Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.0 Pogoda Mariusz 8 7 15:4 101:64 50.00
2 4.0 Jabłońska Joanna 10 6 13:9 101:104 47.00
3 4.0 Pierwsza Małgorzata 6 6 12:1 75:40 41.00
4 5.5 Dębiec Roman 7 6 12:4 90:60 41.00
5 4.0 Mokrzecka Marzena 6 6 12:2 76:45 40.00
6 5.0 Szymczykiewicz Michał 7 6 12:5 81:74 40.00
7 5.0 Jędrych Leszek 6 5 11:4 81:50 36.00
8 5.0 Kimski Włodek 6 5 11:4 72:51 36.00
9 3.5 Sidor Lidia 10 4 10:15 104:114 35.00
10 5.5 Terreno Simone 5 5 10:1 66:34 34.00
11 4.0 Ewy Joanna 5 5 10:2 63:38 33.00
12 4.5 Dalewska Ewa 6 4 9:5 72:56 31.00
13 4.5 Sykulak Lidia 7 4 9:8 76:85 31.00
14 4.0 Łukaszewicz Marcin 7 4 8:7 58:69 30.00
15 4.5 Wojciechowski Filip 7 3 8:8 71:62 29.00
16 4.0 Urbańska Marta 5 4 8:3 58:33 28.00
17 4.0 Gregorowicz Anna 7 3 8:9 77:72 28.00
18 5.5 Mokrzycki Piotr 5 3 8:5 69:61 26.00
19 4.0 Szybalska Marta 6 3 7:6 58:52 26.00
20 4.0 Borzyszkowska Maria 4 4 8:3 54:38 25.00
21 4.5 Mitura Anna 6 2 7:8 62:65 24.00
22 3.5 Socha Małgorzata 4 3 7:3 53:42 23.00
23 4.0 Gotkiewicz Dorota 5 3 6:4 43:41 23.00
24 5.0 Rek Radomir 5 3 7:6 67:55 23.00
25 4.0 Mędelski-Guz Marcin 7 3 6:10 57:76 23.00
26 4.5 Pokorova Karolina 4 3 7:4 50:46 22.00
27 4.0 Wojciechowska Katarzyna 4 3 6:3 39:29 21.00
28 4.5 Hinz Krzysztof 4 3 6:3 41:33 21.00
29 3.5 Gidziński Marcin 7 2 5:10 53:67 21.00
30 3.5 Arciszewska Anna 3 3 6:1 40:15 20.00
31 5.0 Grygorowicz Krzysztof 6 2 5:8 58:60 20.00
32 5.0 Dudek Jan 7 2 4:10 46:71 19.00
33 4.0 Kosy Krzysztof 4 2 5:4 41:35 18.00
34 4.5 Wach Miłosława 3 2 5:3 36:28 16.00
35 3.5 Daczko Michał 4 2 4:4 38:43 16.00
36 3.5 Szymańczyk-Łukasiak Karolina 4 2 4:4 37:43 16.00
37 5.0 Rybicki Jarosław 4 1 5:6 47:47 16.00
38 3.5 Kijewska Karolina 3 2 4:2 36:26 15.00
39 4.0 Hinz Kalina 3 2 4:2 29:21 15.00
40 4.0 Walczak Anna 3 2 5:4 45:41 15.00
41 4.5 Wolosz Zuzanna 4 2 4:5 36:44 15.00
42 4.5 Migdał Aleksandra 2 2 4:0 24:7 14.00
43 3.5 Czyz Karolina 2 2 4:0 25:13 14.00
44 3.5 Żemajtis Agnieszka 2 2 4:0 25:15 14.00
45 4.5 Lisogurski Olek 4 1 4:6 42:39 14.00
46 4.5 Świt Małgorzata 4 1 4:6 38:41 14.00
47 5.0 Mitura Robert 4 1 4:6 39:49 14.00
48 4.0 Pastewka Marcin 2 2 4:1 28:13 13.00
49 4.5 Kozłowski Artur 2 2 4:1 27:19 13.00
50 4.5 Bąkała Marek 5 1 3:8 47:56 13.00
51 3.5 Chodkiewicz Paulina 5 1 3:8 47:59 13.00
52 3.5 Ożóg Katarzyna 6 1 3:11 49:74 13.00
53 4.0 Barska Małgorzata 2 2 4:2 27:22 12.00
54 4.0 Szozda Grażyna 4 1 3:6 37:44 12.00
55 4.0 Bąkała Anna 5 1 3:9 47:63 12.00
56 Florek Mateusz 3 1 3:4 28:29 11.00
57 4.0 Pływacz Radosław 3 1 3:4 25:32 11.00
58 4.0 Wilgat Jerzy 5 1 2:8 35:55 11.00
59 4.0 Kolczyńska Zofia 5 0 3:10 44:58 11.00
60 4.5 Kisiel Patryk 2 1 3:2 24:16 10.00
61 4.0 Wielec Magdalena 2 1 3:2 25:21 10.00
62 5.0 Goławski Cezary 2 1 3:2 20:21 10.00
63 4.0 Szendzielarz Bożena 4 1 2:6 23:41 10.00
64 4.5 Kowalski Grzesiek 2 1 3:3 29:29 9.00
65 4.0 Urbański Paweł 3 1 2:4 23:28 9.00
66 3.5 Kabat Małgorzata 2 1 2:2 21:17 8.00
67 Gawia Jarek 2 1 2:2 18:15 8.00
68 3.5 Golonko Sylwia 2 1 2:2 19:19 8.00
69 4.0 Michta Jakub 2 1 2:2 16:16 8.00
70 4.0 Kaźmierska Małgorzata 2 1 2:2 17:18 8.00
71 3.0 Golawska Milena 3 1 2:5 19:34 8.00
72 4.0 Simionato Ernesto 3 1 2:5 18:35 8.00
73 3.5 Gilewska Katarzyna 4 0 2:8 44:51 8.00
74 Fedenko Anna 1 1 2:0 12:4 7.00
75 5.0 Makarski Darek 1 1 2:0 13:7 7.00
76 Szewczyk Wera 1 1 2:0 13:7 7.00
77 4.0 Jędrzejak Witosław 1 1 2:0 12:7 7.00
78 4.5 Pogłód Franciszek 1 1 2:0 13:8 7.00
79 5.0 Godlewski Piotr 1 1 2:0 12:7 7.00
80 4.0 Piskorska Iwona 1 1 2:0 12:7 7.00
81 5.0 Wilk Mateusz 1 1 2:0 12:8 7.00
82 4.5 Konstantynowicz Beata 1 1 2:0 12:8 7.00
83 3.5 Stebnicka Joanna 1 1 2:0 13:9 7.00
84 3.0 Feder Marek 1 1 2:0 12:8 7.00
85 5.0 Janiak Łukasz 2 1 2:3 17:21 7.00
86 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 2 1 2:3 18:24 7.00
87 5.0 Pelc Adam 3 0 2:6 32:41 7.00
88 4.0 Taka Agun 1 1 2:1 14:12 6.00
89 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 1 1 2:1 11:9 6.00
90 4.5 Tsvihun Roman 1 1 2:1 14:12 6.00
91 4.0 Socha Magda 1 1 2:1 11:9 6.00
92 5.0 Niewiadomski Marek 1 1 2:1 14:13 6.00
93 4.0 Zakrzewski Pawel 1 1 2:1 11:10 6.00
94 4.5 Micek Mirka 1 1 2:1 9:10 6.00
95 5.0 Szczerbiński Cezary 1 1 2:1 13:16 6.00
96 4.0 Łuczyńska Anna 4 0 1:8 26:48 6.00
97 4.0 Jagielski Maciej 3 0 1:6 24:38 5.00
98 3.0 Całun Ilona 2 0 1:4 18:25 4.00
99 4.5 Kolczyński Piotr 2 0 1:4 16:25 4.00
100 3.0 Czarnota Małgorzata 2 0 1:4 18:28 4.00
101 4.0 Sobstyl Ines 2 0 1:4 16:28 4.00
102 5.0 Szymański Dominik 1 0 1:2 16:13 3.00
103 4.0 Szczepaniak Justyna 1 0 1:2 13:15 3.00
104 5.0 Otręba Tomasz 1 0 1:2 12:14 3.00
105 4.0 Tomczyk Joanna 1 0 1:2 12:17 3.00
106 Krzemińska Iwona 1 0 1:2 9:16 3.00
107 4.5 Skiendzielewski Szymon 3 0 0:6 17:37 3.00
108 Zheravin Bohdan 2 0 0:4 18:26 2.00
109 4.5 Dalewski Rafał 2 0 0:4 15:25 2.00
110 3.0 Iwińska Magda 2 0 0:4 14:25 2.00
111 Pasternak Mariusz 2 0 0:4 12:25 2.00
112 3.0 Ślęzak Paula 2 0 0:4 10:24 2.00
113 4.0 Sztulpa Klaudia 2 0 0:4 8:24 2.00
114 4.0 Skubalska Katarzyna 2 0 0:4 9:25 2.00
115 4.0 Dębicka Anna 2 0 0:4 6:24 2.00
116 5.0 Zinchenko Anton 1 0 0:2 10:13 1.00
117 4.0 Paprocka Wioletta 1 0 0:2 9:13 1.00
118 Turlewicz Małgorzata 1 0 0:2 8:12 1.00
119 3.5 Kozłowska Hanna 1 0 0:2 6:12 1.00
120 4.5 Iwiński Piotr 1 0 0:2 5:12 1.00
121 4.0 Stańczyk Jacek 1 0 0:2 5:13 1.00
122 3.5 Mojżeszek Malgorzata 1 0 0:2 4:12 1.00
123 4.0 Walicka Kinga 1 0 0:2 3:12 1.00
124 Frączek Piotr 1 0 0:2 3:12 1.00
125 3.5 Brudnik Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
126 4.0 Ostrowska-Gęsina Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
127 4.0 Zaworski Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
128 4.0 Belowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
129 5.5 Nowak Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
130 4.5 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
131 3.5 Bondarowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
132 4.0 Kowalska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
133 3.0 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
134 5.0 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
135 4.0 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
136 4.5 Parczewski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
137 4.0 Kołcz Gabriela 0 0 0:0 0:0 0.00
138 4.0 Senderowicz Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
139 5.5 Pawłowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
140 4.5 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
141 4.0 Zambrzycka Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
142 5.0 Jędral Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
143 4.0 Sokolik Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
144 4.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
145 4.0 Górska-Niwińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
146 5.0 Pryshlyak Olha 0 0 0:0 0:0 0.00
147 4.0 Kordaczuk Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
148 4.0 Krawczyńska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
149 4.0 Badurowicz Jagna 0 0 0:0 0:0 0.00
150 5.0 Wilk Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
151 4.0 Kluczkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
152 4.0 Majchrzak Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
153 4.0 Stawski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
154 4.0 Trawińska-Wilk Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
155 4.0 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
156 4.5 Popadowska Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
157 5.0 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
158 4.0 Dobrzycki Cyprian 0 0 0:0 0:0 0.00
159 4.5 Wasilewicz Iga 0 0 0:0 0:0 0.00
160 3.5 Kucharska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
161 4.0 Czabańska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
162 4.0 Lejk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
163 5.0 Czabański Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
164 3.5 Leleniewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
165 4.0 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
166 4.0 Kitlińska-Zduniak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
167 4.0 Błaszczak Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
168 5.0 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
169 5.0 Boguszewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
170 4.0 Konarska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
171 4.0 Czekała Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
172 4.5 Wojciechowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
173 5.5 Czepiel Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
174 4.0 Król Renata 0 0 0:0 0:0 0.00
175 3.5 Szewczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
176 4.0 Czabańska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
177 3.5 Bystrek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
178 3.0 Śliwczyńska Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
179 4.0 Beaupre Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
180 5.0 Jesionek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
181 4.5 Saczuk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
182 4.0 Madej Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
183 5.0 Skupin Kaja 0 0 0:0 0:0 0.00
184 4.5 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
185 4.5 Karsz-Piwko Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
186 5.0 Kustra Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
187 4.0 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
188 4.0 Walter Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
189 5.0 Karasek Janka 0 0 0:0 0:0 0.00
190 5.0 Madej Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
191 4.0 Wareluk Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
192 4.5 Sobieszek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
193 4.0 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
194 5.0 Malawski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
195 3.5 Koćmiel Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
196 4.0 Mrozek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
197 3.5 Mulić Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
198 4.0 Rosa Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
199 5.5 Gregorczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.0 Goławska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
201 4.0 Paczoska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.0 Kubicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
203 3.5 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.5 Ostrowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.5 Wareluk Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
206 4.5 Cieślikowska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.0 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
208 3.0 Lejk Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
209 5.0 Tauzowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
210 3.0 Górski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
211 3.0 Torz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
212 3.0 Dudzic Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
213 3.0 Jasińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
214 3.5 Pawinska-Guzewicz Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
215 4.0 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Paluch Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
217 4.5 Adamczak Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
218 3.0 Sotkiewicz Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
219 4.0 Szumski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
220 4.0 Romański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
221 4.0 Zduniak Slawomir 0 0 0:0 0:0 0.00
222 3.5 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
223 4.0 Chojecka Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
224 2.5 Pudło Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
225 3.0 Wrzesińska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
226 4.0 Przybył Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
227 3.0 Piasecki Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
228 3.5 Słowik Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
229 3.5 Ostaszewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
230 4.0 Adamus Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
231 4.0 Załuska Liliana 0 0 0:0 0:0 0.00
232 4.0 Solnica Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Kopeć Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
234 4.0 Król Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
235 4.0 Bryszewski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Woś Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
237 4.0 Kujawa Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Komosińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Jabłoński Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
240 5.0 Karasek Jędrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
241 5.0 Parczewski Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
242 5.0 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
243 5.0 Anusiewicz Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
244 5.0 Kraska Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
245 3.0 Kuzioła Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
246 4.5 Stebnicki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
247 4.0 Zaborowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
248 5.0 Lutkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
249 Szymaniuk Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
250 4.5 Rasz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
251 Bohdan Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
252 Grygieńć Tomek 0 0 0:0 0:0 0.00
253 3.5 Dojnikowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
254 Ożóg Tysia 0 0 0:0 0:0 0.00
255 Żarski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
256 Jakacka Tatiana 0 0 0:0 0:0 0.00
257 Bogiel Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
258 2.5 Przygoda Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Koper Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
260 Mikulski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
261 Wojciechowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
262 Czyżewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
263 Lemeshevsky Vladislav 0 0 0:0 0:0 0.00
264 Opioła Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
265 4.0 Grzymowicz Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Warmiński Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
267 Knaflewska Alina 0 0 0:0 0:0 0.00
268 Nowacki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
269 Stamper Verlin 0 0 0:0 0:0 0.00
270 4.0 Piątkowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
271 4.0 Ono Yoshua 0 0 0:0 0:0 0.00
272 5.5 Kowalski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
273 4.5 Tomaszewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
274 Łukaszewicz Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
275 Komorowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
276 3.5 Jewtuch Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
277 5.0 Pogorzelski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
278 5.0 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
279 4.0 Sadowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
280 3.5 Matecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
281 3.5 Nieroda Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
282 3.0 Łyszcz Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
283 3.0 Sjoholm Ola 0 0 0:0 0:0 0.00
284 3.5 Żak Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
285 3.5 Mozol Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Laskowska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Fluder Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
288 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Palejko-Podrecka Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Skubiszewska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 3:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#227 Dębiec - Mitura 1 godz. temu
#226 Migdał - Hinz 1 godz. temu
#225 Jagielski - Pogoda 2 godz. temu
#224 Jędrych - Hinz 2 godz. temu
#223 Borzyszkowska - Mitura 4 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#173 Ożóg - Kijewska za 11 godz.
#215 Ślęzak - Skubalska za 13 godz.
#184 Taka - Pierwsza za 14 godz.
#217 Dębiec - Frączek za 15 godz.
#185 Taka - Urbańska jutro o godz. 13:00

Ostatnie wyniki

#227 Dębiec - Mitura 6/2 6/0
#226 Migdał - Hinz 6/3 6/2
#186 Pierwsza - Sidor 6/0 7/5
#222 Całun - Stebnicka 5/7 4/6
#225 Jagielski - Pogoda 0/6 5/7

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych