Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Łasak Kuba 13 8 19:13 158:122 66.00
2 Kończak Emil 12 6 15:13 127:133 57.00
3 Lech Ola 8 4 8:8 71:75 36.00
4 Lech Krystian 6 5 10:4 66:50 33.00
5 Baltyn Jacek 5 4 8:3 60:48 27.00
6 Burzawa-Mleczo Maja 6 2 5:10 63:78 25.00
7 Piotr Jabłoński 5 2 6:7 54:53 23.00
8 Bieroński Konrad 7 1 3:13 57:95 22.00
9 Zawistowski Michał 5 1 4:8 50:63 20.00
10 Tomasz Wrzykowski 3 3 6:1 46:18 18.00
11 Narożny Robert 3 2 5:2 38:25 16.00
12 Owczarczak Danuta 2 1 2:3 15:23 9.00
13 Sylwia Sobiech 1 0 0:2 11:14 3.00
14 Wićko Marzena 1 0 0:2 5:12 3.00
15 Madgda Biedrzycka 1 0 0:2 0:12 3.00
16 Witkowski Hieronim 0 0 0:0 0:0 0.00
17 Jaskulska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
18 Śmigielska Melania 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 4.00 pkt.
  • 0:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
  • 0:0 - 0.00 pkt.
  • 0:0 w/o - 0.00 pkt.
SERIA 1 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Narożny Robert X 4/6 6/3 4/6 REZYG. REZYG. REZYG. 6/3 6/2
2. Tomasz Wrzykowski X 6/1 6/1 6/2 6/1 REZYG. REZYG. REZYG. 6/1 6/7(6) 10/5
3. Lech Krystian 6/4 3/6 6/4 X 6/1 6/2 REZYG. REZYG. 6/1 6/2 REZYG. 6/4 6/3
4. Kończak Emil 1/6 1/6 1/6 2/6 X 6/3 7/5 6/7(3) 7/5 8:10 REZYG. 6/3 3/6 5/10 REZYG. 7/5 6/4 6/0 7/6(4) REZYG. 7/6(3) 3/6 10:8 6/1 2/6 9/11
5. Zawistowski Michał 2/6 1/6 3/6 5/7 X REZYG. 6/2 2/6 7/10 REZYG. 4/6 6/2 2:10 7/6 7/5 REZYG.
6. Baltyn Jacek 7/6(3) 5/7 10:8 X REZYG. 6/1 7/6(5) REZYG. 6/4 6/3 7/5 6/3 REZYG. 4/6 5/7
7. Witkowski Hieronim REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
8. Burzawa-Mleczo Maja 3/6 6/3 10/5 2/6 6/2 10/7 1/6 6/7(5) REZYG. X REZYG. 5/7 6/4 8:10 3/6 3/6 REZYG. 1/6 1/6
9. Jaskulska Magdalena REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Śmigielska Melania REZYG. REZYG. X REZYG.
11. Owczarczak Danuta 6/4 2/6 10:2 REZYG. REZYG. X 5/7 1/6 REZYG.
12. Bieroński Konrad 1/6 2/6 5/7 4/6 4/6 3/6 REZYG. 7/5 4/6 10:8 REZYG. X REZYG. 7/5 6/7(4) 5/10 0/6 0/6 walkower
13. Lech Ola 0/6 6/7(4) 5/7 3/6 REZYG. 6/3 6/3 REZYG. 7/5 6/1 X 6/4 6/1 REZYG. 6/4 6/4
14. Sylwia Sobiech 6/7 5/7 REZYG. REZYG. X REZYG.
15. Wićko Marzena REZYG. REZYG. 4/6 1/6 X REZYG.
16. Madgda Biedrzycka REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X 0/6 0/6 REZYG.
17. Łasak Kuba 1/6 7/6(6) 5/10 4/6 3/6 6/7(3) 6/3 8:10 6/4 7/5 REZYG. 6/1 6/1 REZYG. 5/7 7/6(4) 10/5 4/6 4/6 6/0 6/0 X 6/3 6/7(2) 10:2
18. Piotr Jabłoński 3/6 2/6 1/6 6/2 11/9 REZYG. REZYG. 6/0 6/0 walkower REZYG. 3/6 7/6(2) 2:10 X
SERIA 2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Narożny Robert X 6/2 6/3 REZYG. REZYG. REZYG.
2. Tomasz Wrzykowski X REZYG. REZYG. REZYG.
3. Lech Krystian 2/6 3/6 X REZYG. REZYG. REZYG. 2/6 7/5 10:3
4. Kończak Emil X REZYG. REZYG. 6/3 7/5 6/0 6/4 REZYG. 0/6 3/6
5. Zawistowski Michał X REZYG. REZYG. REZYG.
6. Baltyn Jacek X REZYG. REZYG. REZYG.
7. Witkowski Hieronim REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
8. Burzawa-Mleczo Maja REZYG. X REZYG. REZYG.
9. Jaskulska Magdalena REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Śmigielska Melania REZYG. REZYG. X REZYG.
11. Owczarczak Danuta REZYG. REZYG. X REZYG.
12. Bieroński Konrad 3/6 5/7 REZYG. REZYG. X REZYG.
13. Lech Ola 0/6 4/6 REZYG. REZYG. X REZYG. 1/6 3/6
14. Sylwia Sobiech REZYG. REZYG. X REZYG.
15. Wićko Marzena REZYG. REZYG. X REZYG.
16. Madgda Biedrzycka REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG.
17. Łasak Kuba 6/2 5/7 3:10 6/0 6/3 REZYG. REZYG. 6/1 6/3 REZYG. X 6/3 4/6 10:4
18. Piotr Jabłoński REZYG. REZYG. REZYG. 3/6 6/4 4:10 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/10/18 13:18 18 października 2020r. 11:00 (Niedz.) Kończak Emil - Baltyn Jacek 6/7(3) 7/5 8:10 Zobacz
2 2020/10/19 11:21 18 października 2020r. 16:00 (Niedz.) Łasak Kuba - Madgda Biedrzycka 6/0 6/0 Zobacz
3 2020/10/23 13:04 23 października 2020r. 11:00 (Pt.) Wićko Marzena - Lech Ola 4/6 1/6 Zobacz
4 2020/10/23 18:18 24 października 2020r. 17:00 (Sob.) Łasak Kuba - Sylwia Sobiech anulowany Zobacz
5 2020/10/25 14:22 25 października 2020r. 13:00 (Niedz.) Lech Krystian - Bieroński Konrad 6/1 6/2 Zobacz
6 2020/10/25 16:47 25 października 2020r. 15:00 (Niedz.) Lech Ola - Łasak Kuba 6/4 6/4 Zobacz
7 2020/10/27 13:02 27 października 2020r. 11:00 (Wt.) Kończak Emil - Burzawa-Mleczo Maja 6/3 3/6 5/10 Zobacz
8 2020/10/30 22:15 30 października 2020r. 15:00 (Pt.) Kończak Emil - Lech Ola 6/0 7/6(4) Zobacz
9 2020/10/31 19:22 31 października 2020r. 17:00 (Sob.) Lech Krystian - Narożny Robert 6/4 3/6 6/4 Zobacz
10 2020/11/03 12:13 2 listopada 2020r. 10:00 (Pon.) Kończak Emil - Wićko Marzena anulowany Zobacz
11 2020/11/04 19:31 4 listopada 2020r. 17:00 (Śr.) Kończak Emil - Łasak Kuba 7/6(3) 3/6 10:8 Zobacz
12 2020/11/05 13:54 5 listopada 2020r. 11:00 (Czw.) Burzawa-Mleczo Maja - Bieroński Konrad 5/7 6/4 8:10 Zobacz
13 2020/11/05 17:38 8 listopada 2020r. 19:00 (Niedz.) Zawistowski Michał - Sylwia Sobiech anulowany Zobacz
14 2020/11/07 11:48 6 listopada 2020r. 15:00 (Pt.) Kończak Emil - Lech Krystian 1/6 2/6 Zobacz
15 2020/11/07 15:27 7 listopada 2020r. 13:00 (Sob.) Bieroński Konrad - Łasak Kuba 7/5 6/7(4) 5/10 Zobacz
16 2020/11/08 20:57 8 listopada 2020r. 19:00 (Niedz.) Zawistowski Michał - Tomasz Wrzykowski 2/6 1/6 Zobacz
17 2020/11/09 15:33 8 listopada 2020r. 19:00 (Niedz.) Zawistowski Michał - Wićko Marzena anulowany Zobacz
18 2020/11/12 16:53 13 listopada 2020r. 09:00 (Pt.) Tomasz Wrzykowski - Narożny Robert anulowany Zobacz
19 2020/11/13 17:04 13 listopada 2020r. 15:00 (Pt.) Bieroński Konrad - Kończak Emil 5/7 4/6 Zobacz
20 2020/11/21 16:06 21 listopada 2020r. 14:00 (Sob.) Burzawa-Mleczo Maja - Lech Ola 3/6 3/6 Zobacz
21 2020/11/22 15:05 22 listopada 2020r. 11:00 (Niedz.) Kończak Emil - Zawistowski Michał 6/3 7/5 Zobacz
22 2020/11/24 22:16 24 listopada 2020r. 12:00 (Wt.) Baltyn Jacek - Burzawa-Mleczo Maja 6/1 7/6(5) Zobacz
23 2020/12/06 12:56 5 grudnia 2020r. 16:00 (Sob.) Łasak Kuba - Tomasz Wrzykowski 1/6 7/6(6) 5/10 Zobacz
24 2020/12/06 13:18 6 grudnia 2020r. 11:00 (Niedz.) Burzawa-Mleczo Maja - Zawistowski Michał 2/6 6/2 10/7 Zobacz
25 2020/12/07 13:31 6 grudnia 2020r. 15:30 (Niedz.) Owczarczak Danuta - Lech Ola 5/7 1/6 Zobacz
26 2020/12/07 17:09 7 grudnia 2020r. 15:00 (Pon.) Lech Krystian - Narożny Robert 2/6 3/6 Zobacz
27 2020/12/11 14:36 11 grudnia 2020r. 10:00 (Pt.) Kończak Emil - Bieroński Konrad 6/3 7/5 Zobacz
28 2020/12/13 13:23 13 grudnia 2020r. 11:00 (Niedz.) Zawistowski Michał - Owczarczak Danuta 4/6 6/2 2:10 Zobacz
29 2020/12/16 13:44 16 grudnia 2020r. 11:30 (Śr.) Burzawa-Mleczo Maja - Łasak Kuba 1/6 1/6 Zobacz
30 2020/12/16 13:46 14 grudnia 2020r. 15:00 (Pon.) Lech Ola - Kończak Emil 0/6 4/6 Zobacz
31 2020/12/18 12:11 18 grudnia 2020r. 10:00 (Pt.) Kończak Emil - Piotr Jabłoński 6/1 2/6 9/11 Zobacz
32 2020/12/20 13:01 11 listopada 2020r. 08:00 (Śr.) Zawistowski Michał - Sylwia Sobiech 7/6 7/5 Zobacz
33 2020/12/20 15:01 20 grudnia 2020r. 13:00 (Niedz.) Baltyn Jacek - Bieroński Konrad 6/4 6/3 Zobacz
34 2020/12/21 17:09 21 grudnia 2020r. 15:00 (Pon.) Łasak Kuba - Lech Ola 6/1 6/3 Zobacz
35 2021/02/12 11:38 27 grudnia 2020r. 12:00 (Niedz.) Łasak Kuba - Lech Krystian 4/6 3/6 Zobacz
36 2021/02/14 16:18 14 lutego 2021r. 14:00 (Niedz.) Łasak Kuba - Piotr Jabłoński 6/3 6/7(2) 10:2 Zobacz
37 2021/02/18 17:32 18 lutego 2021r. 15:00 (Czw.) Łasak Kuba - Kończak Emil 6/0 6/3 Zobacz
38 2021/02/19 14:31 19 lutego 2021r. 12:00 (Pt.) Piotr Jabłoński - Narożny Robert 3/6 2/6 Zobacz
39 2021/02/20 13:36 21 lutego 2021r. 13:00 (Niedz.) Łasak Kuba - Tomasz Wrzykowski anulowany Zobacz
40 2021/02/21 15:15 21 lutego 2021r. 13:00 (Niedz.) Łasak Kuba - Baltyn Jacek 6/4 7/5 Zobacz
41 2021/02/28 09:14 26 lutego 2021r. 20:00 (Pt.) Piotr Jabłoński - Łasak Kuba 3/6 6/4 4:10 Zobacz
42 2021/02/28 09:15 26 lutego 2021r. 11:00 (Pt.) Piotr Jabłoński - Bieroński Konrad 6/0 6/0 walkower Zobacz
43 2021/03/02 17:20 2 marca 2021r. 15:00 (Wt.) Łasak Kuba - Lech Krystian 6/2 5/7 3:10 Zobacz
44 2021/03/04 20:54 4 marca 2021r. 19:00 (Czw.) Kończak Emil - Tomasz Wrzykowski 1/6 1/6 Zobacz
45 2021/03/06 16:14 6 marca 2021r. 14:00 (Sob.) Lech Ola - Baltyn Jacek 5/7 3/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
6.00 pkt.
  • 1:2
4.00 pkt.
  • 0:2
3.00 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0
  • 0:0 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#82 Łasak - Lech 1 marca o godz. 14:23
#81 Kończak - Baltyn 1 marca o godz. 12:05
#80 Lech - Baltyn 1 marca o godz. 11:48
#79 Kończak - Tomasz 1 marca o godz. 11:42
#78 Piotr - Łasak 25 lutego o godz. 17:01

Nadchodzące spotkania

#81 Kończak - Baltyn za 3 dni o godz. 09:30
#77 Piotr - Burzawa-Mleczo za 4 dni o godz. 11:00

Ostatnie wyniki

#80 Lech - Baltyn 5/7 3/6
#79 Kończak - Tomasz 1/6 1/6
#82 Łasak - Lech 6/2 5/7 3:10
#75 Piotr - Bieroński 6/0 6/0 walkower
#78 Piotr - Łasak 3/6 6/4 4:10

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych