# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Hawliczek Jacek 32 26 55:12 368:199 113.00
2 Sobkowicz Andrzej 22 19 39:7 256:125 79.00
3 Mazur Janusz 23 18 37:11 245:140 77.00
4 Klauda Piotr 20 17 34:8 221:115 69.00
5 Szymański Wojciech 36 10 21:53 249:365 66.00
6 Obijalski Mariusz 14 14 28:1 177:36 55.00
7 Kisiel Pawel 19 12 26:18 219:200 53.00
8 Klonowski Marek 22 9 22:27 214:230 52.00
9 Romer Adam 24 6 14:37 165:256 43.00
10 Borowiec Dawid 12 10 21:5 148:81 42.00
11 Lemke Martin 11 10 20:4 127:70 39.00
12 Krowinski Michal 15 7 16:17 153:161 37.00
13 Gontarski Grzegorz 18 6 14:25 150:187 37.00
14 Wolniewicz Piotr 15 7 15:18 129:148 35.00
15 Kolczyński Piotr 19 4 10:31 140:214 32.00
16 Kotnowski Paweł 20 4 10:34 139:245 32.00
17 Dudek Łukasz 10 5 11:12 87:100 24.00
18 Wilczynski Dominik 8 5 10:6 76:59 23.00
19 Wieczorek Marcin 5 5 10:1 57:23 19.00
20 Blonkowski Jakub 10 3 7:15 72:116 19.00
21 Pu Adrian 16 1 2:30 78:191 19.00
22 Ładny Jacek 4 4 8:1 55:14 15.00
23 Piecha Piotr 13 0 1:26 63:157 14.00
24 Fabiański Jarosław 14 0 0:28 35:168 14.00
25 Giard Brieuc 3 3 6:0 36:2 12.00
26 Januszkiewicz Marcin 3 2 4:2 27:25 9.00
27 Burlińska Patrycja 5 1 2:9 21:58 7.00
28 Romiszowski Tomasz 2 1 3:2 28:25 6.00
29 Kreczmański Michał 3 0 0:6 11:36 3.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
SERIA 1 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29.
1. Borowiec Dawid X 4/6 6/1 14/12 6/3 6/3 6/1 6/0 6/1 6/1 6/2 6/0 6/4 6/1 6/2 6/4 7/5 1/6 4/10 6/1 6/0 2/6 2/6 6/0 6/1
2. Sobkowicz Andrzej 6/4 1/6 12/14 X 4/6 2/6 6/0 6/0 6/1 6/4 6/1 6/0 6/3 6/4 6/1 6/2 6/2 6/2 6/3 6/1 0/6 3/6 6/1 6/1 7/6 6/1 6/0 6/1 7/5 2/6 10:7 6/1 6/1
3. Klauda Piotr 3/6 3/6 6/4 6/2 X 6/0 6/1 6/1 6/2 6/1 6/2 6/1 7/6(0) 6/0 6/3 6/1 6/0 6/1 4/6 10:3 6/1 6/2 7/6(4) 6/2 6/0 6/1 6/0 6/1 6/2 1/6 6/3 6/0 6/3 2/6 0/6 6/3 7/6(5)
4. Romer Adam 1/6 0/6 0/6 0/6 0/6 1/6 X 6/2 0/6 3:10 6/2 6/4 3/6 5/7 4/6 7/6(5) 10:2 2/6 3/6 0/6 0/6 6/0 6/1 0/6 5/7 2/6 5/7 6/2 6/2 3/6 1/6 6/7 6/7 4/6 1/6 6/1 1/6 2/6
5. Kolczyński Piotr 1/6 1/6 1/6 4/6 1/6 2/6 X 6/0 6/2 7/5 2/6 2/10 6/2 6/1 6/1 6/1 4/6 2/6 6/2 4/6 6/10 3/6 2/6 0/6 0/6 4/6 4/6 2/6 1/6 3/6 3/6
6. Wieczorek Marcin 2/6 6/0 10:3 X 6/3 6/1 6/4 6/1 6/1 6/0
7. Kreczmański Michał X 4/6 2/6 2/6 2/6 1/6 0/6
8. Blonkowski Jakub 1/6 2/6 0/6 2/6 X 5/7 5/7 3/6 0/6 6/3 6/4 7/5 3/6 6/4 1/6 0/6 0/6 2/6
9. Dudek Łukasz 1/6 0/6 1/6 6/7(0) 7/5 7/5 X 6/1 6/4 6/2 6/2 6/2 5/7 10:6 3/6 2/6 3/6 6/4 7:10
10. Szymański Wojciech 2/6 0/6 3/6 4/6 0/6 3/6 2/6 4/6 5/7 6/2 10/2 3/6 1/6 6/4 6/2 6/3 6/0 1/6 4/6 X 6/2 6/3 3/6 1/6 6/4 6/2 4/6 4/6 0/6 0/6 6/3 6/0 0/6 1/6 4/6 2/6 6/1 6/2 6/4 6/0 1/6 1/6 2/6 1/6 1/6 2/6 1/6 2/6 3/6 3/6 4/6 4/6
11. Pu Adrian 1/6 2/6 1/6 0/6 3/6 4/6 2/6 3/6 X 4/6 3/6 0/6 1/6 1/6 1/6 6/3 6/4 5/7 1/6 0/6 6/7 1/6 0/6 5/7 2/6 5/7 0/6
12. Gontarski Grzegorz 4/6 1/6 2/6 2/6 1/6 6/4 3:10 6/3 7/5 4/6 1/6 6/2 6/2 6/3 6/1 6/4 6/3 X 4/6 6/4 7/10 5/7 6/2 10:5 2/6 3/6 6/2 6/0 2/6 3/6 1/6 3/6
13. Piecha Piotr 3/6 1/6 1/6 2/6 6/4 6/7(5) 2:10 2/6 1/6 4/6 2/6 X 3/6 3/6 4/6 4/6 0/6 0/6 1/6 2/6
14. Kisiel Pawel 2/6 4/6 6/7(4) 2/6 6/2 6/3 5/7 6/3 4/6 6/4 6/4 6/0 6/1 6/4 4/6 10/7 6/3 6/3 X 1/6 3/6 7/5 6/1 0/6 6/3 2/10 4/6 4/6 0/6 4/6 6/4 4/6 10/5
15. Obijalski Mariusz 5/7 6/1 10/4 6/0 6/3 6/0 6/0 6/0 6/0 6/1 6/1 X 6/1 6/3 6/1 6/1 6/0 6/0 6/4 6/2
16. Fabiański Jarosław 1/6 0/6 1/6 1/6 0/6 1/6 0/6 1/6 1/6 1/6 2/6 2/6 3/6 0/6 3/6 4/6 X 4/6 1/6 0/6 1/6 1/6 1/6 0/6 0/6 1/6 4/6 1/6 0/6
17. Klonowski Marek 6/7 1/6 0/6 1/6 6/1 6/0 2/6 7/5 6:10 7/5 6/1 7/5 2/6 5:10 6/4 6/4 6/4 6/1 X 2/6 4/6 6/0 6/3 6/1 5/7 10/8 2/6 3/6 6/3 0/6 10/12 4/6 0/6 6/7 6/1 3/10
18. Hawliczek Jacek 6/2 6/2 2/6 6/1 3/6 6/0 7/5 6/4 6/2 6/1 6/0 6/3 6/2 6/0 6/1 6/2 6/3 6/0 6/0 6/1 6/3 6/0 6/1 6/2 6/4 X 6/0 6/2 6/4 6/1 3/6 7/6(5) 8:10 0/6 0/6 5/7 5/7 6/4 6/2 3/6 5/7 6/1 6/2
19. Januszkiewicz Marcin 6/2 7/5 6/4 6/2 0/6 2/6 X
20. Burlińska Patrycja 1/6 0/6 1/6 2/6 0/6 3/6 X 0/6 6/4 10:8
21. Kotnowski Paweł 0/6 1/6 0/6 3/6 2/6 2/6 2/6 6/4 10/6 4/6 0/6 6/0 7/6 2/6 0/6 5/7 1/6 1/6 3/6 6/1 6/1 1/6 7/5 8/10 4/6 1/6 6/0 4/6 8:10 X 3/6 1/6 6/4 1/6 14/12
22. Ładny Jacek 6/3 6/1 6/1 6/1 6/0 3/6 10/2 X 6/0 6/0
23. Lemke Martin 7/6 7/6 6/3 6/2 6/0 6/2 6/2 6/1 6/1 6/0 6/2 6/3 6/3 6/7(5) 10:8 X 2/6 4/6 6/3 6/1 3/6 6/4 10:8
24. Giard Brieuc 6/2 6/0 6/0 6/0 6/0 6/0 X
25. Mazur Janusz 5/7 6/2 7:10 3/6 6/7(5) 6/4 6/1 6/4 6/4 6/3 4/6 10:7 6/1 6/2 6/1 6/2 1/6 1/6 6/0 6/0 6/2 6/3 7/5 7/5 6/3 6/1 6/2 6/4 X 7/6(4) 6/0 6/4 6/4
26. Krowinski Michal 6/2 6/1 6/1 6/2 7/5 6/2 6/4 6/4 6/1 6/4 3/6 6/0 12/10 4/6 2/6 4/6 6/1 12/14 0/6 0/6 3/6 1/6 6/7(4) 0/6 X
27. Wilczynski Dominik 6/3 6/3 6/0 6/4 0/6 0/6 6/1 6/0 6/4 6/0 6/3 7/5 4/6 4/6 X
28. Romiszowski Tomasz 7/5 6/0 4/6 6/4 5/10 X
29. Wolniewicz Piotr 0/6 1/6 1/6 1/6 1/6 6/1 6/2 6/3 6/3 6/4 6/4 6/1 6/3 4/6 2/6 7/6 1/6 10/3 1/6 2/6 6/3 4/6 8:10 X
SERIA 2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29.
1. Borowiec Dawid X 6/2 6/3
2. Sobkowicz Andrzej X 6/1 6/0 7/5 6/4 6/3 6/1 6/2 6/4 6/0 6/3 6/1 6/1 6/1 6/4
3. Klauda Piotr X 6/0 6/4 6/4 6/3 5/7 1/6
4. Romer Adam X 6/4 6/2 4/6 5/7 0/6 1/6 4/6 3/6 6/1 7/5 2/6 4/6 6/7(9) 0/6
5. Kolczyński Piotr 0/6 4/6 X 1/6 1/6 2/6 4/6 5/7 6/2 10/3 3/6 3/6
6. Wieczorek Marcin X 6/4 6/3
7. Kreczmański Michał X
8. Blonkowski Jakub X 6/4 6/2 3/6 6/2 2/6
9. Dudek Łukasz 1/6 0/6 X 7/5 6/7(1) 10:4
10. Szymański Wojciech 2/6 3/6 5/7 4/6 4/6 2/6 6/1 6/1 5/7 7/6(1) 4:10 X 6/2 6/4 3/6 5/7 1/6 0/6 0/6 1/6 2/6 4/6 1/6 0/6
11. Pu Adrian 4/6 2/6 X 2/6 4/6 3/6 0/6
12. Gontarski Grzegorz 2/6 4/6 X 5/7 1/6 6/7(5) 0/6 4/6 3/6
13. Piecha Piotr 3/6 1/6 X 3/6 4/6 0/6 5/7 2/6 0/6
14. Kisiel Pawel 6/4 7/5 6/3 2/6 6/2 6/3 7/5 7/5 6/1 X 4/6 7/6(5) 10:6
15. Obijalski Mariusz 6/0 6/1 6/1 6/0 X 6/0 6/0 6/0 6/3 6/2 6/0
16. Fabiański Jarosław X
17. Klonowski Marek 2/6 4/6 4/6 3/6 6/2 6/4 7/6(5) 6/0 6/3 6/4 X 3/6 3/6 3/6 1/6
18. Hawliczek Jacek 7/5 6/1 6/4 6/3 6/2 6/4 6/0 6/1 6/4 6/3 6/0 7/5 6/4 6/7(5) 6:10 6/3 6/3 X 6/1 7/6(3) 7/5 6/3 6/3 6/4 6/4 6/4
19. Januszkiewicz Marcin X
20. Burlińska Patrycja 4/6 3/6 X
21. Kotnowski Paweł 0/6 3/6 1/6 5/7 0/6 0/6 1/6 6/7(3) X 0/6 0/6
22. Ładny Jacek X
23. Lemke Martin 6/2 6/4 X
24. Giard Brieuc X
25. Mazur Janusz 1/6 1/6 6/2 6/4 6/1 6/0 6/2 6/0 0/6 3/6 6/3 6/1 6/0 6/0 X 6/0 6/1
26. Krowinski Michal 7/5 2/6 3/10 6/3 6/0 5/7 3/6 0/6 1/6 X
27. Wilczynski Dominik 3/6 4/6 X
28. Romiszowski Tomasz X
29. Wolniewicz Piotr 1/6 4/6 7/6(9) 6/0 6/3 6/3 2/6 0/6 4/6 4/6 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/13 12:49 Szymański Wojciech - Gontarski Grzegorz 3/6 1/6 Zobacz
2 2019/10/14 21:34 Klauda Piotr - Hawliczek Jacek 6/2 1/6 6/3 Zobacz
3 2019/10/17 13:57 17 października 2019r. 12:00 (Czw.) Gontarski Grzegorz - Wieczorek Marcin 4/6 1/6 Zobacz
4 2019/10/19 09:47 19 października 2019r. 07:30 (Sob.) Pu Adrian - Blonkowski Jakub 3/6 4/6 Zobacz
5 2019/10/19 12:02 Hawliczek Jacek - Gontarski Grzegorz 6/2 6/3 Zobacz
6 2019/10/19 20:50 14 października 2019r. 19:30 (Pon.) Blonkowski Jakub - Kisiel Pawel 7/5 3/6 6/4 Zobacz
7 2019/10/20 20:55 20 października 2019r. 18:00 (Niedz.) Hawliczek Jacek - Romer Adam 6/0 7/5 Zobacz
8 2019/10/21 21:54 21 października 2019r. 19:30 (Pon.) Kisiel Pawel - Piecha Piotr 6/3 6/3 Zobacz
9 2019/10/23 21:14 Klauda Piotr - Kotnowski Paweł 6/0 6/3 Zobacz
10 2019/10/25 14:08 25 października 2019r. 12:00 (Pt.) Burlińska Patrycja - Wieczorek Marcin 1/6 0/6 Zobacz
11 2019/10/25 23:03 25 października 2019r. 21:00 (Pt.) Klonowski Marek - Gontarski Grzegorz 7/5 2/6 5:10 Zobacz
12 2019/10/26 12:55 Klonowski Marek - Blonkowski Jakub anulowany Zobacz
13 2019/10/27 21:00 Hawliczek Jacek - Klonowski Marek 6/2 6/4 Zobacz
14 2019/10/29 18:34 21 października 2019r. 19:30 (Pon.) Pu Adrian - Kisiel Pawel anulowany Zobacz
15 2019/10/29 18:39 Kisiel Pawel - Szymański Wojciech 6/4 6/4 Zobacz
16 2019/10/29 23:18 27 października 2019r. 19:00 (Niedz.) Klonowski Marek - Klauda Piotr 0/6 1/6 Zobacz
17 2019/11/02 11:44 Ładny Jacek - Szymański Wojciech 6/1 6/1 Zobacz
18 2019/11/02 12:38 2 listopada 2019r. 11:00 (Sob.) Kreczmański Michał - Gontarski Grzegorz 2/6 2/6 Zobacz
19 2019/11/03 13:37 Sobkowicz Andrzej - Szymański Wojciech 6/3 6/4 Zobacz
20 2019/11/03 13:39 Sobkowicz Andrzej - Szymański Wojciech 7/5 6/4 Zobacz
21 2019/11/03 13:54 2 listopada 2019r. 18:00 (Sob.) Burlińska Patrycja - Kotnowski Paweł 0/6 6/4 10:8 Zobacz
22 2019/11/03 18:20 3 listopada 2019r. 11:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Gontarski Grzegorz 6/4 6/1 Zobacz
23 2019/11/04 09:40 3 listopada 2019r. 10:00 (Niedz.) Pu Adrian - Obijalski Mariusz 1/6 1/6 Zobacz
24 2019/11/04 21:26 4 listopada 2019r. 19:30 (Pon.) Blonkowski Jakub - Pu Adrian 6/4 6/2 Zobacz
25 2019/11/05 23:39 5 listopada 2019r. 21:30 (Wt.) Blonkowski Jakub - Klauda Piotr 1/6 2/6 Zobacz
26 2019/11/07 23:03 7 listopada 2019r. 21:30 (Czw.) Blonkowski Jakub - Kolczyński Piotr 0/6 2/6 Zobacz
27 2019/11/09 18:10 9 listopada 2019r. 15:30 (Sob.) Kisiel Pawel - Ładny Jacek 0/6 6/3 2/10 Zobacz
28 2019/11/10 12:00 10 listopada 2019r. 11:00 (Niedz.) Kisiel Pawel - Pu Adrian 6/0 6/1 Zobacz
29 2019/11/10 13:07 10 listopada 2019r. 10:00 (Niedz.) Klauda Piotr - Romer Adam 6/0 6/1 Zobacz
30 2019/11/10 20:48 Hawliczek Jacek - Kotnowski Paweł 6/4 6/1 Zobacz
31 2019/11/11 13:07 11 listopada 2019r. 10:00 (Pon.) Szymański Wojciech - Fabiański Jarosław 6/3 6/0 Zobacz
32 2019/11/11 16:56 11 listopada 2019r. 11:00 (Pon.) Ładny Jacek - Romer Adam 6/3 6/1 Zobacz
33 2019/11/12 10:53 10 listopada 2019r. 10:50 (Niedz.) Romer Adam - Piecha Piotr 4/6 7/6(5) 10:2 Zobacz
34 2019/11/15 14:51 15 listopada 2019r. 12:00 (Pt.) Szymański Wojciech - Kreczmański Michał 6/4 6/2 Zobacz
35 2019/11/15 22:22 29 października 2019r. 21:30 (Wt.) Blonkowski Jakub - Dudek Łukasz 5/7 5/7 Zobacz
36 2019/11/16 11:38 Hawliczek Jacek - Giard Brieuc 0/6 0/6 Zobacz
37 2019/11/16 20:33 16 listopada 2019r. 19:00 (Sob.) Kolczyński Piotr - Klauda Piotr 1/6 2/6 Zobacz
38 2019/11/17 12:44 17 listopada 2019r. 10:00 (Niedz.) Szymański Wojciech - Borowiec Dawid 2/6 0/6 Zobacz
39 2019/11/17 20:32 17 listopada 2019r. 19:00 (Niedz.) Kolczyński Piotr - Fabiański Jarosław 6/1 6/1 Zobacz
40 2019/11/17 22:13 Hawliczek Jacek - Kisiel Pawel 6/1 6/3 Zobacz
41 2019/11/19 12:16 18 listopada 2019r. 19:30 (Pon.) Burlińska Patrycja - Klonowski Marek 0/6 3/6 Zobacz
42 2019/11/22 14:23 22 listopada 2019r. 11:00 (Pt.) Szymański Wojciech - Lemke Martin 2/6 1/6 Zobacz
43 2019/11/22 23:59 22 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Klonowski Marek - Dudek Łukasz 2/6 7/5 6:10 Zobacz
44 2019/11/23 20:30 23 listopada 2019r. 19:00 (Sob.) Kolczyński Piotr - Mazur Janusz 4/6 4/6 Zobacz
45 2019/11/23 20:31 24 listopada 2019r. 19:00 (Niedz.) Kolczyński Piotr - Borowiec Dawid anulowany Zobacz
46 2019/11/24 19:58 24 listopada 2019r. 19:00 (Niedz.) Kolczyński Piotr - Giard Brieuc 0/6 0/6 Zobacz
47 2019/11/25 23:22 25 listopada 2019r. 21:30 (Pon.) Klonowski Marek - Kreczmański Michał 6/1 6/0 Zobacz
48 2019/11/29 15:52 29 listopada 2019r. 11:00 (Pt.) Szymański Wojciech - Burlińska Patrycja 6/1 6/2 Zobacz
49 2019/11/29 22:51 29 listopada 2019r. 20:00 (Pt.) Klonowski Marek - Kotnowski Paweł 6/1 5/7 10/8 Zobacz
50 2019/11/29 23:01 29 listopada 2019r. 21:00 (Pt.) Kolczyński Piotr - Hawliczek Jacek 4/6 2/6 Zobacz
51 2019/11/30 18:31 Klauda Piotr - Giard Brieuc 2/6 0/6 Zobacz
52 2019/12/01 23:02 Hawliczek Jacek - Kisiel Pawel 6/4 6/7(5) 6:10 Zobacz
53 2019/12/05 23:08 Klauda Piotr - Klonowski Marek 6/4 6/3 Zobacz
54 2019/12/06 14:54 6 grudnia 2019r. 11:00 (Pt.) Szymański Wojciech - Januszkiewicz Marcin 4/6 2/6 Zobacz
55 2019/12/07 19:29 7 grudnia 2019r. 15:00 (Sob.) Kisiel Pawel - Romer Adam 6/2 6/3 Zobacz
56 2019/12/07 21:12 Gontarski Grzegorz - Kotnowski Paweł 6/2 6/0 Zobacz
57 2019/12/08 14:25 8 grudnia 2019r. 11:30 (Niedz.) Pu Adrian - Fabiański Jarosław 6/3 6/4 Zobacz
58 2019/12/08 16:17 8 grudnia 2019r. 12:30 (Niedz.) Kisiel Pawel - Gontarski Grzegorz 6/4 4/6 10/7 Zobacz
59 2019/12/08 19:45 8 grudnia 2019r. 18:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Romer Adam 6/1 6/0 Zobacz
60 2019/12/11 16:10 11 grudnia 2019r. 17:00 (Śr.) Kotnowski Paweł - Obijalski Mariusz 1/6 3/6 Zobacz
61 2019/12/12 23:13 12 grudnia 2019r. 21:00 (Czw.) Szymański Wojciech - Pu Adrian 6/2 6/3 Zobacz
62 2019/12/13 23:32 13 grudnia 2019r. 21:00 (Pt.) Klonowski Marek - Sobkowicz Andrzej 6/7 1/6 Zobacz
63 2019/12/14 20:22 Klauda Piotr - Piecha Piotr 6/1 6/2 Zobacz
64 2019/12/14 22:47 14 grudnia 2019r. 19:30 (Sob.) Kotnowski Paweł - Fabiański Jarosław 6/1 6/1 Zobacz
65 2019/12/15 13:50 15 grudnia 2019r. 11:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Obijalski Mariusz 7/5 1/6 4/10 Zobacz
66 2019/12/15 20:02 15 grudnia 2019r. 18:00 (Niedz.) Kolczyński Piotr - Hawliczek Jacek 2/6 4/6 Zobacz
67 2019/12/15 21:59 15 grudnia 2019r. 18:00 (Niedz.) Sobkowicz Andrzej - Pu Adrian 6/1 6/2 Zobacz
68 2019/12/15 22:59 Klauda Piotr - Gontarski Grzegorz 6/1 4/6 10:3 Zobacz
69 2019/12/16 21:14 16 grudnia 2019r. 19:00 (Pon.) Szymański Wojciech - Piecha Piotr 6/4 6/2 Zobacz
70 2019/12/20 21:33 20 grudnia 2019r. 22:00 (Pt.) Kotnowski Paweł - Krowinski Michal 6/4 1/6 14/12 Zobacz
71 2019/12/22 13:26 22 grudnia 2019r. 10:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Kisiel Pawel 6/2 6/4 Zobacz
72 2019/12/22 13:31 Hawliczek Jacek - Piecha Piotr 6/0 6/0 Zobacz
73 2019/12/28 16:07 28 grudnia 2019r. 16:30 (Sob.) Kotnowski Paweł - Pu Adrian 6/0 7/6 Zobacz
74 2019/12/28 19:24 28 grudnia 2019r. 18:00 (Sob.) Kolczyński Piotr - Klauda Piotr 0/6 4/6 Zobacz
75 2019/12/29 15:47 Krowinski Michal - Ładny Jacek 0/6 0/6 Zobacz
76 2019/12/29 20:38 29 grudnia 2019r. 18:00 (Niedz.) Sobkowicz Andrzej - Klauda Piotr 4/6 2/6 Zobacz
77 2020/01/02 21:58 2 stycznia 2020r. 19:00 (Czw.) Klonowski Marek - Pu Adrian 7/5 6/1 Zobacz
78 2020/01/04 02:05 3 stycznia 2020r. 18:00 (Pt.) Romer Adam - Kotnowski Paweł 6/2 6/2 Zobacz
79 2020/01/04 10:32 Dudek Łukasz - Szymański Wojciech 6/1 6/4 Zobacz
80 2020/01/04 19:45 4 stycznia 2020r. 16:00 (Sob.) Romer Adam - Hawliczek Jacek 4/6 3/6 Zobacz
81 2020/01/05 21:58 5 stycznia 2020r. 17:00 (Niedz.) Romer Adam - Fabiański Jarosław 6/0 6/1 Zobacz
82 2020/01/06 10:59 6 stycznia 2020r. 19:30 (Pon.) Dudek Łukasz - Ładny Jacek anulowany Zobacz
83 2020/01/06 10:59 5 stycznia 2020r. 21:00 (Niedz.) Dudek Łukasz - Mazur Janusz 3/6 6/4 7:10 Zobacz
84 2020/01/06 21:46 6 stycznia 2020r. 19:30 (Pon.) Dudek Łukasz - Fabiański Jarosław 6/2 6/2 Zobacz
85 2020/01/08 19:47 Hawliczek Jacek - Wilczynski Dominik 3/6 5/7 Zobacz
86 2020/01/09 23:24 9 stycznia 2020r. 20:30 (Czw.) Klonowski Marek - Gontarski Grzegorz 7/6(5) 6/0 Zobacz
87 2020/01/10 23:42 16 stycznia 2020r. 20:30 (Czw.) Hawliczek Jacek - Klonowski Marek 6/3 6/3 Zobacz
88 2020/01/11 00:24 10 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Mazur Janusz - Klauda Piotr 3/6 6/7(5) Zobacz
89 2020/01/11 11:57 10 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Krowinski Michal - Fabiański Jarosław 6/1 6/4 Zobacz
90 2020/01/11 16:05 11 stycznia 2020r. 14:00 (Sob.) Pu Adrian - Gontarski Grzegorz 4/6 3/6 Zobacz
91 2020/01/12 20:49 12 stycznia 2020r. 18:00 (Niedz.) Sobkowicz Andrzej - Borowiec Dawid 6/4 1/6 12/14 Zobacz
92 2020/01/12 21:54 12 stycznia 2020r. 18:00 (Niedz.) Hawliczek Jacek - Szymański Wojciech 6/0 6/1 Zobacz
93 2020/01/12 22:09 12 stycznia 2020r. 17:30 (Niedz.) Romer Adam - Januszkiewicz Marcin 2/6 5/7 Zobacz
94 2020/01/14 23:56 Klauda Piotr - Dudek Łukasz 6/1 7/6(0) Zobacz
95 2020/01/16 23:06 16 stycznia 2020r. 20:30 (Czw.) Klonowski Marek - Mazur Janusz 2/6 3/6 Zobacz
96 2020/01/17 23:19 17 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Hawliczek Jacek - Gontarski Grzegorz 6/4 6/3 Zobacz
97 2020/01/18 21:25 18 stycznia 2020r. 19:00 (Sob.) Klauda Piotr - Pu Adrian 6/1 6/0 Zobacz
98 2020/01/18 21:52 18 stycznia 2020r. 18:00 (Sob.) Romer Adam - Kotnowski Paweł 6/1 7/5 Zobacz
99 2020/01/18 22:29 Klonowski Marek - Kotnowski Paweł anulowany Zobacz
100 2020/01/18 23:28 18 stycznia 2020r. 20:00 (Sob.) Mazur Janusz - Sobkowicz Andrzej 5/7 6/2 7:10 Zobacz
101 2020/01/19 15:33 19 stycznia 2020r. 12:00 (Niedz.) Kisiel Pawel - Romer Adam 6/4 7/5 Zobacz
102 2020/01/20 12:18 Romiszowski Tomasz - Borowiec Dawid anulowany Zobacz
103 2020/01/20 12:53 20 stycznia 2020r. 10:30 (Pon.) Romer Adam - Szymański Wojciech 6/2 6/4 Zobacz
104 2020/01/20 12:54 Romiszowski Tomasz - Pu Adrian 7/5 6/0 Zobacz
105 2020/01/21 23:07 21 stycznia 2020r. 21:00 (Wt.) Krowinski Michal - Hawliczek Jacek 4/6 2/6 Zobacz
106 2020/01/23 10:06 24 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Mazur Janusz - Krowinski Michal anulowany Zobacz
107 2020/01/23 10:44 24 stycznia 2020r. 20:00 (Pt.) Klonowski Marek - Pu Adrian anulowany Zobacz
108 2020/01/23 23:04 23 stycznia 2020r. 21:00 (Czw.) Mazur Janusz - Obijalski Mariusz 1/6 1/6 Zobacz
109 2020/01/24 22:58 24 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Mazur Janusz - Klonowski Marek 6/3 6/1 Zobacz
110 2020/01/24 23:51 Hawliczek Jacek - Lemke Martin 3/6 7/6(5) 8:10 Zobacz
111 2020/01/25 17:28 26 stycznia 2020r. 10:30 (Niedz.) Szymański Wojciech - Krowinski Michal anulowany Zobacz
112 2020/01/25 22:14 25 stycznia 2020r. 20:00 (Sob.) Mazur Janusz - Piecha Piotr 6/1 6/2 Zobacz
113 2020/01/26 19:33 26 stycznia 2020r. 18:00 (Niedz.) Kolczyński Piotr - Lemke Martin 3/6 2/6 Zobacz
114 2020/01/26 20:52 26 stycznia 2020r. 18:00 (Niedz.) Wilczynski Dominik - Fabiański Jarosław 6/1 6/0 Zobacz
115 2020/01/30 23:18 30 stycznia 2020r. 21:00 (Czw.) Klonowski Marek - Fabiański Jarosław 6/4 6/1 Zobacz
116 2020/01/30 23:56 26 stycznia 2020r. 10:30 (Niedz.) Szymański Wojciech - Kisiel Pawel 3/6 5/7 Zobacz
117 2020/01/31 23:25 31 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Hawliczek Jacek - Dudek Łukasz 6/3 6/2 Zobacz
118 2020/01/31 23:36 31 stycznia 2020r. 21:00 (Pt.) Krowinski Michal - Lemke Martin 3/6 1/6 Zobacz
119 2020/02/01 20:34 1 lutego 2020r. 19:00 (Sob.) Kolczyński Piotr - Sobkowicz Andrzej 1/6 4/6 Zobacz
120 2020/02/02 11:59 2 lutego 2020r. 09:30 (Niedz.) Mazur Janusz - Krowinski Michal 7/6(4) 6/0 Zobacz
121 2020/02/02 18:36 2 lutego 2020r. 17:00 (Niedz.) Sobkowicz Andrzej - Gontarski Grzegorz 6/2 6/2 Zobacz
122 2020/02/02 20:35 2 lutego 2020r. 19:00 (Niedz.) Kolczyński Piotr - Piecha Piotr 6/2 6/1 Zobacz
123 2020/02/03 21:33 16 listopada 2019r. 13:30 (Sob.) Blonkowski Jakub - Kisiel Pawel anulowany Zobacz
124 2020/02/04 23:37 4 lutego 2020r. 21:30 (Wt.) Klonowski Marek - Wilczynski Dominik 4/6 0/6 Zobacz
125 2020/02/05 08:36 4 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Krowinski Michal - Hawliczek Jacek 5/7 3/6 Zobacz
126 2020/02/05 14:15 5 lutego 2020r. 11:30 (Śr.) Wieczorek Marcin - Szymański Wojciech 6/3 6/1 Zobacz
127 2020/02/06 23:37 6 lutego 2020r. 21:30 (Czw.) Klonowski Marek - Piecha Piotr 6/4 6/4 Zobacz
128 2020/02/07 23:32 7 lutego 2020r. 21:00 (Pt.) Sobkowicz Andrzej - Dudek Łukasz 6/1 6/0 Zobacz
129 2020/02/07 23:39 8 lutego 2020r. 08:00 (Sob.) Sobkowicz Andrzej - Dudek Łukasz 6/1 6/0 Zobacz
130 2020/02/08 08:55 10 lutego 2020r. 19:00 (Pon.) Szymański Wojciech - Blonkowski Jakub anulowany Zobacz
131 2020/02/08 17:37 8 lutego 2020r. 15:00 (Sob.) Blonkowski Jakub - Lemke Martin 0/6 2/6 Zobacz
132 2020/02/08 20:12 8 lutego 2020r. 18:00 (Sob.) Mazur Janusz - Kotnowski Paweł 6/3 6/1 Zobacz
133 2020/02/09 12:47 10 lutego 2020r. 19:00 (Pon.) Blonkowski Jakub - Kisiel Pawel anulowany Zobacz
134 2020/02/09 13:15 8 lutego 2020r. 15:00 (Sob.) Kisiel Pawel - Wilczynski Dominik 0/6 4/6 Zobacz
135 2020/02/09 15:48 Hawliczek Jacek - Januszkiewicz Marcin 6/0 6/2 Zobacz
136 2020/02/09 19:42 9 lutego 2020r. 18:00 (Niedz.) Sobkowicz Andrzej - Romer Adam 6/0 6/0 Zobacz
137 2020/02/10 21:04 10 lutego 2020r. 19:00 (Pon.) Mazur Janusz - Sobkowicz Andrzej 1/6 1/6 Zobacz
138 2020/02/11 13:12 Burlińska Patrycja - Pu Adrian anulowany Zobacz
139 2020/02/12 21:32 12 lutego 2020r. 19:30 (Śr.) Mazur Janusz - Piecha Piotr 6/2 6/0 Zobacz
140 2020/02/12 22:38 12 lutego 2020r. 20:30 (Śr.) Klonowski Marek - Sobkowicz Andrzej 2/6 4/6 Zobacz
141 2020/02/13 13:00 13 lutego 2020r. 11:00 (Czw.) Romer Adam - Wieczorek Marcin 6/2 0/6 3:10 Zobacz
142 2020/02/14 11:27 13 lutego 2020r. 20:00 (Czw.) Wilczynski Dominik - Szymański Wojciech 6/3 6/3 Zobacz
143 2020/02/16 17:51 16 lutego 2020r. 10:00 (Niedz.) Wolniewicz Piotr - Szymański Wojciech 6/4 6/4 Zobacz
144 2020/02/16 20:45 16 lutego 2020r. 18:00 (Niedz.) Hawliczek Jacek - Blonkowski Jakub 6/1 6/0 Zobacz
145 2020/02/16 20:50 16 lutego 2020r. 11:00 (Niedz.) Kisiel Pawel - Romiszowski Tomasz anulowany Zobacz
146 2020/02/17 00:33 Kisiel Pawel - Romiszowski Tomasz 6/4 4/6 10/5 Zobacz
147 2020/02/17 13:06 16 lutego 2020r. 16:00 (Niedz.) Pu Adrian - Lemke Martin 1/6 0/6 Zobacz
148 2020/02/17 20:49 17 lutego 2020r. 19:00 (Pon.) Sobkowicz Andrzej - Piecha Piotr 6/3 6/1 Zobacz
149 2020/02/19 18:23 18 lutego 2020r. 19:00 (Wt.) Wolniewicz Piotr - Romer Adam 1/6 6/1 6/2 Zobacz
150 2020/02/19 22:59 19 lutego 2020r. 21:00 (Śr.) Klonowski Marek - Pu Adrian 6/2 6/4 Zobacz
151 2020/02/20 21:00 20 lutego 2020r. 19:00 (Czw.) Sobkowicz Andrzej - Wolniewicz Piotr 6/1 6/1 Zobacz
152 2020/02/20 22:09 20 lutego 2020r. 20:00 (Czw.) Klonowski Marek - Krowinski Michal 6/3 0/6 10/12 Zobacz
153 2020/02/20 22:33 16 stycznia 2020r. 16:30 (Czw.) Szymański Wojciech - Obijalski Mariusz 0/6 0/6 Zobacz
154 2020/02/20 22:33 20 lutego 2020r. 20:00 (Czw.) Szymański Wojciech - Kotnowski Paweł 6/4 6/0 Zobacz
155 2020/02/21 22:45 21 lutego 2020r. 20:00 (Pt.) Klonowski Marek - Piecha Piotr 6/3 6/4 Zobacz
156 2020/02/21 23:20 Hawliczek Jacek - Wolniewicz Piotr 6/1 6/2 Zobacz
157 2020/02/22 16:56 22 lutego 2020r. 14:00 (Sob.) Romer Adam - Gontarski Grzegorz 3/6 5/7 Zobacz
158 2020/02/22 18:23 23 lutego 2020r. 14:30 (Niedz.) Pu Adrian - Gontarski Grzegorz anulowany Zobacz
159 2020/02/23 12:05 23 lutego 2020r. 10:00 (Niedz.) Szymański Wojciech - Kolczyński Piotr 5/7 6/2 10/2 Zobacz
160 2020/02/23 14:10 23 lutego 2020r. 11:30 (Niedz.) Kisiel Pawel - Krowinski Michal 4/6 4/6 Zobacz
161 2020/02/23 16:04 23 lutego 2020r. 11:00 (Niedz.) Romer Adam - Mazur Janusz 4/6 1/6 Zobacz
162 2020/02/23 18:49 23 lutego 2020r. 13:30 (Niedz.) Gontarski Grzegorz - Lemke Martin 2/6 3/6 Zobacz
163 2020/02/23 21:47 Hawliczek Jacek - Piecha Piotr 6/0 7/5 Zobacz
164 2020/02/24 21:49 24 lutego 2020r. 20:00 (Pon.) Klauda Piotr - Fabiański Jarosław 6/0 6/1 Zobacz
165 2020/02/26 12:55 25 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Krowinski Michal - Mazur Janusz 0/6 1/6 Zobacz
166 2020/02/28 23:36 27 lutego 2020r. 20:30 (Czw.) Szymański Wojciech - Mazur Janusz 1/6 2/6 Zobacz
167 2020/02/28 23:37 28 lutego 2020r. 21:00 (Pt.) Mazur Janusz - Fabiański Jarosław 6/0 6/0 Zobacz
168 2020/03/01 12:57 1 marca 2020r. 10:30 (Niedz.) Szymański Wojciech - Krowinski Michal 1/6 2/6 Zobacz
169 2020/03/01 13:35 1 marca 2020r. 11:00 (Niedz.) Kisiel Pawel - Gontarski Grzegorz 7/5 6/1 Zobacz
170 2020/03/01 17:12 1 marca 2020r. 12:30 (Niedz.) Romer Adam - Lemke Martin 6/7 6/7 Zobacz
171 2020/03/01 19:35 1 marca 2020r. 18:00 (Niedz.) Sobkowicz Andrzej - Piecha Piotr 6/3 6/1 Zobacz
172 2020/03/01 22:00 1 marca 2020r. 18:00 (Niedz.) Mazur Janusz - Wilczynski Dominik 6/4 6/4 Zobacz
173 2020/03/04 14:44 4 marca 2020r. 09:30 (Śr.) Romer Adam - Obijalski Mariusz 0/6 0/6 Zobacz
174 2020/03/05 17:22 5 marca 2020r. 20:30 (Czw.) Szymański Wojciech - Klauda Piotr anulowany Zobacz
175 2020/03/06 10:46 5 marca 2020r. 20:30 (Czw.) Szymański Wojciech - Blonkowski Jakub 6/3 6/0 Zobacz
176 2020/03/06 23:12 6 marca 2020r. 21:00 (Pt.) Krowinski Michal - Pu Adrian 7/5 6/2 Zobacz
177 2020/03/07 20:44 Kisiel Pawel - Kotnowski Paweł 7/5 6/1 Zobacz
178 2020/03/08 20:27 8 marca 2020r. 18:30 (Niedz.) Krowinski Michal - Kolczyński Piotr 6/2 6/1 Zobacz
179 2020/03/08 21:56 15 lutego 2020r. 18:00 (Sob.) Kisiel Pawel - Blonkowski Jakub 6/3 2/6 6/2 Zobacz
180 2020/03/11 11:15 8 marca 2020r. 11:15 (Niedz.) Wolniewicz Piotr - Obijalski Mariusz 4/6 2/6 Zobacz
181 2020/03/13 21:40 13 marca 2020r. 21:00 (Pt.) Krowinski Michal - Kolczyński Piotr 7/5 2/6 3/10 Zobacz
182 2020/03/13 23:33 14 marca 2020r. 15:00 (Sob.) Blonkowski Jakub - Krowinski Michal anulowany Zobacz
183 2020/03/14 08:37 14 marca 2020r. 20:00 (Sob.) Sobkowicz Andrzej - Fabiański Jarosław anulowany Zobacz
184 2020/03/14 13:27 Szymański Wojciech - Kolczyński Piotr 6/1 6/1 Zobacz
185 2020/05/09 12:36 Hawliczek Jacek - Wolniewicz Piotr 6/4 6/4 Zobacz
186 2020/05/11 15:55 11 maja 2020r. 11:00 (Pon.) Romer Adam - Szymański Wojciech 6/4 6/2 Zobacz
187 2020/05/13 07:09 12 maja 2020r. 21:00 (Wt.) Sobkowicz Andrzej - Wolniewicz Piotr 6/1 6/4 Zobacz
188 2020/05/15 17:05 Romiszowski Tomasz - Borowiec Dawid anulowany Zobacz
189 2020/05/15 23:22 Hawliczek Jacek - Fabiański Jarosław 6/0 6/1 Zobacz
190 2020/05/16 14:30 16 maja 2020r. 12:30 (Sob.) Mazur Janusz - Romer Adam 6/2 6/4 Zobacz
191 2020/05/17 14:01 17 maja 2020r. 10:30 (Niedz.) Mazur Janusz - Hawliczek Jacek 7/5 7/5 Zobacz
192 2020/05/21 14:31 21 maja 2020r. 12:30 (Czw.) Wolniewicz Piotr - Romer Adam 7/6(9) 6/0 Zobacz
193 2020/05/21 23:06 21 maja 2020r. 19:30 (Czw.) Szymański Wojciech - Borowiec Dawid 2/6 3/6 Zobacz
194 2020/05/23 19:28 23 maja 2020r. 19:30 (Sob.) Kotnowski Paweł - Kolczyński Piotr 2/6 6/4 10/6 Zobacz
195 2020/05/24 15:56 24 maja 2020r. 16:00 (Niedz.) Borowiec Dawid - Wolniewicz Piotr 6/0 6/1 Zobacz
196 2020/05/24 19:43 14 marca 2020r. 19:30 (Sob.) Klauda Piotr - Kisiel Pawel anulowany Zobacz
197 2020/05/26 16:11 26 maja 2020r. 10:00 (Wt.) Sobkowicz Andrzej - Kotnowski Paweł 6/0 6/1 Zobacz
198 2020/05/26 16:12 Kotnowski Paweł - Sobkowicz Andrzej 0/6 3/6 Zobacz
199 2020/05/27 14:31 19 maja 2020r. 21:30 (Wt.) Obijalski Mariusz - Wolniewicz Piotr 6/2 6/0 Zobacz
200 2020/05/27 14:34 24 maja 2020r. 13:00 (Niedz.) Obijalski Mariusz - Szymański Wojciech 6/1 6/0 Zobacz
201 2020/05/27 14:39 14 maja 2020r. 14:40 (Czw.) Wieczorek Marcin - Burlińska Patrycja 6/4 6/3 Zobacz
202 2020/05/30 11:57 Borowiec Dawid - Fabiański Jarosław 6/1 6/0 Zobacz
203 2020/05/30 20:10 30 maja 2020r. 17:00 (Sob.) Mazur Janusz - Kotnowski Paweł 6/0 6/0 Zobacz
204 2020/05/31 13:39 31 maja 2020r. 10:30 (Niedz.) Borowiec Dawid - Klauda Piotr 6/3 6/3 Zobacz
205 2020/05/31 19:43 31 maja 2020r. 13:00 (Niedz.) Obijalski Mariusz - Romer Adam 6/0 6/1 Zobacz
206 2020/05/31 20:59 31 maja 2020r. 18:30 (Niedz.) Hawliczek Jacek - Szymański Wojciech 6/0 6/1 Zobacz
207 2020/06/02 17:51 Wilczynski Dominik - Obijalski Mariusz 0/6 0/6 Zobacz
208 2020/06/02 23:19 Hawliczek Jacek - Klauda Piotr 7/5 6/1 Zobacz
209 2020/06/04 08:27 4 czerwca 2020r. 08:30 (Czw.) Kotnowski Paweł - Obijalski Mariusz 0/6 0/6 Zobacz
210 2020/06/05 11:02 4 czerwca 2020r. 21:30 (Czw.) Wolniewicz Piotr - Klonowski Marek 7/6 1/6 10/3 Zobacz
211 2020/06/06 00:45 5 czerwca 2020r. 21:00 (Pt.) Sobkowicz Andrzej - Obijalski Mariusz 0/6 3/6 Zobacz
212 2020/06/06 16:08 6 czerwca 2020r. 14:00 (Sob.) Krowinski Michal - Pu Adrian 6/3 6/0 Zobacz
213 2020/06/06 20:17 6 czerwca 2020r. 16:00 (Sob.) Kisiel Pawel - Klauda Piotr 6/7(4) 2/6 Zobacz
214 2020/06/07 17:00 7 czerwca 2020r. 11:30 (Niedz.) Borowiec Dawid - Kolczyński Piotr 6/1 6/1 Zobacz
215 2020/06/07 21:09 5 czerwca 2020r. 21:00 (Pt.) Sobkowicz Andrzej - Fabiański Jarosław 6/1 6/1 Zobacz
216 2020/06/08 09:44 7 czerwca 2020r. 10:30 (Niedz.) Szymański Wojciech - Gontarski Grzegorz 6/2 6/4 Zobacz
217 2020/06/11 21:35 Wolniewicz Piotr - Lemke Martin 6/3 4/6 8:10 Zobacz
218 2020/06/11 22:16 11 czerwca 2020r. 19:30 (Czw.) Hawliczek Jacek - Kotnowski Paweł 6/1 7/6(3) Zobacz
219 2020/06/13 21:34 13 czerwca 2020r. 19:00 (Sob.) Szymański Wojciech - Mazur Janusz 1/6 0/6 Zobacz
220 2020/06/14 22:28 14 czerwca 2020r. 18:30 (Niedz.) Mazur Janusz - Obijalski Mariusz 0/6 3/6 Zobacz
221 2020/06/14 22:58 14 czerwca 2020r. 20:00 (Niedz.) Hawliczek Jacek - Borowiec Dawid 6/2 6/2 Zobacz
222 2020/06/16 10:27 15 czerwca 2020r. 20:30 (Pon.) Wolniewicz Piotr - Kolczyński Piotr 6/3 6/3 Zobacz
223 2020/06/16 12:54 21 czerwca 2020r. 13:00 (Niedz.) Wolniewicz Piotr - Szymański Wojciech anulowany Zobacz
224 2020/06/17 00:13 Hawliczek Jacek - Wilczynski Dominik 6/3 6/4 Zobacz
225 2020/06/21 11:08 15 czerwca 2020r. 20:30 (Pon.) Wolniewicz Piotr - Kolczyński Piotr 6/3 6/3 Zobacz
226 2020/06/21 22:58 21 czerwca 2020r. 20:30 (Niedz.) Szymański Wojciech - Klauda Piotr 0/6 3/6 Zobacz
227 2020/06/22 09:13 15 czerwca 2020r. 21:00 (Pon.) Szymański Wojciech - Dudek Łukasz 5/7 7/6(1) 4:10 Zobacz
228 2020/06/26 15:10 26 czerwca 2020r. 11:00 (Pt.) Szymański Wojciech - Lemke Martin 2/6 4/6 Zobacz
229 2020/06/26 22:13 26 czerwca 2020r. 17:30 (Pt.) Wolniewicz Piotr - Gontarski Grzegorz 6/1 6/3 Zobacz
230 2020/06/26 23:25 26 czerwca 2020r. 21:00 (Pt.) Mazur Janusz - Lemke Martin 6/2 6/4 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#239 Wolniewicz - Mazur 7 lipca o godz. 12:09
#238 Mazur - Lemke 26 czerwca o godz. 19:05
#237 Wolniewicz - Gontarski 24 czerwca o godz. 11:07
#236 Szymański - Lemke 23 czerwca o godz. 11:04
#235 Krowinski - Fabiański 19 czerwca o godz. 20:51

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#238 Mazur - Lemke 6/2 6/4
#237 Wolniewicz - Gontarski 6/1 6/3
#236 Szymański - Lemke 2/6 4/6
#229 Szymański - Dudek 5/7 7/6(1) 4:10
#228 Szymański - Klauda 0/6 3/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych