Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.5 Krop Andrzej 13 7 14:15 131:132 52.00
2 Ulanowski Hubert 6 6 13:3 74:42 39.00
3 5.0 Zheravin Bohdan 6 5 11:3 73:38 37.00
4 5.0 Mielechow Piotr 5 4 8:2 53:26 29.00
5 5.0 Szymczykiewicz Michał 5 4 8:4 54:45 27.00
6 4.5 Alivand Ami 4 4 8:2 57:30 26.00
7 5.0 Zaremba Michał 4 3 7:3 54:40 23.00
8 Misiewicz Mateusz 4 3 6:2 42:23 22.00
9 5.0 Opioła Wojciech 3 3 6:0 37:16 21.00
10 5.0 Demianiuk Marta 3 3 6:0 36:15 21.00
11 5.0 Dentkowski Jacek 3 3 6:0 36:18 21.00
12 4.5 Popowicz Rafał 3 3 6:1 38:13 20.00
13 5.0 Kustra Artur 4 2 5:4 39:25 18.00
14 Skubalski Adam 3 2 5:2 33:23 17.00
15 5.0 Wilk Sylwia 3 2 4:2 31:20 15.00
16 4.5 Kisiel Patryk 3 2 4:2 29:28 15.00
17 4.5 Madej Marcin 4 2 4:5 35:46 15.00
18 4.5 Świt Małgorzata 2 2 4:0 24:3 14.00
19 5.0 Szczerbiński Cezary 2 2 4:0 24:5 14.00
20 5.0 Pelc Adam 2 2 4:0 24:8 14.00
21 5.0 Pogorzelski Karol 4 1 4:6 46:39 14.00
22 4.5 Łabuz Arkadiusz 3 1 4:4 33:35 13.00
23 5.0 Szymański Dominik 4 1 4:7 44:52 13.00
24 5.0 Ciurko Maciej 4 1 4:7 40:57 13.00
25 Skórski Piotr 2 1 3:2 25:21 10.00
26 5.0 Mitura Robert 2 1 3:2 23:21 10.00
27 5.0 Adamkiewicz Mateusz 2 1 3:2 24:25 10.00
28 5.0 Czabański Jacek 3 1 2:4 23:28 9.00
29 Żuliński Artur 3 1 2:4 18:28 9.00
30 Skiendzielewski Szymon 2 1 2:2 20:16 8.00
31 5.0 Mikulski Łukasz 2 1 2:2 20:18 8.00
32 4.5 Procki Kacper 2 1 2:2 18:20 8.00
33 4.5 Łęski Tymoteusz 2 1 2:2 15:20 8.00
34 4.5 Micek Mirka 2 1 2:2 14:22 8.00
35 4.5 Domaradzki Krzysztof 2 1 2:2 15:24 8.00
36 Wachnicki Zbigniew 1 1 2:0 12:5 7.00
37 5.0 Nowojski Bartosz 1 1 2:0 12:6 7.00
38 5.0 Janiak Łukasz 1 1 2:0 12:7 7.00
39 5.0 Otręba Tomasz 2 1 2:3 25:24 7.00
40 4.5 Bicki Paweł 3 0 2:6 30:37 7.00
41 5.0 Malawski Jan 1 1 2:1 17:12 6.00
42 4.5 Król Tomasz 1 1 2:1 21:16 6.00
43 4.5 Florek Mateusz 1 1 2:1 12:11 6.00
44 5.0 Jędrych Leszek 1 1 2:1 12:11 6.00
45 4.5 Wojciechowski Filip 1 1 2:1 10:10 6.00
46 5.0 Orlecki Paweł 2 0 1:4 22:33 4.00
47 4.5 Michta Jakub 1 0 1:2 11:12 3.00
48 5.0 Dudek Jan 1 0 1:2 8:10 3.00
49 5.0 Rudnicki Igor 1 0 1:2 9:14 3.00
50 4.5 Fedenko Anna 1 0 1:2 10:17 3.00
51 4.5 Szymańczak Paweł 3 0 0:6 11:37 3.00
52 4.5 Żółtowska Aleksandra 3 0 0:6 4:36 3.00
53 4.5 Dalewska Ewa 2 0 0:4 11:24 2.00
54 4.5 Frankowska Małgorzata 2 0 0:4 12:25 2.00
55 5.0 Brandys Tomasz 2 0 0:4 10:24 2.00
56 4.5 Barwaniec Jakub 2 0 0:4 12:26 2.00
57 5.0 Bieńkowski Piotr 2 0 0:4 9:24 2.00
58 5.0 Rybicki Jarosław 2 0 0:4 9:24 2.00
59 5.0 Cyrwus Piotr 2 0 0:4 7:24 2.00
60 4.5 Rot Tomasz 3 0 0:7 10:42 2.00
61 4.5 Górska-Niwińska Małgorzata 1 0 0:2 10:13 1.00
62 5.0 Jędral Paweł 1 0 0:2 7:12 1.00
63 4.5 Katarzyna Litniewska 1 0 0:2 8:13 1.00
64 4.5 Łukaszewicz Marcin 1 0 0:2 7:12 1.00
65 4.5 Kassir Ahmad 1 0 0:2 8:13 1.00
66 5.0 Rytel Adam 1 0 0:2 6:12 1.00
67 4.5 Kurowski Mariusz 1 0 0:2 6:12 1.00
68 4.5 Hinz Krzysztof 1 0 0:2 5:12 1.00
69 Walczak Anna 1 0 0:2 5:12 1.00
70 5.0 Machnicki Tomasz 1 0 0:2 4:12 1.00
71 4.5 Smaga Arkadiusz 1 0 0:2 4:12 1.00
72 4.0 Siudek Kamil 1 0 0:2 2:12 1.00
73 4.5 Dębicka Anna 1 0 0:2 0:12 1.00
74 5.0 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
75 5.0 Byrczak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
76 4.5 Lasota Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
77 5.0 Dmoch Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
78 5.0 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
79 5.0 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
80 5.0 Grygorowicz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
81 5.0 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
82 5.0 Kałas Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
83 5.0 Kamieńska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
84 5.0 Karasek Janka 0 0 0:0 0:0 0.00
85 5.0 Karasek Jędrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
86 5.0 Klauda Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
87 5.0 Kozanecki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
88 5.0 Lutkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
89 5.0 Madej Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
90 5.0 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
91 5.0 Makarski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
92 5.0 Zieli Eryk 0 0 0:0 0:0 0.00
93 5.0 Malinowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Mikołaj Kowalczuk 0 0 0:0 0:0 0.00
95 5.0 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
96 5.0 Wroński Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Nieroda Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
98 5.0 Molenda Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
99 5.0 Niewiadomski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
100 4.5 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
101 5.0 Wiktorowicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
102 5.0 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
104 5.0 Tsvihun Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Tauzowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Szymaniuk Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Sroczyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Smolarska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
109 5.0 Oryl Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
110 5.0 Parczewski Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Rek Radomir 0 0 0:0 0:0 0.00
112 5.0 Russeau Ludovic 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Ryłko Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
114 5.0 Piatek Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Rzepliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Sadowski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
117 5.0 Will Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
118 4.5 Aleksander Ewelina 0 0 0:0 0:0 0.00
119 4.5 Badowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
120 4.5 Bąk Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
121 4.0 Bąkała Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
122 4.5 Bruhn Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
123 4.5 Finkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
124 4.5 Gr Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
125 4.5 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
126 4.5 Betlejewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
127 4.5 Hołownia Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
128 4.5 Jabłońska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
129 4.5 Janota Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
130 4.5 Janota Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
131 4.5 Kamenshcikov Yevhenii 0 0 0:0 0:0 0.00
132 4.5 Kazoń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
133 5.0 Ciepłucha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
134 4.5 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
135 5.0 Kozłowski Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
136 4.5 Lewczuk Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
137 4.5 Madej Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
138 4.5 Makatrewicz Andrew 0 0 0:0 0:0 0.00
139 4.5 Malinowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
140 4.5 Maliszewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
141 4.5 Miszewski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
142 4.5 Pawłowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
143 4.5 Popowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
144 4.5 Piątkowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
145 4.5 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
146 4.5 Pokorova Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
147 4.5 Pryshlyak Olha 0 0 0:0 0:0 0.00
148 4.5 Pyka Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
149 4.5 Robakiewicz Lukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
150 4.5 Rutkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
151 4.5 Saczuk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
152 4.5 Skupin Kaja 0 0 0:0 0:0 0.00
153 4.5 Stebnicki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
154 4.5 Sykulak Lidia 0 0 0:0 0:0 0.00
155 4.5 Śliwiński Witold 0 0 0:0 0:0 0.00
156 4.5 Urbaniak Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
157 4.5 Wasilewicz Iga 0 0 0:0 0:0 0.00
158 4.5 Sokołowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
159 4.5 Wysoczański Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
160 4.5 Kołcz Gabriela 0 0 0:0 0:0 0.00
161 5.0 Frączek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
162 4.5 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
163 5.0 Radecka Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
164 4.5 Warmiński Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
165 4.5 Komosińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
166 5.0 Dąbrowski Olaf 0 0 0:0 0:0 0.00
167 5.0 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Prachniak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
169 4.5 Sobieszek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
170 4.5 Wolosz Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Pasternak Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Stajszczak Nikita 0 0 0:0 0:0 0.00
173 4.5 Ono Yoshua 0 0 0:0 0:0 0.00
174 5.0 Jankowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
175 4.5 Lewanty Franek 0 0 0:0 0:0 0.00
176 4.5 Tomaszewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
177 4.5 Pachowski Janek 0 0 0:0 0:0 0.00
178 4.5 Torój Eryk 0 0 0:0 0:0 0.00
179 4.5 Kowalik Bruno 0 0 0:0 0:0 0.00
180 4.5 Urban Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Deręgowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Biały Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
183 5.0 Zinchenko Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
184 4.0 Okonek Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
185 5.0 Anusiewicz Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
186 4.5 Migdał Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
187 5.0 Semeniuk Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
188 4.5 Wierusz Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
189 4.5 Pochwalski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Krop Andrzej 13 7 14:15 131:132 52.00
2 Ulanowski Hubert 6 6 13:3 74:42 39.00
3 Zheravin Bohdan 6 5 11:3 73:38 37.00
4 Mielechow Piotr 5 4 8:2 53:26 29.00
5 Szymczykiewicz Michał 5 4 8:4 54:45 27.00
6 Alivand Ami 4 4 8:2 57:30 26.00
7 Zaremba Michał 4 3 7:3 54:40 23.00
8 Misiewicz Mateusz 4 3 6:2 42:23 22.00
9 Opioła Wojciech 3 3 6:0 37:16 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
10 Demianiuk Marta 3 3 6:0 36:15 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Dentkowski Jacek 3 3 6:0 36:18 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Popowicz Rafał 3 3 6:1 38:13 20.00
13 Kustra Artur 4 2 5:4 39:25 18.00
14 Skubalski Adam 3 2 5:2 33:23 17.00
15 Wilk Sylwia 3 2 4:2 31:20 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Kisiel Patryk 3 2 4:2 29:28 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Madej Marcin 4 2 4:5 35:46 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
18 Świt Małgorzata 2 2 4:0 24:3 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
19 Szczerbiński Cezary 2 2 4:0 24:5 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
20 Pelc Adam 2 2 4:0 24:8 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
21 Pogorzelski Karol 4 1 4:6 46:39 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
22 Łabuz Arkadiusz 3 1 4:4 33:35 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Szymański Dominik 4 1 4:7 44:52 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Ciurko Maciej 4 1 4:7 40:57 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
25 Skórski Piotr 2 1 3:2 25:21 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
26 Mitura Robert 2 1 3:2 23:21 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Adamkiewicz Mateusz 2 1 3:2 24:25 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Czabański Jacek 3 1 2:4 23:28 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Żuliński Artur 3 1 2:4 18:28 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Skiendzielewski Szymon 2 1 2:2 20:16 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
31 Mikulski Łukasz 2 1 2:2 20:18 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Procki Kacper 2 1 2:2 18:20 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Łęski Tymoteusz 2 1 2:2 15:20 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
34 Micek Mirka 2 1 2:2 14:22 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Domaradzki Krzysztof 2 1 2:2 15:24 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Wachnicki Zbigniew 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
37 Nowojski Bartosz 1 1 2:0 12:6 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Janiak Łukasz 1 1 2:0 12:7 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
39 Otręba Tomasz 2 1 2:3 25:24 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
40 Bicki Paweł 3 0 2:6 30:37 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Malawski Jan 1 1 2:1 17:12 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Król Tomasz 1 1 2:1 21:16 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Florek Mateusz 1 1 2:1 12:11 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Jędrych Leszek 1 1 2:1 12:11 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Wojciechowski Filip 1 1 2:1 10:10 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Orlecki Paweł 2 0 1:4 22:33 4.00
47 Michta Jakub 1 0 1:2 11:12 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Dudek Jan 1 0 1:2 8:10 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Rudnicki Igor 1 0 1:2 9:14 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Fedenko Anna 1 0 1:2 10:17 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Szymańczak Paweł 3 0 0:6 11:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Żółtowska Aleksandra 3 0 0:6 4:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Dalewska Ewa 2 0 0:4 11:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Frankowska Małgorzata 2 0 0:4 12:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Brandys Tomasz 2 0 0:4 10:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Barwaniec Jakub 2 0 0:4 12:26 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Bieńkowski Piotr 2 0 0:4 9:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Rybicki Jarosław 2 0 0:4 9:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Cyrwus Piotr 2 0 0:4 7:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Rot Tomasz 3 0 0:7 10:42 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Górska-Niwińska Małgorzata 1 0 0:2 10:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Jędral Paweł 1 0 0:2 7:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Katarzyna Litniewska 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Łukaszewicz Marcin 1 0 0:2 7:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Kassir Ahmad 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Rytel Adam 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Kurowski Mariusz 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Hinz Krzysztof 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Walczak Anna 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Machnicki Tomasz 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Smaga Arkadiusz 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Siudek Kamil 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Dębicka Anna 1 0 0:2 0:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Byrczak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
76 Lasota Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Dmoch Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Grygorowicz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Kałas Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Kamieńska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Karasek Janka 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Karasek Jędrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Klauda Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Kozanecki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Lutkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Madej Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Makarski Darek 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Zieli Eryk 0 0 0:0 0:0 0.00
93 Malinowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Mikołaj Kowalczuk 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Wroński Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Nieroda Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Molenda Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Niewiadomski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Wiktorowicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Tsvihun Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Tauzowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Szymaniuk Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Sroczyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
108 Smolarska Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Oryl Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Parczewski Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Rek Radomir 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Russeau Ludovic 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Ryłko Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Piatek Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Rzepliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Sadowski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Will Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Aleksander Ewelina 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Badowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Bąk Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Bąkała Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Bruhn Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Finkowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Gr Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Gultan Levent 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Betlejewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Hołownia Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Jabłońska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Janota Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Janota Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Kamenshcikov Yevhenii 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Kazoń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Ciepłucha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Kozłowski Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Lewczuk Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Madej Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Makatrewicz Andrew 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Malinowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Maliszewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Miszewski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Pawłowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Popowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Piątkowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Pokorova Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Pryshlyak Olha 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Pyka Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Robakiewicz Lukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Rutkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Saczuk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Skupin Kaja 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Stebnicki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Sykulak Lidia 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Śliwiński Witold 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Urbaniak Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Wasilewicz Iga 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Sokołowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Wysoczański Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Kołcz Gabriela 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Frączek Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Radecka Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Warmiński Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Komosińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Dąbrowski Olaf 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Kimski Włodek 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Prachniak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Sobieszek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Wolosz Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Pasternak Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Stajszczak Nikita 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Ono Yoshua 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Jankowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Lewanty Franek 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Tomaszewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Pachowski Janek 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Torój Eryk 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Kowalik Bruno 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Urban Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Deręgowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Biały Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Zinchenko Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Okonek Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Anusiewicz Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Migdał Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Semeniuk Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Wierusz Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Pochwalski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
  • 3:0
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#112 Bieńkowski - Rytel 6 godz. temu
#111 Szymczykiewicz - Walczak 6 godz. temu
#110 Mielechow - Zheravin 7 godz. temu
#109 Misiewicz - Frankowska 15 godz. temu
#108 Szymczykiewicz - Janiak wczoraj o godz. 22:24

Nadchodzące spotkania

#86 Opioła - Demianiuk jutro o godz. 14:00
#80 Pelc - Hinz jutro o godz. 20:00
#77 Orlecki - Kassir jutro o godz. 21:00
#103 Mikulski - Dentkowski pojutrze o godz. 09:30
#82 Pelc - Ciurko za 3 dni o godz. 13:00

Ostatnie wyniki

#25 Mikulski - Kisiel 2/6 6/7(8)
#111 Szymczykiewicz - Walczak 6/1 6/4
#101 Ulanowski - Kustra 6/3 2/6 10:4
#109 Misiewicz - Frankowska 6/0 6/3
#102 Janiak - Łukaszewicz anulowany

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych