Liga Diamentowa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dziedzic Adam 8 7 15:3 110:78 295.00
2 Ciurko Maciej 8 6 13:7 112:98 254.00
3 Dębiec Roman 6 6 12:1 75:27 230.00
4 Jakimiuk Arek 7 4 8:6 65:50 217.00
5 Kosy Krzysztof 8 1 3:14 47:96 179.00
6 Gierada Paweł 4 4 8:0 48:13 160.00
7 Piórkowski Marcin 8 0 0:16 32:97 152.00
8 Wójcik Paweł 5 2 5:7 58:67 133.00
9 Boroń Jan 4 2 6:4 46:34 130.00
10 Franas Tomasz 5 2 4:7 49:60 127.00
11 Włodarczyk Wit 3 3 6:1 36:21 110.00
12 Wyszyński Dariusz 5 0 1:10 32:60 101.00
13 Donica Michał 3 0 1:6 37:43 63.00
14 Borowiec Dawid 2 1 2:2 14:17 59.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 40pkt.
  • 3:0 - 40pkt.
  • 2:1 - 30pkt.
  • 2:0 w/o - 30pkt.
  • 1:2 - 25pkt.
  • 0:3 - 19pkt.
  • 0:2 - 19pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/06/08 21:39 8 czerwca 2020r. 20:00 (Pon.) Gierada Paweł - Piórkowski Marcin 6/2 6/0 Zobacz
2 2020/06/09 15:32 9 czerwca 2020r. 13:30 (Wt.) Gierada Paweł - Franas Tomasz 6/2 6/4 Zobacz
3 2020/06/09 22:16 9 czerwca 2020r. 19:30 (Wt.) Jakimiuk Arek - Dębiec Roman 2/6 1/6 Zobacz
4 2020/06/10 20:31 10 czerwca 2020r. 19:30 (Śr.) Dziedzic Adam - Kosy Krzysztof 6/2 6/1 Zobacz
5 2020/06/11 07:04 10 czerwca 2020r. 18:00 (Śr.) Boroń Jan - Piórkowski Marcin 6/1 6/0 Zobacz
6 2020/06/13 22:53 13 czerwca 2020r. 12:00 (Sob.) Dębiec Roman - Wyszyński Dariusz 6/2 6/2 Zobacz
7 2020/06/14 19:24 10 czerwca 2020r. 16:00 (Śr.) Włodarczyk Wit - Jakimiuk Arek 6/4 6/3 Zobacz
8 2020/06/15 15:30 15 czerwca 2020r. 14:00 (Pon.) Gierada Paweł - Kosy Krzysztof 6/1 6/1 Zobacz
9 2020/06/16 13:42 16 czerwca 2020r. 12:00 (Wt.) Kosy Krzysztof - Franas Tomasz 6/2 5/7 5/10 Zobacz
10 2020/06/16 22:35 16 czerwca 2020r. 19:30 (Wt.) Jakimiuk Arek - Piórkowski Marcin 6/1 6/3 Zobacz
11 2020/06/16 22:48 16 czerwca 2020r. 20:30 (Wt.) Wójcik Paweł - Dziedzic Adam 4/6 6/7(5) Zobacz
12 2020/06/18 00:03 17 czerwca 2020r. 21:00 (Śr.) Boroń Jan - Wyszyński Dariusz 6/4 6/2 Zobacz
13 2020/06/18 11:51 17 czerwca 2020r. 20:30 (Śr.) Ciurko Maciej - Piórkowski Marcin 6/3 7/5 Zobacz
14 2020/06/18 20:09 18 czerwca 2020r. 18:00 (Czw.) Kosy Krzysztof - Piórkowski Marcin 6/2 6/3 Zobacz
15 2020/06/18 22:02 18 czerwca 2020r. 18:00 (Czw.) Wyszyński Dariusz - Włodarczyk Wit 6/4 6/7(5) 8:10 Zobacz
16 2020/06/19 03:51 18 czerwca 2020r. 21:30 (Czw.) Ciurko Maciej - Dębiec Roman 6/2 2/6 6/7(6) Zobacz
17 2020/06/19 03:52 18 czerwca 2020r. 19:30 (Czw.) Dębiec Roman - Borowiec Dawid 6/0 6/2 Zobacz
18 2020/06/19 22:29 19 czerwca 2020r. 20:00 (Pt.) Dziedzic Adam - Donica Michał 7/6(3) 6/4 Zobacz
19 2020/06/20 09:43 19 czerwca 2020r. 19:30 (Pt.) Gierada Paweł - Wójcik Paweł 6/2 6/1 Zobacz
20 2020/06/21 21:06 21 czerwca 2020r. 17:00 (Niedz.) Ciurko Maciej - Jakimiuk Arek 3/6 2/6 Zobacz
21 2020/06/23 23:19 23 czerwca 2020r. 21:00 (Wt.) Dziedzic Adam - Franas Tomasz 7/6 6/4 Zobacz
22 2020/06/23 23:42 23 czerwca 2020r. 22:00 (Wt.) Ciurko Maciej - Kosy Krzysztof 6/3 6/2 Zobacz
23 2020/06/23 23:50 23 czerwca 2020r. 19:30 (Wt.) Boroń Jan - Dziedzic Adam 4/6 7/6(4) 7:10 Zobacz
24 2020/06/24 09:04 24 czerwca 2020r. 07:30 (Śr.) Franas Tomasz - Dębiec Roman 1/6 1/6 Zobacz
25 2020/06/24 18:24 24 czerwca 2020r. 17:00 (Śr.) Jakimiuk Arek - Kosy Krzysztof 6/1 6/1 Zobacz
26 2020/06/24 23:03 24 czerwca 2020r. 21:00 (Śr.) Dziedzic Adam - Ciurko Maciej 6/2 4/6 12/14 Zobacz
27 2020/06/25 23:55 25 czerwca 2020r. 21:00 (Czw.) Donica Michał - Wójcik Paweł 5/7 6/0 7/10 Zobacz
28 2020/06/27 08:54 26 czerwca 2020r. 21:00 (Pt.) Dębiec Roman - Piórkowski Marcin 6/0 6/2 Zobacz
29 2020/06/28 15:09 28 czerwca 2020r. 12:00 (Niedz.) Ciurko Maciej - Wójcik Paweł 2/6 7/6(2) 10/4 Zobacz
30 2020/06/28 18:13 28 czerwca 2020r. 16:30 (Niedz.) Włodarczyk Wit - Kosy Krzysztof 6/0 6/2 Zobacz
31 2020/06/29 13:46 26 czerwca 2020r. 15:00 (Pt.) Jakimiuk Arek - Wyszyński Dariusz 6/2 6/1 Zobacz
32 2020/06/30 22:56 30 czerwca 2020r. 20:00 (Wt.) Donica Michał - Ciurko Maciej 4/6 5/7 Zobacz
33 2020/07/01 18:47 1 lipca 2020r. 16:30 (Śr.) Dziedzic Adam - Jakimiuk Arek 6/4 6/3 Zobacz
34 2020/07/01 20:06 1 lipca 2020r. 19:00 (Śr.) Kosy Krzysztof - Wójcik Paweł 2/6 3/6 Zobacz
35 2020/07/01 22:22 1 lipca 2020r. 20:00 (Śr.) Boroń Jan - Ciurko Maciej 6/2 3/6 2/6 Zobacz
36 2020/07/02 10:20 1 lipca 2020r. 20:30 (Śr.) Piórkowski Marcin - Borowiec Dawid 4/6 1/6 Zobacz
37 2020/07/02 10:46 2 lipca 2020r. 09:00 (Czw.) Wyszyński Dariusz - Franas Tomasz 4/6 3/6 Zobacz
38 2020/07/02 23:03 2 lipca 2020r. 21:00 (Czw.) Dziedzic Adam - Piórkowski Marcin 6/2 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Złota

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Polit Mateusz 6 6 12:0 73:16 120.00
2 Pasztelan Adam 7 4 9:7 66:51 105.00
3 Olczak Przemysław 5 2 6:6 45:39 73.00
4 Bełdyga Zbigniew 4 3 7:3 45:28 67.00
5 Żywicki Maciej 6 1 4:11 58:81 66.00
6 Wojtyniak Piotr 5 2 4:8 25:55 48.00
7 Wojnicki Michał 4 1 3:6 31:35 45.00
8 Hubski Tomasz 3 2 5:4 35:37 42.00
9 Gołaszewski Marc 2 2 4:0 25:13 40.00
10 Katarzyna Litniewska 3 1 2:4 18:25 38.00
11 Spinek Michał 3 1 2:4 16:25 38.00
12 Mężyński Jacek 3 1 3:5 28:41 36.00
13 Szczepaniak Marcin 2 2 4:1 22:9 35.00
14 Cieślikowska Agata 3 0 1:6 12:35 30.00
15 Iwanowski Bogdan 2 1 2:2 16:14 29.00
16 Pierwsza Małgorzata 2 1 2:3 12:23 24.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 20pkt.
  • 2:0 - 20pkt.
  • 2:1 - 15pkt.
  • 2:0 w/o - 15pkt.
  • 1:2 - 12pkt.
  • 0:2 - 9pkt.
  • 0:3 - 9pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/06/06 16:57 5 czerwca 2020r. 18:00 (Pt.) Olczak Przemysław - Hubski Tomasz 3/6 6/1 8:10 Zobacz
2 2020/06/08 15:06 7 czerwca 2020r. 14:30 (Niedz.) Pasztelan Adam - Spinek Michał 6/0 6/0 Zobacz
3 2020/06/09 22:16 9 czerwca 2020r. 20:00 (Wt.) Bełdyga Zbigniew - Olczak Przemysław 3/6 7/6(5) 10:5 Zobacz
4 2020/06/09 22:17 9 czerwca 2020r. 20:30 (Wt.) Katarzyna Litniewska - Pasztelan Adam 1/6 3/6 Zobacz
5 2020/06/09 22:17 9 czerwca 2020r. 21:00 (Wt.) Wojtyniak Piotr - Wojnicki Michał 0/6 0/6 walkower Zobacz
6 2020/06/14 19:26 11 czerwca 2020r. 17:00 (Czw.) Pasztelan Adam - Gołaszewski Marc 4/6 1/6 Zobacz
7 2020/06/14 19:38 10 czerwca 2020r. 19:30 (Śr.) Hubski Tomasz - Wojnicki Michał 6/4 3/6 11:9 Zobacz
8 2020/06/15 19:25 15 czerwca 2020r. 12:30 (Pon.) Cieślikowska Agata - Iwanowski Bogdan 0/6 2/6 Zobacz
9 2020/06/15 19:25 15 czerwca 2020r. 16:30 (Pon.) Pierwsza Małgorzata - Żywicki Maciej 7/5 3/6 10:8 Zobacz
10 2020/06/16 22:34 15 czerwca 2020r. 20:00 (Pon.) Bełdyga Zbigniew - Pasztelan Adam 4/6 6/3 8:10 Zobacz
11 2020/06/17 19:17 17 czerwca 2020r. 17:30 (Śr.) Olczak Przemysław - Żywicki Maciej 6/3 6/3 Zobacz
12 2020/06/18 19:06 18 czerwca 2020r. 17:30 (Czw.) Olczak Przemysław - Wojtyniak Piotr 6/1 6/1 Zobacz
13 2020/06/20 11:08 20 czerwca 2020r. 09:30 (Sob.) Pasztelan Adam - Polit Mateusz 6/7(2) 0/6 Zobacz
14 2020/06/20 13:02 19 czerwca 2020r. 11:00 (Pt.) Cieślikowska Agata - Szczepaniak Marcin 0/6 0/6 Zobacz
15 2020/06/20 13:02 20 czerwca 2020r. 10:00 (Sob.) Wojtyniak Piotr - Mężyński Jacek 6/3 4/6 10:1 Zobacz
16 2020/06/20 14:10 18 czerwca 2020r. 21:00 (Czw.) Katarzyna Litniewska - Bełdyga Zbigniew 1/6 1/6 Zobacz
17 2020/06/21 12:48 21 czerwca 2020r. 11:00 (Niedz.) Wojnicki Michał - Polit Mateusz 0/6 1/6 Zobacz
18 2020/06/21 15:08 21 czerwca 2020r. 12:30 (Niedz.) Hubski Tomasz - Żywicki Maciej 6/2 3/6 8/10 Zobacz
19 2020/06/23 11:36 23 czerwca 2020r. 10:00 (Wt.) Polit Mateusz - Iwanowski Bogdan 6/3 6/1 Zobacz
20 2020/06/25 17:58 25 czerwca 2020r. 16:30 (Czw.) Polit Mateusz - Żywicki Maciej 6/3 6/1 Zobacz
21 2020/06/25 19:58 25 czerwca 2020r. 17:30 (Czw.) Katarzyna Litniewska - Wojtyniak Piotr 6/1 6/0 Zobacz
22 2020/06/26 00:23 25 czerwca 2020r. 18:00 (Czw.) Polit Mateusz - Pierwsza Małgorzata 6/0 6/1 Zobacz
23 2020/06/26 14:32 23 czerwca 2020r. 21:30 (Wt.) Wojnicki Michał - Gołaszewski Marc 3/6 5/7 Zobacz
24 2020/06/27 17:40 27 czerwca 2020r. 10:00 (Sob.) Pasztelan Adam - Szczepaniak Marcin 6/3 3/6 2:10 Zobacz
25 2020/06/28 16:37 28 czerwca 2020r. 15:00 (Niedz.) Żywicki Maciej - Mężyński Jacek 6/0 6/7 6/10 Zobacz
26 2020/06/29 13:48 24 czerwca 2020r. 18:30 (Śr.) Bełdyga Zbigniew - Spinek Michał 6/3 6/1 Zobacz
27 2020/06/29 13:49 24 czerwca 2020r. 19:30 (Śr.) Pasztelan Adam - Mężyński Jacek 6/1 6/1 Zobacz
28 2020/06/29 20:16 28 czerwca 2020r. 10:00 (Niedz.) Cieślikowska Agata - Wojtyniak Piotr 6/4 4/6 8:10 Zobacz
29 2020/07/01 17:55 30 czerwca 2020r. 17:30 (Wt.) Spinek Michał - Żywicki Maciej 6/1 6/0 Zobacz
30 2020/07/02 21:09 2 lipca 2020r. 18:00 (Czw.) Olczak Przemysław - Polit Mateusz 0/6 0/6 Zobacz
Brak terminarza.

Liga Srebrna

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Liszkiewicz Marek 5 3 8:4 57:28 40.00
2 Jankiewicz Stanisław 5 4 8:3 51:31 36.00
3 Krzyształowicz Błażej 4 4 8:2 45:27 34.00
4 Tymińska Dorota 4 1 3:6 23:37 17.00
5 Derda Tomasz 4 1 3:7 34:45 16.00
6 Michna Patryk 2 1 3:2 21:14 15.00
7 Gołędowska Agnieszka 2 1 2:2 14:12 9.00
8 Tront Mateusz 2 1 2:3 16:22 9.00
9 Kamiński Grzegorz 4 0 1:8 13:47 9.00
10 Stępień Jan 1 1 2:1 12:11 7.00
11 Tajchman Izabela 1 0 0:2 0:12 2.00
12 Kruszyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 10pkt.
  • 2:0 - 10pkt.
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 5pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/06/06 19:30 6 czerwca 2020r. 15:00 (Sob.) Derda Tomasz - Krzyształowicz Błażej 3/6 4/6 Zobacz
2 2020/06/08 16:09 8 czerwca 2020r. 14:00 (Pon.) Tymińska Dorota - Krzyształowicz Błażej 6/3 3/6 7:10 Zobacz
3 2020/06/10 22:48 10 czerwca 2020r. 20:00 (Śr.) Liszkiewicz Marek - Krzyształowicz Błażej 6/4 4/6 8:10 Zobacz
4 2020/06/14 19:10 11 czerwca 2020r. 11:30 (Czw.) Kamiński Grzegorz - Krzyształowicz Błażej 0/6 1/6 Zobacz
5 2020/06/14 20:01 14 czerwca 2020r. 18:00 (Niedz.) Derda Tomasz - Kamiński Grzegorz 6/2 4/6 10:5 Zobacz
6 2020/06/18 18:30 17 czerwca 2020r. 10:00 (Śr.) Tymińska Dorota - Tront Mateusz 6/0 6/3 Zobacz
7 2020/06/18 22:03 18 czerwca 2020r. 20:00 (Czw.) Michna Patryk - Gołędowska Agnieszka 6/1 6/1 Zobacz
8 2020/06/20 17:58 20 czerwca 2020r. 13:30 (Sob.) Kamiński Grzegorz - Jankiewicz Stanisław 3/6 1/6 Zobacz
9 2020/06/22 21:11 22 czerwca 2020r. 19:00 (Pon.) Liszkiewicz Marek - Stępień Jan 7/5 4/6 10:12 Zobacz
10 2020/06/24 14:56 22 czerwca 2020r. 20:30 (Pon.) Derda Tomasz - Tront Mateusz 7/6(4) 3/6 8:10 Zobacz
11 2020/06/24 14:57 24 czerwca 2020r. 13:30 (Śr.) Liszkiewicz Marek - Tajchman Izabela 6/0 6/0 Zobacz
12 2020/06/24 14:57 24 czerwca 2020r. 15:30 (Śr.) Tymińska Dorota - Jankiewicz Stanisław 0/6 0/6 walkower Zobacz
13 2020/06/26 17:59 26 czerwca 2020r. 15:30 (Pt.) Tymińska Dorota - Liszkiewicz Marek 1/6 1/6 Zobacz
14 2020/06/29 20:14 25 czerwca 2020r. 19:30 (Czw.) Michna Patryk - Jankiewicz Stanisław 2/6 7/5 7:10 Zobacz
15 2020/06/29 20:15 25 czerwca 2020r. 21:00 (Czw.) Gołędowska Agnieszka - Kamiński Grzegorz 6/0 6/0 walkower Zobacz
16 2020/06/29 20:15 27 czerwca 2020r. 16:00 (Sob.) Jankiewicz Stanisław - Derda Tomasz 6/4 6/2 Zobacz
17 2020/07/01 16:13 1 lipca 2020r. 14:00 (Śr.) Liszkiewicz Marek - Jankiewicz Stanisław 6/3 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#106 Dziedzic - Piórkowski 4 dni temu o godz. 20:06
#105 Pierwsza - Spinek 4 dni temu o godz. 20:05
#104 Hubski - Pasztelan 4 dni temu o godz. 19:48
#103 Olczak - Polit 4 dni temu o godz. 19:46
#102 Pasztelan - Żywicki 4 dni temu o godz. 19:44

Nadchodzące spotkania

#105 Pierwsza - Spinek za 15 godz.
#104 Hubski - Pasztelan za 16 godz.

Ostatnie wyniki

#106 Dziedzic - Piórkowski 6/2 6/3
#103 Olczak - Polit 0/6 0/6
#96 Wyszyński - Franas 4/6 3/6
#93 Piórkowski - Borowiec 4/6 1/6
#97 Boroń - Ciurko 6/2 3/6 2/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych