Liga A LIGA B

Liga A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozub Maks 10 10 20:0 120:29 40.00
2 Orlecki Paweł 10 7 15:6 106:65 32.00
3 Figurski Grzegorz 6 4 8:4 60:43 18.00
4 Dobrut Krzysztof 9 3 6:12 58:88 18.00
5 Bogucki Robert 5 4 8:2 53:18 17.00
6 Jabłoński Andrzej 4 4 8:0 48:12 16.00
7 Wysoczański Maciej 6 2 4:8 37:56 12.00
8 Sony Sachin 4 2 4:4 33:37 10.00
9 Pronobis Igor 5 2 4:7 47:60 10.00
10 Niedźwiedź Marek 3 2 4:2 30:26 9.00
11 Sójka Michał 4 2 4:5 35:39 9.00
12 Żuliński Artur 5 1 2:8 30:55 8.00
13 Urban Kacper 7 0 0:14 16:84 7.00
14 Biały Maciej 5 0 1:10 32:67 6.00
15 Zawisza Konrad 3 0 0:6 10:36 3.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/11 10:33 11 października 2019r. 11:00 (Pt.) Orlecki Paweł - Sójka Michał 3/6 7/5 2:10 Zobacz
2 2019/10/11 13:19 Niedźwiedź Marek - Wysoczański Maciej 7/5 6/0 Zobacz
3 2019/10/11 19:59 11 października 2019r. 17:30 (Pt.) Dobrut Krzysztof - Biały Maciej 6/4 6/1 Zobacz
4 2019/10/12 18:56 12 października 2019r. 16:00 (Sob.) Bogucki Robert - Zawisza Konrad 6/1 6/1 Zobacz
5 2019/10/13 13:20 13 października 2019r. 12:00 (Niedz.) Urban Kacper - Kozub Maks 1/6 2/6 Zobacz
6 2019/10/18 22:22 18 października 2019r. 18:00 (Pt.) Pronobis Igor - Dobrut Krzysztof 6/3 7/6(6) Zobacz
7 2019/10/21 22:29 21 października 2019r. 20:00 (Pon.) Żuliński Artur - Niedźwiedź Marek 6/7(5) 3/6 Zobacz
8 2019/10/23 23:04 23 października 2019r. 21:30 (Śr.) Jabłoński Andrzej - Urban Kacper 6/1 6/1 Zobacz
9 2019/10/24 12:21 Sony Sachin - Żuliński Artur 6/4 6/1 Zobacz
10 2019/10/25 10:20 Jabłoński Andrzej - Pronobis Igor anulowany Zobacz
11 2019/10/26 21:03 26 października 2019r. 18:00 (Sob.) Bogucki Robert - Wysoczański Maciej 6/0 6/1 Zobacz
12 2019/10/29 23:15 29 października 2019r. 21:00 (Wt.) Sony Sachin - Sójka Michał 6/2 7/6 Zobacz
13 2019/11/05 23:56 5 listopada 2019r. 21:00 (Wt.) Jabłoński Andrzej - Pronobis Igor 6/1 6/3 Zobacz
14 2019/11/13 12:03 13 listopada 2019r. 12:05 (Śr.) Kozub Maks - Niedźwiedź Marek 6/3 6/1 Zobacz
15 2019/11/16 18:34 15 listopada 2019r. 18:35 (Pt.) Kozub Maks - Biały Maciej 6/3 6/1 Zobacz
16 2019/11/18 11:39 17 listopada 2019r. 19:30 (Niedz.) Biały Maciej - Pronobis Igor 2/6 6/3 7/10 Zobacz
17 2019/11/20 19:57 20 listopada 2019r. 17:30 (Śr.) Dobrut Krzysztof - Bogucki Robert 0/6 0/6 Zobacz
18 2019/11/22 21:18 22 listopada 2019r. 19:30 (Pt.) Sony Sachin - Jabłoński Andrzej 3/6 2/6 Zobacz
19 2019/11/23 19:39 23 listopada 2019r. 18:00 (Sob.) Urban Kacper - Wysoczański Maciej 1/6 1/6 Zobacz
20 2019/11/29 10:15 28 listopada 2019r. 20:00 (Czw.) Orlecki Paweł - Wysoczański Maciej 6/2 6/3 Zobacz
21 2019/12/03 18:06 29 listopada 2019r. 18:05 (Pt.) Kozub Maks - Bogucki Robert 6/2 6/3 Zobacz
22 2019/12/10 16:44 9 grudnia 2019r. 21:00 (Pon.) Dobrut Krzysztof - Orlecki Paweł 0/6 1/6 Zobacz
23 2019/12/13 20:33 13 grudnia 2019r. 19:00 (Pt.) Jabłoński Andrzej - Biały Maciej 6/0 6/1 Zobacz
24 2019/12/17 16:19 17 grudnia 2019r. 09:30 (Wt.) Żuliński Artur - Orlecki Paweł 2/6 1/6 Zobacz
25 2020/01/18 08:25 17 stycznia 2020r. 19:00 (Pt.) Dobrut Krzysztof - Zawisza Konrad 6/1 6/3 Zobacz
26 2020/01/21 22:56 21 stycznia 2020r. 20:30 (Wt.) Orlecki Paweł - Biały Maciej 6/3 6/4 Zobacz
27 2020/02/04 00:07 3 lutego 2020r. 21:00 (Pon.) Orlecki Paweł - Pronobis Igor 6/2 6/4 Zobacz
28 2020/02/11 21:38 28 stycznia 2020r. 19:00 (Wt.) Dobrut Krzysztof - Urban Kacper 6/2 6/4 Zobacz
29 2020/02/11 23:29 11 lutego 2020r. 21:00 (Wt.) Orlecki Paweł - Bogucki Robert 0/6 3/6 Zobacz
30 2020/02/17 20:29 17 lutego 2020r. 18:00 (Pon.) Dobrut Krzysztof - Sójka Michał 2/6 2/6 Zobacz
31 2020/02/19 23:56 19 lutego 2020r. 20:30 (Śr.) Orlecki Paweł - Urban Kacper 6/2 6/0 Zobacz
32 2020/03/09 23:25 9 marca 2020r. 21:00 (Pon.) Orlecki Paweł - Zawisza Konrad 6/2 6/2 Zobacz
33 2020/05/18 12:34 Pronobis Igor - Kozub Maks 2/6 3/6 Zobacz
34 2020/05/28 12:12 27 maja 2020r. 15:30 (Śr.) Kozub Maks - Sójka Michał 6/1 6/2 Zobacz
35 2020/05/29 13:10 29 maja 2020r. 11:00 (Pt.) Figurski Grzegorz - Żuliński Artur 5/7 1/6 Zobacz
36 2020/06/04 11:57 3 czerwca 2020r. 13:30 (Śr.) Kozub Maks - Żuliński Artur 6/0 6/0 Zobacz
37 2020/06/07 20:08 Sony Sachin - Kozub Maks 1/6 2/6 Zobacz
38 2020/06/08 16:32 8 czerwca 2020r. 15:00 (Pon.) Figurski Grzegorz - Urban Kacper 6/0 6/1 Zobacz
39 2020/06/10 21:32 10 czerwca 2020r. 15:30 (Śr.) Orlecki Paweł - Figurski Grzegorz 5/7 4/6 Zobacz
40 2020/06/11 13:29 11 czerwca 2020r. 10:00 (Czw.) Figurski Grzegorz - Wysoczański Maciej 3/6 2/6 Zobacz
41 2020/06/12 19:01 12 czerwca 2020r. 17:00 (Pt.) Kozub Maks - Urban Kacper 6/0 6/0 Zobacz
42 2020/06/19 23:16 19 czerwca 2020r. 20:00 (Pt.) Kozub Maks - Wysoczański Maciej 6/1 6/1 Zobacz
43 2020/06/20 00:23 19 czerwca 2020r. 18:00 (Pt.) Figurski Grzegorz - Dobrut Krzysztof 6/3 6/3 Zobacz
44 2020/08/13 07:06 12 sierpnia 2020r. 20:00 (Śr.) Figurski Grzegorz - Dobrut Krzysztof 6/2 6/0 Zobacz

Seria 1

Seria 2

Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#107 Skonieczny - Casacci 4 dni temu o godz. 11:43
#106 Janik - Casacci 3 września o godz. 18:12
#105 Kwaczyński - Bryliński 12 sierpnia o godz. 21:51
#104 Figurski - Urban 3 sierpnia o godz. 09:59
#103 Figurski - Dobrut 3 sierpnia o godz. 09:59

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#106 Janik - Casacci 2/6 0/6
#103 Figurski - Dobrut 6/2 6/0
#102 Jawczak - Kwaczyński 6/3 6/1
#101 Janik - Casacci 1/6 0/6
#100 Socha - Janik 3/6 2/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych