Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
Przeglądasz Runda 1 (2022/05/16 - 2022/06/22). Wróć do Runda 2 (2022/06/23 - 2022/07/24).

2. LIGA Grupa Brązowa

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ginter Filip 4 4 8:1 48:25 36.00
2 Pająk Kacper 4 3 7:2 46:21 31.00
3 Biedrzycki Adam 4 1 2:6 28:41 18.00
4 Kozłowski Ernest 2 1 2:2 20:21 12.00
5 Rutkowski Leszek 2 0 0:4 9:25 6.00
6 Gałuszewski Krzysztof 2 0 0:4 6:24 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 9.00 pkt.
  • 2:1 - 9.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 9.00 pkt.
  • 1:2 - 4.00 pkt.
  • 0:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ginter Filip 4 4 8:1 48:25 36.00
2 Pająk Kacper 4 3 7:2 46:21 31.00
3 Biedrzycki Adam 4 1 2:6 28:41 18.00
4 Kozłowski Ernest 2 1 2:2 20:21 12.00
5 Rutkowski Leszek 2 0 0:4 9:25 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Gałuszewski Krzysztof 2 0 0:4 6:24 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2022/05/26 17:04 26 maja 2022r. 15:00 (Czw.) Ginter Filip - Pająk Kacper 4/6 6/4 10:7 Zobacz
2 2022/05/27 20:25 27 maja 2022r. 18:30 (Pt.) Ginter Filip - Biedrzycki Adam 6/4 6/1 Zobacz
3 2022/05/29 17:08 29 maja 2022r. 15:00 (Niedz.) Ginter Filip - Rutkowski Leszek 7/6(2) 6/2 Zobacz
4 2022/06/02 22:39 Kozłowski Ernest - Biedrzycki Adam 6/3 7/6 Zobacz
5 2022/06/03 21:11 Ginter Filip - Kozłowski Ernest anulowany Zobacz
6 2022/06/04 19:07 Pająk Kacper - Kozłowski Ernest 6/3 6/4 Zobacz
7 2022/06/04 19:43 4 czerwca 2022r. 18:00 (Sob.) Biedrzycki Adam - Gałuszewski Krzysztof 6/3 6/1 Zobacz
8 2022/06/05 19:53 5 czerwca 2022r. 18:00 (Niedz.) Ginter Filip - Gałuszewski Krzysztof 6/2 6/0 Zobacz
9 2022/06/15 11:06 Pająk Kacper - Rutkowski Leszek 6/1 6/0 Zobacz
10 2022/06/17 20:38 Pająk Kacper - Biedrzycki Adam 6/0 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
9.00 pkt.
  • 1:2
4.00 pkt.
  • 0:2
3.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#136 Lisek - Karbowski 7 godz. temu
#135 Monicz - Wildner 7 godz. temu
#134 Popławski - Budyta wczoraj o godz. 16:57
#133 Popławski - Piszczatowski wczoraj o godz. 16:28
#132 Budyta - Borzym wczoraj o godz. 11:25

Nadchodzące spotkania

#123 Piszczatowski - Wojciech jutro o godz. 09:00
#126 Wdziękoński - Kowtun jutro o godz. 19:00
#130 Rutkowski - Rogowska jutro o godz. 21:00
#127 Świrydowicz - Mateusz jutro o godz. 21:00
#128 Monicz - Mirończuk za 6 dni o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#120 Bartoszuk - Kościelecki 4/6 7/5 10/7
#116 Piszczatowski - Budyta 6/7 5/7
#44 Świrydowicz - Kardasz anulowany
#37 Świrydowicz - Bartoszuk anulowany
#122 Andrzejewski - Rogowska anulowany

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem