# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.5 Kotfis Andrzej 19 15 32:11 226:143 115.00
2 4.0 Oryl Jan 17 15 31:8 202:135 110.00
3 4.0 Pogłód Franciszek 18 13 28:19 215:194 103.00
4 4.0 Movchan Alex 20 7 22:28 172:195 83.00
5 4.0 Łuczyńska Anna 23 7 16:32 181:249 83.00
6 4.0 Milczarek Mateusz 15 10 22:13 159:140 82.00
7 4.5 Klauda Piotr 17 8 21:21 186:172 79.00
8 4.0 Wilgat Jerzy 16 8 19:19 183:174 75.00
9 4.0 Banicki Krzysztof 14 9 20:12 155:116 74.00
10 4.0 Szendzielarz Bożena 13 8 20:15 162:146 70.00
11 4.5 Walczak Filip 11 9 20:4 134:56 69.00
12 4.0 Alivand Ami 13 8 17:14 125:135 67.00
13 4.0 Dąbrowski Olaf 11 8 19:8 134:77 65.00
14 4.0 Mitura Anna 11 8 19:10 160:131 65.00
15 4.0 Frączek Piotr 11 8 18:11 128:100 64.00
16 4.0 Białożyt Wojciech 15 6 15:19 126:151 63.00
17 4.5 Kostecki Bartosz 12 7 18:15 154:128 62.00
18 4.0 Kordonowska-Birulia Sara 9 8 16:3 102:60 58.00
19 4.0 Frankowska Małgorzata 9 8 16:5 111:63 58.00
20 4.0 Bartkiewicz Adam 11 7 14:10 98:95 57.00
21 4.0 Wach Miłosława 12 6 15:13 136:131 57.00
22 4.0 Mularczyk Damian 10 7 15:6 110:73 56.00
23 4.0 Jędral Paweł 10 7 14:8 108:85 55.00
24 4.0 Wasilewicz Iga 11 6 13:12 116:109 53.00
25 4.0 Stas Nikolaj 13 4 12:18 144:140 50.00
26 4.5 Bąkała Anna 8 6 14:6 127:87 48.00
27 4.0 Rybicki Jarosław 8 6 13:8 91:79 47.00
28 4.5 Świt Małgorzata 8 6 12:6 96:66 46.00
29 4.0 Ewy Joanna 7 6 13:3 87:49 45.00
30 4.5 Dalewska Ewa 7 6 13:4 93:61 45.00
31 4.0 Trzmielewski Dominik 9 5 11:9 90:87 44.00
32 4.0 Pryshlyak Olha 8 5 13:8 111:79 43.00
33 4.5 Kustra Artur 6 6 13:1 78:44 42.00
34 4.0 Leszczyński Kamil 10 4 10:12 94:97 41.00
35 4.0 Górska-Niwińska Małgorzata 10 4 9:12 90:98 41.00
36 4.0 Różyk Aleksandra 12 3 7:20 88:139 40.00
37 4.0 Levitsky Sergey 7 5 11:5 74:57 39.00
38 4.0 Wyszyński Dariusz 9 4 9:13 105:109 39.00
39 4.0 Parczewski Patryk 6 5 11:3 71:47 38.00
40 4.5 Żółtowska Aleksandra 11 3 7:17 75:123 38.00
41 4.5 Kutnik Aleksander 6 5 11:3 77:47 37.00
42 4.0 Opaliński Marcin 8 4 9:9 69:74 37.00
43 4.0 Drągowski Łukasz 11 2 7:19 94:119 35.00
44 4.0 Kopa Mariusz 6 4 10:6 72:65 34.00
45 4.5 Kałas Filip 6 4 8:4 59:41 32.00
46 4.5 Soczyński Mariusz 5 4 10:2 69:38 31.00
47 4.0 Zhong Yanning 8 3 6:11 66:91 31.00
48 4.0 Szymczykiewicz Michał 5 4 9:4 57:51 30.00
49 4.0 Niwiński Bartosz 7 3 7:9 68:75 30.00
50 4.5 Wojciechowski Paweł 6 3 8:8 66:65 29.00
51 4.0 Stebnicka Joanna 9 1 5:16 75:94 26.00
52 4.5 Matuszewski Damian 5 3 6:6 47:54 25.00
53 4.0 Chaber Mariusz 8 1 6:14 76:102 25.00
54 4.5 Rajska Monika 5 3 6:4 45:43 25.00
55 4.0 Krawczyńska Hanna 4 3 7:2 45:23 24.00
56 4.0 Zgierski Jakub 6 2 6:8 48:53 24.00
57 4.0 Sobstyl Ines 9 1 3:17 60:103 24.00
58 4.0 Paprocka Wioletta 4 3 6:2 45:26 23.00
59 4.0 Kłoda Michał 4 3 6:2 42:29 23.00
60 4.0 Jabłońska Joanna 4 3 6:3 38:28 23.00
61 4.0 Cieślikowska Agata 6 2 5:8 43:67 23.00
62 4.0 Procki Kacper 6 2 5:9 48:71 23.00
63 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 6 2 5:10 43:69 23.00
64 4.0 Żuliński Artur 9 1 2:16 49:107 23.00
65 4.0 Shin Hongsoon 5 2 6:6 61:59 22.00
66 4.5 Skiendzielewski Szymon 5 2 6:8 49:55 22.00
67 4.5 Śledziński Tobiasz 6 2 4:9 36:55 22.00
68 4.0 Sobieszek Małgorzata 8 1 3:14 57:96 22.00
69 4.5 Dymko Tomasz 3 3 6:0 36:10 21.00
70 4.5 Malawski Jan 3 3 6:1 42:26 21.00
71 4.0 Kaleta Agnieszka 7 1 3:13 38:85 20.00
72 4.0 Boryń Agnieszka 4 2 5:5 48:49 19.00
73 4.0 Kołcz Gabriela 7 1 2:13 41:87 19.00
74 4.5 Radecka Katarzyna 4 2 4:5 40:33 18.00
75 4.0 Otręba Tomasz 7 0 2:14 52:90 16.00
76 4.0 Mitchell Allen 4 1 4:6 41:36 15.00
77 4.0 Feng Joey 5 1 2:8 41:57 15.00
78 4.5 Demianiuk Marta 2 2 4:0 24:2 14.00
79 4.0 Gutkiewicz Jarosław 2 2 4:0 24:15 14.00
80 4.0 Błaszczak Iwona 4 1 3:6 29:42 14.00
81 4.0 Dalewski Rafał 3 1 4:4 36:31 13.00
82 4.0 Adamus Paweł 3 1 4:5 38:46 12.00
83 4.0 Zientara Adam 3 1 3:6 32:42 12.00
84 4.0 Majchrzak Katarzyna 6 0 0:12 31:74 12.00
85 4.0 Cheatham Robert 6 0 0:14 32:84 12.00
86 4.0 Bagdzinski Tomasz 3 1 2:5 36:42 11.00
87 4.0 Minda Monika 3 1 2:5 17:34 11.00
88 4.0 Wrona Łukasz 2 1 3:2 22:18 10.00
89 4.0 Kotarski Marcin 5 0 0:10 21:60 10.00
90 4.0 Żandarowska Magda 5 0 0:10 20:61 10.00
91 3.5 Mędelski-Guz Marcin 5 0 0:10 9:60 10.00
92 4.0 Czekała Ewa 2 1 2:2 20:17 9.00
93 4.0 Rosół Marcin 2 1 2:2 16:18 9.00
94 4.0 Walewski Piotr 4 0 1:8 36:58 9.00
95 4.0 Szubski Michał 4 0 0:10 15:60 8.00
96 4.5 Hinz Krzysztof 1 1 2:0 12:3 7.00
97 4.0 Salska Anna 1 1 2:0 12:4 7.00
98 4.0 Borzyszkowska Maria 1 1 2:0 12:5 7.00
99 4.5 Skórski Piotr 1 1 2:0 13:7 7.00
100 4.0 Piętowski Ireneusz 1 1 2:1 13:12 7.00
101 4.0 Wojda Ryszard 3 0 0:6 12:36 6.00
102 4.0 Mińkowski Marcin 2 0 1:4 10:23 5.00
103 4.0 Łukaszewicz Marcin 2 0 0:4 8:24 4.00
104 4.5 Mironowicz Igor 1 0 1:2 11:13 3.00
105 4.0 Daniluk Krzysztof 1 0 1:2 6:14 3.00
106 4.0 Jaskulska Magdalena 1 0 0:2 5:12 2.00
107 4.0 Leszczyński Robert 1 0 0:2 5:12 2.00
108 4.5 Adamczak Paweł 1 0 0:2 4:12 2.00
109 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 1 0 0:2 4:12 2.00
110 4.0 Jagielski Maciej 1 0 0:2 3:12 2.00
111 4.0 Grodecka Aleksandra 1 0 0:2 2:12 2.00
112 4.0 Beaupre Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
113 4.5 Kwiatkowska Patrycja 0 0 0:0 0:0 0.00
114 4.0 Belowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
115 4.0 Paluch Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
116 4.5 Goławski Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
117 4.0 Stelmach Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Jędryszek Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
119 4.0 Bodzioch Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
120 4.0 Ostrowska-Gęsina Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
121 4.0 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
122 4.5 Łęska-Badowska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
123 4.0 Klicka Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
124 4.5 Łyczkowska Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
125 4.0 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
126 4.5 Falęcki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
127 4.0 Chudzik Patrycja 0 0 0:0 0:0 0.00
128 4.0 Romański Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
129 4.0 Górecki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
130 4.0 Szarlej Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
131 4.0 Olejniczak Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
132 4.0 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
133 4.5 Carbol Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
134 4.0 Siczek Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
135 4.5 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
136 4.0 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
137 4.0 Lemur Moryc 0 0 0:0 0:0 0.00
138 4.0 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
139 4.0 Dłużniewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
140 4.0 Ganeczko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
141 4.0 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Moraś Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
143 4.0 Jr Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
144 4.0 Senderowicz Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
145 4.0 Jarmoliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
146 4.0 Wilk Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
147 4.0 Beer Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
148 4.0 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
149 4.0 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7pkt.
  • 2:0 - 7pkt.
  • 3:1 - 7pkt.
  • 3:2 - 7pkt.
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 3pkt.
  • 1:3 - 3pkt.
  • 2:3 - 3pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kotfis Andrzej 19 15 32:11 226:143 115.00
2 Oryl Jan 17 15 31:8 202:135 110.00
3 Pogłód Franciszek 18 13 28:19 215:194 103.00
4 Movchan Alex 20 7 22:28 172:195 83.00 1 1 2:0 12:5 7.00
5 Łuczyńska Anna 23 7 16:32 181:249 83.00 1 0 0:2 5:12 2.00
6 Milczarek Mateusz 15 10 22:13 159:140 82.00
7 Klauda Piotr 17 8 21:21 186:172 79.00
8 Wilgat Jerzy 16 8 19:19 183:174 75.00
9 Banicki Krzysztof 14 9 20:12 155:116 74.00
10 Szendzielarz Bożena 13 8 20:15 162:146 70.00
11 Walczak Filip 11 9 20:4 134:56 69.00
12 Alivand Ami 13 8 17:14 125:135 67.00
13 Dąbrowski Olaf 11 8 19:8 134:77 65.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Mitura Anna 11 8 19:10 160:131 65.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Frączek Piotr 11 8 18:11 128:100 64.00
16 Białożyt Wojciech 15 6 15:19 126:151 63.00
17 Kostecki Bartosz 12 7 18:15 154:128 62.00
18 Kordonowska-Birulia Sara 9 8 16:3 102:60 58.00 0 0 0:0 0:0 0.00
19 Frankowska Małgorzata 9 8 16:5 111:63 58.00 0 0 0:0 0:0 0.00
20 Bartkiewicz Adam 11 7 14:10 98:95 57.00 0 0 0:0 0:0 0.00
21 Wach Miłosława 12 6 15:13 136:131 57.00 0 0 0:0 0:0 0.00
22 Mularczyk Damian 10 7 15:6 110:73 56.00
23 Jędral Paweł 10 7 14:8 108:85 55.00
24 Wasilewicz Iga 11 6 13:12 116:109 53.00
25 Stas Nikolaj 13 4 12:18 144:140 50.00
26 Bąkała Anna 8 6 14:6 127:87 48.00
27 Rybicki Jarosław 8 6 13:8 91:79 47.00
28 Świt Małgorzata 8 6 12:6 96:66 46.00
29 Ewy Joanna 7 6 13:3 87:49 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Dalewska Ewa 7 6 13:4 93:61 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
31 Trzmielewski Dominik 9 5 11:9 90:87 44.00
32 Pryshlyak Olha 8 5 13:8 111:79 43.00
33 Kustra Artur 6 6 13:1 78:44 42.00
34 Leszczyński Kamil 10 4 10:12 94:97 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Górska-Niwińska Małgorzata 10 4 9:12 90:98 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Różyk Aleksandra 12 3 7:20 88:139 40.00
37 Levitsky Sergey 7 5 11:5 74:57 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Wyszyński Dariusz 9 4 9:13 105:109 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
39 Parczewski Patryk 6 5 11:3 71:47 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
40 Żółtowska Aleksandra 11 3 7:17 75:123 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Kutnik Aleksander 6 5 11:3 77:47 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Opaliński Marcin 8 4 9:9 69:74 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Drągowski Łukasz 11 2 7:19 94:119 35.00
44 Kopa Mariusz 6 4 10:6 72:65 34.00
45 Kałas Filip 6 4 8:4 59:41 32.00
46 Soczyński Mariusz 5 4 10:2 69:38 31.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Zhong Yanning 8 3 6:11 66:91 31.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Szymczykiewicz Michał 5 4 9:4 57:51 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Niwiński Bartosz 7 3 7:9 68:75 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Wojciechowski Paweł 6 3 8:8 66:65 29.00
51 Stebnicka Joanna 9 1 5:16 75:94 26.00
52 Matuszewski Damian 5 3 6:6 47:54 25.00 1 1 2:1 16:11 7.00
53 Chaber Mariusz 8 1 6:14 76:102 25.00 1 0 1:2 11:16 3.00
54 Rajska Monika 5 3 6:4 45:43 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Krawczyńska Hanna 4 3 7:2 45:23 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Zgierski Jakub 6 2 6:8 48:53 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Sobstyl Ines 9 1 3:17 60:103 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Paprocka Wioletta 4 3 6:2 45:26 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Kłoda Michał 4 3 6:2 42:29 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Jabłońska Joanna 4 3 6:3 38:28 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Cieślikowska Agata 6 2 5:8 43:67 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Procki Kacper 6 2 5:9 48:71 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Strzałkowska-Kominiak Iwona 6 2 5:10 43:69 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Żuliński Artur 9 1 2:16 49:107 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Shin Hongsoon 5 2 6:6 61:59 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Skiendzielewski Szymon 5 2 6:8 49:55 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Śledziński Tobiasz 6 2 4:9 36:55 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Sobieszek Małgorzata 8 1 3:14 57:96 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Dymko Tomasz 3 3 6:0 36:10 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Malawski Jan 3 3 6:1 42:26 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Kaleta Agnieszka 7 1 3:13 38:85 20.00
72 Boryń Agnieszka 4 2 5:5 48:49 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Kołcz Gabriela 7 1 2:13 41:87 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Radecka Katarzyna 4 2 4:5 40:33 18.00
75 Otręba Tomasz 7 0 2:14 52:90 16.00
76 Mitchell Allen 4 1 4:6 41:36 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Feng Joey 5 1 2:8 41:57 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Demianiuk Marta 2 2 4:0 24:2 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Gutkiewicz Jarosław 2 2 4:0 24:15 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Błaszczak Iwona 4 1 3:6 29:42 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Dalewski Rafał 3 1 4:4 36:31 13.00
82 Adamus Paweł 3 1 4:5 38:46 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Zientara Adam 3 1 3:6 32:42 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Majchrzak Katarzyna 6 0 0:12 31:74 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Cheatham Robert 6 0 0:14 32:84 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Bagdzinski Tomasz 3 1 2:5 36:42 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Minda Monika 3 1 2:5 17:34 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Wrona Łukasz 2 1 3:2 22:18 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Kotarski Marcin 5 0 0:10 21:60 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Żandarowska Magda 5 0 0:10 20:61 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Mędelski-Guz Marcin 5 0 0:10 9:60 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Czekała Ewa 2 1 2:2 20:17 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Rosół Marcin 2 1 2:2 16:18 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Walewski Piotr 4 0 1:8 36:58 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Szubski Michał 4 0 0:10 15:60 8.00
96 Hinz Krzysztof 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Salska Anna 1 1 2:0 12:4 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Borzyszkowska Maria 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Skórski Piotr 1 1 2:0 13:7 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Piętowski Ireneusz 1 1 2:1 13:12 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Wojda Ryszard 3 0 0:6 12:36 6.00
102 Mińkowski Marcin 2 0 1:4 10:23 5.00
103 Łukaszewicz Marcin 2 0 0:4 8:24 4.00
104 Mironowicz Igor 1 0 1:2 11:13 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Daniluk Krzysztof 1 0 1:2 6:14 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Jaskulska Magdalena 1 0 0:2 5:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Leszczyński Robert 1 0 0:2 5:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Adamczak Paweł 1 0 0:2 4:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Wnuk-Czerniej Katarzyna 1 0 0:2 4:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Jagielski Maciej 1 0 0:2 3:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Grodecka Aleksandra 1 0 0:2 2:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Beaupre Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Kwiatkowska Patrycja 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Belowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Paluch Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Goławski Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Stelmach Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Jędryszek Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Bodzioch Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Ostrowska-Gęsina Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Łęska-Badowska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Klicka Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Łyczkowska Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Falęcki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Chudzik Patrycja 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Romański Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Górecki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Szarlej Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Olejniczak Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Carbol Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Siczek Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Lemur Moryc 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Dłużniewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Ganeczko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Moraś Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Jr Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Senderowicz Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Jarmoliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Wilk Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Beer Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#467 Stebnicka - Paprocka 4 godz. temu
#466 Stebnicka - Hilt 4 godz. temu
#465 Śledziński - Szubski 5 godz. temu
#464 Dąbrowski - Klauda 5 godz. temu
#463 Kostecki - Walczak 7 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#451 Stas - Skiendzielewski za 5 godz.
#460 Kostecki - Kopa za 15 godz.
#461 Rybicki - Movchan za 17 godz.
#439 Szendzielarz - Belowska jutro o godz. 13:00
#462 Kostecki - Trzmielewski jutro o godz. 18:00

Ostatnie wyniki

#464 Dąbrowski - Klauda 6/3 1/6 4/6
#459 Stebnicka - Żółtowska 4/6 3/6
#465 Śledziński - Szubski 6/0 6/1
#457 Otręba - Kotfis 4/6 3/6
#449 Śledziński - Szubski anulowany

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych