# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.0 Frankowska Małgorzata 44 29 65:39 540:448 240.00
2 4.0 Mikulski Łukasz 54 20 49:74 511:609 217.00
3 4.0 Jędral Paweł 30 24 53:14 367:213 182.00
4 4.5 Ulanowski Hubert 29 21 44:22 352:268 165.00
5 4.0 Alivand Ami 35 17 41:44 347:353 162.00
6 4.0 Borzyszkowska Maria 28 20 42:20 328:250 158.00
7 4.0 Ryłko Wojciech 26 20 42:14 307:205 154.00
8 4.0 Jabłońska Joanna 28 18 42:24 310:224 152.00
9 4.0 Żuliński Artur 32 17 35:35 290:314 150.00
10 4.5 Oryl Jan 25 19 41:19 293:194 148.00
11 4.0 Szymczykiewicz Michał 31 15 36:39 325:336 143.00
12 4.5 Walczak Filip 22 19 40:10 261:157 141.00
13 4.5 Borowiec Filip 23 18 41:15 284:157 140.00
14 4.0 Grobelny Mikołaj 21 18 38:10 251:141 134.00
15 4.5 Adamkiewicz Mateusz 22 17 36:12 247:148 131.00
16 4.0 Kołcz Gabriela 24 14 32:24 257:225 121.00
17 4.0 Zakrzewski Pawel 25 13 31:27 280:257 120.00
18 4.0 Katarzyński Maciej 23 13 31:20 256:222 115.00
19 4.0 Pyłka Paweł 38 6 18:70 262:486 110.00
20 4.0 Dąbrowski Olaf 18 14 30:14 255:189 108.00
21 4.5 Koizumi Naoto 17 14 30:11 209:139 106.00
22 4.0 Błaszczak Iwona 20 11 25:22 203:208 98.00
23 4.0 Jankowski Adam 17 12 27:13 205:142 97.00
24 4.5 Rek Radomir 15 13 27:7 189:120 96.00
25 4.5 Kozłowski Artur 18 11 27:17 215:159 95.00
26 4.0 Szymańczak Paweł 16 11 23:12 172:129 88.00
27 4.0 Otręba Tomasz 21 9 19:25 189:205 88.00
28 4.0 Borys Jacek 15 10 24:11 175:132 84.00
29 4.0 Migdał Aleksandra 16 10 22:15 173:148 84.00
30 4.5 Świt Małgorzata 15 10 20:12 170:141 80.00
31 4.0 Szajna Maciej 18 8 19:23 167:177 79.00
32 4.0 Wysoczański Maciej 20 6 15:29 185:237 73.00
33 4.0 Niemiec Tomasz 15 8 18:15 151:145 72.00
34 4.0 Łuczyńska Anna 21 5 14:35 151:257 71.00
35 4.0 Leszczyński Kamil 16 7 17:23 173:189 70.00
36 4.5 Wasilewicz Iga 14 7 19:14 152:136 68.00
37 4.0 Wilgat Jerzy 13 8 16:12 129:112 66.00
38 4.5 Hinz Krzysztof 10 9 18:4 131:76 65.00
39 4.5 Lasota Magdalena 9 9 18:1 115:47 63.00
40 4.5 Żółtowska Aleksandra 23 3 7:42 147:278 62.00
41 4.0 Wojda Ryszard 16 5 13:23 148:166 60.00
42 4.0 Szendzielarz Bożena 17 4 13:27 144:200 59.00
43 4.5 Bąkała Anna 9 7 14:4 97:46 53.00
44 4.0 Górska-Niwińska Małgorzata 15 4 9:23 116:174 51.00
45 4.0 Paluch Wojciech 9 6 14:6 104:86 50.00
46 4.0 Wrzosek Bartłomiej 12 5 12:16 103:122 50.00
47 4.0 Cieślikowska Agata 9 6 12:8 91:68 48.00
48 4.0 Kluczkowska Katarzyna 9 6 12:8 97:89 48.00
49 4.0 Korek Dariusz 16 3 7:30 119:208 48.00
50 4.0 Beaupre Iwona 13 4 9:19 109:141 47.00
51 4.5 Hopko Rafał 8 6 12:5 88:64 46.00
52 4.0 Gawęda Michał 7 6 13:3 93:48 45.00
53 4.0 Ludwiczak Hanna 9 5 12:8 100:84 45.00
54 4.0 Ewy Joanna 12 4 9:18 94:134 45.00
55 4.0 Boryń Agnieszka 7 6 12:4 75:55 44.00
56 4.0 Sobstyl Ines 14 2 9:24 107:160 43.00
57 4.0 Levitsky Sergey 14 3 6:24 91:166 43.00
58 4.0 Majchrzak Katarzyna 17 1 5:32 112:200 42.00
59 4.0 Lemoine Nicolas 7 5 10:7 72:59 39.00
60 4.0 Stas Nikolaj 8 4 10:9 87:74 38.00
61 4.5 Dudek Jan 6 5 10:3 65:47 37.00
62 4.0 Kozłowska Anna 10 3 8:17 106:134 37.00
63 4.0 Romański Daniel 16 1 2:31 82:194 37.00
64 4.5 Piatkowski Szymon 5 5 10:1 68:39 35.00
65 4.0 Smajdor Karol 6 4 9:4 67:40 33.00
66 4.0 Rybicki Jarosław 8 3 7:11 71:89 32.00
67 4.0 Kamenshcikov Yevhenii 8 3 6:10 61:78 31.00
68 4.0 Procki Kacper 6 3 9:8 76:69 30.00
69 4.0 Jędrzejak Witosław 7 3 7:9 67:84 30.00
70 4.0 Banicki Krzysztof 9 2 6:14 71:99 30.00
71 4.5 Olczak Przemysław 9 2 6:14 71:105 30.00
72 4.0 Smaga Arkadiusz 7 3 6:9 64:77 29.00
73 4.0 Gregorowicz Anna 9 2 5:14 61:93 29.00
74 4.0 Łukaszewicz Marcin 10 1 5:18 72:103 28.00
75 4.5 Skiendzielewski Szymon 5 3 8:4 64:43 27.00
76 4.0 Opaliński Marcin 6 3 6:6 49:48 27.00
77 4.0 Mitchell Allen 5 3 7:5 59:52 26.00
78 4.0 Tokarska Elżbieta 8 2 4:14 49:98 26.00
79 4.5 Skórski Piotr 5 3 6:4 53:44 25.00
80 4.0 Micek Mirka 5 3 6:5 49:53 25.00
81 4.0 Aminoff Henrik 8 1 5:15 75:101 24.00
82 4.5 Soczyński Mariusz 4 3 6:3 43:38 23.00
83 4.0 Kaleta Agnieszka 6 2 5:10 52:81 23.00
84 4.0 Zhong Yanning 8 1 4:15 55:105 23.00
85 4.0 Chojecka Ewa 5 2 6:6 54:52 22.00
86 4.0 Guzowski Leszek 3 3 6:0 36:7 21.00
87 4.5 Wilk Mateusz 3 3 6:0 37:16 21.00
88 4.0 Niwiński Bartosz 7 1 4:13 59:90 21.00
89 4.0 Sroczyński Wojciech 4 2 6:4 58:46 20.00
90 4.0 Walewski Piotr 5 2 4:8 35:59 20.00
91 4.0 Sobieszek Małgorzata 4 2 4:5 35:37 18.00
92 4.0 Chaber Mariusz 4 2 4:5 36:45 18.00
93 4.0 Kuc Daniel 3 2 6:2 41:29 17.00
94 4.0 Shin Hongsoon 5 1 3:9 35:58 16.00
95 4.0 Cheatham Robert 7 0 2:14 59:86 16.00
96 4.0 Krawczyńska Hanna 3 2 4:3 29:30 16.00
97 4.5 Rajska Monika 2 2 4:0 24:3 14.00
98 4.5 Korzeb Joanna 2 2 4:0 24:8 14.00
99 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 4 1 3:6 42:45 14.00
100 4.0 Białożyt Wojciech 4 1 3:6 31:44 14.00
101 Gruszka Jean Marc 4 1 3:6 33:49 14.00
102 4.0 Sobczyk Anna 7 0 0:14 25:85 14.00
103 4.0 Wach Miłosława 4 1 2:6 27:38 13.00
104 4.5 Rot Tomasz 4 1 2:6 28:42 13.00
105 4.0 Janek Alicja 5 0 2:10 39:64 12.00
106 4.0 Senderowicz Julia 3 1 2:4 20:25 11.00
107 4.0 Różyk Aleksandra 3 1 2:4 21:30 11.00
108 4.5 Ciesielski Jarek 3 1 2:4 17:27 11.00
109 4.0 Wojciechowski Łukasz 3 1 2:5 30:39 11.00
110 4.0 Pilch Maciej 2 1 3:2 23:19 10.00
111 4.5 Sikorska Marta 2 1 2:2 14:18 9.00
112 4.0 Belowska Anna 2 1 2:3 17:23 9.00
113 4.5 Badurowicz Jagna 4 0 1:8 21:53 9.00
114 4.0 Żandarowska Magda 1 1 2:0 12:5 7.00
115 4.5 Frączek Piotr 1 1 2:0 12:6 7.00
116 4.5 Kałas Filip 1 1 2:1 16:12 7.00
117 4.5 Pryshlyak Olha 1 1 2:1 16:13 7.00
118 4.5 Kotfis Andrzej 1 1 2:1 17:16 7.00
119 4.0 Malinowski Leszek 3 0 0:6 17:37 6.00
120 4.0 Zacharjasiewicz Michał 3 0 0:6 10:36 6.00
121 3.5 Mędelski-Guz Marcin 3 0 0:7 12:42 6.00
122 4.0 Kalamus Aleksander 2 0 1:4 13:24 5.00
123 4.0 Jagielski Maciej 2 0 0:4 10:24 4.00
124 4.5 Brandys Tomasz 2 0 0:4 10:24 4.00
125 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 2 0 0:4 9:24 4.00
126 4.0 Grzybowski Michał 2 0 0:4 10:25 4.00
127 4.0 Binda Basia 2 0 0:4 8:24 4.00
128 4.0 Kłos Jacek 2 0 0:4 4:24 4.00
129 4.0 Magnuszewski Przemysław 2 0 0:4 4:24 4.00
130 4.0 Tylec Łukasz 1 0 1:2 13:16 3.00
131 4.0 Adamczak Robert 1 0 1:2 15:20 3.00
132 4.0 Gerlach Radosław 1 0 0:2 9:13 2.00
133 4.0 Łanowy Michał 1 0 0:2 6:12 2.00
134 4.0 Daniluk Krzysztof 1 0 0:2 6:12 2.00
135 4.0 Bochenska Kasia 1 0 0:2 5:12 2.00
136 4.0 Michta Mateusz 1 0 0:2 5:12 2.00
137 4.0 Michalczuk Paweł 1 0 0:2 2:12 2.00
138 4.0 Bąk Weronika 1 0 0:2 1:12 2.00
139 4.0 Olszewski Daniel 1 0 0:2 1:12 2.00
140 4.0 Mularz Dariusz 1 0 0:2 0:12 2.00
141 4.0 Wyszyński Dariusz 1 0 0:3 7:18 2.00
142 4.0 Mitura Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
143 4.0 Piętowski Ireneusz 0 0 0:0 0:0 0.00
144 4.5 Dalewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
145 4.0 Adamus Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
146 4.5 Wojciechowski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
147 4.5 Adamczak Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
148 4.0 Zgierski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
149 4.0 Dalewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
150 4.0 Bodzioch Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
151 4.0 Kopa Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
152 4.0 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
153 4.0 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
154 4.0 Stebnicka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
155 4.0 Milczarek Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
156 4.5 Kostecki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
157 4.5 Dymko Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
158 4.5 Śledziński Tobiasz 0 0 0:0 0:0 0.00
159 4.0 Drągowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
160 4.5 Malawski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
161 4.0 Parczewski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
162 4.0 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
163 4.0 Jaskulska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
164 4.5 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
165 4.0 Salska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
166 4.0 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
167 4.0 Rosół Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
168 4.0 Feng Joey 0 0 0:0 0:0 0.00
169 4.0 Mularczyk Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
170 4.0 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
171 4.0 Czekała Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
172 4.0 Grodecka Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
173 4.0 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
174 4.0 Kotarski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
175 4.0 Dłużniewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
176 4.0 Ganeczko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
177 4.0 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
178 4.0 Paprocka Wioletta 0 0 0:0 0:0 0.00
179 4.0 Gutkiewicz Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
180 4.5 Matuszewski Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
181 4.0 Zientara Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
182 4.0 Jarmoliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
183 4.0 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
184 4.0 Zawada Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
185 4.5 Jach Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
186 4.0 Pyk Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
187 4.0 De Pourbaix Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
188 4.0 Kaczmara Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
189 4.0 Kowalska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
190 4.0 Śmigielska Melania 0 0 0:0 0:0 0.00
191 4.0 Laskowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
192 4.5 Niedźwiedź Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
193 4.0 Meredyk Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
194 4.0 Szymelfejnik Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
195 4.0 Zdunek Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
196 4.0 Świtalski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
197 4.5 Pokorova Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
198 4.0 Pomianowski Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
199 4.0 Kiser Antoni 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.5 Leśniak Krystian 0 0 0:0 0:0 0.00
201 4.0 Pałyga Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.0 Pawińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
203 4.0 Zgorzyk Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.0 Romanowska Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.5 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
206 4.5 Wróbel Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.0 Szczurowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
208 4.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
209 4.0 Kaźmierska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
210 4.0 Jaśkiewicz Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
211 4.5 Przybyła Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
212 4.0 Kusnierz Manuel 0 0 0:0 0:0 0.00
213 4.5 Dawidczyk Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
214 4.0 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
215 4.0 Petri Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Falęcki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
217 4.0 Mańkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7pkt.
  • 2:0 - 7pkt.
  • 3:1 - 7pkt.
  • 3:2 - 7pkt.
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 3pkt.
  • 1:3 - 3pkt.
  • 2:3 - 3pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Frankowska Małgorzata 44 29 65:39 540:448 240.00
2 Mikulski Łukasz 54 20 49:74 511:609 217.00
3 Jędral Paweł 30 24 53:14 367:213 182.00
4 Ulanowski Hubert 29 21 44:22 352:268 165.00
5 Alivand Ami 35 17 41:44 347:353 162.00
6 Borzyszkowska Maria 28 20 42:20 328:250 158.00
7 Ryłko Wojciech 26 20 42:14 307:205 154.00
8 Jabłońska Joanna 28 18 42:24 310:224 152.00
9 Żuliński Artur 32 17 35:35 290:314 150.00
10 Oryl Jan 25 19 41:19 293:194 148.00
11 Szymczykiewicz Michał 31 15 36:39 325:336 143.00
12 Walczak Filip 22 19 40:10 261:157 141.00
13 Borowiec Filip 23 18 41:15 284:157 140.00
14 Grobelny Mikołaj 21 18 38:10 251:141 134.00
15 Adamkiewicz Mateusz 22 17 36:12 247:148 131.00
16 Kołcz Gabriela 24 14 32:24 257:225 121.00
17 Zakrzewski Pawel 25 13 31:27 280:257 120.00
18 Katarzyński Maciej 23 13 31:20 256:222 115.00
19 Pyłka Paweł 38 6 18:70 262:486 110.00
20 Dąbrowski Olaf 18 14 30:14 255:189 108.00
21 Koizumi Naoto 17 14 30:11 209:139 106.00
22 Błaszczak Iwona 20 11 25:22 203:208 98.00
23 Jankowski Adam 17 12 27:13 205:142 97.00
24 Rek Radomir 15 13 27:7 189:120 96.00
25 Kozłowski Artur 18 11 27:17 215:159 95.00
26 Szymańczak Paweł 16 11 23:12 172:129 88.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Otręba Tomasz 21 9 19:25 189:205 88.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Borys Jacek 15 10 24:11 175:132 84.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Migdał Aleksandra 16 10 22:15 173:148 84.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Świt Małgorzata 15 10 20:12 170:141 80.00
31 Szajna Maciej 18 8 19:23 167:177 79.00
32 Wysoczański Maciej 20 6 15:29 185:237 73.00
33 Niemiec Tomasz 15 8 18:15 151:145 72.00
34 Łuczyńska Anna 21 5 14:35 151:257 71.00
35 Leszczyński Kamil 16 7 17:23 173:189 70.00
36 Wasilewicz Iga 14 7 19:14 152:136 68.00
37 Wilgat Jerzy 13 8 16:12 129:112 66.00
38 Hinz Krzysztof 10 9 18:4 131:76 65.00
39 Lasota Magdalena 9 9 18:1 115:47 63.00
40 Żółtowska Aleksandra 23 3 7:42 147:278 62.00
41 Wojda Ryszard 16 5 13:23 148:166 60.00
42 Szendzielarz Bożena 17 4 13:27 144:200 59.00
43 Bąkała Anna 9 7 14:4 97:46 53.00
44 Górska-Niwińska Małgorzata 15 4 9:23 116:174 51.00
45 Paluch Wojciech 9 6 14:6 104:86 50.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Wrzosek Bartłomiej 12 5 12:16 103:122 50.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Cieślikowska Agata 9 6 12:8 91:68 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Kluczkowska Katarzyna 9 6 12:8 97:89 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Korek Dariusz 16 3 7:30 119:208 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Beaupre Iwona 13 4 9:19 109:141 47.00
51 Hopko Rafał 8 6 12:5 88:64 46.00
52 Gawęda Michał 7 6 13:3 93:48 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Ludwiczak Hanna 9 5 12:8 100:84 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Ewy Joanna 12 4 9:18 94:134 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Boryń Agnieszka 7 6 12:4 75:55 44.00
56 Sobstyl Ines 14 2 9:24 107:160 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Levitsky Sergey 14 3 6:24 91:166 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Majchrzak Katarzyna 17 1 5:32 112:200 42.00
59 Lemoine Nicolas 7 5 10:7 72:59 39.00
60 Stas Nikolaj 8 4 10:9 87:74 38.00
61 Dudek Jan 6 5 10:3 65:47 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Kozłowska Anna 10 3 8:17 106:134 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Romański Daniel 16 1 2:31 82:194 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Piatkowski Szymon 5 5 10:1 68:39 35.00
65 Smajdor Karol 6 4 9:4 67:40 33.00
66 Rybicki Jarosław 8 3 7:11 71:89 32.00
67 Kamenshcikov Yevhenii 8 3 6:10 61:78 31.00
68 Procki Kacper 6 3 9:8 76:69 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Jędrzejak Witosław 7 3 7:9 67:84 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Banicki Krzysztof 9 2 6:14 71:99 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Olczak Przemysław 9 2 6:14 71:105 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Smaga Arkadiusz 7 3 6:9 64:77 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Gregorowicz Anna 9 2 5:14 61:93 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Łukaszewicz Marcin 10 1 5:18 72:103 28.00
75 Skiendzielewski Szymon 5 3 8:4 64:43 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Opaliński Marcin 6 3 6:6 49:48 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Mitchell Allen 5 3 7:5 59:52 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Tokarska Elżbieta 8 2 4:14 49:98 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Skórski Piotr 5 3 6:4 53:44 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Micek Mirka 5 3 6:5 49:53 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Aminoff Henrik 8 1 5:15 75:101 24.00
82 Soczyński Mariusz 4 3 6:3 43:38 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Kaleta Agnieszka 6 2 5:10 52:81 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Zhong Yanning 8 1 4:15 55:105 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Chojecka Ewa 5 2 6:6 54:52 22.00
86 Guzowski Leszek 3 3 6:0 36:7 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Wilk Mateusz 3 3 6:0 37:16 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Niwiński Bartosz 7 1 4:13 59:90 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Sroczyński Wojciech 4 2 6:4 58:46 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Walewski Piotr 5 2 4:8 35:59 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Sobieszek Małgorzata 4 2 4:5 35:37 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Chaber Mariusz 4 2 4:5 36:45 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Kuc Daniel 3 2 6:2 41:29 17.00
94 Shin Hongsoon 5 1 3:9 35:58 16.00 1 1 2:1 10:10 7.00
95 Cheatham Robert 7 0 2:14 59:86 16.00 1 0 1:2 10:10 3.00
96 Krawczyńska Hanna 3 2 4:3 29:30 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Rajska Monika 2 2 4:0 24:3 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Korzeb Joanna 2 2 4:0 24:8 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Strzałkowska-Kominiak Iwona 4 1 3:6 42:45 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Białożyt Wojciech 4 1 3:6 31:44 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Gruszka Jean Marc 4 1 3:6 33:49 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Sobczyk Anna 7 0 0:14 25:85 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Wach Miłosława 4 1 2:6 27:38 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Rot Tomasz 4 1 2:6 28:42 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Janek Alicja 5 0 2:10 39:64 12.00
106 Senderowicz Julia 3 1 2:4 20:25 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Różyk Aleksandra 3 1 2:4 21:30 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Ciesielski Jarek 3 1 2:4 17:27 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Wojciechowski Łukasz 3 1 2:5 30:39 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Pilch Maciej 2 1 3:2 23:19 10.00
111 Sikorska Marta 2 1 2:2 14:18 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Belowska Anna 2 1 2:3 17:23 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Badurowicz Jagna 4 0 1:8 21:53 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Żandarowska Magda 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Frączek Piotr 1 1 2:0 12:6 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Kałas Filip 1 1 2:1 16:12 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Pryshlyak Olha 1 1 2:1 16:13 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Kotfis Andrzej 1 1 2:1 17:16 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Malinowski Leszek 3 0 0:6 17:37 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Zacharjasiewicz Michał 3 0 0:6 10:36 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Mędelski-Guz Marcin 3 0 0:7 12:42 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Kalamus Aleksander 2 0 1:4 13:24 5.00
123 Jagielski Maciej 2 0 0:4 10:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Brandys Tomasz 2 0 0:4 10:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Wnuk-Czerniej Katarzyna 2 0 0:4 9:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Grzybowski Michał 2 0 0:4 10:25 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Binda Basia 2 0 0:4 8:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Kłos Jacek 2 0 0:4 4:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Magnuszewski Przemysław 2 0 0:4 4:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Tylec Łukasz 1 0 1:2 13:16 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Adamczak Robert 1 0 1:2 15:20 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Gerlach Radosław 1 0 0:2 9:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Łanowy Michał 1 0 0:2 6:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Daniluk Krzysztof 1 0 0:2 6:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Bochenska Kasia 1 0 0:2 5:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Michta Mateusz 1 0 0:2 5:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Michalczuk Paweł 1 0 0:2 2:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Bąk Weronika 1 0 0:2 1:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Olszewski Daniel 1 0 0:2 1:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Mularz Dariusz 1 0 0:2 0:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Wyszyński Dariusz 1 0 0:3 7:18 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Mitura Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Piętowski Ireneusz 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Dalewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Adamus Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Wojciechowski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Adamczak Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Zgierski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Dalewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Bodzioch Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Kopa Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Stebnicka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Milczarek Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Kostecki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Dymko Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Śledziński Tobiasz 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Drągowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Malawski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Parczewski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Jaskulska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Salska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Rosół Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Feng Joey 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Mularczyk Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Czekała Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Grodecka Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Kotarski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Dłużniewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Ganeczko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Paprocka Wioletta 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Gutkiewicz Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Matuszewski Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Zientara Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Jarmoliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Zawada Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Jach Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Pyk Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
187 De Pourbaix Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Kaczmara Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Kowalska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Śmigielska Melania 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Laskowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Niedźwiedź Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Meredyk Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Szymelfejnik Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Zdunek Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Świtalski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Pokorova Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Pomianowski Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Kiser Antoni 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Leśniak Krystian 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Pałyga Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Pawińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Zgorzyk Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Romanowska Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Wróbel Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Szczurowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Kaźmierska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Jaśkiewicz Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Przybyła Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Kusnierz Manuel 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Dawidczyk Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Petri Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Falęcki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Mańkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#846 Frankowska - Paluch 2 godz. temu
#845 Otręba - Żuliński 4 godz. temu
#844 Łuczyńska - Janek 7 godz. temu
#843 Korek - Katarzyński wczoraj o godz. 21:01
#842 Banicki - Gawęda wczoraj o godz. 11:20

Nadchodzące spotkania

#833 Alivand - Dąbrowski jutro o godz. 08:00
#843 Korek - Katarzyński jutro o godz. 18:00
#834 Jabłońska - Szymczykiewicz jutro o godz. 20:00
#796 Mańkowski - Pyłka pojutrze o godz. 12:00
#841 Kołcz - Szymczykiewicz pojutrze o godz. 20:00

Ostatnie wyniki

#830 Alivand - Magnuszewski 6/3 6/1
#826 Otręba - Grobelny anulowany
#844 Łuczyńska - Janek 1/6 7/6(2) 10:7
#37 Jędrzejak - Kluczkowska 6/3 6/3
#829 Alivand - Grobelny 1/6 6/2 7:10

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych