GRUPA A GRUPA B

GRUPA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mozolewski Z./Rusiłowicz P. 7 5 10:5 76:63 12.00
2 Kazberuk Ł./Sienkiewicz A. 5 4 9:2 61:31 9.00
3 Krasowski A./Lisek W. 5 4 8:2 58:30 9.00
4 Fieducik Ł./Twardowski M. 5 2 4:6 38:43 7.00
5 Daniluk K./Tarasewicz K. 3 3 6:0 37:16 6.00
6 Pawłuszewicz B./Myka S. 4 0 0:8 16:48 4.00
7 Karalus R./Kardasz W. 3 0 0:6 14:36 3.00
8 Gryc B./Hościłowicz P. 4 0 0:8 16:49 3.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.00 pkt.
  • 2:1 - 2.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 2.00 pkt.
  • 1:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/06/16 15:33 Mozolewski Z./Rusiłowicz P. - Pawłuszewicz B./Myka S. 6/3 6/3 Zobacz
2 2020/06/18 23:20 18 czerwca 2020r. 15:00 (Czw.) Krasowski A./Lisek W. - Pawłuszewicz B./Myka S. 6/1 6/2 Zobacz
3 2020/06/18 23:20 18 czerwca 2020r. 20:00 (Czw.) Krasowski A./Lisek W. - Gryc B./Hościłowicz P. 6/3 6/0 Zobacz
4 2020/06/24 15:49 24 czerwca 2020r. 14:00 (Śr.) Krasowski A./Lisek W. - Mozolewski Z./Rusiłowicz P. 6/4 6/3 Zobacz
5 2020/06/30 19:39 Mozolewski Z./Rusiłowicz P. - Gryc B./Hościłowicz P. 6/4 7/6(4) Zobacz
6 2020/07/07 16:31 Daniluk K./Tarasewicz K. - Mozolewski Z./Rusiłowicz P. 7/6(6) 6/2 Zobacz
7 2020/07/22 16:10 Daniluk K./Tarasewicz K. - Pawłuszewicz B./Myka S. 6/2 6/1 Zobacz
8 2020/08/04 16:58 Fieducik Ł./Twardowski M. - Krasowski A./Lisek W. 4/6 0/6 Zobacz
9 2020/08/04 16:59 Fieducik Ł./Twardowski M. - Mozolewski Z./Rusiłowicz P. 1/6 6/7 Zobacz
10 2020/08/04 16:59 Fieducik Ł./Twardowski M. - Kazberuk Ł./Sienkiewicz A. 3/6 0/6 Zobacz
11 2020/08/17 12:22 Daniluk K./Tarasewicz K. - Karalus R./Kardasz W. 6/4 6/1 Zobacz
12 2020/08/17 22:24 17 sierpnia 2020r. 19:30 (Pon.) Krasowski A./Lisek W. - Kazberuk Ł./Sienkiewicz A. 4/6 6/7 Zobacz
13 2020/08/18 10:26 Mozolewski Z./Rusiłowicz P. - Kazberuk Ł./Sienkiewicz A. 7/6(4) 3/6 10:4 Zobacz
14 2020/08/19 17:38 Mozolewski Z./Rusiłowicz P. - Karalus R./Kardasz W. 6/2 6/1 Zobacz
15 2020/08/19 18:45 Gryc B./Hościłowicz P. - Kazberuk Ł./Sienkiewicz A. 0/6 3/6 Zobacz
16 2020/09/16 22:08 Kazberuk Ł./Sienkiewicz A. - Pawłuszewicz B./Myka S. 6/1 6/3 Zobacz
17 2020/09/17 21:26 Fieducik Ł./Twardowski M. - Karalus R./Kardasz W. 6/3 6/3 Zobacz
18 2020/09/22 13:34 Fieducik Ł./Twardowski M. - Gryc B./Hościłowicz P. 6/0 6/0 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
2.00 pkt.
  • 1:2
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#50 Kazberuk/Sienkiewicz - Pawłuszewicz/Myka 16 września o godz. 22:08
#49 Fieducik/Twardowski - Karalus/Kardasz 8 września o godz. 20:05
#48 Fieducik/Twardowski - Pawłuszewicz/Myka 8 września o godz. 20:05
#47 Fieducik/Twardowski - Gryc/Hościłowicz 8 września o godz. 20:05
#46 Fieducik/Twardowski - Daniluk/Tarasewicz 8 września o godz. 20:05

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#47 Fieducik/Twardowski - Gryc/Hościłowicz 6/0 6/0 walkower
#49 Fieducik/Twardowski - Karalus/Kardasz 6/3 6/3
#50 Kazberuk/Sienkiewicz - Pawłuszewicz/Myka 6/1 6/3
#45 Głuszuk/Czerniszewski - Misztalewski/Wyszyński 6/0 6/0 walkower
#44 Makal/Karbowski - Rutkowski/Waleszczyk 2/6 6/3 10/2

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem