# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gliński Piotr 9 6 13:6 91:74 28.00
2 Krowinski Michal 7 6 13:2 82:36 26.00
3 Kolczyńska Zofia 6 6 12:0 73:27 24.00
4 Idaszek Joanna 8 3 7:11 62:85 17.00
5 Sikorski Damian 11 1 5:20 78:130 17.00
6 Kowalewska Justyna 8 3 6:12 74:99 15.00
7 Bilewicz-Zych Ola 5 3 6:5 46:40 13.00
8 Maciołek Jakub 5 2 6:6 50:43 13.00
9 Szerszeń Krzysztof 4 2 4:5 37:40 9.00
10 Wicherski Andrzej 5 2 4:8 38:53 9.00
11 Jakubowski Grzegorz 2 1 2:3 18:22 4.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/11/06 19:44 8 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Sikorski Damian - Wicherski Andrzej anulowany Zobacz
2 2019/11/08 23:01 8 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Maciołek Jakub - Gliński Piotr 3/6 3/6 Zobacz
3 2019/11/08 23:58 8 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Sikorski Damian - Kowalewska Justyna 4/6 7/6(2) 10:12 Zobacz
4 2019/11/15 22:50 15 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Sikorski Damian - Maciołek Jakub 3/6 5/7 Zobacz
5 2019/11/17 13:03 17 listopada 2019r. 10:30 (Niedz.) Szerszeń Krzysztof - Kowalewska Justyna 6/3 7/5 Zobacz
6 2019/11/18 23:15 18 listopada 2019r. 21:30 (Pon.) Gliński Piotr - Wicherski Andrzej 7/6(2) 6/2 Zobacz
7 2019/11/19 09:21 29 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Gliński Piotr - Kowalewska Justyna anulowany Zobacz
8 2019/11/22 10:38 Jakubowski Grzegorz - Krowinski Michal 3/6 6/3 7:5 Zobacz
9 2019/11/22 22:43 22 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Maciołek Jakub - Wicherski Andrzej 4/6 6/0 6:10 Zobacz
10 2019/11/24 17:05 24 listopada 2019r. 11:30 (Niedz.) Sikorski Damian - Bilewicz-Zych Ola 2/6 2/6 Zobacz
11 2019/11/26 23:13 26 listopada 2019r. 21:00 (Wt.) Krowinski Michal - Bilewicz-Zych Ola 6/2 6/2 Zobacz
12 2019/11/29 23:07 29 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Gliński Piotr - Kowalewska Justyna 6/1 6/4 Zobacz
13 2019/11/30 16:30 30 listopada 2019r. 14:00 (Sob.) Bilewicz-Zych Ola - Idaszek Joanna 6/2 6/1 Zobacz
14 2019/12/01 10:23 1 grudnia 2019r. 08:30 (Niedz.) Szerszeń Krzysztof - Gliński Piotr 6/1 6/7(5) 10:5 Zobacz
15 2019/12/04 10:23 3 grudnia 2019r. 21:00 (Wt.) Krowinski Michal - Jakubowski Grzegorz 7/6(1) 6/2 Zobacz
16 2019/12/05 23:03 28 listopada 2019r. 21:30 (Czw.) Szerszeń Krzysztof - Krowinski Michal 2/6 4/6 Zobacz
17 2019/12/06 10:42 6 grudnia 2019r. 21:00 (Pt.) Sikorski Damian - Wicherski Andrzej anulowany Zobacz
18 2019/12/08 15:13 8 grudnia 2019r. 10:30 (Niedz.) Kowalewska Justyna - Sikorski Damian 4/6 5/7 Zobacz
19 2019/12/13 22:26 13 grudnia 2019r. 20:00 (Pt.) Krowinski Michal - Idaszek Joanna 6/1 6/0 Zobacz
20 2019/12/13 23:10 13 grudnia 2019r. 21:00 (Pt.) Wicherski Andrzej - Sikorski Damian 4/6 6/0 10:6 Zobacz
21 2019/12/18 21:14 Szerszeń Krzysztof - Krowinski Michal 4/6 1/6 Zobacz
22 2019/12/22 09:34 22 grudnia 2019r. 08:00 (Niedz.) Gliński Piotr - Sikorski Damian 6/1 6/4 Zobacz
23 2020/01/03 22:37 3 stycznia 2020r. 19:30 (Pt.) Gliński Piotr - Idaszek Joanna 6/2 6/4 Zobacz
24 2020/01/05 13:24 5 stycznia 2020r. 10:30 (Niedz.) Wicherski Andrzej - Kowalewska Justyna 4/6 4/6 Zobacz
25 2020/01/13 22:41 13 stycznia 2020r. 21:00 (Pon.) Gliński Piotr - Krowinski Michal 1/6 1/6 Zobacz
26 2020/01/19 13:22 19 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Sikorski Damian - Kolczyńska Zofia 2/6 2/6 Zobacz
27 2020/01/25 18:19 25 stycznia 2020r. 15:30 (Sob.) Bilewicz-Zych Ola - Kolczyńska Zofia 4/6 2/6 Zobacz
28 2020/01/26 14:48 26 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Bilewicz-Zych Ola - Sikorski Damian 5/7 6/2 10:3 Zobacz
29 2020/01/26 20:05 26 stycznia 2020r. 18:00 (Niedz.) Kolczyńska Zofia - Idaszek Joanna 6/0 6/1 Zobacz
30 2020/01/31 23:16 31 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Kowalewska Justyna - Gliński Piotr 1/6 5/7 Zobacz
31 2020/02/01 17:27 1 lutego 2020r. 14:00 (Sob.) Wicherski Andrzej - Idaszek Joanna 3/6 1/6 Zobacz
32 2020/02/09 13:23 9 lutego 2020r. 11:30 (Niedz.) Maciołek Jakub - Idaszek Joanna 3/6 6/3 4:10 Zobacz
33 2020/02/13 20:33 13 lutego 2020r. 19:00 (Czw.) Idaszek Joanna - Sikorski Damian 6/3 6/4 Zobacz
34 2020/02/16 15:26 16 lutego 2020r. 12:30 (Niedz.) Idaszek Joanna - Kowalewska Justyna 5/7 6/0 6/10 Zobacz
35 2020/02/20 21:55 20 lutego 2020r. 20:00 (Czw.) Kolczyńska Zofia - Sikorski Damian 6/1 6/4 Zobacz
36 2020/02/21 13:16 21 lutego 2020r. 18:00 (Pt.) Idaszek Joanna - Gliński Piotr anulowany Zobacz
37 2020/02/23 11:39 23 lutego 2020r. 10:00 (Niedz.) Sikorski Damian - Maciołek Jakub 2/6 4/6 Zobacz
38 2020/02/23 12:07 13 lutego 2020r. 19:00 (Czw.) Sikorski Damian - Idaszek Joanna anulowany Zobacz
39 2020/02/23 12:32 23 lutego 2020r. 10:30 (Niedz.) Kolczyńska Zofia - Gliński Piotr 6/2 7/5 Zobacz
40 2020/02/23 18:25 29 lutego 2020r. 10:00 (Sob.) Maciołek Jakub - Wicherski Andrzej anulowany Zobacz
41 2020/03/08 21:48 8 marca 2020r. 20:00 (Niedz.) Kolczyńska Zofia - Kowalewska Justyna 6/2 6/2 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#41 Kolczyńska - Kowalewska 6 marca o godz. 20:44
#40 Sikorski - Maciołek 21 lutego o godz. 12:16
#39 Kolczyńska - Gliński 20 lutego o godz. 15:10
#38 Kolczyńska - Sikorski 19 lutego o godz. 18:14
#37 Idaszek - Gliński 17 lutego o godz. 13:14

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#41 Kolczyńska - Kowalewska 6/2 6/2
#33 Maciołek - Wicherski anulowany
#39 Kolczyńska - Gliński 6/2 7/5
#35 Sikorski - Idaszek anulowany
#40 Sikorski - Maciołek 2/6 4/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych