020/02/05 19:49 Wojciechowski Rafał - Kluk Tomasz 3/6 4/6 Zobacz
143 2020/02/05 22:42 Deszczynski Marcin - Dąbrowski Olaf 4/6 6/4 10:4 Zobacz
144 2020/02/06 09:56 Łyżwa Paweł - Nowak Jacek 6/4 6/4 Zobacz
145 2020/02/06 22:31 Muszyński Konrad - Kluk Tomasz 4/6 4/6 Zobacz
146 2020/02/07 11:24 Zbyrasz Marcin - Markiewicz Kamil 7/6(4) 6/7(5) 8:10 Zobacz
147 2020/02/08 10:01 Skrodzki Paweł - Kluk Tomasz 6/3 6/2 Zobacz
148 2020/02/09 12:08 Jędrych Leszek - Chrzan Maciej 6/4 7/5 Zobacz
149 2020/02/13 10:27 Kosy Krzysztof - Kluk Tomasz 4/6 5/7 Zobacz
150 2020/02/14 17:05 Jastrzębski Grzegorz - Kluk Tomasz 6/2 6/3 Zobacz
151 2020/02/16 12:14 Jastrzębski Dawid - Kosy Krzysztof 6/4 6/2 Zobacz
152 2020/02/18 19:35 Nowak Jacek - Markiewicz Kamil 4/6 3/6 Zobacz
153 2020/02/23 09:05 Skrodzki Paweł - Wojciechowski Rafał 6/2 6/2 Zobacz
154 2020/02/23 15:10 Jastrzębski Grzegorz - Muszyński Konrad 6/3 6/2 Zobacz
155 2020/02/24 18:54 Wolniewicz Piotr - Markiewicz Kamil 2/6 2/6 Zobacz
156 2020/02/25 09:43 Jastrzębski Dawid - Okuniewicz Tomasz 6/3 6/2 Zobacz
157 2020/02/27 22:27 Karlikowski Michał - Kosy Krzysztof 4/6 4/6 Zobacz
158 2020/02/27 22:28 Bilski Marek - Borkowski Karol 3/6 4/6 Zobacz
159 2020/02/28 15:01 Deszczynski Marcin - Okuniewicz Tomasz 6/3 6/2 Zobacz
160 2020/02/28 21:06 Chrzan Maciej - Zbyrasz Marcin 2/6 2/6 Zobacz
161 2020/02/29 07:25 Jędrych Leszek - Wojciechowski Rafał 6/4 6/3 Zobacz
162 2020/02/29 11:02 Żelazny Paweł - Markiewicz Kamil 4/6 2/6 Zobacz
163 2020/02/29 20:15 Łyżwa Paweł - Wojciechowski Sebastian 6/4 6/3 Zobacz
164 2020/02/29 20:18 Skrodzki Paweł - Kedzierski Kamil 6/3 6/2 Zobacz
165 2020/03/01 12:04 Nowak Jacek - Jastrzębski Dawid 3/6 2/6 Zobacz
166 2020/03/06 09:11 Muszyński Konrad - Kosy Krzysztof 2/6 4/6 Zobacz
167 2020/03/06 18:04 Karlikowski Michał - Zbyrasz Marcin 3/6 2/6 Zobacz
168 2020/03/06 18:05 Borkowski Karol - Markiewicz Kamil 3/6 3/6 Zobacz
169 2020/03/07 21:20 Łyżwa Paweł - Kosy Krzysztof 6/3 7/5 Zobacz
170 2020/03/08 09:00 Bilski Marek - Zbyrasz Marcin 2/6 4/6 Zobacz
171 2020/03/08 18:15 Jastrzębski Grzegorz - Żelazny Paweł 6/3 3/6 5:10 Zobacz
172 2020/03/08 18:16 Karlikowski Michał - Jastrzębski Dawid 3/6 2/6 Zobacz
173 2020/03/11 21:25 Borkowski Karol - Żelazny Paweł 5/7 3/6 Zobacz
174 2020/05/16 13:22 16 maja 2020r. 11:00 (Sob.) Żelazny Paweł - Kedzierski Kamil 6/2 6/4 Zobacz
175 2020/05/16 21:29 Jastrzębski Grzegorz - Kedzierski Kamil 6/2 6/4 Zobacz
176 2020/05/18 22:09 18 maja 2020r. 19:00 (Pon.) Żelazny Paweł - Muszyński Konrad 6/2 6/2 Zobacz
177 2020/05/22 13:24 22 maja 2020r. 12:00 (Pt.) Żelazny Paweł - Kluk Tomasz 6/2 6/3 Zobacz
178 2020/05/24 11:39 Karlikowski Michał - Łyżwa Paweł 2/6 3/6 Zobacz
179 2020/05/24 12:08 Żelazny Paweł - Bilski Marek 6/2 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#195 Żelazny - Nowak wczoraj o godz. 13:03
#194 Żelazny - Bilski 5 dni temu o godz. 15:54
#193 Jastrzębski - Kedzierski 16 maja o godz. 21:29
#192 Żelazny - Muszyński 16 maja o godz. 15:13
#191 Żelazny - Kedzierski 14 maja o godz. 11:10

Nadchodzące spotkania

#195 Żelazny - Nowak jutro o godz. 21:00

Ostatnie wyniki

#194 Żelazny - Bilski 6/2 6/3
#73 Karlikowski - Łyżwa 2/6 3/6
#131 Żelazny - Kluk 6/2 6/3
#192 Żelazny - Muszyński 6/2 6/2
#193 Jastrzębski - Kedzierski 6/2 6/4

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych