Szanowni Użytkownicy,

Informujemy, iż z dniem 30 listopada 2022 roku firma Tenis NETwork - administrator portalu, przestała istnieć.

Dziękujemy, że razem z nami tworzyliście to miejsce.

Zespół Korty.org

Archiwum

MASTERS TSL

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dymko Tomasz 6 6 12:0 72:13 0.00
2 Dalewska Ewa 6 6 12:0 72:15 0.00
3 Bess Damian 6 6 12:0 72:18 0.00
4 Malawski Jan 6 6 12:1 73:27 0.00
5 Kiryluk Ula 6 6 12:2 80:45 0.00
6 Kustra Artur 6 5 10:3 67:35 0.00
7 Czabańska Katarzyna 5 4 9:2 61:34 0.00
8 Jędryszek Agnieszka 5 4 8:2 57:31 0.00
9 Wojciechowski Paweł 4 3 7:2 51:18 0.00
10 Kamiński Łukasz 5 4 8:3 57:30 0.00
11 Bogiel Marcin 6 5 10:5 73:58 0.00
12 Solnica Agnieszka 4 3 7:2 50:36 0.00
13 Procki Kacper 6 4 10:5 81:73 0.00
14 Sochacki Damian 4 3 6:2 45:24 0.00
15 Zgierski Jakub 6 5 10:6 72:64 0.00
16 Świt Małgorzata 6 4 8:5 59:45 0.00
17 Siczek Roman 6 4 9:6 69:65 0.00
18 Żółtowska Aleksandra 6 4 9:6 68:72 0.00
19 Szendzielarz Bożena 6 3 8:6 68:57 0.00
20 Standera Radosław 5 3 6:4 40:41 0.00
21 Jagielski Maciej 4 2 5:4 47:32 0.00
22 Gilewska Katarzyna 3 2 5:4 48:37 0.00
23 Zaremba Michał 4 2 5:4 46:39 0.00
24 Grygorowicz Krzysztof 3 2 4:3 36:31 0.00
25 Adamczak Paweł 5 3 7:6 65:66 0.00
26 Wac Radek 6 3 7:6 54:57 0.00
27 Niewiadomski Marek 4 2 6:5 53:58 0.00
28 Kozłowski Artur 4 2 5:5 44:34 0.00
29 Górska-Niwińska Małgorzata 3 2 4:4 40:33 0.00
30 Zawistowska Aleksandra 6 3 7:7 65:59 0.00
31 Borzyszkowska Maria 4 2 4:4 36:30 0.00
32 Jędrych Leszek 4 2 4:4 34:30 0.00
33 Mitura Anna 2 1 2:2 21:20 0.00
34 Żuchowski Bartosz 3 1 4:4 40:39 0.00
35 Wilgat Jerzy 2 1 2:2 21:21 0.00
36 Jourdren Vincent 4 2 4:4 30:35 0.00
37 Czepiel Łukasz 3 1 4:4 35:43 0.00
38 Strzałkowska-Kominiak Iwona 2 1 2:3 20:21 0.00
39 Kudła Piotr 1 0 1:2 15:17 0.00
40 Ewy Joanna 3 1 3:4 28:32 0.00
41 Adamczewski Tobiasz 5 2 5:6 47:51 0.00
42 Krajczyński Piotr 4 2 4:5 38:45 0.00
43 Marcinkowska Paula 3 1 3:4 31:39 0.00
44 Kłoda Michał 3 1 3:4 25:34 0.00
45 Smolarek Marcin 2 1 2:3 16:27 0.00
46 Szymański Dominik 3 1 2:4 24:27 0.00
47 Cieślikowska Agata 3 1 2:4 20:24 0.00
48 Hys Bartek 4 2 4:6 41:46 0.00
49 Rosa Anna 3 1 2:4 23:30 0.00
50 Belowska Anna 1 0 0:2 4:12 0.00
51 Makarski Darek 3 1 2:4 25:34 0.00
52 Czajka Adam 3 1 2:4 16:26 0.00
53 Zaworski Grzegorz 3 1 2:4 17:28 0.00
54 Movchan Alex 3 1 2:4 19:30 0.00
55 Bieńkowski Piotr 2 0 1:4 21:28 0.00
56 Nowicka Kasia 2 0 1:4 19:28 0.00
57 Gmyrek Kamil 2 0 1:4 18:28 0.00
58 Michta Jakub 3 1 2:5 26:36 0.00
59 Załuska Liliana 3 1 2:5 25:39 0.00
60 Bystrek Anna 3 1 2:5 18:34 0.00
61 Nowak Natalia 4 1 2:6 31:38 0.00
62 Mitura Robert 2 0 0:4 16:26 0.00
63 Łygan Dawid 3 0 2:6 33:45 0.00
64 Chodkiewicz Paulina 2 0 0:4 9:24 0.00
65 Pieczyński Piotr 2 0 0:4 5:24 0.00
66 Strutyńska Aneta 2 0 0:4 3:24 0.00
67 Błaszczak Iwona 3 0 1:6 23:42 0.00
68 Niewinowska Monika 3 0 1:6 21:43 0.00
69 Rybicki Jarosław 3 0 1:6 20:42 0.00
70 Jakacka Tatiana 3 0 1:6 13:38 0.00
71 Adamus Paweł 3 0 0:6 27:40 0.00
72 Rytel Adam 3 0 0:6 16:36 0.00
73 Kiereś Arkadiusz 3 0 0:6 9:36 0.00
74 Zięba Dawid 3 0 0:6 8:37 0.00
75 Konarski Seweryn 3 0 0:6 5:36 0.00
76 Machnicki Tomasz 3 0 0:6 5:36 0.00
77 Jabłońska Joanna 3 0 0:6 2:36 0.00

Wyróżnione oferty