Ekstraklasa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Nowak Maciej 10 10 20:0 122:30 30.00
2 Dąbrowski Zbigniew 10 9 18:2 117:56 27.00
3 Jopek Zbigniew 10 8 16:4 113:55 24.00
4 Ligocki Łukasz 10 7 14:9 113:92 18.00
5 Kozakiewicz Kamil 10 4 10:13 99:122 13.00
6 Kiljański Dariusz 10 5 11:13 100:113 13.00
7 Szmajda Kamil 10 4 10:13 100:112 13.00
8 Młodawski Sławomir 10 3 9:15 96:114 11.00
9 Cichoński Dariusz 10 2 4:16 58:115 6.00
10 Bęben Damian 10 2 4:17 66:119 5.00
11 Janik Andrzej 10 1 4:18 73:129 5.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 2:1 - 2pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 0pkt.
  • 0:0 - 0pkt.
  • 0:2 w/o - -3pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Nowak Maciej 10 10 20:0 122:30 30.00
2 Dąbrowski Zbigniew 10 9 18:2 117:56 27.00
3 Jopek Zbigniew 10 8 16:4 113:55 24.00
4 Ligocki Łukasz 10 7 14:9 113:92 18.00
5 Kozakiewicz Kamil 10 4 10:13 99:122 13.00 2 2 4:1 29:19 5.00
6 Kiljański Dariusz 10 5 11:13 100:113 13.00 2 1 3:3 27:27 3.00
7 Szmajda Kamil 10 4 10:13 100:112 13.00 2 0 1:4 18:28 1.00
8 Młodawski Sławomir 10 3 9:15 96:114 11.00
9 Cichoński Dariusz 10 2 4:16 58:115 6.00
10 Bęben Damian 10 2 4:17 66:119 5.00 1 1 2:0 13:5 3.00
11 Janik Andrzej 10 1 4:18 73:129 5.00 1 0 0:2 5:13 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/05/11 22:35 11 maja 2019r. 17:00 (Sob.) Jopek Zbigniew - Młodawski Sławomir 6/1 6/1 Zobacz
2 2019/05/12 12:34 12 maja 2019r. 09:00 (Niedz.) Młodawski Sławomir - Dąbrowski Zbigniew 1/6 1/6 Zobacz
3 2019/05/30 19:34 30 maja 2019r. 16:30 (Czw.) Bęben Damian - Dąbrowski Zbigniew 1/6 0/6 Zobacz
4 2019/06/01 21:37 1 czerwca 2019r. 19:30 (Sob.) Dąbrowski Zbigniew - Szmajda Kamil 6/4 6/3 Zobacz
5 2019/06/03 10:04 3 czerwca 2019r. 10:30 (Pon.) Jopek Zbigniew - Janik Andrzej 6/4 6/2 Zobacz
6 2019/06/08 10:49 8 czerwca 2019r. 10:50 (Sob.) Kozakiewicz Kamil - Młodawski Sławomir 6/4 6/4 Zobacz
7 2019/06/09 12:30 9 czerwca 2019r. 11:00 (Niedz.) Nowak Maciej - Kozakiewicz Kamil 6/0 6/1 Zobacz
8 2019/06/09 12:31 Nowak Maciej - Kiljański Dariusz 6/1 6/0 Zobacz
9 2019/06/09 23:20 9 czerwca 2019r. 18:00 (Niedz.) Nowak Maciej - Młodawski Sławomir 6/1 6/0 Zobacz
10 2019/06/18 21:14 Szmajda Kamil - Młodawski Sławomir 1/6 6/2 7/5 Zobacz
11 2019/06/26 13:49 25 czerwca 2019r. 17:00 (Wt.) Kiljański Dariusz - Dąbrowski Zbigniew 3/6 1/6 Zobacz
12 2019/07/02 18:52 2 lipca 2019r. 18:50 (Wt.) Dąbrowski Zbigniew - Kozakiewicz Kamil 6/1 6/4 Zobacz
13 2019/07/04 12:18 4 lipca 2019r. 12:15 (Czw.) Kozakiewicz Kamil - Szmajda Kamil 7/5 6/2 Zobacz
14 2019/07/07 11:12 7 lipca 2019r. 11:10 (Niedz.) Kozakiewicz Kamil - Jopek Zbigniew 3/6 0/6 Zobacz
15 2019/07/14 09:01 Kiljański Dariusz - Janik Andrzej 6/4 6/7 7/5 Zobacz
16 2019/07/15 20:41 15 lipca 2019r. 17:00 (Pon.) Jopek Zbigniew - Bęben Damian 6/2 6/1 Zobacz
17 2019/07/16 04:16 Szmajda Kamil - Cichoński Dariusz 6/2 6/4 Zobacz
18 2019/07/24 18:16 24 lipca 2019r. 18:15 (Śr.) Kiljański Dariusz - Bęben Damian 6/0 6/2 Zobacz
19 2019/07/25 11:50 25 lipca 2019r. 09:00 (Czw.) Nowak Maciej - Janik Andrzej 6/1 6/1 Zobacz
20 2019/07/26 21:29 26 lipca 2019r. 21:25 (Pt.) Jopek Zbigniew - Szmajda Kamil 6/4 6/3 Zobacz
21 2019/07/28 11:13 28 lipca 2019r. 11:15 (Niedz.) Janik Andrzej - Kozakiewicz Kamil 3/6 6/7 Zobacz
22 2019/07/31 19:25 Nowak Maciej - Bęben Damian 6/0 6/0 Zobacz
23 2019/07/31 19:27 30 lipca 2019r. 13:15 (Wt.) Cichoński Dariusz - Nowak Maciej 3/6 3/6 Zobacz
24 2019/08/02 21:18 2 sierpnia 2019r. 21:20 (Pt.) Bęben Damian - Kozakiewicz Kamil 6/7 7/6 6/2 Zobacz
25 2019/08/11 20:05 11 sierpnia 2019r. 16:00 (Niedz.) Jopek Zbigniew - Cichoński Dariusz 6/2 6/2 Zobacz
26 2019/08/15 12:31 15 sierpnia 2019r. 09:00 (Czw.) Nowak Maciej - Jopek Zbigniew 6/1 7/5 Zobacz
27 2019/08/15 12:37 15 sierpnia 2019r. 11:00 (Czw.) Nowak Maciej - Szmajda Kamil 6/1 6/0 Zobacz
28 2019/08/15 19:18 15 sierpnia 2019r. 19:20 (Czw.) Bęben Damian - Młodawski Sławomir 1/6 2/6 Zobacz
29 2019/08/17 17:28 17 sierpnia 2019r. 17:25 (Sob.) Młodawski Sławomir - Janik Andrzej 5/7 6/2 6/3 Zobacz
30 2019/08/23 19:47 23 sierpnia 2019r. 19:45 (Pt.) Kozakiewicz Kamil - Kiljański Dariusz 6/2 4/6 6/4 Zobacz
31 2019/08/25 20:20 Kiljański Dariusz - Cichoński Dariusz 6/4 6/0 Zobacz
32 2019/08/27 18:32 Szmajda Kamil - Janik Andrzej 6/2 6/1 Zobacz
33 2019/08/27 22:50 27 sierpnia 2019r. 20:00 (Wt.) Dąbrowski Zbigniew - Cichoński Dariusz 6/1 6/0 Zobacz
34 2019/08/28 20:59 28 sierpnia 2019r. 17:00 (Śr.) Jopek Zbigniew - Kiljański Dariusz 6/0 6/1 Zobacz
35 2019/08/31 20:03 31 sierpnia 2019r. 20:05 (Sob.) Bęben Damian - Janik Andrzej 6/0 7/5 Zobacz
36 2019/09/04 13:27 4 września 2019r. 10:00 (Śr.) Ligocki Łukasz - Szmajda Kamil 4/6 7/6(7) 6/4 Zobacz
37 2019/09/04 17:57 4 września 2019r. 16:00 (Śr.) Ligocki Łukasz - Kiljański Dariusz 6/2 6/3 Zobacz
38 2019/09/05 20:39 5 września 2019r. 19:00 (Czw.) Jopek Zbigniew - Ligocki Łukasz 6/1 6/1 Zobacz
39 2019/09/06 12:05 6 września 2019r. 12:05 (Pt.) Dąbrowski Zbigniew - Janik Andrzej 6/3 6/3 Zobacz
40 2019/09/07 10:13 7 września 2019r. 09:00 (Sob.) Ligocki Łukasz - Cichoński Dariusz 6/1 6/1 Zobacz
41 2019/09/10 18:40 10 września 2019r. 17:00 (Wt.) Ligocki Łukasz - Bęben Damian 7/5 6/1 Zobacz
42 2019/09/11 13:27 11 września 2019r. 10:30 (Śr.) Ligocki Łukasz - Młodawski Sławomir 4/6 6/3 6/4 Zobacz
43 2019/09/12 13:23 12 września 2019r. 12:00 (Czw.) Ligocki Łukasz - Dąbrowski Zbigniew 2/6 4/6 Zobacz
44 2019/09/12 18:10 Szmajda Kamil - Bęben Damian 6/4 7/5 Zobacz
45 2019/09/12 20:06 9 września 2019r. 17:00 (Pon.) Ligocki Łukasz - Kozakiewicz Kamil 6/3 6/7 6/2 Zobacz
46 2019/09/13 15:40 13 września 2019r. 12:00 (Pt.) Jopek Zbigniew - Dąbrowski Zbigniew 6/7(2) 5/7 Zobacz
47 2019/09/13 19:38 13 września 2019r. 19:30 (Pt.) Ligocki Łukasz - Janik Andrzej 6/2 6/0 Zobacz
48 2019/09/13 21:12 13 września 2019r. 16:30 (Pt.) Kiljański Dariusz - Szmajda Kamil 6/3 3/6 6/2 Zobacz
49 2019/09/14 09:27 14 września 2019r. 08:00 (Sob.) Cichoński Dariusz - Młodawski Sławomir 1/6 1/6 Zobacz
50 2019/09/14 11:40 14 września 2019r. 11:00 (Sob.) Ligocki Łukasz - Nowak Maciej 1/6 4/6 Zobacz
51 2019/09/15 13:03 15 września 2019r. 11:00 (Niedz.) Cichoński Dariusz - Janik Andrzej 4/6 3/6 Zobacz
52 2019/09/15 17:49 15 września 2019r. 16:00 (Niedz.) Kiljański Dariusz - Młodawski Sławomir 6/3 6/7 7/6 Zobacz
53 2019/09/16 18:14 16 września 2019r. 18:15 (Pon.) Cichoński Dariusz - Bęben Damian 7/6 6/4 Zobacz
54 2019/09/19 17:43 19 września 2019r. 16:00 (Czw.) Cichoński Dariusz - Kozakiewicz Kamil 6/4 7/5 Zobacz
55 2019/09/22 13:16 22 września 2019r. 11:00 (Niedz.) Dąbrowski Zbigniew - Nowak Maciej 2/6 5/7 Zobacz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#240 Jakub - Aleksandra 23 września o godz. 10:15
#239 Dąbrowski - Nowak 21 września o godz. 19:46
#238 Tomasz - Jędrzejewski 20 września o godz. 21:59
#237 Zarzycki - Julia 20 września o godz. 18:21
#236 Jagodziński - Kołodziej 19 września o godz. 20:16

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#240 Jakub - Aleksandra 6/2 6/2
#239 Dąbrowski - Nowak 2/6 5/7
#238 Tomasz - Jędrzejewski 6/0 6/0
#233 Jędrzejewski - Skoczylas 6/3 2/6 6/3
#237 Zarzycki - Julia 4/6 7/5 7/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe WINNER

Sienkiewicza 70
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
604249683
winner@ostrowiec.com
http://www.tenis.ostrowiec.com/