Regulamin

Zapraszamy do Edycji III Ligi Mikstowo-Deblowej Tennis Stars League

Do Ligi można zarówno zapisywać się ze stałą partnerką/ stałym partnerem do miksta/debla lub indywidualnie i każdy mecz zagrać z kimś innym w parze. Każda osoba i tak zbiera punkty indywidualnie. Dzieki temu, że nie ma obowiązku grania w stałych parach jest jeszcze bardziej aktywnie.

 

Poniżej info krok po kroku jak dołączyć do ligi mikstowo-deblowej oraz krótko o zasadach :)

1) GRUPA NA FACEBOOK'U – CZYLI JAK SIĘ UMÓWIĆ NA MECZ?

Proszę dołącz przez FB do zamkniętej grupy TENNIS STARS LEAGUE MIXTY DEBLE - w tej grupie wrzucamy posty kiedy i gdzie chcemy grać, zbieramy się w 4 osoby i umawiamy na mecze mikstowe oraz deblowe, dopuszczalne są nawet „DEBLO-MIKSTY” jeśli cała czwórka uczestników jest z tym OK. Tak w TSL jest bardzo elastycznie i niesztampowo;) Nasze motto: ATMOSFERA NA KORCIE JEST WAŻNIEJSZA OD WYNIKU

https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleaguemixtydeble/

2) ROZGRYWKI/RANKING NA WWW.KORTY.ORG – CZYLI JAK ODWZOROWAĆ WYZWANIE W SYSTEMIE?

Proszę o zarejestrowanie się w ROZGRYWKACH TSL MIXTY DEBLE na www.korty.org

Po zarejestrowaniu wybieramy zakładkę ROZGRYWKI, następnie MAZOWIECKIE, następnie TSL MIXTY DEBLE, następnie ZAPISZ SIĘ ONLINE

Ponieważ nie gramy ze stałymi partnerami to wyzwania mikstowe/deblowe ustawiamy jak 2 wyzwania singlowe:

kapitan miksta (lub debla) nr 1 rzuca wyzwanie kapitanowi miksta (lub debla) nr 2

zawodnik/zawodniczka miksta (lub debla) nr 1 rzuca wyzwanie zawodnikowi/zawodniczce miksta (lub debla) nr 2

I analogicznie z deblami :)

Pamiętajmy, aby po meczu wpisać 2 te same wyniki w obydwu singlowych wyzwaniach, aby mieć odnotowany pełen wynik miksta/debla i aby każdy zebrał swoje punkty za zagrany mecz indywidualnie:)

Standardowo zwycięstwo to 7pkt. Przegrana to 2pkt w przypadku przegranej 0:2 w setach, lub 3 pkt w przypadku przegranej 1:2 w setach.

3) WPISOWE

Opłata za udział w Lidze Mikstowo- Deblowej, która odbywa się na dowolnych kortach Warszawy w okresie: 1.09.2020 – 27.02.2021, wynosi 50 PLN za osobę - dla osób, które grają również w Lidze Singlowej TSL i dokonają wpłaty do 20.09.2020, lub 80 PLN za osobę przy wpłatach po 20.09.2020. Jeśli chcesz grać tylko w Lidze Mikstowo-Deblowej wtedy wpisowe wynosi 150 PLN za osobę jeśli wpłaty dokonasz do 20.09.2020 lub 170 PLN jeśli wpłaty dokonasz po 20.09.2020.

Osoby zdecydowane na udział w lidze poproszę o wpłatę na podany niżej numer konta z opisem: "Udział w lidze deblowej. Imię i Nazwisko".

Dane do przelewu: 69 1950 0001 2006 0014 3083 0001 Idea Bank SA Właściciel konta: Tennis Stars Magdalena Wielec

Opis: Udział w Lidze. Imię i Nazwisko

 

Na portalu korty.org zostanie odznaczone uregulowanie płatności po otrzymaniu przelewu.

4) LISTA KLUBÓW, W KTÓRYCH MAMY ZNIZKI NA MECZE TSL

LINK Z CENNIKIEM DLA TSL

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13kZ3IBv6rsdnZTRtUl0pkF4PN0l-BEiMAENjIukS-30/edit?usp=sharing

Zniżki obowiązują przy 2-godzinnych rezerwacjach kortów na mecze TSL. Mamy zakładkę na sezon zimowy jak i na sezon letni, w niektórych miejscach dodatkowe rabaty otrzymujemy za okazaniem karty typu Multisport. Pamiętajmy, że kluby mogą poprosić o okazanie w telefonie wyzwania wpisanego do naszego rankingu na kortyorg. Ceny na sezon zimowy zaczynający się w X.2020 zostaną dodane w nowej zakładce „sezon zimowy 2020/21”, gdyż będą mogły być dopiero potwierdzone przez Kluby po ustaleniu cenników na nadchodzący sezon zimowy. Istniejący cennik zimowy na sezon 2019/20 ma jedynie charakter poglądowy, w większości przypadków kluby utrzymają te same ceny jak w poprzednim roku.

 

5) WAŻNE DATY W LIDZE MIKTSOWO-DEBLOWEJ

Sezon mikstowo-deblowy zaczynamy 01.09.2020 i kończymy w sobotę 27.02.2021r. (podobnie jak Ligę Singlową TSL)

Sezon Podstawowy trwa do piątku 08.01.2021do północy

Rozgrywki Masters trwają od soboty 09.01.2021 do soboty 27.02.2021

6) ROZGRYWKI MASTERS. JAK SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ I JAK GRAMY

W tym Sezonie zakwalifikujemy 8 najwyżej notowanych Pań i 8 najwyżej notowanych Panów w rankingu TSL MIKSTY-DEBLE na www.korty.org, które zagrały min. 10 meczów mikstowych lub deblowych do 08.01.2021 (ważne, by tego ostatniego dnia wpisać wyniki przed północą).  

W sobotę 09.01.2021r. odbędzie się losowanie, która Pani z którym Panem stworzą team mikstowy. Powstaną 2 grupy po 4 pary i każda z par będzie miała do zagrania 3 mecze – każdy team z każdym. Na podstawie tych wyników wyłonimy 2 najlepsze pary z obydwu grup, które awansują do półfinałów i potem zostaną już nam do rozegrania mecze: o III miejsce i WIELKI FINAŁ MASTERS :)

Osoby, które nie zakwalifikują się do MASTERS nadal umawiają się na mecze, grają, trenują, rankingi działają, punkty są dodawane, tylko ich zbieranie będzie miało wymiar symboliczny :)

7) #WALCZYMY O WYJAZD NA TURNIEJ MONTE CARLO MASTERS

Osoby, które chcą powalczyć w konkursie, w którym losujemy super-hiper-fajną nagrodę – TRZYDNIOWY WYJAZD NA TURNIEJ MONTE CARLO MASTERS z Biurem Podróży RELAKSMISJA w kwietniu 2021 (dokładne daty podamy niebawem) muszą spełnić następujące warunki konkursowe:

  1. zakwalifikować się do Masters, czyli znaleźć się Ósemce najlepszych Pań lub w Ósemce najlepszych Panów wg. rankingu na korty.org oraz
  2. w Sezonie Podstawowym (czyli między 01.09.2020 a 08.01.2021) dodać min, 3 zdjęcia (lub zostać oznaczonym na min. 3 zdjęciach dodanych przez kogoś z kim grany był dany mecz) w dedykowanej, zamkniętej grupie na FB, link poniżej:

https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleaguemixtydeble/ 

Posty ze zdjęciami należy koniecznie opatrzeć hasłem #walczymyomontecarlo

  1. W losowaniu nagrody konkursowej mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby, które w poprzednim sezonie nie wygrały nagrody wyjazdowej w ramach TENNIS STARS LEAGUE – niezależnie czy to były rozgrywki singlowe czy mikstowo-deblowe #casepodwójnejwygranejWitka ;) W tym sezonie mamy jedną taką nagrodę do wylosowania wśród osób grających w Lidze Mikstowo-Deblowej jak i w lidze Singlowej. Jeśli ktoś zakwalifikuje się do Masters i w Lidze Singlowej i w Lidze Mikstowo-Deblowej oraz spełni warunek z dodawaniem zdjęć i w jednej i w drugiej grupie TSL na FB to 2 losy z nazwiskiem tej osoby trafią do „maszyny losującej”.

Sponsorem nagrody wyjazdowej jest Biuro Podróży RELAKSMISJA www.relaksmisja.com, które specjalizuje się m.in. w organizacji wyjazdów na turnieje tenisowej światowej rangi. Świetna wiadomość - dla osób z TSL mamy zniżki na wyjazdy z RELAKSMISJĄ: 300 PLN w przypadku Wielkich Szlemów lub 200 PLN w przypadku turniejów niższej rangi niż Wielki Szlem.

8) WALCZYMY O NAGRODY ZNANEJ TENISOWEJ MARKI BABOLAT

Sponsorem Nagród Finałowych takich jak akcesoria i ubrania tenisowe jest znana tenisowa marka: BABOLAT https://babolat-tenis.pl

Dzięki naszej współpracy mamy zapewniony RABAT w wysokości 30% od cen katalogowych W OFICJALNYM, INTERNETOWYM SKLEPIE BABOLAT https://babolat-tenis.pl przez cały sezon ligowy do 27.02.2021.

Jak uzyskać rabat? Należy najpierw zarejestrować konto w sklepie na tej stronie: https://babolat-tenis.pl/logowanie?create_account=1 .

Następnie proszę napisać do Marcina Maciochy z Babolat Polska (marcinmaciocha@babolat.pl) wiadomość e-mail z sekretnym kodem TSL2020 w treści :) Marcin zmieni ustawienia dotyczące rabatu na Twoim koncie.

Rabat 30% obowiązuje na produkty z nowej kolekcji, na wyprzedaże jest on często jeszcze wyższy i wynosi nawet do 50%! Niektóre produkty - np. maszyny do naciągania rakiet, niektóre piłki - mogą nie być objęte rabatem

9) I STANDARDOWO ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ PUCHARY! (MIEJSCA 1,2,3) ORAZ BĘDĄ STATUETKI ZA MIEJSCA IV! :)