Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.0 Pałka Grzegorz 9 9 18:5 112:75 58.00
2 4.0 Wyszyński Andrzej 9 7 16:7 102:71 52.00
3 4.0 Pratt Patryk 6 6 12:0 73:22 42.00
4 4.0 Socha Magda 6 6 12:2 71:38 40.00
5 Pastewka Marcin 6 6 12:2 68:37 40.00
6 3.5 Antosik Paweł 7 5 11:5 81:50 38.00
7 4.0 Jaworski Krzysztof 7 4 10:7 81:68 34.00
8 4.0 Komorowski Marek 8 4 9:8 74:60 34.00
9 4.0 Michalczuk Paweł 5 5 10:3 76:46 32.00
10 3.5 Bujalski Łukasz 7 4 9:7 77:69 32.00
11 4.0 Katarzyński Maciej 6 4 8:4 58:44 30.00
12 4.0 Kalamus Aleksander 4 4 8:0 48:14 28.00
13 Zięba Marcin 4 4 8:0 49:15 28.00
14 3.5 Kucinski Andrzej 11 3 6:17 76:125 28.00
15 4.0 Borzyszkowska Maria 5 4 8:3 51:41 28.00
16 4.0 Taka Agun 6 3 8:6 62:48 28.00
17 4.0 Wrzosek Bartłomiej 4 4 8:0 49:14 28.00
18 4.0 Wareluk Justyna 4 4 8:0 49:24 28.00
19 Franaszek Krzysztof 6 4 8:6 62:57 28.00
20 4.0 Simionato Ernesto 5 3 7:4 58:40 25.00
21 4.0 Skubalska Katarzyna 5 3 7:4 46:33 25.00
22 4.0 Szubski Michał 4 3 7:2 48:25 24.00
23 4.0 Korczak Błażej 4 3 7:2 47:24 24.00
24 4.0 Grzymowicz Grzegorz 4 3 7:2 46:28 24.00
25 4.0 Ożóg Katarzyna 6 3 7:8 58:64 24.00
26 4.0 Plesiński Piotr 4 3 7:3 42:33 23.00
27 4.0 Magnuszewski Przemysław 4 3 6:2 46:27 22.00
28 4.0 Adamus Paweł 4 3 6:2 44:26 22.00
29 4.0 Szczepaniak Justyna 4 3 6:2 45:33 22.00
30 4.0 Movchan Alex 5 3 6:5 49:44 22.00
31 3.5 Adamczewski Tobiasz 5 3 6:5 47:51 22.00
32 4.0 Łuczyńska Anna 7 2 5:10 65:79 21.00
33 4.0 Kucharska Katarzyna 4 3 6:3 46:34 21.00
34 4.0 Stelmach Agata 3 3 6:0 36:14 21.00
35 4.0 Gawryszewska Julia 3 3 6:0 36:6 21.00
36 3.5 Gidziński Marcin 5 2 6:6 59:47 21.00
37 Popiołek Marcin 3 3 6:0 37:17 21.00
38 4.0 Kijewska Karolina 6 2 5:8 57:61 20.00
39 3.5 Sidor Lidia 3 3 6:2 37:22 19.00
40 Nowacki Marcin 5 2 5:6 46:48 19.00
41 Leckos Andrzej 4 2 4:4 38:33 16.00
42 3.5 Hervas Antonio 3 2 4:2 30:20 15.00
43 3.5 Bizan Aleksy 4 2 4:5 33:40 15.00
44 4.0 Smoderek Mariusz 2 2 4:0 24:4 14.00
45 4.0 Mańkowski Piotr 2 2 4:0 24:11 14.00
46 Cichoń Katarzyna 2 2 4:0 25:13 14.00
47 3.5 Misiano Emanuele 2 2 4:0 25:13 14.00
48 4.0 Romański Daniel 6 1 3:10 37:60 14.00
49 4.0 Okuniewicz Tomasz 2 2 4:1 23:14 13.00
50 Odrowąż Andrzej 2 2 4:1 24:17 13.00
51 4.0 Mrozek Jarosław 2 2 4:1 29:23 13.00
52 Kuźmiak Robert 2 2 4:1 27:22 13.00
53 4.0 Ewy Joanna 5 1 3:8 37:50 13.00
54 3.5 Nojszewski Oskar 6 1 3:11 41:78 13.00
55 3.5 Górny Grzegorz 4 1 3:6 37:45 12.00
56 4.0 Bailey Brendan 3 1 3:4 32:29 11.00
57 3.5 Kępa Radosław 6 1 2:11 49:75 11.00
58 4.0 Smajdor Karol 2 1 3:2 23:19 10.00
59 4.0 Bykowski Adam 2 1 3:2 18:19 10.00
60 4.0 Szozda Grażyna 4 1 2:6 29:42 10.00
61 4.0 Góra Michał 4 1 2:6 25:44 10.00
62 4.0 Kaźmierska Małgorzata 2 1 3:3 31:27 9.00
63 4.0 Wielec Magdalena 2 1 3:3 18:21 9.00
64 4.0 Szendzielarz Bożena 2 1 3:3 16:26 9.00
65 4.0 Dymek Piotr 4 1 2:7 32:49 9.00
66 3.5 Stebnicka Joanna 2 1 2:2 14:16 8.00
67 3.5 Knaflewska Alina 2 1 2:2 17:20 8.00
68 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 3 1 2:5 19:34 8.00
69 4.0 Kordaczuk Andrzej 2 1 2:2 20:16 8.00
70 4.0 Lisogurski Olek 2 1 2:2 18:22 8.00
71 3.5 Nieroda Kamila 2 1 2:2 16:20 8.00
72 Szajewska Agnieszka 4 0 2:8 23:49 8.00
73 3.5 Grygieńć Tomek 3 1 2:5 27:41 8.00
74 4.0 Arciszewski Piotr 2 1 2:2 18:20 8.00
75 3.5 Jewtuch Rafał 3 1 2:5 22:39 8.00
76 4.0 Rosa Anna 1 1 2:0 12:2 7.00
77 4.0 Urbańska Marta 1 1 2:0 12:2 7.00
78 4.0 Jędrzejak Witosław 1 1 2:0 12:3 7.00
79 4.0 Sieczkiewicz Karol 1 1 2:0 12:3 7.00
80 4.0 Pływacz Radosław 1 1 2:0 13:6 7.00
81 4.0 Szabłowski Tomasz 1 1 2:0 13:7 7.00
82 4.0 Zaworski Grzegorz 1 1 2:0 12:6 7.00
83 4.0 Siudek Kamil 1 1 2:0 13:7 7.00
84 4.0 Okonek Kamil 1 1 2:0 13:8 7.00
85 4.0 Reiman Harri 1 1 2:0 13:10 7.00
86 4.0 Jer Przemek 1 1 2:1 11:9 6.00
87 4.0 Trybusz Michał 4 0 1:8 22:48 6.00
88 4.0 Wilgat Jerzy 1 1 2:1 16:7 6.00
89 4.0 Kozłowska Hanna 1 1 2:1 13:11 6.00
90 4.0 Ozóg Sławomir 6 0 0:12 28:74 6.00
91 Zwoliński Daniel 1 1 2:1 12:10 6.00
92 3.5 Arciszewska Anna 1 1 2:1 10:10 6.00
93 3.5 Farancewicz Dariusz 2 0 2:4 31:35 6.00
94 Pastewka Mateusz 1 1 2:1 15:14 6.00
95 Miszewski Mariusz 3 0 1:6 25:41 5.00
96 3.5 Socha Małgorzata 4 0 1:8 19:51 5.00
97 3.5 Kowalska Ola 5 0 0:10 21:60 5.00
98 4.0 Piotrowicz Michal 5 0 0:10 20:60 5.00
99 4.0 Pochrzęst Maciej 2 0 1:4 15:20 4.00
100 3.5 Mozol Mateusz 2 0 1:4 16:25 4.00
101 3.5 Chodkiewicz Paulina 2 0 1:4 9:22 4.00
102 3.5 Khoury Wiktor 2 0 1:4 11:24 4.00
103 3.5 Świderski Marcin 2 0 1:4 16:33 4.00
104 3.5 Czarnota Małgorzata 4 0 0:8 19:49 4.00
105 Mulić Ewa 4 0 0:8 12:48 4.00
106 3.5 Szymańczyk-Łukasiak Karolina 1 0 1:2 11:10 3.00
107 4.0 Beaupre Iwona 1 0 1:2 9:9 3.00
108 3.5 Golonko Sylwia 1 0 1:2 10:10 3.00
109 4.0 Górska-Niwińska Małgorzata 1 0 1:2 13:15 3.00
110 4.0 Wojciechowska Katarzyna 1 0 1:2 11:13 3.00
111 Smółkowski Grzegorz 1 0 1:2 13:17 3.00
112 Święcicki Jakub 1 0 1:2 11:16 3.00
113 Kotecki Mateusz 3 0 0:6 21:37 3.00
114 4.0 Jastrzębska Elżbieta 3 0 0:6 15:36 3.00
115 4.0 Nowak Jacek 2 0 0:4 11:25 2.00
116 Wojtowicz Grzegorz 2 0 0:4 11:25 2.00
117 4.0 Mędelski-Guz Marcin 2 0 0:4 6:24 2.00
118 4.0 Wierusz Weronika 2 0 0:4 4:24 2.00
119 4.0 Przybył Filip 1 0 0:2 10:14 1.00
120 3.5 Pierwsza Małgorzata 1 0 0:2 9:13 1.00
121 3.5 Żemajtis Agnieszka 1 0 0:2 8:13 1.00
122 3.0 Golawska Milena 1 0 0:2 8:13 1.00
123 3.5 Szysz Agnieszka 1 0 0:2 7:12 1.00
124 4.0 Konarska Aleksandra 1 0 0:2 6:12 1.00
125 4.0 Żuraw Michał 1 0 0:2 6:12 1.00
126 3.5 Walenczak Magdalena 1 0 0:2 6:13 1.00
127 4.0 Kostera Łukasz 1 0 0:2 5:12 1.00
128 4.0 Urbański Paweł 1 0 0:2 5:12 1.00
129 4.0 Sobstyl Ines 1 0 0:2 4:12 1.00
130 4.0 Lejk Anna 1 0 0:2 4:12 1.00
131 4.0 Szymelfejnik Tomasz 1 0 0:2 4:12 1.00
132 3.5 Brzozowski Karol 1 0 0:2 4:12 1.00
133 Budzalek Aneta 1 0 0:2 4:12 1.00
134 4.0 Świderski Jacek 1 0 0:2 3:12 1.00
135 3.5 Duraj Michał 1 0 0:2 3:12 1.00
136 4.0 Zając-Pietrzkiewicz Karolina 1 0 0:2 2:12 1.00
137 Łukaszewicz Iwona 1 0 0:2 0:12 1.00
138 4.0 Paluch Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
139 4.0 Solnica Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
140 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
141 4.0 Różyk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
142 4.0 Krawczyńska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
143 4.0 Białożyt Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
144 4.0 Leszczyński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
145 4.0 Majchrzak Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
146 4.0 Banicki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
147 4.0 Wach Miłosława 0 0 0:0 0:0 0.00
148 4.0 Chaber Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
149 4.0 Gutkiewicz Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
150 4.0 Szymańczak Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
151 4.0 Kowalska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
152 4.0 Kluczkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
153 4.0 Chojecka Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
154 4.0 Gawęda Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
155 4.0 Zakrzewski Pawel 0 0 0:0 0:0 0.00
156 4.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
157 4.0 Kłos Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
158 4.0 Madej Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
159 4.0 Kujawa Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
160 4.0 Bednarek Ireneusz 0 0 0:0 0:0 0.00
161 4.0 Sztulpa Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
162 4.0 Krausse Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
163 4.0 Michta Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
164 4.0 Miętek Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
165 4.0 Zielińska Dana 0 0 0:0 0:0 0.00
166 4.0 Łapiński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
167 4.0 Dobrzycki Cyprian 0 0 0:0 0:0 0.00
168 4.0 Woś Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
169 4.0 Kominiak Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
170 4.0 Rosół Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
171 4.0 Polański Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
172 4.0 Jagielski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
173 4.0 Załuska Liliana 0 0 0:0 0:0 0.00
174 4.0 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
175 4.0 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
176 4.0 Kitlińska-Zduniak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
177 4.0 Zduniak Slawomir 0 0 0:0 0:0 0.00
178 4.0 Wilińska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
179 4.0 Stańczyk Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
180 4.0 Zatorski Maciek 0 0 0:0 0:0 0.00
181 4.0 Mikołajczuk Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
182 4.0 Mojżeszek Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
183 4.0 Filiks Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
184 4.0 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
185 4.0 Wachnicki Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
186 4.0 Madej Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
187 4.0 Fedenko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
188 4.0 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
189 4.0 Soboń Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
190 4.0 Ostaszewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
191 4.0 Sadowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
192 4.0 Mokrzecka Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
193 4.0 Makarski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
194 4.0 Strowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
195 4.0 Janik Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
196 4.0 Orzech Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
197 4.0 Ganeczko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
198 4.0 Mitchell Allen 0 0 0:0 0:0 0.00
199 4.0 Gniewosz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.0 Bogdalin Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
201 4.0 Zaborowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.0 Paczoska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
203 4.0 Siek Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.0 Czabańska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.0 Czabańska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
206 4.0 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.0 Gotkiewicz Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
208 4.0 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
209 4.0 Czekała Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
210 4.0 Bęza Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
211 4.0 Sałek Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
212 4.0 Pawłowski Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
213 4.0 Kubicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
214 4.0 Wieczorek Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
215 4.0 Dobrowolski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Sokolik Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
217 4.0 Kopacz Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
218 4.0 Sowiński Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
219 4.0 Machon Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
220 4.0 Sobczyk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
221 4.0 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
222 4.0 Szumski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
223 4.0 Romański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
224 4.0 Goławska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
225 4.0 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
226 4.0 Jeleński Konstanty 0 0 0:0 0:0 0.00
227 4.0 Cebulak Kaja 0 0 0:0 0:0 0.00
228 4.0 Koprowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
229 4.0 Majewski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
230 4.0 Mężykowski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
231 4.0 Pogoda Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
232 4.0 Śliwka Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
233 4.0 Leleniewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
234 4.0 Bryszewski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
235 4.0 Szurmiak Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
236 4.0 Listopad Greg 0 0 0:0 0:0 0.00
237 4.0 Pac Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
238 4.0 Adamowicz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
239 4.0 Bryłka Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
240 Sakalus Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
241 4.0 Synowiec Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
242 4.0 Cebulak Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
243 4.0 Wajdemajer Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
244 4.0 Weinikke Victoria 0 0 0:0 0:0 0.00
245 4.0 Erbel Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
246 4.0 Drągowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
247 4.0 Meder Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
248 Fabisiak Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
249 4.0 Maijenburg Sander 0 0 0:0 0:0 0.00
250 4.0 Nawara Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
251 4.0 Popowicz Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
252 4.0 Wasilewski Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
253 4.0 Norek Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
254 Rasz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
255 4.0 Pietrasiński Witold 0 0 0:0 0:0 0.00
256 4.0 Dąbrowski Przemyslaw 0 0 0:0 0:0 0.00
257 4.0 Król Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
258 4.0 Basiak Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Vaitkus Zygimantas 0 0 0:0 0:0 0.00
260 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
261 4.0 Stola Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
262 4.0 Pawelec Alex 0 0 0:0 0:0 0.00
263 Krzyżanowski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
264 4.0 Stec Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
265 4.0 Słojewska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Żarski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
267 3.5 Czyz Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
268 3.5 Bądzyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
269 4.0 Bohdan Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
270 3.5 Bonelli Enrico 0 0 0:0 0:0 0.00
271 3.5 Daczko Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
272 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
273 3.5 Dojnikowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
274 3.5 Gałązka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
275 3.5 Gilewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
276 Gudawajtys Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
277 Guzek Grażyna 0 0 0:0 0:0 0.00
278 Hydzik Władysław 0 0 0:0 0:0 0.00
279 Kabat Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
280 Kaczyńska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
281 3.5 Kaliszewski Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
282 Karasek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
283 4.0 Koćmiel Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Kolasa Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
285 Kopeć Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Koper Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Langer Lucyna 0 0 0:0 0:0 0.00
288 3.5 Magiera Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Michalski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Mojżeszek Malgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Mrówka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
292 4.0 Pastryk Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Pawinska-Guzewicz Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
294 Pawłowski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Petryk Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Pilich Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Sasak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Sienkiewicz Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
299 Słowik Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
300 Smolarz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
301 Sobieska Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
302 3.5 Sochacki Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
304 Szewczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
305 Ślęzak Paula 0 0 0:0 0:0 0.00
306 Turowska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
307 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
308 3.0 Witkowska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
309 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
310 4.0 Zgierski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
311 3.5 Życzyński Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
312 3.5 Żyrek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
313 Szewczyk Wera 0 0 0:0 0:0 0.00
314 4.0 Badurowicz Jagna 0 0 0:0 0:0 0.00
315 3.5 Sławiński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
316 3.5 Lemieszek Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
317 4.0 Statkiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
318 4.0 Zawłocki Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
319 4.0 Mitura Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
320 4.0 Trawińska-Wilk Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
321 3.5 Haratym-Rojek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
322 Marjański Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
323 Kowalczyk Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
324 4.0 Adamczak Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Jurys Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
326 Gawia Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
327 Oktawiec Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
328 4.0 Tomczyk Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
329 4.0 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
330 Palejko-Podrecka Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
331 Sypniewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
332 4.0 Piątkowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
333 3.5 Milczarczyk Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
334 4.0 Truba Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
335 4.0 Doktor Marc 0 0 0:0 0:0 0.00
336 3.5 Myśliński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
337 Mastalerz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
338 4.0 Bąkała Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
339 4.0 Madej Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
340 4.0 Zasowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
341 3.5 Klimas Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
342 3.5 Żak Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
343 3.5 Skubiszewska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
344 4.0 Maliszewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
345 Włodarczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
346 4.0 Morawski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
347 3.5 Matecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
348 4.0 Barlik Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
349 4.0 Walicka Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
350 Karlsbad Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
351 Kosiorkiewicz #1 Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pałka Grzegorz 9 9 18:5 112:75 58.00
2 Wyszyński Andrzej 9 7 16:7 102:71 52.00
3 Pratt Patryk 6 6 12:0 73:22 42.00
4 Socha Magda 6 6 12:2 71:38 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Pastewka Marcin 6 6 12:2 68:37 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Antosik Paweł 7 5 11:5 81:50 38.00
7 Jaworski Krzysztof 7 4 10:7 81:68 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Komorowski Marek 8 4 9:8 74:60 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Michalczuk Paweł 5 5 10:3 76:46 32.00 0 0 0:0 0:0 0.00
10 Bujalski Łukasz 7 4 9:7 77:69 32.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Katarzyński Maciej 6 4 8:4 58:44 30.00
12 Kalamus Aleksander 4 4 8:0 48:14 28.00 1 1 2:0 12:5 7.00
13 Zięba Marcin 4 4 8:0 49:15 28.00 1 1 2:0 13:8 7.00
14 Kucinski Andrzej 11 3 6:17 76:125 28.00 2 0 0:4 13:25 2.00
15 Borzyszkowska Maria 5 4 8:3 51:41 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Taka Agun 6 3 8:6 62:48 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Wrzosek Bartłomiej 4 4 8:0 49:14 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
18 Wareluk Justyna 4 4 8:0 49:24 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
19 Franaszek Krzysztof 6 4 8:6 62:57 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
20 Simionato Ernesto 5 3 7:4 58:40 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
21 Skubalska Katarzyna 5 3 7:4 46:33 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
22 Szubski Michał 4 3 7:2 48:25 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Korczak Błażej 4 3 7:2 47:24 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Grzymowicz Grzegorz 4 3 7:2 46:28 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
25 Ożóg Katarzyna 6 3 7:8 58:64 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
26 Plesiński Piotr 4 3 7:3 42:33 23.00
27 Magnuszewski Przemysław 4 3 6:2 46:27 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Adamus Paweł 4 3 6:2 44:26 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Szczepaniak Justyna 4 3 6:2 45:33 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Movchan Alex 5 3 6:5 49:44 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
31 Adamczewski Tobiasz 5 3 6:5 47:51 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Łuczyńska Anna 7 2 5:10 65:79 21.00 2 1 3:2 26:22 10.00
33 Kucharska Katarzyna 4 3 6:3 46:34 21.00 2 1 2:3 22:26 7.00
34 Stelmach Agata 3 3 6:0 36:14 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Gawryszewska Julia 3 3 6:0 36:6 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Gidziński Marcin 5 2 6:6 59:47 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
37 Popiołek Marcin 3 3 6:0 37:17 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Kijewska Karolina 6 2 5:8 57:61 20.00
39 Sidor Lidia 3 3 6:2 37:22 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
40 Nowacki Marcin 5 2 5:6 46:48 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Leckos Andrzej 4 2 4:4 38:33 16.00
42 Hervas Antonio 3 2 4:2 30:20 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Bizan Aleksy 4 2 4:5 33:40 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Smoderek Mariusz 2 2 4:0 24:4 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Mańkowski Piotr 2 2 4:0 24:11 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Cichoń Katarzyna 2 2 4:0 25:13 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Misiano Emanuele 2 2 4:0 25:13 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Romański Daniel 6 1 3:10 37:60 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Okuniewicz Tomasz 2 2 4:1 23:14 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Odrowąż Andrzej 2 2 4:1 24:17 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Mrozek Jarosław 2 2 4:1 29:23 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Kuźmiak Robert 2 2 4:1 27:22 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Ewy Joanna 5 1 3:8 37:50 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Nojszewski Oskar 6 1 3:11 41:78 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Górny Grzegorz 4 1 3:6 37:45 12.00
56 Bailey Brendan 3 1 3:4 32:29 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Kępa Radosław 6 1 2:11 49:75 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Smajdor Karol 2 1 3:2 23:19 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Bykowski Adam 2 1 3:2 18:19 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Szozda Grażyna 4 1 2:6 29:42 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Góra Michał 4 1 2:6 25:44 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Kaźmierska Małgorzata 2 1 3:3 31:27 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Wielec Magdalena 2 1 3:3 18:21 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Szendzielarz Bożena 2 1 3:3 16:26 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Dymek Piotr 4 1 2:7 32:49 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Stebnicka Joanna 2 1 2:2 14:16 8.00 1 1 2:0 12:4 7.00
67 Knaflewska Alina 2 1 2:2 17:20 8.00 1 0 0:2 4:12 1.00
68 Strzałkowska-Kominiak Iwona 3 1 2:5 19:34 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Kordaczuk Andrzej 2 1 2:2 20:16 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Lisogurski Olek 2 1 2:2 18:22 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Nieroda Kamila 2 1 2:2 16:20 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Szajewska Agnieszka 4 0 2:8 23:49 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Grygieńć Tomek 3 1 2:5 27:41 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Arciszewski Piotr 2 1 2:2 18:20 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Jewtuch Rafał 3 1 2:5 22:39 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Rosa Anna 1 1 2:0 12:2 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Urbańska Marta 1 1 2:0 12:2 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Jędrzejak Witosław 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Sieczkiewicz Karol 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Pływacz Radosław 1 1 2:0 13:6 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Szabłowski Tomasz 1 1 2:0 13:7 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Zaworski Grzegorz 1 1 2:0 12:6 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Siudek Kamil 1 1 2:0 13:7 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Okonek Kamil 1 1 2:0 13:8 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Reiman Harri 1 1 2:0 13:10 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Jer Przemek 1 1 2:1 11:9 6.00 1 1 2:1 11:9 6.00
87 Trybusz Michał 4 0 1:8 22:48 6.00 1 0 1:2 9:11 3.00
88 Wilgat Jerzy 1 1 2:1 16:7 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Kozłowska Hanna 1 1 2:1 13:11 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Ozóg Sławomir 6 0 0:12 28:74 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Zwoliński Daniel 1 1 2:1 12:10 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Arciszewska Anna 1 1 2:1 10:10 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Farancewicz Dariusz 2 0 2:4 31:35 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Pastewka Mateusz 1 1 2:1 15:14 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Miszewski Mariusz 3 0 1:6 25:41 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Socha Małgorzata 4 0 1:8 19:51 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Kowalska Ola 5 0 0:10 21:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Piotrowicz Michal 5 0 0:10 20:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Pochrzęst Maciej 2 0 1:4 15:20 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Mozol Mateusz 2 0 1:4 16:25 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Chodkiewicz Paulina 2 0 1:4 9:22 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Khoury Wiktor 2 0 1:4 11:24 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Świderski Marcin 2 0 1:4 16:33 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Czarnota Małgorzata 4 0 0:8 19:49 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Mulić Ewa 4 0 0:8 12:48 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Szymańczyk-Łukasiak Karolina 1 0 1:2 11:10 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Beaupre Iwona 1 0 1:2 9:9 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Golonko Sylwia 1 0 1:2 10:10 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Górska-Niwińska Małgorzata 1 0 1:2 13:15 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Wojciechowska Katarzyna 1 0 1:2 11:13 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Smółkowski Grzegorz 1 0 1:2 13:17 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Święcicki Jakub 1 0 1:2 11:16 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Kotecki Mateusz 3 0 0:6 21:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Jastrzębska Elżbieta 3 0 0:6 15:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Nowak Jacek 2 0 0:4 11:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Wojtowicz Grzegorz 2 0 0:4 11:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Mędelski-Guz Marcin 2 0 0:4 6:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Wierusz Weronika 2 0 0:4 4:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Przybył Filip 1 0 0:2 10:14 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Pierwsza Małgorzata 1 0 0:2 9:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Żemajtis Agnieszka 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Golawska Milena 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Szysz Agnieszka 1 0 0:2 7:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Konarska Aleksandra 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Żuraw Michał 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Walenczak Magdalena 1 0 0:2 6:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Kostera Łukasz 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Urbański Paweł 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Sobstyl Ines 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Lejk Anna 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Szymelfejnik Tomasz 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Brzozowski Karol 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Budzalek Aneta 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Świderski Jacek 1 0 0:2 3:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Duraj Michał 1 0 0:2 3:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Zając-Pietrzkiewicz Karolina 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Łukaszewicz Iwona 1 0 0:2 0:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Paluch Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Solnica Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Wnuk-Czerniej Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Różyk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Krawczyńska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Białożyt Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Leszczyński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Majchrzak Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Banicki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Wach Miłosława 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Chaber Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Gutkiewicz Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Szymańczak Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Kowalska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Kluczkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Chojecka Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Gawęda Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Zakrzewski Pawel 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Kłos Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Madej Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Kujawa Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Bednarek Ireneusz 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Sztulpa Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Krausse Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Michta Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Miętek Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Zielińska Dana 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Łapiński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Dobrzycki Cyprian 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Woś Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Kominiak Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Rosół Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Polański Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Jagielski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Załuska Liliana 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Kitlińska-Zduniak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Zduniak Slawomir 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Wilińska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Stańczyk Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Zatorski Maciek 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Mikołajczuk Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Mojżeszek Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Filiks Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Wachnicki Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Madej Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Fedenko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Soboń Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Ostaszewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Sadowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Mokrzecka Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Makarski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Strowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Janik Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Orzech Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Ganeczko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Mitchell Allen 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Gniewosz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Bogdalin Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Zaborowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Paczoska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Siek Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Czabańska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Czabańska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Gotkiewicz Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Czekała Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Bęza Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Sałek Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Pawłowski Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Kubicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Wieczorek Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Dobrowolski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Sokolik Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Kopacz Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
218 Sowiński Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
219 Machon Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
220 Sobczyk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
221 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Szumski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
223 Romański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
224 Goławska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
226 Jeleński Konstanty 0 0 0:0 0:0 0.00
227 Cebulak Kaja 0 0 0:0 0:0 0.00
228 Koprowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Majewski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Mężykowski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
231 Pogoda Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
232 Śliwka Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Leleniewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
234 Bryszewski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
235 Szurmiak Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Listopad Greg 0 0 0:0 0:0 0.00
237 Pac Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Adamowicz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Bryłka Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
240 Sakalus Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
241 Synowiec Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
242 Cebulak Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
243 Wajdemajer Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
244 Weinikke Victoria 0 0 0:0 0:0 0.00
245 Erbel Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
246 Drągowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
247 Meder Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
248 Fabisiak Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
249 Maijenburg Sander 0 0 0:0 0:0 0.00
250 Nawara Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
251 Popowicz Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
252 Wasilewski Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
253 Norek Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
254 Rasz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
255 Pietrasiński Witold 0 0 0:0 0:0 0.00
256 Dąbrowski Przemyslaw 0 0 0:0 0:0 0.00
257 Król Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
258 Basiak Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Vaitkus Zygimantas 0 0 0:0 0:0 0.00
260 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
261 Stola Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
262 Pawelec Alex 0 0 0:0 0:0 0.00
263 Krzyżanowski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
264 Stec Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
265 Słojewska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Żarski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
267 Czyz Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
268 Bądzyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
269 Bohdan Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
270 Bonelli Enrico 0 0 0:0 0:0 0.00
271 Daczko Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
272 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
273 Dojnikowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
274 Gałązka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
275 Gilewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
276 Gudawajtys Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
277 Guzek Grażyna 0 0 0:0 0:0 0.00
278 Hydzik Władysław 0 0 0:0 0:0 0.00
279 Kabat Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
280 Kaczyńska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
281 Kaliszewski Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
282 Karasek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
283 Koćmiel Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Kolasa Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
285 Kopeć Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Koper Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Langer Lucyna 0 0 0:0 0:0 0.00
288 Magiera Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Michalski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Mojżeszek Malgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Mrówka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
292 Pastryk Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Pawinska-Guzewicz Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
294 Pawłowski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Petryk Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Pilich Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Sasak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Sienkiewicz Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
299 Słowik Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
300 Smolarz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
301 Sobieska Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
302 Sochacki Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
304 Szewczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
305 Ślęzak Paula 0 0 0:0 0:0 0.00
306 Turowska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
307 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
308 Witkowska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
309 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
310 Zgierski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
311 Życzyński Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
312 Żyrek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
313 Szewczyk Wera 0 0 0:0 0:0 0.00
314 Badurowicz Jagna 0 0 0:0 0:0 0.00
315 Sławiński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
316 Lemieszek Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
317 Statkiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
318 Zawłocki Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
319 Mitura Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
320 Trawińska-Wilk Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
321 Haratym-Rojek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
322 Marjański Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
323 Kowalczyk Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
324 Adamczak Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Jurys Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
326 Gawia Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
327 Oktawiec Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
328 Tomczyk Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
329 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
330 Palejko-Podrecka Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
331 Sypniewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
332 Piątkowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
333 Milczarczyk Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
334 Truba Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
335 Doktor Marc 0 0 0:0 0:0 0.00
336 Myśliński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
337 Mastalerz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
338 Bąkała Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
339 Madej Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
340 Zasowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
341 Klimas Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
342 Żak Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
343 Skubiszewska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
344 Maliszewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
345 Włodarczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
346 Morawski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
347 Matecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
348 Barlik Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
349 Walicka Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
350 Karlsbad Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
351 Kosiorkiewicz #1 Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 2:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
  • 1:3
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#283 Grzymowicz - Wojtowicz 4 godz. temu
#282 Paluch - Jaworski 4 godz. temu
#281 Bykowski - Romański 5 godz. temu
#280 Kucinski - Bujalski 6 godz. temu
#279 Korczak - Zwoliński 7 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#254 Wrzosek - Okonek za 6 godz.
#261 Bailey - Pochrzęst za 7 godz.
#278 Maliszewska - Beaupre za 7 godz.
#272 Grzymowicz - Bykowski za 9 godz.
#275 Maijenburg - Paluch za 9 godz.

Ostatnie wyniki

#251 Mańkowski - Dymek 6/3 6/4
#265 Kucinski - Smoderek 0/6 1/6
#207 Duraj - Magnuszewski 1/6 2/6
#269 Zięba - Mulić 6/1 6/1
#267 Ewy - Wierusz 6/2 6/1

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych