# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 5.5 Kozanecki Krzysztof 14 9 19:10 147:122 74.00
2 5.0 Skórski Piotr 12 7 15:11 129:120 60.00
3 5.0 Jędrych Leszek 14 5 13:19 128:146 56.00
4 5.0 Ulanowski Hubert 11 6 14:12 110:117 54.00
5 5.5 Urbanowicz Jakub 8 7 15:3 105:66 52.00
6 5.0 Rząsa Daniel 10 5 11:11 109:105 46.00
7 5.0 Naskrecki Piotr 6 6 12:0 72:23 42.00
8 5.5 Bogiel Marcin 8 5 11:7 98:74 42.00
9 5.0 Kozłowski Artur 6 5 10:3 69:39 37.00
10 5.0 Piatkowski Szymon 6 5 10:4 76:57 37.00
11 5.0 Kamiński Marcin 6 5 10:6 67:66 37.00
12 5.0 Jankowski Adam 9 3 9:12 84:91 36.00
13 5.0 Siadaczka Marcin 5 5 10:0 61:21 35.00
14 5.0 Walczak Filip 5 5 10:0 61:21 35.00
15 5.0 Dąbrowski Olaf 7 4 8:7 69:67 34.00
16 5.0 Mikulski Łukasz 12 2 4:20 82:139 34.00
17 5.0 Wroński Artur 6 4 9:4 62:45 33.00
18 5.0 Bogucki Robert 9 3 6:14 72:111 33.00
19 5.0 Wilk Sylwia 11 2 4:19 81:129 32.00
20 5.0 Bek Michał 5 4 8:3 61:50 30.00
21 5.0 Grygorowicz Krzysztof 6 3 8:7 63:66 29.00
22 5.5 Kraska Marcin 4 4 8:0 48:8 28.00
23 5.5 Pieczyrak Paweł 5 3 7:5 68:61 26.00
24 6.0 Bess Damian 5 3 7:5 65:58 26.00
25 5.5 Kowalski Michał 5 3 6:4 47:34 25.00
26 5.0 Gluskin Jack 5 3 6:6 57:50 25.00
27 5.0 Klauda Piotr 9 1 3:16 56:103 24.00
28 5.5 Hys Bartek 3 3 8:0 48:16 21.00
29 5.0 Dudek Jan 3 3 6:1 32:19 21.00
30 5.0 Mironowicz Igor 10 0 0:20 59:125 20.00
31 5.5 Kamiński Łukasz 4 2 5:4 46:48 19.00
32 5.0 Rytel Adam 4 2 4:5 36:39 18.00
33 5.0 Grobelny Mikołaj 4 2 4:5 36:42 18.00
34 5.0 Dąbrowski Oskar 3 2 5:2 38:22 17.00
35 5.0 Pogorzelski Karol 5 1 4:8 41:49 17.00
36 5.0 Demianiuk Marta 5 1 3:8 47:58 16.00
37 5.5 Sołtys-Matera Marta 2 2 4:0 24:6 14.00
38 5.0 Makarski Darek 2 2 4:0 24:7 14.00
39 5.0 Janiak Łukasz 2 2 4:0 24:10 14.00
40 5.0 Radecka Katarzyna 4 1 3:7 37:53 14.00
41 5.0 Bieńkowski Piotr 3 1 3:4 30:34 12.00
42 5.5 Kudła Piotr 3 1 3:5 38:38 12.00
43 5.0 Rek Radomir 3 1 2:4 19:30 11.00
44 5.0 Brandys Tomasz 5 0 1:10 37:66 11.00
45 5.0 Godlewski Piotr 2 1 3:2 27:17 10.00
46 5.0 Wilk Mateusz 2 1 3:2 28:21 10.00
47 5.0 Skubalski Adam 2 1 2:2 19:17 9.00
48 5.0 Machnicki Tomasz 2 1 2:2 18:20 9.00
49 5.0 Szymczak Jan 2 1 2:2 14:19 9.00
50 5.0 Oryl Jan 2 1 2:3 13:20 9.00
51 5.0 Sroczyński Wojciech 2 1 2:3 16:25 9.00
52 5.0 Węklar Alex 4 0 0:8 10:49 8.00
53 5.0 Szczap Rafa 1 1 2:0 13:8 7.00
54 5.0 Mokrzycki Piotr 1 1 2:0 13:9 7.00
55 5.0 Urbanowski Piotr 1 1 2:1 18:18 7.00
56 5.0 Brabin Philip 1 1 2:1 13:14 7.00
57 5.0 Karasek Janka 2 0 1:4 16:20 5.00
58 5.0 Remi Henio 2 0 0:4 16:25 4.00
59 5.0 Czabański Jacek 2 0 0:4 13:25 4.00
60 5.5 Dowbor Maciej 2 0 0:4 12:24 4.00
61 5.0 Kustra Artur 1 0 0:2 4:12 2.00
62 5.0 Pryshlyak Olha 1 0 0:2 3:12 2.00
63 5.0 Szkopek Krzysztof 1 0 0:2 1:12 2.00
64 5.0 Krajnik Bartek 1 0 0:2 0:12 2.00
65 5.0 Niewiadomski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
66 5.0 Dentkowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
67 5.0 Kozak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
68 5.5 Sanchez-Molla Carlos 0 0 0:0 0:0 0.00
69 5.0 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
70 5.5 Gorloff Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
71 5.0 Opioła Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
72 5.5 Naumowicz Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
73 5.0 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
74 5.0 Pączek Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
75 5.5 Płatek Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
76 5.0 Boguszewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
77 5.0 Giacon Stefano 0 0 0:0 0:0 0.00
78 5.0 Szczerbiński Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
79 5.0 Orliński Stanisław 0 0 0:0 0:0 0.00
80 5.0 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
81 5.0 Rutkowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
82 5.5 Russeau Ludovic 0 0 0:0 0:0 0.00
83 5.5 Maciocha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
84 6.0 Stech Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
85 5.0 Dałek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
86 5.5 Leone Jacopo 0 0 0:0 0:0 0.00
87 5.0 Jesionek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
88 5.5 Chmielewski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
89 5.0 Zientara Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
90 5.0 Kałas Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
91 5.0 Markiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
92 5.5 Anielewicz Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
93 5.5 Pieniak Waldemar 0 0 0:0 0:0 0.00
94 5.0 Gierada Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
95 5.0 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
96 5.0 Leszczyński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
97 5.0 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
98 3.0 Drewnowski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
99 5.0 Przybyła Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
100 5.0 Carbol Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
101 5.5 Gregorczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
102 5.0 Gurbisz Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
103 5.0 Rogman Wojtek 0 0 0:0 0:0 0.00
104 5.0 Czereszko Maurycy 0 0 0:0 0:0 0.00
105 5.0 Łomicz Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
106 5.0 Naskręcki Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
107 5.5 Czepiel Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
108 5.0 Reit Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
109 5.0 Ryszkiewicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 3:1 - 7.00 pkt.
  • 3:2 - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 2:3 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozanecki Krzysztof 14 9 19:10 147:122 74.00
2 Skórski Piotr 12 7 15:11 129:120 60.00
3 Jędrych Leszek 14 5 13:19 128:146 56.00
4 Ulanowski Hubert 11 6 14:12 110:117 54.00
5 Urbanowicz Jakub 8 7 15:3 105:66 52.00
6 Rząsa Daniel 10 5 11:11 109:105 46.00
7 Naskrecki Piotr 6 6 12:0 72:23 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Bogiel Marcin 8 5 11:7 98:74 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Kozłowski Artur 6 5 10:3 69:39 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
10 Piatkowski Szymon 6 5 10:4 76:57 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Kamiński Marcin 6 5 10:6 67:66 37.00 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Jankowski Adam 9 3 9:12 84:91 36.00
13 Siadaczka Marcin 5 5 10:0 61:21 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Walczak Filip 5 5 10:0 61:21 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Dąbrowski Olaf 7 4 8:7 69:67 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Mikulski Łukasz 12 2 4:20 82:139 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Wroński Artur 6 4 9:4 62:45 33.00 1 1 2:0 12:5 7.00
18 Bogucki Robert 9 3 6:14 72:111 33.00 1 0 0:2 5:12 2.00
19 Wilk Sylwia 11 2 4:19 81:129 32.00
20 Bek Michał 5 4 8:3 61:50 30.00
21 Grygorowicz Krzysztof 6 3 8:7 63:66 29.00
22 Kraska Marcin 4 4 8:0 48:8 28.00
23 Pieczyrak Paweł 5 3 7:5 68:61 26.00 2 2 4:1 30:24 14.00
24 Bess Damian 5 3 7:5 65:58 26.00 2 0 1:4 24:30 5.00
25 Kowalski Michał 5 3 6:4 47:34 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
26 Gluskin Jack 5 3 6:6 57:50 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Klauda Piotr 9 1 3:16 56:103 24.00
28 Hys Bartek 3 3 8:0 48:16 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Dudek Jan 3 3 6:1 32:19 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Mironowicz Igor 10 0 0:20 59:125 20.00
31 Kamiński Łukasz 4 2 5:4 46:48 19.00
32 Rytel Adam 4 2 4:5 36:39 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Grobelny Mikołaj 4 2 4:5 36:42 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
34 Dąbrowski Oskar 3 2 5:2 38:22 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Pogorzelski Karol 5 1 4:8 41:49 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Demianiuk Marta 5 1 3:8 47:58 16.00
37 Sołtys-Matera Marta 2 2 4:0 24:6 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Makarski Darek 2 2 4:0 24:7 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
39 Janiak Łukasz 2 2 4:0 24:10 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
40 Radecka Katarzyna 4 1 3:7 37:53 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Bieńkowski Piotr 3 1 3:4 30:34 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Kudła Piotr 3 1 3:5 38:38 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Rek Radomir 3 1 2:4 19:30 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Brandys Tomasz 5 0 1:10 37:66 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Godlewski Piotr 2 1 3:2 27:17 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Wilk Mateusz 2 1 3:2 28:21 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Skubalski Adam 2 1 2:2 19:17 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Machnicki Tomasz 2 1 2:2 18:20 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Szymczak Jan 2 1 2:2 14:19 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Oryl Jan 2 1 2:3 13:20 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Sroczyński Wojciech 2 1 2:3 16:25 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Węklar Alex 4 0 0:8 10:49 8.00
53 Szczap Rafa 1 1 2:0 13:8 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Mokrzycki Piotr 1 1 2:0 13:9 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Urbanowski Piotr 1 1 2:1 18:18 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Brabin Philip 1 1 2:1 13:14 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Karasek Janka 2 0 1:4 16:20 5.00
58 Remi Henio 2 0 0:4 16:25 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Czabański Jacek 2 0 0:4 13:25 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Dowbor Maciej 2 0 0:4 12:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Kustra Artur 1 0 0:2 4:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Pryshlyak Olha 1 0 0:2 3:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Szkopek Krzysztof 1 0 0:2 1:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Krajnik Bartek 1 0 0:2 0:12 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Niewiadomski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Dentkowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Kozak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Sanchez-Molla Carlos 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Gorloff Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Opioła Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Naumowicz Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Pączek Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Płatek Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Boguszewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Giacon Stefano 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Szczerbiński Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Orliński Stanisław 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Rutkowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Russeau Ludovic 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Maciocha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Stech Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Dałek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Leone Jacopo 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Jesionek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Chmielewski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Zientara Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Kałas Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Markiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Anielewicz Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Pieniak Waldemar 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Gierada Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Leszczyński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Drewnowski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Przybyła Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Carbol Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Gregorczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Gurbisz Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Rogman Wojtek 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Czereszko Maurycy 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Łomicz Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Naskręcki Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Czepiel Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Reit Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Ryszkiewicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 2:0
  • 3:1
  • 3:2
  • 2:1
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 1:2
  • 1:3
  • 2:3
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 0:2
2.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#194 Mikulski - Kozłowski 1 dni temu o godz. 20:41
#193 Bogucki - Radecka 1 dni temu o godz. 20:38
#192 Janiak - Kozanecki 1 dni temu o godz. 18:02
#191 Janiak - Kozłowski 1 dni temu o godz. 18:01
#190 Dudek - Wilk 1 dni temu o godz. 16:07

Nadchodzące spotkania

#165 Dowbor - Dąbrowski jutro o godz. 09:00
#194 Mikulski - Kozłowski pojutrze o godz. 11:00
#140 Dowbor - Mironowicz pojutrze o godz. 11:00
#192 Janiak - Kozanecki za 3 dni o godz. 10:00
#167 Dowbor - Ulanowski za 3 dni o godz. 10:00

Ostatnie wyniki

#193 Bogucki - Radecka 1/6 6/4 10/8
#182 Skubalski - Rząsa 3/6 4/6
#190 Dudek - Wilk 6/3 6/0
#187 Bess - Pieczyrak 4/6 3/6
#181 Janiak - Grygorowicz 6/2 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych