Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 3.0 Korczak Błażej 36 29 61:18 415:236 212.00
2 3.0 Best Bradley 52 22 50:68 477:522 188.00
3 3.5 Karolewski Marcin 24 24 48:3 302:89 165.00
4 2.5 Gac Jakub 40 13 37:56 344:418 138.00
5 3.5 Koper Dawid 32 15 36:38 317:329 130.00
6 3.5 Zięba #1 Marcin 20 16 33:8 220:97 118.00
7 3.0 Tuderek Rafał 20 15 32:14 235:159 110.00
8 2.5 Pawlicki Michał 21 15 32:17 218:168 110.00
9 3.5 Pastewka Marcin 17 14 30:14 220:167 97.00
10 3.5 Bohdan Hanna 19 12 26:14 193:154 95.00
11 3.5 Bujalski Łukasz 15 12 27:10 191:130 89.00
12 3.5 Pływacz Radosław 13 12 25:2 155:54 87.00
13 3.5 Zgierski Jakub 14 12 25:6 169:89 86.00
14 3.0 Franaszek Krzysztof 16 11 24:13 186:139 83.00
15 3.5 Socha Małgorzata 22 8 21:29 194:222 79.00
16 3.5 Ożóg Katarzyna 13 10 22:8 163:100 75.00
17 3.0 Kowalczyk Wiktor 15 9 23:14 190:162 75.00
18 3.5 Wyszyński Andrzej 14 10 20:10 150:115 72.00
19 3.5 Reiman Harri 10 10 20:0 120:12 70.00
20 3.5 Kotecki Mateusz 14 8 17:13 127:125 63.00
21 3.0 Górny Grzegorz 14 7 16:16 151:152 58.00
22 3.0 Romański Daniel 10 8 17:7 108:59 57.00
23 3.5 Kaliszewski Michal 14 7 15:16 127:143 56.00
24 3.0 Gidziński Marcin 13 7 15:14 115:119 55.00
25 3.5 Piątkowska Monika 9 8 16:5 104:69 54.00
26 3.0 Mozol Mateusz 11 7 16:12 123:120 53.00
27 3.0 Antosik Paweł 18 5 14:29 172:225 53.00
28 3.5 Sidor Lidia 17 6 14:27 157:194 52.00
29 3.5 Misiano Emanuele 8 7 14:2 91:54 50.00
30 3.5 Bizan Aleksy 9 7 14:6 103:75 49.00
31 2.5 Żyrek Piotr 8 7 14:4 96:71 48.00
32 3.0 Krzemińska Iwona 15 5 12:21 130:159 48.00
33 3.5 Pierwsza Małgorzata 9 6 13:6 98:63 47.00
34 3.5 Szewczyk Wojciech 11 5 14:14 128:122 47.00
35 3.0 Kwiecień Bartłomiej 8 6 13:4 88:49 46.00
36 3.0 Żołądkiewicz Justyna 13 5 12:17 112:124 46.00
37 3.5 Leckos Andrzej 11 5 12:12 114:107 45.00
38 3.5 Zwoliński Daniel 9 6 13:9 107:111 44.00
39 3.5 Bryłka Krzysztof 7 6 13:4 86:60 43.00
40 3.5 Kijewska Karolina 13 5 11:18 109:129 43.00
41 3.5 Pawinska-Guzewicz Katarzyna 9 6 12:8 91:74 43.00
42 3.5 Chodkiewicz Paulina 9 6 12:10 87:96 41.00
43 3.5 Słowik Jakub 11 4 11:15 94:111 40.00
44 3.5 Czarnota Małgorzata 12 4 11:17 106:131 40.00
45 3.5 Koćmiel Szymon 8 5 11:8 93:83 38.00
46 3.0 Wawrzyńczak Michał 9 5 11:11 94:80 38.00
47 3.5 Odrowąż Andrzej 9 5 11:11 87:105 38.00
48 3.5 Adamczewski Tobiasz 12 4 9:17 92:132 37.00
49 3.5 Kabat Małgorzata 6 5 10:3 67:38 35.00
50 3.5 Kowalska Ola 9 4 9:10 77:81 35.00
51 3.0 Nojszewski Oskar 11 4 9:16 90:115 35.00
52 3.0 Knaflewska Alina 6 4 9:4 67:54 32.00
53 3.5 Kuźmiak Robert 14 2 7:26 105:173 30.00
54 3.5 Guzek Grażyna 9 3 7:12 76:79 29.00
55 3.0 Zwierzchowski Tomasz 5 4 8:3 55:29 28.00
56 3.0 Iwińska Magda 8 3 7:10 64:79 28.00
57 3.0 Całun Ilona 9 3 7:13 84:93 28.00
58 2.5 Kozerawska Agata 11 2 6:18 73:126 27.00
59 3.5 Wojtasiński Jacek 22 1 2:43 103:265 27.00
60 3.5 Jastrzębska Elżbieta 6 3 7:6 61:62 26.00
61 3.5 Kucinski Andrzej 10 2 6:16 63:99 26.00
62 3.0 Kniaź Mikołaj 5 3 7:4 47:36 25.00
63 3.5 Dąbrowski Bogdan 4 3 7:2 50:42 24.00
64 3.5 Mojżeszek Malgorzata 4 3 7:3 48:33 23.00
65 3.5 Pawłowski Patryk 5 2 7:6 53:44 23.00
66 3.5 Pilich Bartosz 4 3 6:2 40:25 22.00
67 3.0 Braun Jarek 7 2 6:11 48:75 22.00
68 3.0 Betlejewski Rafał 3 3 6:0 36:5 21.00
69 3.5 Kopeć Jarosław 6 1 6:11 45:68 19.00
70 3.5 Smółkowski Grzegorz 4 2 5:4 47:43 18.00
71 3.5 Krzemiński Marcin 5 2 4:6 43:47 17.00
72 3.5 Gudawajtys Mateusz 3 2 4:2 33:19 15.00
73 3.0 Kłosiński Adam 4 2 4:5 30:37 15.00
74 3.5 Wojtowicz Grzegorz 9 1 2:16 48:105 15.00
75 3.0 Gała Karol 2 2 4:0 25:16 14.00
76 3.0 Sotkiewicz Karolina 6 1 3:10 46:73 14.00
77 3.0 Roguski Stanley 2 2 4:1 26:13 13.00
78 3.0 Socha Magda 5 1 3:8 33:50 13.00
79 3.0 Piasecki Dawid 6 1 3:11 55:74 13.00
80 3.0 Dudzic Beata 5 1 2:8 28:49 11.00
81 3.5 Ślęzak Paula 5 1 2:8 22:50 11.00
82 3.0 Niewiński Kamil 5 1 2:8 22:53 11.00
83 3.0 Miller Szymon 2 1 3:2 19:15 10.00
84 3.0 Romanchuk Andriy 6 0 2:12 35:75 10.00
85 2.5 Dąbrowski Maciek 3 1 2:4 26:32 9.00
86 3.5 Witkowska Joanna 3 1 2:4 17:24 9.00
87 3.5 Biedacha Agata 3 1 2:4 24:33 9.00
88 3.0 Myśliński Rafał 4 1 2:7 32:52 9.00
89 3.0 Koziarski Dariusz 2 1 2:2 23:25 8.00
90 3.0 Dwojak Michał 2 1 2:2 19:22 8.00
91 3.0 Braksal Maciej 2 1 2:2 15:21 8.00
92 2.5 Barański Kacper 3 1 2:5 29:35 8.00
93 3.0 Kosiarski Daniel 1 1 2:0 12:3 7.00
94 2.5 Stolarczyk Paweł 1 1 2:0 13:7 7.00
95 3.0 Pokrzywnicki Tomasz 1 1 2:0 13:9 7.00
96 3.0 Jasińska Ewa 1 1 2:0 13:9 7.00
97 3.0 Zieliński Michał 2 1 2:3 18:23 7.00
98 3.5 Brzozowski Karol 7 0 0:14 25:84 7.00
99 2.5 Skulich Elżbieta 7 0 0:14 17:84 7.00
100 2.5 Długokęcki Michał 7 0 0:15 30:90 7.00
101 2.5 Nowak Piotr 1 1 2:1 10:10 6.00
102 2.5 Dembek Kacper 2 0 2:4 28:30 6.00
103 3.0 Górski #1 Michał 4 0 1:8 18:46 6.00
104 3.0 Hilbrycht Michał 5 0 0:10 26:62 5.00
105 3.5 Łozowska Dorota 5 0 0:10 3:60 5.00
106 2.5 Wysmyk Paweł 4 0 0:8 17:48 4.00
107 3.5 Hydzik Władysław 4 0 0:8 4:48 4.00
108 3.5 Świderski Marcin 1 0 1:2 10:16 3.00
109 2.5 Tałasiewicz Konrad 3 0 0:6 13:37 3.00
110 3.0 Makarewicz Anna 3 0 0:6 10:36 3.00
111 3.5 Gałązka Joanna 2 0 0:4 16:25 2.00
112 3.0 Chojecka Anna 2 0 0:4 11:24 2.00
113 2.5 Woźniak Małgorzata 2 0 0:4 12:25 2.00
114 3.0 Lejk Małgorzata 2 0 0:4 12:25 2.00
115 3.0 Grygieńć Tomek 2 0 0:4 9:24 2.00
116 3.0 Kuca Łukasz 2 0 0:4 2:24 2.00
117 3.0 Haratym-Rojek Anna 1 0 0:2 6:12 1.00
118 3.5 Kolasa Monika 1 0 0:2 6:12 1.00
119 3.5 Chojnacki Jacek 1 0 0:2 4:12 1.00
120 3.0 Golonko Sylwia 1 0 0:2 3:12 1.00
121 3.0 Głodkowska Elżbieta 1 0 0:2 2:12 1.00
122 3.0 Mężykowski Mateusz 1 0 0:2 2:12 1.00
123 3.5 Mulić Ewa 1 0 0:2 2:12 1.00
124 3.5 Kaczyńska Marta 1 0 0:2 2:12 1.00
125 3.0 Grzyb Karol 1 0 0:2 1:12 1.00
126 3.0 Arciszewska Anna 1 0 0:2 1:12 1.00
127 2.5 Pudło Monika 1 0 0:2 0:12 1.00
128 3.5 Nowak Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
129 3.0 Tobiasz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
130 3.0 Szysz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
131 3.5 Pastryk Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
132 3.5 Urbański Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
133 3.5 Kalinowski Jacek Tadeusz 0 0 0:0 0:0 0.00
134 3.5 Nitsze Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
135 3.0 Sobolewska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
136 3.0 Grętkiewicz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
137 2.5 Kwiatkowski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
138 3.0 Pastewka Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
139 3.5 Gilewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
140 3.5 Borkenhagen Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
141 3.0 Nowak Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
142 3.0 Wróblewska Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
143 3.0 Łasowska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
144 3.0 Oryl Halina 0 0 0:0 0:0 0.00
145 3.0 Marciniak Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
146 3.5 Mrówka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
147 3.0 Gniewosz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
148 3.5 Jurys Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
149 3.0 Małaszkiewicz Janek 0 0 0:0 0:0 0.00
150 2.5 Olchowska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
151 3.0 Brotoń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
152 3.5 Sochacki Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
153 3.5 Dec Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
154 2.5 Szerszeń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
155 3.0 Machaj Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
156 3.0 Miernowska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
157 3.0 Pietrzyk Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
158 3.0 Czekalski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
159 3.0 Gliszczyński Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
160 3.0 Stopyra Diana 0 0 0:0 0:0 0.00
161 3.0 Zborowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
162 3.5 Niziałek Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
163 3.0 Wasilewska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
164 3.0 Kraszewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
165 3.0 Drewnowski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
166 3.0 Wacowska Alicja 0 0 0:0 0:0 0.00
167 3.0 Nowak Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
168 3.0 Babiarz Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
169 3.0 Bystrek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
170 2.5 Bartosiak Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
171 3.5 Kravchenko Dmytro 0 0 0:0 0:0 0.00
172 3.0 Śliwczyńska Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
173 3.5 Radzanowski Chris 0 0 0:0 0:0 0.00
174 3.0 Karpinski Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
175 3.5 Nowacki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
176 3.5 Florczak Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
177 3.5 Magdziarz Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
178 3.5 Trusińska Anastazja 0 0 0:0 0:0 0.00
179 3.0 Skrzypiec Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
180 3.5 Węklar Alex 0 0 0:0 0:0 0.00
181 3.0 Urbanek Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
182 3.0 Łaski #1 Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
183 3.5 Madej Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
184 3.0 Lizak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
185 3.0 Zarkadoulas Nikos 0 0 0:0 0:0 0.00
186 3.0 Popyk Taras 0 0 0:0 0:0 0.00
187 3.0 Remiszewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
188 3.0 Sułek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
189 3.5 Marciniak Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
190 3.0 Ferenc-Dominik Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
191 3.0 Stiller-Romanowski Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
192 3.5 Zarski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
193 3.5 Słowik Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
194 3.5 Brewczuk Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
195 2.5 Antolak Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
196 3.0 Łuczyński Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
197 3.5 Mączewska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
198 3.0 Adamczyk Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
199 3.0 Jakacka Tatiana 0 0 0:0 0:0 0.00
200 3.5 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
201 3.5 Ostaszewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
202 3.0 Kowalczuk Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
203 3.5 Czajkowski Miko 0 0 0:0 0:0 0.00
204 3.0 Kiryluk Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
205 3.5 Sobański Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
206 3.5 Wcisło Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
207 3.5 Kozieł Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 3.5 Sosnowska Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
209 2.5 Bogdanowska Helena 0 0 0:0 0:0 0.00
210 3.5 Gondek Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
211 3.5 Birov Stanislav 0 0 0:0 0:0 0.00
212 3.5 Żemajtis Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
213 3.0 Moczydłowska Eliza 0 0 0:0 0:0 0.00
214 2.5 Kuśmirek Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
215 3.5 Daczko Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
216 3.0 Wrzesińska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
217 3.0 Torz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
218 3.5 Bonelli Enrico 0 0 0:0 0:0 0.00
219 3.0 Kalisiak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
220 3.0 Lesik Marcel 0 0 0:0 0:0 0.00
221 2.5 Rudek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Szelc Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
223 3.5 Sobieska Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
224 3.5 Adamiak Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
225 3.0 Pyszyńska Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
226 3.0 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
227 2.5 Libelt Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
228 2.5 Chłopaś Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
229 3.0 Świtała Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
230 3.0 Krupiński Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
231 3.5 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
232 3.0 Walczewski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
233 3.0 Pietrzak Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
234 3.0 Walczewska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
235 3.5 Popiołek Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
236 3.0 Gąsiorowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
237 3.0 Karasek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
238 2.5 Wyka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
239 3.5 Nieroda Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Korczak Błażej 36 29 61:18 415:236 212.00
2 Best Bradley 52 22 50:68 477:522 188.00
3 Karolewski Marcin 24 24 48:3 302:89 165.00
4 Gac Jakub 40 13 37:56 344:418 138.00
5 Koper Dawid 32 15 36:38 317:329 130.00
6 Zięba #1 Marcin 20 16 33:8 220:97 118.00
7 Tuderek Rafał 20 15 32:14 235:159 110.00 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Pawlicki Michał 21 15 32:17 218:168 110.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Pastewka Marcin 17 14 30:14 220:167 97.00
10 Bohdan Hanna 19 12 26:14 193:154 95.00
11 Bujalski Łukasz 15 12 27:10 191:130 89.00
12 Pływacz Radosław 13 12 25:2 155:54 87.00
13 Zgierski Jakub 14 12 25:6 169:89 86.00
14 Franaszek Krzysztof 16 11 24:13 186:139 83.00
15 Socha Małgorzata 22 8 21:29 194:222 79.00
16 Ożóg Katarzyna 13 10 22:8 163:100 75.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Kowalczyk Wiktor 15 9 23:14 190:162 75.00 0 0 0:0 0:0 0.00
18 Wyszyński Andrzej 14 10 20:10 150:115 72.00
19 Reiman Harri 10 10 20:0 120:12 70.00
20 Kotecki Mateusz 14 8 17:13 127:125 63.00
21 Górny Grzegorz 14 7 16:16 151:152 58.00
22 Romański Daniel 10 8 17:7 108:59 57.00
23 Kaliszewski Michal 14 7 15:16 127:143 56.00
24 Gidziński Marcin 13 7 15:14 115:119 55.00
25 Piątkowska Monika 9 8 16:5 104:69 54.00
26 Mozol Mateusz 11 7 16:12 123:120 53.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Antosik Paweł 18 5 14:29 172:225 53.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Sidor Lidia 17 6 14:27 157:194 52.00
29 Misiano Emanuele 8 7 14:2 91:54 50.00
30 Bizan Aleksy 9 7 14:6 103:75 49.00
31 Żyrek Piotr 8 7 14:4 96:71 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Krzemińska Iwona 15 5 12:21 130:159 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Pierwsza Małgorzata 9 6 13:6 98:63 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
34 Szewczyk Wojciech 11 5 14:14 128:122 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Kwiecień Bartłomiej 8 6 13:4 88:49 46.00 1 1 2:0 12:5 7.00
36 Żołądkiewicz Justyna 13 5 12:17 112:124 46.00 1 0 0:2 5:12 1.00
37 Leckos Andrzej 11 5 12:12 114:107 45.00
38 Zwoliński Daniel 9 6 13:9 107:111 44.00
39 Bryłka Krzysztof 7 6 13:4 86:60 43.00 1 1 2:0 12:5 7.00
40 Kijewska Karolina 13 5 11:18 109:129 43.00 1 0 0:2 5:12 1.00
41 Pawinska-Guzewicz Katarzyna 9 6 12:8 91:74 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Chodkiewicz Paulina 9 6 12:10 87:96 41.00
43 Słowik Jakub 11 4 11:15 94:111 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Czarnota Małgorzata 12 4 11:17 106:131 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Koćmiel Szymon 8 5 11:8 93:83 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Wawrzyńczak Michał 9 5 11:11 94:80 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Odrowąż Andrzej 9 5 11:11 87:105 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Adamczewski Tobiasz 12 4 9:17 92:132 37.00
49 Kabat Małgorzata 6 5 10:3 67:38 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Kowalska Ola 9 4 9:10 77:81 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Nojszewski Oskar 11 4 9:16 90:115 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Knaflewska Alina 6 4 9:4 67:54 32.00
53 Kuźmiak Robert 14 2 7:26 105:173 30.00
54 Guzek Grażyna 9 3 7:12 76:79 29.00
55 Zwierzchowski Tomasz 5 4 8:3 55:29 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Iwińska Magda 8 3 7:10 64:79 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Całun Ilona 9 3 7:13 84:93 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Kozerawska Agata 11 2 6:18 73:126 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Wojtasiński Jacek 22 1 2:43 103:265 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Jastrzębska Elżbieta 6 3 7:6 61:62 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Kucinski Andrzej 10 2 6:16 63:99 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Kniaź Mikołaj 5 3 7:4 47:36 25.00
63 Dąbrowski Bogdan 4 3 7:2 50:42 24.00
64 Mojżeszek Malgorzata 4 3 7:3 48:33 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Pawłowski Patryk 5 2 7:6 53:44 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Pilich Bartosz 4 3 6:2 40:25 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Braun Jarek 7 2 6:11 48:75 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Betlejewski Rafał 3 3 6:0 36:5 21.00
69 Kopeć Jarosław 6 1 6:11 45:68 19.00
70 Smółkowski Grzegorz 4 2 5:4 47:43 18.00
71 Krzemiński Marcin 5 2 4:6 43:47 17.00
72 Gudawajtys Mateusz 3 2 4:2 33:19 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Kłosiński Adam 4 2 4:5 30:37 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Wojtowicz Grzegorz 9 1 2:16 48:105 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Gała Karol 2 2 4:0 25:16 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Sotkiewicz Karolina 6 1 3:10 46:73 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Roguski Stanley 2 2 4:1 26:13 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Socha Magda 5 1 3:8 33:50 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Piasecki Dawid 6 1 3:11 55:74 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Dudzic Beata 5 1 2:8 28:49 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Ślęzak Paula 5 1 2:8 22:50 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Niewiński Kamil 5 1 2:8 22:53 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Miller Szymon 2 1 3:2 19:15 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Romanchuk Andriy 6 0 2:12 35:75 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Dąbrowski Maciek 3 1 2:4 26:32 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Witkowska Joanna 3 1 2:4 17:24 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Biedacha Agata 3 1 2:4 24:33 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Myśliński Rafał 4 1 2:7 32:52 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Koziarski Dariusz 2 1 2:2 23:25 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Dwojak Michał 2 1 2:2 19:22 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Braksal Maciej 2 1 2:2 15:21 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Barański Kacper 3 1 2:5 29:35 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Kosiarski Daniel 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Stolarczyk Paweł 1 1 2:0 13:7 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Pokrzywnicki Tomasz 1 1 2:0 13:9 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Jasińska Ewa 1 1 2:0 13:9 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Zieliński Michał 2 1 2:3 18:23 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Brzozowski Karol 7 0 0:14 25:84 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Skulich Elżbieta 7 0 0:14 17:84 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Długokęcki Michał 7 0 0:15 30:90 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Nowak Piotr 1 1 2:1 10:10 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Dembek Kacper 2 0 2:4 28:30 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Górski #1 Michał 4 0 1:8 18:46 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Hilbrycht Michał 5 0 0:10 26:62 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Łozowska Dorota 5 0 0:10 3:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Wysmyk Paweł 4 0 0:8 17:48 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Hydzik Władysław 4 0 0:8 4:48 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Świderski Marcin 1 0 1:2 10:16 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Tałasiewicz Konrad 3 0 0:6 13:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Makarewicz Anna 3 0 0:6 10:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Gałązka Joanna 2 0 0:4 16:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Chojecka Anna 2 0 0:4 11:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Woźniak Małgorzata 2 0 0:4 12:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Lejk Małgorzata 2 0 0:4 12:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Grygieńć Tomek 2 0 0:4 9:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Kuca Łukasz 2 0 0:4 2:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Haratym-Rojek Anna 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Kolasa Monika 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Chojnacki Jacek 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Golonko Sylwia 1 0 0:2 3:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Głodkowska Elżbieta 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Mężykowski Mateusz 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Mulić Ewa 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Kaczyńska Marta 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Grzyb Karol 1 0 0:2 1:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Arciszewska Anna 1 0 0:2 1:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Pudło Monika 1 0 0:2 0:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Nowak Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Tobiasz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Szysz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Pastryk Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Urbański Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Kalinowski Jacek Tadeusz 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Nitsze Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Sobolewska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Grętkiewicz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Kwiatkowski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Pastewka Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Gilewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Borkenhagen Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Nowak Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Wróblewska Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Łasowska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Oryl Halina 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Marciniak Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Mrówka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Gniewosz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Jurys Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Małaszkiewicz Janek 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Olchowska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Brotoń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Sochacki Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Dec Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Szerszeń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Machaj Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Miernowska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Pietrzyk Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Czekalski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Gliszczyński Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Stopyra Diana 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Zborowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Niziałek Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Wasilewska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Kraszewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Drewnowski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Wacowska Alicja 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Nowak Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Babiarz Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Bystrek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Bartosiak Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Kravchenko Dmytro 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Śliwczyńska Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Radzanowski Chris 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Karpinski Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Nowacki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Florczak Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Magdziarz Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Trusińska Anastazja 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Skrzypiec Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Węklar Alex 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Urbanek Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Łaski #1 Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Madej Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Lizak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Zarkadoulas Nikos 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Popyk Taras 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Remiszewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Sułek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Marciniak Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Ferenc-Dominik Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Stiller-Romanowski Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Zarski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Słowik Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Brewczuk Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Antolak Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Łuczyński Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Mączewska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Adamczyk Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Jakacka Tatiana 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Ostaszewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Kowalczuk Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Czajkowski Miko 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Kiryluk Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Sobański Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Wcisło Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Kozieł Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Sosnowska Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Bogdanowska Helena 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Gondek Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Birov Stanislav 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Żemajtis Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Moczydłowska Eliza 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Kuśmirek Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Daczko Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Wrzesińska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Torz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
218 Bonelli Enrico 0 0 0:0 0:0 0.00
219 Kalisiak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
220 Lesik Marcel 0 0 0:0 0:0 0.00
221 Rudek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Szelc Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
223 Sobieska Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
224 Adamiak Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Pyszyńska Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
226 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
227 Libelt Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
228 Chłopaś Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Świtała Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Krupiński Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
231 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
232 Walczewski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Pietrzak Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
234 Walczewska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
235 Popiołek Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Gąsiorowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
237 Karasek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Wyka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Nieroda Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 2:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:3
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:2
  • 0:3
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#652 Iwińska - Stolarczyk wczoraj o godz. 19:50
#651 Adamczewski - Ślęzak wczoraj o godz. 16:12
#650 Chodkiewicz - Mojżeszek 2 dni temu o godz. 22:32
#649 Tuderek - Kłosiński 2 dni temu o godz. 16:39
#648 Tuderek - Guzek 2 dni temu o godz. 16:38

Nadchodzące spotkania

#649 Tuderek - Kłosiński za 18 min.
#555 Best - Kwiecień za 3 godz.
#590 Pastewka - Bujalski za 4 godz.
#647 Bujalski - Korczak za 4 godz.
#105 Nowak - Best za 10 godz.

Ostatnie wyniki

#605 Betlejewski - Kniaź 6/0 6/0
#633 Pawlicki - Pływacz 3/6 1/6
#636 Gidziński - Żyrek 7/5 2/6 9:11
#609 Wyszyński - Best 6/0 6/4
#646 Gac - Tałasiewicz 6/3 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych