Liga Diamentowa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Olszewski Bartosz 4 4 8:0 48:11 116.00
2 Maciej Ciurko 3 2 4:2 26:23 69.00
3 Wyszyński Dariusz 4 1 3:7 43:51 62.00
4 Dębiec Roman 2 2 4:0 24:6 58.00
5 Donica Michał 3 1 2:4 20:26 51.00
6 Pietrzak Piotr 3 0 2:6 24:39 45.00
7 Niewiadomski Michał 2 1 2:2 14:14 40.00
8 Iwanowski Bogdan 2 1 2:3 19:28 34.00
9 Żołnierczuk Gabriel 1 1 2:0 12:4 29.00
10 Jakimiuk Arek 2 0 1:4 12:23 28.00
11 Boroń Jan 1 1 2:1 11:10 23.00
12 Kujda Sebastian 1 1 2:1 8:10 23.00
13 Cebula Bartłomiej 2 0 0:4 8:24 22.00
14 Dziedzic Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Dudziuk Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 29pkt.
  • 2:0 - 29pkt.
  • 3:0 - 29pkt.
  • 2:1 - 23pkt.
  • 1:2 - 17pkt.
  • 0:2 - 11pkt.
  • 0:3 - 11pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/12/31 12:05 30 grudnia 2019r. 20:00 (Pon.) Dębiec Roman - Wyszyński Dariusz 6/4 6/1 Zobacz
2 2020/01/01 17:17 30 grudnia 2019r. 16:00 (Pon.) Iwanowski Bogdan - Niewiadomski Michał 1/6 1/6 Zobacz
3 2020/01/01 18:06 1 stycznia 2020r. 08:00 (Śr.) Olszewski Bartosz - Maciej Ciurko 6/1 6/1 Zobacz
4 2020/01/05 12:48 3 stycznia 2020r. 15:00 (Pt.) Olszewski Bartosz - Jakimiuk Arek 6/1 6/1 Zobacz
5 2020/01/05 12:48 5 stycznia 2020r. 11:00 (Niedz.) Olszewski Bartosz - Wyszyński Dariusz 6/1 6/2 Zobacz
6 2020/01/05 13:42 2 stycznia 2020r. 20:00 (Czw.) Dębiec Roman - Donica Michał 6/1 6/0 Zobacz
7 2020/01/10 18:20 10 stycznia 2020r. 09:00 (Pt.) Wyszyński Dariusz - Iwanowski Bogdan 6/7(5) 6/4 4/6 Zobacz
8 2020/01/10 18:57 7 stycznia 2020r. 20:00 (Wt.) Niewiadomski Michał - Donica Michał 2/6 0/6 Zobacz
9 2020/01/10 18:58 8 stycznia 2020r. 20:00 (Śr.) Kujda Sebastian - Pietrzak Piotr 1/6 6/4 14:12 Zobacz
10 2020/01/10 19:00 9 stycznia 2020r. 20:00 (Czw.) Boroń Jan - Jakimiuk Arek 6/4 4/6 10:5 Zobacz
11 2020/01/11 11:10 11 stycznia 2020r. 09:30 (Sob.) Cebula Bartłomiej - Żołnierczuk Gabriel 1/6 3/6 Zobacz
12 2020/01/12 12:55 12 stycznia 2020r. 10:00 (Niedz.) Olszewski Bartosz - Pietrzak Piotr 6/1 6/3 Zobacz
13 2020/01/13 22:41 13 stycznia 2020r. 19:00 (Pon.) Maciej Ciurko - Cebula Bartłomiej 6/4 6/0 Zobacz
14 2020/01/16 13:53 15 stycznia 2020r. 21:00 (Śr.) Maciej Ciurko - Donica Michał 6/3 6/4 Zobacz
15 2020/01/19 19:37 19 stycznia 2020r. 11:30 (Niedz.) Pietrzak Piotr - Wyszyński Dariusz 6/3 4/6 0/10 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Złota

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Franas Tomasz 5 5 10:1 69:29 91.00
2 Kosy Krzysztof 6 3 7:7 58:50 78.00
3 Smajdor Karol 4 3 6:2 40:28 64.00
4 Olczak Przemysław 6 1 3:10 39:69 58.00
5 Bełdyga Zbigniew 3 2 5:2 43:34 49.00
6 Wojnicki Michał 4 1 3:6 40:37 44.00
7 Szczepaniak Marcin 2 2 4:1 23:12 34.00
8 Wójcik Paweł 2 2 4:1 23:18 34.00
9 Pasztelan Adam 3 1 3:5 28:32 33.00
10 Katarzyna Litniewska 3 1 2:4 15:31 33.00
11 Mężyński Jacek 3 0 0:6 13:37 21.00
12 Hubski Tomasz 1 1 2:0 12:6 19.00
13 Cieślikowska Agata 2 0 0:4 4:24 14.00
14 Groblewski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Groblewski Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Tajchman Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 19pkt.
  • 2:0 - 19pkt.
  • 3:0 - 19pkt.
  • 2:1 - 15pkt.
  • 1:2 - 11pkt.
  • 0:2 - 7pkt.
  • 0:3 - 7pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/12/30 16:23 30 grudnia 2019r. 12:30 (Pon.) Smajdor Karol - Szczepaniak Marcin 0/6 3/6 Zobacz
2 2020/01/01 17:18 30 grudnia 2019r. 18:00 (Pon.) Olczak Przemysław - Wójcik Paweł 5/7 1/6 Zobacz
3 2020/01/02 16:42 2 stycznia 2020r. 11:00 (Czw.) Szczepaniak Marcin - Kosy Krzysztof 6/3 4/6 10:6 Zobacz
4 2020/01/04 13:30 4 stycznia 2020r. 11:00 (Sob.) Kosy Krzysztof - Mężyński Jacek 6/1 6/1 Zobacz
5 2020/01/05 13:39 3 stycznia 2020r. 11:30 (Pt.) Cieślikowska Agata - Smajdor Karol 2/6 1/6 Zobacz
6 2020/01/07 20:07 7 stycznia 2020r. 14:00 (Wt.) Smajdor Karol - Kosy Krzysztof 6/3 7/6(5) Zobacz
7 2020/01/07 22:37 7 stycznia 2020r. 20:30 (Wt.) Olczak Przemysław - Kosy Krzysztof 1/6 2/6 Zobacz
8 2020/01/08 22:54 8 stycznia 2020r. 21:00 (Śr.) Franas Tomasz - Bełdyga Zbigniew 6/4 4/6 10/8 Zobacz
9 2020/01/09 10:42 9 stycznia 2020r. 09:00 (Czw.) Cieślikowska Agata - Franas Tomasz 0/6 1/6 Zobacz
10 2020/01/10 19:01 9 stycznia 2020r. 21:30 (Czw.) Wojnicki Michał - Wójcik Paweł 6/2 6/7(5) 3:10 Zobacz
11 2020/01/10 21:50 10 stycznia 2020r. 20:00 (Pt.) Franas Tomasz - Olczak Przemysław 6/1 6/1 Zobacz
12 2020/01/11 14:17 11 stycznia 2020r. 12:00 (Sob.) Pasztelan Adam - Franas Tomasz 2/6 5/7 Zobacz
13 2020/01/12 20:39 12 stycznia 2020r. 19:00 (Niedz.) Katarzyna Litniewska - Franas Tomasz 0/6 1/6 Zobacz
14 2020/01/13 22:40 13 stycznia 2020r. 17:30 (Pon.) Smajdor Karol - Mężyński Jacek 6/1 6/3 Zobacz
15 2020/01/13 22:42 13 stycznia 2020r. 21:00 (Pon.) Wojnicki Michał - Bełdyga Zbigniew 5/7 3/6 Zobacz
16 2020/01/15 19:26 14 stycznia 2020r. 20:30 (Wt.) Olczak Przemysław - Wojnicki Michał 6/3 7/5 Zobacz
17 2020/01/15 20:16 15 stycznia 2020r. 18:00 (Śr.) Kosy Krzysztof - Pasztelan Adam 3/6 6/3 10:4 Zobacz
18 2020/01/16 13:53 15 stycznia 2020r. 20:30 (Śr.) Katarzyna Litniewska - Mężyński Jacek 7/5 6/2 Zobacz
19 2020/01/19 19:32 19 stycznia 2020r. 17:00 (Niedz.) Katarzyna Litniewska - Wojnicki Michał 0/6 1/6 Zobacz
20 2020/01/19 19:36 19 stycznia 2020r. 09:30 (Niedz.) Pasztelan Adam - Olczak Przemysław 6/2 5/7 10:6 Zobacz
21 2020/01/19 19:51 19 stycznia 2020r. 18:30 (Niedz.) Kosy Krzysztof - Bełdyga Zbigniew 3/6 3/6 Zobacz
22 2020/01/19 19:53 18 stycznia 2020r. 11:30 (Sob.) Hubski Tomasz - Olczak Przemysław 6/2 6/4 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Srebrna

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pierwsza Małgorzata 3 3 6:0 37:9 39.00
2 Wojtyniak Piotr 2 2 4:0 25:8 26.00
3 Stępień Jan 2 2 4:0 26:15 26.00
4 Tymińska Dorota 2 1 2:2 20:20 17.00
5 Olszewski Robert 1 1 2:0 12:4 13.00
6 Tront Mateusz 3 0 0:6 14:37 12.00
7 Michna Patryk 2 0 0:4 16:27 8.00
8 Kruszyński Maciej 1 0 0:2 4:12 4.00
9 Kamiński Grzegorz 1 0 0:2 2:12 4.00
10 Jankiewicz Stanisław 1 0 0:2 0:12 4.00
11 Żywicki Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Tajchman Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Jarosław Nachyła 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 13pkt.
  • 2:0 w/o - 13pkt.
  • 3:0 - 13pkt.
  • 2:1 - 10pkt.
  • 1:2 - 7pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
  • 0:3 - 4pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/01/01 17:20 31 grudnia 2019r. 10:00 (Wt.) Stępień Jan - Tront Mateusz 6/2 6/3 Zobacz
2 2020/01/10 18:40 9 stycznia 2020r. 16:30 (Czw.) Tymińska Dorota - Pierwsza Małgorzata 1/6 6/7(4) Zobacz
3 2020/01/10 19:02 10 stycznia 2020r. 15:30 (Pt.) Pierwsza Małgorzata - Tront Mateusz 6/1 6/1 Zobacz
4 2020/01/10 20:30 10 stycznia 2020r. 18:30 (Pt.) Wojtyniak Piotr - Michna Patryk 7/6(7) 6/0 Zobacz
5 2020/01/10 20:31 10 stycznia 2020r. 19:00 (Pt.) Kruszyński Maciej - Olszewski Robert 2/6 2/6 Zobacz
6 2020/01/13 22:41 13 stycznia 2020r. 20:00 (Pon.) Stępień Jan - Michna Patryk 7/5 7/5 Zobacz
7 2020/01/16 13:52 15 stycznia 2020r. 11:00 (Śr.) Tront Mateusz - Tymińska Dorota 2/6 5/7 Zobacz
8 2020/01/16 13:53 15 stycznia 2020r. 21:00 (Śr.) Wojtyniak Piotr - Kamiński Grzegorz 6/1 6/1 Zobacz
9 2020/01/19 19:50 16 stycznia 2020r. 17:00 (Czw.) Pierwsza Małgorzata - Jankiewicz Stanisław 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Brązowa

Brak graczy w lidze.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#289 Pierwsza - Tajchman wczoraj o godz. 20:00
#288 Cieślikowska - Kosy wczoraj o godz. 19:55
#287 Wójcik - Katarzyna wczoraj o godz. 18:50
#286 Pietrzak - Wyszyński 2 dni temu o godz. 14:46
#285 Kosy - Bełdyga 2 dni temu o godz. 14:12

Nadchodzące spotkania

#280 Franas - Mężyński za 11 godz.
#289 Pierwsza - Tajchman za 15 godz.
#279 Franas - Wójcik jutro o godz. 20:00
#276 Bełdyga - Wójcik jutro o godz. 20:30
#288 Cieślikowska - Kosy pojutrze o godz. 11:00

Ostatnie wyniki

#282 Hubski - Olczak 6/2 6/4
#285 Kosy - Bełdyga 3/6 3/6
#278 Pierwsza - Jankiewicz 6/0 6/0
#286 Pietrzak - Wyszyński 6/3 4/6 0/10
#283 Pasztelan - Olczak 6/2 5/7 10:6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych