Regulamin

Z początkiem października 2021r. ruszamy już z XI Edycją TENNIS STARS LEAGUE BY BABOLAT, która będzie trwać do soboty 26 marca 2022r. Zapamiętajmy tę datę: 26.03.2022 i zarezerwujmy sobie ją już teraz na Finały Masters i Imprezę Pucharową na zakończenie XI Edycji TSL! Nagrody w tej Edycji po raz kolejny zapewni nasz Sponsor Nagród Masters: Firma BABOLAT Oficjalny sklep tenisowy BABOLAT Polska - wysyłka w 24h! (babolat-tenis.pl)

W planach również turnieje mikstowe dedykowane dla TSL (pierwszy w jeden z weekendów listopadowych, drugi pewnie w okolicach Walentynek z losowanymi partnerkami/partnerami) Śledźcie proszę na bieżąco grupę TSL na FB, aby nie przeoczyć zgłoszeń gdy już ustalę kiedy dokładnie i gdzie się odbędą: TENNIS STARS LEAGUE | Facebook

W najbliższym czasie, w sobotę 09.10.2021 od godz. 14:00 odbędą się Finały Masters Sezonu X TSL w Klubie Deski (ul. Zaruskiego 8, Warszawa) a od godz. 20:30/21:00 rozpoczniemy Pucharowe Party w restauracji Deski, tuż obok kortów. Gorąco zapraszamy zarówno osoby grające w TSL, jak i te, które planują dołączyć w najbliższym sezonie. Link do wydarzenia na FB: (1) Impreza Pucharowa z Finałami Masters | Facebook

Dla osób, które dopiero dołączają do TSL - na samym końcu zamieściłam informacje jak krok po kroku dołączyć do Ligi, zapoznajcie się również proszę z krótką instrukcją w załączeniu, m.in. o tym jak rzucać wyzwania (po tym jak znajdziemy chętną/chętnego do gry na naszej grupie ligowej na Facebooku) i jak wpisywać wyniki w rozgrywkach TSL prowadzonych na www.korty.org

Warto też przypomnieć, że kto pierwszy na OTC (Okęcie Tennis Club) lub na Spójni Dolnej – ten lepszy – bo może odebrać zupełnie za darmo magazyn „TenisKlub”, który jest wydawany średnio co 2 m-ce i w którym regularnie już pojawiają się artykułu o TSL. Liczba darmowych egzemplarzy dla TSL jest ograniczona, więc działa to właśnie tak: Kto pierwszy ten lepszy!

 

OK, czas na ligowe, gorące newsy – czyli CO NOWEGO w Edycji XI TSL!?!

 

  1. NOWY PODZIAŁ NA GRUPY W LIDZE SINGLOWEJ TSL

Zgodnie z zapowiedzią w najbliższym sezonie powiększamy ilość grup do 4 w rozgrywkach gry pojedynczej. Aby dołączyć, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ ONLINE, po kliknięciu w link grupy, w której widzisz swój poziom NTRP:

 

TSL NEW B (2.5-3.0) – Basic, dla osób grających na poziomie NTRP 2.5-3.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-b

 

TSL NEW A (3.5-4.) – Advanced, dla osób grających na poziomie NTRP 3.5-4.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-a

 

TSL NEW PRO (4.5-5.0) – Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 4.5-5.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-pro

 

TSL NEW SUPERPRO (5.5-6.0) – Super Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 5.5-6.0  

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-super-pro

Bez zmian pozostaje zasada, że można grać tylko w jednej grupie w Lidze Singlowej.

  1. MASTERS DEBLOWE W LIDZE MIKSTOWO-DEBLOWEJ TSL (rozgrywki te na www.korty.org noszą nazwę: TSL NEW MIKSTY DEBLE)

Minimalny poziom NTRP wymagany do Ligi Mikstowo-Deblowej to 3.0. Nie ma konieczności zgłaszania się w stałej parze z partnerką/partnerem do rozgrywek ponieważ można grać w dowolnie łączonych teamach zarówno miksty jak i deble. Partnerek/Partnerów do gry wyszukujemy w dedykowanej grupie na Facebooku:

TENNIS STARS LEAGUE - MIXTY DEBLE | Facebook

Każdy zbiera punkty indywidualnie. Wprowadzamy wyzwanie mikstowe lub deblowe w formie 2 wyzwań singlowych na www.korty.org w rozgrywkach TSL NEW MIKSTY DEBLE. Przykładowo: Kapitan Teamu A rzuca wyzwanie Kapitanowi Teamu B i analogicznie Partnerka/Partner Kapitana Teamu A rzuca wyzwanie Partnerce/Partnerowi Kapitana Teamu B. Ważne, aby wyniki w każdym z tych wyzwań zostały wprowadzone tego samego dnia, najlepiej przed północą. Sezon Zasadniczy, w którym zbieramy punkty trwa do środy 02.02.2022 (łatwa data do zapamiętania) do północy. W tym sezonie (i to jest zmiana względem sezonów poprzednich) w Masters zagrają pary deblowe, oddzielny Masters deblowy dla Pań, oddzielny Masters deblowy dla Panów. A do Mikstów w Masters wrócimy w kolejnym sezonie.

To ile osób zakwalifikuje się do Fazy Masters, która wystartuje od czwartku 03.02.2022 zależy od ilości aktywnie grających, wstępnie zakładam, że będzie to 16 pań czyli 2 grupy z 4 parami deblowymi damskimi oraz 16 panów czyli 2 grupy z 4 parami deblowymi męskimi – rozlosowanymi dzień po zakończeniu Sezonu Zasadniczego (który trwa do 02.02.2022). W wylosowanych parach deblowych Masters gramy już przez całą Fazę Masters, najpierw po 3 mecze w grupach – każdy team z każdym, a następnie po 2 najlepsze teamy z grupy będą walczyć systemem pucharowym do wyłonienia Zwycięzców w Finałach Masters, zaplanowanych na sobotę 26.03.2022.

Link do rozgrywek gry podwójnej na kortyorg: https://korty.org/liga/tennis-stars-league-mixty-deble

  1. Wpisowe od tej edycji rozgrywek wynosi 200 PLN/os. za sezon (X.2021 – III 2022) za grę w jednej Lidze (np. tylko Singlowej lub tylko w Mikstowo-Deblowej) albo 250 PLN/os. za sezon (X.2021 – III.2022) za grę w dwóch Ligach i w Singlowej i w Mikstowo-Deblowej.

Nr konta bez zmian: 69 1950 0001 2006 0014 3083 0001

Bank Pekao SAWłaściciel konta: Tennis Stars Magdalena Wielec

Opis: Udział w lidze/w ligach. Imię i nazwisko

Przypomnę też „nowinki” z ostatniego sezonu, które podtrzymujemy w Sezonie XI

  1. PUNKTACJA W TSL

Zwycięstwo w dwóch setach to 7 pkt. Przegranie w dwóch setach to symboliczny 1 pkt. Przy wygranej 2:1 otrzymujemy 6 pkt gdyż pozwoliliśmy przeciwniczce/przeciwnikowi „urwać seta”, a przegrana w setach 1:2 to 3 pkt – w nagrodę za „urwanego seta”.

Aktualnie punktacja wygląda następująco:

7 pkt wygrana 2:0,

6 pkt wygrana 2:1,             

3 pkt przegrana 1:2,                  

1 pkt przegrana 0:2,

0 pkt przegrana przez walkower, 7 pkt wygrana przez walkower

              

  1. ZASADY LOSOWANIA NAGRODY WYJAZDOWEJ Z RELAKSMISJĄ – takie same jak w Sezonie X #WALCZYMYoWYJAZDzRELAKSMISJĄ

Aby wziąć udział w konkursie ze wspaniałą nagrodą wyjazdową: 3- lub 4-dniowy trip na międzynarodowy turniej tenisowy z Biurem Podróży Relaksmisja należy zagrać min. 21 (dwadzieścia jeden) meczów w konkretnej lidze w Sezonie Zasadniczym (czyli do środy 02.02.2022 do północy) i wrzucić min. 5 zdjęć z meczów z konkretnej ligi w odpowiedniej grupie TSL na Facebooku z oznaczeniem #walczymyowyjazdzrelaksmisja Ogromna prośba o wysłanie print screenów z tych postów ze zdjęciami do mnie na email: magda.wielec@gmail.com; albo przez messengera na FB.

Nie ma konieczności zakwalifikowania się do Masters – nagroda będzie losowana wśród najaktywniejszych grających i lubiących się promować w mediach społecznościowych :)

Dla uniknięcia wątpliwości – jeśli ktoś gra w lidze singlowej jak i w lidze mikstowo-deblowej to wspomniane min. 21 meczów powinien mieć odnotowane w jednej z tych lig, a nie łącznie w dwóch. Jeśli ktoś gra w dwóch ligach i w każdej z nich zagra po min. 21 meczów, oraz wrzuci na grupy FB TSL po min. 5 zdjęć z każdej z tych lig to wtedy nazwisko takiej osoby pojawi się na 2 losach w konkursie wyjazdowym.

W Sezonie X konkurs wyjazdowy wygrała Ines Sobstyl, która poleci z Biurem Podróży RELAKSMISJA do Hali Bercy w Paryżu na turniej ATP Rolex Paris Masters 1000 w listopadzie 2021. Taką samą nagrodę wygrał w TSL Michał Szymczykiewicz rok temu i ze względu na fakt, że rok temu turniej nie było dostępny dla publiczności, Michał w tym roku zrealizuje swoją wyjazdową nagrodę, zatem będziemy mieć przynajmniej 2-osobową reprezentację TSL w Paryżu. Jeszcze raz i Ines i Michałowi bardzo gratulujemy! I czekamy na wspaniałą fotorelację:)

Dla osób zainteresowanych załączam link do oferty na ATP Rolex Paris Masters 1000, wraz z przypomnienie, że członkowie TSL otrzymują 200 PLN rabatu Rolex Paris Masters – Relaksmisja Tenis Tours

 

  1. CZERWONA KARTKA ZA NIEPRZESTRZEGANIE GŁÓWNEJ ZASADY TSL „FAJNA ATMOSFERA NA KORCIE JEST WAŻNIEJSZA NIŻ WYNIK”

Co sezon w TSL zdarzają się (na szczęście sporadycznie) zgłoszenia niesportowego, nieeleganckiego, roszczeniowego zachowania i chciałabym raz jeszcze podkreślić jak ważne jest dla mnie i myślę, że dla większości z nas, aby w Lidze panowała świetna, miła, towarzyska, zabawna atmosfera. Osoby, które nie mają takiego podejścia (np. wprowadzają nerwową atmosferę, narzekają, krytykują, wyśmiewają, oszukują, obrażają i/lub są roszczeniowe itp.) mogą ode mnie otrzymać tzw. czerwoną kartkę, czyli zostaną poproszone o opuszczenie szeregów TSL. Decyzja o usunięciu kogoś z Ligi należy do mnie, jako Lidera mającego na celu budowanie jak najfajniejszej tenisowej, mocno wspierającej się społeczności i chronienie jej przed osobami psującymi atmosferę i/lub utrudniającymi mi prowadzenie rozgrywek. Okazujemy sobie nawzajem szacunek i dbamy o to, aby każdy z nas czuł się w TSL jak najlepiej, również nasi partnerzy z teamu i przeciwnicy na korcie, niezależnie czy z nimi wygrywamy czy przegrywamy.

A teraz tematy, o które pytacie najczęściej;)

ZNIŻKI DLA TSL NA REZERWACJE KORTÓW

Pod linkiem poniżej znajdziecie CENNIK KORTÓW DLA TSL WRAZ Z DANYMI KONTAKTOWYMI KLUBÓW TENISOWYCH (ceny po rabatach, adresy klubów tenisowych, telefony). Na bieżąco uzupełniamy z Ewą Dalewską, Dorotą Gotkiewicz, Jarkiem Rybickim oraz Michałem Szymczykiwiczem (The Best Support Team) zakładki na dany sezon zimowy czy letni. Link do pliku ze zniżkami jest wysyłany wraz z mailem startowym.

Ceny dla TSL obowiązują przy 2-godzinnych rezerwacjach na mecze TSL. Przy rezerwacjach telefonicznych proszę zaznaczyć od razu przy rezerwacji kortu, że będzie to mecz ligowy TSL, aby została naliczona zniżka, a przy rezerwacjach kortów online należy połączyć wystawione wyzwanie tenisowe między 2 graczami na www.korty.org z rezerwacją kortu online. Proszę zauważcie, że w kilku klubach dodatkowo honorowane są zniżki za karty typu MULTISPORT, BENEFIT, OK SYSTEM (rabat 15 PLN). Staraliśmy się to wszystko zaznaczyć w pliku. Weźcie proszę pod uwagę, że ustalanie cen na sezon zimowy trwa, kluby z potwierdzonymi zniżkami dla TSL są zaznaczone w pliku kolorem różowym, te ceny, które wymagają potwierdzenia (zostały po prostu skopiowane z poprzedniego sezonu zimowego) są zaznaczone na szaro. Uaktualniamy cenniki na bieżąco. Nieustająco obowiązuje załączony powyżej link ze zniżkami, dodajemy nowe zakładki z cenami na dany sezon. Gdyby coś się nie zgadzało koniecznie dawajcie znać!

WAŻNE DATY!

Sezon Zasadniczy – zbieranie punktów do rozgrywek Masters trwa od pt 01.10.2021 do środy 02.02.2022 do północy.

Sezon Masters Edycji XI trwa od czwartku 03.02.2022 do soboty 26.03.2022

Finały Masters Edycji XI wraz z Imprezą Pucharową odbędą się w sobotę 26.03.2022 – więcej szczegółów (tj. lokalizacja, godziny) zostanie podanych po rozpoczęciu Fazy Masters.

 

REGULAMIN TSL. Prośba o zapoznanie się z nim, to tylko 10 zasad :) (tak, o niektórych już była mowa wyżej)

1) TOWARZYSKI CHARAKTER LIGI. Punkt pierwszy, najważniejszy, nasze motto: W TSL FAJNA ATMOSFERA NA KORCIE JEST WAŻNIEJSZA OD WYNIKU! Dbajmy o to, aby czas wspólnie spędzony na korcie był przyjemnością dla każdej ze Stron. Wiem, że zdarzają się sytuacje konfliktowe, sporne piłki, etc. Proszę rozwiązujmy takie problemy na wesoło, w miłej atmosferze. Bardzo mi na tym zależy i proszę dawajcie mi znać gdy zauważycie, że ktoś nagina tę podstawową zasadę. Do Ligi dołącza coraz więcej osób z różnymi oczekiwaniami, nawykami…bądźmy na kortach wzorem do naśladowania. Udało nam się stworzyć niezwykłą, wzajemnie się wspierającą WYJĄTKOWĄ SPOŁECZNOŚĆ TENISOWĄ, niech ona umacnia się jeszcze bardziej! :)

2) REZERWACJA KORTÓW. Gramy na dowolnych kortach Warszawy, dopuszczalne są też mecze poza Warszawą jeśli również inne lokalizacje pasują obydwu zawodnikom, są np. razem na urlopie. Zarówno osoba rzucająca wyzwanie jak i przyjmująca wyzwanie może wyjść z inicjatywą zarezerwowania kortu. Gramy piłkami nowymi, lub raz-granymi, nie tolerujemy „kapci”. Piłki w świetnych, promocyjnych cenach można zamówić przez stronę naszego Sponsora Nagród https://babolat-tenis.pl/52-pilki-tenisowe

3) ZNIŻKI. Mamy przyznane zniżki w blisko 30 klubach tenisowych w Warszawie i okolicach, rezerwujemy 2h na mecz, przy rezerwacji kortów czy to telefonicznie czy przez www.korty.org należy zaznaczać PRZY REZERWACJI prośbę o naliczenie zniżek dla Tennis Stars League/TSL i najlepiej odwołać się do wyzwania w rankingu TSL na www.korty.org  Gdy rezerwujemy korty online przez wwwkortyorg jest możliwość połączenia rezerwacji kortu z rzuconym wyzwaniem w rozgrywkach TSL. Wtedy rabat na pewno zostanie naliczony. Link do pliku ze zniżkami jest wysyłany wraz z mailem startowym po zgłoszeniu się do ligi.

4) PUNKTACJA. Wygrana 2:0  to 7 pkt, 2:1 to 6 pkt, przegrana 1:2 to 3 pkt, przegrana 0:2 to 1 pkt, przegrana poprzez poddanie meczu walkowerem 0 pkt. UWAGA - obowiązuje zasada - jedno wyzwanie - jeden wynik, chodzi o sytuację, gdy mecz trwał godzinę bo zakończył się np. wynikiem 6/0 6/1 - wtedy kolejną godzinę rezerwacji gramy towarzysko. Chroni to przed łatwym zdobyciem 14 pkt w 2h rzucając wyzwanie osobie o słabszych umiejętnościach tenisowych, lub osobie mającej słabszy dzień. Z tą samą osobą można zagrać maksymalnie 4 razy w sezonie w Sezonie Zasadniczym (czyli do środy 02.02.2022). W ciągu jednego dnia możemy zagrać więcej niż 1 mecz, pod warunkiem, że gramy mecze z różnymi osobami. Zabronione jest rozgrywanie 2 meczów z tą samą osobą w ciągu jednego dnia.

5) ROZSTRZYGNIĘCIE MECZU. Przed grą należy ustalić czy wolicie zagrać rozstrzygającego seta czy supertiebreaka przy stanie 1:1 w setach. Jeśli zostało nam przynajmniej 30 min rezerwacji kortu, można zacząć od stanu 2:2 w gemach, a na supertiebreaka zdecydować się jeśli zostanie nam mniej niż 20 min rezerwacji kortu, chyba że ustalone zostało wcześniej, że gracie rozstrzygającego seta i jest możliwość wydłużenia rezerwacji kortu. Dopuszczalne jest dokończenie meczu w późniejszym terminie, zadbajcie o to by dokończyć jak najszybciej - w ciągu 3 tygodni max. W Sezonie Masters, mecze mastersowe gramy do dwóch wygranych setów, zakaz grania supertiebreaków w Masters, o wyjściu z grupy decydują czasem różnice gemów, dlatego potrzebujemy wyników pełnosetowych.

6) WPISYWANIE WYNIKÓW. Wyniki na portalu www.korty.org wpisujemy zgodnie z podanym wzorem, sety z ukośnikiem, supertiebreaki z dwukropkiem, ma to znaczenie, system dobrze naliczy punkty gdy wprowadzimy wyniki zgodnie z tymi zasadami, np. 6/4 6/7(2) 10:5, jest to też opisane na portalu www.korty.org Uwaga odnośnie walkowerów - ze względu na powtarzające się sytuacje z odwoływaniem meczu dzień przed ustalonym terminem. Walkowery wprowadzamy w sytuacjach kiedy ktoś odwołuje granie na 24 godziny przed ustalonym terminem gry. Krecze możemy wpisać w sytuacjach kiedy przeciwniczka/przeciwnik musi przerwać grę ze względu na kontuzję - wtedy dopełniamy wynik do pełnej wygranej dla osoby, która nie kreczuje i jedynie w komentarzu wpisujemy np. krecz "Osoby XY” przy stanie 6/3 1/3. Proszę nie wpisujcie niedokończonych wyników, ani wyników 4-setowych, nie ma dla nich zdefiniowanej punktacji w rozgrywkach TSL.

7) NAGRODA SPECJALNA: WYJAZD NA TURNIEJ TENISOWY Z RELAKSMISJĄ. Najaktywniejsze osoby w Lidze zostaną zakwalifikowane do losowania NAGRODY KONKURSOWEJ, którą jest 3- lub 4-dniowy Wyjazd na Międzynarodowy Turniej Tenisowy z Biurem Podróży RELAKSMISJA www.relaksmisja.com Nagroda pokrywa loty, zakwaterowanie oraz bilety na turniej.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wyjazdowej należy zagrać w ciągu Sezonu Podstawowego min. 21 meczów  w jednej lidze (singlowej lub mikstowo-deblowej), każdą ligę traktujemy oddzielnie, nie sumujemy meczów ze wszystkich lig, do których jesteśmy zapisani) i dodać min po 5 zdjęć z meczów TSL lub być oznaczonym na 5 zdjęciach, które dodaje nasz przeciwnik w aktualnym Sezonie Zasadniczym, czyli do 02.02.2022 (do północy) w grupie TSL na Facebooku dedykowanej danej lidze, odpowiednio albo w grupie Singlowej, albo w grupie Mikstowo-Deblowej. Zdjęcia dodajemy najlepiej od razu po meczu, a na pewno nie później niż w ciągu tygodnia od zakończenia meczu, w naszych zamkniętych grupach TENNIS STARS LEAGUE na FB wraz z hasłem: #walczymyowyjazdzRELAKSMISJA. Na Facebooku w grupie singlowej TSL dodajemy min. 5 zdjęć z meczów singlowych, w grupie mikstowo-deblowej TSL dodajemy min. 5 zdjęć z mikstów/debli. Podtrzymujemy zasadę, że osoby, które wygrały nagrodę wyjazdową w ostatnim sezonie nie biorą udziału w konkursie w tym sezonie:) Ogromna prośba o wysłanie do mnie printscreenów zdjęć dodawanych w grupie TSL przed końcem Sezonu Zasadniczego.

8) MASTERS rozpocznie się w czwartek 03.02.2022 losowaniem grup wśród osób z największą ilością punktów. W Grupie NEW SUPERPRO będzie to 16 najwyżej notowanych osób w rankingu kortyorg bez względu na płeć. W Grupie NEW PRO, NEW A i NEW B będzie to po szesnaście najwyżej notowanych pań i po szesnastu najwyżej notowanych panów. Losowane będą po 4 grupy 4-osobowe i w pierwszej fazie Masters będą do zagrania przez każdego 3 mecze w grupie "każdy z każdym" do piątku 25.02.2022. Z grupy awansują do ćwierćfinałów po 2 najlepsze osoby i dalej będziemy grać systemem pucharowym aż do wyłonienia Zwycięzców - kto wygrywa ten przechodzi dalej, kto odpada kończy rozgrywki Masters. To oznacza, że każda osoba zakwalifikowana do Masters zagra min. 3 mecze. Ćwierćfinały gramy do 10.03.2022, Półfinały do 20.03.2022, a Finały Masters z udziałem publiczności są zaplanowane, jak już ogłosiłam klika razy, na sobotę 26.03.2022r.

9) KWALIFIKACJE DO MASTERS. Aby zakwalifikować się do MASTERS należy zagrać minimów 10 meczów (ale, zależnie od grupy, często potrzeba o wiele więcej, bo każdy zagrany mecz to cenne punkty) Uwaga - od panów we wszystkich grupach wymaga się zagrania minimum 8 meczów z przedstawicielami tej samej płci (warunek formalny). Pamiętajmy, należy mieć tyle punków za wszystkie zagrane mecze by znaleźć się w Szesnastkach Najlepszych w rankingach w naszych rozgrywkach TSL na www.korty.org  Osoby, które nie zakwalifikują się do Masters grają dalej, po prostu zbieranie punktów od tego momentu ma bardziej charakter symboliczny, a mecze stają się jeszcze bardziej towarzyskie.

10) JEDEN MECZ DZIENNIE TYDZIEŃ PRZED MASTERS. Podtrzymujemy zasadę, że na tydzień przed rozpoczęciem Sezonu Masters czyli od czwartku 27.01.2022 można grać jedynie 1 mecz dziennie i wpisywać 1 wynik dziennie (wpisanie wyniku maksymalnie do 1:00 dnia następnego, wyjątkiem jest 02.02.2022 - tego dnia należy wynik wpisać przed północą. Dotyczy to również dokańczanych meczy, zaplanujcie je odpowiednio wcześnie). Unikamy niespodzianek, że w ostatniej chwili osoba z dalszych miejsc w rankingu "przeskakuje" innych i dostaje się do Masters bo gra w ostatnim tygodniu po 3 mecze dziennie.

BABOLAT – SPONSOR NAGRÓD TSL. Dla osób, które zdobędą miejsca I, II, III w Masters przewidziane są puchary i nagrody od naszego SPONSORA NAGRÓD – firmy BABOLAT - dla przykładu, w sezonie X są to duże kartony piłek tenisowych, naciągi, owijki itp. akcesoria tenisowe. Dla osób, które zdobędą IV miejsca mamy statuetki, jest też kilka statuetek dla osób, które zostaną wyróżnione za różnego rodzaju zasługi dla TSL. Nagrody i puchary/statuetki za kończący się Sezon X TSL zostaną wręczone na Imprezie Pucharowej w sobotę 09.10.2021 w restauracji Deski, a te za Sezon XI w sobotę 26.03.2022, jeszcze będę ogłaszać w jakiej lokalizacji. Termin zarezerwujcie już teraz.

PEŁNA LISTA PARTNERÓW WYJAZDOWYCH TSL

WYJAZDY NA TURNIEJE TENISOWE ATP/WTA I OBOZY TENISOWE ZAGRANICZNE

Biuro Podróży RELAKSMISJA www.relaksmisja.com –  NASZ SPONSOR NAGRODY WYJAZDOWEJ NA ŚWIATOWEJ RANGI TURNIEJE TENISOWE ATP/WTA

Wyjątkowa oferta wyjazdów na Turnieje Tenisowe na całym świecie (np. w listopadzie wspaniale wyglądają Finały WTA w Meksyku) i zagraniczne obozy tenisowe:

Relaksmisja Tenis Tours – Kibicuj, zwiedzaj, graj!

WTA Finals w Meksyku – Relaksmisja Tenis Tours

Jeśli coś Was zainteresuje pytajcie o zniżkę dla TSL (koniecznie!) Należy przyjąć, że na wyjazdy poza Europę mamy zniżkę 300 PLN/os., na wyjazdy w Europie mamy zniżkę: 200 PLN/os.

Zniżki na hasło TSL od 50 PLN/os do 100 PLN/os (zależy od terminu i lokalizacji) mamy również u poniższych Partnerów Wyjazdowych:

Klub Tenisowy: KAMSPORT www.kamsport.pl  OBOZY TENISOWE W KRAJU I ZAGRANICĄ

Tennis Camps Maciej Sołowiński https://tenniscamps.pl  OBOZY TENISOWE DLA DOROSŁYCH

Klub Tenisowy: OBOZY TENISOWE 365 www.obozytenisowe365.pl  OBOZY TENISOWE W KRAJU

Wola Tennis Club https://wolatennis.pl/oferta/obozy/ OBOZY TENISOWE W KRAJU

SPECJALNY RABAT 30% OD FIRMY BABOLAT - NASZEGO SPONSORA NAGRÓD (SPRZĘT, AKCESORIA I UBRANIA TENISOWE)

To już piąty sezon z rzędu, w którym wszyscy członkowie TSL zyskują od naszego Sponsora Nagród 30% stałego rabatu od cen katalogowych w oficjalnym sklepie BABOLAT: https://babolat-tenis.pl

Jak uzyskać rabat? Należy najpierw zarejestrować konto w sklepie na stronie: https://babolat-tenis.pl/logowanie?create_account=1

Następnie proszę napisać do Marcina Maciochy z Babolat Polska (marcinmaciocha@babolat.plwiadomość e-mail z sekretnym kodem w treści: TSL2021-2022

Marcin zmieni ustawienia dotyczące rabatu na Twoim koncie. Rabat 30% obowiązuje na produkty z nowej kolekcji, na wyprzedaże jest on często jeszcze wyższy i wynosi nawet do 50%!

Niektóre produkty - np. maszyny do naciągania rakiet, niektóre piłki - mogą nie być objęte rabatem. Warto posurfować po całym portfolio - polecam sprzęt tenisowy, ubrania, jak i buty tej marki!

DLA OSÓB, KTÓRE DOPIERO DOŁĄCZAJĄ DO TSL – INFO JAK DOŁĄCZYĆ DO TENNIS STARS LEAGUE, JAK GRAĆ I ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ

Krok 1. ZGŁOSZENIE PRZEZ STRONĘ WWW.

Standardowo, mam ogromną prośbę o oficjalne zgłoszenie się do ligi na SEZON JEDENASTY poprzez stronę http://tennisstars.pl/en/home/ i zakładkę DOŁĄCZ. Tak, zgłoszenie wysyłamy co sezon:) Prośba o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (przekazujemy adres e-mail i nr tel. kom. do kontaktowania się między sobą przy rzucaniu wyzwań, umawianiu na mecze)

Krok 2. KORTY.ORG – portal tenisowy. Zarejestruj się, zaloguj i dołącz do rozgrywek TSL :)

Osoby, dla których to jest pierwszy sezon w TSL zapraszam do zarejestrowania się i zalogowania do rozgrywek Tennis Stars League na portalu www.korty.org i dołączenia do odpowiednich rozgrywek zgodnie ze swoim poziomem umiejętności.

TSL NEW B (2.5-3.0) – Basic, dla osób grających na poziomie NTRP 2.5-3.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-b

 

TSL NEW A (3.5-4.) – Advanced, dla osób grających na poziomie NTRP 3.5-4.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-gr-a

 

TSL NEW PRO (4.5-5.0) – Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 4.5-5.0

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-pro

 

TSL NEW SUPERPRO (5.5-6.0) – Super Professional, dla osób grających na poziomie NTRP 5.5-6.0  

https://korty.org/liga/tennis-stars-league-super-pro

Uwaga! Zapisujemy się do jednej grupy w ramach Ligi Singlowej. Należy pamiętać, że osoby, które już są dodane do danej Grupy TSL, aby cokolwiek mogły zrobić (rzucić wyzwanie, wstawić termin gry, zobaczyć dane kontaktowe przeciwnika) muszą być ZALOGOWANE. Możliwe jest podglądanie rankingu bez logowania i czasem zapominamy, że jesteśmy jedynie w trybie widoku. W zał. skrócona instrukcja obsługi jak się poruszać po wwwkortyorg.

Osoby zainteresowane graniem również w Lidze Mikstowo-Deblowej TSL zapraszam do dołączenia do dodatkowego, dedykowanego rankingu na korty.org: Liga Mikstowo-Deblowa TSL (wymagany poziom ntrp min. 3.0) https://korty.org/liga/tsl-new-mixty-deble

 

Krok 3 FACEBOOK – portal społecznościowy (nieobowiązkowy ale bardzo użyteczny) Dołącz do zamkniętych 2 grup TSL na FB :)

Prośba do tych, którzy mają konta na FB o dołączenie do naszej zamkniętej grupy na FB. Zbudowaliśmy tutaj świetną społeczność tenisową. Grupa na FB ułatwia umawianie się na mecze i znajdywanie partnerek/partnerów do gry z dnia na dzień, czasem z godziny na godzinę, jest świetnym źródłem informacji o nadchodzących turniejach w Warszawie, wyjazdach tenisowych i nie tylko https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleague To tutaj również wrzucamy zdjęcia i posty z oznaczeniem #walczymyowyjazdzRELAKSMISJA. Zalecane jest wyszukiwanie partnerów do gry przez wspomnianą grupę, poprzez wrzucanie/komentowanie postów, a po znalezieniu chętnej osoby do gry ustawienie wyzwania na www.korty.org, aby po meczu wpisać wynik i otrzymać punkty do rankingu.

Osoby zainteresowane graniem również w Lidze Mikstowo-Deblowej zapraszam do dołączenia do dodatkowej, dedykowanej grupy na FB:

https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleaguemixtydeble/

KROK 4. WPISOWE

Osoby zdecydowane na udział w lidze/ligach poproszę o wpłatę na podany niżej numer konta z opisem: "Udział w lidze. Imię i Nazwisko". Osoby, które nie dokonają wpłaty w ciągu 14 dni od zgłoszenia będą mieć zawieszane profile w rankingach TSL na www.korty.org

Dane do przelewu (za pełen sezon): jedna liga (np. tylko singlowa, lub tylko mikstowo-deblowa): 200 PLN,  dwie ligi (zarówno singlowa i mikstowo-deblowa): 250 PLNnr konta 69 1950 0001 2006 0014 3083 0001

Bank Pekao SAWłaściciel konta: Tennis Stars Magdalena Wielec

Opis: Udział w lidze. Imię i nazwisko

Na portalu korty.org zostanie zaznaczone uregulowanie płatności po otrzymaniu przelewu.

W razie pytań, niejasności śmiało piszcie/dzwońcie:)Życzę wspaniałych, sportowych emocji

Z tenisowymi pozdrowieniami

Magdalena Wielec

Tennis Stars League

Tel. 790 004 853

www.tennisstars.pl

magda.wielec@gmail.com