Szanowni Użytkownicy,

Informujemy, iż z dniem 30 listopada 2022 roku firma Tenis NETwork - administrator portalu, przestała istnieć.

Dziękujemy, że razem z nami tworzyliście to miejsce.

Zespół Korty.org

Komunikaty

Play off Turnieju Pocieszenia:

\r\n

1/4 finału - termin rozegrania do 13 września

\r\n

Tomasz Partyka -Tomasz Czajka 6/4 6/4

\r\n

Marcin Partyka- Ireneusz Koryciński 1/6 6/4 7/5

\r\n

Łukasz Robaczkiewicz - Stanisław Mrugała 6/0 6/2

\r\n

Marcin Szymański- Radosław Miśkiewicz 2/6 1/6

\r\n

1/2 finału- termin rozegrania do 19 września

\r\n

Tomasz Partyka -  Marcin Partyka 6/3 6/0

\r\n

Łukasz Robaczkiewicz-  Radosław Miśkiewicz 6/3 0/6 6/3

\r\n

mecz o 3 miejsce- termin rozegrania do 25 września

Marcin Partyka-  Radosław Miśkiewicz 0/6 3/6

\r\n

Finał- termin rozegrania do 25 września

Tomasz Partyka- Łukasz Robaczkiewicz 6/3 7/5

Dąbrowski - Barański 6/0 6/0

\r\n

Szmajda - Kołodziej 6/0 6/0

\r\n

Kozakiewicz - Jopek 4/6 2/6

\r\n

Nowak - Bartosz 6/0 6/0

Bartosz - Kidoń 6/1 6/0

Szmajda - Wieczorek 6/1 7/5

Barański-Młodawski 6/4 6/1

Kołodziej - Dziewięcki 6/0 6/0

Dąbrowski - Malanowicz 6/1 6/1

Janik- Nowak

Gromski - Jopek

Dziewiecki - Kozakiewicz 3/6 1/6

Druga runda Pucharu Ligi , termin do 7.06

Bartosz - Partyka T 7/5 4/6 6/2

Kozakiewicz - Reszka 6/2 6/3

Wieczorek - Lipczyński 6/3 6/1

Dziewięcki - Koryciński 6/3 6/3

Skoczylas - Młodawski 4/6 6/7

Szmajda - Dwojak 6/1 7/5

Gromski - Bęben

Jopek - Ronduda 6/2 6/1

Barański - Nartowski wo

Dziewiecki - Zdybski 4/6 6/1 6/4

Nowak M - Golec J 

Szczodrak - Malanowicz 1/6 2/6

Jagodziński/Partyka M - Kołodziej

Kidoń - Targowska 6/0 6/0

Dąbrowski -Jędrzejewski 6/0 6/2

Janik- Słapek 6/4 6/2

Przypominam , że za umówienie meczu jest odpowiedzialna osoba na pierwszym miejscu .

Pary I rundy Pucharu Ligi:

Gromski-Miśkiewicz 6/2 6/0

Kidoń-Kubiczek walkower

Słapek-Ligocki wo

Dwojak - Nowak W 5/7 6/3 6/1

Kiljański-Ronduda 3/6 5/7

Szmajda-Żurek 6/3 2/6 6/0

Majerek-Bęben

Jagodziński-Partyka M

Szczodrak-Zagożdzon 6/1 6/3

Kołodziej-Brzeźnicki 6/0 6/0

Skoczylas-Partyka S 6/0 6/3

Golec J - Ozimkiewicz 6/0 6/0

Dziewiecki - Biesiada 6/4 6/4 

Golec A - Mlodawski 1/6 3/6

Kozakiewicz K - Koryciński 1/6 0/6 

Barański - Kaczmarczyk 6/2 6/2

Brodawka - Wieczorek 1/6 0/6

Sikora - Targowska

Partyka T - Mrugała walkower

Czajka - Jędrzejewski 5/7 1/6

Malanowicz - Zagraj 6/0 6/1

Janik - Cichoński

Pożoga - Dziewięcki 5/7 1/6 

Bartosz - Lipicki 6/0 6/0

Szymański - Nartowski walkower

Zdybski - Bryła

Lipczyński - Robaczkiewicz 6/2 6/1

Kozieł - Reszka wo 

Wyróżnione oferty

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem