# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 3.5 Michalczuk Paweł 18 13 29:13 217:147 104.00
2 3.0 Mężykowski Mateusz 16 8 18:22 195:199 73.00
3 3.5 Mędelski-Guz Marcin 18 6 17:27 144:189 71.00
4 3.5 Srebrny Michał 10 10 22:2 142:80 70.00
5 3.0 Przybył Filip 16 6 15:22 141:164 65.00
6 3.5 Bednarek Ireneusz 9 9 19:1 114:48 63.00
7 3.5 Trybusz Michał 17 5 12:30 146:212 61.00
8 3.5 Sztulpa Klaudia 10 8 16:8 117:87 60.00
9 3.0 Makarski Tomasz 9 8 16:3 105:66 58.00
10 3.5 Adamczewski Tobiasz 8 7 14:5 88:59 51.00
11 3.0 Mrozek Jarosław 9 6 14:8 113:82 50.00
12 3.0 Zaworski Grzegorz 9 6 13:6 102:69 49.00
13 3.5 Łapiński Maciej 10 5 12:12 111:101 47.00
14 3.5 Sławiński Jakub 10 5 12:13 102:114 47.00
15 3.0 Kniaź Mikołaj 7 5 11:4 78:55 40.00
16 3.5 Krausse Mateusz 7 5 12:4 85:52 39.00
17 3.5 Sokolik Ewa 7 5 10:6 82:73 39.00
18 3.5 Kozłowska Hanna 6 5 11:3 78:39 37.00
19 3.0 Nojszewski Oskar 10 3 7:15 67:111 36.00
20 3.5 Odrowąż Andrzej 9 3 8:13 78:97 35.00
21 3.5 Nowak Jacek 6 4 10:5 69:46 34.00
22 3.5 Chodkiewicz Paulina 8 3 9:11 79:86 34.00
23 3.0 Zawłocki Jacek 6 4 9:5 70:56 33.00
24 3.0 Całun Ilona 8 3 8:13 85:102 32.00
25 3.5 Krajczyński Piotr 5 4 9:3 62:47 31.00
26 3.5 Szubski Michał 7 3 8:9 74:82 31.00
27 3.5 Wojtowicz Grzegorz 9 2 5:16 54:99 29.00
28 3.5 Janiszewski Maciej 5 3 7:4 53:41 26.00
29 3.5 Zielińska Dana 5 3 7:5 66:60 26.00
30 3.5 Kordaczuk Andrzej 5 3 6:5 50:46 25.00
31 3.0 Warmiński Łukasz 5 3 6:5 55:52 25.00
32 3.5 Szabłowski Tomasz 4 3 7:2 49:27 24.00
33 3.0 Budzalek Aneta 6 2 6:9 88:85 24.00
34 3.0 Leckos Andrzej 6 2 4:8 54:61 22.00
35 3.5 Tokarska Elżbieta 3 3 7:0 42:11 21.00
36 3.0 Marchetti Alessio 3 3 6:1 38:27 21.00
37 2.5 Pasternak Mariusz 5 2 4:8 35:58 20.00
38 3.5 Szczepaniak Justyna 4 2 5:4 38:29 19.00
39 3.5 Wielec Magdalena 4 2 5:5 33:35 19.00
40 3.5 Mojżeszek Malgorzata 4 2 4:4 31:28 18.00
41 3.5 Niewinowska Monika 4 2 4:5 28:42 18.00
42 3.5 Pastryk Katarzyna 3 2 5:2 35:21 17.00
43 3.0 Szysz Agnieszka 6 1 2:11 51:80 17.00
44 3.5 Załuska Liliana 3 2 4:2 28:21 16.00
45 3.0 Grętkiewicz Marta 4 1 4:7 43:48 15.00
46 3.0 Jakacka Tatiana 5 1 3:9 35:60 15.00
47 3.0 Nowicka Kasia 2 2 4:1 31:20 14.00
48 3.0 Kisiel Piotr 3 1 4:5 31:32 13.00
49 2.5 Szerszeń Krzysztof 4 1 2:6 27:46 13.00
50 3.5 Bizan Aleksy 3 1 2:4 19:29 11.00
51 3.5 Sadowski Karol 2 1 3:2 25:23 10.00
52 3.0 Szozda Grażyna 2 1 3:3 23:18 10.00
53 3.0 Głodkowska Elżbieta 5 0 0:10 13:60 10.00
54 3.5 Bąk Weronika 2 1 2:2 22:22 9.00
55 2.5 Kwiatkowski Dariusz 4 0 0:8 18:48 8.00
56 3.5 Derleta Anna 1 1 2:0 12:4 7.00
57 3.5 Karłowska Alicja 1 1 2:0 12:5 7.00
58 3.0 Kabat Małgorzata 3 0 1:6 18:37 7.00
59 3.0 Lisowski Marcin 3 0 0:6 15:36 6.00
60 3.0 Strutyńska Aneta 3 0 0:7 11:42 6.00
61 3.0 Krzemiński Marcin 2 0 1:4 28:34 5.00
62 3.5 Skubalska Katarzyna 2 0 1:4 9:27 5.00
63 3.5 Zawistowska Aleksandra 2 0 0:4 11:24 4.00
64 3.0 Mokrzecka Marzena 1 0 1:2 14:13 3.00
65 3.0 Świtała Artur 1 0 1:2 9:11 3.00
66 3.5 Twardowska Justyna 1 0 1:2 9:12 3.00
67 3.5 Dawidowska Ola 1 0 1:2 9:13 3.00
68 3.0 Kubiak Monika 1 0 1:2 12:18 3.00
69 3.5 Kalinowski Jacek Tadeusz 1 0 1:2 12:19 3.00
70 3.5 Gudawajtys Mateusz 1 0 0:2 12:14 2.00
71 3.5 Mulić Ewa 1 0 0:2 8:13 2.00
72 3.0 Ożóg Kasia 1 0 0:2 6:12 2.00
73 3.0 Simionato Ernesto 1 0 0:2 5:12 2.00
74 3.5 Bonelli Enrico 1 0 0:2 5:12 2.00
75 3.5 Gilewska Katarzyna 1 0 0:2 4:12 2.00
76 3.0 Kubaszewski Michał 1 0 0:2 3:12 2.00
77 3.0 Laskowska Paulina 1 0 0:2 3:12 2.00
78 3.0 Bystrek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
79 3.5 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
80 3.0 Żuchowski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
81 3.0 Gembarzewski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
82 3.5 Smolarek Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
83 3.5 Marcinkowska Paula 0 0 0:0 0:0 0.00
84 3.0 Dec Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
85 3.0 Dymek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
86 3.0 Tobiasz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
87 3.0 Kovchan Dennis 0 0 0:0 0:0 0.00
88 3.0 Mierzejewska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
89 3.0 Wierzbicka Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
90 3.0 Gołębiowski Ksawery 0 0 0:0 0:0 0.00
91 3.0 Niziałek Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
92 2.5 Kolczyńska Ada 0 0 0:0 0:0 0.00
93 3.0 Tarnawski Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
94 3.5 Konarska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
95 3.5 Konarski Seweryn 0 0 0:0 0:0 0.00
96 3.0 Nowak Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
97 3.5 Kiryluk Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
98 3.0 Wojciechowska Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
99 3.0 Romanowska Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
100 3.0 Radzymiński Błażej 0 0 0:0 0:0 0.00
101 3.0 Krit Maksym 0 0 0:0 0:0 0.00
102 3.0 Sroczyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
103 3.0 Kamiński Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
104 3.5 Mętrak-Moczulska Renata 0 0 0:0 0:0 0.00
105 3.0 Haratym-Rojek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
106 3.0 Kucharska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
107 2.5 Chojecka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
108 2.5 Kosiarski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
109 2.5 Orłowska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
110 2.5 Dyras Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
111 2.5 Bakalarski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
112 2.5 Libelt Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
113 2.5 Bober Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
114 3.0 Perz Patrycja 0 0 0:0 0:0 0.00
115 3.5 Cudna-Cyran Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
116 3.5 Maksymenko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
117 2.5 Należyty Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
118 2.5 Mazur Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
119 3.5 Hoang Viet 0 0 0:0 0:0 0.00
120 3.0 Choynowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
121 3.5 Wićko Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
122 3.0 Zając Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
123 3.5 Wójcik Eliza 0 0 0:0 0:0 0.00
124 3.5 Kuźmiak Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
125 3.5 Urbański Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
126 3.5 Dubrule Tibo 0 0 0:0 0:0 0.00
127 3.5 Kalamus Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
128 3.0 Robakiewicz Lukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
129 2.5 Zaborowski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
130 3.0 Tang Pierce 0 0 0:0 0:0 0.00
131 3.0 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
132 3.5 Socha Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
133 3.5 Szafran Kajetan 0 0 0:0 0:0 0.00
134 3.0 Adamiak Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
135 3.5 Annusewicz Olgierd 0 0 0:0 0:0 0.00
136 3.5 Binda Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
137 3.0 Warzocha Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
138 3.5 Nitsze Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
139 3.0 Skibiński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
140 3.0 Khier Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
141 3.0 Kujawa Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
142 3.0 Mierzwicki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
143 3.5 Walczak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
144 2.0 Czajkowska Lena 0 0 0:0 0:0 0.00
145 2.5 Bogdanowska Helena 0 0 0:0 0:0 0.00
146 2.0 Czajka Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
147 3.0 Choromańska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
148 3.0 Mazur Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
149 3.0 Sobolewska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
150 3.0 Leleniewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
151 3.5 Barański Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
152 3.0 Pastewka Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
153 3.5 Piotrowska Maja 0 0 0:0 0:0 0.00
154 3.5 Fryckowska Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
155 2.5 Kulpa Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
156 2.5 Madej Sara 0 0 0:0 0:0 0.00
157 2.5 Szelc Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
158 3.5 Borkenhagen Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7pkt.
  • 2:0 - 7pkt.
  • 3:1 - 7pkt.
  • 3:2 - 7pkt.
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:3 - 3pkt.
  • 2:3 - 3pkt.
  • 1:2 - 3pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Michalczuk Paweł 18 13 29:13 217:147 104.00
2 Mężykowski Mateusz 16 8 18:22 195:199 73.00
3 Mędelski-Guz Marcin 18 6 17:27 144:189 71.00
4 Srebrny Michał 10 10 22:2 142:80 70.00
5 Przybył Filip 16 6 15:22 141:164 65.00
6 Bednarek Ireneusz 9 9 19:1 114:48 63.00
7 Trybusz Michał 17 5 12:30 146:212 61.00
8 Sztulpa Klaudia 10 8 16:8 117:87 60.00
9 Makarski Tomasz 9 8 16:3 105:66 58.00
10 Adamczewski Tobiasz 8 7 14:5 88:59 51.00
11 Mrozek Jarosław 9 6 14:8 113:82 50.00
12 Zaworski Grzegorz 9 6 13:6 102:69 49.00
13 Łapiński Maciej 10 5 12:12 111:101 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Sławiński Jakub 10 5 12:13 102:114 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Kniaź Mikołaj 7 5 11:4 78:55 40.00
16 Krausse Mateusz 7 5 12:4 85:52 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Sokolik Ewa 7 5 10:6 82:73 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
18 Kozłowska Hanna 6 5 11:3 78:39 37.00
19 Nojszewski Oskar 10 3 7:15 67:111 36.00
20 Odrowąż Andrzej 9 3 8:13 78:97 35.00
21 Nowak Jacek 6 4 10:5 69:46 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
22 Chodkiewicz Paulina 8 3 9:11 79:86 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Zawłocki Jacek 6 4 9:5 70:56 33.00
24 Całun Ilona 8 3 8:13 85:102 32.00
25 Krajczyński Piotr 5 4 9:3 62:47 31.00 1 1 2:0 12:5 7.00
26 Szubski Michał 7 3 8:9 74:82 31.00 1 0 0:2 5:12 2.00
27 Wojtowicz Grzegorz 9 2 5:16 54:99 29.00
28 Janiszewski Maciej 5 3 7:4 53:41 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Zielińska Dana 5 3 7:5 66:60 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Kordaczuk Andrzej 5 3 6:5 50:46 25.00 1 1 2:0 13:7 7.00
31 Warmiński Łukasz 5 3 6:5 55:52 25.00 1 0 0:2 7:13 2.00
32 Szabłowski Tomasz 4 3 7:2 49:27 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Budzalek Aneta 6 2 6:9 88:85 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
34 Leckos Andrzej 6 2 4:8 54:61 22.00
35 Tokarska Elżbieta 3 3 7:0 42:11 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Marchetti Alessio 3 3 6:1 38:27 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
37 Pasternak Mariusz 5 2 4:8 35:58 20.00
38 Szczepaniak Justyna 4 2 5:4 38:29 19.00 1 1 2:0 12:3 7.00
39 Wielec Magdalena 4 2 5:5 33:35 19.00 1 0 0:2 3:12 2.00
40 Mojżeszek Malgorzata 4 2 4:4 31:28 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Niewinowska Monika 4 2 4:5 28:42 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Pastryk Katarzyna 3 2 5:2 35:21 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Szysz Agnieszka 6 1 2:11 51:80 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Załuska Liliana 3 2 4:2 28:21 16.00
45 Grętkiewicz Marta 4 1 4:7 43:48 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Jakacka Tatiana 5 1 3:9 35:60 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Nowicka Kasia 2 2 4:1 31:20 14.00
48 Kisiel Piotr 3 1 4:5 31:32 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Szerszeń Krzysztof 4 1 2:6 27:46 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Bizan Aleksy 3 1 2:4 19:29 11.00
51 Sadowski Karol 2 1 3:2 25:23 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Szozda Grażyna 2 1 3:3 23:18 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Głodkowska Elżbieta 5 0 0:10 13:60 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Bąk Weronika 2 1 2:2 22:22 9.00
55 Kwiatkowski Dariusz 4 0 0:8 18:48 8.00
56 Derleta Anna 1 1 2:0 12:4 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Karłowska Alicja 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Kabat Małgorzata 3 0 1:6 18:37 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Lisowski Marcin 3 0 0:6 15:36 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Strutyńska Aneta 3 0 0:7 11:42 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Krzemiński Marcin 2 0 1:4 28:34 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Skubalska Katarzyna 2 0 1:4 9:27 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Zawistowska Aleksandra 2 0 0:4 11:24 4.00
64 Mokrzecka Marzena 1 0 1:2 14:13 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Świtała Artur 1 0 1:2 9:11 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Twardowska Justyna 1 0 1:2 9:12 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Dawidowska Ola 1 0 1:2 9:13 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Kubiak Monika 1 0 1:2 12:18 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Kalinowski Jacek Tadeusz 1 0 1:2 12:19 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Gudawajtys Mateusz 1 0 0:2 12:14 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Mulić Ewa 1 0 0:2 8:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Ożóg Kasia 1 0 0:2 6:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Simionato Ernesto 1 0 0:2 5:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Bonelli Enrico 1 0 0:2 5:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Gilewska Katarzyna 1 0 0:2 4:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Kubaszewski Michał 1 0 0:2 3:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Laskowska Paulina 1 0 0:2 3:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Bystrek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Żuchowski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Gembarzewski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Smolarek Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Marcinkowska Paula 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Dec Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Dymek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Tobiasz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Kovchan Dennis 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Mierzejewska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Wierzbicka Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Gołębiowski Ksawery 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Niziałek Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Kolczyńska Ada 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Tarnawski Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Konarska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Konarski Seweryn 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Nowak Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Kiryluk Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Wojciechowska Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Romanowska Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Radzymiński Błażej 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Krit Maksym 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Sroczyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Kamiński Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Mętrak-Moczulska Renata 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Haratym-Rojek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Kucharska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Chojecka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Kosiarski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Orłowska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Dyras Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Bakalarski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Libelt Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Bober Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Perz Patrycja 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Cudna-Cyran Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Maksymenko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Należyty Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Mazur Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Hoang Viet 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Choynowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Wićko Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Zając Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Wójcik Eliza 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Kuźmiak Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Urbański Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Dubrule Tibo 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Kalamus Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Robakiewicz Lukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Zaborowski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Tang Pierce 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Socha Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Szafran Kajetan 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Adamiak Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Annusewicz Olgierd 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Binda Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Warzocha Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Nitsze Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Skibiński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Khier Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Kujawa Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Mierzwicki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Walczak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Czajkowska Lena 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Bogdanowska Helena 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Czajka Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Choromańska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Mazur Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Sobolewska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Leleniewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Barański Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Pastewka Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Piotrowska Maja 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Fryckowska Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Kulpa Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Madej Sara 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Szelc Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Borkenhagen Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#245 Dyderska - Kordaczuk 15 marca o godz. 14:41
#244 Trybusz - Wojtowicz 14 marca o godz. 13:46
#243 Srebrny - Mężykowski 13 marca o godz. 22:40
#242 Przybył - Michalczuk 13 marca o godz. 17:33
#241 Adamczewski - Zaworski 12 marca o godz. 20:02

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#208 Mędelski-Guz - Załuska anulowany
#244 Trybusz - Wojtowicz anulowany
#238 Mędelski-Guz - Michalczuk 1/6 0/6
#237 Całun - Kozłowska 1/6 3/6 4/6
#234 Wojtowicz - Warmiński 2/6 4/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych