Liga Diamentowa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Cebula Bartłomiej 3 2 5:2 31:24 75.00
2 Jakimiuk Arek 3 2 4:2 30:21 69.00
3 Iwanowski Bogdan 4 1 2:6 32:47 62.00
4 Franas Tomasz 5 0 1:10 40:71 61.00
5 Polit Mateusz 2 2 4:0 25:14 58.00
6 Borowiec Dawid 2 2 4:1 33:18 52.00
7 Bełdyga Zbigniew 2 1 2:2 17:15 40.00
8 Boroń Jan 2 1 2:2 16:17 40.00
9 Dębiec Roman 1 1 2:1 9:6 23.00
10 Dziedzic Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Pasztelan Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Niewiadomski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Tajchman Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 29pkt.
  • 2:0 - 29pkt.
  • 3:0 - 29pkt.
  • 2:1 - 23pkt.
  • 1:2 - 17pkt.
  • 0:2 - 11pkt.
  • 0:3 - 11pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/02 22:35 2 października 2019r. 21:00 (Śr.) Franas Tomasz - Bełdyga Zbigniew 3/6 0/6 Zobacz
2 2019/10/03 19:16 2 października 2019r. 17:00 (Śr.) Iwanowski Bogdan - Jakimiuk Arek 2/6 3/6 Zobacz
3 2019/10/08 12:21 8 października 2019r. 10:00 (Wt.) Franas Tomasz - Cebula Bartłomiej 3/6 6/7(4) Zobacz
4 2019/10/09 13:05 9 października 2019r. 11:00 (Śr.) Iwanowski Bogdan - Franas Tomasz 7/6(8) 6/4 Zobacz
5 2019/10/09 20:30 7 października 2019r. 21:00 (Pon.) Boroń Jan - Bełdyga Zbigniew 6/2 6/3 Zobacz
6 2019/10/12 11:28 10 października 2019r. 19:30 (Czw.) Jakimiuk Arek - Boroń Jan 6/3 6/1 Zobacz
7 2019/10/13 11:53 11 października 2019r. 18:00 (Pt.) Cebula Bartłomiej - Dębiec Roman 0/6 6/2 8:10 Zobacz
8 2019/10/13 11:55 11 października 2019r. 11:30 (Pt.) Iwanowski Bogdan - Polit Mateusz 2/6 6/7(5) Zobacz
9 2019/10/13 11:57 13 października 2019r. 10:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Jakimiuk Arek 6/3 6/3 Zobacz
10 2019/10/15 15:09 15 października 2019r. 13:00 (Wt.) Franas Tomasz - Polit Mateusz 4/6 2/6 Zobacz
11 2019/10/17 19:17 17 października 2019r. 16:30 (Czw.) Cebula Bartłomiej - Iwanowski Bogdan 6/4 6/2 Zobacz
12 2019/10/20 12:24 20 października 2019r. 10:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Franas Tomasz 6/3 5/7 10/2 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Złota

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kosy Krzysztof 5 3 6:4 44:34 71.00
2 Żywicki Maciej 5 2 4:7 46:53 55.00
3 Kujda Sebastian 3 2 4:2 32:16 45.00
4 Wyszyński Dariusz 3 2 4:3 28:29 41.00
5 Dudziuk Michał 2 2 4:0 24:8 38.00
6 Żołnierczuk Gabriel 2 2 4:0 25:13 38.00
7 Wójcik Paweł 2 2 4:0 25:16 38.00
8 Donica Michał 3 1 2:4 19:30 33.00
9 Katarzyna Litniewska 2 1 2:2 18:18 26.00
10 Groblewski Jan 3 0 1:6 17:33 25.00
11 Groblewski Kuba 1 1 2:0 13:7 19.00
12 Cieślikowska Agata 2 0 1:4 14:23 18.00
13 Hubski Tomasz 3 0 0:6 12:37 14.00
14 Gierada Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 19pkt.
  • 2:0 - 19pkt.
  • 3:0 - 19pkt.
  • 2:1 - 15pkt.
  • 1:2 - 11pkt.
  • 0:2 - 7pkt.
  • 0:3 - 7pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/02 22:20 2 października 2019r. 19:00 (Śr.) Żywicki Maciej - Groblewski Jan 6/4 6/2 Zobacz
2 2019/10/02 22:22 1 października 2019r. 20:00 (Wt.) Katarzyna Litniewska - Żywicki Maciej 6/3 6/3 Zobacz
3 2019/10/04 21:42 3 października 2019r. 21:00 (Czw.) Donica Michał - Cieślikowska Agata 6/3 6/3 Zobacz
4 2019/10/04 21:43 4 października 2019r. 20:00 (Pt.) Dudziuk Michał - Hubski Tomasz 6/1 6/2 Zobacz
5 2019/10/06 13:17 6 października 2019r. 10:00 (Niedz.) Żołnierczuk Gabriel - Wyszyński Dariusz 6/3 6/2 Zobacz
6 2019/10/06 20:53 6 października 2019r. 17:30 (Niedz.) Kosy Krzysztof - Wójcik Paweł 3/6 4/6 Zobacz
7 2019/10/07 21:39 7 października 2019r. 19:00 (Pon.) Groblewski Kuba - Żywicki Maciej 7/5 6/2 Zobacz
8 2019/10/07 21:40 7 października 2019r. 20:00 (Pon.) Kujda Sebastian - Donica Michał 6/0 6/2 Zobacz
9 2019/10/09 20:29 8 października 2019r. 20:00 (Wt.) Cieślikowska Agata - Żywicki Maciej 6/4 2/6 4:10 Zobacz
10 2019/10/09 20:31 9 października 2019r. 19:00 (Śr.) Groblewski Jan - Kosy Krzysztof 2/6 2/6 Zobacz
11 2019/10/11 21:23 11 października 2019r. 16:00 (Pt.) Żywicki Maciej - Wyszyński Dariusz 5/7 5/7 Zobacz
12 2019/10/13 11:54 11 października 2019r. 20:00 (Pt.) Hubski Tomasz - Wójcik Paweł 5/7 4/6 Zobacz
13 2019/10/14 12:18 13 października 2019r. 19:00 (Niedz.) Kosy Krzysztof - Kujda Sebastian 1/6 0/6 Zobacz
14 2019/10/15 22:46 15 października 2019r. 20:00 (Wt.) Żołnierczuk Gabriel - Kujda Sebastian 7/6(4) 6/2 Zobacz
15 2019/10/16 19:36 16 października 2019r. 18:00 (Śr.) Groblewski Jan - Wyszyński Dariusz 6/2 1/6 4:10 Zobacz
16 2019/10/17 14:18 17 października 2019r. 12:30 (Czw.) Kosy Krzysztof - Katarzyna Litniewska 6/2 6/4 Zobacz
17 2019/10/18 20:22 18 października 2019r. 18:30 (Pt.) Kosy Krzysztof - Hubski Tomasz 6/0 6/0 walkower Zobacz
18 2019/10/19 15:43 17 października 2019r. 20:00 (Czw.) Dudziuk Michał - Donica Michał 6/2 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Srebrna

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mężyński Jacek 5 4 9:2 59:34 59.00
2 Pierwsza Małgorzata 5 3 7:4 53:41 50.00
3 Stępień Jan 2 2 4:1 23:14 23.00
4 Tymińska Dorota 2 1 2:2 20:18 17.00
5 Tront Mateusz 2 1 2:2 20:23 17.00
6 Kruszyński Maciej 1 1 2:1 11:11 10.00
7 Jankiewicz Stanisław 2 0 0:4 11:25 8.00
8 Tajchman Izabela 2 0 0:4 8:24 8.00
9 Olszewski Robert 1 0 0:2 11:14 4.00
10 Wojtyniak Piotr 1 0 0:2 7:12 4.00
11 Jarosław Nachyła 1 0 0:2 5:12 4.00
12 Michna Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Brudzyński Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Olczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 13pkt.
  • 2:0 w/o - 13pkt.
  • 3:0 - 13pkt.
  • 2:1 - 10pkt.
  • 1:2 - 7pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
  • 0:3 - 4pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/03 19:16 1 października 2019r. 20:00 (Wt.) Mężyński Jacek - Pierwsza Małgorzata 6/4 6/4 Zobacz
2 2019/10/04 21:42 4 października 2019r. 15:30 (Pt.) Pierwsza Małgorzata - Tymińska Dorota 6/4 6/4 Zobacz
3 2019/10/04 21:43 4 października 2019r. 18:30 (Pt.) Tront Mateusz - Olszewski Robert 7/5 7/6(4) Zobacz
4 2019/10/09 20:28 8 października 2019r. 20:00 (Wt.) Pierwsza Małgorzata - Stępień Jan 6/4 2/6 6:10 Zobacz
5 2019/10/09 20:31 9 października 2019r. 17:00 (Śr.) Kruszyński Maciej - Mężyński Jacek 7/5 3/6 10:8 Zobacz
6 2019/10/13 11:53 11 października 2019r. 17:30 (Pt.) Mężyński Jacek - Jankiewicz Stanisław 6/1 6/2 Zobacz
7 2019/10/13 21:32 Tajchman Izabela - Tymińska Dorota 3/6 3/6 Zobacz
8 2019/10/15 22:45 14 października 2019r. 21:00 (Pon.) Tajchman Izabela - Pierwsza Małgorzata 2/6 0/6 Zobacz
9 2019/10/15 22:46 15 października 2019r. 19:30 (Wt.) Wojtyniak Piotr - Mężyński Jacek 4/6 3/6 Zobacz
10 2019/10/16 20:31 16 października 2019r. 19:00 (Śr.) Mężyński Jacek - Jarosław Nachyła 6/3 6/2 Zobacz
11 2019/10/17 15:02 16 października 2019r. 19:30 (Śr.) Stępień Jan - Tront Mateusz 6/3 6/3 Zobacz
12 2019/10/19 17:28 18 października 2019r. 15:30 (Pt.) Jankiewicz Stanisław - Pierwsza Małgorzata 2/6 6/7 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Brązowa

Brak graczy w lidze.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#56 Franas - Boroń 7 godz. temu
#55 Franas - Dębiec 7 godz. temu
#54 Franas - Jakimiuk 7 godz. temu
#53 Kosy - Cieślikowska wczoraj o godz. 19:38
#52 Mężyński - Tajchman wczoraj o godz. 15:42

Nadchodzące spotkania

#54 Franas - Jakimiuk jutro o godz. 21:30
#53 Kosy - Cieślikowska pojutrze o godz. 11:00
#56 Franas - Boroń pojutrze o godz. 21:30
#55 Franas - Dębiec za 4 dni o godz. 21:30

Ostatnie wyniki

#51 Borowiec - Franas 6/3 5/7 10/2
#41 Jankiewicz - Pierwsza 2/6 6/7
#46 Dudziuk - Donica 6/2 6/3
#45 Kosy - Hubski 6/0 6/0 walkower
#37 Cebula - Iwanowski 6/4 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych