Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Geller Sergiusz 23 22 44:3 277:87 154.00
2 2.5 Best Bradley 27 12 29:39 242:294 100.00
3 3.0 Gac Jakub 20 13 28:18 201:188 98.00
4 Szajewska Agnieszka 17 12 26:11 184:109 92.00
5 3.5 Mrozek Jarosław 21 11 23:24 176:205 85.00
6 3.0 Kozerawska Agata 13 9 19:8 127:84 69.00
7 Kielan Arkadiusz 11 9 18:4 121:52 65.00
8 Farancewicz Dariusz 11 9 19:6 139:78 65.00
9 3.5 Sterniński Michał 14 8 18:14 150:120 64.00
10 3.5 Bujalski Łukasz 12 8 18:11 129:108 61.00
11 Świderski Marcin 11 7 18:9 122:64 60.00
12 3.0 Tuderek Rafał 9 8 17:4 110:66 57.00
13 3.5 Kozimor Katarzyna 14 7 16:17 151:128 57.00
14 3.5 Kurczab Marcin 8 8 16:0 98:38 56.00
15 Feder Miroslaw 9 8 17:5 106:61 56.00
16 3.0 Bartosiński Rafał 11 6 14:10 111:82 51.00
17 4.0 Sjoholm Ola 8 7 14:2 96:37 50.00
18 Nojszewski Oskar 10 7 14:9 93:86 49.00
19 3.5 Czajkowski Miko 7 6 12:3 78:30 42.00
20 3.0 Stelmasiak Paweł Ja 9 5 12:10 90:90 41.00
21 3.0 Bystrek Anna 12 5 10:15 75:109 41.00
22 3.0 Cedro Kordian 7 5 11:5 76:52 38.00
23 3.0 Baszta Jakub 9 5 11:11 81:86 38.00
24 3.0 Feder Marek 9 4 10:10 86:84 37.00
25 Wojtowicz Grzegorz 12 4 8:16 75:114 36.00
26 Smółkowski Grzegorz 5 5 10:2 66:32 33.00
27 Górny Grzegorz 5 5 10:2 64:49 33.00
28 3.0 Atanasow Mikolaj 7 4 9:6 66:48 33.00
29 3.0 Magdziarz Kamila 8 4 9:9 72:79 33.00
30 3.0 Bastjan Joanna 6 4 9:4 67:50 32.00
31 3.5 Sokołowski Waldek 6 4 10:6 78:51 32.00
32 3.0 Barański Kacper 5 4 9:2 58:28 31.00
33 3.0 Wojciechowski Maciej 5 4 9:3 60:37 30.00
34 3.0 Słaniewski Krzysztof 5 4 8:3 54:38 28.00
35 3.0 Braun Jarek 8 3 7:10 67:74 28.00
36 Dyrka Pawel 8 3 7:11 59:80 27.00
37 Kotecki Mateusz 10 2 6:16 75:115 26.00
38 Masny Hanna 5 3 7:4 53:31 25.00
39 3.0 Kurelski Piotr 5 3 7:4 50:31 25.00
40 3.0 Smolarek Marcin 5 3 7:5 51:44 24.00
41 3.0 Roguski Stanley 4 3 7:2 48:28 24.00
42 3.5 Adamczewski Tobiasz 4 3 7:2 43:25 24.00
43 Kubań Agnieszka 4 3 6:2 42:30 22.00
44 3.0 Tałasiewicz Konrad 10 2 4:16 53:107 22.00
45 3.0 Gała Karol 3 3 6:0 36:12 21.00
46 3.0 Radziwon Aleksander 9 2 4:14 50:94 21.00
47 3.0 Olchowska Magdalena 4 3 6:3 44:28 21.00
48 3.0 Pawlicki Michał 3 3 6:1 39:16 20.00
49 3.0 Szewczyk Artur 9 2 4:15 50:97 20.00
50 3.0 Borowiec Dorota 6 2 5:8 43:53 20.00
51 3.0 Jawczak Roman 3 3 6:1 35:9 20.00
52 3.0 Wierucki Przemysław 3 3 6:1 34:21 20.00
53 3.0 Marcinkiewicz Piotr 5 3 6:7 50:57 20.00
54 Bądzyński Maciej 3 3 6:2 38:26 19.00
55 Magiera Paulina 4 2 5:4 41:35 18.00
56 3.0 Makarewicz Anna 5 2 5:7 38:56 18.00
57 2.5 Korzun Jola 7 2 4:11 50:78 18.00
58 Łukasiewicz Patrycja 6 2 4:9 37:59 17.00
59 Szysz Agnieszka 7 1 4:12 49:74 17.00
60 Cyganik Hanna 5 2 4:7 37:56 16.00
61 Odrowąż Andrzej 12 0 2:24 59:143 16.00
62 Wiśnicka Anna 3 2 4:2 25:21 15.00
63 4.0 Haratym-Rojek Anna 2 2 4:0 24:5 14.00
64 Adamowicz Marta 2 2 4:0 24:6 14.00
65 Ćwik Łukasz 2 2 4:0 24:7 14.00
66 3.0 Świtalski Łukasz 3 2 4:3 29:29 14.00
67 Filipek-Baryłowska Renata 3 2 4:3 29:32 14.00
68 3.0 Kuzioła Piotr 4 1 4:6 38:44 14.00
69 Plokhov Igor 2 2 4:1 24:17 13.00
70 3.0 Kamiński Adrian 3 1 4:4 29:24 13.00
71 Bizan Aleksy 3 1 4:4 31:31 13.00
72 3.5 Chiliński Adam 5 1 3:8 37:57 13.00
73 3.0 Kłosiński Adam 3 1 3:4 29:30 11.00
74 Kowalska Ola 5 1 2:8 35:54 11.00
75 3.0 Klepek Sławomir 5 1 2:8 31:54 11.00
76 Gołąb Mateusz 2 1 3:2 24:17 10.00
77 3.5 Kosinski Andrzej 2 1 3:2 19:16 10.00
78 3.5 Royson Johan 2 1 3:2 22:19 10.00
79 3.0 Sadowska Magdalena 3 1 2:4 25:26 9.00
80 3.5 Wawrzyńczak Michał 3 1 2:4 17:31 9.00
81 2.5 Szymański Maciej 2 1 2:2 12:20 8.00
82 3.5 Kniaź Mikołaj 3 1 2:5 17:33 8.00
83 3.5 Kołodziejski Paweł 1 1 2:0 12:0 7.00
84 Miazek Paweł 1 1 2:0 12:0 7.00
85 Pa Tomasz 1 1 2:0 12:3 7.00
86 3.0 Prudzynski Mateusz 1 1 2:0 12:3 7.00
87 Daczko Michał 1 1 2:0 12:4 7.00
88 Franaszek Krzysztof 1 1 2:0 12:5 7.00
89 3.0 Dymara Joanna 1 1 2:0 13:7 7.00
90 3.5 Zawistowska Anna 3 0 2:6 23:36 7.00
91 2.5 Nowak Piotr 7 0 0:14 26:85 7.00
92 3.0 Czaplicki Pior 1 1 2:1 11:11 6.00
93 3.5 Mazurek Jakub 2 0 2:4 20:24 6.00
94 3.5 Piasecki Dawid 4 0 1:8 32:46 6.00
95 3.0 Pawlak Piotr 4 0 1:8 22:52 6.00
96 3.0 Wolski Jacek 3 0 1:6 17:36 5.00
97 3.0 Myśliński Daniel 3 0 1:6 19:42 5.00
98 2.5 Zawadka Przemysław 5 0 0:10 20:61 5.00
99 2.5 Łukowska Aneta 5 0 0:10 18:60 5.00
100 3.0 Górzyński Kajetan 5 0 0:10 16:60 5.00
101 3.0 Majer Maks 4 0 0:8 22:52 4.00
102 3.0 Jóźwiak Michał 4 0 0:8 19:50 4.00
103 3.0 Morawin Daniel 4 0 0:8 10:48 4.00
104 2.5 Kubiak Monika 1 0 1:2 12:18 3.00
105 Karasek Anna 1 0 1:2 12:18 3.00
106 3.0 Sotkiewicz Karolina 3 0 0:6 21:37 3.00
107 2.5 Nowotny Maciej 3 0 0:6 20:37 3.00
108 2.5 Stawska Małgorzata 3 0 0:6 17:36 3.00
109 3.0 Kłos Aneta 3 0 0:6 14:37 3.00
110 3.0 Moczydłowska Eliza 3 0 0:6 11:36 3.00
111 2.5 Pudło Monika 3 0 0:6 10:36 3.00
112 Łukaszewicz Iwona 3 0 0:6 8:36 3.00
113 Wysokińska Katarzyna 3 0 0:6 2:36 3.00
114 3.0 Guzewska Maria 2 0 0:4 9:24 2.00
115 3.5 Karłowski Tomasz 2 0 0:4 9:24 2.00
116 Matla Jakub 2 0 0:4 6:24 2.00
117 2.5 Datko Zofia 2 0 0:4 2:24 2.00
118 2.5 Podgórska Aleksandra 1 0 0:2 7:12 1.00
119 Dulska Kasia 1 0 0:2 6:12 1.00
120 2.5 Górska Agata 1 0 0:2 7:13 1.00
121 3.0 Gliński Andrzej 1 0 0:2 5:12 1.00
122 3.5 Czabańska Katarzyna 1 0 0:2 6:13 1.00
123 3.0 Jakacka Tatiana 1 0 0:2 4:12 1.00
124 3.0 Hydzik Władysław 1 0 0:2 2:12 1.00
125 3.0 Bronowska Katarzyna 1 0 0:2 1:12 1.00
126 Chłopaś Klaudia 1 0 0:2 0:12 1.00
127 Kubica Ewa 1 0 0:2 0:12 1.00
128 3.0 Głodkowska Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
129 4.0 Chojecka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
130 3.0 Sobolewska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
131 3.0 Oryl Halina 0 0 0:0 0:0 0.00
132 3.0 Gniewosz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
133 2.5 Długokęcki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
134 3.0 Zieliński Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
135 3.0 Śliwczyńska Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
136 3.0 Zwierzchowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
137 3.5 Pokrzywnicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
138 3.0 Remiszewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
139 3.0 Stiller-Romanowski Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
140 2.5 Woźniak Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
141 2.5 Dąbrowski Maciek 0 0 0:0 0:0 0.00
142 3.0 Łozowska Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
143 2.5 Skulich Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
144 3.0 Miller Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
145 3.0 Hilbrycht Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
146 3.0 Koziarski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
147 3.0 Dudzic Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
148 3.0 Lejk Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
149 3.0 Kosiarski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
150 3.0 Braksal Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
151 3.0 Niewiński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
152 2.5 Stolarczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
153 2.5 Wysmyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
154 2.5 Kuśmirek Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
155 3.0 Wrzesińska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
156 3.0 Górski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
157 3.0 Romanchuk Andriy 0 0 0:0 0:0 0.00
158 3.5 Dwojak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
159 3.0 Torz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
160 3.0 Jasińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
161 3.0 Krzemiński Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
162 2.5 Rudek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
163 3.5 Kwiecień Bartłomiej 0 0 0:0 0:0 0.00
164 3.0 Kuca Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
165 3.0 Szelc Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
166 3.0 Pyszyńska Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
167 3.0 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
168 2.5 Libelt Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
169 3.0 Świtała Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
170 3.0 Krupiński Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
171 3.0 Walczewski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
172 3.0 Pietrzak Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
173 3.0 Walczewska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
174 2.5 Wyka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
175 2.5 Kulesza Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
176 2.5 Sztarbała Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
177 3.0 Topolski Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
178 2.5 Stelmach Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
179 3.0 Wiercigroch Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
180 3.0 Grzywacz Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Siemiaszko Oliwia 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Oleszczuk Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
183 3.5 Karlsbad Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Klak Olek 0 0 0:0 0:0 0.00
185 3.0 Wickel Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
186 3.0 Kopczyński Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
187 2.5 Skiba Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
188 2.5 Brzezińska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
189 2.5 Kaczmarski Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
190 2.5 Baczyński Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
191 3.0 Ożóg Tysia 0 0 0:0 0:0 0.00
192 3.0 Biedacha Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
193 3.0 Żołądkiewicz Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
194 2.5 Stankiewicz Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
195 3.0 Witkowska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Szerszeń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
197 2.5 Wierzchoń Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
198 2.5 Kraus Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
199 3.0 Wojtasiński Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
200 3.0 Stamper Verlin 0 0 0:0 0:0 0.00
201 3.0 Gut Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
202 2.5 Piasecka Mariola 0 0 0:0 0:0 0.00
203 3.0 Pater Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.0 Rodziewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
205 3.0 Popadiak Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
206 3.0 Michałowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Seliga Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 3.0 Łuczyński Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
209 3.0 Lasek Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
210 3.0 Gajewski Maks 0 0 0:0 0:0 0.00
211 2.5 Kamiński Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
212 2.5 Chrzanowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
213 2.5 Memisoglu Simge 0 0 0:0 0:0 0.00
214 3.0 Siek Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
215 2.5 Osińska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Luczaj Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
217 2.5 Mulic Viktor 0 0 0:0 0:0 0.00
218 3.0 Łyszcz Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
219 2.5 Woliński Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
220 2.5 Milani Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
221 2.5 Matviychuk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
222 2.5 Raczynski Wojtek 0 0 0:0 0:0 0.00
223 2.5 Wrzosek Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
224 2.5 Budzinski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Szmit Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
226 2.5 Santos Alvaro 0 0 0:0 0:0 0.00
227 2.5 Pawełko Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
228 3.0 Banik Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Żabolicka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Kidoń Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
231 3.0 Dygas Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
232 3.0 Rolski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
233 3.0 Salińska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
234 3.0 Jakubaszek Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
235 3.0 Wysocka Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
236 3.5 Baran Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
237 2.5 Kapuśniak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
238 3.0 Talkowski Gabriel 0 0 0:0 0:0 0.00
239 1.0 Mańko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
240 3.0 Rosa Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
241 2.5 Eggink Ryszard 0 0 0:0 0:0 0.00
242 3.0 Sobociński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
243 3.0 Słowik Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
244 2.5 Pomianowski Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
245 3.0 Nowak Maciek 0 0 0:0 0:0 0.00
246 2.5 Cedro Antoni 0 0 0:0 0:0 0.00
247 3.0 Pecko Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
248 3.0 Pruba Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
249 3.0 Kmieć Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
250 3.0 Kulawińska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
251 2.5 Sielicki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
252 Avila Marco 0 0 0:0 0:0 0.00
253 Oleszczuk Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
254 3.0 Lyapalo Vyacheslav 0 0 0:0 0:0 0.00
255 2.5 Mąka Kalina 0 0 0:0 0:0 0.00
256 2.5 Skroński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
257 3.0 Derleta Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
258 2.5 Konikowski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
259 3.0 Sosnowska Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
260 3.5 Kita Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
261 3.0 Cichoń Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
262 Osowski Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
263 3.5 Ciężar Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
264 3.5 Antosik Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
265 Banaszak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
266 3.5 Żyrek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
267 3.5 Życzyński Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
268 3.5 Żak Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
269 Zwoliński Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
270 Zgierski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
271 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
272 Walenczak Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
273 Walecka Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
274 Stebnicka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
275 Staniszewska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
276 Sochacki Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
277 Sławiński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
278 Matecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
279 Michailowski Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
280 Milczarczyk Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
281 Mojżeszek Malgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
282 Mozol Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
283 Nieroda Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Niesterczuk Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
285 Kubecki Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Kuczmaszewski Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Lemieszek Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
288 Macieńko Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Marcinkowska Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Kastsiuchuk Andrei 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Kępa Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
292 Khoury Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Klimas Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
294 Knaflewska Alina 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Kosiorkiewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Guzek Grażyna 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Hervas Antonio 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Janicki Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
299 Jewtuch Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
300 4.0 Kabat Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
301 Kaliszewski Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
302 Dojnikowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Duraj Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
304 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
305 Dzedzej Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
306 Gałązka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
307 3.5 Brzozowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
308 Ślęzak Paula 0 0 0:0 0:0 0.00
309 Turowska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
310 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
311 Włodarczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
312 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
313 Fabisiak Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
314 Gudawajtys Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
315 Kaczyńska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
316 Kolasa Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
317 Mrówka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
318 Oktawiec Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
319 Pawłowski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
320 Petryk Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
321 Pilich Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
322 Sakalus Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
323 Sasak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
324 Sienkiewicz Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Sobieska Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
326 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
327 Langer Lucyna 0 0 0:0 0:0 0.00
328 3.5 Szymańska Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
329 2.5 Żydonis Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
330 2.5 Jaron Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
331 3.0 Sobańska Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
332 2.5 Złonkiewicz Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
333 2.5 Karadagli Mehmet 0 0 0:0 0:0 0.00
334 3.5 Lewandowski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
335 3.0 Górecki Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
336 Kalinowska Sandra 0 0 0:0 0:0 0.00
337 Ostrowska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
338 3.5 Brześciański Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
339 3.5 Radwanski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
340 Mokosa Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
341 2.5 Jarzębowska Dagmara 0 0 0:0 0:0 0.00
342 2.5 Bugnacka Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
343 3.0 Andrzejczyk Mike Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
344 Nowicka Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
345 3.5 Siwko Stanisław 0 0 0:0 0:0 0.00
346 3.5 Maszczyk Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
347 3.5 Mierzejewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
348 2.5 Miksa Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
349 2.5 Matejko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
350 Byczkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
351 3.0 Ortyl Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
352 Opolski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
353 3.5 Pach Dominika 0 0 0:0 0:0 0.00
354 2.5 Ozsever Omer 0 0 0:0 0:0 0.00
355 3.5 Budziak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
356 2.5 Tajchman Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
357 3.0 Broszkiewicz Phillip 0 0 0:0 0:0 0.00
358 3.5 Bernatowicz Celine 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Geller Sergiusz 23 22 44:3 277:87 154.00
2 Best Bradley 27 12 29:39 242:294 100.00
3 Gac Jakub 20 13 28:18 201:188 98.00
4 Szajewska Agnieszka 17 12 26:11 184:109 92.00
5 Mrozek Jarosław 21 11 23:24 176:205 85.00
6 Kozerawska Agata 13 9 19:8 127:84 69.00
7 Kielan Arkadiusz 11 9 18:4 121:52 65.00 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Farancewicz Dariusz 11 9 19:6 139:78 65.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Sterniński Michał 14 8 18:14 150:120 64.00
10 Bujalski Łukasz 12 8 18:11 129:108 61.00
11 Świderski Marcin 11 7 18:9 122:64 60.00
12 Tuderek Rafał 9 8 17:4 110:66 57.00 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Kozimor Katarzyna 14 7 16:17 151:128 57.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Kurczab Marcin 8 8 16:0 98:38 56.00 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Feder Miroslaw 9 8 17:5 106:61 56.00 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Bartosiński Rafał 11 6 14:10 111:82 51.00
17 Sjoholm Ola 8 7 14:2 96:37 50.00
18 Nojszewski Oskar 10 7 14:9 93:86 49.00
19 Czajkowski Miko 7 6 12:3 78:30 42.00
20 Stelmasiak Paweł Ja 9 5 12:10 90:90 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
21 Bystrek Anna 12 5 10:15 75:109 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
22 Cedro Kordian 7 5 11:5 76:52 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Baszta Jakub 9 5 11:11 81:86 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Feder Marek 9 4 10:10 86:84 37.00
25 Wojtowicz Grzegorz 12 4 8:16 75:114 36.00
26 Smółkowski Grzegorz 5 5 10:2 66:32 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Górny Grzegorz 5 5 10:2 64:49 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Atanasow Mikolaj 7 4 9:6 66:48 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Magdziarz Kamila 8 4 9:9 72:79 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Bastjan Joanna 6 4 9:4 67:50 32.00 0 0 0:0 0:0 0.00
31 Sokołowski Waldek 6 4 10:6 78:51 32.00 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Barański Kacper 5 4 9:2 58:28 31.00
33 Wojciechowski Maciej 5 4 9:3 60:37 30.00
34 Słaniewski Krzysztof 5 4 8:3 54:38 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Braun Jarek 8 3 7:10 67:74 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Dyrka Pawel 8 3 7:11 59:80 27.00
37 Kotecki Mateusz 10 2 6:16 75:115 26.00
38 Masny Hanna 5 3 7:4 53:31 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
39 Kurelski Piotr 5 3 7:4 50:31 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
40 Smolarek Marcin 5 3 7:5 51:44 24.00 1 1 2:1 13:11 6.00
41 Roguski Stanley 4 3 7:2 48:28 24.00 1 0 1:2 11:13 3.00
42 Adamczewski Tobiasz 4 3 7:2 43:25 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Kubań Agnieszka 4 3 6:2 42:30 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Tałasiewicz Konrad 10 2 4:16 53:107 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Gała Karol 3 3 6:0 36:12 21.00 1 1 2:0 12:3 7.00
46 Radziwon Aleksander 9 2 4:14 50:94 21.00 1 0 0:2 3:12 1.00
47 Olchowska Magdalena 4 3 6:3 44:28 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Pawlicki Michał 3 3 6:1 39:16 20.00 1 1 2:0 12:2 7.00
49 Szewczyk Artur 9 2 4:15 50:97 20.00 1 0 0:2 2:12 1.00
50 Borowiec Dorota 6 2 5:8 43:53 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Jawczak Roman 3 3 6:1 35:9 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Wierucki Przemysław 3 3 6:1 34:21 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Marcinkiewicz Piotr 5 3 6:7 50:57 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Bądzyński Maciej 3 3 6:2 38:26 19.00
55 Magiera Paulina 4 2 5:4 41:35 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Makarewicz Anna 5 2 5:7 38:56 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Korzun Jola 7 2 4:11 50:78 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Łukasiewicz Patrycja 6 2 4:9 37:59 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Szysz Agnieszka 7 1 4:12 49:74 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Cyganik Hanna 5 2 4:7 37:56 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Odrowąż Andrzej 12 0 2:24 59:143 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Wiśnicka Anna 3 2 4:2 25:21 15.00
63 Haratym-Rojek Anna 2 2 4:0 24:5 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Adamowicz Marta 2 2 4:0 24:6 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Ćwik Łukasz 2 2 4:0 24:7 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Świtalski Łukasz 3 2 4:3 29:29 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Filipek-Baryłowska Renata 3 2 4:3 29:32 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Kuzioła Piotr 4 1 4:6 38:44 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Plokhov Igor 2 2 4:1 24:17 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Kamiński Adrian 3 1 4:4 29:24 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Bizan Aleksy 3 1 4:4 31:31 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Chiliński Adam 5 1 3:8 37:57 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Kłosiński Adam 3 1 3:4 29:30 11.00 1 1 2:0 12:6 7.00
74 Kowalska Ola 5 1 2:8 35:54 11.00 1 0 0:2 6:12 1.00
75 Klepek Sławomir 5 1 2:8 31:54 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Gołąb Mateusz 2 1 3:2 24:17 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Kosinski Andrzej 2 1 3:2 19:16 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Royson Johan 2 1 3:2 22:19 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Sadowska Magdalena 3 1 2:4 25:26 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Wawrzyńczak Michał 3 1 2:4 17:31 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Szymański Maciej 2 1 2:2 12:20 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Kniaź Mikołaj 3 1 2:5 17:33 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Kołodziejski Paweł 1 1 2:0 12:0 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Miazek Paweł 1 1 2:0 12:0 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Pa Tomasz 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Prudzynski Mateusz 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Daczko Michał 1 1 2:0 12:4 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Franaszek Krzysztof 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Dymara Joanna 1 1 2:0 13:7 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Zawistowska Anna 3 0 2:6 23:36 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Nowak Piotr 7 0 0:14 26:85 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Czaplicki Pior 1 1 2:1 11:11 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Mazurek Jakub 2 0 2:4 20:24 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Piasecki Dawid 4 0 1:8 32:46 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Pawlak Piotr 4 0 1:8 22:52 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Wolski Jacek 3 0 1:6 17:36 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Myśliński Daniel 3 0 1:6 19:42 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Zawadka Przemysław 5 0 0:10 20:61 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Łukowska Aneta 5 0 0:10 18:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Górzyński Kajetan 5 0 0:10 16:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Majer Maks 4 0 0:8 22:52 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Jóźwiak Michał 4 0 0:8 19:50 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Morawin Daniel 4 0 0:8 10:48 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Kubiak Monika 1 0 1:2 12:18 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Karasek Anna 1 0 1:2 12:18 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Sotkiewicz Karolina 3 0 0:6 21:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Nowotny Maciej 3 0 0:6 20:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Stawska Małgorzata 3 0 0:6 17:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Kłos Aneta 3 0 0:6 14:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Moczydłowska Eliza 3 0 0:6 11:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Pudło Monika 3 0 0:6 10:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Łukaszewicz Iwona 3 0 0:6 8:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Wysokińska Katarzyna 3 0 0:6 2:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Guzewska Maria 2 0 0:4 9:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Karłowski Tomasz 2 0 0:4 9:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Matla Jakub 2 0 0:4 6:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Datko Zofia 2 0 0:4 2:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Podgórska Aleksandra 1 0 0:2 7:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Dulska Kasia 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Górska Agata 1 0 0:2 7:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Gliński Andrzej 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Czabańska Katarzyna 1 0 0:2 6:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Jakacka Tatiana 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Hydzik Władysław 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Bronowska Katarzyna 1 0 0:2 1:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Chłopaś Klaudia 1 0 0:2 0:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Kubica Ewa 1 0 0:2 0:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Głodkowska Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Chojecka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Sobolewska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Oryl Halina 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Gniewosz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Długokęcki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Zieliński Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Śliwczyńska Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Zwierzchowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Pokrzywnicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Remiszewski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Stiller-Romanowski Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Woźniak Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Dąbrowski Maciek 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Łozowska Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Skulich Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Miller Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Hilbrycht Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Koziarski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Dudzic Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Lejk Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Kosiarski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Braksal Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Niewiński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Stolarczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Wysmyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Kuśmirek Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Wrzesińska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Górski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Romanchuk Andriy 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Dwojak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Torz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Jasińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Krzemiński Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Rudek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Kwiecień Bartłomiej 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Kuca Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Szelc Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Pyszyńska Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Libelt Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Świtała Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Krupiński Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Walczewski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Pietrzak Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Walczewska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Wyka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Kulesza Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Sztarbała Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Topolski Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Stelmach Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Wiercigroch Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Grzywacz Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Siemiaszko Oliwia 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Oleszczuk Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Karlsbad Maksymilian 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Klak Olek 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Wickel Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Kopczyński Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Skiba Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Brzezińska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Kaczmarski Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Baczyński Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Ożóg Tysia 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Biedacha Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Żołądkiewicz Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Stankiewicz Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Witkowska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Szerszeń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Wierzchoń Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Kraus Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Wojtasiński Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Stamper Verlin 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Gut Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Piasecka Mariola 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Pater Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Rodziewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Popadiak Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Michałowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Seliga Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Łuczyński Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Lasek Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Gajewski Maks 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Kamiński Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Chrzanowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Memisoglu Simge 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Siek Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Osińska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Luczaj Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Mulic Viktor 0 0 0:0 0:0 0.00
218 Łyszcz Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
219 Woliński Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
220 Milani Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
221 Matviychuk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Raczynski Wojtek 0 0 0:0 0:0 0.00
223 Wrzosek Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
224 Budzinski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Szmit Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
226 Santos Alvaro 0 0 0:0 0:0 0.00
227 Pawełko Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
228 Banik Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Żabolicka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Kidoń Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
231 Dygas Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
232 Rolski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Salińska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
234 Jakubaszek Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
235 Wysocka Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Baran Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
237 Kapuśniak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Talkowski Gabriel 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Mańko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
240 Rosa Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
241 Eggink Ryszard 0 0 0:0 0:0 0.00
242 Sobociński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
243 Słowik Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
244 Pomianowski Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
245 Nowak Maciek 0 0 0:0 0:0 0.00
246 Cedro Antoni 0 0 0:0 0:0 0.00
247 Pecko Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
248 Pruba Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
249 Kmieć Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
250 Kulawińska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
251 Sielicki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
252 Avila Marco 0 0 0:0 0:0 0.00
253 Oleszczuk Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
254 Lyapalo Vyacheslav 0 0 0:0 0:0 0.00
255 Mąka Kalina 0 0 0:0 0:0 0.00
256 Skroński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
257 Derleta Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
258 Konikowski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Sosnowska Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
260 Kita Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
261 Cichoń Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
262 Osowski Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
263 Ciężar Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
264 Antosik Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
265 Banaszak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Żyrek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
267 Życzyński Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
268 Żak Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
269 Zwoliński Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
270 Zgierski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
271 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
272 Walenczak Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
273 Walecka Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
274 Stebnicka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
275 Staniszewska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
276 Sochacki Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
277 Sławiński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
278 Matecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
279 Michailowski Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
280 Milczarczyk Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
281 Mojżeszek Malgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
282 Mozol Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
283 Nieroda Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Niesterczuk Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
285 Kubecki Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Kuczmaszewski Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Lemieszek Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
288 Macieńko Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Marcinkowska Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Kastsiuchuk Andrei 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Kępa Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
292 Khoury Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Klimas Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
294 Knaflewska Alina 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Kosiorkiewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Guzek Grażyna 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Hervas Antonio 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Janicki Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
299 Jewtuch Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
300 Kabat Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
301 Kaliszewski Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
302 Dojnikowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Duraj Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
304 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
305 Dzedzej Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
306 Gałązka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
307 Brzozowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
308 Ślęzak Paula 0 0 0:0 0:0 0.00
309 Turowska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
310 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
311 Włodarczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
312 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
313 Fabisiak Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
314 Gudawajtys Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
315 Kaczyńska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
316 Kolasa Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
317 Mrówka Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
318 Oktawiec Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
319 Pawłowski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
320 Petryk Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
321 Pilich Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
322 Sakalus Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
323 Sasak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
324 Sienkiewicz Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Sobieska Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
326 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
327 Langer Lucyna 0 0 0:0 0:0 0.00
328 Szymańska Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
329 Żydonis Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
330 Jaron Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
331 Sobańska Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
332 Złonkiewicz Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
333 Karadagli Mehmet 0 0 0:0 0:0 0.00
334 Lewandowski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
335 Górecki Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
336 Kalinowska Sandra 0 0 0:0 0:0 0.00
337 Ostrowska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
338 Brześciański Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
339 Radwanski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
340 Mokosa Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
341 Jarzębowska Dagmara 0 0 0:0 0:0 0.00
342 Bugnacka Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
343 Andrzejczyk Mike Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
344 Nowicka Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
345 Siwko Stanisław 0 0 0:0 0:0 0.00
346 Maszczyk Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
347 Mierzejewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
348 Miksa Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
349 Matejko Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
350 Byczkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
351 Ortyl Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
352 Opolski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
353 Pach Dominika 0 0 0:0 0:0 0.00
354 Ozsever Omer 0 0 0:0 0:0 0.00
355 Budziak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
356 Tajchman Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
357 Broszkiewicz Phillip 0 0 0:0 0:0 0.00
358 Bernatowicz Celine 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 2:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:3
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:2
  • 0:3
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#412 Geller - Myśliński wczoraj o godz. 18:50
#411 Tałasiewicz - Gliński wczoraj o godz. 14:45
#410 Ćwik - Kniaź wczoraj o godz. 10:30
#409 Klepek - Kowalska wczoraj o godz. 09:28
#408 Pawlak - Kosinski 2 dni temu o godz. 23:38

Nadchodzące spotkania

#347 Górzyński - Czajkowski za 4 godz.
#401 Kubań - Barański za 5 godz.
#389 Wojtowicz - Tuderek za 6 godz.
#307 Kotecki - Gac za 6 godz.
#409 Klepek - Kowalska za 8 godz.

Ostatnie wyniki

#412 Geller - Myśliński 6/2 6/0
#408 Pawlak - Kosinski 2/6 3/6
#377 Kurczab - Geller 7/5 6/1
#410 Ćwik - Kniaź 6/3 6/0
#407 Sokołowski - Stelmasiak 6/1 4/6 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych