Komunikaty

Harmonogram LIGI LATO 2022

WARSAW OPEN LEAGUE

 I tura 4,05- 12.06 ( 6 tygodni)

II tura 13,06-24.07 (6 tygodni)

III tura 25.07 - 04,09 (6 tygodni)

IV tura 5,09- 16,10 (6 tygodni)

BARAŻE 17-23.10 Mecze płatne dla osób z rankingu generalnego z pozycji 5-12. Należy podać minimum 5 dni na mecz w tym 3 w godzinach wieczornych. W tym czasie mogą rozgrywać się mecze grupowe Mastersowe, pomiędzy miejscami:  1 vs 4 a 2 vs 3 r.g., ale proszę by pozostały tajemnicą do zakończenia innych meczów grupowych.  

MASTERS 24-30.10 Mecze bezpłatne dla osób z pozycji 1-4 rankingu generalnego oraz zwycięzców baraży. Należy być dostępnym przez ten tydzień i dostosować się do wyznaczonych terminów meczów. Najlepszą opcją jest rozegranie meczów grupowych od poniedziałku do czwartku a następnie w piątek półfinały i sobota finał  i mecz o trzecie miejsce. Może zdarzyć się konieczność zagrania dwóch meczów jednego dnia i/lub dzień po dniu, proszę być na to gotowym decydując się na dział w Mastersie!

Pozdrawiam serdecznie, Iza    

Ważne 2022/05/16

Kilka ważnych podstawy!

Przypomninam, że:

- przy pierwszym meczu należy opłacić wpisowe w wysokości 150zł

- należy odpowiadać na smsy od organizatora ;) możliwie najszybciej; cenne są także wiadomości typu: "w tym tygodniu nie mogę", "dam znac w środę"

- mecz jest umowiony dla obu graczy w momencie kiedy koordynator ligi odeśle smsa o treści "umowione", NIE "OK"!

- należy w każdej turze rozegrać minimum 3 mecze, w innym przypadku jesteśmy usunięci z ligi przy nastepnej turze i ponowny powrót oznacza ponowne uiszczenie wpiswoego (są wyjątki od tej reguły np. kontuzja, dłuższe wakacje  - w takiej sytuacji należy wcześniej poinformować organizatora)

- mecz mozna odwołać nie później niż 24H przed wyznaczonym terminem; nie zatosowanie się do tej reguły ozancza bezwzględny walkower dla przeciwnika oraz konieczność uiszczenia opłaty za całą rezerwacje! Szczególnie odwołanie w tym samym dniu, nie ważne czy rano czy w nocy. ;)

Konieczne jest pozdpisanie pod tym kominikatem.

Wyróżnione oferty