# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.0 Alivand Ami 39 34 68:13 447:239 248.00
2 4.5 Jędral Paweł 27 23 49:11 314:144 172.00
3 4.0 Borzyszkowska Maria 31 19 44:32 377:331 163.00
4 4.0 Pyłka Paweł 39 15 37:55 360:435 160.00
5 4.5 Szymczykiewicz Michał 29 19 40:26 312:250 155.00
6 4.5 Ryłko Wojciech 23 19 42:11 277:145 144.00
7 4.0 Szajna Maciej 22 18 38:9 260:166 136.00
8 4.0 Kisiel Patryk 27 15 35:28 282:254 134.00
9 4.5 Frączek Piotr 22 17 34:15 244:174 129.00
10 4.5 Żółtowska Aleksandra 30 13 29:41 247:318 128.00
11 4.0 Łuczyńska Anna 29 13 26:36 236:302 123.00
12 4.0 Wysoczański Maciej 23 14 33:24 262:252 118.00
13 4.5 Janota Paweł 23 13 31:22 245:199 116.00
14 4.0 Michalczuk Paweł 25 12 30:31 281:290 116.00
15 4.0 Strugacz Jakub 21 14 35:18 274:183 115.00
16 4.0 Magnuszewski Przemysław 21 14 31:18 235:189 115.00
17 4.0 Janek Alicja 24 13 27:24 230:223 114.00
18 4.0 Otręba Tomasz 26 11 29:31 276:261 114.00
19 4.0 Komorowski Marek 25 12 27:30 230:248 113.00
20 4.0 Mrozek Jarosław 28 10 25:40 256:298 111.00
21 4.0 Kołcz Gabriela 22 12 28:23 209:194 108.00
22 4.5 Wasilewicz Iga 18 13 29:13 207:157 104.00
23 4.0 Movchan Alex 20 12 27:17 191:160 103.00
24 4.0 Frankowska Małgorzata 17 13 28:9 217:151 101.00
25 4.5 Dalewska Ewa 17 13 28:13 208:130 101.00
26 4.5 Jabłońska Joanna 16 13 27:9 174:114 98.00
27 4.5 Świt Małgorzata 16 13 27:8 195:126 98.00
28 4.5 Malawski Jan 15 13 26:8 177:123 95.00
29 4.0 Migdał Aleksandra 19 10 25:19 203:177 93.00
30 4.0 Chaber Mariusz 20 10 22:25 192:209 92.00
31 4.0 Górska-Niwińska Małgorzata 20 10 20:23 177:194 90.00
32 4.0 Łukaszewicz Marcin 22 8 22:30 193:213 90.00
33 4.0 Szczepaniak Justyna 19 10 20:21 198:195 88.00
34 4.0 Cieślikowska Agata 25 7 16:36 176:258 87.00
35 4.0 Makowska-Janiak Sylwia 20 9 20:22 169:199 87.00
36 4.0 Szabłowski Tomasz 15 10 21:15 173:168 81.00
37 4.0 Katarzyna Litniewska 18 8 21:20 178:175 81.00
38 4.0 Karłowska Alicja 18 7 20:22 195:187 77.00
39 4.0 Zielińska Dana 20 5 18:33 210:269 73.00
40 4.0 Cheatham Robert 15 8 17:17 136:136 71.00
41 4.0 Szymańczak Paweł 12 9 19:8 156:94 70.00
42 4.0 Katarzyński Maciej 14 8 16:14 135:134 68.00
43 4.0 Krausse Mateusz 11 8 18:8 122:90 64.00
44 4.0 Woś Katarzyna 13 7 17:16 140:141 64.00
45 4.0 Warmiński Łukasz 17 5 15:26 161:196 64.00
46 4.5 Rybicki Jarosław 13 7 16:14 138:142 63.00
47 4.0 Błaszczak Iwona 17 5 13:25 163:193 62.00
48 4.0 Madej Marcin 11 7 17:12 127:103 60.00
49 4.0 Adamczak Robert 15 5 13:21 133:161 58.00
50 4.0 Sobstyl Ines 15 5 12:21 119:153 57.00
51 4.0 Szendzielarz Bożena 14 5 13:21 136:167 56.00
52 4.0 Michta Jakub 16 4 12:26 142:190 56.00
53 4.5 Pogłód Franciszek 9 7 16:8 109:98 55.00
54 4.0 Kordaczuk Andrzej 11 6 14:12 120:96 54.00
55 4.0 Micek Mirka 14 5 11:19 121:152 54.00
56 4.0 Dobrzycki Cyprian 8 7 14:5 103:86 51.00
57 4.0 Pasternak Mariusz 10 6 13:12 117:116 51.00
58 4.0 Leszczyński Kamil 13 4 11:21 119:159 49.00
59 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 13 4 10:21 107:148 48.00
60 4.0 Procki Kacper 11 5 10:15 104:119 47.00
61 4.0 Florek Mateusz 12 4 11:17 108:127 47.00
62 4.0 Gawęda Michał 7 6 12:2 81:36 44.00
63 4.5 Skiendzielewski Szymon 7 6 12:4 73:53 44.00
64 4.0 Jer Przemek 9 5 10:8 91:79 43.00
65 4.0 Chojecka Ewa 6 6 12:1 71:35 42.00
66 4.0 Opaliński Marcin 8 5 11:6 85:64 42.00
67 4.0 Szubski Michał 8 5 11:7 81:65 42.00
68 4.0 Beaupre Iwona 9 4 10:10 95:94 40.00
69 4.0 Michta Mateusz 11 3 7:18 72:127 38.00
70 4.0 Zakrzewski Pawel 11 3 6:16 83:99 37.00
71 4.0 Kolczyńska Zofia 10 3 7:16 115:139 36.00
72 4.0 Mędelski-Guz Marcin 12 2 6:20 87:138 36.00
73 4.0 Mikołajczuk Konrad 11 2 7:18 75:117 35.00
74 4.5 Jędrszczyk Ewa 7 4 8:8 65:69 34.00
75 4.0 Gregorowicz Anna 10 2 7:17 82:119 33.00
76 4.0 Kitlińska-Zduniak Anna 6 4 8:4 60:50 32.00
77 4.0 Wojciechowski Łukasz 5 4 8:2 58:34 30.00
78 4.0 Kujawa Maciej 9 2 6:14 70:108 30.00
79 4.0 Wilgat Jerzy 5 4 8:3 59:43 30.00
80 4.0 Kozłowska Hanna 10 2 4:18 72:120 30.00
81 4.0 Filiks Adam 5 4 8:3 51:34 30.00
82 4.5 Dudzik Kamil 6 3 8:8 68:67 29.00
83 4.0 Bednarek Ireneusz 7 3 6:9 50:64 29.00
84 4.0 Kominiak Ewa 7 3 6:11 53:82 29.00
85 4.0 Guzowski Leszek 4 4 8:0 48:13 28.00
86 4.5 Badowski Krzysztof 4 4 8:0 48:14 28.00
87 4.5 Chaturvedi Vinayak 4 4 8:0 48:15 28.00
88 4.0 Kucharska Katarzyna 5 3 8:6 62:55 27.00
89 4.5 Rot Tomasz 6 3 6:9 59:76 27.00
90 4.0 Ewy Joanna 8 2 5:12 66:87 27.00
91 4.0 Taka Agun 8 2 5:12 57:83 27.00
92 4.0 Łapiński Maciej 11 1 2:20 59:128 27.00
93 4.0 Majchrzak Katarzyna 5 3 7:5 63:63 26.00
94 4.0 Polański Jakub 5 3 7:6 45:40 26.00
95 4.5 Janota Bartosz 5 3 7:7 66:69 26.00
96 4.5 Aleksander Ewelina 8 2 4:14 54:92 26.00
97 4.0 Herman Piotr 5 3 6:4 45:34 25.00
98 4.0 Kotarski Marcin 7 2 5:11 49:74 25.00
99 4.0 Sztulpa Klaudia 6 2 6:8 56:49 24.00
100 4.0 Standera Radosław 7 2 4:10 47:75 24.00
101 4.0 Milczarek Mateusz 4 3 6:2 44:29 23.00
102 4.0 Senderowicz Julia 3 3 6:0 36:10 21.00
103 4.0 Janiak Łukasz 3 3 6:1 40:25 21.00
104 4.0 Jagielski Maciej 3 3 6:1 38:29 21.00
105 4.0 Paluch Wojciech 5 2 5:7 58:66 21.00
106 4.0 Wilińska Joanna 8 1 2:14 60:96 21.00
107 4.0 Niwiński Bartosz 4 2 6:4 48:32 20.00
108 4.0 Jędrzejak Witosław 5 2 4:6 39:47 20.00
109 4.5 Saczuk Anna 4 2 4:4 33:28 18.00
110 4.0 Zawłocki Jacek 4 2 4:5 38:39 18.00
111 4.5 Badurowicz Jagna 8 0 2:16 57:96 18.00
112 4.0 Niemiec Tomasz 5 1 4:8 44:56 17.00
113 4.0 Zielińska Małgorzata 3 2 4:2 29:23 16.00
114 4.0 Kostera Łukasz 3 2 4:2 28:25 16.00
115 4.0 Dyderska Agnieszka 3 2 4:3 36:32 16.00
116 4.0 Grzybowski Michał 3 2 4:3 35:33 16.00
117 4.0 Gajdul Piotr 5 1 3:8 37:53 16.00
118 4.0 Budzalek Aneta 5 1 3:9 54:69 16.00
119 4.0 Załuska Liliana 6 0 3:12 47:82 15.00
120 4.5 Ulanowski Hubert 2 2 4:0 24:10 14.00
121 4.5 Malinowski #1 Michał 2 2 4:1 35:20 14.00
122 4.0 Leśniańska Agata 3 1 4:4 30:32 13.00
123 4.0 Kwaczyński Maciej 4 1 2:7 15:48 13.00
124 4.5 Pratt Patryk 6 0 1:12 41:70 13.00
125 4.0 Świtalski Łukasz 6 0 0:12 23:72 12.00
126 Fedenko Anna 3 1 2:4 26:27 11.00
127 4.0 Zduniak Slawomir 3 1 2:4 27:32 11.00
128 4.0 Wachnicki Zbigniew 3 1 2:4 24:35 11.00
129 4.0 Stawski Michał 3 1 2:5 12:34 11.00
130 4.0 Wrzosek Bartłomiej 2 1 3:2 23:13 10.00
131 4.5 Sypniewska Katarzyna 2 1 3:2 24:21 10.00
132 4.0 Kosinski Andrzej 2 1 2:2 19:16 9.00
133 4.0 Wach Miłosława 4 0 1:8 24:53 9.00
134 4.0 Krawczyńska Hanna 2 1 2:2 19:16 9.00
135 4.5 Hinz Krzysztof 2 1 2:2 19:18 9.00
136 4.0 Zatorski Maciek 2 1 2:2 19:20 9.00
137 4.0 Mojżeszek Maria 3 0 2:6 27:42 8.00
138 4.0 Kłos Jacek 4 0 0:8 20:48 8.00
139 4.0 Alvarez Xabier 4 0 0:8 15:48 8.00
140 4.0 Kalamus Aleksander 4 0 0:8 13:48 8.00
141 4.0 Kluczkowska Katarzyna 1 1 2:0 12:4 7.00
142 4.5 Kotfis Andrzej 1 1 2:0 12:5 7.00
143 Pawłowski Maciej 1 1 2:0 12:5 7.00
144 4.0 Korek Dariusz 1 1 2:0 12:8 7.00
145 4.0 Sypuła Łukasz 3 0 1:6 18:34 7.00
146 4.0 Rosół Marcin 3 0 0:6 19:38 6.00
147 4.5 Lutoborska Zofia 3 0 0:6 17:37 6.00
148 4.5 Miętek Mariusz 3 0 0:6 11:36 6.00
149 4.0 Sożyński Wojciech 3 0 0:6 10:36 6.00
150 4.0 Banicki Krzysztof 2 0 1:4 21:23 5.00
151 4.0 Kowalska Iwona 2 0 0:4 12:24 4.00
152 4.0 Smaga Arkadiusz 2 0 0:4 12:25 4.00
153 4.5 Wojciechowska Katarzyna 2 0 0:4 11:24 4.00
154 4.0 Święcicki Jakub 2 0 0:4 8:24 4.00
155 3.5 Machon Adam 2 0 0:4 7:24 4.00
156 4.5 Węklar Alex 2 0 0:4 5:24 4.00
157 4.0 Olszewski Daniel 2 0 0:4 4:24 4.00
158 4.0 Srebrny Michał 1 0 1:2 11:11 3.00
159 4.5 Bąkała Anna 1 0 1:2 11:12 3.00
160 4.0 Tokarska Elżbieta 1 0 0:2 8:12 2.00
161 4.0 Czabańska Katarzyna 1 0 0:2 7:13 2.00
162 4.0 Bykowski Adam 1 0 0:2 7:13 2.00
163 4.5 Skupin Kaja 1 0 0:2 7:13 2.00
164 4.0 Pągowska Anna 1 0 0:2 4:12 2.00
165 4.0 Bogusz Zuzanna 1 0 0:2 3:12 2.00
166 4.0 Guzek Grażyna 1 0 0:2 1:12 2.00
167 4.0 Statkiewicz Kamil 1 0 0:2 0:12 2.00
168 4.0 Belowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
169 4.0 Boryń Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
170 4.5 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
171 4.0 Walewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
172 4.0 Levitsky Sergey 0 0 0:0 0:0 0.00
173 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
174 4.0 Różyk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
175 4.0 Stas Nikolaj 0 0 0:0 0:0 0.00
176 4.0 Mitchell Allen 0 0 0:0 0:0 0.00
177 4.5 Soczyński Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
178 4.0 Białożyt Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
179 4.0 Romański Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
180 4.0 Zhong Yanning 0 0 0:0 0:0 0.00
181 4.0 Shin Hongsoon 0 0 0:0 0:0 0.00
182 4.0 Żuliński Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
183 4.0 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
184 4.0 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
185 4.0 Gutkiewicz Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
186 4.0 Wojda Ryszard 0 0 0:0 0:0 0.00
187 4.0 Zientara Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
188 4.0 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
189 4.5 Adamkiewicz Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
190 4.0 Binda Basia 0 0 0:0 0:0 0.00
191 4.0 Łanowy Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
192 4.5 Sikorska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
193 4.5 Koizumi Naoto 0 0 0:0 0:0 0.00
194 4.5 Hopko Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
195 4.5 Borowiec Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
196 4.5 Mikulski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
197 4.0 Zdunek Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
198 4.0 Borys Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
199 4.0 Pilch Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.5 Pokorova Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
201 4.5 Leśniak Krystian 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.0 Pałyga Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
203 4.0 Zgorzyk Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.0 Lemoine Nicolas 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.0 Kamenshcikov Yevhenii 0 0 0:0 0:0 0.00
206 4.0 Bochenska Kasia 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.5 Ciesielski Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
208 4.0 Kuc Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
209 4.5 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
210 4.0 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
211 4.0 Tylec Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
212 4.5 Lasota Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
213 4.0 Daniluk Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
214 4.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
215 4.0 Zacharjasiewicz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Ludwiczak Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
217 4.0 Kaźmierska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
218 4.0 Jaśkiewicz Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
219 4.0 Kusnierz Manuel 0 0 0:0 0:0 0.00
220 4.5 Dawidczyk Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
221 4.0 Smajdor Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
222 4.0 Gruszka Jean Marc 0 0 0:0 0:0 0.00
223 4.0 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
224 4.0 Petri Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
225 4.0 Falęcki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
226 4.0 Mańkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
227 4.0 Talarowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
228 4.0 Trawińska-Wilk Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
229 4.0 Sławiński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
230 4.0 Bronisz Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
231 4.0 Nehring Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
232 4.5 Popadowska Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
233 4.0 Wojnicki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
234 4.0 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
235 4.0 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
236 4.0 Kulpa Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
237 4.0 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
238 4.0 Stańczyk Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
239 4.0 Strowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
240 4.0 Kałuża Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
241 4.0 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
242 4.5 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
243 4.5 Karsz-Piwko Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
244 4.0 Piatek Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
245 4.0 Madej Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
246 4.0 Kłosiński Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 3:1 - 7.00 pkt.
  • 3:2 - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 2:3 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Alivand Ami 39 34 68:13 447:239 248.00
2 Jędral Paweł 27 23 49:11 314:144 172.00
3 Borzyszkowska Maria 31 19 44:32 377:331 163.00
4 Pyłka Paweł 39 15 37:55 360:435 160.00
5 Szymczykiewicz Michał 29 19 40:26 312:250 155.00
6 Ryłko Wojciech 23 19 42:11 277:145 144.00
7 Szajna Maciej 22 18 38:9 260:166 136.00
8 Kisiel Patryk 27 15 35:28 282:254 134.00
9 Frączek Piotr 22 17 34:15 244:174 129.00
10 Żółtowska Aleksandra 30 13 29:41 247:318 128.00
11 Łuczyńska Anna 29 13 26:36 236:302 123.00
12 Wysoczański Maciej 23 14 33:24 262:252 118.00
13 Janota Paweł 23 13 31:22 245:199 116.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Michalczuk Paweł 25 12 30:31 281:290 116.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Strugacz Jakub 21 14 35:18 274:183 115.00 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Magnuszewski Przemysław 21 14 31:18 235:189 115.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Janek Alicja 24 13 27:24 230:223 114.00 0 0 0:0 0:0 0.00
18 Otręba Tomasz 26 11 29:31 276:261 114.00 0 0 0:0 0:0 0.00
19 Komorowski Marek 25 12 27:30 230:248 113.00
20 Mrozek Jarosław 28 10 25:40 256:298 111.00
21 Kołcz Gabriela 22 12 28:23 209:194 108.00
22 Wasilewicz Iga 18 13 29:13 207:157 104.00
23 Movchan Alex 20 12 27:17 191:160 103.00
24 Frankowska Małgorzata 17 13 28:9 217:151 101.00 1 1 2:0 13:7 7.00
25 Dalewska Ewa 17 13 28:13 208:130 101.00 1 0 0:2 7:13 2.00
26 Jabłońska Joanna 16 13 27:9 174:114 98.00 2 1 2:2 17:17 9.00
27 Świt Małgorzata 16 13 27:8 195:126 98.00 2 1 2:2 17:17 9.00
28 Malawski Jan 15 13 26:8 177:123 95.00
29 Migdał Aleksandra 19 10 25:19 203:177 93.00
30 Chaber Mariusz 20 10 22:25 192:209 92.00
31 Górska-Niwińska Małgorzata 20 10 20:23 177:194 90.00 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Łukaszewicz Marcin 22 8 22:30 193:213 90.00 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Szczepaniak Justyna 19 10 20:21 198:195 88.00
34 Cieślikowska Agata 25 7 16:36 176:258 87.00 1 1 2:0 12:2 7.00
35 Makowska-Janiak Sylwia 20 9 20:22 169:199 87.00 1 0 0:2 2:12 2.00
36 Szabłowski Tomasz 15 10 21:15 173:168 81.00 0 0 0:0 0:0 0.00
37 Katarzyna Litniewska 18 8 21:20 178:175 81.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Karłowska Alicja 18 7 20:22 195:187 77.00
39 Zielińska Dana 20 5 18:33 210:269 73.00
40 Cheatham Robert 15 8 17:17 136:136 71.00
41 Szymańczak Paweł 12 9 19:8 156:94 70.00
42 Katarzyński Maciej 14 8 16:14 135:134 68.00
43 Krausse Mateusz 11 8 18:8 122:90 64.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Woś Katarzyna 13 7 17:16 140:141 64.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Warmiński Łukasz 17 5 15:26 161:196 64.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Rybicki Jarosław 13 7 16:14 138:142 63.00
47 Błaszczak Iwona 17 5 13:25 163:193 62.00
48 Madej Marcin 11 7 17:12 127:103 60.00
49 Adamczak Robert 15 5 13:21 133:161 58.00
50 Sobstyl Ines 15 5 12:21 119:153 57.00
51 Szendzielarz Bożena 14 5 13:21 136:167 56.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Michta Jakub 16 4 12:26 142:190 56.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Pogłód Franciszek 9 7 16:8 109:98 55.00
54 Kordaczuk Andrzej 11 6 14:12 120:96 54.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Micek Mirka 14 5 11:19 121:152 54.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Dobrzycki Cyprian 8 7 14:5 103:86 51.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Pasternak Mariusz 10 6 13:12 117:116 51.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Leszczyński Kamil 13 4 11:21 119:159 49.00
59 Strzałkowska-Kominiak Iwona 13 4 10:21 107:148 48.00
60 Procki Kacper 11 5 10:15 104:119 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Florek Mateusz 12 4 11:17 108:127 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Gawęda Michał 7 6 12:2 81:36 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Skiendzielewski Szymon 7 6 12:4 73:53 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Jer Przemek 9 5 10:8 91:79 43.00
65 Chojecka Ewa 6 6 12:1 71:35 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Opaliński Marcin 8 5 11:6 85:64 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Szubski Michał 8 5 11:7 81:65 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Beaupre Iwona 9 4 10:10 95:94 40.00
69 Michta Mateusz 11 3 7:18 72:127 38.00
70 Zakrzewski Pawel 11 3 6:16 83:99 37.00
71 Kolczyńska Zofia 10 3 7:16 115:139 36.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Mędelski-Guz Marcin 12 2 6:20 87:138 36.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Mikołajczuk Konrad 11 2 7:18 75:117 35.00
74 Jędrszczyk Ewa 7 4 8:8 65:69 34.00
75 Gregorowicz Anna 10 2 7:17 82:119 33.00
76 Kitlińska-Zduniak Anna 6 4 8:4 60:50 32.00
77 Wojciechowski Łukasz 5 4 8:2 58:34 30.00 1 1 2:0 12:6 7.00
78 Kujawa Maciej 9 2 6:14 70:108 30.00 1 0 0:2 6:12 2.00
79 Wilgat Jerzy 5 4 8:3 59:43 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Kozłowska Hanna 10 2 4:18 72:120 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Filiks Adam 5 4 8:3 51:34 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Dudzik Kamil 6 3 8:8 68:67 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Bednarek Ireneusz 7 3 6:9 50:64 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Kominiak Ewa 7 3 6:11 53:82 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Guzowski Leszek 4 4 8:0 48:13 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Badowski Krzysztof 4 4 8:0 48:14 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Chaturvedi Vinayak 4 4 8:0 48:15 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Kucharska Katarzyna 5 3 8:6 62:55 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Rot Tomasz 6 3 6:9 59:76 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Ewy Joanna 8 2 5:12 66:87 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Taka Agun 8 2 5:12 57:83 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Łapiński Maciej 11 1 2:20 59:128 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Majchrzak Katarzyna 5 3 7:5 63:63 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Polański Jakub 5 3 7:6 45:40 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Janota Bartosz 5 3 7:7 66:69 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Aleksander Ewelina 8 2 4:14 54:92 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Herman Piotr 5 3 6:4 45:34 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Kotarski Marcin 7 2 5:11 49:74 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Sztulpa Klaudia 6 2 6:8 56:49 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Standera Radosław 7 2 4:10 47:75 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Milczarek Mateusz 4 3 6:2 44:29 23.00
102 Senderowicz Julia 3 3 6:0 36:10 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Janiak Łukasz 3 3 6:1 40:25 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Jagielski Maciej 3 3 6:1 38:29 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Paluch Wojciech 5 2 5:7 58:66 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Wilińska Joanna 8 1 2:14 60:96 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Niwiński Bartosz 4 2 6:4 48:32 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Jędrzejak Witosław 5 2 4:6 39:47 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Saczuk Anna 4 2 4:4 33:28 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Zawłocki Jacek 4 2 4:5 38:39 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Badurowicz Jagna 8 0 2:16 57:96 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Niemiec Tomasz 5 1 4:8 44:56 17.00
113 Zielińska Małgorzata 3 2 4:2 29:23 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Kostera Łukasz 3 2 4:2 28:25 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Dyderska Agnieszka 3 2 4:3 36:32 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Grzybowski Michał 3 2 4:3 35:33 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Gajdul Piotr 5 1 3:8 37:53 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Budzalek Aneta 5 1 3:9 54:69 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Załuska Liliana 6 0 3:12 47:82 15.00
120 Ulanowski Hubert 2 2 4:0 24:10 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Malinowski #1 Michał 2 2 4:1 35:20 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Leśniańska Agata 3 1 4:4 30:32 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Kwaczyński Maciej 4 1 2:7 15:48 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Pratt Patryk 6 0 1:12 41:70 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Świtalski Łukasz 6 0 0:12 23:72 12.00
126 Fedenko Anna 3 1 2:4 26:27 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Zduniak Slawomir 3 1 2:4 27:32 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Wachnicki Zbigniew 3 1 2:4 24:35 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Stawski Michał 3 1 2:5 12:34 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Wrzosek Bartłomiej 2 1 3:2 23:13 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Sypniewska Katarzyna 2 1 3:2 24:21 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Kosinski Andrzej 2 1 2:2 19:16 9.00 1 1 2:0 12:4 7.00
133 Wach Miłosława 4 0 1:8 24:53 9.00 1 0 0:2 4:12 2.00
134 Krawczyńska Hanna 2 1 2:2 19:16 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Hinz Krzysztof 2 1 2:2 19:18 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Zatorski Maciek 2 1 2:2 19:20 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Mojżeszek Maria 3 0 2:6 27:42 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Kłos Jacek 4 0 0:8 20:48 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Alvarez Xabier 4 0 0:8 15:48 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Kalamus Aleksander 4 0 0:8 13:48 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Kluczkowska Katarzyna 1 1 2:0 12:4 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Kotfis Andrzej 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Pawłowski Maciej 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Korek Dariusz 1 1 2:0 12:8 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Sypuła Łukasz 3 0 1:6 18:34 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Rosół Marcin 3 0 0:6 19:38 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Lutoborska Zofia 3 0 0:6 17:37 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Miętek Mariusz 3 0 0:6 11:36 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Sożyński Wojciech 3 0 0:6 10:36 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Banicki Krzysztof 2 0 1:4 21:23 5.00
151 Kowalska Iwona 2 0 0:4 12:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Smaga Arkadiusz 2 0 0:4 12:25 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Wojciechowska Katarzyna 2 0 0:4 11:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Święcicki Jakub 2 0 0:4 8:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Machon Adam 2 0 0:4 7:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Węklar Alex 2 0 0:4 5:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Olszewski Daniel 2 0 0:4 4:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Srebrny Michał 1 0 1:2 11:11 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Bąkała Anna 1 0 1:2 11:12 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Tokarska Elżbieta 1 0 0:2 8:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Czabańska Katarzyna 1 0 0:2 7:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Bykowski Adam 1 0 0:2 7:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Skupin Kaja 1 0 0:2 7:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Pągowska Anna 1 0 0:2 4:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Bogusz Zuzanna 1 0 0:2 3:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Guzek Grażyna 1 0 0:2 1:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Statkiewicz Kamil 1 0 0:2 0:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Belowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Boryń Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Walewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Levitsky Sergey 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Wnuk-Czerniej Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Różyk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Stas Nikolaj 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Mitchell Allen 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Soczyński Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Białożyt Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Romański Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Zhong Yanning 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Shin Hongsoon 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Żuliński Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Gutkiewicz Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Wojda Ryszard 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Zientara Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Adamkiewicz Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Binda Basia 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Łanowy Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Sikorska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Koizumi Naoto 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Hopko Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Borowiec Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Mikulski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Zdunek Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Borys Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Pilch Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Pokorova Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Leśniak Krystian 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Pałyga Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Zgorzyk Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Lemoine Nicolas 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Kamenshcikov Yevhenii 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Bochenska Kasia 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Ciesielski Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Kuc Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Tylec Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Lasota Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Daniluk Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Zacharjasiewicz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Ludwiczak Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Kaźmierska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
218 Jaśkiewicz Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
219 Kusnierz Manuel 0 0 0:0 0:0 0.00
220 Dawidczyk Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
221 Smajdor Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Gruszka Jean Marc 0 0 0:0 0:0 0.00
223 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
224 Petri Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Falęcki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
226 Mańkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
227 Talarowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
228 Trawińska-Wilk Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Sławiński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Bronisz Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
231 Nehring Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
232 Popadowska Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Wojnicki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
234 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
235 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Kulpa Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
237 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Stańczyk Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Strowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
240 Kałuża Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
241 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
242 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
243 Karsz-Piwko Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
244 Piatek Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
245 Madej Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
246 Kłosiński Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 2:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:1
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 1:2
  • 1:3
  • 2:3
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 0:2
2.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#950 Opaliński - Milczarek 27 grudnia 2020 o godz. 23:00
#949 Szabłowski - Katarzyński 27 grudnia 2020 o godz. 22:41
#948 Florek - Pasternak 27 grudnia 2020 o godz. 21:25
#947 Górska-Niwińska - Kluczkowska 27 grudnia 2020 o godz. 20:05
#946 Pyłka - Michalczuk 27 grudnia 2020 o godz. 17:35

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#950 Opaliński - Milczarek 6/4 6/4
#949 Szabłowski - Katarzyński 7/5 6/2
#843 Szabłowski - Katarzyński 7/6 6/4
#939 Mrozek - Łuczyńska 6/2 7/5
#877 Zielińska - Szczepaniak 5/7 6/4 1/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych