Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.0 Gidziński Marcin 25 14 31:25 247:218 112.00
2 4.0 Golawska Milena 19 15 31:9 212:133 110.00
3 4.0 Wilgat Jerzy 29 12 30:37 275:309 110.00
4 4.0 Gregorowicz Anna 19 14 29:15 210:186 100.00
5 4.0 Golonko Sylwia 22 13 27:21 221:189 99.00
6 4.5 Dalewska Ewa 13 13 26:1 166:83 90.00
7 5.0 Szczerbiński Cezary 17 11 26:14 195:138 89.00
8 4.5 Czyż Karolina 18 12 26:17 211:169 89.00
9 4.0 Arciszewska Anna 17 11 24:13 184:130 86.00
10 4.0 Jabłońska Joanna 22 10 25:30 224:236 86.00
11 5.5 Dębiec Roman 18 11 24:17 196:165 85.00
12 4.0 Simionato Ernesto 22 10 22:29 227:251 81.00
13 4.0 Szendzielarz Bożena 22 9 21:28 215:247 80.00
14 4.0 Socha Małgorzata 27 8 18:40 217:289 77.00
15 4.5 Lisogurski Olek 17 8 21:19 181:169 74.00
16 4.5 Pokorova Karolina 16 8 21:17 180:160 73.00
17 4.0 Wareluk Justyna 13 9 19:12 149:121 65.00
18 4.0 Chodkiewicz Paulina 12 8 17:8 116:95 62.00
19 4.0 Ożóg Katarzyna 11 8 18:8 122:83 61.00
20 4.0 Mokrzecka Marzena 13 7 18:14 137:133 61.00
21 5.0 Wojciechowski Filip 12 8 17:10 118:87 60.00
22 4.0 Kolczyńska Zofia 12 8 17:10 129:119 60.00
23 4.0 Krawczyńska Hanna 13 7 16:12 143:113 59.00
24 4.0 Sidor Lidia 18 7 15:25 162:192 59.00
25 4.0 Czekała Ewa 13 7 16:13 131:111 58.00
26 4.0 Szewczyk Wera 16 7 15:20 136:156 58.00
27 4.0 Bąkała Anna 12 7 16:11 128:105 57.00
28 4.0 Łukaszewicz Marcin 18 6 14:26 155:191 56.00
29 4.0 Ewy Joanna 8 7 14:2 91:52 50.00
30 4.0 Majchrzak Katarzyna 11 6 14:11 112:101 50.00
31 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 12 6 14:14 116:116 50.00
32 5.5 Mokrzycki Piotr 9 7 14:6 99:80 49.00
33 4.0 Wojciechowska Katarzyna 13 6 13:16 110:130 49.00
34 4.5 Dalewski Rafał 7 7 14:1 92:48 48.00
35 5.0 Otręba Tomasz 8 7 14:4 94:68 48.00
36 4.0 Hilt Elżbieta 14 5 12:20 130:159 46.00
37 4.0 Urbańska Marta 9 5 14:10 116:97 45.00
38 4.5 Wareluk Adam 10 6 13:11 117:110 45.00
39 5.0 Frączek Piotr 11 6 13:14 122:128 45.00
40 4.5 Bąkała Marek 9 6 13:9 99:90 44.00
41 4.0 Belowska Anna 10 6 12:10 94:96 44.00
42 4.0 Szybalska Marta 12 5 12:16 115:126 44.00
43 3.0 Iwińska Magda 16 4 10:25 124:176 43.00
44 5.0 Jędrych Leszek 10 5 13:14 105:113 42.00
45 4.5 Rajska Monika 7 6 12:4 76:52 41.00
46 4.0 Pierwsza Małgorzata 9 5 11:8 85:82 41.00
47 4.0 Sobstyl Ines 9 4 11:11 92:99 38.00
48 4.5 Sykulak Lidia 11 4 10:15 91:105 38.00
49 4.0 Mojżeszek Malgorzata 7 5 11:6 80:62 37.00
50 5.0 Mitura Robert 9 4 10:11 87:88 36.00
51 5.0 Dudek Jan 9 4 9:10 81:86 35.00
52 4.0 Florek Mateusz 7 4 10:7 83:75 34.00
53 4.5 Pasternak Mariusz 10 4 10:16 113:129 34.00
54 4.5 Mitura Anna 12 3 9:20 111:135 34.00
55 4.0 Skoczeń Edyta 5 5 10:2 61:36 33.00
56 4.0 Wielec Magdalena 8 4 9:9 71:74 33.00
57 4.0 Czyżycka Elżbieta 6 4 9:4 65:51 32.00
58 Bohdan Hanna 7 4 9:7 67:63 32.00
59 4.0 Pogoda Mariusz 7 4 9:7 82:79 32.00
60 4.5 Micek Mirka 5 4 9:2 62:41 31.00
61 Misiewicz Mateusz 5 4 9:3 64:44 30.00
62 4.5 Wach Miłosława 8 4 8:10 71:82 30.00
63 Kłos Wojciech 7 3 8:9 65:69 28.00
64 4.0 Senderowicz Julia 4 4 8:1 54:23 27.00
65 4.5 Grabowski Hubert 4 4 8:1 52:28 27.00
66 3.5 Kijewska Karolina 7 3 7:8 61:68 27.00
67 3.5 Ślęzak Paula 6 3 7:6 64:55 26.00
68 4.0 Tomczyk Joanna 6 3 7:6 56:51 26.00
69 4.0 Czyżycki Krzysztof 5 3 7:4 53:47 25.00
70 4.0 Jędrzejak Witosław 5 3 7:5 53:51 24.00
71 4.5 Komosińska Małgorzata 6 3 7:8 66:58 24.00
72 5.0 Magdalena Maria 7 3 6:9 69:76 24.00
73 4.0 Baryłowski Krzysztof 7 3 6:9 65:81 24.00
74 Popowicz Rafał 5 3 6:4 45:38 23.00
75 4.5 Hinz Krzysztof 4 3 6:2 45:21 22.00
76 4.5 Kołcz Gabriela 4 3 6:2 44:32 22.00
77 4.0 Kucharska Katarzyna 5 3 6:5 58:50 22.00
78 4.5 Kolczyński Piotr 5 3 6:5 48:49 22.00
79 5.0 Rybicki Jarosław 5 3 7:7 61:62 22.00
80 4.5 Iwiński Piotr 6 2 6:8 58:60 22.00
81 5.0 Vargas David 3 3 6:1 40:24 20.00
82 4.5 Migdał Aleksandra 4 3 6:4 42:41 20.00
83 3.5 Szymańczyk-Łukasiak Karolina 7 2 5:11 49:78 20.00
84 4.5 Hulewicz Monika 3 3 6:2 40:34 19.00
85 4.5 Fedenko Anna 5 2 5:6 47:41 19.00
86 4.0 Piskorska Iwona 5 2 5:6 44:43 19.00
87 4.0 Mędelski-Guz Marcin 6 2 5:9 60:69 19.00
88 4.0 Stawski Michał 7 2 5:12 57:81 19.00
89 3.0 Kozerawska Agata 4 2 5:4 40:33 18.00
90 5.0 Zheravin Bohdan 4 2 6:6 51:48 18.00
91 4.0 Paczoska Małgorzata 7 2 4:11 51:74 18.00
92 4.0 Pastryk Katarzyna 4 2 5:5 47:43 17.00
93 4.0 Szczepaniak Justyna 5 2 4:6 37:46 17.00
94 4.0 Komorowski Marek 6 2 4:9 39:65 17.00
95 3.5 Knaflewska Alina 3 2 4:2 31:24 15.00
96 4.0 Pastewka Marcin 2 2 4:0 25:10 14.00
97 4.5 Strzeszewski Patryk 2 2 4:0 25:10 14.00
98 5.0 Godlewski Piotr 2 2 4:0 25:11 14.00
99 4.0 Kaźmierska Małgorzata 2 2 4:0 24:11 14.00
100 Erzepki Monika 3 2 4:3 35:31 14.00
101 Babińska Izabela 5 1 4:9 40:59 14.00
102 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 6 1 3:10 41:65 14.00
103 4.0 Żemajtis Agnieszka 7 1 3:13 51:77 14.00
104 5.0 Pelc Adam 2 2 4:1 31:24 13.00
105 4.0 Zakrzewski Pawel 2 2 4:1 23:19 13.00
106 4.5 Kisiel Patryk 3 1 4:4 37:36 13.00
107 4.0 Urbański Paweł 4 1 4:7 43:51 13.00
108 5.0 Janiak Łukasz 4 1 4:7 44:56 13.00
109 4.5 Warmiński Łukasz 4 1 4:7 38:52 13.00
110 5.0 Niewiadomski Marek 6 1 3:11 56:78 13.00
111 5.0 Kozłowski Artur 2 2 4:2 30:22 12.00
112 5.0 Pogorzelski Karol 4 1 3:6 42:43 12.00
113 4.5 Wojciechowski Marek 4 1 3:6 34:44 12.00
114 Klauda Piotr 4 1 3:6 33:44 12.00
115 3.5 Dyderska Agnieszka 3 1 3:4 27:26 11.00
116 4.5 Konstantynowicz Beata 3 1 3:4 27:32 11.00
117 4.5 Kostrzewska Anna 5 1 2:8 35:59 11.00
118 4.0 Bailey Brendan 2 1 3:2 31:28 10.00
119 5.0 Rek Radomir 2 1 3:2 21:19 10.00
120 Gniewosz Tomasz 2 1 3:2 26:24 10.00
121 5.5 Terreno Simone 2 1 3:2 25:24 10.00
122 5.0 Stańczyk Jacek 3 1 3:5 27:33 10.00
123 4.5 Jagielski Maciej 4 1 2:6 32:43 10.00
124 3.5 Bondarowska Monika 5 1 2:9 31:64 10.00
125 4.0 Zaborowska Marta 2 1 3:3 21:26 9.00
126 3.5 Pa Tomasz 2 1 3:3 21:26 9.00
127 4.0 Trawińska-Wilk Ewa 3 1 2:4 28:29 9.00
128 4.0 Sypniewska Katarzyna 3 1 2:4 21:28 9.00
129 Szewczyk Artur 3 1 2:4 19:28 9.00
130 4.0 Barska Małgorzata 4 1 2:7 30:47 9.00
131 3.5 Kozłowska Hanna 5 0 2:10 37:68 9.00
132 4.0 Hinz Kalina 2 1 2:2 21:14 8.00
133 Best Bradley 2 1 2:2 19:17 8.00
134 4.0 Paprocka Wioletta 2 1 2:2 18:20 8.00
135 3.0 Jakacka Tatiana 2 1 2:2 16:19 8.00
136 4.0 Stebnicka Joanna 3 1 2:5 38:42 8.00
137 3.5 Bystrek Anna 3 1 2:5 27:36 8.00
138 4.5 Gawryszewska Julia 3 1 2:5 23:38 8.00
139 4.5 Hulewicz Małgorzata 4 0 2:8 39:57 8.00
140 4.0 Lejk Anna 1 1 2:0 12:3 7.00
141 4.5 Świt Małgorzata 1 1 2:0 12:5 7.00
142 5.0 Majchrzak Piotr 1 1 2:0 12:5 7.00
143 4.0 Konarska Aleksandra 1 1 2:0 12:6 7.00
144 5.0 Goławski Cezary 1 1 2:0 12:6 7.00
145 5.0 Grygorowicz Krzysztof 1 1 2:0 12:8 7.00
146 4.0 Opaliński Marcin 2 1 2:3 18:21 7.00
147 4.0 Koćmiel Szymon 2 1 2:3 19:24 7.00
148 Gała Karol 2 1 2:3 24:30 7.00
149 5.5 Pawłowski Maciej 1 1 2:1 17:8 6.00
150 5.0 Kowalski Grzesiek 2 0 2:4 25:25 6.00
151 5.0 Bojar Piotr 2 0 2:4 22:30 6.00
152 3.5 Gilewska Katarzyna 2 0 2:4 21:32 6.00
153 5.0 Szymczykiewicz Michał 3 0 1:6 21:36 5.00
154 4.0 Całun Ilona 2 0 1:4 15:23 4.00
155 Feder Miroslaw 2 0 1:4 14:22 4.00
156 Depowska Aleksandra 2 0 1:4 18:28 4.00
157 Oldakowski Hubert 2 0 1:4 12:23 4.00
158 3.5 Łukaszewicz Iwona 4 0 0:8 15:48 4.00
159 4.0 Gotkiewicz Dorota 1 0 1:2 10:11 3.00
160 3.0 Smolarek Marcin 1 0 1:2 10:11 3.00
161 4.0 Walczak Anna 3 0 0:6 21:38 3.00
162 Kowalczyk Jarosław 3 0 0:6 14:37 3.00
163 3.0 Gac Jakub 2 0 0:4 9:24 2.00
164 Makarewicz Anna 2 0 0:4 7:24 2.00
165 4.5 Pratt Patryk 2 0 0:4 6:24 2.00
166 3.5 Kabat Małgorzata 2 0 0:4 3:24 2.00
167 3.5 Daczko Michał 1 0 0:2 6:12 1.00
168 3.5 Lewandowski Darek 1 0 0:2 6:12 1.00
169 Pągowska Anna 1 0 0:2 6:12 1.00
170 4.5 Wasilewicz Iga 1 0 0:2 5:12 1.00
171 Korzun Jola 1 0 0:2 4:12 1.00
172 3.5 Szysz Agnieszka 1 0 0:2 4:12 1.00
173 Bujalski Łukasz 1 0 0:2 4:12 1.00
174 4.0 Łuczyńska Anna 1 0 0:2 3:12 1.00
175 4.0 Beaupre Iwona 1 0 0:2 3:12 1.00
176 4.5 Sobieszek Małgorzata 1 0 0:2 3:12 1.00
177 3.0 Śliwczyńska Bożena 1 0 0:2 2:12 1.00
178 Bronowska Katarzyna 1 0 0:2 2:12 1.00
179 3.0 Fabjaniak Katarzyna 1 0 0:2 1:12 1.00
180 3.5 Brudnik Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
181 4.0 Ostrowska-Gęsina Bożena 0 0 0:0 0:0 0.00
182 4.0 Zaworski Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
183 4.0 Sztulpa Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
184 4.5 Skiendzielewski Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
185 5.5 Nowak Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
186 4.5 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
187 4.0 Kowalska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
188 4.0 Palczuk Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
189 4.5 Parczewski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
190 4.0 Zambrzycka Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
191 4.0 Taka Agun 0 0 0:0 0:0 0.00
192 4.0 Borzyszkowska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
193 5.0 Jędral Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
194 5.0 Makarski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
195 4.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
196 4.0 Górska-Niwińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
197 5.0 Pryshlyak Olha 0 0 0:0 0:0 0.00
198 5.0 Wilk Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
199 4.0 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.5 Popadowska Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
201 5.0 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.0 Dobrzycki Cyprian 0 0 0:0 0:0 0.00
203 5.0 Czabański Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
204 3.5 Leleniewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.0 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
206 3.0 Czarnota Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.0 Kitlińska-Zduniak Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 4.0 Kosy Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
209 4.0 Błaszczak Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
210 5.0 Boguszewicz Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
211 4.5 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
212 5.0 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
213 5.5 Czepiel Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
214 4.0 Król Renata 0 0 0:0 0:0 0.00
215 3.5 Szewczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Walicka Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
217 5.0 Jesionek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
218 4.5 Saczuk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
219 4.0 Madej Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
220 5.0 Skupin Kaja 0 0 0:0 0:0 0.00
221 4.5 Karsz-Piwko Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
222 5.0 Kustra Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
223 4.5 Michta Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
224 4.0 Walter Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
225 5.0 Karasek Janina 0 0 0:0 0:0 0.00
226 5.0 Madej Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
227 4.0 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
228 5.0 Malawski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
229 5.0 Wilk Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
230 4.0 Mrozek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
231 4.0 Skubalska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
232 3.5 Mulić Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
233 4.0 Rosa Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
234 5.5 Gregorczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
235 4.0 Goławska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
236 4.0 Kubicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
237 3.5 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
238 4.5 Ostrowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
239 4.0 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
240 3.0 Lejk Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
241 5.0 Tauzowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
242 3.0 Górski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
243 3.0 Torz Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
244 3.0 Dudzic Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
245 3.0 Jasińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
246 3.5 Pawinska-Guzewicz Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
247 4.0 Kozłowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
248 4.0 Paluch Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
249 4.5 Adamczak Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
250 3.0 Sotkiewicz Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
251 4.0 Szumski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
252 4.0 Romański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
253 5.0 Szymański Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
254 4.0 Zduniak Slawomir 0 0 0:0 0:0 0.00
255 3.5 Zawistowska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
256 4.0 Chojecka Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
257 2.5 Pudło Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
258 3.0 Wrzesińska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
259 4.0 Przybył Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
260 3.0 Piasecki Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
261 3.5 Słowik Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
262 4.0 Szozda Grażyna 0 0 0:0 0:0 0.00
263 3.5 Ostaszewska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
264 4.0 Załuska Liliana 0 0 0:0 0:0 0.00
265 4.0 Solnica Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Kopeć Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
267 4.5 Wolosz Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
268 4.0 Król Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
269 4.0 Bryszewski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
270 4.5 Tsvihun Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
271 Woś Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
272 4.0 Kujawa Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
273 5.5 Jabłoński Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
274 5.0 Karasek Jędrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
275 5.0 Parczewski Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
276 3.0 Feder Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
277 5.0 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
278 5.0 Anusiewicz Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
279 5.0 Kraska Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
280 3.0 Kuzioła Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
281 4.5 Stebnicki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
282 5.0 Lutkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
283 4.0 Dębicka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Szymaniuk Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
285 4.5 Rasz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
286 4.0 Socha Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
287 3.5 Grygieńć Tomek 0 0 0:0 0:0 0.00
288 3.5 Dojnikowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
289 3.0 Ożóg Tysia 0 0 0:0 0:0 0.00
290 3.5 Żarski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Bogiel Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
292 2.5 Przygoda Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Koper Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
294 4.0 Pływacz Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Mikulski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Wojciechowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Czyżewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Lemeshevsky Vladislav 0 0 0:0 0:0 0.00
299 5.0 Opioła Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
300 4.0 Grzymowicz Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
301 3.0 Krzemińska Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
302 3.5 Nowacki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
303 3.0 Stamper Verlin 0 0 0:0 0:0 0.00
304 4.0 Piątkowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
305 4.0 Ono Yoshua 0 0 0:0 0:0 0.00
306 5.5 Kowalski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
307 4.5 Tomaszewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
308 4.0 Gawia Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
309 3.5 Jewtuch Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
310 3.0 Turlewicz Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
311 5.0 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
312 4.0 Sadowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
313 5.0 Zinchenko Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
314 3.5 Matecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
315 3.5 Nieroda Kamila 0 0 0:0 0:0 0.00
316 3.0 Łyszcz Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
317 3.0 Sjoholm Ola 0 0 0:0 0:0 0.00
318 3.5 Żak Edyta 0 0 0:0 0:0 0.00
319 3.5 Mozol Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
320 Laskowska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
321 4.5 Fluder Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
322 4.0 Palejko-Podrecka Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
323 4.0 Skubiszewska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
324 Sobczyk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
325 5.0 Smolarska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
326 3.0 Wiercigroch Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
327 3.5 Nowicka Jolanta 0 0 0:0 0:0 0.00
328 3.5 Kubań Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
329 5.0 Skórski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
330 3.5 Adamczewski Tobiasz 0 0 0:0 0:0 0.00
331 3.0 Chojecka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
332 3.0 Michałowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
333 3.0 Biedacha Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
334 3.5 Walenczak Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
335 6.0 Zawadka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
336 4.0 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
337 4.0 Bednarczyk Wioleta 0 0 0:0 0:0 0.00
338 4.0 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
339 4.5 Cyrwus Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
340 5.0 Nowojski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
341 3.0 Osińska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
342 5.5 Maya Oscar 0 0 0:0 0:0 0.00
343 5.5 Demianiuk Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
344 3.5 Demianiuk Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
345 4.5 Koenig Regina 0 0 0:0 0:0 0.00
346 4.0 Weinikke Victoria 0 0 0:0 0:0 0.00
347 Pianelli Alessandro 0 0 0:0 0:0 0.00
348 Aleksander Ewelina 0 0 0:0 0:0 0.00
349 4.5 Zatorski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
350 5.0 Smoleński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
351 4.5 Schele Carl 0 0 0:0 0:0 0.00
352 3.5 Kastsiuchuk Andrei 0 0 0:0 0:0 0.00
353 Kassir Ahmad 0 0 0:0 0:0 0.00
354 Ulanowski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
355 4.5 Kostecka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
356 Wawrzyńczak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
357 5.5 Wilecki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
358 Donica Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
359 3.5 Mazurek Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
360 Wnękowski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
361 Zachwiej Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
362 Białecki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
363 Cieślikowska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
364 Owczarek Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
365 3.5 Czabańska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
366 Gadomski Tomir 0 0 0:0 0:0 0.00
367 Miazek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
368 5.0 Wójcik Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 3:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#605 Ewy - Szendzielarz 6 godz. temu
#604 Dudek - Wilgat 6 godz. temu
#603 Wojciechowska - Wnuk-Czerniej wczoraj o godz. 19:41
#602 Senderowicz - Piskorska wczoraj o godz. 19:25
#601 Wojciechowski - Feder wczoraj o godz. 19:17

Nadchodzące spotkania

#598 Urbański - Gidziński za 6 godz.
#567 Best - Pastewka za 9 godz.
#578 Wielec - Kostrzewska jutro o godz. 11:00
#579 Godlewski - Mokrzycki jutro o godz. 11:00
#586 Ożóg - Golonko za 3 dni o godz. 18:00

Ostatnie wyniki

#605 Ewy - Szendzielarz 6/2 7/5
#604 Dudek - Wilgat 6/2 7/5
#603 Wojciechowska - Wnuk-Czerniej 6/1 3/6 10:7
#602 Senderowicz - Piskorska 6/1 6/1
#601 Wojciechowski - Feder 6/1 3/6 10:7

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych