Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 Grupa 4

Grupa 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Saczuk Piotr 8 8 16:2 101:49 24.00
2 Lainer Christian 8 7 15:2 95:38 22.00
3 Wieczorek Wiesław 7 5 10:4 67:32 15.00
4 Niewiadomski Marek 7 5 10:4 76:46 15.00
5 Guzowski Leszek 8 4 9:8 76:53 13.00
6 Boguski Radosław 8 3 6:10 57:70 9.00
7 Świergalski Tomasz 8 2 4:13 38:80 6.00
8 Foroncewicz Bartosz 8 1 3:15 30:90 4.00
9 Ziemiński Wojciech 8 0 1:16 11:93 1.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 3:0 w/o - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 2:1 w/o - 2pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 0pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
  • 1:2 w/o - 0pkt.
  • 0:3 w/o - -1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Saczuk Piotr 8 8 16:2 101:49 24.00
2 Lainer Christian 8 7 15:2 95:38 22.00
3 Wieczorek Wiesław 7 5 10:4 67:32 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Niewiadomski Marek 7 5 10:4 76:46 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Guzowski Leszek 8 4 9:8 76:53 13.00
6 Boguski Radosław 8 3 6:10 57:70 9.00
7 Świergalski Tomasz 8 2 4:13 38:80 6.00
8 Foroncewicz Bartosz 8 1 3:15 30:90 4.00
9 Ziemiński Wojciech 8 0 1:16 11:93 1.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/07/23 20:20 23 lipca 2019r. 18:00 (Wt.) Lainer Christian - Guzowski Leszek 6/2 6/4 Zobacz
2 2019/07/27 09:35 26 lipca 2019r. 18:00 (Pt.) Niewiadomski Marek - Guzowski Leszek 6/1 6/4 Zobacz
3 2019/08/01 02:31 31 lipca 2019r. 18:00 (Śr.) Niewiadomski Marek - Ziemiński Wojciech 6/0 6/2 Zobacz
4 2019/08/02 20:45 2 sierpnia 2019r. 18:00 (Pt.) Lainer Christian - Świergalski Tomasz 6/1 6/0 Zobacz
5 2019/08/03 13:08 2 sierpnia 2019r. 16:00 (Pt.) Niewiadomski Marek - Boguski Radosław 6/4 7/5 Zobacz
6 2019/08/06 23:37 6 sierpnia 2019r. 18:00 (Wt.) Boguski Radosław - Guzowski Leszek 0/6 3/6 Zobacz
7 2019/08/06 23:47 30 lipca 2019r. 18:00 (Wt.) Saczuk Piotr - Guzowski Leszek 7/6 3/6 10:7 Zobacz
8 2019/08/09 22:44 9 sierpnia 2019r. 18:00 (Pt.) Niewiadomski Marek - Świergalski Tomasz 6/4 6/1 Zobacz
9 2019/08/16 21:25 26 sierpnia 2019r. 15:30 (Pon.) Świergalski Tomasz - Guzowski Leszek 1/6 2/6 Zobacz
10 2019/08/16 21:28 Lainer Christian - Niewiadomski Marek 6/4 6/2 Zobacz
11 2019/08/23 19:17 23 sierpnia 2019r. 17:30 (Pt.) Lainer Christian - Wieczorek Wiesław 6/0 6/2 Zobacz
12 2019/08/27 10:03 26 sierpnia 2019r. 17:30 (Pon.) Lainer Christian - Foroncewicz Bartosz 6/0 6/3 Zobacz
13 2019/09/07 06:19 6 września 2019r. 17:00 (Pt.) Lainer Christian - Saczuk Piotr 6/4 2/6 3/6 Zobacz
14 2019/09/09 11:40 13 września 2019r. 17:30 (Pt.) Lainer Christian - Ziemiński Wojciech 6/0 6/0 w/o Zobacz
15 2019/09/09 17:18 13 września 2019r. 17:00 (Pt.) Niewiadomski Marek - Foroncewicz Bartosz 6/0 6/0 Zobacz
16 2019/09/12 21:57 3 września 2019r. 17:00 (Wt.) Guzowski Leszek - Wieczorek Wiesław 2/6 3/6 Zobacz
17 2019/09/12 21:59 8 września 2019r. 12:00 (Niedz.) Guzowski Leszek - Foroncewicz Bartosz 6/0 6/0 w/o Zobacz
18 2019/09/13 11:33 Saczuk Piotr - Boguski Radosław 6/4 6/1 Zobacz
19 2019/09/14 08:14 30 sierpnia 2019r. 17:30 (Pt.) Lainer Christian - Boguski Radosław 6/3 6/1 Zobacz
20 2019/09/14 21:09 14 września 2019r. 21:10 (Sob.) Saczuk Piotr - Wieczorek Wiesław 7/5 6/0 Zobacz
21 2019/09/14 21:13 3 września 2019r. 17:30 (Wt.) Foroncewicz Bartosz - Saczuk Piotr 2/6 4/6 Zobacz
22 2019/09/14 21:14 Saczuk Piotr - Ziemiński Wojciech 6/0 6/0 v/o Zobacz
23 2019/09/14 21:17 Saczuk Piotr - Świergalski Tomasz 6/1 6/0 Zobacz
24 2019/09/14 21:18 2 września 2019r. 17:30 (Pon.) Foroncewicz Bartosz - Wieczorek Wiesław 0/6 0/6 Zobacz
25 2019/09/14 21:19 Wieczorek Wiesław - Boguski Radosław 6/0 6/0 Zobacz
26 2019/09/14 21:20 Wieczorek Wiesław - Ziemiński Wojciech 6/0 6/0 v/o Zobacz
27 2019/09/14 21:22 Wieczorek Wiesław - Świergalski Tomasz 6/2 6/0 Zobacz
28 2019/09/14 21:22 Foroncewicz Bartosz - Ziemiński Wojciech 6/3 2/6 10:4 Zobacz
29 2019/09/14 21:23 Foroncewicz Bartosz - Świergalski Tomasz 2/6 6/2 3:10 Zobacz
30 2019/09/14 21:25 Boguski Radosław - Ziemiński Wojciech 6/0 6/0 v/o Zobacz
31 2019/09/14 21:26 Boguski Radosław - Świergalski Tomasz 6/1 6/4 Zobacz
32 2019/09/14 21:27 13 sierpnia 2019r. 18:00 (Wt.) Guzowski Leszek - Ziemiński Wojciech 6/0 6/0 v/o Zobacz
33 2019/09/14 21:28 22 lipca 2019r. 18:00 (Pon.) Foroncewicz Bartosz - Boguski Radosław 3/6 1/6 Zobacz
34 2019/09/14 21:29 Ziemiński Wojciech - Świergalski Tomasz 0/6 0/6 v/o Zobacz
35 2019/09/15 18:40 13 września 2019r. 17:00 (Pt.) Niewiadomski Marek - Saczuk Piotr 3/6 6/7 Zobacz

22.07 - 26.07

Lainer (1) -
Saczuk (2) - Świergalski (9) 23.07, Wt., g.18, k.3
Wieczorek (3) - Ziemiński (8) 22.07, Pon., g.16, k.2
Niewiadomski (4) - Guzowski (7) 26.07, Pt., g.18, k.1
Foroncewicz (5) - Boguski (6) 22.07, Pon., g.18, k.4

29.07 - 2.08

Boguski (6) - Niewiadomski (4) 2.08, Pt., g.16, k.4
Guzowski (7) - Foroncewicz (5) 30.07, Wt., g.18, k.2
Ziemiński (8) - Niewiadomski (4) 31.07, Śr., g.18, k.4
Świergalski (9) - Wieczorek (3) 29.07, Pon., g.16, k.4
Lainer (1) - Saczuk (2) 2.08, Pt., g.18, k.3

5.08 - 9.08

Saczuk (2) -
Wieczorek (3) - Lainer (1) 5.08, Pon., g.16, k.2
Niewiadomski (4) - Świergalski (9) 9.08, Pt., g.18, k.1
Foroncewicz (5) - Ziemiński (8) 5.08, Pon., g.18, k.4
Boguski (6) - Guzowski (7) 9.08, Pt., g.16, k.4

12.08 - 16.08

Guzowski (7) -
Świergalski (9) - Foroncewicz (5) 12.08, Pon., g.15:30, k.4
Ziemiński (8) - Boguski (6) 14.08, Śr., g.17:30, k.4
Lainer (1) - Niewiadomski (4) 16.08, Pt., g.17:30, k.3
Saczuk (2) - Wieczorek (3) 13.08, Wt., g.17:30, k.3

19.08 - 23.08

Guzowski (7) - Wieczorek (3) termin do ustalenia
Niewiadomski (4) - Saczuk (2) 23.08, Pt., g.17:30, k.1
Foroncewicz (5) - Lainer (1) 19.08, Pon., g.17:30, k.4
Boguski (6) - Świergalski (9) 23.08, Pt., g.15:30, k.4
Guzowski (7) - Ziemiński (8) 20.08, Wt., g.17:30, k.2

26.08 - 30.08

Ziemiński (8) - Saczuk (2) 28.08, Śr., g.17:30, k.4
Świergalski (9) - Guzowski (7) 26.08, Pon., g.15:30, k.4
Lainer (1) - Boguski (6) 30.08, Pt., g.17:30, k.3
Saczuk (2) - Foroncewicz (5) 27.08, Wt., g.17:30, k.3
Wieczorek (3) - Niewiadomski (4) 26.08, Pon., g.15:30, k.2

2.09 - 6.09

Niewiadomski (4) -
Foroncewicz (5) - Wieczorek (3) 2.09, Pon., g.17, k.4
Boguski (6) - Saczuk (2) 6.09, Pt., g.15, k.4
Guzowski (7) - Lainer (1) 3.09, Wt., g.17, k.2
Ziemiński (8) - Świergalski (9) 4.09, Śr., g.17, k.4

9.09 - 13.09

Świergalski (9) - Lainer (1) 9.09, Pon., g.15, k.4
Lainer (1) - Ziemiński (8) 13.09, Pt., g.17, k.3
Saczuk (2) - Guzowski (7) 10.09, Wt., g.17, k.3
Wieczorek (3) - Boguski (6) 9.09, Pon., g.15, k.2
Niewiadomski (4) - Foroncewicz (5) 13.09, Pt., g.17, k.1

 

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#532 Cieliczko - Kamiński 16 września o godz. 10:02
#531 Cieliczko - Grabowski 16 września o godz. 10:01
#530 Cieliczko - Skoniecki 16 września o godz. 09:59
#529 Cieliczko - Hordyński 16 września o godz. 09:58
#528 Lutkowski - Kamiński 14 września o godz. 22:50

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#532 Cieliczko - Kamiński walkower
#530 Cieliczko - Skoniecki 6/0 6/0 v/o
#529 Cieliczko - Hordyński 6/0 6/0 v/o
#447 Niewiadomski - Saczuk 3/6 6/7
#528 Lutkowski - Kamiński 6/0 6/0 v/o

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych