Szczegóły wydarzenia #1311

6 TURNUS: 02-06 sierpień 2021 - PÓŁKOLONIE WARSZAWA Z QUEEN\'S TENIS

Półkolonie Tenisowe Warszawa 

Półkolonie Tenisowe w Warszawie to ciesząca się dużym zainteresowaniem wakacyjna pozycja w naszym kalendarzu, na nasze półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dzieci i młodzieży. Zarówno totalnie początkujących, które nigdy nie grały w tenisa, a także średniozaawansowanych i nieco bardziej zaawansowanych. Co istotne zapewniamy sprzęt dla dzieci i młodzieży – rakiety, piłki oraz wszelkie inne niezbędne akcesoria treningowe. Podczas pięciodniowych turnusów dostarczymy uczestnikom wielu atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Głównym punktem półkolonii z queen’s tenis warszawa jest oczywiście tenis ziemny, ale niezabraknie innych ciekawych atrakcji, jak wyjście do kina, kręgle czy parku trampolin. Dodatkowo w każdym tygodniu zaplanowane jest wyjście na lody oraz raz w tygodniu zamiast tradycyjnego obiadu – pizza!  Na półkolonii treningi tenisa ziemnego będą prowadzone w grupach oraz w zależności od poziomu zaawansowania pod okiem naszej profesjonalnej kadry. Treningi początkujących będą prowadzone zgodnie z wytycznymi programu TENIS 10 przez co pozwolą dzieciom poznać tę dyscyplinę bliżej i zaprzyjaźnić się z nią. Z kolei dla bardziej zaawansowanych będą prowadzone bardziej specjalistyczne treningi tenisa, które pozwolą poprawić jakość i technikę uderzeń, a także gra na punkty, tie breaki, sparingi. Dodatkowo w ostatnim dniu turnusu półkolonii będzie rozgrywany turniej, gdzie dzieci będą mogły doświadczyć ducha rywalizacji sportowej i otrzymać nagrody. Na naszych Półkoloniach gwarantujemy całkowity brak czasu na nudę. Jeśli półkolonie warszawa to tylko z Queen’s Tenis Warszawa!

Zapraszamy również państwa do zapoznania się z naszymi artykułami na temat rywalizacji dzieci oraz dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę półkolonii 

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Specjalnie dla państwa przygotowaliśmy również dodatkową całodniową ofertę w największym Parku Wodnym w Polsce – Park of Poland SUNTAGO. W przypadku zakupu pakietu uczestnicy półkolonii, zamiast tradycyjnego dnia półkolonii, najczęściej w czwartek spędzają cały dzień w największym zadaszonym parku wodnym w Europie.

W cenie 169,00zł organizator zapewnia:

  • Wyjazd o godz. 09:00 – Powrót 17:00
  • Bezpieczny przejazd prywatnym transportem
  • Cały dzień na obiekcie Park of Poland – SUNTAGO
  • Grupa jest pod stałą opieką min. 1 wychowawcy
  • Niezapomnianą zabawę – NAJLEPSZE ZJEŻDZALNIE
  • Oferta limitowana!
Wyślij swoje zgłoszenie
Aby zapisać się na wydarzenie należy się zalogować.

Kontakt z klubem

ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a
01-531 Warszawa