Archiwum

Grupa B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 3.0 Odrowąż Andrzej 42 21 58:49 446:414 200.00
2 3.0 Zgierski Jakub 35 23 60:29 438:313 191.00
3 2.5 Smolarek Marcin 30 13 28:41 261:313 119.00
4 3.5 Grzybowski Michał 18 15 33:8 202:116 113.00
5 3.0 Michta Jakub 19 13 27:15 192:142 104.00
6 2.5 Gilewska Katarzyna 19 12 25:18 185:156 92.00
7 3.5 Załuska Liliana 15 10 22:13 168:136 82.00
8 3.0 Siczek Roman 11 9 19:4 128:51 68.00
9 3.0 Czabańska Katarzyna 17 6 16:23 155:163 68.00
10 3.0 Żuchowski Bartosz 11 9 18:11 132:115 67.00
11 3.0 Kozłowska Hanna 10 9 19:3 117:53 65.00
12 2.5 Sienkiewicz Radosław 14 7 15:16 110:137 64.00
13 3.5 Adamus Paweł 8 8 20:1 122:17 56.00
14 3.0 Konarska Aleksandra 13 5 15:18 125:125 56.00
15 3.5 Niewinowska Monika 8 7 14:4 88:62 51.00
16 3.0 Bojara Arek 12 5 11:19 108:136 50.00
17 3.0 Szurmiak Kinga 11 5 13:13 124:109 47.00
18 3.0 Dec Damian 9 5 12:10 94:87 45.00
19 3.5 Hyunjun Kim 7 6 12:5 79:62 44.00
20 3.5 Krajczyński Piotr 7 5 12:6 79:56 41.00
21 2.5 Swędrowski Mateusz 9 4 12:11 95:91 41.00
22 3.5 Jagielski Maciej 8 4 9:9 84:81 37.00
23 3.0 Sokolik Ewa 10 3 8:15 93:106 37.00
24 3.0 Jurczak Paweł 8 4 8:9 69:75 36.00
25 3.0 Bystrek Anna 6 4 8:7 54:62 32.00
26 3.0 Derleta Anna 9 2 5:14 51:99 29.00
27 3.0 Osewska Magdalena 6 3 7:8 60:60 28.00
28 3.0 Gromada Rafał 6 3 7:9 54:66 28.00
29 3.5 Rybicki Jarosław 5 3 7:5 48:47 26.00
30 3.0 Kubiak Monika 10 1 6:17 70:104 26.00
31 3.0 Mulić Ewa 6 2 5:10 48:72 23.00
32 2.5 Jędryszek Agnieszka 8 1 5:14 74:97 23.00
33 3.0 Majchrzak Katarzyna 8 1 4:15 61:98 23.00
34 2.5 Jakacka Tatiana 8 1 3:18 40:111 22.00
35 3.5 Solnica Agnieszka 3 3 6:0 37:18 21.00
36 2.5 Chodkiewicz Paulina 8 1 3:14 35:90 21.00
37 3.0 Niemierka Łukasz 9 0 1:19 39:120 19.00
38 2.5 Adamczyk Małgorzata 3 2 4:3 23:31 16.00
39 3.0 Białecki Krzysztof 4 1 4:7 41:51 15.00
40 2.5 Jagielska Natalia 2 2 4:2 32:25 14.00
41 3.0 Mróz Joanna 6 0 2:12 48:81 14.00
42 3.5 Szczepaniak Justyna 2 2 4:0 25:9 14.00
43 3.0 Strutyńska Aneta 6 0 0:12 33:73 12.00
44 3.0 Muszalski Mateusz 3 1 2:5 20:33 11.00
45 3.0 Marcinkowska Paula 4 0 2:9 33:51 10.00
46 3.5 Wysocka Aleksandra 2 1 2:2 20:14 9.00
47 3.0 Nowicka Kasia 2 1 2:2 17:16 9.00
48 2.5 Adamiec Malgorzata 2 1 2:3 20:28 9.00
49 3.0 Nowak Natalia 2 1 2:3 15:24 9.00
50 3.5 Kudła Radosław 1 1 2:0 12:1 7.00
51 4.0 Niwiński Bartosz 1 1 2:0 12:3 7.00
52 3.5 Kolasa Monika 1 1 2:0 12:4 7.00
53 3.5 Dąbrowska Agnieszka 1 1 2:1 11:6 7.00
54 3.0 Standera Radosław 1 1 2:1 8:8 7.00
55 3.0 Matar Dina 2 0 2:4 19:22 6.00
56 3.5 Grodecka Ola 2 0 0:4 14:25 4.00
57 3.0 Sylwestrzak Sylwia 2 0 0:4 8:24 4.00
58 3.0 Świtała Artur 2 0 0:4 3:24 4.00
59 2.0 Król Jakub 2 0 0:4 2:24 4.00
60 2.0 Gembarzewski Maciej 2 0 0:5 3:30 4.00
61 1.5 Siejk Ewa 1 0 0:2 6:13 2.00
62 3.0 Gacek Marcin 1 0 0:2 5:12 2.00
63 2.5 Mierzejewski Jakub 2 0 0:4 4:19 2.00
64 3.0 Kubik Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
65 3.0 Draus Przemek 0 0 0:0 0:0 0.00
66 3.5 Lasecki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
67 3.0 Krawczyńska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
68 2.5 Krajewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
69 3.0 Gąsierkiewicz Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
70 3.5 Żandarowska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
71 7.0 Buze Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
72 3.5 Drzewiecka Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
73 3.5 Baranowska Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
74 2.5 Słowik Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
75 3.0 Kluczkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
76 3.5 Święcicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
77 2.0 Głowacka Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
78 2.5 Madej Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
79 1.5 Woliński Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
80 2.0 Śliwczyńska Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Mocek Krzysiek 0 0 0:0 0:0 0.00
82 3.5 Daniluk Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
83 3.0 Gmyrek Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 3:1 - 7.00 pkt.
  • 3:2 - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 2:3 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 2.00 pkt.
  • 0:3 - 2.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.