# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 5.5 Bogiel Marcin 20 17 36:10 256:158 127.00
2 5.0 Siadaczka Marcin 15 15 30:0 182:53 105.00
3 5.5 Naumowicz Piotr 15 14 29:4 190:110 101.00
4 5.5 Kudła Piotr 15 12 25:12 178:138 91.00
5 5.0 Rząsa Daniel 17 7 16:22 151:169 71.00
6 5.0 Mokrzycki Piotr 13 8 16:11 124:97 66.00
7 5.5 Hys Bartek 11 8 16:8 120:89 62.00
8 5.5 Sołtys-Matera Marta 12 7 15:10 112:79 60.00
9 5.0 Pogorzelski Karol 13 6 14:15 113:112 58.00
10 5.0 Zaremba Michał 10 6 13:10 130:98 51.00
11 5.5 Kowalski Michał 8 5 11:7 92:85 42.00
12 5.0 Kustra Artur 11 4 9:17 80:128 42.00
13 5.0 Bogucki Robert 10 4 10:14 104:106 41.00
14 5.0 Demianiuk Marta 10 4 9:13 103:109 41.00
15 5.0 Wilk Sylwia 17 1 3:33 72:210 40.00
16 5.0 Bieńkowski Piotr 7 5 10:5 74:60 39.00
17 5.5 Kamiński Łukasz 5 5 10:1 65:42 35.00
18 5.0 Szczap Rafa 6 4 10:5 80:61 34.00
19 5.0 Naskrecki Piotr 6 4 11:4 86:49 33.00
20 5.5 Gorloff Filip 6 4 9:4 73:41 33.00
21 5.5 Leone Jacopo 6 4 8:4 58:36 32.00
22 5.0 Bek Michał 4 4 8:1 53:22 28.00
23 5.0 Szkopek Krzysztof 6 3 7:7 62:63 28.00
24 5.0 Niewiadomski Marek 5 3 8:6 66:47 27.00
25 5.0 Grygorowicz Krzysztof 7 2 7:10 63:76 27.00
26 5.0 Jędrych Leszek 10 1 3:19 58:117 26.00
27 5.0 Klauda Piotr 9 1 4:16 64:115 25.00
28 5.0 Płatek Bartosz 4 3 7:2 52:34 24.00
29 5.5 Pieczyrak Paweł 4 3 6:2 45:29 23.00
30 5.0 Machnicki Tomasz 10 0 2:20 67:132 22.00
31 5.0 Majchrzak Piotr 5 2 4:7 46:53 20.00
32 5.0 Opiola Wojciech 4 2 5:6 52:56 19.00
33 5.0 Kałas Filip 3 2 5:2 37:26 17.00
34 5.0 Rytel Adam 5 1 3:8 30:53 16.00
35 5.0 Urbanowski Piotr 5 1 2:8 35:52 15.00
36 5.0 Radecka Katarzyna 4 1 3:7 32:53 14.00
37 5.0 Czabański Jacek 4 1 2:6 29:44 13.00
38 5.0 Pryshlyak Olha 4 1 2:6 19:45 13.00
39 5.0 Dałek Małgorzata 3 1 2:4 16:24 11.00
40 5.0 Brabin Philip 2 1 3:2 29:28 10.00
41 5.0 Orliński Stanisław 2 1 3:3 19:25 10.00
42 5.0 Gierada Paweł 2 1 2:2 14:17 9.00
43 5.0 Skubalski Adam 4 0 1:8 22:44 9.00
44 5.0 Kozak Piotr 4 0 0:8 16:44 8.00
45 5.0 Dentkowski Jacek 4 0 0:8 15:48 8.00
46 5.0 Pelc Adam 1 1 2:0 12:0 7.00
47 5.0 Terreno Simone 1 1 2:0 12:5 7.00
48 5.5 Chmielewski Robert 3 0 0:6 2:36 6.00
49 5.5 Russeau Ludovic 2 0 0:4 7:24 4.00
50 5.5 Chowaniec Luke 1 0 0:2 6:12 2.00
51 5.0 Kielczyk Łukasz 1 0 0:2 7:13 2.00
52 5.0 Gluskin Jack 1 0 0:2 6:13 2.00
53 5.0 Wroński Artur 1 0 0:2 3:12 2.00
54 5.5 Anielewicz Marcin 1 0 0:2 1:12 2.00
55 5.0 Oszczyk Marcin 1 0 0:2 0:12 2.00
56 5.0 Mitura Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
57 5.0 Makarski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
58 5.5 Sanchez-Molla Carlos 0 0 0:0 0:0 0.00
59 5.0 Koenig Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
60 5.0 Pączek Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
61 5.0 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
62 5.0 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
63 5.0 Boguszewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
64 5.0 Giacon Stefano 0 0 0:0 0:0 0.00
65 5.0 Szczerbiński Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
66 5.0 Kamieńska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
67 5.0 Tauzowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
68 5.0 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
69 5.0 Rudnicki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
70 5.5 Wesołowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
71 5.5 Maciocha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
72 5.0 Kurak Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
73 6.0 Stech Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
74 5.0 Bieliński Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
75 4.0 Jankowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
76 6.0 Radomska Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
77 5.0 Krajnik Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
78 5.0 Jesionek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
79 5.0 Ancewicz Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
80 5.0 Zientara Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
81 5.0 Markiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
82 5.5 Pieniak Waldemar 0 0 0:0 0:0 0.00
83 5.5 Kraska Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
84 6.0 Badurowicz Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
85 5.0 Leszczyński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
86 5.0 Bojar Piotr 1 0 0:2 0:12 0.00
87 5.0 Rutkowski Krzysztof 1 0 0:2 0:12 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7pkt.
  • 2:0 - 7pkt.
  • 3:1 - 7pkt.
  • 3:2 - 7pkt.
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 3pkt.
  • 1:3 - 3pkt.
  • 2:3 - 3pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bogiel Marcin 20 17 36:10 256:158 127.00
2 Siadaczka Marcin 15 15 30:0 182:53 105.00
3 Naumowicz Piotr 15 14 29:4 190:110 101.00
4 Kudła Piotr 15 12 25:12 178:138 91.00
5 Rząsa Daniel 17 7 16:22 151:169 71.00
6 Mokrzycki Piotr 13 8 16:11 124:97 66.00
7 Hys Bartek 11 8 16:8 120:89 62.00
8 Sołtys-Matera Marta 12 7 15:10 112:79 60.00
9 Pogorzelski Karol 13 6 14:15 113:112 58.00
10 Zaremba Michał 10 6 13:10 130:98 51.00
11 Kowalski Michał 8 5 11:7 92:85 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Kustra Artur 11 4 9:17 80:128 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Bogucki Robert 10 4 10:14 104:106 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Demianiuk Marta 10 4 9:13 103:109 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Wilk Sylwia 17 1 3:33 72:210 40.00
16 Bieńkowski Piotr 7 5 10:5 74:60 39.00
17 Kamiński Łukasz 5 5 10:1 65:42 35.00
18 Szczap Rafa 6 4 10:5 80:61 34.00
19 Naskrecki Piotr 6 4 11:4 86:49 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
20 Gorloff Filip 6 4 9:4 73:41 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
21 Leone Jacopo 6 4 8:4 58:36 32.00
22 Bek Michał 4 4 8:1 53:22 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Szkopek Krzysztof 6 3 7:7 62:63 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Niewiadomski Marek 5 3 8:6 66:47 27.00 1 1 2:1 13:7 7.00
25 Grygorowicz Krzysztof 7 2 7:10 63:76 27.00 1 0 1:2 7:13 3.00
26 Jędrych Leszek 10 1 3:19 58:117 26.00
27 Klauda Piotr 9 1 4:16 64:115 25.00
28 Płatek Bartosz 4 3 7:2 52:34 24.00
29 Pieczyrak Paweł 4 3 6:2 45:29 23.00
30 Machnicki Tomasz 10 0 2:20 67:132 22.00
31 Majchrzak Piotr 5 2 4:7 46:53 20.00
32 Opiola Wojciech 4 2 5:6 52:56 19.00
33 Kałas Filip 3 2 5:2 37:26 17.00
34 Rytel Adam 5 1 3:8 30:53 16.00
35 Urbanowski Piotr 5 1 2:8 35:52 15.00
36 Radecka Katarzyna 4 1 3:7 32:53 14.00
37 Czabański Jacek 4 1 2:6 29:44 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Pryshlyak Olha 4 1 2:6 19:45 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
39 Dałek Małgorzata 3 1 2:4 16:24 11.00
40 Brabin Philip 2 1 3:2 29:28 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Orliński Stanisław 2 1 3:3 19:25 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Gierada Paweł 2 1 2:2 14:17 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Skubalski Adam 4 0 1:8 22:44 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Kozak Piotr 4 0 0:8 16:44 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Dentkowski Jacek 4 0 0:8 15:48 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Pelc Adam 1 1 2:0 12:0 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Terreno Simone 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Chmielewski Robert 3 0 0:6 2:36 6.00
49 Russeau Ludovic 2 0 0:4 7:24 4.00
50 Chowaniec Luke 1 0 0:2 6:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Kielczyk Łukasz 1 0 0:2 7:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Gluskin Jack 1 0 0:2 6:13 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Wroński Artur 1 0 0:2 3:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Anielewicz Marcin 1 0 0:2 1:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Oszczyk Marcin 1 0 0:2 0:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Mitura Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Makarski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Sanchez-Molla Carlos 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Koenig Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Pączek Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Boguszewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Giacon Stefano 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Szczerbiński Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Kamieńska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Tauzowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Rudnicki Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Wesołowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Maciocha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Kurak Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Stech Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Bieliński Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Jankowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Radomska Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Krajnik Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Jesionek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Ancewicz Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Zientara Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Markiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Pieniak Waldemar 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Kraska Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Badurowicz Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Leszczyński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Bojar Piotr 1 0 0:2 0:12 0.00
87 Rutkowski Krzysztof 1 0 0:2 0:12 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#224 Bogiel - Kudła 6 godz. temu
#223 Siadaczka - Kustra 6 godz. temu
#222 Pogorzelski - Wilk 2 dni temu o godz. 11:47
#221 Bogiel - Grygorowicz 2 dni temu o godz. 10:01
#220 Hys - Brabin 3 dni temu o godz. 22:23

Nadchodzące spotkania

#223 Siadaczka - Kustra za 9 godz.
#220 Hys - Brabin za 9 godz.
#224 Bogiel - Kudła pojutrze o godz. 20:00

Ostatnie wyniki

#219 Hys - Rząsa 3/6 6/4 6/1
#208 Mokrzycki - Kustra 6/2 6/3
#221 Bogiel - Grygorowicz 6/0 6/2
#206 Sołtys-Matera - Pieczyrak 3/6 3/6
#222 Pogorzelski - Wilk 6/3 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych