Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 5.5 Dowbor Maciej 22 13 31:25 257:266 103.00
2 5.5 Mielechow Piotr 14 9 19:13 165:128 67.00
3 5.5 Kamiński Marcin 9 6 13:7 107:71 46.00
4 6.0 Hys Bartek 6 6 12:0 73:31 42.00
5 5.5 Frankowski Wojciech 6 6 12:1 73:34 41.00
6 5.5 Popowicz Rafał 7 5 11:4 75:42 39.00
7 5.5 Naumowicz Piotr 6 5 10:3 70:55 35.00
8 5.5 Zheravin Bohdan 8 3 9:10 86:85 32.00
9 5.5 Mikulski Łukasz 21 1 3:40 135:251 29.00
10 5.5 Kudła Piotr 5 4 8:3 56:43 28.00
11 5.5 Urbanowicz Jakub 4 4 8:1 51:30 27.00
12 5.5 Dmoch Andrzej 7 2 7:10 70:73 25.00
13 Jonczyk Radosław 4 3 7:2 47:27 24.00
14 5.5 Kamiński Łukasz 5 3 7:5 63:59 24.00
15 5.5 Siadaczka Marcin 3 3 6:0 37:10 21.00
16 5.5 Dębiec Roman 6 2 5:8 48:61 20.00
17 5.5 Piatkowski Szymon 3 3 6:2 40:29 19.00
18 5.5 Wilk Mateusz 3 2 4:2 31:32 15.00
19 5.5 Demianiuk Marta 2 2 4:0 24:13 14.00
20 5.5 Bykowski Adam 5 1 3:8 36:53 13.00
21 Gawroński Maciej 2 2 4:2 20:17 12.00
22 Kustra Artur 3 1 3:4 25:28 11.00
23 Dentkowski Jacek 4 1 3:7 41:50 11.00
24 Gierada Paweł 4 1 2:6 33:49 10.00
25 5.5 Więcek Michał 3 1 2:4 21:26 9.00
26 Szymczak Jan 4 1 2:7 27:53 9.00
27 5.5 Mikołaj Kowalczuk 2 1 2:2 19:16 8.00
28 6.0 Dmochowski Marcin 1 1 2:0 12:4 7.00
29 5.5 Ciurko Maciej 1 1 2:0 13:6 7.00
30 Osadca Filip 2 1 2:3 13:22 7.00
31 5.5 Maya Oscar 1 1 2:1 11:12 6.00
32 5.5 Borowski Piotr 6 0 0:12 22:74 6.00
33 5.5 Kraska Marcin 2 0 1:4 16:23 4.00
34 5.5 Wesoly Wojtek 1 0 1:2 16:17 3.00
35 5.5 Pogorzelski Karol 1 0 1:2 9:11 3.00
36 5.5 Czyżewski Tomasz 2 0 0:4 17:26 2.00
37 5.5 Wilecki Tomasz 2 0 0:4 13:26 2.00
38 5.5 Rząsa Daniel 1 0 0:2 8:13 1.00
39 Płatek Bartosz 1 0 0:2 7:12 1.00
40 5.5 Przetacznik Krzysztof 1 0 0:2 3:12 1.00
41 5.5 Kowalski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
42 5.5 Maciocha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
43 6.0 Bess Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
44 5.5 Gregorczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
45 5.5 Godlewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
46 6.0 Ramesh Vigneshwaran 0 0 0:0 0:0 0.00
47 5.5 Czepiel Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
48 5.5 Terreno Simone 0 0 0:0 0:0 0.00
49 5.5 Czepiel Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
50 5.5 Jabłoński Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
51 5.5 Misiewicz Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
52 5.5 Jędrych Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
53 6.0 Zawadka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
54 6.0 Markowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
55 5.5 Wielgus Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Ancewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
57 5.5 Raji-Senhaji Anis 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Wnękowski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Mańk Maks 0 0 0:0 0:0 0.00
60 5.5 Wiktorowicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
61 5.5 Janiak Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Zinchenko Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dowbor Maciej 22 13 31:25 257:266 103.00
2 Mielechow Piotr 14 9 19:13 165:128 67.00
3 Kamiński Marcin 9 6 13:7 107:71 46.00
4 Hys Bartek 6 6 12:0 73:31 42.00
5 Frankowski Wojciech 6 6 12:1 73:34 41.00
6 Popowicz Rafał 7 5 11:4 75:42 39.00
7 Naumowicz Piotr 6 5 10:3 70:55 35.00
8 Zheravin Bohdan 8 3 9:10 86:85 32.00
9 Mikulski Łukasz 21 1 3:40 135:251 29.00
10 Kudła Piotr 5 4 8:3 56:43 28.00
11 Urbanowicz Jakub 4 4 8:1 51:30 27.00
12 Dmoch Andrzej 7 2 7:10 70:73 25.00
13 Jonczyk Radosław 4 3 7:2 47:27 24.00 1 1 2:0 12:2 7.00
14 Kamiński Łukasz 5 3 7:5 63:59 24.00 1 0 0:2 2:12 1.00
15 Siadaczka Marcin 3 3 6:0 37:10 21.00
16 Dębiec Roman 6 2 5:8 48:61 20.00
17 Piatkowski Szymon 3 3 6:2 40:29 19.00
18 Wilk Mateusz 3 2 4:2 31:32 15.00
19 Demianiuk Marta 2 2 4:0 24:13 14.00
20 Bykowski Adam 5 1 3:8 36:53 13.00
21 Gawroński Maciej 2 2 4:2 20:17 12.00
22 Kustra Artur 3 1 3:4 25:28 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Dentkowski Jacek 4 1 3:7 41:50 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Gierada Paweł 4 1 2:6 33:49 10.00
25 Więcek Michał 3 1 2:4 21:26 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
26 Szymczak Jan 4 1 2:7 27:53 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Mikołaj Kowalczuk 2 1 2:2 19:16 8.00
28 Dmochowski Marcin 1 1 2:0 12:4 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
29 Ciurko Maciej 1 1 2:0 13:6 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
30 Osadca Filip 2 1 2:3 13:22 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
31 Maya Oscar 1 1 2:1 11:12 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
32 Borowski Piotr 6 0 0:12 22:74 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
33 Kraska Marcin 2 0 1:4 16:23 4.00
34 Wesoly Wojtek 1 0 1:2 16:17 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Pogorzelski Karol 1 0 1:2 9:11 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
36 Czyżewski Tomasz 2 0 0:4 17:26 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
37 Wilecki Tomasz 2 0 0:4 13:26 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Rząsa Daniel 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
39 Płatek Bartosz 1 0 0:2 7:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
40 Przetacznik Krzysztof 1 0 0:2 3:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Kowalski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Maciocha Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
43 Bess Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
44 Gregorczyk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
45 Godlewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
46 Ramesh Vigneshwaran 0 0 0:0 0:0 0.00
47 Czepiel Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Terreno Simone 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Czepiel Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Jabłoński Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Misiewicz Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Jędrych Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Zawadka Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Markowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
55 Wielgus Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Ancewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Raji-Senhaji Anis 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Wnękowski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
59 Mańk Maks 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Wiktorowicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Janiak Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Zinchenko Anton 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0 w/o
  • 2:0
  • 3:0
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
  • 1:3
3.00 pkt.
  • 0:2
  • 0:3
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#107 Kustra - Kamiński 2 dni temu o godz. 16:37
#106 Siadaczka - Dębiec 2 dni temu o godz. 15:01
#105 Mikulski - Bykowski 3 dni temu o godz. 20:07
#104 Dowbor - Wesoly 3 dni temu o godz. 16:34
#103 Płatek - Bykowski 4 dni temu o godz. 09:32

Nadchodzące spotkania

#103 Płatek - Bykowski za 14 godz.

Ostatnie wyniki

#107 Kustra - Kamiński 1/6 7/5 6:10
#104 Dowbor - Wesoly 3/6 7/5 7/5
#102 Dowbor - Kamiński 2/6 6/1 7/6(5)
#101 Kamiński - Dmoch 7/6 6/2
#96 Frankowski - Popowicz 6/4 4/6 10:7

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych