Archiwum

I grupa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gierada Paweł 8 8 16:1 95:42 226.00
2 Dębiec Roman 8 6 14:5 90:59 202.00
3 Polit Mateusz 6 4 9:4 68:49 144.00
4 Franas Tomasz 9 2 6:15 78:99 141.00
5 Cebula Bartłomiej 6 4 8:4 58:48 138.00
6 Supronowicz Patrycja 8 2 4:14 52:93 112.00
7 Pasztelan Adam 5 3 6:5 42:47 103.00
8 Dziedzic Adam 6 2 4:8 55:67 102.00
9 Dudziuk Michał 4 3 6:4 46:42 86.00
10 Wójcik Paweł 5 1 4:9 48:57 79.00
11 Gabrylewicz Andrzej 5 1 3:8 35:51 79.00
12 Gołaszewski Marc 2 0 1:4 11:24 17.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 29pkt.
  • 2:0 - 29pkt.
  • 2:1 - 23pkt.
  • 1:2 - 17pkt.
  • 0:2 - 11pkt.

II grupa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Jagielski Maciej 7 3 8:9 57:58 89.00
2 Brudzyński Przemysław 6 3 7:7 48:64 78.00
3 Żołnierczuk Gabriel 4 4 8:0 49:11 76.00
4 Bełdyga Zbigniew 5 4 8:4 49:40 75.00
5 Jaxa-Chamiec Marek 6 3 7:6 54:41 75.00
6 Boroń Jan 3 2 4:2 32:24 45.00
7 Wojtyniak Piotr 4 1 3:7 27:49 40.00
8 Hubski Tomasz 3 1 2:4 19:27 33.00
9 Stępień Jan 4 0 1:8 23:44 32.00
10 Mateńczuk Krzysztof 2 1 2:3 22:22 22.00
11 Tacconelli Gianluca 2 1 2:2 12:12 19.00
12 Groblewski Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 19pkt.
  • 2:0 - 19pkt.
  • 2:1 - 15pkt.
  • 1:2 - 11pkt.
  • 0:2 - 7pkt.

III grupa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Żywicki Maciej 8 8 16:0 98:41 104.00
2 Piber Hugo 6 3 8:6 63:58 57.00
3 Szczepaniak Marcin 6 4 8:5 61:40 57.00
4 Pierwsza Małgorzata 5 2 6:7 48:48 41.00
5 Kruszyński Maciej 3 2 4:4 29:29 24.00
6 Michna Patryk 3 1 2:4 19:29 21.00
7 Piber Wiktor 1 1 2:0 12:1 13.00
8 Kamińska Karolina 3 0 0:6 12:37 12.00
9 Tront Mateusz 3 0 0:6 10:36 12.00
10 Mężyński Jacek 2 0 0:4 12:24 8.00
11 Gacek Marcin 2 0 0:4 3:24 8.00
12 Pietrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Niewiadomski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Gołębiowska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
15 Wyszyński Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Fryckowska Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 13pkt.
  • 2:0 w/o - 13pkt.
  • 2:1 - 10pkt.
  • 1:2 - 7pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
# R L Gospodarz Gość Data utworzenia Termin spotkania Wynik Kom.
390 4 1 Pasztelan Adam Bełdyga Zbigniew 2019/03/29 21:28 4 kwietnia 2019r. 21:00 (Czw.) 0/6 3/6 Zobacz
381 4 2 Michna Patryk Spinek Piotr 2019/03/27 21:26 2 kwietnia 2019r. 18:30 (Wt.) 1/6 6/3 10:5 Zobacz
387 4 2 Mężyński Jacek Stępień Jan 2019/03/29 19:31 4 kwietnia 2019r. 20:00 (Czw.) 2/6 6/7(3) Zobacz
396 4 2 Wojtyniak Piotr Spinek Michał 2019/03/31 16:29 4 kwietnia 2019r. 20:00 (Czw.) 5/7 4/6 Zobacz
395 4 1 Jagielski Maciej Iwanowski Bogdan 2019/03/31 11:56 4 kwietnia 2019r. 14:00 (Czw.) 2/6 3/6 Zobacz
391 4 1 Wyszyński Dariusz Wójcik Paweł 2019/03/29 21:32 4 kwietnia 2019r. 18:30 (Czw.) 4/6 2/6 Zobacz
392 4 1 Cebula Bartłomiej Dębiec Roman 2019/03/29 22:36 3 kwietnia 2019r. 20:00 (Śr.) 1/6 2/6 Zobacz
397 4 2 Stępień Jan Szczepaniak Marcin 2019/03/31 22:11 3 kwietnia 2019r. 19:30 (Śr.) 6/4 6/1 Zobacz
389 4 2 Szczepaniak Marcin Tront Mateusz 2019/03/29 20:29 2 kwietnia 2019r. 21:30 (Wt.) 6/0 6/1 Zobacz
370 4 1 Wyszyński Dariusz Bełdyga Zbigniew 2019/03/25 15:46 2 kwietnia 2019r. 20:00 (Wt.) 6/7(1) 0/6 Zobacz
380 4 2 Kruszyński Maciej Żywicki Maciej 2019/03/27 18:58 2 kwietnia 2019r. 17:00 (Wt.) 7/5 0/6 7:10 Zobacz
394 4 1 Iwanowski Bogdan Polit Mateusz 2019/03/30 21:20 2 kwietnia 2019r. 14:00 (Wt.) 3/6 4/6 Zobacz
393 4 1 Wójcik Paweł Polit Mateusz 2019/03/30 15:30 1 kwietnia 2019r. 21:00 (Pon.) 4/6 1/6 Zobacz
388 4 1 Dudziuk Michał Cebula Bartłomiej 2019/03/29 19:53 1 kwietnia 2019r. 20:30 (Pon.) 6/1 6/1 Zobacz
379 4 1 Franas Tomasz Pasztelan Adam 2019/03/26 22:53 31 marca 2019r. 17:30 (Niedz.) 6/3 6/3 Zobacz
382 4 2 Wojtyniak Piotr Mężyński Jacek 2019/03/28 13:16 31 marca 2019r. 16:00 (Niedz.) 6/7(6) 6/2 5:10 Zobacz
377 4 2 Piber Hugo Szczepaniak Marcin 2019/03/26 20:08 31 marca 2019r. 15:00 (Niedz.) 4/6 1/6 Zobacz
385 4 1 Gierada Paweł Wyszyński Dariusz 2019/03/29 14:26 31 marca 2019r. 09:30 (Niedz.) 6/2 6/1 Zobacz
383 4 1 Boroń Jan Franas Tomasz 2019/03/28 13:18 30 marca 2019r. 08:30 (Sob.) 6/2 6/2 Zobacz
378 4 1 Wójcik Paweł Franas Tomasz 2019/03/26 21:49 29 marca 2019r. 18:30 (Pt.) 3/6 7/6(5) 10:8 Zobacz
374 4 1 Cebula Bartłomiej Dziedzic Adam 2019/03/26 12:49 29 marca 2019r. 16:30 (Pt.) 6/7(5) 6/4 7:10 Zobacz
375 4 1 Dziedzic Adam Iwanowski Bogdan 2019/03/26 12:51 29 marca 2019r. 15:00 (Pt.) 7/6(1) 6/4 Zobacz
367 4 1 Gierada Paweł Franas Tomasz 2019/03/25 11:36 29 marca 2019r. 12:30 (Pt.) 6/2 6/1 Zobacz
372 4 1 Dębiec Roman Dziedzic Adam 2019/03/25 15:47 28 marca 2019r. 21:30 (Czw.) 6/4 6/1 Zobacz
373 4 2 Wojtyniak Piotr Szczepaniak Marcin 2019/03/26 12:23 28 marca 2019r. 21:00 (Czw.) 0/6 1/6 Zobacz
384 4 1 Dziedzic Adam Dudziuk Michał 2019/03/28 14:36 28 marca 2019r. 20:00 (Czw.) 4/6 7/5 6:10 Zobacz
368 4 2 Stępień Jan Żywicki Maciej 2019/03/25 15:33 27 marca 2019r. 19:00 (Śr.) 0/6 0/6 Zobacz
369 4 1 Cebula Bartłomiej Franas Tomasz 2019/03/25 15:34 26 marca 2019r. 20:00 (Wt.) 1/6 3/6 Zobacz
366 4 1 Dębiec Roman Gierada Paweł 2019/03/25 11:35 25 marca 2019r. 21:00 (Pon.) 3/6 6/4 10:8 Zobacz
359 4 2 Groblewski Kuba Spinek Piotr 2019/03/18 18:13 19 marca 2019r. 18:30 (Wt.) 6/3 6/3 Zobacz
362 4 1 Wyszyński Dariusz Dudziuk Michał 2019/03/20 12:19 24 marca 2019r. 18:00 (Niedz.) 2/6 6/4 10:8 Zobacz
360 4 2 Gacek Marcin Żywicki Maciej 2019/03/18 20:16 24 marca 2019r. 15:00 (Niedz.) 1/6 0/6 Zobacz
361 4 2 Szczepaniak Marcin Mężyński Jacek 2019/03/18 20:52 22 marca 2019r. 19:30 (Pt.) 6/2 6/4 Zobacz
355 4 2 Piber Hugo Spinek Michał 2019/03/16 13:42 22 marca 2019r. 16:30 (Pt.) 5/7 1/6 Zobacz
354 4 2 Spinek Michał Żywicki Maciej 2019/03/16 13:36 21 marca 2019r. 16:00 (Czw.) 6/2 4/6 10:8 Zobacz
357 4 1 Dudziuk Michał Franas Tomasz 2019/03/16 14:40 21 marca 2019r. 20:00 (Czw.) 6/2 6/4 Zobacz
356 4 2 Kamińska Karolina Szczepaniak Marcin 2019/03/16 13:53 20 marca 2019r. 19:30 (Śr.) 2/6 0/6 Zobacz
358 4 1 Iwanowski Bogdan Wyszyński Dariusz 2019/03/18 17:42 20 marca 2019r. 09:30 (Śr.) 6/4 4/6 2:10 Zobacz
342 4 1 Polit Mateusz Gierada Paweł 2019/03/10 18:51 13 marca 2019r. 10:00 (Śr.) 7/6 4/6 8:10 Zobacz
352 4 2 Mężyński Jacek Żywicki Maciej 2019/03/15 19:19 17 marca 2019r. 18:30 (Niedz.) 5/7 2/6 Zobacz
351 4 2 Wojtyniak Piotr Żywicki Maciej 2019/03/13 14:31 15 marca 2019r. 18:30 (Pt.) 5/7 3/6 Zobacz
350 4 2 Piber Hugo Mężyński Jacek 2019/03/13 14:21 15 marca 2019r. 17:30 (Pt.) 6/4 5/7 10:5 Zobacz
349 4 2 Gacek Marcin Szczepaniak Marcin 2019/03/13 11:49 14 marca 2019r. 20:00 (Czw.) 0/6 0/6 Zobacz
347 4 1 Dębiec Roman Bełdyga Zbigniew 2019/03/12 21:04 14 marca 2019r. 20:00 (Czw.) 6/2 7/5 Zobacz
345 4 1 Dziedzic Adam Franas Tomasz 2019/03/11 20:30 14 marca 2019r. 15:30 (Czw.) 4/6 6/4 10:6 Zobacz
344 4 1 Dziedzic Adam Wyszyński Dariusz 2019/03/11 20:29 14 marca 2019r. 14:00 (Czw.) 7/6(3) 7/5 Zobacz
336 4 2 Spinek Piotr Spinek Michał 2019/03/03 18:28 13 marca 2019r. 18:30 (Śr.) 3/6 4/6 Zobacz
339 4 2 Spinek Michał Szczepaniak Marcin 2019/03/05 13:13 12 marca 2019r. 19:00 (Wt.) 6/0 6/2 Zobacz
297 4 2 Spinek Michał Michna Patryk 2019/02/21 09:18 11 marca 2019r. 20:00 (Pon.) 7/5 6/0 Zobacz
330 4 1 Dudziuk Michał Polit Mateusz 2019/03/03 10:25 7 marca 2019r. 20:30 (Czw.) 6/7(4) 6/4 10:5 Zobacz
321 4 1 Bełdyga Zbigniew Wójcik Paweł 2019/02/28 21:29 7 marca 2019r. 20:00 (Czw.) 6/7(3) 6/3 11:9 Zobacz
329 4 1 Boroń Jan Dębiec Roman 2019/03/03 10:25 6 marca 2019r. 19:00 (Śr.) 6/3 4/6 9:11 Zobacz
299 4 2 Spinek Piotr Wojtyniak Piotr 2019/02/21 10:15 5 marca 2019r. 21:00 (Wt.) 4/6 3/6 Zobacz
340 4 1 Dębiec Roman Polit Mateusz 2019/03/06 20:59 10 marca 2019r. 11:00 (Niedz.) 2/6 5/7 Zobacz
341 4 2 Żywicki Maciej Piber Wiktor 2019/03/07 20:38 10 marca 2019r. 16:00 (Niedz.) 0/6 6/4 6:10 Zobacz
333 4 2 Żywicki Maciej Szczepaniak Marcin 2019/03/03 13:42 8 marca 2019r. 18:00 (Pt.) 6/3 7/5 Zobacz
298 4 2 Spinek Piotr Tront Mateusz 2019/02/21 10:14 6 marca 2019r. 20:30 (Śr.) 6/3 5/7 10:6 Zobacz
335 4 2 Kruszyński Maciej Spinek Michał 2019/03/03 17:35 7 marca 2019r. 16:00 (Czw.) 5/7 2/6 Zobacz
334 4 2 Spinek Michał Stępień Jan 2019/03/03 14:07 6 marca 2019r. 20:00 (Śr.) 6/3 5/7 10:1 Zobacz
325 4 1 Wyszyński Dariusz Franas Tomasz 2019/03/01 15:34 6 marca 2019r. 09:30 (Śr.) 6/4 5/7 10:4 Zobacz
323 4 1 Iwanowski Bogdan Dudziuk Michał 2019/02/28 22:23 5 marca 2019r. 19:30 (Wt.) 3/6 0/6 Zobacz
337 4 2 Michna Patryk Pierwsza Małgorzata 2019/03/03 18:41 5 marca 2019r. 19:00 (Wt.) 6/3 6/4 Zobacz
338 4 1 Dziedzic Adam Polit Mateusz 2019/03/03 18:55 5 marca 2019r. 14:00 (Wt.) 0/6 7/5 1:10 Zobacz
322 4 1 Franas Tomasz Bełdyga Zbigniew 2019/02/28 22:21 4 marca 2019r. 20:00 (Pon.) 3/6 2/6 Zobacz
326 4 1 Wyszyński Dariusz Boroń Jan 2019/03/02 15:59 3 marca 2019r. 09:30 (Niedz.) 2/6 3/6 Zobacz
324 4 1 Hubski Tomasz Dębiec Roman 2019/02/28 22:42 1 marca 2019r. 19:30 (Pt.) 3/6 3/6 Zobacz
320 4 1 Franas Tomasz Polit Mateusz 2019/02/24 18:24 1 marca 2019r. 09:30 (Pt.) 4/6 3/6 Zobacz
315 4 2 Michna Patryk Wojtyniak Piotr 2019/02/24 17:19 28 lutego 2019r. 21:00 (Czw.) 3/6 6/4 8:10 Zobacz
316 4 1 Dębiec Roman Wójcik Paweł 2019/02/24 17:56 28 lutego 2019r. 20:00 (Czw.) 6/2 3/6 10:6 Zobacz
317 4 1 Bełdyga Zbigniew Dudziuk Michał 2019/02/24 17:56 28 lutego 2019r. 20:00 (Czw.) 1/6 6/1 5:10 Zobacz
314 4 2 Spinek Michał Piber Wiktor 2019/02/24 17:16 27 lutego 2019r. 18:30 (Śr.) 3/6 3/6 Zobacz
318 4 1 Franas Tomasz Iwanowski Bogdan 2019/02/24 18:23 27 lutego 2019r. 18:30 (Śr.) 6/1 4/6 6:10 Zobacz
319 4 1 Polit Mateusz Wyszyński Dariusz 2019/02/24 18:24 27 lutego 2019r. 09:30 (Śr.) 6/4 6/1 Zobacz
311 4 1 Franas Tomasz Dębiec Roman 2019/02/24 16:21 26 lutego 2019r. 21:00 (Wt.) 2/6 1/6 Zobacz
309 4 2 Spinek Piotr Mężyński Jacek 2019/02/24 16:20 26 lutego 2019r. 18:00 (Wt.) 6/4 5/7 6:10 Zobacz
310 4 2 Spinek Michał Pierwsza Małgorzata 2019/02/24 16:21 26 lutego 2019r. 19:30 (Wt.) 6/2 6/3 Zobacz
308 4 2 Kruszyński Maciej Szczepaniak Marcin 2019/02/24 13:58 25 lutego 2019r. 20:30 (Pon.) 1/6 6/3 8:10 Zobacz
307 4 1 Boroń Jan Bełdyga Zbigniew 2019/02/24 12:14 25 lutego 2019r. 20:00 (Pon.) 6/0 6/1 Zobacz
290 4 1 Dudziuk Michał Wójcik Paweł 2019/02/19 20:01 24 lutego 2019r. 18:00 (Niedz.) 7/5 2/6 10:5 Zobacz
303 4 2 Mężyński Jacek Pierwsza Małgorzata 2019/02/21 19:33 24 lutego 2019r. 16:30 (Niedz.) 6/2 6/3 Zobacz
305 4 2 Piber Hugo Żywicki Maciej 2019/02/21 19:42 24 lutego 2019r. 16:30 (Niedz.) 4/6 7/6(4) 6:10 Zobacz
306 4 1 Wyszyński Dariusz Dębiec Roman 2019/02/23 12:05 24 lutego 2019r. 09:30 (Niedz.) 3/6 3/6 Zobacz
291 4 1 Polit Mateusz Bełdyga Zbigniew 2019/02/19 20:14 24 lutego 2019r. 11:00 (Niedz.) 6/1 6/2 Zobacz
295 4 2 Kamińska Karolina Spinek Michał 2019/02/20 12:23 23 lutego 2019r. 11:30 (Sob.) 2/6 0/6 Zobacz
294 4 2 Piber Wiktor Stępień Jan 2019/02/20 10:46 21 lutego 2019r. 20:30 (Czw.) 6/1 6/1 Zobacz
292 4 1 Hubski Tomasz Iwanowski Bogdan 2019/02/19 22:17 23 lutego 2019r. 10:00 (Sob.) 3/6 5/7 Zobacz
296 4 2 Mężyński Jacek Spinek Michał 2019/02/20 13:39 22 lutego 2019r. 18:00 (Pt.) 6/7 3/6 Zobacz
300 4 2 Żywicki Maciej Pierwsza Małgorzata 2019/02/21 14:05 22 lutego 2019r. 16:00 (Pt.) 6/3 6/1 Zobacz
287 4 2 Spinek Michał Tront Mateusz 2019/02/18 20:42 20 lutego 2019r. 20:30 (Śr.) 6/1 6/3 Zobacz
293 4 2 Spinek Piotr Szczepaniak Marcin 2019/02/19 23:27 20 lutego 2019r. 18:00 (Śr.) 1/6 7/6(6) 3:10 Zobacz
286 4 1 Dębiec Roman Iwanowski Bogdan 2019/02/18 09:52 19 lutego 2019r. 20:30 (Wt.) 5/7 6/4 10:5 Zobacz
285 4 2 Spinek Piotr Kruszyński Maciej 2019/02/17 16:44 19 lutego 2019r. 19:30 (Wt.) 2/6 2/6 Zobacz
284 4 2 Michna Patryk Szczepaniak Marcin 2019/02/17 16:19 18 lutego 2019r. 20:30 (Pon.) 1/6 7/5 7:10 Zobacz
277 3 1 Hubski Tomasz Franas Tomasz 2019/02/13 11:19 17 lutego 2019r. 11:30 (Niedz.) 1/6 1/6 Zobacz
278 3 1 Wyszyński Dariusz Bełdyga Zbigniew 2019/02/13 11:20 17 lutego 2019r. 11:30 (Niedz.) 0/6 4/6 Zobacz
270 3 3 Piber Wiktor Mężyński Jacek 2019/02/11 19:44 17 lutego 2019r. 10:00 (Niedz.) 6/4 6/2 Zobacz
240 3 1 Iwanowski Bogdan Franas Tomasz 2019/01/20 19:38 15 lutego 2019r. 16:00 (Pt.) 7/6 6/2 Zobacz
283 3 1 Dębiec Roman Iwanowski Bogdan 2019/02/15 21:20 15 lutego 2019r. 21:20 (Pt.) 6/4 6/4 Zobacz
275 3 1 Hubski Tomasz Pasztelan Adam 2019/02/12 21:38 15 lutego 2019r. 19:30 (Pt.) 6/3 6/3 Zobacz
276 3 2 Szczepaniak Marcin Piber Hugo 2019/02/13 08:03 15 lutego 2019r. 18:30 (Pt.) 6/2 6/1 Zobacz
279 3 1 Gierada Paweł Franas Tomasz 2019/02/13 12:18 15 lutego 2019r. 09:00 (Pt.) 6/4 6/0 Zobacz
273 3 3 Wojtyniak Piotr Pierwsza Małgorzata 2019/02/11 21:25 14 lutego 2019r. 20:00 (Czw.) 3/6 4/6 Zobacz
281 3 3 Pierwsza Małgorzata Brudzyński Przemysław 2019/02/14 18:54 2019/02/14 18:54 6/0 6/0 walkower Zobacz
272 3 3 Piber Wiktor Pierwsza Małgorzata 2019/02/11 21:05 12 lutego 2019r. 20:30 (Wt.) 6/2 6/3 Zobacz
274 3 2 Boroń Jan Szczepaniak Marcin 2019/02/11 21:31 13 lutego 2019r. 19:00 (Śr.) 6/1 6/1 Zobacz
271 3 2 Żywicki Maciej Kruszyński Maciej 2019/02/11 20:30 12 lutego 2019r. 18:00 (Wt.) 6/3 6/1 Zobacz
260 3 1 Dębiec Roman Hubski Tomasz 2019/02/04 17:03 5 lutego 2019r. 19:00 (Wt.) 6/1 6/0 Zobacz
255 3 2 Spinek Michał Dudziuk Michał 2019/01/30 11:27 9 lutego 2019r. 14:00 (Sob.) 0/6 1/6 Zobacz
254 3 1 Bełdyga Zbigniew Dębiec Roman 2019/01/28 20:28 3 lutego 2019r. 10:00 (Niedz.) 3/6 7/6(3) 5:10 Zobacz
261 3 1 Dębiec Roman Polit Mateusz 2019/02/06 14:10 10 lutego 2019r. 10:00 (Niedz.) 3/6 7/5 6:10 Zobacz
266 3 1 Wyszyński Dariusz Pasztelan Adam 2019/02/06 21:39 10 lutego 2019r. 11:30 (Niedz.) 3/6 6/7(4) Zobacz
263 3 1 Bełdyga Zbigniew Iwanowski Bogdan 2019/02/06 14:16 9 lutego 2019r. 10:00 (Sob.) 3/6 5/7 Zobacz
264 3 1 Polit Mateusz Gierada Paweł 2019/02/06 16:11 7 lutego 2019r. 12:30 (Czw.) 6/3 4/6 4/6 Zobacz
257 3 3 Spinek Piotr Pierwsza Małgorzata 2019/01/31 14:28 8 lutego 2019r. 19:00 (Pt.) 1/6 7/5 3:10 Zobacz
269 3 3 Pierwsza Małgorzata Gacek Marcin 2019/02/08 13:54 10 lutego 2019r. 17:30 (Niedz.) 6/1 7/5 Zobacz
268 3 3 Wojtyniak Piotr Mężyński Jacek 2019/02/08 13:54 10 lutego 2019r. 20:00 (Niedz.) 2/6 5/7 Zobacz
262 3 1 Hubski Tomasz Wyszyński Dariusz 2019/02/06 14:15 6 lutego 2019r. 20:30 (Śr.) 3/6 6/7(4) Zobacz
258 3 2 Groblewski Kuba Spinek Michał 2019/02/03 17:00 6 lutego 2019r. 18:00 (Śr.) 7/5 4/6 8:10 Zobacz
259 3 1 Polit Mateusz Pasztelan Adam 2019/02/04 17:02 5 lutego 2019r. 18:30 (Wt.) 6/0 6/0 walkower Zobacz
247 3 1 Polit Mateusz Wyszyński Dariusz 2019/01/23 21:12 25 stycznia 2019r. 15:00 (Pt.) 6/1 6/4 Zobacz
252 3 1 Hubski Tomasz Dziedzic Adam 2019/01/28 19:53 1 lutego 2019r. 19:30 (Pt.) 6/3 3/6 7:10 Zobacz
245 3 3 Spinek Piotr Wojtyniak Piotr 2019/01/22 15:26 23 stycznia 2019r. 18:30 (Śr.) 4/6 5/7 Zobacz
243 3 3 Spinek Piotr Tront Mateusz 2019/01/21 10:20 30 stycznia 2019r. 19:00 (Śr.) 6/3 6/3 Zobacz
246 3 1 Bełdyga Zbigniew Hubski Tomasz 2019/01/22 19:38 26 stycznia 2019r. 10:30 (Sob.) 6/1 6/1 Zobacz
241 3 2 Kruszyński Maciej Szczepaniak Marcin 2019/01/20 19:49 27 stycznia 2019r. 11:30 (Niedz.) 1/6 3/6 Zobacz
248 3 2 Spinek Michał Boroń Jan 2019/01/24 10:27 26 stycznia 2019r. 12:00 (Sob.) 4/6 0/6 Zobacz
249 3 1 Dębiec Roman Dziedzic Adam 2019/01/24 16:52 26 stycznia 2019r. 12:00 (Sob.) 4/6 6/4 6:10 Zobacz
242 3 1 Pasztelan Adam Dziedzic Adam 2019/01/20 19:56 25 stycznia 2019r. 19:30 (Pt.) 6/4 6/4 Zobacz
215 3 2 Spinek Michał Szczepaniak Marcin 2019/01/10 14:36 23 stycznia 2019r. 20:00 (Śr.) 6/4 6/2 Zobacz
244 3 2 Wójcik Paweł Boroń Jan 2019/01/21 15:40 22 stycznia 2019r. 19:00 (Wt.) 5/7 2/6 Zobacz
239 3 1 Dziedzic Adam Polit Mateusz 2019/01/20 18:58 21 stycznia 2019r. 14:00 (Pon.) 4/6 6/7(5) Zobacz
237 3 2 Żywicki Maciej Szczepaniak Marcin 2019/01/19 21:45 20 stycznia 2019r. 13:00 (Niedz.) 5/7 6/0 7:10 Zobacz
235 3 1 Bełdyga Zbigniew Franas Tomasz 2019/01/16 20:11 20 stycznia 2019r. 11:30 (Niedz.) 6/2 6/3 Zobacz
232 3 3 Gacek Marcin Spinek Piotr 2019/01/14 20:31 20 stycznia 2019r. 10:30 (Niedz.) 1/6 1/6 Zobacz
236 3 1 Franas Tomasz Polit Mateusz 2019/01/18 21:37 19 stycznia 2019r. 11:30 (Sob.) 1/6 1/6 Zobacz
222 3 1 Franas Tomasz Pasztelan Adam 2019/01/13 20:04 18 stycznia 2019r. 20:00 (Pt.) 7/6(4) 4/6 6:10 Zobacz
231 3 1 Dziedzic Adam Wyszyński Dariusz 2019/01/14 20:21 18 stycznia 2019r. 18:30 (Pt.) 7/6(5) 6/2 Zobacz
229 3 3 Spinek Piotr Mężyński Jacek 2019/01/14 16:44 17 stycznia 2019r. 21:00 (Czw.) 4/6 6/3 10:4 Zobacz
230 3 3 Pierwsza Małgorzata Stępień Jan 2019/01/14 16:44 17 stycznia 2019r. 20:00 (Czw.) 2/6 3/6 Zobacz
227 3 2 Kruszyński Maciej Wójcik Paweł 2019/01/14 16:07 15 stycznia 2019r. 17:30 (Wt.) 4/6 2/6 Zobacz
234 3 1 Dębiec Roman Franas Tomasz 2019/01/15 16:11 16 stycznia 2019r. 20:00 (Śr.) 3/6 6/4 5:10 Zobacz
226 3 2 Spinek Michał Żywicki Maciej 2019/01/14 15:34 16 stycznia 2019r. 18:30 (Śr.) 6/4 4/6 10:7 Zobacz
223 3 1 Gierada Paweł Iwanowski Bogdan 2019/01/14 14:40 16 stycznia 2019r. 17:00 (Śr.) 6/3 6/1 Zobacz
219 3 2 Szczepaniak Marcin Dudziuk Michał 2019/01/12 00:19 14 stycznia 2019r. 20:30 (Pon.) 2/6 0/6 Zobacz
220 3 1 Wyszyński Dariusz Dębiec Roman 2019/01/12 14:00 13 stycznia 2019r. 18:30 (Niedz.) 1/6 2/6 Zobacz
225 3 2 Kruszyński Maciej Spinek Michał 2019/01/14 14:42 15 stycznia 2019r. 20:00 (Wt.) 7/6(5) 1/6 8:10 Zobacz
216 3 2 Spinek Michał Piber Hugo 2019/01/10 14:40 12 stycznia 2019r. 17:00 (Sob.) 7/6 6/7 10:8 Zobacz
214 3 1 Dziedzic Adam Franas Tomasz 2019/01/08 22:58 13 stycznia 2019r. 14:30 (Niedz.) 1/6 6/0 10:1 Zobacz
217 3 1 Bełdyga Zbigniew Dziedzic Adam 2019/01/10 20:35 13 stycznia 2019r. 12:30 (Niedz.) 6/7(4) 1/6 Zobacz
211 3 3 Mężyński Jacek Brudzyński Przemysław 2019/01/08 20:08 10 stycznia 2019r. 20:30 (Czw.) 5/7 6/4 10:5 Zobacz
210 3 3 Stępień Jan Spinek Piotr 2019/01/08 20:07 10 stycznia 2019r. 20:00 (Czw.) 6/4 6/0 Zobacz
213 3 2 Wójcik Paweł Spinek Michał 2019/01/08 20:21 10 stycznia 2019r. 19:00 (Czw.) 6/1 6/3 Zobacz
212 3 1 Franas Tomasz Wyszyński Dariusz 2019/01/08 20:13 9 stycznia 2019r. 18:30 (Śr.) 1/6 6/3 10:8 Zobacz
208 3 1 Dębiec Roman Pasztelan Adam 2019/01/07 15:30 8 stycznia 2019r. 20:00 (Wt.) 6/4 6/2 Zobacz
198 2 1 Franas Tomasz Jagielski Maciej 2019/01/03 22:23 6 stycznia 2019r. 20:00 (Niedz.) 6/1 6/0 Zobacz
207 2 3 Wojtyniak Piotr Stępień Jan 2019/01/05 19:56 6 stycznia 2019r. 19:30 (Niedz.) 6/2 2/6 15:17 Zobacz
197 2 3 Kamińska Karolina Mężyński Jacek 2019/01/03 21:52 6 stycznia 2019r. 19:00 (Niedz.) 3/6 2/6 Zobacz
195 2 2 Piber Hugo Szczepaniak Marcin 2019/01/03 19:22 6 stycznia 2019r. 11:00 (Niedz.) 6/1 7/5 Zobacz
206 2 3 Gacek Marcin Spinek Piotr 2019/01/05 13:10 6 stycznia 2019r. 12:30 (Niedz.) 6/3 2/6 5:10 Zobacz
196 2 1 Dudziuk Michał Dębiec Roman 2019/01/03 21:50 6 stycznia 2019r. 18:00 (Niedz.) 0/6 0/6 walkower Zobacz
205 2 2 Bełdyga Zbigniew Szczepaniak Marcin 2019/01/05 13:09 5 stycznia 2019r. 17:30 (Sob.) 6/3 6/4 Zobacz
204 2 1 Pasztelan Adam Jagielski Maciej 2019/01/04 22:28 5 stycznia 2019r. 15:30 (Sob.) 6/4 6/0 Zobacz
201 2 1 Jagielski Maciej Dębiec Roman 2019/01/04 19:23 4 stycznia 2019r. 21:30 (Pt.) 0/6 0/6 Zobacz
191 2 3 Spinek Michał Piber Wiktor 2018/12/28 14:02 4 stycznia 2019r. 20:00 (Pt.) 6/4 7/6(6) Zobacz
199 2 2 Hubski Tomasz Iwanowski Bogdan 2019/01/04 12:40 4 stycznia 2019r. 19:30 (Pt.) 6/1 6/4 Zobacz
200 2 1 Jagielski Maciej Gierada Paweł 2019/01/04 12:41 4 stycznia 2019r. 16:30 (Pt.) 0/6 0/6 walkower Zobacz
192 2 3 Spinek Michał Wojtyniak Piotr 2019/01/02 23:22 3 stycznia 2019r. 21:00 (Czw.) 4/6 2/6 Zobacz
193 2 1 Żołnierczuk Gabriel Franas Tomasz 2019/01/02 23:22 3 stycznia 2019r. 20:00 (Czw.) 6/4 6/2 Zobacz
184 2 1 Franas Tomasz Wyszyński Dariusz 2018/12/21 18:25 2 stycznia 2019r. 18:30 (Śr.) 5/7 6/4 6:10 Zobacz
187 2 1 Dębiec Roman Gierada Paweł 2018/12/21 18:37 29 grudnia 2018r. 09:30 (Sob.) 3/6 2/6 Zobacz
174 2 3 Kamińska Karolina Tront Mateusz 2018/12/16 13:17 29 grudnia 2018r. 09:30 (Sob.) 7/6 3/6 10:6 Zobacz
188 2 2 Hubski Tomasz Bełdyga Zbigniew 2018/12/21 19:08 28 grudnia 2018r. 20:30 (Pt.) 7/5 6/4 Zobacz
189 2 1 Żołnierczuk Gabriel Polit Mateusz 2018/12/23 13:28 28 grudnia 2018r. 22:30 (Pt.) 0/6 0/6 walkower Zobacz
185 2 3 Mężyński Jacek Spinek Piotr 2018/12/21 18:35 3 stycznia 2019r. 18:00 (Czw.) 6/2 6/4 Zobacz
190 2 1 Jagielski Maciej Dziedzic Adam 2018/12/27 22:43 28 grudnia 2018r. 16:30 (Pt.) 1/6 6/7(0) Zobacz
183 2 1 Dziedzic Adam Gierada Paweł 2018/12/21 18:23 27 grudnia 2018r. 17:30 (Czw.) 5/7 2/6 Zobacz
182 2 3 Spinek Michał Spinek Piotr 2018/12/21 17:42 28 grudnia 2018r. 12:00 (Pt.) 6/3 6/0 Zobacz
154 2 3 Piber Wiktor Mężyński Jacek 2018/12/09 18:30 22 grudnia 2018r. 11:00 (Sob.) 7/6(5) 6/2 Zobacz
173 2 1 Gierada Paweł Franas Tomasz 2018/12/15 19:22 21 grudnia 2018r. 10:30 (Pt.) 6/2 6/0 Zobacz
177 2 3 Michna Patryk Stępień Jan 2018/12/16 17:20 20 grudnia 2018r. 20:00 (Czw.) 1/6 0/6 Zobacz
178 2 1 Dudziuk Michał Pasztelan Adam 2018/12/16 18:10 20 grudnia 2018r. 20:00 (Czw.) 3/6 4/6 Zobacz
180 2 3 Spinek Piotr Piber Wiktor 2018/12/18 18:11 18 grudnia 2018r. 18:00 (Wt.) 1/6 1/6 Zobacz
172 2 1 Dziedzic Adam Wyszyński Dariusz 2018/12/15 19:22 20 grudnia 2018r. 15:30 (Czw.) 7/5 6/2 Zobacz
171 2 3 Wojtyniak Piotr Gacek Marcin 2018/12/15 19:21 20 grudnia 2018r. 21:00 (Czw.) 6/0 6/1 Zobacz
169 2 2 Boroń Jan Iwanowski Bogdan 2018/12/15 18:22 18 grudnia 2018r. 19:30 (Wt.) 0/6 0/6 walkower Zobacz
168 2 1 Franas Tomasz Dudziuk Michał 2018/12/15 16:21 16 grudnia 2018r. 16:30 (Niedz.) 5/7 0/6 Zobacz
167 2 2 Piber Hugo Hubski Tomasz 2018/12/14 21:06 16 grudnia 2018r. 16:00 (Niedz.) 4/6 6/7(6) Zobacz
158 2 3 Spinek Michał Kamińska Karolina 2018/12/09 21:14 16 grudnia 2018r. 15:00 (Niedz.) 6/0 6/1 Zobacz
166 2 3 Kruszyński Maciej Fryckowska Marzena 2018/12/13 14:05 16 grudnia 2018r. 10:00 (Niedz.) 6/0 6/0 walkower Zobacz
164 2 2 Piber Hugo Bełdyga Zbigniew 2018/12/12 16:22 14 grudnia 2018r. 19:30 (Pt.) 3/6 2/6 Zobacz
162 2 1 Franas Tomasz Polit Mateusz 2018/12/11 14:10 14 grudnia 2018r. 18:00 (Pt.) 2/6 0/6 Zobacz
161 2 3 Tront Mateusz Spinek Piotr 2018/12/10 12:15 12 grudnia 2018r. 21:00 (Śr.) 6/1 6/2 Zobacz
156 2 2 Wójcik Paweł Żywicki Maciej 2018/12/09 18:32 12 grudnia 2018r. 18:30 (Śr.) 6/0 6/0 Zobacz
155 2 2 Iwanowski Bogdan Bełdyga Zbigniew 2018/12/09 18:32 12 grudnia 2018r. 19:00 (Śr.) 7/5 6/2 Zobacz
153 2 1 Gierada Paweł Cebula Bartłomiej 2018/12/09 18:01 12 grudnia 2018r. 20:30 (Śr.) 6/3 6/4 Zobacz
159 2 3 Spinek Michał Stępień Jan 2018/12/09 21:41 13 grudnia 2018r. 20:00 (Czw.) 6/4 2/6 10:5 Zobacz
152 2 2 Boroń Jan Żywicki Maciej 2018/12/09 18:01 11 grudnia 2018r. 19:00 (Wt.) 6/3 6/0 Zobacz
150 2 1 Dudziuk Michał Dziedzic Adam 2018/12/09 13:59 10 grudnia 2018r. 20:30 (Pon.) 6/1 4/6 7:10 Zobacz
145 2 2 Wójcik Paweł Iwanowski Bogdan 2018/12/04 14:38 11 grudnia 2018r. 19:30 (Wt.) 7/6(5) 6/7(8) 10:7 Zobacz
146 2 3 Spinek Michał Kruszyński Maciej 2018/12/05 11:38 9 grudnia 2018r. 17:30 (Niedz.) 2/6 3/6 Zobacz
147 2 2 Żywicki Maciej Piber Hugo 2018/12/06 17:43 9 grudnia 2018r. 17:30 (Niedz.) 6/4 7/6(4) Zobacz
148 2 1 Franas Tomasz Pasztelan Adam 2018/12/07 21:54 9 grudnia 2018r. 15:00 (Niedz.) 6/4 6/1 Zobacz
144 2 1 Polit Mateusz Dziedzic Adam 2018/12/04 14:29 9 grudnia 2018r. 12:00 (Niedz.) 4/6 6/4 10:8 Zobacz
142 2 1 Cebula Bartłomiej Pasztelan Adam 2018/12/03 19:09 6 grudnia 2018r. 20:00 (Czw.) 6/4 6/1 Zobacz
139 2 2 Bełdyga Zbigniew Groblewski Kuba 2018/12/03 17:03 5 grudnia 2018r. 20:30 (Śr.) 3/6 7/6(4) 4:10 Zobacz
140 2 2 Boroń Jan Szczepaniak Marcin 2018/12/03 17:03 5 grudnia 2018r. 19:00 (Śr.) 6/3 6/2 Zobacz
138 2 3 Kruszyński Maciej Stępień Jan 2018/12/03 16:53 5 grudnia 2018r. 21:00 (Śr.) 7/5 6/0 Zobacz
136 2 1 Dębiec Roman Pasztelan Adam 2018/12/02 13:58 4 grudnia 2018r. 20:00 (Wt.) 7/5 6/2 Zobacz
135 2 2 Hubski Tomasz Szczepaniak Marcin 2018/12/02 13:57 3 grudnia 2018r. 20:30 (Pon.) 4/6 6/7(5) Zobacz
137 2 3 Spinek Michał Mężyński Jacek 2018/12/03 16:27 4 grudnia 2018r. 19:30 (Wt.) 6/2 7/6(5) Zobacz
134 2 1 Polit Mateusz Niewiadomski Michał 2018/12/02 13:52 4 grudnia 2018r. 11:30 (Wt.) 6/0 6/0 walkower Zobacz
130 2 1 Pasztelan Adam Wyszyński Dariusz 2018/11/28 17:15 2 grudnia 2018r. 09:30 (Niedz.) 5/7 6/7(6) Zobacz
133 2 2 Gołaszewski Marc Dudziuk Michał 2018/12/01 11:57 2 grudnia 2018r. 19:30 (Niedz.) 4/6 2/6 Zobacz
128 2 3 Gacek Marcin Fryckowska Marzena 2018/11/27 22:14 29 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 6/0 6/0 walkower Zobacz
129 2 3 Kruszyński Maciej Wojtyniak Piotr 2018/11/27 22:14 29 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 7/5 6/1 Zobacz
126 2 1 Dębiec Roman Supronowicz Patrycja 2018/11/26 17:21 29 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 6/1 6/0 Zobacz
125 2 1 Polit Mateusz Gierada Paweł 2018/11/25 20:57 29 listopada 2018r. 10:00 (Czw.) 6/7(5) 6/4 3:10 Zobacz
120 2 2 Wójcik Paweł Hubski Tomasz 2018/11/25 17:26 30 listopada 2018r. 19:30 (Pt.) 6/3 6/2 Zobacz
127 2 2 Iwanowski Bogdan Żywicki Maciej 2018/11/27 19:05 30 listopada 2018r. 15:30 (Pt.) 6/0 6/3 Zobacz
121 2 1 Cebula Bartłomiej Supronowicz Patrycja 2018/11/25 17:50 28 listopada 2018r. 18:30 (Śr.) 6/1 6/0 Zobacz
122 2 2 Boroń Jan Bełdyga Zbigniew 2018/11/25 20:53 28 listopada 2018r. 19:30 (Śr.) 7/5 6/4 Zobacz
123 2 1 Wyszyński Dariusz Żołnierczuk Gabriel 2018/11/25 20:54 27 listopada 2018r. 19:30 (Wt.) 1/6 1/6 Zobacz
114 2 3 Spinek Michał Michna Patryk 2018/11/22 10:04 27 listopada 2018r. 20:00 (Wt.) 6/4 7/6(5) Zobacz
124 2 1 Pasztelan Adam Polit Mateusz 2018/11/25 20:55 27 listopada 2018r. 17:30 (Wt.) 4/6 6/2 10:12 Zobacz
118 2 1 Franas Tomasz Dziedzic Adam 2018/11/25 16:35 26 listopada 2018r. 15:00 (Pon.) 1/6 4/6 Zobacz
113 2 1 Dziedzic Adam Dębiec Roman 2018/11/21 22:14 25 listopada 2018r. 13:00 (Niedz.) 4/6 5/7 Zobacz
112 2 1 Pasztelan Adam Gierada Paweł 2018/11/21 19:57 22 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 0/6 3/6 Zobacz
115 2 1 Polit Mateusz Dębiec Roman 2018/11/23 18:57 24 listopada 2018r. 12:00 (Sob.) 6/1 7/5 Zobacz
103 2 3 Tront Mateusz Michna Patryk 2018/11/19 21:13 22 listopada 2018r. 21:00 (Czw.) 1/6 3/6 Zobacz
110 2 1 Dziedzic Adam Pasztelan Adam 2018/11/20 21:55 25 listopada 2018r. 11:00 (Niedz.) 6/4 7/6(4) Zobacz
108 2 1 Cebula Bartłomiej Dębiec Roman 2018/11/19 21:21 21 listopada 2018r. 20:30 (Śr.) 6/3 6/1 Zobacz
102 2 2 Groblewski Kuba Szczepaniak Marcin 2018/11/19 21:11 21 listopada 2018r. 18:30 (Śr.) 6/1 6/4 Zobacz
101 2 1 Polit Mateusz Wyszyński Dariusz 2018/11/19 21:09 21 listopada 2018r. 09:30 (Śr.) 6/0 6/0 Zobacz
109 2 1 Dębiec Roman Franas Tomasz 2018/11/19 23:26 2018/11/19 23:26 6/2 6/1 Zobacz
100 2 2 Żywicki Maciej Szczepaniak Marcin 2018/11/19 21:06 2018/11/19 21:06 6/1 6/7(4) 6:10 Zobacz
96 1 1 Dziedzic Adam Supronowicz Patrycja 2018/11/15 18:45 18 listopada 2018r. 20:30 (Niedz.) 6/4 7/5 Zobacz
98 1 3 Żywicki Maciej Mężyński Jacek 2018/11/16 17:11 18 listopada 2018r. 15:00 (Niedz.) 6/3 6/2 Zobacz
94 1 1 Gabrylewicz Andrzej Pasztelan Adam 2018/11/15 18:24 18 listopada 2018r. 09:00 (Niedz.) 6/2 2/6 8:10 Zobacz
93 1 1 Polit Mateusz Dudziuk Michał 2018/11/15 12:23 18 listopada 2018r. 09:00 (Niedz.) 7/5 6/4 Zobacz
92 1 1 Gierada Paweł Dziedzic Adam 2018/11/14 18:48 17 listopada 2018r. 09:00 (Sob.) 6/3 6/4 Zobacz
97 1 1 Dziedzic Adam Dudziuk Michał 2018/11/15 20:54 16 listopada 2018r. 18:30 (Pt.) 6/7(4) 3/6 Zobacz
77 1 3 Kamińska Karolina Piber Hugo 2018/11/10 20:25 16 listopada 2018r. 17:30 (Pt.) 2/6 6/7(5) Zobacz
91 1 2 Boroń Jan Jaxa-Chamiec Marek 2018/11/14 14:47 15 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 7/5 6/1 Zobacz
87 1 1 Polit Mateusz Franas Tomasz 2018/11/12 18:59 15 listopada 2018r. 10:00 (Czw.) 6/1 4/6 8:10 Zobacz
81 1 1 Pasztelan Adam Gierada Paweł 2018/11/10 20:56 14 listopada 2018r. 20:30 (Śr.) 3/6 1/6 Zobacz
80 1 1 Gabrylewicz Andrzej Polit Mateusz 2018/11/10 20:56 14 listopada 2018r. 19:00 (Śr.) 1/6 5/7 Zobacz
84 1 2 Żołnierczuk Gabriel Jagielski Maciej 2018/11/11 14:09 14 listopada 2018r. 18:30 (Śr.) 6/0 6/0 Zobacz
78 1 1 Franas Tomasz Supronowicz Patrycja 2018/11/10 20:47 14 listopada 2018r. 17:30 (Śr.) 3/6 6/1 9:11 Zobacz
71 1 3 Szczepaniak Marcin Gacek Marcin 2018/11/10 13:23 12 listopada 2018r. 20:00 (Pon.) 6/1 6/1 Zobacz
88 1 1 Dudziuk Michał Dębiec Roman 2018/11/12 19:06 12 listopada 2018r. 20:30 (Pon.) 4/6 6/3 10:8 Zobacz
76 1 3 Michna Patryk Żywicki Maciej 2018/11/10 20:12 13 listopada 2018r. 18:00 (Wt.) 0/6 2/6 Zobacz
85 1 2 Jagielski Maciej Jaxa-Chamiec Marek 2018/11/11 14:11 13 listopada 2018r. 19:30 (Wt.) 6/0 6/0 walkower Zobacz
89 1 2 Tacconelli Gianluca Jaxa-Chamiec Marek 2018/11/13 08:54 13 listopada 2018r. 08:55 (Wt.) 0/6 0/6 walkower Zobacz
82 1 3 Żywicki Maciej Piber Hugo 2018/11/11 13:10 12 listopada 2018r. 13:00 (Pon.) 6/4 6/3 Zobacz
73 1 1 Supronowicz Patrycja Dębiec Roman 2018/11/10 16:11 12 listopada 2018r. 12:30 (Pon.) 3/6 0/6 Zobacz
72 1 1 Franas Tomasz Wójcik Paweł 2018/11/10 16:00 12 listopada 2018r. 10:30 (Pon.) 7/6(3) 1/6 6:10 Zobacz
86 1 2 Hubski Tomasz Żołnierczuk Gabriel 2018/11/11 20:19 12 listopada 2018r. 10:30 (Pon.) 0/6 0/6 Zobacz
69 1 3 Pierwsza Małgorzata Michna Patryk 2018/11/06 17:26 8 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 6/1 6/4 Zobacz
68 1 2 Jaxa-Chamiec Marek Stępień Jan 2018/11/06 17:22 8 listopada 2018r. 20:00 (Czw.) 6/0 6/2 Zobacz
66 1 3 Tront Mateusz Szczepaniak Marcin 2018/11/05 22:03 7 listopada 2018r. 21:00 (Śr.) 2/6 2/6 Zobacz
70 1 2 Brudzyński Przemysław Tacconelli Gianluca 2018/11/07 13:28 7 listopada 2018r. 20:30 (Śr.) 0/6 0/6 Zobacz
27 1 1 Franas Tomasz Pasztelan Adam 2018/10/20 18:21 6 listopada 2018r. 18:30 (Wt.) 4/6 6/7(3) Zobacz
65 1 1 Gabrylewicz Andrzej Franas Tomasz 2018/11/05 21:21 7 listopada 2018r. 19:00 (Śr.) 2/6 3/6 Zobacz
59 1 1 Cebula Bartłomiej Gierada Paweł 2018/11/02 21:24 6 listopada 2018r. 20:30 (Wt.) 1/6 3/6 Zobacz
64 1 2 Jagielski Maciej Hubski Tomasz 2018/11/05 21:19 6 listopada 2018r. 20:00 (Wt.) 6/3 6/4 Zobacz
63 1 2 Żołnierczuk Gabriel Boroń Jan 2018/11/05 21:18 6 listopada 2018r. 18:00 (Wt.) 6/2 7/5 Zobacz
55 1 1 Wójcik Paweł Dudziuk Michał 2018/10/29 20:23 2 listopada 2018r. 20:00 (Pt.) 7/6(2) 4/6 7:10 Zobacz
48 1 3 Żywicki Maciej Szczepaniak Marcin 2018/10/27 18:41 31 października 2018r. 18:30 (Śr.) 6/3 6/4 Zobacz
57 1 3 Piber Hugo Pierwsza Małgorzata 2018/10/31 15:44 2 listopada 2018r. 16:30 (Pt.) 4/6 6/4 4:10 Zobacz
46 1 2 Stępień Jan Wojtyniak Piotr 2018/10/27 18:31 29 października 2018r. 21:00 (Pon.) 6/0 6/7(5) 9:11 Zobacz
51 1 2 Mateńczuk Krzysztof Brudzyński Przemysław 2018/10/29 15:50 31 października 2018r. 20:30 (Śr.) 6/7 5/7 Zobacz
56 1 2 Bełdyga Zbigniew Jaxa-Chamiec Marek 2018/10/30 15:22 31 października 2018r. 20:00 (Śr.) 5/7 7/5 11:9 Zobacz
53 1 3 Tront Mateusz Żywicki Maciej 2018/10/29 18:59 1 listopada 2018r. 10:00 (Czw.) 0/6 1/6 Zobacz
52 1 3 Kamińska Karolina Szczepaniak Marcin 2018/10/29 18:59 2 listopada 2018r. 16:30 (Pt.) 0/6 0/6 Zobacz
49 1 1 Polit Mateusz Cebula Bartłomiej 2018/10/29 15:49 30 października 2018r. 19:30 (Wt.) 7/5 6/1 Zobacz
54 1 1 Gierada Paweł Dębiec Roman 2018/10/29 20:21 2 listopada 2018r. 20:00 (Pt.) 3/6 6/2 10:7 Zobacz
58 1 3 Pierwsza Małgorzata Żywicki Maciej 2018/11/01 18:21 4 listopada 2018r. 11:00 (Niedz.) 3/6 5/7 Zobacz
60 1 1 Supronowicz Patrycja Gierada Paweł 2018/11/04 16:12 5 listopada 2018r. 19:00 (Pon.) 4/6 0/6 Zobacz
62 1 2 Hubski Tomasz Wojtyniak Piotr 2018/11/04 22:11 5 listopada 2018r. 21:00 (Pon.) 6/2 6/1 Zobacz
42 1 1 Polit Mateusz Dębiec Roman 2018/10/27 16:13 29 października 2018r. 18:30 (Pon.) 6/7(4) 1/6 Zobacz
38 1 3 Kamińska Karolina Żywicki Maciej 2018/10/25 19:09 28 października 2018r. 19:00 (Niedz.) 4/6 0/6 Zobacz
41 1 3 Piber Wiktor Gacek Marcin 2018/10/26 21:00 28 października 2018r. 17:30 (Niedz.) 6/1 6/0 Zobacz
36 1 3 Piber Hugo Kruszyński Maciej 2018/10/25 19:09 28 października 2018r. 17:30 (Niedz.) 6/4 2/6 10:12 Zobacz
45 1 1 Franas Tomasz Cebula Bartłomiej 2018/10/27 17:10 28 października 2018r. 13:00 (Niedz.) 3/6 4/6 Zobacz
44 1 1 Franas Tomasz Dziedzic Adam 2018/10/27 16:57 28 października 2018r. 11:00 (Niedz.) 5/7 4/6 Zobacz
40 1 1 Polit Mateusz Dziedzic Adam 2018/10/26 20:03 28 października 2018r. 09:00 (Niedz.) 6/4 6/3 Zobacz
34 1 3 Pierwsza Małgorzata Szczepaniak Marcin 2018/10/23 10:28 26 października 2018r. 16:00 (Pt.) 6/2 3/6 8:10 Zobacz
35 1 2 Jaxa-Chamiec Marek Brudzyński Przemysław 2018/10/25 19:02 25 października 2018r. 21:00 (Czw.) 6/1 6/0 Zobacz
22 1 1 Gierada Paweł Wójcik Paweł 2018/10/19 15:14 25 października 2018r. 20:00 (Czw.) 6/4 7/5 Zobacz
32 1 2 Wojtyniak Piotr Brudzyński Przemysław 2018/10/21 17:15 24 października 2018r. 21:00 (Śr.) 6/7(4) 7/5 2:10 Zobacz
33 1 1 Cebula Bartłomiej Supronowicz Patrycja 2018/10/21 17:17 24 października 2018r. 18:30 (Śr.) 6/2 6/4 Zobacz
29 1 2 Żołnierczuk Gabriel Bełdyga Zbigniew 2018/10/20 18:28 23 października 2018r. 19:30 (Wt.) 6/2 6/2 Zobacz
30 1 1 Dębiec Roman Gabrylewicz Andrzej 2018/10/20 20:42 24 października 2018r. 19:00 (Śr.) 6/1 6/3 Zobacz
26 1 2 Jagielski Maciej Mateńczuk Krzysztof 2018/10/20 18:21 23 października 2018r. 18:00 (Wt.) 2/6 6/4 5:10 Zobacz
28 1 1 Dziedzic Adam Dębiec Roman 2018/10/20 18:22 23 października 2018r. 21:00 (Wt.) 2/6 4/6 Zobacz
21 1 3 Kruszyński Maciej Pierwsza Małgorzata 2018/10/16 20:49 21 października 2018r. 18:00 (Niedz.) 6/2 4/6 10:2 Zobacz
18 1 3 Piber Hugo Szczepaniak Marcin 2018/10/15 19:29 21 października 2018r. 13:00 (Niedz.) 6/3 7/6(5) Zobacz
17 1 1 Supronowicz Patrycja Gołaszewski Marc 2018/10/15 19:21 21 października 2018r. 10:30 (Niedz.) 7/5 4/6 11:9 Zobacz
25 1 2 Brudzyński Przemysław Stępień Jan 2018/10/19 22:48 20 października 2018r. 17:00 (Sob.) 6/3 6/2 Zobacz
24 1 1 Franas Tomasz Dębiec Roman 2018/10/19 18:02 19 października 2018r. 21:00 (Pt.) 4/6 5/7 Zobacz
23 1 2 Jagielski Maciej Brudzyński Przemysław 2018/10/19 18:01 19 października 2018r. 19:30 (Pt.) 4/6 6/2 10:7 Zobacz
20 1 2 Jagielski Maciej Bełdyga Zbigniew 2018/10/15 22:11 16 października 2018r. 20:30 (Wt.) 6/1 3/6 7:10 Zobacz
19 1 1 Gierada Paweł Franas Tomasz 2018/10/15 19:41 16 października 2018r. 17:30 (Wt.) 6/4 6/2 Zobacz
14 1 1 Cebula Bartłomiej Pasztelan Adam 2018/10/14 21:17 17 października 2018r. 20:30 (Śr.) 6/3 6/1 Zobacz
13 1 1 Gabrylewicz Andrzej Supronowicz Patrycja 2018/10/14 21:17 17 października 2018r. 19:00 (Śr.) 6/4 6/1 Zobacz
15 1 3 Michna Patryk Tront Mateusz 2018/10/14 21:19 18 października 2018r. 21:00 (Czw.) 6/2 6/3 Zobacz
11 1 1 Dębiec Roman Wójcik Paweł 2018/10/14 19:25 18 października 2018r. 21:00 (Czw.) 6/3 4/6 11:9 Zobacz
16 1 2 Bełdyga Zbigniew Wojtyniak Piotr 2018/10/14 21:50 15 października 2018r. 21:00 (Pon.) 6/2 6/1 Zobacz
4 1 1 Pasztelan Adam Supronowicz Patrycja 2018/10/08 18:09 14 października 2018r. 19:00 (Niedz.) 6/2 6/3 Zobacz
5 1 3 Żywicki Maciej Kruszyński Maciej 2018/10/08 20:08 14 października 2018r. 19:00 (Niedz.) 7/5 6/2 Zobacz
6 1 3 Piber Hugo Mężyński Jacek 2018/10/09 20:44 12 października 2018r. 17:30 (Pt.) 6/4 6/3 Zobacz
10 1 1 Gierada Paweł Gołaszewski Marc 2018/10/13 15:07 14 października 2018r. 10:00 (Niedz.) 6/0 6/0 walkower Zobacz
8 1 2 Boroń Jan Jagielski Maciej 2018/10/10 22:08 11 października 2018r. 20:00 (Czw.) 6/4 6/1 Zobacz
3 1 2 Stępień Jan Bełdyga Zbigniew 2018/10/08 16:53 9 października 2018r. 20:00 (Wt.) 2/6 2/6 Zobacz
1 1 1 Cebula Bartłomiej Wójcik Paweł 2018/10/08 16:46 10 października 2018r. 18:30 (Śr.) 6/2 6/4 Zobacz

Regulamin Warsaw Open League

Sezon zimowy 2018/2019

  1. Uczestnikami Ligi mogą być wszyscy chętni grający w tenisa. Uczestnicy podzieleni są ze względu na prezentowany poziom umiejętności.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są w klubie Tennis Spot przy ul. Hołubcowej 54, telefonicznie pod numerem: 535 664 664, mailowo: klub@tennisspot.pl oraz on-line poprzez stronę www.tennisspot.pl.
  3. Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach ligi jest wpłata wpisowego w wysokości 100zł.
  4. Rozgrywki w ramach ligi trwają od 8 października do 4 kwietnia i są podzielone na cztery tury:
    • I tura 08.10.18 – 18.11.18
    • II tura 19.11.18 – 06.01.19
    • III tura 07.01.19 – 17.02.19
    • IV tura 18.02.19 - 04.04.19
  5. Liga będzie podzielona na grupy.
  6. O przydziale do danej grupy decydować będzie miejsce zajęte w rankingu lig za sezon poprzedni. W dalszej kolejności osoby, które wcześniej nie startowały, zgodnie z kolejnością zgłoszeń lub wynikiem meczu barażowego.
  7. Każdy uczestnik może maksymalnie rozegrać tyle meczów w danej turze, ile liczy najmniej liczna grupa minus 1.
  8. Przed umówionym meczem zawodnicy zobowiązani są zgłosić swoją obecność w recepcji.
  9. Obowiązuje zasada „każdy z każdym” polegająca na tym, że w ciągu wyznaczonych w pkt 4 tur, każdy uczestnik w miarę możliwości powinien zagrać z każdym uczestnikiem ze swojej grupy (jednakże maksymalnie tyle meczów ile określono w punkcie 7). Tylko raz z danym graczem w ramach jednej tury.
  10. W przypadku, gdy uczestnik w trakcie trwania tury nie rozegra żadnego spotkania, może zostać wykluczony z rozgrywek. Wykluczenie nastąpi w sytuacji braku kontaktu ze strony uczestnika informującego o przyczynach z powodu których nie rozgrywał meczów.
  11. Mecze mogą być umawiane samodzielnie poprzez internetową platformę dostępną na naszej stronie www. Uczestnicy ligi wyrażają zgodę na udostępnienie ich adresów e-mail oraz numerów telefonów innym uczestnikom. Numery telefonów kontaktowych oraz adresy mailowe dostępne będą na kortach oraz w internecie na stronie www.tennisspot.pl w zakładce Warsaw Open League, która to zakładka przenosić będzie na stronę korty.org serwisującą system rozgrywek. Aby sprawdzić kontakty należy być zalogowanym graczem na stronie korty.org.
  12. Druga możliwość to skorzystanie z uprzejmości osób obecnych na recepcji klubu, które umówią mecze w podanych przez uczestnika terminach. Wystarczy podać godziny i dni w jakich jesteśmy dostępni :).
  13. Wszystkie mecze zaliczane do ligi odbywają się na kortach klubu Tennis Spot zgodnie z zasadą FAIR PLAY. W ramach ligi rozgrywamy mecze dwu-setowe. W każdym secie przy stanie 6/6 obowiązuje tie-break, a w przypadku gdy będzie po 1 w setach gracze rozgrywają super tie-break (do 10 pkt.).
  14. Punkty za rozegrane mecze są naliczane zgodnie z punktacją ustaloną w załączniku: PUNKTACJA LIGI.
  15. Na podstawie przyznawanych punktów stworzony będzie ranking w ramach grup.
  16. Po zakończeniu każdej tury, x uczestników z najmniejszą ilością punktów w danej grupie spadnie do niższej grupy oraz x uczestników z każdej kolejenej grupy (oprócz pierwszej )awansuje do grupy wyższej. O ilosć awansów i spadków decyduje organizator.
  17. Po zakończeniu każdej tury osoby, które załapały się na awans, jeżeli zgłosi się ktoś nowy będą musiały zagrać mecz barażowy o wejscie do grupy wyższej. W przypadku przegrania takiego meczu niestety pozostają w swojej grupie. Dodatkowo osoba która rozegra taki mecz a przegra otrzyma ekstra 15 punktów od organizatora. Osoba wygrywająca taki mecz wchodzi do grupy wyżeszj.
  18. W przypadku gdy dwóch lub więcej uczestników będzie miało taką samą ilość punktów, o wyższym miejscu w tabeli grupowej decydować będzie tzw. „mała tabela”. „Mała tabela” stworzona będzie na podstawie wyników między zainteresowanymi. O wyższej lokacie w małej tabeli decydować będzie większa ilość punktów zdobytych w meczu (meczach) między zainteresowanymi, a jeżeli uczestnicy zdobędą tyle samo punktów decydować będzie lepsza różnica gemów wygranych do przegranych. Jeżeli różnica będzie taka sama o wyższej lokacie decydować będzie losowanie.
  19. Na podstawie punktów osiągniętych przez uczestników w ramach grup w ciągu trwania sezonu, stworzony zostanie Ranking Generalny.
  20. Na dany mecz należy zarezerwować minimum 1,5h kortu w klubie Tennis Spot . W przypadku niedokończenia rozpoczętego meczu z powodu przekroczenia zarezerwowanego czasu gry, decyzje o sposobie rozstrzygnięcia meczu podejmują wspólnie uczestnicy. Jeżeli nie dojdą do porozumienia decyzję podejmuje organizator ligi.
  21. Mecze odbywać się będą bez obecności sędziego.
  22. Przed meczem zawodnikom przysługuje rozgrzewka, nie dłuższa jednak niż 10 minut.
  23. W przypadku odwołania umówionego meczu później niżeli 24h przed wyznaczonym terminem, osoba która odwołała mecz ponosi w całości koszt zarezerwowanego kortu. W systemie wpisany zostaje walkower. Mecz może zostać ponownie rozegrany tylko i wyłącznie jeżeli osoba „wystawiona” wyrazi na to zgodę. W takim wypadku osoba, która odwołała mecz ma obowiązek już sama umówić się z ustalonym przez recepcję uczestnikiem ligi.
  24. Przyznanie walkowera równoznaczne jest z zapisaniem wyniku 6:0, 6:0.
  25. W przypadku meczów oddanych Walkowerem lub kreczem, jeżeli obie osoby wyrażą zgodę mecz może zostać rozegrany w nowym wspólnie wybranym terminie. W przypadku braku wspólnego terminu – mecz zostanie wpisany jako walkower już nieodwołalnie.
  26. Mecz zakończony kreczem przez jednego z graczy oznacza zapisanie końcowego wyniku spotkania poprzez przyznanie pozostałych gemów przeciwnikowi (przykład: mecz X-Y wynik meczu 6:1,1:2 i następuje krecz zawodnik Y, końcowy wynik meczu 6:1,6:2 dla zawodnika X).
  27. Do rozegrania meczu należy posiadać minimum dwie nowe piłki. Piłki można nabyć w recepcji klubu w atrakcyjnych cenach. Piłki na mecz uczestnicy zakupują wspólnie po połowie, chyba że ustalą inaczej.
  28. Opłatę za korty uiszcza każdy z grających po połowie przed meczem w recepcji klubu. Stawki dla uczestników ligi określone zostały w załączniku: CENNIK LIGI.
  29. Zwycięzcy poszczególnych grup w każdej z czterech tur otrzymają Vouchery na 1h kortu. Vouchery zostaną rozdane podczas turnieju Masters.
  30. Czwórka uczestników, która po skończonym cyklu trzech tur – całego sezonu, uzyskała największą ilość punktów na podstawie rankingu generalnego (niezależnie od grupy, w której uczestnicy skończyli rozgrywki) oraz czterech wyłonionych z meczów barażowych (5-10.04.19) pomiędzy zawodnikami z rankingu generalnego, którzy zajęli następujące miejsca: 5 z 12, 6 z 11, 7 z 10, 8 z 9 zagrają w turnieju Masters.
  31. W turnieju Masters uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy, do których rozstawieni zostaną czterej najwyżej sklasyfikowani graczy w rankingu generalnym. Pozostali gracze zostają dolosowani w tym zwycięzcy baraży.
  32. Turniej Masters rozegrany będzie w dniach: - 12-14.04.2019 r. 
    1. 12-13.04.19 (mecze grupowe)
    2. 14.04.19 r. (półfinały, finał oraz mecz o 3 miejsce)
  33. Warunkiem uczestnictwa w Mastersach jest rozegranie minimum 12 meczów przez cały sezon.
  34. Nagrodami dla zwycięzców turnieju Masters będą puchary i karnety do wykorzystania na usługi w naszym klubie. Za I miejsce karnet na 5h kortu, za II miejsce karnet na 2h wynajęcia maszyny do nagrywania piłek, za III miejsce karnet na 2 usługi naciągnięcia rakiety. Ponadto uczestnicy, którzy staną na podium otrzymają puchary, a pozostali pamiątkowe medale. Przewidziano dodatkowe nagrody.
  35. Uczestnicy biorą udział w rozgrywkach na własne ryzyko i odpowiedzialność.
  36. Każdy Uczestnik dokonujący zapisu do ligi oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem Ligi oraz Regulaminem kortów i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm. ).
  37. W sprawach, o których nie mówi regulamin rozstrzyga Organizator Ligi.

 

                                                                                               Serdecznie zapraszamy   

 

CENNIK KORTÓW DLA LIGI

pn - pt w godzinach: 7-11

40zł/os - 1,5h

55zł/os - 2h

68zł/os - 2,5h

pn - pt w godzinach: 11-15

37zł/os - 1,5h

50zł/os - 2h

62zł/os - 2,5h

pn - pt w godzinach: 15-24 weekendy i dni czerwone w kalendarzu (święta)

56zł/os - 1,5h

75zł/os - 2h

94zł/os - 2,5h

 

 

PUNKTACJA LIGI

Zwycięstwo w dwóch setach

14 pkt.I grupa

11 pkt.II grupa

8 pkt.III grupa

5 pkt.IV grupa

zwycięstwo w ST

13 pkt.I grupa

10 pkt.II grupa

7 pkt.III grupa

4 pkt.IV grupa

mecz wygrany Walkowerem

14 pkt.I grupa

11 pkt.II grupa

8 pkt.III grupa

5 pkt.IV grupa

porażka w ST

11 pkt.I grupa

8 pkt.II grupa

5 pkt.III grupa

2 pkt.IV grupa

porażka w dwóch setach

10 pkt.I grupa

7 pkt.II grupa

4 pkt.III grupa

1 pkt.IV grupa

mecz oddany Walkowerem / krecz

0 pkt.I grupa

0 pkt.II grupa

0 pkt.III grupa

0 pkt.IV grupa

mecz nierozegrany

0 pkt.I grupa

0 pkt.II grupa

0 pkt.III grupa

0 pkt.IV grupa

 

  1. Za mecze przyznawane będą punkty zgodnie z tabelą powyżej.
  1. W zależności od grupy, w której występują uczestnicy będą przyznawane zróżnicowane ilości punktów za: zwycięstwo w dwóch setach, zwycięstwo w ST, porażka w ST, porażka w dwóch setach, wygranie poprzez walkower.
  2. W ostatniej grupie punktacja będzie zgodna z powyższa tabelką, a w każdej wyższej grupie ilość przyznawanych punktów za poszczególne dokonania wzrastać będzie o 3 punkty.