Regulamin

TENNIS STARS LEAGUE - to rozgrywki tenisowe, którym przyświeca motto "atmosfera na korcie jest ważniejsza niż wynik", stworzone na podstawie mojego autorskiego programu opartego na aktywnym umawianiu się na mecze ligowe w ramach dedykowanej grupy Tennis Stars League na FB oraz ustawianiu wyzwań tenisowych i zbieraniu punktów za zagrane mecze ligowe, odnotowywane w dedykowanych rankingach Tennis Stars League na www.korty.org 

Rozgrywki gry pojedynczej uwzględniają podział na grupy według poziomów umiejętności tenisowych określonych skalą NTRP (National Tennis Rating Program). Najlepsi i najaktywniejsi członkowie ligi na zakończenie sezonu walczą o puchary i nagrody.

Tennis Stars League została założona w 2016r. z pasji do tego pięknego sportu oraz z marzeniem przekształconym z czasem w misję pokazywania, że gra na punkty to przede wszystkim przyjemne, towarzyskie doświadczenie. Początkowo liga liczyła 10 osób, aktualnie w lidze mamy ~600 aktywnie grających. Tworzymy niesamowitą, wspierającą się, inspirującą, tenisową społeczność. Zapraszam! :)

Magdalena Wielec

 

O AKTUALNYM SEZONIE LIGOWYM (2022)

Z końcem marca 2022 ruszyliśmy z XII Edycją TENNIS STARS LEAGUE BY BABOLAT, która będzie trwać do soboty 8 października 2022r. Zapamiętajmy tę datę: 08.10.2022 i zarezerwujmy sobie ją już teraz na Finały Masters i Galę Pucharową na zakończenie XII Edycji TSL! Nagrody w tej Edycji po raz kolejny zapewni nasz SPONSOR NAGRÓD MASTERS: Firma BABOLAT 

Oficjalny sklep tenisowy BABOLAT Polska: babolat-tenis.pl

  • RABAT 30% w Babolat - otrzymasz info jak go ustawić w mailu startowym po wysłaniu zgłoszenia do TSL

 

  • PLIK ZE ZNIŻKAMI na rezerwacje kortów na mecze ligowe TSL jest również wysyłany wraz z mailem startowym po wysłaniu zgłoszenia do TSL

 

WPISOWE:

JEDNA LIGA: 250 PLN/os. (tylko gra pojedyncza lub tylko gra podwójna)

DWIE LIGI: 300 PLN/os. (gra pojedyncza i gra podwójna (miksty i deble)

Nr konta: 69 1950 0001 2006 0014 3083 0001

Bank Pekao SA

Właściciel konta: Tennis Stars Magdalena Wielec

Opis: Udział w lidze/w ligach. Imię i nazwisko

Blik: +48 790 004 853

 

  • KONKURS Tenisowego Biura Podróży Relaksmisja #walczymyowyjazdzrelaksmisja

W Sezonie XI konkurs wyjazdowy #walczymyowyjazdzrelaksmisja wygrała Margo - Małgorzata Socha, która poleci z Biurem Podróży RELAKSMISJA do Londynu na Turniej Laver Cup we wrześniu 2022. Jeszcze raz bardzo gratulujemy! I czekamy na wspaniałą fotorelację:)

Dla osób zainteresowanych załączam link do ofert wyjazdowych z BIUREM PODRÓŻY RELAKSMISJA 

Relaksmisja Tenis Tours – Kibicuj, zwiedzaj, graj! 

Pamiętajcie, że członkowie TSL otrzymują rabat -200 PLN na wyjazdy tenisowe w Europie, oraz -300 PLN na wyjazdy tenisowe poza Europę.

 

Aby wziąć udział w Edycji XII w konkursie ze wspaniałą nagrodą wyjazdową: 4-dniowy trip na międzynarodowy turniej tenisowy z Biurem Podróży Relaksmisja a będzie to BARCELONA OPEN w kwietniu 2023 - należy zagrać min. 21 (dwadzieścia jeden) meczów w konkretnej lidze w Sezonie Zasadniczym (czyli do czwartku 18.08.2022 do północy) i wrzucić min. 5 zdjęć z meczów z konkretnej ligi w odpowiedniej grupie TSL na Facebooku z oznaczeniem #walczymyowyjazdzrelaksmisja Ogromna prośba o wysłanie print screenów z tych postów ze zdjęciami do mnie na email: magda.wielec@gmail.com; albo przez messengera na FB.

Nie ma konieczności zakwalifikowania się do Masters – nagroda będzie losowana wśród najaktywniejszych grających i lubiących się promować w mediach społecznościowych :)

Dla uniknięcia wątpliwości – jeśli ktoś gra w lidze singlowej jak i w lidze mikstowo-deblowej to wspomniane min. 21 meczów powinien mieć odnotowane w jednej z tych lig, a nie łącznie w dwóch. Jeśli ktoś gra w dwóch ligach i w każdej z nich zagra po min. 21 meczów, oraz wrzuci na grupy FB TSL po min. 5 zdjęć z każdej z tych lig to wtedy nazwisko takiej osoby pojawi się na 2 losach w konkursie wyjazdowym.

 

  • Turniej Mikstowy TSL w planach 02.07.2022

 

W planach na najbliższy sezon przewidziane są turnieje mikstowe dedykowane dla TSL (wstępnie zarezerwowany mamy już termin na sobotę 02.07.2022 na turniej mikstowy na kortach Legii). Śledźcie proszę na bieżąco grupę TSL na FB, aby nie przeoczyć zgłoszeń: TENNIS STARS LEAGUE | Facebook

Na samym końcu zamieściłam informacje dla osób, które dopiero dołączają do TSL, jak krok po kroku dołączyć do Ligi, zapoznajcie się również proszę z krótką instrukcją w załączeniu, m.in. o tym jak rzucać wyzwania (po tym jak znajdziemy chętną/chętnego do gry na naszej grupie ligowej na Facebooku) i jak wpisywać wyniki w rozgrywkach TSL prowadzonych na www.korty.org

Warto też przypomnieć, że w OTC (Okęcie Tennis Club) lub na SPÓJNI DOLNEJ można odebrać zupełnie za darmo magazyn „TenisKlub”, który jest wydawany średnio co 2 m-ce i w którym regularnie już pojawiają się artykuły o TSL. Liczba darmowych egzemplarzy dla TSL jest ograniczona, więc działa to właśnie tak, kto pierwszy ten lepszy!

 

 PODZIAŁ NA GRUPY W LIDZE SINGLOWEJ TSL

W najbliższym sezonie pozostają 4 grupy w rozgrywkach gry pojedynczej. W porównaniu z sezonem poprzednim mamy jedną zmianę jeśli chodzi o podziały poziomów zaawansowania.

Jest zmiana w tym sezonie dotycząca ilości osób kwalifikowanych do Masters. Ze względu na fakt, że osób z poziomem NTRP 3.5 i 4.0 mamy najwięcej zakładam, że w tym sezonie Masters możemy zwiększyć liczbę osób w grupach A i B i zakwalifikować po 32 panie i po 32 panów w grupach A i B - o ile oczywiście będzie tyle osób, które spełnią warunek formalny i zagrają po min. 10 meczów w Sezonie Zasadniczym czyli do 18.08.2022 do północy.

Aby dołączyć do rozgrywek TSL na www.korty.org, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ ONLINE, po kliknięciu w link grupy, w której widzisz swój poziom NTRP:

 

 TSL GR B (2.5-3.5) – Basic, dla osób grających na poziomie NTRP 2.5-3.5

 

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-b

 

 TSL GR A (4.0) – Advanced, dla osób grających na poziomie NTRP 4.0 

 

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-a

 

TSL GR PRO (4.5-5.0) – Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 4.5-5.0

 

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-pro

 

TSL GR SUPERPRO (5.5-6.0) – Super Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 5.5-6.0  

 

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-super-pro

 

Bez zmian pozostaje zasada, że można grać tylko w jednej grupie w Lidze Singlowej.

 

  • MASTERS MIKSTOWE W LIDZE MIKSTOWO-DEBLOWEJ TSL (rozgrywki te na www.korty.org noszą nazwę: TSL NEW MIKSTY DEBLE)

 

Minimalny poziom NTRP wymagany do Ligi Mikstowo-Deblowej to 3.0. Nie ma konieczności zgłaszania się w stałej parze z partnerką/partnerem do rozgrywek ponieważ można grać w dowolnie łączonych teamach zarówno miksty jak i deble. Partnerek/Partnerów do gry wyszukujemy w dedykowanej grupie na Facebooku:

TENNIS STARS LEAGUE - MIXTY DEBLE | Facebook

Każdy zbiera punkty indywidualnie. Wprowadzamy wyzwanie mikstowe lub deblowe w formie 2 wyzwań singlowych na www.korty.org w rozgrywkach TSL NEW MIKSTY DEBLE. Przykładowo: Kapitan Teamu A rzuca wyzwanie Kapitanowi Teamu B i analogicznie Partnerka/Partner Kapitana Teamu A rzuca wyzwanie Partnerce/Partnerowi Kapitana Teamu B. Ważne, aby wyniki w każdym z tych wyzwań zostały wprowadzone tego samego dnia, najlepiej przed północą. Sezon Zasadniczy, w którym zbieramy punkty trwa do czwartku 18.08.2022 do północy. W tym sezonie w Masters zagrają pary mikstowe.

Liczba osób, które zakwalifikujemy do Fazy Masters, która wystartuje od piątku 19.08.2022 zależy od ilości aktywnie grających, wstępnie zakładam, że będzie to min. 16 pań i min. 16 panów, a jeśli znowu będzie to tak bardzo aktywny sezon jak poprzedni to niewykluczone, że zakwalifikujemy aż 32 panie i 32 panów, to zależy ile będzie osób, które spełnią warunek formalny, czyli zagrają po minimum 10 meczów w Sezonie Zasadniczym, czyli do 18.08.2022 do północy. Powstaną 4 grupy Masters po 4 pary - w przypadku 16 par mikstowych lub powstanie 8 grup w przypadku 32 par. Losowanie par nastąpi w pt. 19.08.2022 w dzień po zakończeniu Sezonu Zasadniczego. W wylosowanych parach mikstowych Masters gramy już na stałe przez całą Fazę Masters, najpierw po 3 mecze w grupach – każdy team z każdym, a następnie po 2 najlepsze teamy z grupy walczą systemem pucharowym do wyłonienia Zwycięzców w Finałach Masters zaplanowanych na sobotę 08.10.2022

Link do rozgrywek gry podwójnej na kortyorg: https://korty.org/liga/tennis-stars-league-mixty-deble

 

  • WAŻNE DATY!

Sezon Zasadniczy – zbieranie punktów do rozgrywek Masters trwa do czwartku 18.08.2022 do północy.

Turniej Mikstowy - wstępnie zarezerwowany termin, sobota 02.07.2022 cały dzień od 10:00, korty Legia

Sezon Masters Edycji XII trwa od piątku 19.08.2022 do soboty 08.10.2022

 

Finały Masters Edycji XII wraz z Imprezą Pucharową odbędą się w sobotę 08.10.2022 – więcej szczegółów (tj. lokalizacja, godziny) zostanie podanych po rozpoczęciu Fazy Masters.

 

  • REGULAMIN TSL

Prośba o zapoznanie się z nim, to tylko 12 zasad :) (tak, o niektórych już była mowa wyżej)

 

1) TOWARZYSKI CHARAKTER LIGI. Punkt pierwszy, najważniejszy, nasze motto: W TSL FAJNA ATMOSFERA NA KORCIE JEST WAŻNIEJSZA OD WYNIKU! Dbajmy o to, aby czas wspólnie spędzony na korcie był przyjemnością dla każdej ze Stron. Wiem, że zdarzają się sytuacje konfliktowe, sporne piłki, etc. Proszę rozwiązujmy takie problemy na wesoło, w miłej atmosferze. Bardzo mi na tym zależy i proszę dawajcie mi znać gdy zauważycie, że ktoś nagina tę podstawową zasadę. Do Ligi dołącza coraz więcej osób z różnymi oczekiwaniami, nawykami…bądźmy na kortach wzorem do naśladowania. Udało nam się stworzyć niezwykłą, wzajemnie się wspierającą WYJĄTKOWĄ SPOŁECZNOŚĆ TENISOWĄ, niech ona umacnia się jeszcze bardziej! :)

 

2) REZERWACJA KORTÓW. Gramy na dowolnych kortach Warszawy, dopuszczalne są też mecze poza Warszawą jeśli również inne lokalizacje pasują obydwu zawodnikom, są np. razem na urlopie. Zarówno osoba rzucająca wyzwanie jak i przyjmująca wyzwanie może wyjść z inicjatywą zarezerwowania kortu. Gramy piłkami nowymi, lub raz-granymi, nie tolerujemy „kapci”. Piłki w świetnych, promocyjnych cenach można zamówić przez stronę naszego Sponsora Nagród https://babolat-tenis.pl/52-pilki-tenisowe

 

3) ZNIŻKI. Mamy przyznane zniżki w blisko 30 klubach tenisowych w Warszawie i okolicach, rezerwujemy 2h na mecz, przy rezerwacji kortów czy to telefonicznie czy przez www.korty.org należy zaznaczać PRZY REZERWACJI prośbę o naliczenie zniżek dla Tennis Stars League/TSL i najlepiej odwołać się do wyzwania w rankingu TSL na www.korty.org  Gdy rezerwujemy korty online przez wwwkortyorg jest możliwość połączenia rezerwacji kortu z rzuconym wyzwaniem w rozgrywkach TSL. Wtedy rabat na pewno zostanie naliczony. Poniżej lista klubów tenisowych z cenami dla TSL (to ten sam link, który pojawił się na początku wiadomości):

 

Przy rezerwacjach telefonicznych proszę zaznaczyć od razu przy rezerwacji kortu, że będzie to mecz ligowy TSL, aby została naliczona zniżka, a przy rezerwacjach kortów online należy połączyć wystawione wyzwanie tenisowe między 2 graczami na www.korty.org z rezerwacją kortu online. Proszę zauważcie, że w kilku klubach dodatkowo honorowane są zniżki za karty typu MULTISPORT, BENEFIT, OK SYSTEM (rabat 15 PLN). Staraliśmy się to wszystko zaznaczyć w pliku. Gdyby coś się nie zgadzało koniecznie dawajcie znać!

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13kZ3IBv6rsdnZTRtUl0pkF4PN0l-BEiMAENjIukS-30/edit?usp=sharing

 

4) PUNKTACJA. Wygrana 2:0  to 7 pkt, 2:1 to 6 pkt, przegrana 1:2 to 3 pkt, przegrana 0:2 to 1 pkt, przegrana poprzez poddanie meczu walkowerem 0 pkt. UWAGA - obowiązuje zasada - jedno wyzwanie - jeden wynik, chodzi o sytuację, gdy mecz trwał godzinę bo zakończył się np. wynikiem 6/0 6/1 - wtedy kolejną godzinę rezerwacji gramy towarzysko. Chroni to przed łatwym zdobyciem 14 pkt w 2h rzucając wyzwanie osobie o słabszych umiejętnościach tenisowych, lub osobie mającej słabszy dzień. Z tą samą osobą można zagrać maksymalnie 4 razy w sezonie w Sezonie Zasadniczym (czyli do czwartku 18.08.2022). W ciągu jednego dnia możemy zagrać więcej niż 1 mecz, pod warunkiem, że gramy mecze z różnymi osobami. Zabronione jest rozgrywanie 2 meczów z tą samą osobą w ciągu jednego dnia.

 

5) ROZSTRZYGNIĘCIE MECZU. Przed grą należy ustalić czy wolicie zagrać rozstrzygającego seta czy supertiebreaka przy stanie 1:1 w setach. Jeśli zostało nam przynajmniej 30 min rezerwacji kortu, można zacząć od stanu 2:2 w gemach, a na supertiebreaka zdecydować się jeśli zostanie nam mniej niż 20 min rezerwacji kortu, chyba że ustalone zostało wcześniej, że gracie rozstrzygającego seta i jest możliwość wydłużenia rezerwacji kortu. Dopuszczalne jest dokończenie meczu w późniejszym terminie, zadbajcie o to by dokończyć jak najszybciej - w ciągu 3 tygodni max. W Sezonie Masters, mecze mastersowe gramy do dwóch wygranych setów, zakaz grania supertiebreaków w Masters, o wyjściu z grupy decydują czasem różnice gemów, dlatego potrzebujemy wyników pełnosetowych.

 

6) SPOŹNIENIE SIĘ NA KORT

Każde rozpoczęte 15 minut spóźnienia to oddany gem przeciwnikowi, lub przeciwnikom w przypadku miksta lub debla. Co więcej, jeśli nie uda rozstrzygnąć się spotkania w ciągu 2h przynajmniej supertiebreakiem, w przypadku gdy jedna z osób się spóźniła, wtedy osoba, która się spóźniła opłaca w całości dodatkową, trzecią godzinę kortu w celu dokończenia meczu i rozstrzygnięcia spotkania.

 

7) WPISYWANIE WYNIKÓW. Wyniki na portalu www.korty.org wpisujemy zgodnie z podanym wzorem, sety z ukośnikiem, supertiebreaki z dwukropkiem, ma to znaczenie, system dobrze naliczy punkty gdy wprowadzimy wyniki zgodnie z tymi zasadami, np. 6/4 6/7(2) 10:5, jest to też opisane na portalu www.korty.org Uwaga odnośnie walkowerów - ze względu na powtarzające się sytuacje z odwoływaniem meczu dzień przed ustalonym terminem. Walkowery wprowadzamy w sytuacjach kiedy ktoś odwołuje granie na 24 godziny przed ustalonym terminem gry. Krecze możemy wpisać w sytuacjach kiedy przeciwniczka/przeciwnik musi przerwać grę ze względu na kontuzję - wtedy dopełniamy wynik do pełnej wygranej dla osoby, która nie kreczuje i jedynie w komentarzu wpisujemy np. krecz "Osoby XY” przy stanie 6/3 1/3. Proszę nie wpisujcie niedokończonych wyników, ani wyników 4-setowych, nie ma dla nich zdefiniowanej punktacji w rozgrywkach TSL.

 

8) NAGRODA SPECJALNA: WYJAZD NA TURNIEJ TENISOWY Z RELAKSMISJĄ. Najaktywniejsze osoby w Lidze zostaną zakwalifikowane do losowania NAGRODY KONKURSOWEJ, którą jest 4-dniowy Wyjazd na Międzynarodowy Turniej Tenisowy z Biurem Podróży RELAKSMISJA www.relaksmisja.com Nagroda pokrywa loty, zakwaterowanie oraz bilety na turniej. W tym sezonie walczymy o wyjazd na turniej BARCELONA OPEN w kwietniu 2023r.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wyjazdowej należy zagrać w ciągu Sezonu Podstawowego min. 21 meczów  w jednej lidze (singlowej lub mikstowo-deblowej), każdą ligę traktujemy oddzielnie, nie sumujemy meczów ze wszystkich lig, do których jesteśmy zapisani) i dodać min po 5 zdjęć z meczów TSL lub być oznaczonym na 5 zdjęciach, które dodaje nasz przeciwnik w aktualnym Sezonie Zasadniczym, czyli do 18.08.2022 (do północy) w grupie TSL na Facebooku dedykowanej danej lidze, odpowiednio albo w grupie Singlowej, albo w grupie Mikstowo-Deblowej. Zdjęcia dodajemy najlepiej od razu po meczu, a na pewno nie później niż w ciągu tygodnia od zakończenia meczu, w naszych zamkniętych grupach TENNIS STARS LEAGUE na FB wraz z hasłem: #walczymyowyjazdzRELAKSMISJA. Na Facebooku w grupie singlowej TSL dodajemy min. 5 zdjęć z meczów singlowych, w grupie mikstowo-deblowej TSL dodajemy min. 5 zdjęć z mikstów/debli. Podtrzymujemy zasadę, że osoby, które wygrały nagrodę wyjazdową w ostatnim sezonie nie biorą udziału w konkursie w tym sezonie:) Ogromna prośba o wysłanie do mnie printscreenów zdjęć dodawanych w grupie TSL przed końcem Sezonu Zasadniczego na adres: magda.wielec@gmail.com

 

9) MASTERS rozpocznie się w piątek 19.08.2022 losowaniem grup wśród osób z największą ilością punktów. W Grupie SUPERPRO będzie to 16 najwyżej notowanych osób w rankingu kortyorg bez względu na płeć. W Grupie PRO  będzie to po szesnaście najwyżej notowanych pań i po szesnastu najwyżej notowanych panów, a w grupach A i B będzie to minimum po 16 najwyżej notowanych pań i po 16 najwyżej notowanych panów, a w przypadku dużej frekwencji i aktywności dopuszczamy możliwość rozszerzenia Masters do 32 pań i 32 panów w Grupach A i B o ile będzie tyle osób, które spełnią warunek formalny i zagrają po minimum 10 meczów w Sezonie Zasadniczym od 18.08.2022 do północy. 

 

Losowane będą po 4 grupy 4-osobowe i w pierwszej fazie Masters będą do zagrania przez każdego 3 mecze w grupie "każdy z każdym" (w ciągu około 3 tygodni). Z grupy awansują do ćwierćfinałów po 2 najlepsze osoby i dalej będziemy grać systemem pucharowym, aż do wyłonienia Zwycięzców (na każdą fazę po wyjściu z grupy do SF będzie przewidziany przynajmniej tydzień na mecz). Ten kto wygrywa ten przechodzi dalej, kto odpada ten kończy rozgrywki Masters. To oznacza, że każda osoba zakwalifikowana do Masters zagra min. 3 mecze. Finały Masters z udziałem publiczności są zaplanowane na sobotę 08.10.2022

 

10) KWALIFIKACJE DO MASTERS. Aby zakwalifikować się do MASTERS należy zagrać minimów 10 meczów (ale, zależnie od grupy, często potrzeba o wiele więcej, bo każdy zagrany mecz to cenne punkty) Uwaga - od panów we wszystkich grupach wymaga się zagrania minimum 8 meczów z przedstawicielami tej samej płci (warunek formalny). Pamiętajmy, należy mieć tyle punków za wszystkie zagrane mecze by znaleźć się wśród najlepszych w rankingach w naszych rozgrywkach TSL na www.korty.org  Osoby, które nie zakwalifikują się do Masters grają dalej, po prostu zbieranie punktów od tego momentu ma bardziej charakter symboliczny, a mecze stają się jeszcze bardziej towarzyskie.

 

10) JEDEN MECZ DZIENNIE TYDZIEŃ PRZED MASTERS. Podtrzymujemy zasadę, że na tydzień przed rozpoczęciem Sezonu Masters czyli od środy 10.08.2022 można grać jedynie 1 mecz dziennie i wpisywać 1 wynik dziennie (wpisanie wyniku maksymalnie do 1:00 dnia następnego, wyjątkiem jest 18.08.2022 - tego dnia należy wynik wpisać przed północą. Dotyczy to również dokańczanych meczy, zaplanujcie je odpowiednio wcześnie). Unikamy niespodzianek, że w ostatniej chwili osoba z dalszych miejsc w rankingu "przeskakuje" innych i dostaje się do Masters bo gra w ostatnim tygodniu po 3 mecze dziennie.

 

11) BABOLAT – SPONSOR NAGRÓD TSL. Dla osób, które zdobędą miejsca I, II, III w Masters przewidziane są puchary i nagrody od naszego SPONSORA NAGRÓD – firmy BABOLAT - dla przykładu, w sezonie XI były to termobagi, plecaki, ręczniki, naciągi, owijki itp. akcesoria tenisowe. Dla osób, które zdobędą IV miejsca mamy statuetki. Nagradzamy też najbardziej aktywnie grających z największą ilością zagranych meczów. Nagrody i puchary/statuetki za kończący się Sezon XII TSL zostaną wręczone na Imprezie Pucharowej w sobotę 08.10.2022. Termin zarezerwujcie już teraz.

 

12) CZERWONA KARTKA ZA NIEPRZESTRZEGANIE GŁÓWNEJ ZASADY TSL „FAJNA ATMOSFERA NA KORCIE JEST WAŻNIEJSZA NIŻ WYNIK”

Co sezon w TSL zdarzają się (na szczęście sporadycznie) zgłoszenia niesportowego, nieeleganckiego, roszczeniowego zachowania i chciałabym raz jeszcze podkreślić jak ważne jest dla mnie i myślę, że dla większości z nas, aby w Lidze panowała świetna, miła, towarzyska, zabawna atmosfera. Osoby, które nie mają takiego podejścia (np. wprowadzają nerwową atmosferę, narzekają, krytykują, wyśmiewają, oszukują, obrażają i/lub są roszczeniowe itp.) mogą ode mnie otrzymać tzw. czerwoną kartkę, czyli zostaną poproszone o opuszczenie szeregów TSL. Decyzja o usunięciu kogoś z Ligi należy do mnie, jako Lidera mającego na celu budowanie jak najfajniejszej tenisowej, mocno wspierającej się społeczności i chronienie jej przed osobami psującymi atmosferę i/lub utrudniającymi mi prowadzenie rozgrywek. Okazujemy sobie nawzajem szacunek i dbamy o to, aby każdy z nas czuł się w TSL jak najlepiej, również nasi partnerzy z teamu i przeciwnicy na korcie, niezależnie czy z nimi wygrywamy czy przegrywamy.

 

 

  • PEŁNA LISTA PARTNERÓW WYJAZDOWYCH TSL

WYJAZDY NA TURNIEJE TENISOWE ATP/WTA I OBOZY TENISOWE ZAGRANICZNE

NASZ SPONSOR NAGRODY WYJAZDOWEJ NA ŚWIATOWEJ RANGI TURNIEJE TENISOWE ATP/WTA

Wyjątkowa oferta wyjazdów na Turnieje Tenisowe na całym świecie i zagraniczne obozy tenisowe (np. SARDYNIA, AUSTRIA, WŁOCHY, KRETA, MALEDIWY...)

Tenisowe Biuro Podróży - wyjazdy tenisowe, turnieje i obozy za granicą (relaksmisja.com)

Jeśli coś Was zainteresuje pytajcie o zniżkę dla TSL (koniecznie!) Należy przyjąć, że na wyjazdy poza Europę mamy zniżkę 300 PLN/os., na wyjazdy w Europie mamy zniżkę: 200 PLN/os. W tym sezonie zbieramy super ekipę na obóz tenisowy do Włoch z Relaksmisją nad Jezioro Garda w terminie 10-17.09.2022:

Obóz tenisowy nad Jeziorem Garda | Włochy | Relaksmisja Tenis Tours

Zniżki na hasło TSL od 50 PLN/os do 100 PLN/os (zależy od terminu i lokalizacji) mamy również u poniższych Partnerów Wyjazdowych:

Klub Tenisowy: KAMSPORT www.kamsport.pl  OBOZY TENISOWE W KRAJU I ZAGRANICĄ (TURCJA)

Tennis Camps Maciej Sołowiński https://tenniscamps.pl  OBOZY TENISOWE DLA DOROSŁYCH 

Klub Tenisowy: OBOZY TENISOWE 365 www.obozytenisowe365.pl  OBOZY TENISOWE W KRAJU

Wola Tennis Club https://wolatennis.pl/oferta/obozy/ OBOZY TENISOWE W KRAJU i ZAGRANICĄ (CHORWACJA)

Świetne obozy tenisowe np. w Turcji organizuje też OLE TRAVEL

 

  • SPECJALNY RABAT 30% OD FIRMY BABOLAT - NASZEGO SPONSORA NAGRÓD (SPRZĘT, AKCESORIA I UBRANIA TENISOWE)

 

To już kolejny sezon z rzędu, w którym wszyscy członkowie TSL zyskują od naszego Sponsora Nagród 30% stałego rabatu od cen katalogowych w oficjalnym sklepie BABOLAT: https://babolat-tenis.pl

Jak uzyskać rabat? Należy najpierw zarejestrować konto w sklepie na stronie: https://babolat-tenis.pl/logowanie?create_account=1

Następnie proszę napisać do Marcina Maciochy z Babolat Polska (marcinmaciocha@babolat.plwiadomość e-mail z sekretnym kodem, który otrzymasz w mailu startowym po wysłaniu zgłoszenia do TSL.

Marcin zmieni ustawienia dotyczące rabatu na Twoim koncie. Rabat 30% obowiązuje na produkty z nowej kolekcji, na wyprzedaże jest on często jeszcze wyższy i wynosi nawet do 50%!

Niektóre produkty - np. maszyny do naciągania rakiet, niektóre piłki - mogą nie być objęte rabatem. Warto posurfować po całym portfolio - polecam sprzęt tenisowy, ubrania, jak i buty tej marki!

 

DLA OSÓB, KTÓRE DOPIERO DOŁĄCZAJĄ DO TSL – INFO JAK DOŁĄCZYĆ DO TENNIS STARS LEAGUE, JAK GRAĆ I ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ

Krok 1. ZGŁOSZENIE PRZEZ STRONĘ WWW.

Standardowo, mam ogromną prośbę o oficjalne zgłoszenie się do ligi na SEZON JEDENASTY poprzez stronę http://tennisstars.pl/en/home/ i zakładkę DOŁĄCZ. Tak, zgłoszenie wysyłamy co sezon:) Prośba o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (przekazujemy adres e-mail i nr tel. kom. do kontaktowania się między sobą przy rzucaniu wyzwań, umawianiu na mecze)

Krok 2. KORTY.ORG – portal tenisowy. Zarejestruj się, zaloguj i dołącz do rozgrywek TSL :)

Osoby, dla których to jest pierwszy sezon w TSL zapraszam do zarejestrowania się i zalogowania do rozgrywek Tennis Stars League na portalu www.korty.org i dołączenia do odpowiednich rozgrywek zgodnie ze swoim poziomem umiejętności.

TSL GR B (2.5-3.5) – Basic, dla osób grających na poziomie NTRP 2.5-3.5

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-b

 

TSL GR A (4.0) – Advanced, dla osób grających na poziomie NTRP 4.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-a

 

TSL NEW PRO (4.5-5.0) – Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 4.5-5.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-pro

 

TSL NEW SUPERPRO (5.5-6.0) – Super Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 5.5-6.0  

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-super-pro

Uwaga! Zapisujemy się do jednej grupy w ramach Ligi Singlowej. Należy pamiętać, że osoby, które już są dodane do danej Grupy TSL, aby cokolwiek mogły zrobić (rzucić wyzwanie, wstawić termin gry, zobaczyć dane kontaktowe przeciwnika) muszą być ZALOGOWANE. Możliwe jest podglądanie rankingu bez logowania i czasem zapominamy, że jesteśmy jedynie w trybie widoku. W zał. skrócona instrukcja obsługi jak się poruszać po wwwkortyorg.

Osoby zainteresowane graniem również w Lidze Mikstowo-Deblowej TSL zapraszam do dołączenia do dodatkowego, dedykowanego rankingu na korty.org: Liga Mikstowo-Deblowa TSL (wymagany poziom ntrp min. 3.0) https://korty.org/liga/tsl-new-mixty-deble

 

Krok 3 FACEBOOK – portal społecznościowy (nieobowiązkowy ale bardzo użyteczny) Dołącz do zamkniętych 2 grup TSL na FB :)

Prośba do tych, którzy mają konta na FB o dołączenie do naszej zamkniętej grupy na FB. Zbudowaliśmy tutaj świetną społeczność tenisową. Grupa na FB ułatwia umawianie się na mecze i znajdywanie partnerek/partnerów do gry z dnia na dzień, czasem z godziny na godzinę, jest świetnym źródłem informacji o nadchodzących turniejach w Warszawie, wyjazdach tenisowych i nie tylko https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleague To tutaj również wrzucamy zdjęcia i posty z oznaczeniem #walczymyowyjazdzRELAKSMISJA. Zalecane jest wyszukiwanie partnerów do gry przez wspomnianą grupę, poprzez wrzucanie/komentowanie postów, a po znalezieniu chętnej osoby do gry ustawienie wyzwania na www.korty.org, aby po meczu wpisać wynik i otrzymać punkty do rankingu.

Osoby zainteresowane graniem również w Lidze Mikstowo-Deblowej zapraszam do dołączenia do dodatkowej, dedykowanej grupy na FB:

https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleaguemixtydeble/

KROK 4. WPISOWE

Osoby zdecydowane na udział w lidze/ligach poproszę o wpłatę na podany niżej numer konta z opisem: "Udział w lidze. Imię i Nazwisko". Osoby, które nie dokonają wpłaty w ciągu 14 dni od zgłoszenia będą mieć zawieszane profile w rankingach TSL na www.korty.org

Dane do przelewu (za pełen sezon): jedna liga (np. tylko singlowa, lub tylko mikstowo-deblowa): 250 PLN, dwie ligi (zarówno singlowa i mikstowo-deblowa): 300 PLN nr konta 69 1950 0001 2006 0014 3083 0001

Bank Pekao SA, Właściciel konta: Tennis Stars Magdalena Wielec

Opis: Udział w lidze. Imię i nazwisko

Na portalu korty.org zostanie zaznaczone uregulowanie płatności po otrzymaniu przelewu.

W razie pytań, niejasności śmiało piszcie/dzwońcie:)Życzę wspaniałych, sportowych emocji

Z tenisowymi pozdrowieniami

Magdalena Wielec

Tennis Stars League

Tel. 790 004 853

www.tennisstars.pl

magda.wielec@gmail.com

Wyróżnione oferty