# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.5 Parczewski Patryk 15 10 22:12 170:123 82.00
2 3.5 Brudnik Joanna 13 10 22:7 156:114 78.00
3 4.5 Okińczyc Edward 11 10 20:4 133:77 72.00
4 5.5 Nowak Tomasz 10 9 19:2 120:70 66.00
5 3.5 Bondarowska Monika 14 7 16:15 139:143 65.00
6 6.0 Jabłoński Marcin 7 7 14:1 90:48 49.00
7 3.5 Szczepaniak Justyna 9 6 12:6 87:63 48.00
8 6.0 Bess Damian 7 6 13:5 91:72 45.00
9 4.0 De Pourbaix Edyta 9 5 11:10 105:84 44.00
10 3.5 Leśniańska Agata 10 4 9:13 83:104 41.00
11 4.5 Hinz Krzysztof 7 4 10:6 75:63 36.00
12 4.0 Jabłońska Joanna 5 5 10:1 65:21 35.00
13 6.0 Naskrecki Piotr 5 5 10:1 60:22 35.00
14 4.5 Korzeb Joanna 5 5 10:1 59:24 35.00
15 6.0 Sypniewski Maciej 5 4 9:2 55:20 31.00
16 4.0 Belowska Anna 7 3 7:8 64:70 30.00
17 4.0 Kołcz Gabriela 7 3 7:10 63:80 30.00
18 4.5 Skiendzielewski Szymon 7 3 6:10 78:90 29.00
19 4.0 Łuczyńska Anna 9 2 5:16 73:111 29.00
20 4.5 Wojciechowska Katarzyna 4 4 8:1 58:29 28.00
21 5.0 Mokrzycki Piotr 6 3 6:7 63:61 27.00
22 4.0 Ostrowska-Gęsina Bożena 6 3 6:7 56:65 27.00
23 4.0 Kowalska Iwona 7 2 6:10 65:75 26.00
24 5.0 Szczerbiński Cezary 7 2 5:10 50:66 25.00
25 4.0 Frączek Piotr 4 3 7:4 54:45 24.00
26 4.0 Żandarowska Magda 4 3 6:3 41:37 23.00
27 4.0 Szybalska Marta 3 3 6:1 41:14 21.00
28 4.5 Radecka Katarzyna 3 3 6:2 41:28 21.00
29 4.0 Szymczykiewicz Michał 4 2 5:5 55:61 19.00
30 4.0 Ewy Joanna 6 1 4:10 47:66 19.00
31 3.5 Jędrzejak Witosław 6 1 4:11 60:80 19.00
32 4.0 Palczuk Dorota 3 2 5:3 39:38 17.00
33 4.0 Opaliński Marcin 5 1 4:9 46:62 17.00
34 4.0 Wilgat Jerzy 8 0 1:16 49:101 17.00
35 4.5 Szendzielarz Bożena 5 1 3:8 41:56 16.00
36 4.0 Zhong Yanning 2 2 4:0 27:17 14.00
37 3.0 Zielińska Dana 2 2 4:1 23:16 14.00
38 5.0 Grygorowicz Krzysztof 4 1 3:7 41:47 14.00
39 3.0 Wielec Magdalena 4 1 3:7 35:45 14.00
40 4.0 Jagielski Maciej 4 1 2:7 20:45 13.00
41 Siennicka Marzena 3 1 3:4 26:39 12.00
42 4.5 Kordonowska-Birulia Sara 3 1 3:5 35:36 12.00
43 3.5 Szabłowski Tomasz 3 1 3:5 38:45 12.00
44 2.5 Kolczyńska Ada 3 1 2:4 25:33 11.00
45 6.0 Garganisz Jakub 3 1 2:4 25:33 11.00
46 3.0 Hinz Ilona 2 1 3:2 24:22 10.00
47 4.5 Gultan Levent 2 1 3:2 21:20 10.00
48 4.0 Stas Nikolaj 2 1 2:2 21:21 9.00
49 3.0 Dyderska Agnieszka 2 1 2:3 27:21 9.00
50 3.5 Kluczkowska Katarzyna 2 1 2:3 18:21 9.00
51 4.0 Stebnicka Joanna 2 1 2:3 18:25 9.00
52 3.5 Mojżeszek Malgorzata 2 1 2:3 18:25 9.00
53 6.0 Zalewski Jacek 2 1 2:3 12:19 9.00
54 3.0 Kubiak Monika 4 0 0:8 28:51 8.00
55 4.5 Rybicki Jarosław 4 0 0:8 17:49 8.00
56 3.5 Bielewicz Anna 1 1 2:0 12:3 7.00
57 3.5 Zgorzyk Artur 1 1 2:0 12:3 7.00
58 5.0 Ciepłucha Marcin 1 1 2:0 12:3 7.00
59 4.0 Senderowicz Julia 1 1 2:0 12:5 7.00
60 Sadowski Karol 1 1 2:0 13:9 7.00
61 4.5 Jach Łukasz 1 1 2:1 15:9 7.00
62 3.5 Chojecka Ewa 1 1 2:1 20:15 7.00
63 4.0 Cheatham Robert 1 1 2:1 11:10 7.00
64 3.0 Simionato Ernesto 3 0 1:6 18:35 7.00
65 5.0 Jędrych Leszek 2 0 1:4 22:27 5.00
66 4.0 Sykulak Lidia 2 0 1:4 22:27 5.00
67 5.0 Kustra Artur 2 0 1:4 8:23 5.00
68 Cyc Ewa 2 0 1:4 16:33 5.00
69 5.5 Karolak Krzysztof 2 0 0:4 14:25 4.00
70 3.5 Czabańska Katarzyna 2 0 0:4 11:24 4.00
71 5.0 Czabański Jacek 2 0 0:4 11:24 4.00
72 4.0 Levitsky Sergey 2 0 0:4 7:24 4.00
73 3.0 Szysz Agnieszka 1 0 1:2 13:16 3.00
74 Srebrny Michał 1 0 1:2 15:20 3.00
75 3.5 Zaworski Grzegorz 1 0 1:2 10:16 3.00
76 3.5 Zawistowska Aleksandra 1 0 1:2 10:16 3.00
77 Shin Hongsoon 1 0 1:2 9:15 3.00
78 Walicka Kinga 1 0 1:2 7:16 3.00
79 4.0 Majchrzak Katarzyna 1 0 1:2 7:16 3.00
80 3.0 Wróblewska Ewa 1 0 0:2 9:13 2.00
81 4.5 Dajwłowski Janusz 1 0 0:2 8:12 2.00
82 4.0 Wach Miłosława 1 0 0:2 8:12 2.00
83 4.0 Gęsina Wojciech 1 0 0:2 7:12 2.00
84 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 1 0 0:2 6:12 2.00
85 3.5 Pastryk Katarzyna 1 0 0:2 3:12 2.00
86 3.5 Urbański Karol 1 0 0:2 3:12 2.00
87 4.5 Dudek Jan 1 0 0:2 2:12 2.00
88 4.0 Wyszyński Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Walewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Sobczyk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
91 3.0 Chodkiewicz Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Sztulpa Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
93 5.5 Ołowniuk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
94 5.5 Osak Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Siennicki Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
96 Kin Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
97 3.0 Tang Pierce 0 0 0:0 0:0 0.00
98 5.5 Wesołowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
99 5.0 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Socha Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Biernacki Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
102 3.0 Mrozek Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
103 5.5 Pawłowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Wilk Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 7pkt.
  • 2:1 - 7pkt.
  • 3:0 - 7pkt.
  • 3:1 - 7pkt.
  • 3:2 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 3pkt.
  • 1:3 - 3pkt.
  • 2:3 - 3pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#197 Mokrzycki - Bess 1 godz. temu
#196 Mokrzycki - Garganisz 1 godz. temu
#195 Jabłońska - Szczepaniak wczoraj o godz. 22:23
#194 Brudnik - Kołcz wczoraj o godz. 20:01
#193 Nowak - Szymczykiewicz wczoraj o godz. 19:47

Nadchodzące spotkania

#193 Nowak - Szymczykiewicz za 9 godz.
#194 Brudnik - Kołcz za 9 godz.
#188 Parczewski - Hinz za 3 dni o godz. 21:00
#189 De Pourbaix - Szczepaniak za 3 dni o godz. 21:00
#196 Mokrzycki - Garganisz za 4 dni o godz. 18:30

Ostatnie wyniki

#186 Belowska - Leśniańska 4/6 2/6
#181 Parczewski - Mokrzycki 4/6 2/6
#191 Bondarowska - Łuczyńska 6/2 6/3
#195 Jabłońska - Szczepaniak 6/2 6/2
#190 Jabłoński - Opaliński 6/1 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych