# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pierwsza Małgorzata 9 8 16:4 99:53 39.00
2 Konarska Aleksandra 5 5 10:1 60:32 24.00
3 Gołędowska Agnieszka 9 3 6:12 71:91 21.00
4 Zielińska Dana 4 3 7:2 46:35 17.00
5 Solecka Kalina 3 3 6:0 36:5 15.00
6 Kamińska Karolina 5 2 6:6 53:44 15.00
7 Żymańczyk Mariola 2 2 4:1 25:19 9.00
8 Zembrowska Julita 4 1 2:6 23:43 8.00
9 Biedacha Agata 6 0 1:12 34:72 7.00
10 Czyżycka Elżbieta 1 1 2:0 12:6 5.00
11 Kajma Katarzyna 5 0 0:10 14:60 5.00
12 Czajko Katarzyna 3 0 0:6 24:37 3.00
13 Chrobok Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pierwsza Małgorzata 9 8 16:4 99:53 39.00
2 Konarska Aleksandra 5 5 10:1 60:32 24.00
3 Gołędowska Agnieszka 9 3 6:12 71:91 21.00
4 Zielińska Dana 4 3 7:2 46:35 17.00
5 Solecka Kalina 3 3 6:0 36:5 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Kamińska Karolina 5 2 6:6 53:44 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Żymańczyk Mariola 2 2 4:1 25:19 9.00
8 Zembrowska Julita 4 1 2:6 23:43 8.00
9 Biedacha Agata 6 0 1:12 34:72 7.00
10 Czyżycka Elżbieta 1 1 2:0 12:6 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Kajma Katarzyna 5 0 0:10 14:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Czajko Katarzyna 3 0 0:6 24:37 3.00
13 Chrobok Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2018/05/07 23:29 7 maja 2018r. 20:00 (Pon.) Pierwsza Małgorzata - Konarska Aleksandra 2/6 4/6 Zobacz
2 2018/05/10 18:22 26 kwietnia 2018r. 17:30 (Czw.) Kajma Katarzyna - Gołędowska Agnieszka 3/6 3/6 Zobacz
3 2018/05/11 20:53 11 maja 2018r. 18:00 (Pt.) Kamińska Karolina - Kajma Katarzyna 6/2 6/0 Zobacz
4 2018/05/16 00:00 15 maja 2018r. 17:30 (Wt.) Gołędowska Agnieszka - Zielińska Dana 6/7(1) 4/6 Zobacz
5 2018/05/19 19:08 Pierwsza Małgorzata - Kajma Katarzyna 6/1 6/0 Zobacz
6 2018/05/21 23:20 20 maja 2018r. 18:00 (Niedz.) Biedacha Agata - Solecka Kalina 1/6 0/6 Zobacz
7 2018/05/23 19:46 22 maja 2018r. 17:00 (Wt.) Czyżycka Elżbieta - Gołędowska Agnieszka 6/2 6/4 Zobacz
8 2018/06/03 20:58 23 maja 2018r. 20:00 (Śr.) Zielińska Dana - Pierwsza Małgorzata 2/6 6/4 3:10 Zobacz
9 2018/06/03 20:58 24 maja 2018r. 21:00 (Czw.) Kamińska Karolina - Biedacha Agata 6/3 6/4 Zobacz
10 2018/06/03 20:59 25 maja 2018r. 20:00 (Pt.) Zembrowska Julita - Solecka Kalina 2/6 1/6 Zobacz
11 2018/06/05 21:35 5 czerwca 2018r. 19:30 (Wt.) Biedacha Agata - Zielińska Dana 1/6 3/6 Zobacz
12 2018/06/06 22:09 6 czerwca 2018r. 16:30 (Śr.) Kajma Katarzyna - Gołędowska Agnieszka 3/6 1/6 Zobacz
13 2018/06/07 21:14 7 czerwca 2018r. 17:00 (Czw.) Gołędowska Agnieszka - Solecka Kalina 0/6 1/6 Zobacz
14 2018/06/13 20:36 10 czerwca 2018r. 10:00 (Niedz.) Konarska Aleksandra - Czajko Katarzyna 6/3 6/4 Zobacz
15 2018/06/18 20:32 15 czerwca 2018r. 19:30 (Pt.) Kajma Katarzyna - Pierwsza Małgorzata 1/6 0/6 Zobacz
16 2018/06/21 22:02 19 czerwca 2018r. 20:00 (Wt.) Zielińska Dana - Kamińska Karolina 6/4 7/6(3) Zobacz
17 2018/06/21 22:02 18 czerwca 2018r. 20:30 (Pon.) Biedacha Agata - Pierwsza Małgorzata 1/6 4/6 Zobacz
18 2018/06/27 22:28 27 czerwca 2018r. 20:00 (Śr.) Pierwsza Małgorzata - Gołędowska Agnieszka 6/4 6/3 Zobacz
19 2018/07/01 13:54 1 lipca 2018r. 12:00 (Niedz.) Czajko Katarzyna - Żymańczyk Mariola 5/7 4/6 Zobacz
20 2018/07/03 22:41 2 lipca 2018r. 20:00 (Pon.) Zembrowska Julita - Pierwsza Małgorzata 3/6 1/6 Zobacz
21 2018/07/09 13:42 4 lipca 2018r. 21:00 (Śr.) Konarska Aleksandra - Biedacha Agata 6/3 5/7 10:3 Zobacz
22 2018/07/11 19:14 11 lipca 2018r. 17:00 (Śr.) Gołędowska Agnieszka - Konarska Aleksandra 2/6 3/6 Zobacz
23 2018/07/11 19:33 8 lipca 2018r. 12:00 (Niedz.) Żymańczyk Mariola - Kamińska Karolina 6/3 5/7 10:3 Zobacz
24 2018/07/20 13:27 12 lipca 2018r. 21:00 (Czw.) Kamińska Karolina - Pierwsza Małgorzata 6/3 3/6 7:10 Zobacz
25 2018/07/20 13:27 19 lipca 2018r. 17:30 (Czw.) Czajko Katarzyna - Gołędowska Agnieszka 4/6 4/6 Zobacz
26 2018/07/27 17:09 26 lipca 2018r. 21:00 (Czw.) Zembrowska Julita - Biedacha Agata 6/4 6/3 Zobacz
27 2018/07/31 22:49 31 lipca 2018r. 19:00 (Wt.) Konarska Aleksandra - Zembrowska Julita 6/1 6/3 Zobacz
28 2018/08/05 23:32 2 sierpnia 2018r. 16:30 (Czw.) Gołędowska Agnieszka - Pierwsza Małgorzata 3/6 3/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#34 Gołędowska - Zembrowska 6 sierpnia o godz. 12:31
#33 Pierwsza - Konarska 6 sierpnia o godz. 12:30
#32 Gołędowska - Pierwsza 31 lipca o godz. 16:36
#31 Konarska - Zembrowska 30 lipca o godz. 18:37
#30 Zembrowska - Biedacha 17 lipca o godz. 14:34

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#32 Gołędowska - Pierwsza 3/6 3/6
#31 Konarska - Zembrowska 6/1 6/3
#30 Zembrowska - Biedacha 6/4 6/3
#29 Czajko - Gołędowska 4/6 4/6
#27 Kamińska - Pierwsza 6/3 3/6 7:10

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych