Szczegóły wydarzenia #1309

OBÓZ TENISOWY ŁEBA SIERPIEŃ 19-28.08 Z QUEEN'S TENIS

Obóz tenisowy organizowany przez Queen’s Tenis to świetny wybór dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Tylko u nas obóz najwyższej klasy w przystępnej cenie, należy zaznaczyć, że wypoczynek jest organizowany w duchu sportowym, ale nie zabraknie na nim także innych atrakcji. Obóz organizowany jest w wysokiej klasy ośrodku sportowym na którego terenie znajdziemy 10 kortów tenisowych, basen otwarty, sale do ćwiczeń, boisko piłkarskie, boisko do siatki plażowej, boisko wielofunkcyjne. Kolejnym plusem nowoczesnego ośrodka jest wysokiej klasy zakwaterowanie oraz bardzo dobre pełne wyżywienie. Kompleks jest obiektem strzeżonym oraz monitorowanym, przez co bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest cały czas pod ścisłą kontrolą.

W programie przewidziana jest 2×1,5-2h nauka tenia ziemnego. Treningi tenisa będą prowadzone na 3 poziomach zaawansowania: początkujący, średniozaawansowani oraz zaawansowani – zawodnicy PZT. Nasz autorski specjalny program tenisowy jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, które nigdy nie miały styczności z tenisem oraz dla dzieci i młodzieży bardziej zaawansowanej. Zajęcia tenisa będą odbywać się w grupie w zależności od poziomu zaawansowania (max 6 osób na 1 korcie). Treningi młodych adeptów tenisa ziemnego będą prowadzone wg specjalnego programu TENIS10 i PLAY+STAY. Z kolei nieco bardziej zaawansowani będą mieli możliwość pod okiem doświadczonej kadry poprawić uderzenia oraz technikę gry. Z kolei zawodnicy będą mogli liczyć na pełne zaangażowanie naszych trenerów, profesjonalne wysokiej klasy treningi oraz sparingi. Nasi trenerzy to osoby mające ogromne doświadczenie zawodnicze oraz trenerskie.

W pozostałym czasie duża dawka sportu – codzienny poranny rozruch, treningi ogólnorozwojowe, lekkoatletyczne, gry sportowe i zespołowe m.in. siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, badminton, siłownia dla uczestników powyżej 13 roku życia pod opieką instruktora, a do tego całodzienny otwarty basen dla dzieci i młodzieży z ośrodka. Oprócz tego w programie wyjście na paintball, wycieczka turystyczna do Sea Park Sarbsk, wyjścia na plaże i miasto. Wieczorami projekcja filmów, karaoke, ognisko lub inne zabawy integracyjne.

Ostatniego dnia obozu turniej uczestników wypoczynku. Najlepszy obóz tenisowy tylko z Queen’s Tenis Warszawa!

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wyślij swoje zgłoszenie
Aby zapisać się na wydarzenie należy się zalogować.

Kontakt z klubem

ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a
01-531 Warszawa