# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Walczak Filip 6 6 12:0 74:27 0.00
2 Zgierski Jakub 6 6 12:1 79:40 0.00
3 Migdał Aleksandra 6 6 12:3 85:45 0.00
4 Bogiel Marcin 6 5 10:2 68:43 0.00
5 Dymko Tomasz 6 5 10:3 72:39 0.00
6 Rajska Monika 4 4 8:1 48:25 0.00
7 Srebrny Michał 6 5 10:3 74:57 0.00
8 Hinz Krzysztof 6 4 10:4 78:48 0.00
9 Świt Małgorzata 6 5 10:4 77:50 0.00
10 Mularczyk Damian 5 4 9:3 66:47 0.00
11 Wojciechowski Paweł 4 3 7:2 48:24 0.00
12 Kowalski Michał 5 4 8:3 58:42 0.00
13 Jasieński Maciej 3 3 6:1 41:25 0.00
14 Rosa Anna 4 3 7:3 53:32 0.00
15 Żółtowska Aleksandra 6 4 8:4 60:39 0.00
16 Wasilewicz Iga 4 3 7:3 56:43 0.00
17 Alivand Ami 6 4 9:5 68:56 0.00
18 Sokolik Ewa 5 3 7:4 50:39 0.00
19 Chojecka Ewa 3 2 5:2 36:25 0.00
20 Czepiel Łukasz 3 2 5:3 44:33 0.00
21 Mitura Robert 5 3 7:5 60:49 0.00
22 Jagielski Maciej 4 2 5:4 47:34 0.00
23 Kamiński Łukasz 4 2 6:5 57:44 0.00
24 Bąkała Anna 4 2 5:4 50:37 0.00
25 Dalewska Ewa 4 2 5:4 42:36 0.00
26 Zhong Yanning 2 1 3:2 26:23 0.00
27 Makarski Darek 3 2 4:3 33:35 0.00
28 Kopa Mariusz 6 4 8:7 61:70 0.00
29 Krzemiński Marcin 4 2 4:4 44:35 0.00
30 Zaremba Michał 3 1 4:4 37:36 0.00
31 Gilewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Studzińska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Borzyszkowska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
34 Szendzielarz Bożena 4 2 5:5 47:47 0.00
35 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Mitura Anna 2 1 2:2 16:17 0.00
37 Derleta Anna 2 1 2:2 14:17 0.00
38 Levitsky Sergey 4 2 4:4 34:40 0.00
39 Strzałkowska-Kominiak Iwona 2 1 2:3 24:23 0.00
40 Kudła Piotr 4 2 4:5 45:49 0.00
41 Szczepaniak Justyna 3 1 3:4 32:36 0.00
42 Dziubanii Karolina 1 0 1:2 10:16 0.00
43 Cieślikowska Agata 3 1 3:4 34:40 0.00
44 Janiszewski Maciej 4 2 4:5 42:49 0.00
45 Majchrzak Katarzyna 3 1 3:4 30:37 0.00
46 Movchan Alex 4 2 4:5 30:42 0.00
47 Szymański Dominik 3 1 3:4 22:35 0.00
48 Mokrzycki Piotr 6 3 7:9 72:74 0.00
49 Adamczewski Tobiasz 1 0 0:2 9:13 0.00
50 Wilgat Jerzy 3 1 2:4 27:31 0.00
51 Nowak Jacek 2 0 2:4 23:28 0.00
52 Katarzyński Maciej 1 0 0:2 6:13 0.00
53 Strutyńska Aneta 1 0 0:2 5:12 0.00
54 Standera Radosław 3 1 2:4 24:32 0.00
55 Łuczyńska Anna 3 1 3:5 30:38 0.00
56 Bodzioch Robert 3 1 3:5 33:41 0.00
57 Chodkiewicz Paulina 3 1 2:4 19:28 0.00
58 Siadaczka Marcin 3 1 3:5 33:42 0.00
59 Ewy Joanna 1 0 0:2 3:12 0.00
60 Skiendzielewski Szymon 4 1 3:6 34:39 0.00
61 Nowicka Kasia 2 0 1:4 15:24 0.00
62 Kordaczuk Andrzej 3 1 2:5 25:35 0.00
63 Machnicki Tomasz 3 1 2:5 26:36 0.00
64 Niwiński Bartosz 2 0 1:4 18:28 0.00
65 Jędrzejak Witosław 2 0 1:4 15:27 0.00
66 Borzęcka Kamila 3 1 2:5 25:37 0.00
67 Grygorowicz Krzysztof 2 0 1:4 16:29 0.00
68 Adamus Paweł 3 1 2:5 21:37 0.00
69 Malawski Jan 2 0 0:4 13:24 0.00
70 Marchetti Alessio 2 0 0:4 13:25 0.00
71 Stas Nikolaj 2 0 0:4 12:24 0.00
72 Siczek Roman 2 0 0:4 10:24 0.00
73 Wach Miłosława 2 0 0:4 10:25 0.00
74 Górska-Niwińska Małgorzata 2 0 0:4 6:24 0.00
75 Katrii Oksana 2 0 0:4 5:24 0.00
76 Rybicki Jarosław 2 0 0:4 5:24 0.00
77 Żuchowski Bartosz 2 0 0:4 0:24 0.00
78 Sławiński Jakub 3 0 0:6 17:37 0.00
79 Otręba Tomasz 3 0 0:6 11:36 0.00
80 Całun Ilona 3 0 0:6 9:36 0.00
81 Janek Alicja 3 0 0:6 6:36 0.00
82 Dentkowski Jacek 4 0 1:8 30:53 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#145 Czepiel - Dentkowski 20 lipca o godz. 15:03
#144 Jasieński - Kowalski 21 stycznia o godz. 18:34
#143 Rajska - Świt 21 stycznia o godz. 18:33
#142 Migdał - Zhong 21 stycznia o godz. 18:32
#141 Sokolik - Rosa 16 stycznia o godz. 20:58

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#145 Czepiel - Dentkowski 6/3 6/1
#144 Jasieński - Kowalski 6/3 6/4
#143 Rajska - Świt 6/4 6/1
#142 Migdał - Zhong 7/5 3/6 6/3
#133 Migdał - Rosa 6/4 4/6 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych